Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AincradStars [event]

+17
Anatole Saito
Saya
Yurihime
RenAi
Peter Worker
Meredith White
Tantalosz
Desdemona
Michiko
Jun
Halász Alex
Yaru
Szophie
Shukaku
Utahime
Chancery
Kuradeel
21 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Ryuu Kedd Júl. 15 2014, 02:05

Haku-Ryuu
Ryuu, Youta
Ízelítő

A Hakuryuu jósárkányt jelent. Sok helyen, animékben, filmekben, előszeretettel használják, mint nevet. Mi viszont most ketté választottuk, jelezve, hogy a csapatunk egyik fele "jó", a másik meg sárkány. Cool Magamra vállaltam ezt a könyörtelen szerepet, remélem meg fogok tudni birkózni vele. Főleg azzal, hogy hogyan tudom teljesíteni. Nyah, túllépve a művésznevünkön, vagy mondjuk bárhogy is, ~ csapatnévnek, együttesnévnek, mittudomén minek ~ a lényeg úgyis a műsoron van. ....

.... Ott forgattam magam és néztem jobbra meg balra, meg ugráltam mint egy retardált kecske...

...nah de mégse szaladjunk ennyire előre. Nem tenne jót az imidzsemnek. Neutral Különben is, utána be kell számolnom arról is, hogy miért vállaltam ezt magamra, persze a válasz egyértelmű, de még nem lövöm le. Gondolkodjon rajta, aki akar, mások már tudják. Razz Aki nem, abban van a hiba. >.>

Szóval ott ültünk a bejárati kapunál. Már minden megvolt ahhoz, hogy egyszerűen csak besétáljunk és meglegyen amit.... akartunk. Nah jó, ez erős kifejezés, Youta az elején annyira ellenkezett, hogy egyszer már majdnem feladtam. Aztán egyszer csak meggondolta magát.
Kin chan... hümm, ő viszont eltűnt, pedig még mondott is az ötletemre egy ~ határozatlan ~ igent. Láttam én, hogy csak nem akar konfliktust. Fene a japán virtusba. Rolling Eyes
Végül lemondtam a nagy világmegváltó kettősünkről és maradtam a jóöreg You-kun társaságában. Ő azért mégiscsak egy kipróbált bajtárs. x) Nem cserélhető le holmi Kin chanokra. Ezt indikrekte ő mondta nekem. Neutral Hát aztán! Végül Kin chan megoldotta a "kis konfliktot" kettőnk között. Igazán nem kellett volna... de tényleg.... "túl figyelmes".... mostantól megpusztulhat. x)

Felálltam és szó nélkül besétáltunk az öltözőbe. Youta be volt pörgetve, mintha felhúzták volna. Pedig én kezdtem az egész előadást, neki csak el kellett helyezkednie, hogy bekapcsolódhasson. - Izgulsz? x3 - Vetettem oda a láthatóan remegő sráchoz. Az meg, nos mostanra már kitanult egyfajta reakciót szavak nélkül is, én meg rávigyorogtam szokás szerint. Megőrjítette. >.< Olyan buta, én csak a legjobbat akarom neki. Rolling Eyes
Szaladjunk előrébb.

.... - Áucs, beverted a fejem azzal az izével! - Elhallani a kuncogásom végig a nézőtéren, de nem látni semmit, mert a pillanatnyi sötétség eltakar minket. ....

Oké, inkább kezdeném ott, hogy a fiatal hölgyike igazán impozáns ruhában feszített ott nekünk. *.* Majd lágy hangon felkonferálta a "következő kis csapatot"
- Két solós produkcióját láthatjuk most. Köszöntsék szeretettel a Haku-Ryuut! \o -
Szépen elmagyaráztam neki, hogy külön ejtse a két szót, mert most nem Jósárkányról, hanem Jóról meg Sárkányról van szó. Oda kell figyelni az apróságokra is. ^^
Hehe, nah nem mintha Youkun olyan nagy lélek lenne, de azt el kell ismernem, hogy nálam több emberi érzései vannak, de kit érdekel?! \o/ Engem nem. x) Meg aztán elég nekem az is, ha vele lógok, néha napján.

Elhal a zene és csönd telepszik a nézőtérre, a színpad pedig vakító fehérségbe burkolózik. Kezdődjék a móka. ^^
Egyszer csak megjelenek én. Szoborként állok teljesen hétköznapi cuccban. Nem ez a lényeg. ^^ Direkt ezért a majd egy percért kértem akrobatika 3-at, nah meg a kitartásom és gyorsaságom is felhúztam majdnem (?) frontos szintre.
Egy kedves női hang szólal meg mindenütt az éterben. Egy kérést intéz fe-lénk, ~ mit kérést, egyszerűen kijelenti a tuti és kész! ~ és én pedig reagálok rá. x3
- Migi...
Közben a lábam alatt látni lehet a tükörképem, dupla élményt nyújtva ezzel a kis trükkel. Az aláfestő zene pedig pont olyan retardált, mint amit ez a produkció megkíván.
- Shita, ue ....
Jobbra fordítom a fejem a ritmus ütemében, majd fel, majd le, ahogy a kedves női hang parancsolja. ^^ És ezt még így folytatjuk, több kevesebb változtatásokkal, majd "megunom" és állásból terpeszbe váltok. Így már "könnyebb" lesz valamiért folytatni a kis testgyakorlatot.
Közben a zene egyre gyorsabbá válik, én azonban nem követem, tartom a magam tempóját.
- Ue, ue, shita, shita, hidari, migi...
A zene már nem szinte nem tud tovább gyorsulni, én meg nem akarom felvenni a tempóját, aztán a kedves női hang egy kicsikét hangosabbra vált és újabb "stratégiát" vesz fel.
- Chotto, ue ni tamete kudasai...
Megkért, hogy ugorjak fel. \o/ Ezzel együtt a "zene" is új erőt vesz és együtt ugrunk bele, ~ szór szerint ~ az őrület kezdetébe. \o/
A parancsok azonban változatlanok maradnak, én viszont már sokkal tempósabban lököm és egyre változatosabban. Nah meg érdekesebben is! ^^
- Migi, shita, ue.... migi, shita, migi, ue....
Forgás, guggolás, balra, jobbra, ahogy csak kívánja, mindent megteszek neki! *.*


- Zetto -

Aztán elsötétült a kép. "Haku" a színpadon sem volt. ^^ Újabb csend, hallani a járkálást, matatást, majd valaki fájdalmasan felnyög és elpanaszolja, hogy fejbe vertem. Nem lehet nem röhögni. xP Legszívesebb nyomnék egy barackot a buksijára, de nem látom! Most vigyorgás van. \0/
Felhangzik egy kedves női hang. Ének, most valaki másé, vagy mégsem? Ki tudja. A lányt, az énekest, láthatja mindenkit a színpad mellett adja a zenét nekünk, mi meg kedvünkre bohóckodhatjuk szét. x3
A hátamon meg van egy baseball ütő, hogy honnan és miért?... ne kérdezze senki. x3 Random ötlet volt. o.o
A lány amúgy ultra dögös, szép nagy cickókkal, magam kértem. Megnéztem mindenkit, és mellméret alapján kiválasztottam a legnagyobbat. \o/ Dinnyék! *-*

De ugyebár mi voltunk az attrakció, szal illik ám ránk is figyelni. x) Láttam ám amúgy, hogy nem csak énekléssel lehet bejutni a nagy közönség szívébe, de persze arra is sor kerül nálunk is. x) Nem egy, nem kettő, hanem kismillió táncos produkció nyerte el a tetszését emberek millióinak, szal nem veszett ügy volt a mi kis "újításunk" itt Aincrad városkájában. ^^ De nem ám!


Valaki azt kérdezi, hogy mi a lényeg? A mosoly! Az igen! A mozgás? Az is! És persze, hogy légy bevállalós, de ne vidd túlzásba. Nekem személy szerint pedig egy lényeg létezik csak. Az "élvezd" törvény. \o/ És ezt, most, élveztem. Ha később nem fogok akarni elmenni a második, vagy harmadik produkciót előadni, az nem baj, de most jól érzem magam. Weheheheeeeehh Razz
Megmutatjuk Aincradnak ~ a kis Youta channal ~, hogy milyen hajlékonyak a japánok! A magán számom után ugyanis, sok kis "jelenetet" adtunk elő a pajtimmal. Az első a "neon fényben mozogjunk erotikusan, miközben vigyorgunk egymásra" rész volt, nah meg hadonásszunk nagy ívben a kezeinkkel ritmusra, természetesen. ^^ A második ...

- Let's go -

.... nah az egy szép lezárás után következett. Gép zene, őrült tempó, mi meg ugrálunk fejetlenül a vak világba. \o/ Természetesen ezt is "ritmusra" x3 A háttérben fogaskerekek, óra satöbbi, csak hogy változzon az is. Jah és eltűnt a hátamról a baseball ütő, de cserébe Youtára felkerült egy köpeny. \0/ Hát elképesztő! *.*
Az énekesen közben kitartóan adta alá a hangot.
- Yeah yeah \o\

Harmadikra ruhát váltottam. Cool Valójában egyszerűen csak lenémítottuk a menünket, így a jelenetek közti kis sötétségben, tudtunk vele babrálni.
Megígértem, hogy bemutatjuk, hogy éneklünk. hát tessék. Nagyon sexyn nyomattam a hős szerelmes férfit, ahogy epekedve énekel ~ és közben vonaglik a hátérben egy villa ablakával ~ a szerelme után. ^^
- I wanna show you thing's... - most komolyan, ez miről szól? \o\ Dolgokat mutatni mindenki tud, nah de ne kössünk bele. Surprised Én is szeretnék mutatni valamit pár lánykának. *-* - .... you never seen before. - ó hát perszeee, de azok után egyre többször fogják. *.*
- Talk to me, talk to me \o/ - De ne csak! x3 - I'm feelin alright. :') ... I've been ready for this, my whole life... - nah vagy valami ilyesmi. Az nnagol arról szól, hoyg szavakat dobálukn egymás mögé, elég, meg közé. Angol órák királya vagyok. king - I can see it in your eyes! - Hát mi tudjuk, a szemébe van írva, hogy én mindenre fel vagyok készülve. :3
És a vége! Kész csöpögés, sálálálááááá

Valaki számolta, hogy hányadik jeleneténél tartunk?
Ennél a résznél újra felcsendül a kislányka hangja, mi meg bemutatjuk, hogy lehet felsöpörni a padlót úgy, hogy élvezd is azt! Cool A háttérben pedig egy piros fotel. (senki nem használta)
Éljen a japán hajlékonyság. \o/ Ennek a végét kivételesen még rendes beállással is fejeztük be.
Aztán a végén egy régi számra végig mutogattunk a közönségen, integetés helyett. \o
.... és kék csík a háttér meg tűzijáték, és lá-lá lálálá-lá-lá! o/

Kissé kifulladva intettünk a végére a közönségnek, majd hajoltunk meg, mert ..... hát mert japók vagyunk, azért. Neutral
- Ja, matta nee! -
Mert ez tánc, ez művészet. \0/

_________________
AincradStars [event] - Page 2 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Kuradeel Pént. Júl. 18 2014, 20:20

Minden szám végeztével a nagy kijelzőn ki van írva, hogy ki volt már és apró jeleneteket láthattok a produkciójából, felelevenítve azt.

A macskafőnix
Hanyū-mono
Artes band // Esutel és Raven nem írt!!!//
Bűvész és Hercegnő
Anatole Saito
Koneko
Kell még egy Falat!
Haku-Ryuu

Lesz e még fellépő?

Aki ide még írt, és még nincs produkciója az:
Tantalosz és Desdemona
ill.
Michiko és RenAi

írjanak a kimaradók jövőhét Péntek, különben mindenki kiesik a csapatukból!
Vagy a csapat dönthet úgy, hogy mégsem az adott személy lép fel, hanem njk vagy más.
Mindkét esetben ezt jelezniük kell felém. Köszönöm. Smile
( Ez egy egyszeri, az első kör jóvoltából származó nagylelkűség, mégis örülnék ha a nem posztolók írnának végre ^^ )

Ren posztja fogja zárni ezt a kört és utána írom a következőt.
Addig ríhatnak a nézők is.
Szóval jövőhét Péntek. ^^

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

AincradStars [event] - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by RenAi Hétf. Júl. 21 2014, 12:20

A lány furcsának… csendesnek tűnt bár azt éreztem rajta hogy nagyon szeretné. Én nem voltam ebben annyira biztos, Kyubei mondogatta nagyon hogy itt a helyem, de akkor sem értettem miért is lenne ez így…. Nem tudtam mivel is léphetnék fel, mit is hozhatnék ki amgamból… és arra az elején végképp nem gondoltam hogy lesz társam is benne.

Kezdtem megismerni Michikot, aranyosnak és csendesnek tűnt. Ő adta az ötletet hogy zongorázhatnék mellette. Meg sem fordult a fejemben hogy ismét játsszak, hisz olyan rég nem játszottam már hangszeren, hirtelen azt sem tudnám tudnék-e még. De Ő kereset valakit aki csatlakozna mellé, én pedig alkalmasnak bizonyultam erre. Gyorsan bele is vágtunk a sűrűjébe, az első dolgunk az volt hogy találjunk egy szabad gyakroló termet, ahol minden megtalálható. Nekem szükségem volt egy zongorára, nála nála volt a fuvolája… Így néhány foglalt terem, és pár olyan után ami nem nekkünk volt alkalmasra kialakítva a folyosó végén végre ráleltünk arra ami olyan volt mintha nekünk készítették volna elő. Nem volt nagy, de pont elég volt kettőnknek. Bentebb lépve egy lépcsőnyi magasságra emelt fa színpad fogadott minket, a jobb sarkában egy ébenfekete zongorával. *-* Amint megláttam, leültem mellé, felhajtottam, majd végig simítottam rajta az ujjaimat, de nem ütöttem le egy hangot sem… csupán a tapintás érzését akartam újraélni…
- Ühhmm… Kezd te elsőnek! – Fordulok felé mosolyogva, hisz selytem hogy ő már tudja mit is fog játszani. Én ha tudom kísérem, ha nem akkor legalább lesz időm kigondolni mit is játszak…

Michi hamarosan rá is kezdett, igazság szerint meglepődtem… mármint nem számítottam rá hogy ilyen ügyes. A fuvola hangja, a tiszta váltások, a ritmus és dallam egyedi kombinációja egy ilyen lassú szomorú szép számban, kivételesen nehéz eljátszani… így csendben, szinte lélegzetvisszafojtva váltam a nézőjévé. És tudtam hogy ha a színpadon s ezt produkálja akkor bizony sokak szemébe fog könnyt csalni ezzel a dallal… Amint végzett, kellett néhány másodperc hogy magamhoz térjek. Majd széles vigyorral dicséretem meg.
- Nagyon szép volt. *-*Biztos régóta játszol már… - Mondtam, majd tudtam hogy én jövök…
- Ümm… - Adtam ki a hangot, majd fordultam a zongorához… mindkét kezemmel végig tapogattam a hangokat, majd megállapodta egy-egynél… fogalmam sem volt mit is kezdjek el hirtelen játszani, hisz úgy voltam vele hogy majd kigondolom míg játszik, de teljesen kiment a fejemből hisz teljesen kiragadott a gondolataimból a zenéje… Kissé kezdtem úgy érezni magam mellette mint holmi kezdő, pedig én is rég óta játszok, bár elég rég játszottam már utoljára..
- Nyhii, megvan! – Jelentem ki lelkesen, majd elkezdek egy dalt bemutatás képen… amint végeztünk lecsendesül az utolsó hang is… felé fordulok…
- Most már hallottál játszani, és én is téged. Nagyszerű zenésznek tartalak, és ha te is úgy gondolod hogy jók leszünk együtt akkor kezd el megint azt a számot amit játszottál és megpróbállak kísérni. – Monddom, majd ha rákezdett, felidéztem a már ismert hangokat, és igykeztem hasonlóan dallamosan, felvenni a tempóját, és magát a zene érzését… Össze kellett hangolódnunk, vagyis nekem kellett némileg lenyugodnom, és visszafognom magam, elvégre egy lassú szomorú számot nem lehet vigyorogva gyorsan eljátszani…

Úgy egy óráig ismételgethettük ugyanazt a számot, mire meglett a tökéletes kompiziccó, végre összehangolódtunk, és nem csúsztunk el egymás mellett. Kissé nehéz volt ismét bele rázódni, vagyis inkább az ilyesfajta lassú zenék nem voltak hozzám túl közel. Túl szomorúnak éreztem őket… és én is lecsendesedve kissé elszomorodva a zene hatása alá kerülve szólaltam fel végül…
- Uhhh… megcsináltuk! – Mosolyodtam el… majd egy közeli teremből szűrődött be egy dal, egy ének. Kíséret nélkül, csendesen de mégis erősen tört utat magának a levegő terében, és ért el hozzánk. Felfigyeltem rá… és pár pillanatig csupán csendben hallgattam hogy mégis honnan is jöhet, vajon ki énekelhet így, ilyen szenvedélyesen, és lágyan. Tekintetem Michire emeltem, aki szintén hallhatta a lány hangját…
- Kireeee*-* Nagyon szép hangja van! – Kiáltok fel, majd török ki a terem ajtaján, és fejemet kapkodva kezdem el keresni a hang forrását, ami egyre erősödött hogy felé vettem az irányt. Megálltam a csukott ajtó eltőtt. Nem merte bekopogni, nem akartam megzavarni. Ha Michi is kijött utánam, akkor talán már sejthette a céljaim…
- Michi… énekelhetne velünk? Persze csak ha Ő is akar… - Kérdeztem, majd a hang elcsendesült és léptek szaporasága vette át a helyét. Kissé meglepődtem, amikor hirtelen kinyílt az ajtó…
- Szia. Ai-chan vagyok Ő pedig itt Michi.. – Mutatom be magunkat… A lány kissé értetlen pislogott párat, majd zavartságából eszmélve ő is bemutatkozott.
- Chie… - Mondta egyszerűen a nevét. Kissé lassan, és monoton hangon.
- Örülök. – Nyújtom felé a kezem, de a lány csupán megszeppenve áll és figyel hogy mit is kéne most tennie. Kissé furcsa volt, lassú vagy hogy is mondjam, de a végén gyengéden megfogta a kezem, és vékonyka újjai olyan hidegek voltak, mintha mínuszok lettek volna. Erősen és tisztességesen, megráztam a kezét ahogy illik, majd folytatom.
- Azt szeretnénk kérdezni hogy lenne-e kedved csatlakozni hozzánk? – Kérdezem, majd folytatom.
- Michi ügyesen fuvolázik, én meg tudok kicsit zongorázni, te pedig gyönyörűen énelsz. Szerintem tökéletesen kiegészítenénk egymást. –
Mondom vigyorogva, hátha kedvet kap…
-Nem…is..tudom… - Mondja eltagolva, a nemnél hirtelen megállt a szívem, azt hittem vissza utasít.
- Nem kell még döntened, csak hallgass meg minnket… - Mondtam, mosolyogva, Michire pillantva.
- Okay.. – Majd mindhárman visszamentünk a gyakorlótermünkbe, és elkezdtük játszani a már egész jól begyakorolt darabunkat…
- Vélemény? – Kérdezem hátra fordulva Chiet.. aki némi hallgatás után ad, választ…
- Szomorú… - Mondja, csupán ennyivel lerendezve minket…
- Igen… de ez a szám ilyen. Direkt szomorú. – Magyarázom a tarkómat vakargatva…
- Vagy tudod mit?… Kezdj el énekelni, amit csak szeretnél, és megpróbállak követni, de ne számíts sokra, főleg ne elsőnek… - Magyarázom neki. Majd elkezdi ugyanazt a dalt amit meghallottunk az előbb. Legalább volt mihez viszonyítanom így hamarosan fel tudtam venni a ritmust, ámbár eleinte sokat tévesztettem. Rápillantottam Michire hogy Ő is kezdjen rá, hisz biztos voltam benne hogy hamarosan ráérez a dallamok közötti hídra, amit átjáróként használhat és csatlakozik hozzánk.
- Uhhh *-* Meg is van a második szám! – Lassan két és fél órája gyakorlunk, mármint Chie-val másfél órája, de kezdünk ráérezni. Viszont még mindig hátra volt egy darab, amit elő kellett adnunk hogy kitöltsük az időnket.
- Még kell egy szám.. – Mondom mindkettőjüknek, majd Michire pillantok, hogy döntsön Ő. És hogy kezdjen rá valamire ami neki tetszik, és kiválaszthassuk a harmadik darabunkat is.

Nem kellett sok, Michi azt hiszem céltudatosan jött ide, és már tudta miket is szeretne előadni, mivel egész gyorsan rákezdett a következő darabjára, ami hirtelen ért… Hisz az előzőhöz képest ez jóval, tüzesebb, szenvedélyesebb, energikusabb szám. *-* Amint tudtam felvettem a ritmusát, és gyorsabban ráérezve sikerült követnem őt. Chien is látszik hogy tetszik neki, legalábbis ritmusos keze járása azt árula el, egy halovány mosollyal körítve. Gyorsan megegyeztünk és már csakis a jelentkező lap kitöltése volt hátra. *-* Michire bíztam a papír munkát, nekem mindegy volt a cím, név és egyebek, és a legtöbb darabnak is ő tudja a nevét…
- Kuro Neko to Pianist no Tango – Mondja Chie a dala címét, mikor azt kell felírni.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Michiko Hétf. Júl. 21 2014, 21:26

Nozomi
RenAi, Michiko, Chie, Gou
Feelings

Nem vágytam hírnévre. "Reflektorfényre". Elismerésre. A dalaimat szerettem volna megmutatni az embereknek. Nem is a "nagyközönségnek", hanem minden egyes embernek magának. A saját szívébe áramoltatva, amit átéltem, a szívemből egy darabon. Csak a fuvolám volt és én magam. Ha nem találtam volna megfelelő partnert, olyan embert, aki képes ugyanannak az érzésnek a kifejezésére, amit én szerettem volna előadni, akkor egymagam álltam volna ki. Nem jelentett volna problémát az sem, ám tudtam, hogy az embereknek szükségük van egy zongoraszóra. Így "hathatósabb", amit üzenni szeretnék nekik.
Az élet apró, és sokszor fájdalmas szépségeit.
A nyíló virágét az út szélén, a felhőpamacsokat az égen, a lágyan lehulló eső kopogását. A tenger felől érkező, sós szellő simogatását az arcodon.
Ez voltam én. Minden ami elfeledett, de el nem temetett. Nem lehet megölni, ott van, él, arra vár, hogy észre vegyék. Nem kérked, csak van. Létezik, ad valamit annak, aki kéri, majd elhal és helyette egy újabb veszi át a feladatot.
Az oly szelíd, hangtalan munkát, mely csekélyke és elenyésző, de mégis olyan fontos. El lehet menni mellette, mégsem érdemes. Megtölti a napokat. Színnel, szeretettel...

Ezért fuvoláztam én...
Ezért léptem fel a színpadra.

Csendben mosolyogtam RenAi sanra. Ő volt az ki, végül társult hozzám. Megkérte, hogy adjam elő amit el akarok játszani és én úgy is tettem. Elsőre csendben folytak a fuvola hangok, ő pedig csak figyelt rám. A dicsérete kedves volt számomra, és egy halk nevetéssel köszöntem meg neki. Igazán jól esett, hogy így magával ragadta a zeném. Azt szerettem volna, ha színpadon is ez történne....


...

Kiálltam a hatalmas színpadra. Miután megalakult a csapatunk, egyből jelentkeztünk is, és utána volt még pár napunk, amit azzal töltöttünk, RenAi san javaslatára, hogy kicsit jobban megismerjük egymást. Örültem a kezdeményezésnek, így olyan volt, mintha barátokat szereznék. És azt hiszem, ez valaminek a kezdete lehetett...
Miközben ezeken gondolkodtam, mosollyal az arcomon néztem körbe. Csönd volt. Csak én voltam kivilágítva. Mindenki engem figyelt. Most elfuvolázhatom, amiről mindig is álmodtam.
Ám mégsem én kezdtem el a dallamot, hanem a felderengő fényben RenAi san zongorája. Ő adta az alapot, s amikor már közel járt ahhoz a részhez, amiikor én következtem, akkor lassan a számhoz illesztettem a kínai bambusz fuvolát, s egy levegővételnyi időt hagyva csupán megszólaltattam.
Átszeltem vele a színpadot, tovább süvítve, el egészen Aincrad széléig, majd előcsalogatva a Kinti világ érzéseit. A fájón szép napokat...



...

- Most már hallottál játszani, és én is téged. Nagyszerű zenésznek tartalak, és ha te is úgy gondolod hogy jók leszünk együtt akkor kezd el megint azt a számot amit játszottál és megpróbállak kísérni. – Úgy egy óráig ismételgethettük ugyanazt a számot, mire meglett a tökéletes kompiziccó, végre összehangolódtunk, és nem csúsztunk el egymás mellett. Én készséggel kezdtem mindig újra, és újra, de sosem szóltam bele, hagytam, hogy ő bontakoztassa ki a zongora ritmusát. Azt az éneket, ami az enyémhez illik. Nem vártam el tőle semmit, csak annyit, hogy akarja a számot. Hiszen csak ezért voltam itt. De ő megdicsérte a zenémet, és ez jól esett. Tudtam, hogy nem mindenki fogja értékelni. Van aki nem szereti és szomorúnak találja, pedig igazán nem annak szánom. Ezek a szívem riffjei, és én nem vagyok szomorú. Smile
Amikor már minden készen állt a "nagy" belépőnkre, egy percnyi csend vetette bele magát a terembe. Mindketten a zene hatása alatt voltunk még. Ekkor szólalt meg egy különösen éneklő lány. Nem volt messze tőlünk, így szinte mindent hallhattunk. Elnyújtott volt, és vékony a hangszíne,  ám talán pont ezért vált olyan érdekessé. RenAi sannak egyből megtetszett az idegen hangzás, és már ment is előre annak irányába, ahonnan jőni vélte.
Én még álltam egy helyben, viszont, ahogy a nevemet hallottam, kibújtam a gyakorló termünkből. Tudtam jól, tudnom kellett, hogy a tíz percet, amit kaptunk, jól ki kell használnunk. Ezt mondták akkor is, mikor érdeklődtem a Tehetségkutatóról.
A lányka hallgatag volt, talán, hasonított rám. Mikor felém terelte RenAi san a tekintetét, óvatosan intettem feléje. Nem szólaltam meg, hiszen már bemutattak neki. Csak bólintottam a zongorista lány ötletére. Nekem is tetszett a hangja, és talán gondolhatta úgy, hogy csatlakozik, ha meghal minket.
Mikor azonban befejeztük, döbbenet ült ki az arcomra.
- Nem szomorú. Szerintem nagyon szép szám. - De csak halkan, mégis elég hangosan ahhoz, hogy hallhassák. - Arról szól, hogy a világ apróbb mozzanatai is örömteljesek lehetnek. Smile - Tettem még hozzá, hogy értsék a lényegét. Habár tisztában voltam vele, hogy sokan, sokféleképpen fogják még értelmezni a zenémet. ...


...

Én hátra vonultam. Nem magamtól, a villany már nem világított meg, így nem láthattak a nézők. RenAi san fehérben volt, kékkel vegyítve, én pedig egy szolid, egybe ruhában, kis barnával, fehér alapon. Illet a hajam színéhez. Chie san pasztel színeket használt, elütött a mi összeállításunktól, több kéket viselt magán, de pont ettől volt egyedi. Egy másik világ volt.
Az ő daluk egy pattogós zongora szó és Chie san hangja. Kedves, vidámító a kezdethez képest.
Úgy állt össze a hármasunk, hogy két oldalt RenAi san és Chie san, és én középen mint egy hidat képezve kettejük közé.
A zeneszámuk pedig szintúgy egy átmenet, egy vidám híd volt ahhoz, amit a végére tartogattunk.



... - Még kell egy szám.. – Amikor a Tehetségkutató után érdeklődtem, rá kellett jönnöm arra is, hogy az embereknek, van saját ízlésük. Az ő világukat is el kell vinnem hozzájuk. Meg kell mutatnom, hogy az "enyém" és az "övék", nem különbözik. Ugyanúgy megfér, sőt együtt él a kettő, és elválaszthatatlan. Ezért választottam olyat, ami a nagy fináléra, ami szinte teljes ellentéte a kezdő számuknak. RenAi chan is megdöbbent, én is megtettem volna, ha kívülről látom magamat. De hát a fuvolám a kezemben volt és csak ez számít.
Ám találnunk kellett egy dobost. Viszont nem mi találtunk rá, hanem pont, hogy ő jött elénk. A fuvolszómra nyitott be. Egy magas fiú. Barna haj, barna nyílt szemek. Tetszettek az ilyen tág, beszédes tekintetek. Nem takargat semmit. Nincs mit. Ezt sugallták. Megkért, hogy csatlakozhasson, én pedig a csapatunk többi tagjára tekintettem lelkesen. Nem tettem mást, ám halk kérésem meghallgatásra lelt. Annál is inkább, mert a fiú nem volt rest  őket is megkérdezni.
Emlékszem milyen beleéléssel dobolt. Az a mosoly pedig, amit csak arra tartogatott, miközben az ütőket fogta, engem is magával ragadt. ...


...

Egy nagy robajjal lépett be Ő. A negyedik. Chie chan helyébe. Én pedig követtem a fuvolámmal. Pergős volt a szám, s míg játszottam, a fiú mosolya jutott eszembe. Mosolyogni volt kedvem közben. Ez a szám... nem illik hozzám. Mondhatnám ezt is, mégis... mégis amikor elhalkul, s újra belépek, végig fut a hátamon az a jól ismert bizsergés. Rohanás... és tudomkövetni! A fuvolám segítségével a nagyvilág rohanását is követni tudom!
Majd a második csöppnyi csend után, a dob újabb fellángolásakor, a ruhám is meggyúlt. Csak a zene végére, csak addig, amíg ki nem tárta szárnyait a hátamon valamilyen démon... vagy angyal. Ahogy a dobos fiú jelentette ki.



Aztán csak a csend. Ott álltunk mind. Meghajoltunk. Mosolyunkat ontottuk a nézőkre. Örülök, hogy itt lehettem... Smile

_________________
AincradStars [event] - Page 2 Prussia5aedd

szint 10:
Michiko
Michiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2014. Jan. 12.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Júl. 23 2014, 11:51

Artes band
Jun, Saya, Anatole, Alex, Esutel, Meredith, Raven?

*Ideges voltam. Ideges és izgatott. Főleg, hogy mindenki más is izgatott volt körülöttem. Ki jobban, ki kevésbé mutatta ezt. Ahogy foglalkoztak velünk a stylelistesek, ahogy egyre inkább sztároknak néztünk ki, s ahogy hallatszott a kintről beszűrődő nyüzsgés zaja. Fantasztikus volt. Egy darabig sehogy nem reagált a testem az izgatottságra. Csak fokozatosan kezdtem felfogni, hogy mi is történik velem valójában, s csak akkor kezdtem igazán izgulni. Megtiszteltetés volt számomra, hogy egy dalt én énekelhetek... és egy együttes, a barátaim kísérnek végig rajta. Mindig is erről álmodtam. Mindig is vágytam egy együttesre, ahol én lehetek a fronténekes. Bár csak egy dal erejéig, de megvalósul ez az álmom... hamarosan. A széles mosolyomat le sem lehetett vakarni az arcomról. Szemeim csillogtak a készülődés alatt. Mikor Alex elkészült, kissé szégyenlősen elém állt. Felvontam a szemöldököm. *
- Biztos vagy te ebben? O.o
* Kár volt ezt mondanom. Biztos azt hiszi most, hogy nem tetszik a ruhája, s ellenzem, hogy ezt vegye fel. Persze... nem annyira az ő stílusa, de... Állati Dögös! Le se venném róla a szemem, ha megtehetném. De nem tehetem. ><  Kissé nehézkesen, s zavartan vonszoltam le alakjáról a tekintetemet, s inkább magamat lestem a szemben álló tükörben. Mégis hogy tudtak erre rávenni?! Azt is mondhattam, hogy igen, dögös vagyok. O.o
Spoiler:
Na jó. Egy előadás erejéig még jó. De soha többet. ><
Nézegettem magam a tükörben. Próbáltam szokni a látványt, s végül csak arra jutottam gondolatban, hogy nem is rossz. Kicsit úgy érzem magam, mint a szépségversenyen. Mintha a néző sereget a külsőmmel kellene megnyernem, nem a hangommal. Fintorogtam erre a gondolatra, majd lágyan belemosolyogtam a tükörbe. Egy kósza gondolat erejéig bevillant előttem Ranmaru arca. Vajon most is azt mondaná: "nagyon tetszettél"? Kicsit ideges voltam amiatt, hogy Ren is a zsűrihez tartozik. Vajon ő mit fog gondolni rólam? Végre elkészültünk. Jól megbújva egy jobban takaró bútorzat mögött lestem az előadásokat. Próbáltam kerülni a többieket, csak hogy ne tudjak olvasni a tekintetükből, ha rám néznek. S végül minket konferáltak fel. Nem akartam hinni a fülemnek, annak, hogy ez a pillanat egyszer elkövetkezik. Nem... nem akartam kimenni. Hirtelen úgy elkezdtem izgulni. Segítség! Lesz egy dal, amikor csak én, csak én éneklek. Enyhén felpofoztam magam. Nah menjünk. Anat pedig... Oh, nem hiszem el. Ez az előzetes produkció a részéről egyszerre volt számomra ciki, mégis megnyugtató. Valahogy az enyhe bénázása miatt lejjebb ment a feszültség bennem. De a nagyölelés feelinge még mindig idegen számomra. Miért? Miért kellett ilyen butaságot bevezetnie? Razz Felmentünk hát a színpadra, Anat nagy lazán köszönti a nézőket, ami szélesre húzott mosolyt csal az arcomra.  Sayácska kezdte cuki hangocskájával az egészet. Hihetetlen érzés volt ott állni a hatalmas színpadon a hatalmas nézőközönség előtt. Mi már eleve híresek voltunk. Az Artes neves céh, mindenki hallott róla, ha a tagokról nem is, de a vezetőről biztos. Mindenki menőn nézett ki. Persze egyesek olyan rucit vettek fel, amit én soha nem vettem volna fel, bár... ez a ruha, ami jelenleg rajtam van, az is ilyen. >< Mikor már az intro vége felé jártunk, egyre jobban féltem. hamarosan én jövök...  Aztán a fiúk jöttek. Halál dögösek voltak. ^^ Alexről már beszéltem, de hát Anat is... :F Nekem sok szerepem nem volt ebben, csak a refréneknél kellett énekelnem, de iszonyatosan élveztem. Azonban a vége felé még inkább... áááh... Nem baj, Jó, lesz, jó lesz. Anat felkonferálása. Így is zavarban vagyok, még jobban zavarba hoz. >< én jövök... Behunytam a szemem. Muszáj eltalálnom a ritmust, muszáj jól elkezdenem. Hol is kell belépnem? Mennyire is határozottan? Muszáj, hogy határozott legyen a kezdés. Muszáj volt lehunynom a szemem ahhoz, hogy koncentrálni tudjak a zenére. S amikor az első hang kijött a számon, pár másodperc múlva már ki is nyitottam a szemem, s a hatalmas nézőseregre tekintve, felszabadultan énekeltem tovább. A dal gyönyörű volt, megtiszteltetés volt számomra, hogy a többiek képesnek tartottak arra, hogy elénekeljem. Mintha itt sem lettem volna. Bár láttam a fényeket, a hatalmas teret, ahol álltunk, láttam a rengetek embert, én mégis a zene bűvöletében maradtam. Tudatosan. El tudnám énekelni úgy, hogy kívülről szemlélem magam. De annak mi értelme? Mindenemmel át akartam élni. Így bár veszélyesebb volt, mégis átéltebb, s önmagamat tudtam adni a zene által. Közben egyszer arra gondoltam: Esu... most valósul be az álmod. Még sosem énekeltem ennyi ember előtt, bár nem idegen tőlem a színpad. Mégis, igazán boldog voltam. Mikor véget ért a szám, örültem, hogy túl vagyok rajta, s már nem kell többé izgulnom. Még jó, hogy ezután nem rám világítottak, mert ezután éreztem, hogy elkezdett a lábam igazán remegni. Ismerős érzés volt. Mikor befejeztem a dalt egy-egy előadáson, utána kezdtem el igazán remegni. De bármikor kérdeztem az embereket, azt mondták, nem látszott. Hát végetért. Az emberek tapsoltak és éljeneztek. Ennyi volt? Vége? Anatra néztem bizonytalanul, hogy most mi is következik. Majd elmosolyodtam, mert úgy éreztem, nem okoztam csalódást a céhemnek, se a vezéremnek. Majd az éljenző közönségre tekintettem, s  éreztem, hogy az öröm átjárja testem, lelkem. Éreztem, hogy elérzékenyültem, mintha nedvesedni kezdett volna a szemem, de szélesen mosolyogtam, s hagytam, hogy én, és a banda ússzon a dicsőség fényáradatában.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by RenAi Szer. Júl. 23 2014, 16:21


Nozomi
RenAi,Michi,Chie,Gou
Feelings


Melegem lett, a zongorázás ami régi emlékeket hozott felszínre, és maga a tény hogy ismét játszhatok, az a stressz amikor attól féltem hogy ennyi idő után már nem fog menni… Kimelegedtem, így a felsőmet a karfára terítve folytattuk a gyakorlást… Keményen bele kellett húznom, éreztem hogy ő közte és én közöttem rengeteg különbség van, maga zenei téren is, ugyanakkor tény hogy a tudás nem vész el, megkopik, de nem törlődik. Úgy fél óra gyakorlás után kezdtem érezni hogy közelítek a tudásom széléhez, ugyanakkor a maradék fél órát inkább arra szántam hogy méginkább összehangolódjunk. Ugyanis ez volt a legfontosabb, hogy kiegészítsük egymást. A jelenléte, a megjelenése okot adott a fellépésre, sosem voltam az az izgulós fajta, sokszor játszottam már mások előtt az iskolában… De ez mégis más volt. Most nem egyedül vagyok, ahol magam bontakoztatom ki, most csupán egy szirom vagyok a virágszálon… De sikerült, önmagamban jobban örültem ennek mint bármi másnak hitelen, hisz saját eredményt is javítottam ezzel, így már megérte az egész.Tudtam hogy szép ez a szám, és hogy jól össze fogjuk hozni, mégis éreztem hogy hiányzik még valami… mintha a mennyekben hallgattak volna meg, úgy hasított bele a levegőbe Chie hangja, aki a mellettünk lévő szobában gyakorolt. Átmentünk hozzá és megkérdeztük hogy lenn-e kedve csatlakozni hozzánk, elég furcsa lányka volt. A hangja mikor énekelt tele volt élettel, szenvedéllyel és a kihívás utánni vággyal, játékkal, míg amikor beszélt ő maga… csendes volt és halk… bizonytalan, de nem félénk. Kicsit meglepődtem, de szinte azonnal megkedveltem ezt az ellentétet benne. Áthívtam őt, meghallgata a játékunkat, kíváncsi voltam a véleményére, így amint elhalultunk, és kitisztult a levegő az utolsó hangtól is, felé forduva megkérdeztem tőle…
"Szomorú." Csupán ennyi, persze ezt Michi sem hagyta szó nélkül, amiek örültem, eddig alig hallottam a hangját.
- Nem, azt mondtam hogy nem szép. - Lassú, halk és monoton hangon magyarázta.
- Nos, akkor mind egyetértünk! – Feleltem vigyorogva, még mielőtt konflikus alakulna ki a két csendes lányka között, bár azt furcsa lenne eképzelni, hisz alig beszélnek, ezesetben a nem szólok hozzád módszer aligha működne. oO Vagy nem értem.. >.> Megrázom a fejem, és vissza is térünk a gyakorláshoz. Chie is csatlakozott hozzánk, így mostmár van egy énekesünk is. Hurrá, bővül a banda. o/

Gyakorlásunk egy spontán ajtónyitódás zavarja meg, ha kopogott volna sem hallottam volna, azt hiszem, egyrészt mert bele merültünk a játékba, másrészt meg könnyedén elnyomja a hangszerek hangja az ilyesfajta kis hangocskákat…
- Ümm… szia. – Jöttem kissé zavarjba a vendégünket látva. Aki az igzat megvallva az a tipikus cuki-fiú, volt, így kapásból szimpatikussá vált a szemembe. Kérésével rögtön letámadott minket, amire először csak pislogtam. Tehát Chie, is ezt érezhhette mikor az ajtója előtt kémkedtünk. ><
- Persze! Én szívesen látlak! – Felelem, lelkesen de már egyidőben pislogok a csapattársakra is.
- Okay… - Cihie könnyen lerendezi a dolgkat azt hiszem, viszont Michi véleményét is vártam. Választ nem kaptam, de mégis arckifejezése biztató volt így egyértelművé vállt hogy ismét bővültünk.
- Üdv, a csapatban! – Nyújtom oda a jobbom miközben vigyorgok. Örültem hogy lassan kezd felállni a teljes banda, és azt hiszem többen már nem is leszünk. A gyakorlásunkat csendben hallgatta végig de amikor ő következett, pár mozdulattal előhívta a dob felszerelését, és megmutatta mit is tud. És tetszett amit hallottam tőle.

Elérkezett va verseny napja…verseny? Inkább fellépés. Jobban éreztem annak, hisz nem vártam továbbjutást. Talán nem is vágytam rá igazán. Persze ha sikerül, akkor nem mondok nemet, hisz új társaimat is meg kell ismernem. De meg bizony. :3 A lapot Michi töltötte ki és adta le, én csak figyeltem a nagy tömeget, a sok ismeretlen acot, és szinte elvesztem bennük. Az igazat megvallva kissé megilyedtem, vagyis inkább meg illetődtem ennyi ember láttán, pedig még csak a színpad közelében sem jártunk. Szabadidőnket gyakorlással töltöttük, hiába túl későn alakult meg a csapat ahhoz hogy igazán összekovácsolódjunk, de amint mindenki biztosnak érezte a dolgát, meghívtam mindenkit a közeli vendéglőbe. Az ott eltöltött percek, kellemesek voltak, viszont szinte csakis Gou a dobosunk és az én gangomat. Chie mindent letudott csak pár szóval, Michi meg sokszor csak mosolygott. Ugyanakkor az igazat megvallva ténylegesen élveztem a velük töltött perceket. Visszatérve a fellépésünk helyszínére… kezdtem kissé elbizonytalanodni, főleg mikor láttam mások miket tudnak kihozni magukból vagy épp a petjükből. Úgy éreztem ők mind színpadra születtek, én pedig elbizonytalanodtam, féltem, vagyis inkább izgultam. Végig futott a fejemen hogy elég volt-e az az idő hogy összekovácsolódjunk,hogy fel vagyunk-e készülve arra hogy kilépjünk eléjük… Megszeppenve tekintettem csapattársaimra, majd meglepődve láttam hogy ők egyáltalán nem izgulnak… Michi… olyan természetesnek vette az egészet, vagyis nekem ez sugárzott le róla, a dobosunk fel volt pörögve hogy mikor jövünk már mi… Chie… ő meg elmerengett a maga kis világában. Megmosolyogtattak, sőt fel is nevettem, de csupán jókedvemből, és azon hogy milyen ostoba vagyok hogy ilyeneken jár az eszem… De hisz én is csak szórakozni vagyok itt! Erre… Mindegy is. Most már tisztáztam magamban a dolgokat így tiszta szívvel tudtam kiállni, Aincard elé. Michi ruhája mese szép volt, én nem tudtam hogy is öltözzek fel ilyen alkalmakra, és az igazat megvallva alkalmi ruhám sincs… Így egy egyszerű nyári ruhát választottam, fehér alapon egy kék szallaggal. Szerettem ezt a ruhám. :33 Gou, talán mert fiú, ő nem igen foglalkozott az öltözékével, és tény nem is az lesz a lényeg… Chie, meg úgy jelent meg mint az első találkozásunkkor, talán meg sem fordult a fejében hogy alkalmiban jöjjön. És jobban bele gondolva, értem mit is akar ezzel sugallani, ő az aki így is önmaga… azt hiszem.
A darabokat meglepően jól adtuk elő, semmi elcsúszás, semmi tévesztés, mindenki jól tudta mikor jön és mit kell csinálniuk. Mindenki meglepődött mikor Michi ruhája meggyulladt a fináléban, nekem nem szólt eddig róla hogy ilyesmire készült így elsőnek megijedtem, de úgy látom valami ilyesmi lehet Michi képessége, amint tudatosult bennem mindez, lenyugodtam és csatlakoztam a tapsviharhoz... Örülök hogy ők lettek a csapattársaim.


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Júl. 28 2014, 16:31

A macskafőnix
Hanyū-mono
Artes band // Raven egyelőre njk //
Bűvész és Hercegnő
Anatole Saito
Koneko
Kell még egy Falat!
Haku-Ryuu
Nozomi


hamarosan:

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

AincradStars [event] - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Aug. 01 2014, 17:43

Amint meghallom a nevem, szinte szökkenek a nép elé, ezzel tudatva, hogy imádatuk tárgya megérkezett Cool Ezúttal egy kicsit elegánsabb megjelenésre váltok. még egy menő csokornyakkendőt is felbiggyesztettem. Itt nem annyira kényelmetlen, mint a valóságban….
Üdvrivalgás, tapsvihar ezeket kellőképp fogadom és szolidan viszonzom pár mozdulattal, végül helyet foglalok a többi zsűritag mellett, akik korántsem olyan menők és híresek, mint én Cool
Hmmm… ez a szék elég kényelmetlen…. igazán hozhattak volna egy kényelmes kanapét. Na mindegy, inkább a versenyzőkre koncentrálok, elvégre zsűri vagyok, döntő a szavam ~.~
Spoiler:

Már jön is az első előadó, aki nem más, mint Chan-chan és kissé szemtelen állatkája. Kényelembe helyezem magam, amennyire csak lehet és jöjjön a műsor \o/
Ez egyáltalán nem az én műfajom Suspect Amit láttam az szép és jó, de… olyan izéééé… nem az én világomba való Rolling Eyes
- Hét poooont! – mondom kissé elnyújtva, mikor szót kapok. Ennyivel is több időm van kigondolni, mit mondjak.
- Ez picikét távol áll tőlem, de annyit elmondhatok, hogy ez egy felsőkategória cirkuszba illő mutatvány volt.  De komolyan… ha tíz évvel fiatalabb lennék, tuti csillogó szemekkel ülnék a nézőtéren, megbabonázva…. Szép volt – nyomok egy kis tapsot a mondandóm végére, ennyi, ezt befejeztem, mehet tovább

Következőnek Chibi-chan jön arcoskodó petjével és egy srác a főnixével…. egy újabb pet show következik
- Ugyan azt tudom mondani, mint az előbb…. egy híres-neves cirkuszban nagy siker lenne, ügyesek voltatok… hét pont  - talán kevesellik, de  ez van…. nem adok több pontot arra, ami nekem nem igazán tetszik Suspect  Nem mondanám, hogy tehetséget véltem felfedezni Suspect

Ezúttal egy banda lép fel, végre valami, amihez normálisan hozzá tudok szólni. Bár a tagokat ismerem, elfogult tuti nem leszek, egy picit sem Rolling Eyes Fapofával nézem végig, hisz hallásomra jobban koncentrálok, aminek hála egy-egy eltorzult arckifejezés megmutatkozott nagy ritkán.
- Mivel most zenéről van szó, és ha nem is egy műfajban utazunk, szigorúbb leszek. – köszörülöm meg a torkom
- Még látszik, hogy kezdők vagytok, ez tutkó….  főleg az a dobos gyerek. Úgy tűnik neki nem tűnt fel, hogy általában  dobos kapja a legkevesebb figyelmet, neki van az egyik legnagyobb szerepe… ő viszi a hátán a  bandát, egyfajta alap…. nem tudom mi varázsolt el ennyire, de többször hibáztál. A fellépő ruhák válogatása helyett gyakorolni kellett volna Rolling Eyes nyehehehehe… egy sima lúzer... sosem tanul meg rendesen játszani
- Voltak még kisebb hibák, csúszások, de ezt mind annak tudom be, hogy friss a banda… hat pontot mindenképp megérdemeltek Rolling Eyes - komment vége, erre iszom egy korty vizet, mert csak azt adnak itt…. zsugori banda >.>

Himécske és az az a Chibi-chan ríkató Worker következik. Hogy őszinte legyek, egyikből sem nézek ki semmi tehetséget Suspect Az egyik túl nyomi, a másik túl szelíd, jámbor. Minden adottsága megvan ahhoz, hogy jó műsort mutasson nekünk, de nem passzol a külső a belső énhez Sad  Csendben, egyik kezemmel fejemet támaszt[left]va figyelem a műsort….
- Hát… hogy is mondjam….- tarkóvakargatás.  – Bevallom, nem sokat értettem belőle, jóformán csak néztem ki a fejemből Rolling Eyes - azt még sem mondhatom, hogy szétuntam az agyam Suspect
- Ennek ellenére látszik, hogy dolgoztatok vele, és némely hozzáértő személy elismerő hümmögéséből ítélve….. nem volt ez olyan rossz Rolling Eyes  Adok rá egy hetest…

Az újabb színpadra érkezőn kissé meglepődöm. az igaz, hogy nem olvastam el szinte semmit, amit kiküldtek nekem, de nem számítottam arra, hogy bandában és szólóban is lehet egyszerre nyomatni Suspect  Na mindegy... kíváncsian várom mi sül ki ebből…  füleim hegyezem, koncentrálok… jöhet a music Cool ……
- …. már az előbbinél is észrevettem ezt… ezek „lekiabálások”  a közönséghez intézett szavak…. ezek nem menő dolgok.  Szép dolog az arrogancia és ehhez a szakmához elengedhetetlen, de ne essünk az elején túlzásokba.…  Elvégre ez még csak egy tehetség kutató, az első előadásod és máris sztárnak hiszed magad? Azért legyen valami azon az asztalon Rolling Eyes  Az ilyen viselkedés sokakban ellenszenvet kelt. – veeeeh… valaki ismeretlen felmegy a színpadra és máris úgy viselkedik, mintha ő lenne itt a legnagyobb csillag…. sok ilyet láttam már megbukni… azért kell egy-két jól fogyó lemez az ilyen megnyilvánulásokhoz Suspect
-  Erre máskor figyeljünk oda… a többi, úgy ahogy rendben volt, nincs több kivetnivalóm…. egy hetest adok rá – hiába… itt szigor kell, nem lehet engedékeny az ember, a hibákra meg fel kell hívni a figyelmet.

A most következő személy Koneko néven regisztráltatta magát. Fogalmam sem volt ki lehet ő, míg meg nem jelent…. sejthettem volna. na nézzük mit mutat nekünk a kis töpszli….
- Itt is azt tudom mondani, hogy az arcból egy kicsit vissza, de minden más rendben volt. Szép, kidolgozott koreográfia, kezdőhöz képest jó énekhang…. Azt azonban nem köszönném meg, hogy emlékeztettél arra, hogy egy hatalmas börtönben élek Rolling Eyes  Ez csak egy jó tanács, de kerüld a tréééé emlékek felidéztetését a jövőben Wink veeeeeh, pedig egy pillanatra már el is felejtettem az evilági nyomorom Sad  
- Azért szép volt…. hét pont- kíváncsi vagyok, lesz-e olyan előadó, aki ennél többet kap tőlem…. eddig nem sok esélyt látok rá…. mondjuk ez még csak az első forduló Rolling Eyes

facepalm  egy újabb állatos show, ezúttal Szophie „tollából”  Az első elment, a második is… de most ez…. épp befér a léc alá. Na lássuk, lesz-e valami szórakoztató és tehetséges megmozdulás? ……
- Ma már harmadjára mondom el…. egy cirkuszban fő attrakció lennétek, ez vitán felül áll. Mást nem nagyon tudok mondani… érdekes volt, elmés… hét pont Smile csak nem húzom le a pontjaikat azért, mert már két petes produkciót láttam előttük Suspect Annyira én se vagyok goni Rolling Eyes  

Még mindig nincs vége, újabb emberkék a színpadon és ezúttal egyiket sem ismerem, még csak nem is hallottam a nevük, megemlítve sem Rolling Eyes  A színpad az övék, lássuk mit tudnak... ki tudja, talán elég jók lesznek……
- @.@..... Őszinte leszek… nekem nem jött át semmi az égvilágon a produkcióból. Nem tudom mikor mit kellett volna éreznem Suspect  Azt azért látom, hogy van némi tudás ezek mögött, ezért egy hét pontot adhatok rá… még annyit, hogy az éneklést hagyjuk azokra, akiknek van hozzá a hangjuk. – csak tudnám, hogy ez mi is volt Suspect

Na, még egy ismerős, a Butus Ai-chan és társulata. Hmmm… mintha említett volna valamit régebben, hogy tud nyomulni pár hangszeren scratch  Azt hittem csak vetít, de akkor lássuk a medvét…..
nézzük… nézem… hallgatom… hallgatom… hal… Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
- Sleep Sleep Sleep O.O Hét pont! – kiáltom egyből a pontszámot amint felriaszt egy az oldalamba fúródó könyök…
- Öhm.. izé…. nagyon… kellemes volt… nyugtató hatású, ezt bárki látha… érezhette a közönség körül…  >.>  Szóval egész jó volt – huhh.. Nem is tudom, mit csinálnék, ha elaludna a fél közönségem Suspect

….. és ez volt a mai nap utolsó résztvevője… hála az égnek… le kell dőlnöm egy kicsit….. nyomaszt a légkör, hát még a hozzá nem értő zsűrik….
- Van valakinél rendes Ital? Meguntam a vizet -.- - nekem az is jó, ha valaki a nézőtérről dob valami finomat ~.~  aztán jöjjön, aminek jönnie kell…. Suspect

// Ez csak kari vélemény... user mindenkinek megadná a 10 pontot, ha már ennyit szenvedtetek vele Suspect //

_________________
AincradStars [event] - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Aug. 02 2014, 16:09

A versenyzőink!

A macskafőnix
Hanyū-mono
Artes band
Bűvész és Hercegnő
Anatole Saito
Koneko
Kell még egy Falat!
Haku-Ryuu
Nozomi


Immár mindenki színpadra lépett, aki úgy gondolta, hogy megvan benne az X! xP

- Először is had mutatkozzunk be. - Mosolyog a nézők felé Kuradeel, miután Ren is helyet foglalt. - A nevem Kuradeel, és mint másik két céhtársam is, én is Knight's of blood tagja vagyok, de kezdjék a lányok!
- Üdvözlök mindenkit! ^^ A céhünk jelenleg saját küldetésekkel indításával foglalkozik, úgy hogy előbb utóbb mindenkit megismerünk és fordítva. Wink - kacsint rátok Isei. Ma nagyon jó kedve van. - Kint Média-Kommunikáció szakra jártam és amikor kikerülök, ezen a pályán szeretném folytatni. Hírességek közelében. - Ezzel és egy sejtelmes mosollyal adja át a szót barátos nőjének.
Akane, a vöröses hajú lány, szemüvegét megigazítva néz a "kamerába". - Hai! ^^ Úgyszintén média-kommunikáció szak, illetve szabadidőmben heti és havi lapoknál dolgozom mint profi fotós. - Mosoly, majd visszakerül Kuradeelhez a szó. - Én pedig már főállásban dolgozom egy ügynökségnél, a Japan Idol's-nál. Had tegyem még hozzá, hogy a Tehetségkutató itt csak egy szórakozás és annak tekintjük mi is, ám nem tartom lehetetlennek, hogy kikerüljünk. Szóval csak ügyesen! Smile -

Minden Előadó után egy szusszanásnyi szünet volt csak és mehetett is a következő. Mindenki szépen megállta a helyét, nem volt olyan, akit ki kellett volna dobni, vagy értékelhetetlen volt. Ez már maga egy jó jel! \o/

Ren kezdte minden körben az értékelést, és könyörtelenül megmondta a magáét, ám a többiek is mondtak egy két szót.

A macskafőnix:

Hanyu-mono:

Artes band:

Bűvész és Hercegnő:

Anatole Saito:

Koneko:

Kell még egy Falat!:

Haku-Ryuu:

Nozomi:

Végül vége a nagy előadás sorozatnak. Lepihenhetnek a zsűri tagjai, Ren is kap valami ízletesebbet, mint vizet. Azonban az előadóknak még nics itt a nap vége. Mindenkihez KÜLÖN-KÜLÖN odamegy egy a Tehetségkutató munkatársa és elmagyarázza nektek, hogy feltesz nektek kérdéseket és a válaszaitok szerint akár nőhet és csökkenhet is az esélyetek a nagyobb pontokra. (hiszen a közönség nem csak produkciót pontoz hanem előadót is term. Rolling Eyes )

- Miért jöttetek? Mit szóltok Renhez és a zsűrihez? Van e valami, amit ezek után másképp fogtok csinálni? Minek tartjátok a Tehetségkutatót? Mi a célotok ezzel? Üzentek e valamit a nézőknek? -

Tehettek fel más kérdést is, ahogy jónak látjátok, de nagyjából ezekre válaszoljatok.
És ahogy a konferansziénél is, itt is az első író fogja befolyásolni a jellemét.... Rolling Eyes

Rennel pedig ugyanaz az ember elbeszélget és kiértékelik a mai napot, amit szintén mindenki látni fog a délután folyamán! \o/

AincradStars [event] - Page 2 Tumblr_static_uta_no_prince_sama___ichinose_render_by_forevergikwang-d58rwzz_www.kepfeltoltes.hu_
_________________________________
Raven pótolhat 1000 szó felmutatásával. x3

Időben, most még az első produkció után agyunk, ahogy láthatjátok. A második produkció in game majd e nap után két héttel lesz. (3. kör) Érdemes már most kitalálni mi lesz.


Határidő: Aug. 23. (ha előbb ír mindenki, akkor előbb folytatjuk)

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

AincradStars [event] - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 02 2014, 18:07

És következett vala a zsűri, és a pontozás. Shut és Timidust már az is meglepte, hogy Rent látták a zsűri tagjai között. Amikor megismerték a fiút, az igencsak magának valónak mutatkozott, és szegényke annyira el volt magányosodva, hogy még Shu pesztrálásával is szívesen elfoglalta magát, és Timidus okoskodását is nyugodtan hallgatta csak azért, hogy legyen valami társasága. Biztosan nagyon örül annak, hogy most ennyi nép között lehet, és mindenki csak az ő felszólalására vár, méghozzá valamiféle sztárvendégként van itt jelen. Shu nagyon örült, hogy Ren megkapta ezt a helyet, hiszen biztosan ért hozzá, ha már beválogatták, ráadásul biztosan jól is esik neki, és a beszélgetésük alapján az is kiderült, hogy az idomár jószívű és kedves, szóval még igazságosan is fog pontozni. A többi zsűritagot ugyan nem ismerte, de ha már csak azért kitaláltak egy ilyen rendezvényt, hogy szórakoztassák a népet, és ugye biztosan rengeteg munka lehetett leszervezni, akkor már tuti, hogy szívüket-lelküket beletették ebbe az egészbe. A véleménye Ren szavai után sem változott. A fiú csak igazolta magát azzal, hogy majdnem mindenkinek hét pontot adott, hogy senki ne érezze magát rosszul. Ráadásul a többi zsűritől is kaptak építő jellegű kritikákat, meg persze dicséretet is. Timidus azonban számos kifejezés előtt értetlenül állt, tehát miután végighallgatták a zsűrit, volt egy kis sutyorgás, hogy értelmet is nyerjenek a szavak. Mindenesetre a lány mosolygott, Timidus pedig hallgatott, kivételesen, de csak azért, mert Shu egy intéssel jelezte neki, hogy majd később kérdezzen. Meghajoltak a zsűri felé, megköszönték a kedves szavakat és a javaslatokat, de azért Renhez egy pár szónál többet is szólt.
-Legutóbb azt mondta nekem Ren bácsi, hogy ne nézzem annyira öregnek. Nem kell gyereknek lenni ahhoz, hogy megbabonázzon a cirkusz.
Rámosolygott a férfira, újra meghajolt, jó mélyen, majd megvárta Utahime válaszát is, és ha mindenki megkapta az értékelését, akkor kibattyogtak a zsűri elől, be a folyosókra, ahol végre a sárkány feltehette a kérdéseit.
-Mi az a cirkusz?
-Az… az egy olyan hely, ahol artisták…

Félrebillesztett fül, kérdő tekintet és egy türelmetlenkedő, helyreigazító csipogás.
-Szóóóóval… olyan emberek, akik nagyon ügyesek, mert ki van maxolva az akrobatika jártasságuk, különböző mutatványokat mutatnak be, meg vannak olyanok, akik bűvészkednek, meg vicces dolgokat csinálnak.
Egy kis szünet, és széles mosoly, majd egy hálás pillantás Ren felé, még innen is.
-De a legnagyobb attrakció mindig az idomárok és az állatok. Hallottad, hogy hogy tapsolt a közönség, Timidus? Channak és nekünk tapsoltak a legjobban, úgyhogy akármit is mond a zsűri, az embereknek igenis tetszik a cirkusz.
-Akkor mi baja volt Rennek?
-Szerintem csak mindenkire kellett valami kritikát mondania, hogy senki ne érezze rosszul magát, és a felnőttek nem szeretik bevallani, hogy olyan produkció tetszik nekik, amit egyébként gyerekeknek szánnak.

Mindenki ismeri azokat a tipikus apukákat, akik megveszik a modellrepülőket a fiuknak, majd „segítenek” összerakni, vagy a családi rendezvényeket, ahol a szülő csak elkíséri a gyereket, és mégis talán ő érzi magát jobban. Vagy amikor csak a kistesó miatt ül be a nagyobb a gagyi ovis mozifilmre, majd ugyanúgy harsány nevetésben tör ki a vicces részeken. Mindenki nagyobbnak akar látszani, és ez alól Ren sem kivétel.  
-Nem sajnálod őket?
-Kiket?
-Akik azt hiszik, hogy ki tudnak innen jutni.
-Most… szerintem ezzel megtalálták itt ugyanazt, amit kint csinálnának. Ők meg tudták tenni ugyanúgy, ahogy én is, szóval inkább örülök nekik.
-És mi az, hogy profi fotós? A fotókristály használatához nem kell jártasság.
-Az… az azt jelenti, hogy be tudja állítani a képet. Mint amikor te Jun mögé álltál, és angy… sárkánynak látszott emiatt a képen.
-Ennyi erővel én is profi fotós vagyok.

A lány elnevette magát, és hevesen bólogatott.
-Igen Timidus, te is az vagy.
Azonban mielőtt rátérhettek volna a többi részre, valami piperkőc tolakodott melléjük, és kérdésekkel kezdte őket traktálni. Shu először meglepődött és elpirult, Timidus pedig azonnal elé is állt, hogy védje a hiéna módjára legyeskedő riportertől, ami Shuban csak újabb nevetést váltott ki. Ők voltak a sztárok, a petek pedig a testőrök… amikor eddig a petek voltak a sztárok a színpadon… tényleg… akkor fordítva kellene lennie. Egy gyors mozdulattal Timidus elé került, és mosolyogva, nevetve nézett a férfi szemébe. Ez a nap annyira csodálatos volt. Régen volt minden ennyire jó, hogy el lehetett feledni a gondokat.
-Csak nyugodtan, ne tolakodjanak, mindenki kérdésére válaszolni fogunk…
Újabb nevetés, már igyekezett Utahimébe kapaszkodni, és tőle várta a segítséget, de azért csak összeszedte magát.
-Ti vagytok az igazi sztárok.
Pislantott a két pet felé.
-Válaszoljatok ti!
És ennél nem is kellett több. A sárkány elő is lépett, szépen csinált helyet a főnixnek is, majd megkezdte a sajtótájékoztatót.
-Azért jöttünk, hogy részt vegyünk az eventen. Úgy gondolom, hogy remek csapatépítő tréning, valamint az idomárok láthatóan nagyon jól érzik magukat, ami szintén előnyünkre szolgál majd a későbbiekben, hiszen a morál rendkívül fontos, és erősen befolyásolja a csapatmunkát. Ren és a zsűri tagjai a feladatukat végzik, a céljainkat és a produkcióink összeállítását azonban nem fogják befolyásolni a szavaik, hiszen nem az ő lenyűgözésük a célunk. A taps erejéből hallatszott, hogy a mi produkciónk volt az egyik legkiemelkedőbb és az egyik, amely legjobban elnyerte a nézők tetszését, és amennyiben a gyakorláson túl célul tűzzük ki a szórakoztatást is, és Shu szerint ennek a rendezvénynek ez a célja, úgy a tömeg véleménye magasabb rendű, mint egy-két emberé. Természetesen megfontoljuk a javaslataikat, de amennyiben nem értünk egyet velük, nem lesznek lényeges tartalmi változások a programban. Ez továbbra is kizárólag a mi döntésünk, hiszen mi állítjuk össze a produkciónkat.
Azután Falcora pillantott, tudomást sem véve Shuról, aki alig bírta visszatartani a nevetést, és várta, hogy a madárka is kifejtse a véleményét, ő pedig lefordíthassa a szavait a piperkőc zsurnalisztának.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Chancery Szer. Aug. 20 2014, 15:03

Eredetileg úgy voltam vele, hogy nem fogok figyelni a véleményekre. Van épp elég bajom, problémám, nem szerettem volna újabbakat. Ezen kívül a legrosszabbakra számítottam, és nem akartam, hogy ez a számításom be is váljon. Végül tévedtem. Kaptam negatívumot, de közel sem olyan rosszakat, mint vártam. Ren-sama, annak ellenére, hogy (perpillanat még, szafari előtt Razz ) utálom, nagyon szépet mondott. Mondhatni, hogy csak Kuradeel húzta le a pordukciónkat, de őt úgyse ismerem.
A továbbiakban csak leültem egy székre valahol a végén, távol a többiektől, és figyeltem a többi produkciót. Még Álomkelő is csöndben maradt, nem volt mondanivalója.
Szerettem volna már hazamenni. De tudtam, hogy nem lehet. Kisvártatva hozzám is elérkezett az a hapek, aki az imént még a vidám Shukakuékat kérdezte ki. Amint elkezdett bombázni, meg se várva a válaszaimat, elkezdett a düh és az idegesség egyre nagyobb méretet ölteni a lelkemben. Végül megráztam a fejem és halkan csak ennyit mondtam.
-Sajnálom. Nem akartam zavarni.
És gyorsan elszaladtam onnan, ahogy csak tudtam.
Olyan gyorsan öltöztem át utcaiba, ahogy még soha.
És rettegve vártam, hogy mi lesz a következő csapás, ami ér. Mégis mit érthetett azon, hogy "Mi a célom"? Mi lenne? Nincs célom. Csak szerettem volna önmagamat legyőzni, de hála neki, ez sem sikerült. Miért nem érezhetem jól magam ok nélkül? Miért ne küzdhetnék azért, hogy jobb legyek? Miért kell folyton mások elvárásainak eleget tennem ehhez? Miért?
Elég, ha most csak Shukakuék ragyognak, ők megérdemlik, bár nem tudom, miért is. Csak érzem, hogy megérdemlik, vagy csak szeretnék nekik jót, amiért én mindent elrontottam. Mert én csak elrontani tudom a dolgokat. Ahogy ezt is.


//Bocsánat... csak kicsit nehéz volt visszamenni a még-ultra-depis Chanba >.>//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Jun Szer. Aug. 20 2014, 19:26

Hihetetlen. Még most is nehéz feldolgozni ezt az egészet, hogy itt vagyunk, pár másodperccel ezelőtt mi is azon a színpadon álltunk, és szórakoztattuk a hatalmas tömegeket. Csak úgy zakatol a szívem az izgatottságtól, azonban mégis próbálok nyugodtnak tűnni. Csak mosoly és integetés. Persze hosszútávon hülyén is nézhet ki tőle az ember ezért másodpercekkel később már csak egyszerűen vártam mi is történik. Jó kritikát kaptunk, fogjuk rá jót. Ugyan nem arra számítottam, hogy mi leszünk a legjobbak, főleg miután láttam az előttünk lévő produkciókat. De talán a mostani pontozásunknál kissé többre számítottam. Nem igazán tudom eldönteni, hogy mégis, hol hibáztunk, talán inkább arról lehet szó, hogy nem akartak minket elhalmozni pontokkal mert féltek, hogy a következő körre nem marad előadó, ha lássák mi mennyivel jobbak vagyunk. Igen erről lehet szó. Elnevetgéltem magamban a gondolattal, igen vicces volt ha úgy vesszük, mert még az is előfordulhat, hogy igazam is van. Idegesen a ruhámat igazgattam és vártam, hogy sorra kerüljek. Már elég sok minden kikívánkozott volna, a koncert alatt is, de akkor hiába szólaltam volna meg, maximum magamban beszéltem volna, ami az erős fények miatt úgy tűnt volna, mintha csócsálnék valamit.
- Bízzátok csak rám. Elkápráztatom a közönséget, és a zsűrit is, és megbánják, hogy leszólták a csodálatos öltözékeinket. - igen ez hagyott legmélyebb nyomot bennem. Mindenki olyan szép és egyéni. Nem értem miért baj az, hogy nem egyenruhában vonultunk fel. Amúgy is volt egy elég szépen domináló színünk.
- Hogy miért is jöttünk? Jó kérdés... Személy szerint én a győzelmet tartom elsődlegesnek, másodrészben viszont, éppen kapóra jött a dolog, hogy bemutatkozhasson a banda. Attól egyáltalán nem kell félni, hogy untatni fogunk bárkit is a következő előadásunkkal. Rengeteg ötletem van, mind az öltözékeink mind pedig a következő feldolgozásaink terén. De persze hozzám hasonlóan az egész banda kiveszi a részét a munkából. A ruháinkat próbáltuk úgy összeválogatni, hogy könnyen megkülönböztethetőek legyünk. Mindenkiben legyen valami egyedi, de mégse térjen el teljesen a témától. - pillantottam a többiekre, és azonnal eszembe is jutottak a közös gyakorlások, és órákon át való tervezgetések, hogyan is fogunk színpadra lépni, mit fogunk csinálni, és hogyan is fogjuk. - Hogy üzenet a nézőknek? Persze, hogy van! - csíntalan mosoly fel, és végignézek a tömött sorokon, elejétől a végéig.
- Kérlek támogassátok továbbra is a bandát rendbeen? - szépen cukin, megnyerően. Ez kell ide, minél több a támogató annál közelebb az első helyhez.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 22 2014, 13:27

Fülig érő szájjal caplattam le a színpadról, miután kiintegettem magam. Egyrészt azért, mert tetszettem a közönségnek, bár igazság szerint ez volt a minimum, amit elvártam magamtól, hiszen fiatal és csinos lányként már a puszta megjelenéseddel is hatással lehet lenni erre a sok kockára Razz Pláne úgy, hogy ha cicafülek merednek az égbe a fejed tetejéről, tudsz táncolni és van egy kis hangod is Rolling Eyes Egyszóval engem ennek a közönségnek találtak ki, hihi :3 Az pedig már tényleg csak hab volt a tortán, hogy a zsűri is hízelgő szavakkal dobálózott, sőt, Ren is egész biztató dolgokat mondott. Bár két ponton egy picikét megbicsaklott a mosolyom természetes mivolta, az egyik a hétpontos értékelés volt, a másik meg annak a hátborzongató, randa pasinak a megnyilvánulása felém wtf Előbbinél mondjuk megnyugtató volt, hogy végül senki se kapott hét pontnál többet Mr. Kritikától, és nem is húzott le úgy, mint az arteséket, de az utóbbitól konkrétan kirázott a hideg még percekkel később is. Tuti beindítottam annak az alaknak a fantáziáját, ha így fankodott rám mattaku Persze mindenkinek megköszöntem az értékelést, még arra is odafigyeltem, hogy a mikrofont a szám elé tartsam. Nem lehet mondani, hogy nem készültem fel, nem is én lennék, ha nem vettem volna át magamban, milyen buktatókra kell figyelni Razz
Picit lepihenhettem a többi produkció alatt, de a végén aztán körbejárt egy krapek, aki nagyon menőnek akart kinézni szerintem, de a fehér öltöny úgy hatott rajta, mint az orvosi köpeny, az a lila rózsa meg borzalmas volt. Egy bara mangában tudtam volna elképzelni a fazont semeként Razz Anat sokkal-sokkal szexibb fehér öltönyben *.* Na mindegy, szóval ő volt az, aki kérdezgetett minket, és füleltem is egy kicsit, amíg hozzám nem ért, hogy ki tudjam gondolni a válaszokat kicsit előre.
- A következő fellépőnk Koneko, aki igazán látványos táncos-énekes show-val kápráztatott el minket. Szia!
- Hahó! :3 - integettem és mosolyogtam, mint a güzü, mert hát így kell, nem?
- Ezek igazi macskafülek?
- Oh... igen, 100%-ig igaziak. Cuki, ugye? :3 - még meg is mozgattam kicsit őket.
- Minden kétséget kizárólag. Úgy tűnik a közönség, de még a zsűri is imádta. Tényleg, a zsűrihez mit szólsz?
- Hát... olyan, mint egy zsűri, ülnek és néznek ki a fejükből :3 Örülök, hogy nem fukarkodnak a dicsérettel, nagyon jól esett minden szavuk, és rengeteg önbizalmat adtak. Még lelkesebben fogom belevetni magam a felkészülésbe!
- Miért jöttél, mi a célod vele, hogy itt vagy?
- Két oka is van, az egyik hogy meg akartam mutatni magam erről az oldalról is, mert ha végeztem a sulival, én is a szórakoztatóiparban szeretnék dolgozni, és a hangomból akarok megélni. A másik pedig, hogy felfrissít az itteni mindennapokban, nagyon fun ez az egész, sajnálhatja, aki nem jelentkezett :3
- Említetted, hogy felkészülés vár rád, legközelebb mivel érkezel?
- Az titok~ :3 De annyit elárulhatok, hogy készülök valami különlegessel is, megéri kivárni Wink - kuncogtam egy kacsintás mellett.
- Mit szeretnél elérni az AincradStarson?
- Minél tovább maradni akarok, ha ez ilyen jó móka lesz a továbbiakban is. Szeretek énekelni, szeretek táncolni, élvezem a figyelmet, ha ezek megvannak, akkor nem számít a többi, és ezt most tök komolyan is gondolom, nem csak azért mondom, hogy szimpi legyek azzal, hogy nem törődök a győzelemmel :3
- Üzensz valami a nézőknek?
A kérdésre elvigyorodtam, és egy pillanat alatt bevágtam egy cicás pózt, elnyávogtam magam és megnyalogattam kétszer a kézfejemet. Végül még egy puszit is küldtem a nézőknek és ahogy indítottam, integettem megint, bár már kezdett fáradni a csuklóm az intenzív mozgástól Razz Ahogy a pasas továbbállt, ellazultam és kényelmesen elhelyezkedve folytattam a pihizést, míg véget nem ért az egész, és szóltak, hogy akkor most már szedelődzködhetünk. Két hét... kemény lesz, de már alig várom a következő alkalmat :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Aug. 23 2014, 20:58

Shukaku, Chanchery, Jun, és Miri majd kap tőlem vmi bónuszt. Rolling Eyes (Chan meg jöjjön rendbe lelkileg, ez a kör már két héttel az első fellépésetek után fog lezajlani. )

Akik nem írtak, azoknak a minimum reag szószám 1000 szó és abból legalább 500 szó az előző körből legyen. Köszönöm. Surprised
________________________________________
A határidő EGY HÉT: Aug. 31.
_________________________________________

Két hét telt el azóta, hogy első fellépéseteket bemutattátok és nagy sikernek örvendett mind. Boldogok lehettek, de bizonyára mind készültetek valami még kirobbanóbbal, mint az előző volt.
És most meg is mutathatjátok!
A zsűri a régi, valószínűleg Ren is, de a konferátorunk jelen esetben a hölgyek kedvéért egy férfiú(cska?) lett.
( jellem az előző fellépéshez mérten )

AincradStars [event] - Page 2 1422589-bigthumbnailAs2_www.kepfeltoltes.hu_

De még mielőtt kezdődne a műsor, felhívjuk kedves járékosaink figyelmét arra, hogy az előző körre lehet szavazni! \o/ ITT

Folytatódjék az event! \o/

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

AincradStars [event] - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Ryuu Vas. Aug. 24 2014, 17:06

Haku-Ryuu
Ryuu, Youta
Dance like japaneese

//előző kör//
Kaptunk mennyit is? Hét pontot a pojáca Ren samától. x) Mondjuk ahogy néztem, senki sem mert kevesebbet adni, csak az Artesnek adott hatot, ami talán azt jelentette, hogy nem hozzáértő csapat a nagy frontosok együttese, vagy azt, hogy Ren "sama" neheztel rájuk. Még a külön fellépő front énekesüknek is hét pontot adott, habár elég szépen adta az oltást, ilyen szempontból mi teljesen jól jártunk. "Megúsztuk". Nem mintha érdekelne. Rolling Eyes
Az Artes meg majd kitalál valamit, hogy a zsűriét maga mellé állítsa. ;P Az nekem... krhm nekünk, csak jó..... egy nagyobb csarnokban ücsörögtünk. Nekem semmi kedvem nem volt behúzódni a külön nekünk előkészített kis lyukba. Jó volt itt, megnézni a többiek előadását is és közben látni a nagy közönséget. Mi fogja meg az embereket leginkább.... mert hát attól még, hogy csak játszani vagyok itt ~ Youtáról nem tudok semmit ebben az érelemben ~, azért nem veszem fél vállról. Már csak azért sem, mert szeretek győzni. Wink Szóval néztem az embereket, hogy mire figyelnek oda, mikor elém állt. ~ elállta a kilátást! Suspect ~ egy fehér zakós fazon. Ránéztem, ő meg mosolygott mint a tejbe tök. Egy fura beszélgetés vette kezdetét kettőnk közt ~ amihez gyorsan csatlakozott Youkun is ~, de csakhamar észrevettem, hogy mire megy ki ez és szó ami szó, tetszett. Cool
- A Haku-Ryuu fekete hajú üstöke előtt állok, hogy vagy?
- Nagyszerűen köszönöm. x3 -
Feleltem vissza a tőlem telhető legnyájasabb hangszínben. Ezt talán Kuro chan is nah meg Suzu chan is hallja. Így hát belemosolyogtam a videokristályba. Very Happy
- Lenne pár kérdésünk felé-tek... -
Látszott rajta, hogy a másik tagot keresi a tekintetével.
- Haku nyan is itt lesz pillanatokon belül. -
- Ha lehet egy bizalmas kérdésem is, a rajongók szokták szeretni ha... szóval ti együtt vagytok? -
- x3 -
- Természetesen nem! >.< -
- És már meg is érkezett. Smile -
Nem feleltem, ez elég goromba kérdés volt a fehér ruhás bohóctól, "még jó", hogy Youta megérkezett. Rolling Eyes Azért én folytattam a beszélgetést.
- Semmi akadálya a kérdéseknek. Mit szeretne hallani a nézőközönség? ^^ - A kristály felé intettem kedvesen. x3
- Mégis, hogy merülhetett fel ilyen kérdés? QQ
- ^^ -
- Had legyen akkor egy általánosabb kérdésem. - Látszott a hapin, hogy Youta kiborulása meghátrálásra késztette. - Mi a célotok a Tehetségkutatóval? - Majd felém fordult.
- Talán ezzel a kérdéssel meg is válaszolom az előbbit is. Ez számunkra egy játszótér, de ne értse félre senki. Szórakozni jöttünk ugyan, de egyben szórakoztatni is. Wink
Ez a lételemünk. Smile
-
Engem nem lehet kiborítani. Youta pedig csendesen nyugodott le. A férfi kezdte jobban érezni magát, majd folytatta csevegős stílusban.
- Értem, érdekes mutatvánnyal rukkoltatok elő. A zsűrinek is leesett az álla. Azt hiszem azt is mondhatom, hogy a nézőközönség is megdöbbent. -
- Annak örülünk. Az volt a célunk, hogy valami váratlan történjen a színpadon. -
- És Ren san? -
Erre Youta válaszolt.
- Ő egy kedves ember én anno hallgattam a zenéit is. Tud énekelni, így érdemes megfogadni amit mond. -
Nah persze. x3 De nem mondhattam volna ennél képmutatóbban én sem. ^^
- Tudhatunk valamit abból, hogy mit tartogattok nekünk legközelebbre? -
- Persze! Annyit mondhatok, hogy megmutatjuk milyen jók a japánok! x3 -
- Akkor már csak egy utolsó kérdés. Üzentek valamit az embereknek? -
Youta belehajolt a kristályba, erre az időre eltakarva engemet. Micsoda sérelem! Sad x3
- Mi nektek táncolunk, suki na \o Szeretünk!-
- Legközelebb még nagyobb meglepetés vár titeket! Love Japan ^^/ -

Aztán eltelt két hét, és megkaptuk, hogy ki mikor fog fellépni. Nagy gyakorlás volt ez a két hét, ami azt illeti. Sokat gyúrtunk rá, hogy ezúttal ne mondja senki azt amit az előbb megkaptunk. Kuradeel és az a csaj is megszólta a nagyszerű hangomat! QQ De most nem bohóckodom el, és rendesen rákészülve fogunk előadni. Ne rajtunk, hanem velünk nevessenek. xD
Egyszóval, a koerográfiát egyszerűbbre vettük, de attól még meghagytuk a komolyabb részeket. Úgyis az lesz a feltűnő, amit még pluszba belekalkuláltunk.
Valami suhanc öltözött be rockerimitátornak és ő konferált be minket.
- Akkor hát kezdődjék az AincradStars második fordulója. Hölgyeim és uraim, elsőként bemutatkozik a Haku-Ryuu! o/ -
Nem szívesen hallgatnám sokkal tivább, mitn most. Émelyítően magas hangja volt. Suspect Aztán csak levonult és jöhettünk mi. Most nem kellett bemutatkozni. A zsűri a helyén, mindenki feszülten várja, hogy most mi lezs, aztán sötétség.

Mi pedig bekapcsoltuk a clone kristályt. Ezt én találtam ki. Alapvetően úgy működik, hogy van egy ilyen kristályod, erősen gondolsz arra, akinek az alakját fel kell vegye, majd eltöröd. Aztán megmondod neki, hogy mi a feladata, és elvégzi. Dolgavégeztével pedig eltűnik. A miénknek köbö négy perces feladata lett. Nekem egy, Youtának viszont két ilyen klónja is volt. És nem lehetett megkülönböztetni tőlünk. Ugyanúgy néztek ki, csak épp kicsit eltérő ~ nagyon elenyészően más ~ ruhában. Ez volt az egyik célunk. Ne tudja senki, hogy ki az igazi, hiszen mindenki az. Cool

A történet pedig, a zene szövege, egy szerelmében megcsalatkozott férfiről szólt, aki cinizmusba folytja ezt. A nők ilyenek meg olyanok. Csak útban vannak, vagy épp jó velük tölteni az éjszakát.... Rolling Eyes És ennek megfelelően betegre is vettük a szitut.
Mah mah mah! tadamtadam... eszelős tekintet, gyors tempó, őrült vigyor, hajlongás, kelletés...
De nem csak a klónok voltak plusz. Mi énekeltünk! Ebben a két hétben csak erre gyakoroltunk, és azt hiszem meg is érte. Megittunk egy Hangtorzító potit, amivel reszelősebbé, egyszersmind gépiesebbé vált a hangunk, de attól még szépen kijött a gyakorlás adta szebb, kifinomultabb hangszín. Nekem ne mondja senki, hogy nem nekem való. >.> Megmutatom, hogy de x3
Zene közben lehet észre venni, hogy néha eltűntünk szem elöl. Ez egy másik kristály előnye. A Láthatatlan kristályé. A nevétől eltérően nem az láthatatlan, hanem a használóját teszi azzá. Habár meghatározott ideje van, előbb is meg lehet szakítani, így pár ilyen kristállyal felszerelkezve könnyedén adhattuk azt a csalóka érzetet, hogy eltűnünk és máshol jelenünk meg szinte ugyanabban az időben.
A második és az első szám között nem hagytunk semmilyen átmenetet, ahogy az elsőnek vége lett, a hangunk kitisztult, mi meg lehajoltunk egészen a földig. Egyenes lábbal és egyik kezünket gentlemanosan a hátunkhoz téve, és közben a földet bámulva.
Lágyan kezdődött, mintha egy waltdisney betétdala követkzne, aztán belecsapott a dobos a ritmusba, majd mi is felemelkedütnk és átvéve a dallamot, .... megszólaltam. Cool Az volt a nehéz, hogy tánc közben is úgy tudjak énekelni, mint állva, de elégszer gyakoroltuk, így nem lehet akadálya. \o
Kellenek ebbe a világba táncosok, de éneklő táncosok még inkább. o/
A zene szövegét tekintve, majdhogynem az előzőnek az ellentéte volt. Beszéltünk mi dallamok között mindenről ami fennkölt lehetett, de az elmésebbek kihallhatták, hogy ez is csak cinizmus. Ugyanis nem mondtunk semmit, és a szavak össze-összemosódtak. Bolyongásról, keresésről, élet megéléséről, álmokról, menekülésről, ébredésről.... Az egész előadás egyharmada üres zagyvaság volt, ráadásul a végén elkezdtünk azon vitatkozni, hogy ki fejezze be, majd megegyeztünk abban, hogy mindketten. x)
Az egész befejeztével pedig csak szerényen meghajoltunk, mintha az előbbi előadást ne is mi, hanem valaki más adta volna elő, és mi a legátlagosabb japán emberek lennénk. A japók szeretik, ha az ember nem kérkedik, sőt, látványosan álszerény, akkor meg miért ne tegyünk így? o/
Aincrad, veled vagyok. \o

_________________
AincradStars [event] - Page 2 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 31 2014, 12:32


Miután a petek picit kipihenték magukat és felkészültek a következő attrakcióra, fel is csendült a második aláfestő zene. Ezúttal Falco és Timidus külön érkezik meg, egymás mellett vitorláznak a közönség fölé, miközben Shu hangja is újra felcsendül. A kislány ezúttal kisétál a színpad széléig, hogy a zsűri kérésének eleget téve őket is láthassák, körbepillant a közönségen, ha valaki ismerőst lát, nekik még integet is, majd csak ezután szólal meg.

-Köszöntjük újra a kedves nézőket, és még egyszer köszönjük a nagy tapsot amit kaptunk, örülünk, hogy tetszett a műsor!

Ezután lecsüccsen a színpad szélére, még a lábait is lóbálja egy picit, és szinte mesélve kezd bele újra a beszédbe.

-Mint bizonyára mindenki tudja, a petek harcra teremtettek. Arra, hogy megvédjék a társaikat, az idomárokat és a többi kaszt képviselőit is a gonoszoktól.

Direkt nem a mobokat emeli ki, hiszen Timidus már többször védte meg őt játékosoktól, mint moboktól...

-Emiatt egyértelmű, hogy a bemutató nem lenne teljes harci manőverek szemléltetése nélkül. Mivel mindkét résztvevő sztárunk képes a repülésre, így természetesen újra a levegőben fogják bemutatni a mutatványaikat, szóval mindenki szegezze ismét a tekintetét az égre! Jó szórakozást kívánunk!

Meg is jelennek a sztárok, tesznek pár tiszteletkört, ezután pedig újra a kommentátor következik.

-Az első attrakciónál egy egyszerű cselt fognak látni. Akik szeretik a természetfilmeket, azok sokszor láthatták már, hogy a ragadozómadarak miként ejtik el a zsákmányukat. Itt a petek azt fogják szemléltetni, hogy miként tud a támadó egy kisebb szögű kanyarral és egy ügyes csellel az üldözött mögött maradni.


Displacement roll:

Az első szituációban Falco játssza az áldozat szerepét, Timidus pedig a ragadozóét. Egy rövid üldözési jelenet után a főnix egy váratlan megfordulással próbálna menekülni, és a sárkánynak láthatóan már nincs ideje arra, hogy ugyanolyan szűken lekövesse a petet. Ekkor Timidus emelkedésbe kezd, tesz egy fordulatot a tengelye körül, és azzal, hogy ezután lefele, zuhanórepülésben fejezi be a hurkot, be tudja érni a társát...

-Most pedig lássuk egy kissé másképpen bemutatva.


Barrel roll attack:

Ezúttal cserélődnek a szerepek, Timidus fog menekülésbe, és Falco válik az üldözővé. A manőver nagyon hasonló az előzőhöz, csak a csavart kihagyják belőle, és a kör is inkább ovális, hogy elég lendületet tudjon szerezni a főnix a visszatérésből.

-Ezután következzék egymás után két manőver. Low és High Yo-Yo. Ezúttal a cél már más, üldözöttből kell üldözővé válni.


Low and High Yo-Yo:


AincradStars [event] - Page 2 Fight_www.kepfeltoltes.hu_


És úgy is történik, ahogy a lány beharangozta. Falco egyre jobban közelít Timidus felé, már lassan a csőrével belekaphatna a sárkány farktollaiba, amikor az hirtelen irányt vált, kihasználja, hogy a főnix már a karmai között érezte őt, és nem tud visszavenni a lendületből, tesz egy csavart és máris ő kerül a ragadozó szerepébe. Azonban persze a madárka sem hagyja magát, szeretné visszaszerezni a pozícióját, így hát ő is trükközésre vetemedik. Emelkedni kezd, nyíl egyenesen tör az ég felé, és onnan visszazuhanva kerül újra a sárkány hátába.

-És ha már végleg nem tehetünk semmit, akkor mene...

Egy pillanatra elcsuklik a hangja, és egy kis kuncogással vegyítve gyorsan kijavítja saját magát, hűen a sárkány által diktált szöveghez.

-...a taktikai visszavonulás eszközéhez kell nyúlniuk. Ezzel a manőverrel búcsúzik el Önöktől a két repülőakrobata.


Defensive spiral:

Most sokkal magasabban kezdik meg az üldözést, azaz az egész mutatványt, majd újabb füst kristályok aktivizálódnak, és a petek egymás körül keringve rajzolnak gyönyörű spirált az égre, majd a manőver végén ellenkező irányban kerülnek ki a csavarból.

-Köszönjük szépen a figyelmet!

A kommentátor és a gyönyörű hangú énekes, a két idomár fellépdel a színpad közepére, ahova a két lassan megérkező társuk is landol, majd együtt hajolnak meg a közönség felé.


( Uta minden csatornáról eltűnt, és több mint két hete nem lépett fel :S )

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 31 2014, 13:37

/A link nem automatikus lejátszás. Sajnos Youtube-n csak egy végét-levágott verzió van fent, itt egy kattintással el kell indítani az elsőt (bár mindhárom ugyanaz)/

Valójában semmi ötletem sem volt, és úgy gondoltam, kilépek. Diszkvalifikálok. Miután Peter és Hisame eltávozott, a céh vezérségét pedig rám hagyományozták, túl sok lett a dolgom ahhoz, hogy gondolni tudjak a két hét múlva megrendezendő eseményre. A bankot összegeztem, a tagokkal próbáltam szóba elegyedni, törődtem az újjal, ápolgattam a régit, terveztem és igyekeztem valósítani, de persze ehhez az önbizalmam még édeskevés. A legtöbb dolog csak mint terv lóg a levegőben, én pedig állok tehetetlenül és nem merek lépni egyedül.
Végül a megmérettetés napja is elkövetkezett... ahogy Timidusék elindultak a házból, jutott csak eszembe.
Az volt az a pillanat, mikor összeroskadtam a szoba padlóján.

---

Kicsit késtem, igen, pedig ez az életemben csak nagyon ritkán esett meg. Dust jóval előttem repült be a színfalak mögé, mintha már ismerné a terepet, pedig két hete még nem volt az életem része. Álomkelő és én futólépésben követtük, és kifulladva próbáltam mentegetőzni a szervezőknek. Tudják, hogy van ez, millió dolgom van, temetés, rendezés, szervezés, elnézést >,<
Az ötlet is az utolsó pillanatban volt kénytelen kipattanni a fejemből, miután nem gondoltam rá két héten keresztül. Odaadtam mindent nekik, magyaráztam gyorsan, mit miként képzelek el, és hogy persze cseppet se aggódjanak, ezúttal is készültem a biztonsági dolgok terén. Egyébként tényleg, az adott dolgot még az első fellépésre írtam, csak aztán végül mégse lett felhasználva.
Ezúttal harmadikként lépek színpadra, miután Shukakuék gond nélkül lezavarták saját ötletüket. Miután a konferanszié - ugye, így hívják...? Igyekszem új szavakat is tanulni Embarassed  - közli, miszerint én, a Macskafőnix ismét megjelenek a színen, pipacspiros fejjel és kicsit csetle-botva, de fel is lépdelek.
Egyszerű ruhában, koromfeketében, mint azok az estélyi fajták, amiket a sztárokon lehet látni. Semmi dísz,semmi cicoma - fölösleges. Fejemen a macskafül virít, az a vörös, ami az előző alkalommal is. Álomkelő a lábaim mellett lépdel, Dust pedig fentről, a takarásból érkezik, leír egy kört, majd letelepszik egy biztonságosnak ígérkező rúdra a színpad szélénél.
-Ezúttal valami mást fogok mesélni. -szólalok fel végül, miután megtaláltam a hangom.
Mosoly. Jól van, Chancery. Menni fog ez.
Ismét egy kristály hoztam magammal. Már széttörtem, és bízom is abban, hogy a produkció végéig kitart. Az ideje elméletileg tíz perc, és nem szándékozom hatását a legvégéig kihasználni.
Valójában semmi nem volt az eszemben, hogy miről meséljek, s azt miképp hozzam szavak nélkül eléjük. Aztán viszont felcsendült valami... tényleg, a zene, amit hoztam, találomra. És már emlékszem is az alapra, amit kigondoltam idefele jövet, futólépésben.
Előreléptem, a fejemet lehajtottam. Egy idefele jövet egy fától lekért faágat varázsoltam a kezembe a menü segítségével. Ezzel a faággal a földre mutattam, és elindultam oldalirányba. Amerre jártam, Álomkelő fekete tollai jelentek meg a bot végénél és alkottak végül tökéletes kört a színpadon.
És ahogy teljesedett ki a zene, ezek a tollak elkezdtek táncra perdülni. Felkeltek, és selyemként lengtek a mozdulatlan levegőben körülöttem, ahogy a kör közepére álltam. Néha buraként befedett teljesen, majd ismét lecsillapodott, és szörnyetegként vicsorgatta fekete fogait felém. Addig, míg el nem mosolyodtam.
A zene csúcspontjánál, mikor bejött a gitár, forogni kezdtem. A tollak lejjebb siklottak, hogy látni engedjék, ami történik, avagy hogy ők maguk is jobban figyelemmel kísérhessék az eseményeket. Egyre gyorsabban és gyorsabban forogtam, miközben a ruha szegélye, majd végül egésze lángra nem kapott, és eltűntem a tűz tengerében. A Tűzellenállás Kristály pedig remekül működött, és bár némi életpontom bánta, a sebzést a minimálisra redukálta. A kör tollai szintén lángra kaptak, ám ők nem tőlem, hanem attól, ahogy Dust szárnyra kapott és elsiklott felettük, át a színpadon.
Mikor vége lett és a zene csillapodott, megálltam a forgásban. A tűzlángjai kihunytak, és a fekete ruha helyén egy hófehér állt immár, derekán szerény liliom-díszítéssel. Kitártam a karjaim, hogy teljes pompájában mutathassam meg lángoló szárnyaimat a ruha hátán. Olyan voltam, mint Katniss a könyvben, csak nem fecsegőposzáta, hanem főnixmadár formában.
Végül a szárnyak is elégtek, és visszavedlettem közönséges lánnyá. A műsorvezetőn igencsak láttam, hoyg meg van lepődve: ennyi? Még bőven van a tíz percemből. Mosolyogva elkértem a mikrofonját, visszalépdeltem a színpad közepére, és megszólaltam.
-Sajnálom, hogy nem tudom kitölteni a maradék időt. Nem magyarázkodom... egyesek tudják, miért. Köszönöm a figyelmet. És sose hagyjon el titeket a remény!
Meghajoltam, visszaszolgáltattam a mikrofont, és leléptem a színpadról, hogy végül egy székben végezzem, összecsukva. Oh my. Utálom, mikor az utolsó pillanatban kell mindent megrendeznem valamire, csak mert a hülye agyam elfeledkezett róla. Most alaposan leredukáltam az eddigi népszerűségem.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Mirika Vas. Aug. 31 2014, 13:58

Koneko
Mirika
Ice Angel

Két hetem volt felkészülni. Kellett is az a két hét, de nem a két dal miatt, azokat nagyjából fejből vágtam már. Az elsőt mindenképp, a másodikat azért kicsit tanulgatnom kellett, mert anno annyira nem ragadt meg, de most szükségem volt rá, jól jött :3 De tényleg nem az ének miatt kellett maximálisan kihasználnom a két hetet, hanem a koreográfia, na abba majdnem beletört a bicskám >.> Egész spéci ötletem kerekedett Pete-ék produkcióját látva, és úgy éreztem, hogy meg is tudnám csinálni, de aztán szembenéztem a valósággal, és akrobatikaszint ide vagy oda, megirigyeltem azokat a csajokat, akik ezzel kelnek és ezzel fekszenek. Elég volt az első ugrásból elesnem nyolcvankétszer, hogy ráébredjek, mennyire jó nekik, hogy csak úgy karikacsapásra megy nekik, és tökmindegy mennyi gyakorlás van a hátuk mögött. Na, nekem két hetem volt arra, amit ők valószínűleg hosszabb ideig próbálnak. Azonban nem voltam hajlandó kihátrálni az ötletem mögül, akartam valami extrát belecsempészni az éneklésbe a kezdettől fogva. Simán énekelni bárki tud, abban nincs semmi pláne, és a körítést is gyengének éreztem ahhoz, hogy megtartsam a figyelmet vele. Szóval valami másra is volt szükségem. És ez volt a legkúlosabb amit csak ki lehetett találni, szó szerint :3
Most nem is olyan cuccokban készülődtem a színfalak mögött, mint legutóbb. A cicafülek és a headset most is a fejemen volt, az egyik az imidzsem, a másik meg azért, mert a kezeimre máshol volt szükség, nem mikrofont akartam velük taperolni. A fellépőruhám viszont jóval könnyebb és szellősebb volt, egy fekete miniruha volt rajtam, ami tökéletesen kiemelte az alakomat, karcsúsított is, meg minden. A lábamra bőrszínű harisnyát húztam, a talpamon pedig nem cipő volt. Korcsolya. Jah, jégtáncosnak öltöztem :3 És nem viccből. Miután bekonferáltak, a színpad mindkét oldalán tört egy-egy Fagytér Kristály, és az egész felületet bevonta jéggel. A zene felcsendült, én pedig lendületet vettem, és a karjaimat kecsesen felemelve bekorcsolyáztam.


Tettem egy kört a színpadon, majd megfordultam, és háttal előre folytattam egy kanyarral. Fújtam egyet, és kiegyenesítettem a pályám, rákészültem, és 25 másodperc táján ugrottam egy dupla valamit. Ideges voltam, de sikerült stabilan érkeznem, és hátrafelé csúszva folytattam tovább az utam, miközben az egyik lábam és a kezeim párhuzamosan voltak nagyjából a talajjal. Kitartottam a pózt, aztán gyorsan megfordultam, és lendületet vettem ahhoz, hogy a zene váltásánál beugorhassak egy ülőforgásba. Láttam ilyen versenyeket már, szóval tudtam, hogy nem volt teljesen profi, forgás közben is csúsztam oldalra, holott ezt egy helyben kéne csinálni. Viszont a hajlékonyságom most jól jött, a lábam ki tudtam nyújtani, és elég mélyen is forogtam ahhoz, hogy látványos legyen :3 Ahogy a rész végéhez közeledtünk, úgy egyenesedtem fel és gyorsítottam meg a forgásom immár állóhelyzetben, aztán ahogy jött a szünet is a zenében, úgy torpantam meg a korcsolyám élét a jégbe vágva. Jól jött a pár másodperc pihenő, amíg a dallam lassan újra felvette a ritmust, és vele együtt én is lassú táncba kezdtem, majd pár mozdulat után újra a korcsolyákra bíztam magam, és tettem néhány lépést a színpad széle felé, hogy aztán visszaforduljak, és a rákészüljek a következő ugrásra, és amint a tetőpontra ért a zene, elrugaszkodtam.. és a leérkezésnél megbotlottam >.> Szerencsére esés nem lett belőle, megtartottam az egyensúlyom, de csak a hülye nem vette volna észre, hogy nem volt tiszta az ugrásom. Elhúztam a számat picit, gyorsan feledtetni is akartam, szóval átsiklottam a színpad egy másik részére és újra forgásba kezdtem egyszer-kétszer meg is döntve magam egy-egy fordulat erejéig, majd hátrahajolva megfogtam a korcsolyapengém és felhúztam a lábam a fejem fölé, így folytatva és egyben be is fejezve a pörgést-forgást. Mire a zene elhalkult és megállt, én is így tettem, és lihegve, de mosolyogva húztam ki magam.
- Hiányoztam? :3 - kiáltottam picikét küzdve a légszomjtól a közönség felé, és naná, hogy integettem is hozzá, mint mindig Razz - Nem hallom az igent! - próbáltam feltüzelni a közönséget kicsit, addig is piheghettem és összeszedhettem a gondolataimat, amíg ők kiáltoznak. Őszintén szólva gőzöm sincs, hogy festett kívülről a bemutatóm, csak abban voltam biztos, hogy a hajlékonyságommal nem lehetett gond. Meg ez amúgy is csak egy eleme volt a műsornak, bő két percig tartott.
- Nem csak táncolni és ugrálni jöttem, énekelni is fogok nektek. Most is két számot hoztam. Bulizzunk együtt! - löktem a kezem a magasba, ezzel is jelezve, hogy jöhet a zene és a konfettiszórás!


Rövidítettem a számon, de asszem így is elég jó hangulatot lehetett vele teremteni, lendületes volt és a jégen még picit csúszkáltam és pattogtam is hozzá, a korcsolyám hegyes végein támasztva meg egy-egy szökkenést a táncom közepette. Beleadtam mindent, mert egyrészt nem kellett sokáig mozognom, másrészt én már tudtam, hogy az ezt követő néhány perc már nyugisabb lesz. Remélem nem fogom összetörni a srácok szívét, de amúgy azt hiszem elég köztudott rólam, hogy hiába csorgatják rám a nyálukat. Szóval miután lement a szám, ami nem mellékesen a szerelemről és a szív hatalmáról szólt mintegy bevezetésként, lihegtem kicsit, élveztem a közönség felém áradó szeretetét, és ahogy elhalkultak, hozzá is kezdtem a mai üzenetem közvetítéséhez.
- Voltatok már szerelmesek? Tegye fel a kezét, aki igen! - kérdeztem, és persze én is felraktam a kezem velük együtt - Én most is az vagyok, szuper érzés, nem? Főleg amikor vele lehetsz és átölelheted, akkor aztán úgy érzed, hogy nincs szükséged semmi másra, és akármi bajod volt, megnyugszol a szívverése hangjától. Ezt a számot annak a fiúnak küldöm, aki az én legnagyobb kincsem!


Emlékszem, amikor először hallottam ezt a számot, borsódzott tőle a hátam, és csak remélni tudtam, hogy ezt a feelinget át tudom adni a hangommal, legyen az bármennyire is képzelten, esetleg kicsit hamis itt-ott. Furcsa, de a tanulása közben jöttem rá, hogy amennyire nem értékeltem ennek ellenére, mégis el akartam egyszer énekelni, és most erre lehetőségem is nyílt, és egy olyan srácnak szólt, akinek át tudom adni tényleg a szövegben rejlő gondolatokat. Igazából akartam egy lassú forgást, meg néhány lépést tenni a jégen közben, de ebből nem sok lett, úgy elérzékenyültem dalolás közben arra gondolva, hogy esetleg egy nap Anat majd nem lesz ott mellettem, amikor felébredek, és újra egyedül maradok. A végére kicsit azt hiszem el is csuklott a hangom, de próbáltam ellenállni a könnyeknek, és csak azután az egész hatása alá kerülni, hogy sebtiben elbúcsúztam a közönségtől és fürgén kisasszéztam a színpadról.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Nov. 03 2014, 22:13

Az eventet lezárom.

_____
Desdemona - 1 - : 300 arany
Tantalosz - 1- : 300 arany
Chanchery - 2 + - 500 arany
Utahime: 300 arany
Shukaku - 2 + - 500 arany
Szophie: 300 arany
Yaru: 300 arany
Halász Alex: 300 arany
Jun +: 400 arany
Michiko: 300 arany
Meredith White: 300 arany
Peter Worker: 300 arany
RenAi: 300 arany
Yurihime: 300 arany
Saya: 300 arany
Anatole Saito - 2- 500 arany
Mirika - 2 + - 500 arany
Ryuu - 2 - 400 arany
Koshitsu Esutel: 300 arany
Ryuninji Ren: 300 arany

[ Anat duplán írt: + 200 arany
2. körösök + 200 arany
Shukaku, Chanchery, Jun, és Miri + 100 arany ]

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

AincradStars [event] - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

AincradStars [event] - Page 2 Empty Re: AincradStars [event]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.