Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] A nagy háború

+11
Atoru
Mirika
Suzume
Angelica Katharina
Danee
Chancery
Jun
Ryutoshi Kurasai
Miu
Phobos
Silica
15 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 20 2015, 18:31

Örömmel látom, hogy a tervem, melyet septiben összeállítottam a bénulás elkerülése véget, hála az istennel sikeres volt. A kígyó nem okozott gondot, hála Chanchery ötletes kis képijének. Azért megnyugtató volt a dolog, hogy egy kört sem kell egyikünknek sem bénultan megtennie, hanem helyette ez a nyavalyás csak úgy elperzselődik, jobban mondva elpixeleződik. Egy szusszanással le is tudtam magam a feszültséget, de azért elmosolyodok. Jó volt, hogy legalább 1 rohamot letudhattunk. Még ha egy kicsit durva is lett, legalább még jól állunk. Azért remélem, nem csak pókok lesznek. Nem vagyunk éppenséggel egy nagyon gyors csapat, szóval… na mindegy. Lehet nem lesz olyan vészes. Elmondtam Channak a véleményemet a kövi rohamról, ő figyelmesen meg is hallgatta. És tisztázta, hogy minden rendben van. Persze Álomkelő kijelentésére csak felnevetek.
- Jaj, te butus nem feledkezünk, meg rólad sem ne aggódj. – kacsintok rá a petre.
~ Szerintem, ha túl sokfelé kéne majd figyelnie, akkor már de… képes lenne rá… - teszi hozzá Tűzrózsa.
Elég rosszul fog állni Chan szénája szerintem a kövi roham után, ha mind őt teperik le. Ej szegényke… viszont… mi lenne ha..
- Tényleg, de buta vagyok. – csapok a fejemhez, de pár másodperccel később Chan felé fordulok mosolyogva – Ezzel kicsit ki tudlak segíteni az első rohamra.
Felemelem kezemet, majd csettintek egyet. Hirtelen az életpontom csökkeni, kezd, ám helyette Chan életsávja kilép a keretéből. Mire a művelet véget ért elégedetten bólintok. Őszintén megmondva a csettintésre igazság szerint nem nagyon lett volna szükség, mert elég csak ránéznem a személyre, de egyrészt segít ez koncentrálni, másrészt hatásosabb is. Persze ha Chan nem érti, mi folyik, itt válaszolok.
- Áttöltöttem 50 HP-t az életsávodba. Így ideiglenesen túllóg a maxon. Így vehetjük azt is, hogy én tankoltam helyetted. – kacsintok a lányra.. persze csak akkor mondom neki, ha sikerült a malőr.

// megpróbálkozok 50 HP-t áttölteni az én életsávomból Chan életsávjába (túllépheti a keretét) //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Tantalosz Vas. Feb. 01 2015, 19:55

- Másik sátor? Nem, nem figyeltem. - mondom zavartan a lánynak. Tehát állt ott egy másik sátor is? Hm. Ez eléggé érdekes... - És mondd csak Miu, milyen volt az a sátor? - kérdezem a lánytól. Ha nem olyan lepukkant volt, mint a miénk, akkor sejtem, hogy mi volt abban a másik sátorban. És akkor ezek szerint most ez a bizonyos Danee ellenünk játszik, ha jó a gondolatmenetem.
Ha valóban jobb állapotú sátorba ment, sőt, ha egyenesen fényűzőbe, akkor ő valamilyen parancsnok, hadnagy, ezredes, vagy valamilyen másmilyen, magas rangú katonai vezető lesz.
Hogy miből gondolom ezt? Voltam katona, és megmondhatom, hogy a feljebbvalóinknak mindenből a legjobb jutott. Étel, ruha, szállás és még sorolhatnám. Szóval elméletileg ők is ilyen rangot kaptak most. Már csak egy a kérdés: Kinek parancsolnak? Talán nekünk? Vagy inkább a szörnyeknek? Rendben, ezek most igazából felesleges kérdések. De az ember önkénytelenül is elgondolkodik rajtuk.
- Köszönöm a jóságod Miu, de azért van hova fejlődnöm... - mondom a lánynak, miközben végig kellett néznem, hogy lenyeli a béka.
- Miu! - kiáltom a lánynak. Már éppen nekikészülődnék, hogy letámadom a békát, amikor egyszer csak pixelekre robbant szét. És ezután újból ott állt Miu, bár... Egy kicsit békanyálas volt.
- Minden rendben? - kérdeztem ennek ellenére a lánytól. Bár úgy látszott, hogy a békanyálon kívül kutyabaja sem esett.
És ekkor kezdődött a káosz. Égszakadás, földindulás... Főleg az utóbbi. Egy ideig sokkolva néztem a felénk tartó szikla- és földzuhatagot, de ezután döntöttem.
- Miu, tudom, hogy nem szeretsz repülni, de most nem tehetünk mást. - mondom a lánynak, és már kiáltok is. - Pegazus!
A szárnyas ló gyorsan vágtatott le az égből, én pedig már fel is dobtam rá a lányt. Ezután pedig én is felszálltam a hátára, és már repültünk is felfelé.
Miut erősen szorítottam magamhoz, nehogy leessen. És amint lehetett, leszálltam egy olyan területen, ahol a földcsuszamlás nem okozott akkora kárt.

_________________
Komolyan azt hiszed, bosszant, hogy gyilkosnak hívsz, azért, mert úgy nézek ki? Nem érdekel. A piros indikátorosok gyilkosok, persze, és senki sem szereti őket, de nagyon intelligensek és erős a túlélési ösztönük.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Miu Szer. Feb. 11 2015, 17:35

-Igen, egy másik sátor. Nem láttad azt a nagy díszes sátrat a főtéren? Pedig elég feltűnő volt.
Mondom kissé megszeppenve. Most valahogy jó esne ide legalább még két ember, akiktől szintén megkérdezhetném ugyanezt csak, hogy alátámasszam magamba, hogy nem e a képzelődtem vagy azt, hogy csak szimplán Tantalosz volt a figyelmetlen. De kétlem, hogy képzeltem volna azt a nagy sátrat. Meg még is mitől képzelődtem volna? Ott volt a téren az nagy színes és feltűnő sátor, ugyanazon a téren ahol az a kisebb is állt, amibe mi jöttünk. És én még csak nem is igazán néztem szét, többnyire csak az érkező emberkéket figyeltem és még is láttam, tehát biztos, hogy ott volt. Időközben meg túlkellet élnem egy kisebb béka támadást. Ugyanis a breki úgy döntött, hogy egybe lenyel csak szerencsétlenségére torkán akadt a falat és sikerült kivágnom magam belőle. Miután megszabadultam a varangytól, igyekeztem letakarítani magamról a békanyálat.
-Persze. Csak kissé nyálkás meg ragacsos lettem.
Már indultam volna befelé a folyóba, mikor is egy kisebb földindulás kezdett el felénk tartani. Ilyen nincs most kapott be egy béka, most lettünk túl az első mobok és máris jön a nyakunkba egy természeti csapás. Ez nem az én napom úgy néz ki. Nem igazán volt lehetőségem bármire is reagálni, már jött Pegazus és már újfent fellettem dobva a hátára. Persze most ezt nem igazán sérelmezem, hisz másképp a föld temetett volna maga alá, viszont még mindig félek a repüléstől. Igyekeztem a lehető legjobban Tantalosz felé fordulni és belé kapaszkodni. Ugyanis Pegazusba nem ajánlatos mert akármikor eltűnhet alólunk és ha még belé is kapaszkodom akkor csak egyszerűen ledobna magáról. Akkor már inkább kapaszkodom a gazdájába. A szemeim csukva és őrülten kapaszkodom Tantaloszba, hogy még is csak csináljak valamit, mert ha elkezdünk zuhanni akkor nem sokat fog számítani az, hogy kapaszkodom e belé vagy sem.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Bacchus Pént. Feb. 20 2015, 19:53


Egy újabb jó kis játszma. A kártyák magukért beszélnek, így nyugodtan hátra dőlhetek. Semmim nincs, de ez nem fog indokot adni arra, hogy elbukjam ezt a kört. Tartottam a tétet és emeltem is.
Ez volt a legnagyobb, hiba amit elkövethettem, hiszen láttam eltűnni a pénzem, és a kényszerített teleportálás, egy sátor elé dobott ki.
- Ez meg micsoda? – kérdeztem, hisz ülő pozícióban érkeztem meg, úgy hogy majd hátra estem. A sátorból előlépett egy férfi és elbandukolt, utána néztem a szótlan alaknak, ennek meg mi baja? Meg nekem, mit keresek én itt, hova lett a lóvém! A sátor függönyét félre csapva beléptem a mennyországba.
Szemem és száj tátva fogadtam a látványt. Rengeteg pia és kaja fogadott, ami azért már alapból kielégítő lehet. oldalra fordultam, ahonnan egy nyüzüge alak közelített meg.
- Üdvözlöm Uram a parancsnoki sátorban, kérem foglaljon helyet és élvezze szerény fogadtatásunk. Amint Ön végzett, tovább kísérem a terepasztalhoz Bacchus Hadvezér – meghajolt, és arrébb poroszkált.
Ez most valami vicc? Hangosan felröhögtem. Még ilyen jó poént, de az ingyen pia jöhet is.
- Bacchus Hadvezér? Poros a papucsom, letörölnéd? – kérdeztem, mire az egyik szolga ugrott is és neki is esett a tisztításnak, kettőt vikszolt rajta és már a helyén is állt a sátor fala mentén. Ez nagyszerű. – Nincs, mire könyököljek és tegyem a lábam – azzal, ahogy leültem a bársonyszékre lábam felemelve vártam kicsit, mire egy szolga leguggolt és térde tökéletes támaszt nyújtott lábaimnak. Egy másik pedig hátát tartotta könyököm támaszának. elvigyorodtam, és megettem pár szőlőszemet. Majd kértem egy kupa bort. Meglötyögtettem a nedűt és felét lenyelve felemeltem a hangom.
- Te ott, elmegy az étvágyam tőled, húzz ki a sátorból addig, amíg eszek – parancsoltam a nyeszlettnek. Cselekedett is és eltűnt a függöny mögött. – Ti meg ne lebzseljetek itt – vettem le a lábam a lányról és a könyököm egy másikról – álljatok vissza a helyetekre, maradhattok.
Pár perc alatt ettem és ittam, annyit hogy ne érezzem elpocsékolt aranynak azt, amit a lebujban hagytam. Majd behívtam jelenlegi útikalauzom Ő tovább is vezetett. Lépéseim közben vettem észre, hogy vállpáncélomon egészen megváltozott, zöldes színű és rangjelzés található rajta, mellé oldalamon megjelent egy pálca. Megmozdítva a tetejét vékony penge fénylett fel, ahogy kihúztam tartójából. visszacsúsztatva csattant egyet. Tetszik, igazán tetszik a felhozatal. Követve a kis izét, egy egészen más hely tárult elénk. Alacsony tetejű épület közepén egy terepasztallal, amit hárman álltak/ültek körül. Hasonulva a környezetet, csak egyet tehettek
- Mindenki kimehet, átveszem a helyiség irányítását – jeleztem az alább valók felé, üdvözlési szándékom. – Te meg vázold a helyzetet – fordultam eddigi iránytűm felé. Megvártam arcátlanabbnál arcátlanabb szavait, mire csak egy dolgot tennék legszívesebben, azokat a pojácákat kihajítani és ezt a szolgát betenni a helyükre. Szóval le kéne ülni.. elfoglaltam a helyem és pár zöld kártya került elébem. Tehát a híd és környéke.
- Adj innom – mondtam a szolgának – Konichiwa Tábornok Úr és Miss Tábornők – üdvözöltem a jelenlévő plecsniseket. Csupasz mellkasom szerencsére nem rontotta el a jelenlévőkön gönc, egyedül páncélom változott és persze rajta mind azon érem, amit sosem értem el, és sosem akarok.
Körbenéztem mibe csöppentem, és dobtam két aranyat az asztal közepére, hogy legyen valami értelmes szín is. felfedeztem némi zöld kártyát és két zöld pöttyöt a híd környékén, az elém eső szektorban. - Két aranyat arra, hogy a „zöldek” vesztenek – tettem meg alap tétem. Felkaptam pár kártyát, amin rusnya lények sokasága jelent meg. Rajta számokkal. Nyeltem egyet. Mivel általános iskolából kibuktam, csak egy valamit tehetek. Dolgozom azzal, amire megtanított az élet.
- Te izé, hogy is hívnak, gyere csak ide! – intettem a szolga iránytűnek.
Sebtében megmutattam neki a lapokat, és amikre rámutatott, azt bedobtam a terep asztalra. Bízd az ilyet olyanra, aki ért is hozzá. Aranyba mérve ezek a számok 243 colt adnak ki. Még egyszer leellenőriztem a szolgával, aki újra rábólintott, hogy ez így jó lesz. Azzal elküldtem, hogy hozzon bort. Ne lábatlankodjon itt tovább.
Jól láthatóan, a zöld kártyán szereplő két áldozat, hamarosan megízlelheti a kiküldött szörnycsapatot. Nem sokat mondtak ezek a nevek számomra, egyikkel sem találkoztam még sehol. Legalább a kígyó jól hangzik vigyorodtam el, és vártam hogy megérkezzen, finom borocskám. A gourdom és bendőm szomjazik már.



Dobások, miegymás szörnyenként:


Harc sorrend:
Miu (Sebzés: 16, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Miu
Barna Csörgőkígyó
Óriáspók
Csontváz
Foszló Zombi
Tantalosz (Sebzés: 8, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Barna Csörgőkígyó
Óriáspók
Csontváz
Foszló Zombi

Életerők:
Miu full élet
Tantalosz full élet
Barna Csörgőkígyó full élet
Óriáspók full élet
Csontváz full élet
Foszló Zombi full élet

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Tantalosz Szer. Feb. 25 2015, 20:29

- Nos, ha te mondod Miu, akkor biztosan így van. - hagytam a lányra a dolgot. Ha nem lennék olyan balga, hogy hordom ezt a szemfedőt, akkor lehet, hogy láttam volna. De így...
Lassan kezdem azt hinni, hogy ez a szemfedő többet árt, mint használ. Nagyobb vakfolt, kevesebb védelem, és így olyan dolgok kerülik el a figyelmem, ami másoknak nem. Talán meg kéne válnom tőle. Talán... De nem most. Már túl rég óta viseltem ahhoz, hogy most, a harc közepette mondjak le róla. Ezt még eldöntöm később...
Szerencsére Miunak semmi maradandóbb károsodása nem esett, a békanyálat leszámítva. Hm... Szívesen hecceltem volna ezzel az ifjú hölgyet, hogy még jól is áll neki, de az effajta humor nem az én műfajom volt. Viccelődjenek majd ezzel a fiatal suhancok, ha szeretnének.
Láttam, hogy Miu már indult volna, hogy lemossa magáról a mocskot a folyóban, amikor elért minket a földcsuszamlás.
Soha nem tekintettem magam olyan embernek, aki félt volna bemocskolni a kezét, így most se késlekedtem, felkaptam Miut és már ültettem is fel Pegazusra. Szerencsémre a lány is beláthatta a helyzet súlyosságát, így most nem rökönyödött meg annyira, amikor felrepültünk a levegőbe. Azonban még így is eléggé erősen kapaszkodott belém.
Nem szerettem volna a leányzót túl nagy traumának kitenni, így kerestem egy biztonságot helyet, és ott leszálltam hű társammal.
A hely több szempontból is tökéletes volt. Messzebb esett, a thermopülai taktika itt is beválhatott, és nem utolsó sorban volt itt egy ház is.
- Miu, van egy ötletem. - szóltam oda a lányhoz, miközben elküldtem Pegazust. - Mit szólnál, ha behúzódnánk a ház menedékébe? Ott semmit nem ér a lények túlereje. - közben körbenéztem, és már fel is tűnt a színen néhány ellenfél. Ha a lány beleegyezik, akkor próbálom kinyitni az ajtót, és bemenni. Jól tudom, hogy ez a ház ugyanúgy lehet a koporsónk is, mint a megmentőnk. De nincs sok választásunk, mivel ők sokkal többen vannak. Reméljük, hogy túléljük ezt a rohamot.

_________________
Komolyan azt hiszed, bosszant, hogy gyilkosnak hívsz, azért, mert úgy nézek ki? Nem érdekel. A piros indikátorosok gyilkosok, persze, és senki sem szereti őket, de nagyon intelligensek és erős a túlélési ösztönük.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Silica Hétf. Ápr. 06 2015, 17:44

Úgy látom ebben ennyi volt.
Köszönöm szépen a játékot, nagyon ügyesek voltatok!

A következő játékosoknak 250 arany a jutalma, valamint egy szabadon választott gyakori poti/méreg/kristály, amit a bejelentőben lehet kérni:

Angelica Katharina
Atoru
Chancery
Danee
Jun
Kusumi Ayani
Mirika
Miu
Raven
Ryutoshi Kurasai
Suzume
Tantalosz

És 50 arany jár Bacchusnak, amiért beugrott a végére.

A parancsnokok megtarthatják emlékbe az egyenruhájukat, a harcosoknak egy szép kitüntetés jár.

Beírva
(Rosalia)
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] A nagy háború - Page 3 Empty Re: [Event] A nagy háború

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.