Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Az elrabolt leány

+2
Kusumi Ayani
Henzon
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Az elrabolt leány - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Az elrabolt leány

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 20 2013, 22:12

Mikor már túl volt az első kanálnál alig láthatóan elmosolyodtam, és vártam. Pár másodperc múlva végre akcióba léptem. Amint a méreg aktivizálódott felemelem kezem, és legördítem menüm, majd felszerelkezek szokásos páncélommal, majd fegyveremmel. Egyszerűen berogyasztok, és nekirontok ellenfelünknek. Ranmaru, a harcos gyerek, Lothar és én biztos, hogy győzelmet aratunk, ha nem üt ki semmi balul. Késemmel ellenfelünk lábába próbálom mélyíteni, majd a másikba, mert ha sikerül össze rogyasztanunk a lábait, akkor szerintem győztünk. Büszkén kihúzom magam a csata folytán, és bátran harcolok tovább. Minden egyes vágásba beleadok mindent, még ha tudom, hogy alig sebzek valamit. Többször volt rá példa, hogy ujjamat a számba rakom, és majdnem elfütyültem volna magam reflexszerűen petemért, ám mindig erőt vettem magamon, és inkább halasztottam a dolgot. Nem akartam útba lenni tovább oldalazok, hogy elkerüljem Ranmaru nyilat, majd ismét ellépek, mert nem nagyon akarok ismerkedni a másik fiú fegyverével sem. Kicsit szánalmasnak érzem magam, mivel máris szinte csak lihegek, pedig alig mozogtam valamit. Kezdem törni a fejemet, hogy mégis mi a fenét csináljak, majd miután nem találok semmi kézen fogható ötletet, így kis szusszanás után újra megrohamozom ellenfelünk. Figyelem mindegyikünk életét, és ha valamelyik bajtársam élete narancssárgába menne át, akkor megpróbálok áttölteni árat életemből, és ugyanez vonatkozik Lotharra. Most már nem számított, hogy lebukunk vagy sem, mivel már egy karnyújtásnyira van a cél, és csak ki kell nyújtanunk kezünket, hogy megragadjuk, és learassuk munkánk gyümölcsét. Sajnos megint piszok gyorsan kifáradtam, így ismét lihegve kitántorgok a csata közepéből, ám most már a lányok felé megyek, hogy kicsit szusszanjak, ámha valami történik meg tudjam védeni valamennyire őket.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elrabolt leány - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Az elrabolt leány

Témanyitás by Henzon Vas. Jan. 20 2013, 23:03

Lothar örömmel fogadja csatlakozásotokat a harcba, de nem hagyja abba ő sem a Gargor csépelését. Négyőtök folyamatos sorozásának súlya alatt a zsarnok kobold király nem bírja sokáig, s egy nagy fényes animációban megsemmisül. Pixelei beterítik a szobát. Lothar, aki utolsóként vágott bele az ex-királyba, elégedetten és büszkén ráz kezet mindannyiótokkal. Mikor lánya megjelenik a konyhából, őt pedig egy meleg öleléssel fogadja.
- Köszönöm nektek, hogy segítettetek megdönteni Gargor uralmát. Csak háborút, szegénységet és szolgasort hozott a népünknek. De ez mostantól meg fog változni. - mondja az új király, akin hirtelenjében egy rá szabott palást jelenik meg.
- A lányok miatt pedig ne aggódjatok, mindannyiukat hazavisszük! - majd egyesével sorban odaáll hozzátok, s kiosztja a jutalmakat.

Jutalmak:

Tatsuki Ranmaru:
+40 tapasztalati pont
+40 arany
A kobold király a következő tárgyat adja neked:
A kobold király íja (+4 fegyverkezelés, a fegyver által kilőtt nyilak halovány sárga fényben izzanak)

Kusumi Ayani:
+40 tapasztalati pont
+40 arany
A kobold király a következő tárgyat adja neked:
A kobold király pálcája (+4 irányítás, a pálca mindkét vége halvány sárga fényben izzik)

Hasarii Fumiaki:
+30 tapasztalati pont (amiért többször nem volt meg a 250 szavas reag követelmény)
+30 arany (amiért többször nem volt meg a 250 szavas reag követelmény)
A kobold király a következő tárgyat adja neked:
A kobold király pörölye (+4 erő, a fegyver feje halvány sárga fényben izzik)

Céhes bónuszok:
Tatsuki Ranmaru miatt jár a Justice League céhnek:
+20 tapasztalati pont céhes bónusz. Minden céhtag kap +2 tapasztalati pontot. (A szabályzat szerint igazságosan kell elosztani)
+20 arany a céhbankba, jelen esetben céhház hiánya miatt Shiel D. Lewis-nek.

Kusumi Ayani miatt jár az Angelic Voice céhnek:
+20 tapasztalati pont céhes bónusz. Minden céhtag kap +3 tapasztalati pontot (A szabályzat szerint igazságosan kell elosztani, jelen esetben tört szám miatt felfelé lett kerekítve)
+20 arany a céhbanka, jelen esetben céhház hiánya miatt Miyanari Kana-nak.

Nyersanyagokat és recepteket KA fog osztani!

Húha, ezt sokáig tartott ám legépelni! Köszönöm szépen, hogy velem tartottatok ezen a küldetésen és remélem pozitívan fogtok rá emlékezni. A küldetést LEZÁROM!

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elrabolt leány - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Az elrabolt leány

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 25 2013, 17:10

Tatsuki Ranmaru: 7 -> 15, Szabdaló Recept, Éles *Fegyver* Recept, 4 Holdkő, 4 Vasérc

Kusumi Ayani: Béna Frissítő Potion Recept, Gyenge Paralízis Méreg Recept, Görbe Bot Recept, Stabil Íj Recept
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elrabolt leány - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Az elrabolt leány

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.