Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shu & Timidus vs Judy

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 27 2014, 12:58

-Terveztél mára valami programot?
-A programokat te szoktad tervezni Timidus. Péntek van. Ma elvileg vadászni megyünk.
-Igen. De nem vaddisznóra.
-Nem? Milyen mobot néztél ki magadnak?
-Nem mobot. Gyakorolni szeretnék.
-Gyakorolni? De azt nem péntekenként szoktuk.
-Nem veled. Valaki mással.
-Hát… Chan nem ér rá, Hisamével nemrég küzdöttél meg, Utahimével is csak éppen, hogy abbahagytuk…
-Nem. Nem velük. Fel kell készülnöm.
-Felkészülni? Mire? Mit tervezel már megint?
-Már nem tervezem. Már elterveztem. A kacatos küldi óta elterveztem.
-Kire gondolsz pontosan?
-Ayanira. Aki mellett a lovacska van.
-Ayani? De hát… ő sokkal magasabb szintű mint mi.
-Tudom. De nem is vele akarok harcolni, hanem a pacival. Előte viszont ki akarom tapasztalni, hogy milyen magasabb szintűek ellen harcolni. Kell egy másik valaki.
-De… én csak Anatot ismerem, és szerintem ő sem ér rá most. A céhvezéreknek nagyon sok dolga van.
-Igen? Azt majd meglátjuk. Megvan a céhek felírása a füzetedben?
-Persze, hogy megvan. Csak nem egy céhvezért akarsz kihívni, Timidus.
-Miért ne? Azok biztosan erősek. Ha legyőzöm a céhvezért, az olyan, mintha az egész céhet győzném le.
-És kire gondoltál?
-Még nem tudom. Sorold fel nekem.

A lány kinyitotta a lila füzetét, és elkezdte sorolni az ismert céheket.
-Ugye vagyunk mi, de ugye Hisaméékkel már harcoltál. Van a Justice League Hinarival…
-Nem Hinari nem. Majd esetleg Nestorral. Hinarit és Anatot szeretném utoljára hagyni. Ők nagy ellenfelek.
-Rendben. Akkor az Artes is kihúzva. Most alapított Danee egy céhet nemrég…
-Danee nem ellenfél. Már legyőztem. Nem jó.
-Van még Mirika az Angelice Voice élén…
-Hmm… ő lehet. Ki van még?
-Enheriel, egy idomár, és Judy Noxia, egy árnyharcos.
-Legyen a harcos. Az idomárokat ismerem, most a nagyobb szint előnyét kell megtudom. Arra kell koncentrálnom.
-Rendben. De… mégis, hogy gondoltad ezt az egészet?
-Egyszerű. Odamegyünk és kihívjuk. Mi a neve a céhépületüknek?
-A Főnix Rendháza.
-Főnix? Falcot már legyőztem, ez sem lesz nehéz. Mi az a rendház?
-Az… ilyen… kolostor szerűség. Amiben az apácák, papok, szerzetesek laknak.
-…
-A kolostor az ilyen templom szerű…
-…
-A templom… hát… szóval meséltem már arról, hogy vannak, akik azt hiszik, hogy valami felsőbb erő…
-Mindegy. Induljunk!

A térkép alapján nem volt nehéz megtalálni az épületet, de most Timidus nem sok időt töltött azzal, hogy feltérképezze, azonnal kopogtatott vagy csengetett a főbejáratnál, vagy ha nyitva volt, akkor beengedte magát, és az első szembejövőtől érdeklődött a vezető holléte után. Shu csak halkan, szótlanul követte a sárkányt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Vas. Ápr. 27 2014, 13:10

- Hát itt meg mi van? - kérdeztem Mogorvától, amikor próbáltam áttolakodni az ácsorgó emberek közt.
- Én kezd sejteni - morogta Mogorva, közben meg akart kerülni egy kipislogó, rosszindulatú öregasszonyt, aki a botjával csépelte az egyik előtte állót, hogy adjon helyet az idősebbeknek is. Tiszteltem az öregeket mindig is, de azt nagyon utáltam az öregekben, hogy velük sose lehet udvariatlan lenni, mert elvárják, de bezzeg ők szidhatják a fiatalabbakat, és meghazudtolva a koraikat a buszokon is felturbózzák magukat, ha van egy üres hely.
Kinéztem a tömegből. Amiért idejött mindenki, az nem volt más, mint egy új, nagyobb bár, ami épp most fog megnyílni. A bár szó szoros értelmében törökös stílusú volt kívülről is és belülről is, méghozzá olyan alacsonyabban elfekvő asztalokkal, ahol párnás puffokon ülve lehetett enni. Még a bejárat előtt is egy kicsiny perzsaszőnyeg állt, ami lábtörlőként mutatkozott.
A piros szalaggal lezárt bejárat előtt egy pódium és egy mikrofon állt. Ezelőtt tengtek a kamerás és a fotós robotok, amik fotózták és felvették a jelenetet.
- Mahabala Törökországa - olvastam el a bár tetején álló nevet. - Ki a fene ez a Mahabala?
- Üdvözletem, emberek! - hallatszott egy duruzsoló hang.
A közönség ujjongva tapsolni kezdett, amikor a pódiumon megjelent egy alak. A férfiról még messziről is ordított viselete miatt, hogy egy igazi török. Kicsiny, piros cipőjének tekercses orra kikukkantott a bő fekete selyemnadrágjából, amit lila köténnyel tartott magán a fehér inges és szintén fekete kis mellényes Mahabala. A jóember nemcsak pöndörödő kecskeszakállat viselt, hanem egy piros fordított pohárformájú kis sapkát, aminek a tetejéről madzagon lógott a sárga bojt. A török szakács olyan kövér volt, hogy még hosszában is meglátszott szélességével együtt- Szinte egy Aladdinnak felöltöztetett malacra hasonlított. A fotókristályos játékosoknak még távolabbra kellett elhúzódniuk, hogy kiférhessen a képeken.
- Isten hozta mindenkit... vagyis értik, attól függve, milyen vallásunk van! - hahotázott Mahabala. - Nagy nap a mai! Elszántam magam, és végre itt a Kezdetek Városában is megnyithatom saját kis bároma. Szóval nem is keresem tovább a szót... jöjjön a szablya és vágjunk bele a közepébe! Illetve egy olló is elég lesz ahhoz, hogy ezennel hivatalosan is megnyissak!
Elővett egy kis aranyozott ollót, amivel elvágta a piros szalagot. A vendégek örömmel indultak be a frissen megnyitott törökös bárba.
- Figyelted, hogy sétált? A hája úgy rengett, mint Jabbának, a hutnak a Star Warsból - pislogtam
- Mi az a Star Wars? - nézett rám Mogorva. - Valami fogamzásgátló?
Úgy néztem rá Mogorvára, mint aki életében nem látott ilyen küllemű férfiembert. Nem létezik, hogy valaki ne ismerje a Star Warst, még egy csecsemő is, pedig mi nem éppenséggel abban az időszakban nőttünk fel, mikor nagy durranás volt. Elmagyaráztam a lényeget Mogorvának, ak iviszont kijelentette, hogy neki esze ágában sincs ezzel pocsékolni az idejét, mikor ezernyi beverhető arc vár rá. Így váltak külön útjaink. Egyelőe nem törődtem többet Mahabala Törökországával sem, inkább visszamentem a céhházba, ahol némi nyugalomra számíthattam. Ám de valaki kopogott hozzánk, és mivel most senki se volt itthon, nekem kellett elmennem ajtót nyitni.
- Szervusz! - köszöntöttem az Állatidomár lányt. - Miben segíthetek neked?
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 27 2014, 13:14

Az ajtó kinyílt és a kitárója egy rendkívül udvariatlan teremtésnek bizonyult, hiszen képes volt kizárólag Shukakunak köszönni, amikor egyrészt nem is ő kopogott, ráadásul még nem is ő állt elöl, hanem Timidus. Azaz ez azt jelentette, hogy a nő egyszerűen átnézett a sárkányon. Persze Timidus tudta, hogy ez lehetetlen, de azért olyan magas valóban nem volt hogy rögtön a másik szeme elé kerüljön, ha az a valaki történetesen előtte áll és éppen most nyitja ki az ajtót. Persze Shukaku sem volt magas, de azért még mindig magasabb volt egy kicsivel a sárkánynál, amennyiben Timidus nem állt fel két hátsó lábaira. Ez volt az egyetlen mentsége a nőnek, és ez volt az egyetlen lehetséges magyarázat, amit a pet elfogadhatónak feltételezett, mint annak oka, hogy miért is nem vették észre. Azt kizárta, hogy bárki is direkt átnézzen rajta, hiszen ahhoz azért nagyon bunkónak kell lenni, hogy valakin úgy nézzenek át, hogy még okot sem adott erre. Először hagyta Shukakut köszönni, majd csipogó-csirregő hangon krákogott egyet, ami úgy hangzott, mintha egy régi, halódó telefon csörögne, majd kijavította az illetőt.
-Szervusztok. És nektek. Bár igazából az még stimmelt, mert csak én kérem a segítségedet.
-Oh! Akkor nekem nem is kell…

Vidult fel egy picit a lány azonnal, de Timidus a szavába vágva rögtön el is vette a reményét.
-De igen. Neked is kell. Csak neked azzal nem segít. Illetve… végül is te is gyakorolsz, szóval mégis csak nektek.
-A céhvezért keressük. Judy Noxia. Meg tudnád mutatni, hogy hol találjuk?
-Ki fogjuk hívni egy párbajra. Ha gondolod majd te is megnézheted. Nem fog sokáig tartani.
-Timidus! Nem tudhatod. Nem is ismered. ne légy ilyen öntelt.
-Oké-oké…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Vas. Ápr. 27 2014, 13:15

Mikor fogadtam a lányt, majd ránéztem a sárkányra, majd neki is köszöntem, hiszen egy pár másodpercig még nem is vettem észre. Elég kis termetű a sárkány, bár a gazdája sem egy magas emberke. A lány elmondta, hogy engem keresnek, de a sárkánya fejtette ki, miért. Nocsak? Párbajra akarnak hívni? Enheriel óta nem harcoltam idomárral, de ez így most egész jól jött ki.
A legjobb, amin el is mosolyodtam, az volt, hogy igazából nem is sejtették, hogy én vagyok az, akit keresnek. Na jól van, talán be kell szállni ebbe a játékba. Hadd lepjem meg őket, ha már ilyen szépen kérve eljöttek a céhembe, hogy megküzdhessenek velem.
- Áh, Judy Noxia-nee-samát keresitek? - kérdeztem rá udvarias meghajlással. - Szerencsétek van! A Phoenix Brotherhood céhvezére pont itthon van. Gyertek beljebb, elkísérlek benneteket hozzá, kedves kicsi lány és kedves sárkány!
Beengedtem őket a céhházba, hogy elvigyem őket a dojohoz, ahol mindig is gyakoroltuk a küzdelmeket párbaj-rendszerben. Átvittem őket a tiszta, márványos csarnokunkon, majd ki a japán stílusú szép kertünkön keresztül hosszas és kellemesebb sétával (nagyon szép időnk van egy ilyen békés parki sétához, nemde?), elmentünk a fürdőnk mellett is, ahová csak a PB tagjai és a meghívottak mehettek élményfürődni. Direkt lassan sétáltam, hadd nézzen egy kicsit körül a kis állatidomár és a petje.
Végül bekísértem őket a dojoba. A hely most teljesen üres volt, hiszen most csak én voltam otthon. Előre engedtem őket, majd csak utánuk léptem be az tolóajtón, mait magam után becsuktam. Ha a kislány éppen ámulva nézne körül és most is ezt teszi, akkor megvárom, amíg a lenyűgözött-üzemmódból visszaáll a normális kerékvágásba, csak azután szólaltam meg. Ha mégsem, akkor is.
- Megérkeztünk! Általában itt nyomjuk le a párbajokat a céhtársaimmal - magyaráztam. - Ja és apropó! Szabad megérdeklődnöm, hogy mi a becses nevetek, kedves kicsi lány és kedves sárkány?
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 27 2014, 13:18

A nő gyorsan kijavította magát, és köszönt Timidusnak is. Bocsánatot ugyan nem kért az illetlenségéért, de mivel a sárkány látta az arcán a megbánás jeleit, ezért legyintett egyet a farkával, és a részéről már el is volt felejtve az egész kis félreértés. Azt viszont megjegyezte magának, hogy ezentúl, ha valahova is bekopogtat, azt mindig majd szemmagasságban lebegve fogja tenni. Azt ugyan nem tudta, hogy a magasságba az is beleszámít-e, ha repül közben, és akkor valóban magasabbnak fogják-e hinni, de legalább a szemkontaktust azonnal felveszik vele, és nem fog semmi sem okot adni a jövőben ilyen buta félreértésekre. A nő beinvitálta őket, és mivel védett területen voltak, és magáról a céhről sem keringtek semmifajta rémhírek, így nyugodtan lépték át a küszöböt, persze Timidus volt az, aki elsőnek belépett, és ellenőrizte, hogy tényleg minden rendben van-e. A sárkány ugyan pásztázott az útjuk során, fürkészte a környezetét, de mindenhova csak egyszer tekintett. Ennyi elegendő volt számára ahhoz, hogy kiismerje magát a környezetben és felfedezze az esetleges csapdákat. Shu azonban csak ide-oda kapkodta a fejét a rengeteg látványosságtól. Márványkővel kikövezett csarnok, japánkert, onsen, végül pedig egy dojo. Ennyi minden az ő céhházukban egyáltalán nem volt, és Shu nem is erre számított amikor a kolostorokra gondolt. Ez az épület olyannak tetszett, mintha valaki mindent szeretett volna egy helyre bezsúfolni, azt azonban meg kellett hagyni, hogy az elrendezés tényleg olyan precizitással oldották meg, hogy mégsem keltett ilyen hatást az emberben. Kellemes volt itt sétálgatni. A dojo bejárata előtt Timidus megállt, Shu pedig, a bámészkodástól elfoglalva sikeresen bele is sétált a sárkányba hátulról, majd egy értetlen csipogást hallatva vonta kérdőre barátját.
-Miért álltunk meg, Timidus?
-Ez egy dojo.
-Ööö… igen… gondolom.
-Egyik könyvet sem olvastad el amit én?
-Timidus… tudod, hogy én más könyveket olvasok…
-Mindegy. Akkor legalább utánozd le amit csinálok.

Timidus belesett az ajtón, majd ha látott házi szentélyt, akkor afelé, ha nem, akkor a terem közepe felé nézve hajtotta meg mellsőit. Mivel látta a lányon, hogy eléggé értetlenkedve ugyan, de ő is meghajol, elkezdte magyarázni.
-Belépés előtt illik köszönteni a dojot. Ez a köszöntés az összes harcosnak is szól. Gyere!
Besétáltak az ajtón, de Timidus természetesen megállította a lányt, mielőtt az óvatlanul a tatamira léphetett volna.
-Most megfordulunk, te leveszed a cipődet, és tisztelgünk O sensei emléke előtt.
-De… vegyem le a nyúlcipőt?
-Igen. Ez a szabály.

A lány megvonta a vállát, és a menüjében leszerelte a felszerelést és elhelyezte az inventoryjában. Miután ez is megtörtént, Timidus elhelyezkedett a tatmi mellett, és intett a lánynak is, hogy üljön le.
-A seiza pózt azért remélem ismered.
-Igen… azt igen…

Vidult fel egy picit, hogy legalább valamit ő is ért, térdre ereszkedett és felvette a megfelelő testtartást.
-Most pedig megvárjuk a céhvezért. Egyébként én Timidus vagyok. Tollas sárkány.
-Én pedig Shukaku. Elnézést kérünk, hogy elfelejtettünk bemutatkozni… de… megtudhatnánk a te nevedet is?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Vas. Ápr. 27 2014, 13:25

Észrevettem, hogy az idő folyamán a párosban inkább a sárkányka az, aki játssza a vezért és az okosabbat, az idomárlány pedig nagy ívben szót fogadott neki. Végignéztem, mit művelnek a dojo bejáratában, majd leülnek. Én is leülök végül. Mindketten bemutatkoztak, bár itt a sárkányka ismételten átvette a párosban az első szót.
- Shukaku és Timidus, nagyon örvendek, hogy megismerhetlek benneteket - mosolyogtam rájuk. - És ha nem mindenkiben bízunk meg SAO-ban, főleg a vörös indikátorosok és az őket felbérlő, valamint őket ölő zöldek miatt, mindig örülök, ha megismerhetek egy új embert. Én kérdésedre válaszolva csak annyit mondhatok, hogy én csak egy jelentős PB-s tag vagyok. Én vagyok az a "member", akin keresztül veheted fel a kapcsolatot a céhvezérnővel.
Várakozóan ránéztem az órára.
- Azt hiszem, már itt kéne lennie. Vagy lehet, hogy még dolga van valahol valakivel. Úgyis majd szólni fog, ha itt lesz. Esetleg - fordultam vissza Shukakuhoz és Timidushoz. - Mit szólnál hozzá, ha addig letolunk egy baráti párbajt? Kíváncsi vagyok, mit tudsz a harcban. Judy Noxia csak olyanokkal harcol küzdőtéren, akik még értenek is hozzá. Sokszor találkozott már olyan emberekkel, akiket pillanatok alatt levert, mert az ellenfele például egyáltalán nem tudott taktikázni, vagy nem volt jól kiosztva a pontjai, vagy pedig egyszerűen értelmetlen egy ember volt. Remélem, egyikőtök sem az, és nem kell csalódnom bennetek. Eleget csalódtam az élet folyamán.
A sok megaláztatásra, kiközösítésekre és Yuichi árulására gondoltam, de hamar elhessegettem magamtól ezeket a gondolatokat. Szerencsére semmi se látszott ezekből az arcomban, továbbra is barátságos és kedves voltam a vendégeimmel.
- Megtisztelő lenne, és nagyon is ragaszkodnék hozzá, ha leütnénk egy gyors párbajt az érkezésig. Ne aggódj, ha netán legyengülnél, a párbaj után gyorsan kikúrállak, hogy felkészülhessetek a következő harcra. Szóval? - néztem rájuk szinte kérlelően.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 27 2014, 13:26

Mindketten bólintottak a nő felé, hiszen ülő pozícióban igen nehéz lett volna kivitelezni meghajlást.
-Mi is nagyon örvendünk.
-Megismerhettél bennünket?
-Kifejezés.
-Értem.
-Azt hiszem a vörösek miatt annyira nem kell aggódni, mint ahogyan azt olyan sokan teszik. Én találkoztam már párral, és nem mindegyik annyira gonosz. Sőt, sokan csak véletlenül lettek vörös indikátorosok.
-Egy bizonyos szint után már túl könnyű valakit véletlenül lenullázni.

Gondoltak vissza mindketten arra a fura küldetésre, amiben Hisame kapkodása miatt majdnem meghalt valaki… de végül mégsem, majd Timidus is elszámolta magát kissé… de abból sem lett baj. Egyre kevésbé hitték úgy, hogy nem vigyáz rájuk Kayaba, és tényleg valós veszélye lehet itt a dolgoknak. Talán túlságosan is szerencsések voltak.
-Nem ismerek olyan zöldeket, akik pirosakat bérelnének fel. És… azt sem tudom, hogy kicsoda próbálja megölni a pirosakat…
-De mi nem. Legalább is eddig még nem.
-És ezután sem Timidus.
-Oké. Akkor ezután sem. Céhvezérnő… elég…
-Elég magas rang.

~Még Timidus sem ilyen nagyképű, hogy küldöncöt meg futárt küldjön maga helyett. Talán nem kellett volna idejönnünk.~

-Mi… tudunk várni. Bejelentés nélkül érkeztünk.
-Letolunk?
-Arra gondol, hogy párbajozni szeretne.
-Értem. És te szeretnél?
-Meg szeretnél küzdeni vele, és ezek szerint előfeltétele…
-Nem jó döntés. Az első küzdelemben kiismerhetsz, és megoszthatod ezeket az információkat a vezérrel, aki így már előnyben lesz velem szemben. Csak akkor állunk ki, ha megígéred, hogy nem adsz tovább semmit a harcról.
-Szerintem ez természetes, Timidus.
-Az ellenfelet pedig sohasem szabad lebecsülni. A leggyengébb ellenféllel is ki kell állni, mert tőle is tanulhatsz.
-Ebben… azt hiszem igazad van. Te is rengeteget tanultál Falcotól nem igaz?
-De. Igaz. És tőled is.

A csalódás szó hallatán Shu egy pillanatra lehunyja a szemét, de ezen kívül egy sóhaj sem hagyja el az ajkait. Mostanában csupa jó dolog történt vele, és kezdi elfelejteni végre teljesen a külvilágot. Csak néha hozzák fel… mint most.
-Leütnénk?
-Kifejezés.
-Nem unjátok még? Egyébként… a párbaj végén visszatöltődnek az életek, szóval nem veszíthetünk semmit.
-Akkor szeretnéd, Timidus?

A sárkány bólintott és elvigyorodott.
~Igazán megnevelhette volna jobban is a mestere. Én megígértetem vele, hogy nem adhatja tovább az infót, azonban én elleshetek egy pár dolgot tőle. Bizonyára tanítja őket a céhvezér, így mutatnak valamit az ő képességeiből is. Egy ilyen könnyen megszerezhető előnyt nem utasíthatok vissza.~
-Szeretném ha fair küzdelem lenne. Természetesen ha a tatamin harcolunk, akkor te is leveszed a cipődet, valamint szeretném ha nem a szintkülönbség miatt győzedelmeskednél, hanem a valós tudásodat láthatnánk. Ha kiseb a szinted, akkor mi veszünk le még pár felszerelést, ha a mi szintünk a kisebb, akkor te tégy így, hogy egyenlő esélyekkel indulhassunk. Úgy hiszem a mestered is ezt követelné meg tőled. Mi jelenleg a tizenötödik szinten vagyunk, ami azt jelenti, hogy nyolcvanöt pontot osztottunk el eddig. Ha neked ennél több van, akkor úgy lenne fair, ha annyi felszerelésértéket levennél, amennyivel több pontod van. A tapasztalatod nem vész el így sem, és egy jó harcost nem az eszközök tesznek jó harcossá. Ha a mi pontunk nagyobb, akkor kérlek mondd, hogy mennyivel, és mi lépjük meg ugyanezt.

A lány elmosolyodott, és felállt. Büszke volt Timidusra, hiszen most tényleg nem csak magának kovácsolt előnyt, hanem ő is hajlandó volt visszafogni magát, amit ritkán tett meg, főleg ha a győzelemről volt szó.
-És… ha a céhvezér ideér, akkor természetesen abbahagyjuk a küzdelmet. Nem szeretnénk megvárakoztatni.
-Válassz küzdelemtípust. Te vagy otthon.

A sárkány is felszökkent, és beállt barátja mellé, majd átsétáltak a tataminak a lánnyal szemközti oldalára, és vártak.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Vas. Ápr. 27 2014, 13:57

Végighallgattam, ahogy a vendégeim beszéltek hozzám és egymással is.
- Ugyan, ne aggódjatok. Nem az a típus vagyok, aki lebecsül mindenkit. Tisztességes harcokat vívtam eddig is, legyen az front vagy párba - vagy amikor meg kellett védenem magam. - Az utóbbi mondatot csak úgy hozzátettem itt, hiszen egyszer volt rá lehetőségem, hogy megöljek egy pszichopata játékost, de végül nem tettem meg, mert hiába maradt volna zöld az indikátorom, akkor sem vagyok hajlandó ölni. - És szavamat adom, hogy nem árulom el senkinek sem árulom el a harcstílusotokat. Bár úgyis meg kellküzdenetek a céhvezérnőmmel is, úgyhogy ő ugyanúgy meg fogja tapasztalni. És biztos vagyok benne, hogy mások is, akikkel eddig már harcoltatok.
Tudtam, hogy már harcolhattak, hiszen nem tűntek eléggé kis szintűnek, és ha már a sárkány ilyen hévvel szeret okoskodni az ilyen dolgokról. Meg hát elég ránézni erre a kis petre és már a bolond is látja, hogy nagyon harcszerető típus.
Még a feltételezéseknél is okoskodott.
- Ezekkel a pont-rendszerekkel ugyanúgy tisztában vagyok, mint ti, kedves Timidus barátom. Sajnos már azóta, amióta azon a szörnyű első napon beléptem ebbe a játékba. De végül is jogos a kérés - Azzal elkezdtem levenni magamról mindent plusz statot adó felszerelést. Nem kellett vele vacakolni, elég volt egy-két kattintás, és már lejöttek azok a holmik, amiket a feltétel mellett nem kéne rajtam lennie. Még a fegyvereimet is eltettem, és a cipőmtől is megszabadultam, ha bár itt nem követjük egyáltalán a japán szokásokat, mivel vegyes nemzetiségűek vagyunk itt a céhben.
Csak a Fémpáncél maradt rajtam, mert az páncélt kivéve nem adott semmilyen pluszt.
- No, megvolnánk. Nem kell levennetek semmit sem, maradjon csak rajtatok. Még a kiegészítő felszerelések nélkül is komoly gondot okozhatok még... hát akkor legyen egy teljes életes párbaj.
Azzal el is küldtem a párbajra kihívó üzenetet Shukakunak.

Így most a pontom:
Élet: 21 (105 hp)
Fegyverkezelés: 29
Erő: 20
Kitartás: 13
Gyorsaság: 39
Speciális képesség: 13
Páncél: +19
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 27 2014, 14:55

-Aggódni? Nem aggódunk.
-Mármint… úgy érti, hogy fel sem merült bennünk, hogy esetleg nem tisztességes harcokat vívnál.
-Front? Frontharcos lennél? Így csak még érdekesebb lesz.
-Harcoltál már frontharcossal Timidus…
-Tudom. Le is győztem őket. Egyszer kíváncsi lennék, hogy milyenek csapatban. A frontharcosok elvileg csapatban harcolva ügyesek. Egyébként nem az a baj, ha valaki megtudja a harc közben. Az már nem számít, de azért a harc előtt ne tudja meg. Egyébként még az is mindegy, mert rengeteg stratégiát dolgoztunk ki, úgysem lennék kiszámítható, ha esetleg figyelemmel kísérné a mi harcunkat.
-És… köszönjük, hogy a szavadat adtad. Ha úgy gondolod, akkor mi is megfogadjuk, hogy nem adjuk tovább senkinek.
-Ez csak természetes. Elvileg a céhek egymást segítik, nem sok értelme lenne gyengíteni a másikat.

Shu csak lehajtotta a fejét, amikor a nő a szörnyű első napról kezdett mesélni. Ilyenkor neki szomorúnak kellett volna látszania, tudta, hogy mások, legalább is a nagy többség ezt várta volna el tőle… de ő nem akarta becsapni őket, nem akart szomorúságot tettetni, így inkább csak eltakarta azt, hogy nem szomorú. Timidus persze nem gondolkodott el ezen.
-Már azóta? Akkor gyorsan tanulsz. Valaki –és itt nem mutatta semmivel, hogy a társára gondol- még most sem érti igazán a pontokat. Egyébként mi történt az első napon?
-Timidus! Ilyet nem illik kérdezni.
-De… ő említette meg a témát.
-De… nem azért, hogy illetlenül kutakodj. Elnézést kérünk.

A sárkány csak legyintett a farkával, és megcsóválta a fejét. Az emberek furák.
-Jó. Akkor elnézést. Nem kérdezem meg többet.
Shu előzékenyen elfordult amikor a nő leváltotta a páncéljait, hiszen tudta, hogy nem mindenki hord ruhákat alatta, Timidus azonban fürkésző tekintettel figyelte, hogy milyen felszerelések kerülnek le, és számolgatta a pontokat. Fogalma sem volt a játékos szintjétől, de mivel második szintű felszereléseket látott a lányon, így tizedik és huszadik szint közé saccolta be, azonban amikor az azt mondta, hogy így is komoly gondokat okozhat, valamint tőlük nem kérte a páncél levételét, ráadául minden páncélját levetette… egyértelműen maguk fölé helyezte, és nem számított könnyű küzdelemre.
-Rendben. Akkor nem vesszük le a nyúlcipőt sem, viszont akkor a tatami mellett fogunk harcolni. Ez a szabály.
Shu egy szájhúzással visszapakolta a cipőket. Nem akarta megbántani a barátját, de ő annyira nem volt oda az ilyen dolgokért. Tisztelte a szellemeket, tisztelte a nagyobbakat, de ezeket az elveket már csak azért tartotta be, hogy ne bántsa meg vele a nőt vagy a sárkányt. A lány elfogadta a felkérést, mindketten meghajoltak az ellenfél fel, majd Timidus már át is váltott csipogásba.
-Te! Kettő! Együtt! Három!
És már neki is indult. Shukakunak még kellett egy pillanat, hogy felfogja, hogy már el is kezdődött a harc, de természetesen azonnal követte a kettejük által kidolgozott tervet, és Timidust követve csapott le a pálcájával a képességgel való próbálkozás után.  

Shu: 90 hp (28 páncél)
Timidus: 45 hp

/ Timidusé az első kocka, Shukakué a második, a lány a támadás előtt megpróbálja aktiválni a második képijét. Ha sikerül, akkor két körig a te gyorsaságpontod 25 pont lesz, míg Shu erőpontja 24 /

Pontok:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 27 2014, 14:55

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Shu & Timidus vs Judy 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Hétf. Ápr. 28 2014, 09:19

- Az első szörnyűséges napon mi történt? Csak annyi, hogy Kayaba mindannyiunkat a főtérre teleportált és elmondta a dolgokat, amit szerintem ti is tudjátok - Azért válaszoltam a kérdésre, akármennyire is mondta a lány a petjének, hogy illetlenség ilyenekről kérdezősködni. - Hát végül is már megszoktam az itteni életet. Nem igyekszem minél hamarabb kiszabadulni. A valós világ sokkal rosszabb, itt legalább bármi összejöhet.
Fogalmam sem volt, miért fordult el Timidus, mikor levedlettem a bizonyos holmikat. Bizonyára illemségből, bár nem említettem meg neki, hogy tulajdonképpen az alap ruha ott van a felszereléseink alatt, amit az első szintünk óta hordunk. Most meg ki kellett mennünk a dojo elé, csakhogy a cipőt Shukakun hagyhassák. Ezt akarja Timidus, majd azt akarja... jesszusom, hogy lehet egy kis pet ennyire követelőző, csak mert ő be akarja tartani a szabályokat olyan hevesen? És ez a lány szót fogad neki. Elég vicces, hogy Shukaku fogad inkább szót a saját petjének, és nem fordítva. Minden más állatidomár, akiket ismertem, azoknak a petjeik szentnek tartják utasításaikat, mert kötelességük. Ha nem vigyáz a lány, a sárkánykája annyira átveszi felette az uralmat, hogy akár már túl késő lenne ahhoz, hogy ezúttal ő hordhassa a nadrágot. Eh... állatidomárok és petek. Soha nem lehet őket megérteni.
Timidus mintha túl nagyra lett volna azzal, hogy "ők" nagyobb taktikusok, mint mindenki más. Csakhogy én még ennél is ügyesebb taktikus vagyok... harcoltam én már annyi állatidomárral, hogy lassan megismertem az ők harcstílusukat. Én meg csak aszerint harcolok. Emlékszem, hogy a legelső párbajom Enheriellel volt, aki szintén állatidomár, persze a párbajunk hamar abbamaradt egy hülye közbelépő ember miatt, aki elszántan verte az ellenfelemet. Én meg őt vertem el. Akkoriban igen nehéz volt Enheriel agyáig eltolni, hogy nem minden van úgy, ahogy ő hiszi, és nem kéne ennyire megbíznia másokban, mert csak a vesztét okozzák. Hála istennek ma már ő is céhvezér és kiegyensúlyozott életet él a párjával és a petekkel. Hejj, mennyi idő telt el azóta! Mindketten teljesen mások voltunk akkor... ma már meg rohan az idő, mi meg jobb, bölcsebb emberekké, valamint céhvezérekké nőttük ki magunkat.
Viszonyoztam a harc előtti meghajlást, és mehetett a menet. Megindultam előre, a Timidus szintén előre, a lányka meg utána. Tudtam nagyon jól, hogy nem a petre kell koncentrálni. Ha a lány hp szintje lemegy, akkor a játéknak vége. Legalábbis így emlékszem. De a lényeg, hogy előbb az állatidomár, a "tankkal", mármint a pettel nem szabad foglalkozni.
A pet támadását kikerültem egy meghajlással, és egy ugrással a lányra akartam vetni magam. Ütni készül, így gyorsan aktiválni készültem a Villámvértet, és úgy ütni, hogy legalább legyen valami hasznom abból, hogy megüt.

Élet: 105
Páncél: 14

//Első két kocka a támadásom, mivel úgyis tudok kétszer egymás után ütni a kasztom miatt. Ha sikerül a spec képimet aktiválni, akkor a sebzésed eredeti értékének a felére csökken egy körre. Azért ha valami nem jó, szóljál, mert hosszas távollét után kicsit meg szokott romlani a memóriám//
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 28 2014, 09:19

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4766609959_af0c0eb7c7_s Shu & Timidus vs Judy 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shu & Timidus vs Judy 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 28 2014, 10:02

Az első nap elmesélésére Shu lehunyta a szemét, azonban a folytatásra már kinyitotta, érdeklődve hallgatta a nőt, Timidus pedig bőszen vigyorgott. Úgy látszik mindenkinek tetszik az ő világa, és megint csak bebizonyosodott, hogy sokkal jobb mint az emberek állítólagos kinti valamije, amiről Shu annyi rosszat mesélt, és ahonnan ilyen sokan menekültek ide hozzájuk. A lány is kezdte azt érezni, hogy innen senki nem akar kijutni, és már nem is érezte magát annyira különcnek. Ebben a világban még az emberek is másképpen viselkedtek, mint odakint. Mintha okosabbak lettek volna. Talán az ezen való gondolkodás miatt is torpant meg kissé, és talán pont ez segítette abban, hogy a támadása sikeres legyen. Vagy talán csak annyi történt, hogy két támadás elől már nehezebb kitérni, így a nőnek még a sárkány elől sikerült, a lány elől azonban már nem. A formációt viszont tartaniuk kellett, mert csak így lehettek sikeresek.
Timidus támadása ugyan nem sikerült, és Shu képije sem aktiválódott, de ez nem nagyon foglalkoztatta a sárkányt. Ugyanazzal a lendülettel fordult meg a lány háta mögött, amivel az előbb elszáguldott mellette, hála a kitérő manővernek, majd újra csipogva közölte a támadás menetét.
-Vissza! Újra! Kettő! Én!
~Kétszer támad? Akkor ő árnyharcos. Árnyharcos ellen még nem harcoltam sohasem. Egyre érdekesebb ez a csata.~

Timidus támadott először, majd megpróbálta aktiválni a képességét, miközben tett egy kanyart Shu mögött, aki igyekezett bevinni a saját támadását, ezután pedig ha Timidusnak sikerült aktiválnia a második képességét, akkor újra ő támadott. Bár egy kör alapján semmit nem tudott megállapítani, de tetszett neki, hogy talán egy igazi ellenféllel találta szembe magát.


Shu: 90 hp (8 páncél)
Timidus: 45 hp

/Shu képije nem sikerült, egy kör az újrapróbálkozási lehetőségig.
A te képid működött, ezért Shu sebzése csak 5 volt arra a támadásra.
Első találat sikeres, 20 sebzés bevíve Shukakunak.
Az első kocka Timidusé, a második Shukakué, és a harmadik megint Timidusé, ha sikerül a képi./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 28 2014, 10:02

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4767250438_224285ea8b_s Shu & Timidus vs Judy 4767249862_5877ffd2ef_s Shu & Timidus vs Judy 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shu & Timidus vs Judy 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Kedd Ápr. 29 2014, 09:02

Körülvettek az ellenfelek és lecsaptak rám. Most a sárkányra kellett koncentrálnom, hogy legalább őt elkerüljem. Hogy volt lehetséges az, hogy ez a sárkány kétszer támad a körben, mint én? Felfoghatatlan... hacsak nem valami speciális képesség volt.
Mikor éppen ütöttem Shukakut, Timidus ekkor támadott meg hátulról, és a csapása sikeres lett. A második nem, de ezt pótolta a lány támadása mely bevitt nekem egy újabb ütést
~ Na jól van, ennek nem szabadna megtörténnie, valamit ki kell találnom. Shukaku nem erősebb Timidusnál, de idő még, mire leütöm. Timidus erősebb, de a hp szintje gazdája életének a fele, és nincs páncélpontjai a peteknek, hacsak nincs olyan képije is, amivel kis ideig tudja alkalmazni. Nehéz döntés lesz és harc lesz, persze akkor lennék bajban, ha minden egyes ütésük biztosan betalál.
Alig egy másodperc alatt gondoltam ennyit. Na jól van, új taktika: előbb a sárkányka, aztán a gazdikája. Ha Timidus veszít, akkor Shuaku is, hiszen egy állatidomár nem tud harcolni igazán a petje nélkül. Meg kéne gondolnom a taktikázást az állatidomár ellenfelekkel szemben. Enheriellel azért volt anno könnyebb, mert ő nem túlzottan gondolkodó, taktikázó típus. Pont ezért vagyok kiszámíthatatlan mert, ha úgy adódik, mindig más és más módszert alkalmazok mások harcmodorától, jellemétől, állóképességétől függően, és addig harcolok ellenük, amíg kell. A Fehér Főnix soha nem adja fel.
Akkor most fight time. Leguggoltam és átgurultam az engem közbezáró ellenfél gyűrűjéből, ahogy az akrobatikám még megengedte, egészen Timidus mögé, hogy jól odavagdossak neki. Ha nem tudja kikerülni a támadást, vagy én nem fogok félreütni, akkor bizony komoly hp-vesztességgel kell a kis hiú, repülő hüllőállatnak szembenéznie, és elgondolkozni azon, hogy még megkockáztassa-e a harcot, vagy inkább várja ki, hogy alakul majd a harc köztem és gazdája között.

Élet: 98
Páncél: -

/Kétszer támadom 2x20 sebzéssel Timidust, ha sikerül. OFF: Utál a dobókocka Sad/


A hozzászólást Judy Noxia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 29 2014, 09:03-kor.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 29 2014, 09:02

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4766612103_86ee832108_s Shu & Timidus vs Judy 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Kedd Ápr. 29 2014, 09:25

Bár a harc eddig nem úgy alakult, ahogy Timidus ezt előre eltervezte, ami egy csöppet zavarta a tollassárkányt, de azért továbbra is a mancsaiban tartotta az irányítást, és úgy rángatta az ellenfelüket ide-oda, ahogyan szerette volna. Ugyan a második támadása nem sikerült, sikerült elhitetnie az ellenfelével, hogy őt kell támadnia, az pedig már ugrott is neki, Timidus azonban mindkétszer kitért a támadások elől. Ügyesebbek voltak mint az ellenfelük, hiszen ők eddig minden körben találtak, míg az ellenfél sorozatosan ütött luftot. Ugyan kicsit nehezebb volt úgy harcolni, hogy a lánynak is két lehetősége volt a támadásra, de Timidus gyorsan elintézte, hogy akkor neki három legyen. Nem az volt a lényeg, hogy a második képességgel is találjon, hanem az, hogy megmutassa az ellenfelének, ő még mindig felette van. Persze akkor is felette lett volna, ha esetleg gyengébben kezdenek, hiszen egy jó taktikával könnyedén lehet venni az akadályokat. Most már csak az volt a kérdés, hogy a Timidus által kidolgozott taktika vajon jó-e. Persze akkor sem történt volna semmi gond, ha a lány esetleg eltalálja a sárkányt, hiszen Shu közel volt, és azonnal switchelte volna. Nem véletlenül támadott mindig Timidus előbb. Ugyan így Shu lehetősége elveszik a támadásra, de az ő feladata volt az, hogy bekapja a sebesüléseket amíg a sárkány végzi a saját dolgát. Ez persze azt jelentette, hogy a taktikán is változtatni kellett egy picit. Jó lett volna, ha azonnal bekapcsol Shu második képessége, most azonban, hogy az ellenfél Timidust támadta már nem volt annyira fontos, hogy Shu nagyot sebezzen, így a sárkány gyorsan döntésre jutott.
-Shu! Kettő! Te! Védj!
Shu megpróbálkozott az első képességével. Amennyiben sikeres volt, úgy az ellenfél minden sebzésének a fele őt magát érte, akármelyiküket is támadta. Az idomár csak akkor támadott, ha Judy nem próbálta megsebezni a felé száguldó sárkányt. Amennyiben Timidust érte volna a támadás, akkor Shu azonnal switchelt.


Shu: 90 hp (8 páncél)
Timidus: 45 hp

/Egyik támadásod sem ment be, nincs találat.
Első kocka Timidusé, második Shukakué abban az esetben, ha nem a sárkányt támadod. Ha igen, akkor Shu switchel, így őt éri a találat.
Római kocka Shu második képije, ha sikerül, akkor minden támadásod felét te is bekapod, három körön keresztül./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 29 2014, 09:25

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4766609959_af0c0eb7c7_s Shu & Timidus vs Judy 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shu & Timidus vs Judy 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Kedd Ápr. 29 2014, 22:32

A mindenit, ez azért elég komoly összecsapás! Nem rossz. Összedolgozó kis csapat. Észrevettem, hogy valami újabb képességet aktivált Shukaku, de még nem tudom, hogy mit. A nemrég használt képességemet nemsokára újra tudom használni, ám de előbb valahogy össze kell zavarnom őket. Bár ebben a harcban még switch is beüthet, de annyi baj is legyen belőle... szívből azt kívántam, hogy ne sikerüljön minden ütés.
Abban a taktikában viszont nem fogok változtatni, hogy ütöm a sárkányt továbbra is, még switch mellett is. Igaz, ha ezek használják, akkor egy ütés rámegy a lányra, és egy része rám is, de ettől még továbbra is majd a sárkányt igyekszem ütni, hiszen nem switchelhetnek egymásra örökké.
Csak ezt okosan kell csinálnom. De hogyan is tehetném meg ezt? Lássuk a képességeimet. Egyet már bevetettem. A Főnix Szárnyát még túl korai bedobni, másfelől meg erősebb ütés, erősebb sebzés még nekem is, ha sikerülne. A harmadik meg healer képesség... hát ez nagyszerű, nincs egyelőre semmi olyan képességem, amit be tudnék vetni, hogy Shukakut egy kicsit leblokkoljam, vagy befolyásoljam bármijét is a statpontjaiban. Talán majd legközelebb a harmincadik szinten lesz majd valami annál komolyabb képességem, amit bármikor be tudok úgy vetni, hogy tényleg nekem kedvezzen az égadta egy világon.
Fogom magam és megindulok az ezúttal csipogó sárkánynak, mivel továbbra is őt támadtam. Ha sikerül is az egyik ütésem a sárkány felé, valóban megtörténik ez a switch-taktika, és így őt ütöm be, és ezzel szemben saját magamnak is okozok sérülést.
Ha nem sikerül ez a támadás, akkor ideje lesz egy kicsit hátra lépnem tőlük.

Élet: 47

//No, mivel látszólag éppen itt kaptam be a spec képidet, és a sárkányka eltalált. Sima ütés kétszer a sárkányra, de mivel switchltél, esetleges ütés sebzése rád megy... habár ennek a fele//


A hozzászólást Judy Noxia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 01 2014, 11:58-kor.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 29 2014, 22:32

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4766609959_af0c0eb7c7_s Shu & Timidus vs Judy 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 01 2014, 14:54

A lány már meg sem szólalt a támadások között. Ezidáig fecsegett, beszélt hozzájuk, most azonban látványosan csöndben maradt. Timidus ebből már tudta, hogy bajban van. Ha az előző képi nem sült volna be, akkor most mégnagyobb bajban lenne. Kár volt érte. Azonban mivel Shukakunak csak a második képessége sikerült, és az első besülésétől számolva már letelt egy kör, így volt lehetőség újabb használatra, így a sárkány nem volt nagyon elkeseredve. Nem tudta, hogy mennyi élete van az ellefélnek, de úgy számolta, hogy kevesebb lehet mint nekik. Most, hogy Shu kapja a támadásokat, már ugyan úk sem ugrálhatnak nagyon, hiszen az idomárnak csak ötvennyolc élete maradt, de még mindig volt kristálya is, potionja is, amit bevethetett, és ezzel Timidus számolt. Persze arról fogalma sem volt, hogy a lánynak éppenséggel mi van az eszköztárjában. A terv már készenállt, és a sárkány ki is adta a parancsot.
-Shu! Kettő! Te! Egy! Védj!
A lány bólintott, Timidus pedig megindult. Shu ismételten figyelte, hogy az ellenfél kit támad, megpróbálta bekapcsolni a második képességét, majd ha Judy nem őt támadta, akkor ezúttal csak az első támadását switchelte le. Már sikerült kifigyelnie, hogy miként támad az árnyharcos, így ha az előző körben ez nem is lett volna lehetséges, most már meg tudta oldani, hála Timidus gyorsaságának.


Shu:  58 élet (0 páncél)
Timidus: 45 élet

/Timidus támad, övé az első kocka, Shu megpróbálja ismét aktiválni a második képijét. Ezúttal csak egyetlen támadást switchel el, de csak akkor, ha a sárkányt támadod. Ha nem akkor ő is támad./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 01 2014, 14:54

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu & Timidus vs Judy 4767251444_0f76bf2817_s Shu & Timidus vs Judy 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shu & Timidus vs Judy 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Szomb. Május 03 2014, 00:32

Hát az biztos, hogy így talán elég hamar véget is fog érni ez a baráti küzdelem, ha így megy ez tovább, akkor biztos vége. Most viszont elég időm lesz most így meggondolni a taktikát egy kis pihenővel. Van, amikor beszédes típus vagyok, hol nem. A harcoknál bizony én soha nem is szoktam beszélni, csak csendben támadok, mint egy rejtekhelyéről kiugró tigris az áldozatára. Rejtőzködésem nekem már nincs speciális képességben, így azt a régi harci taktikát nem tudom használni, hacsak van egy láthatatlanság kristályom, de annak birtoklása is egy a hetvenezerhez az esélye ilyen nyomasztó, sürgős-forgós világban. Még a WoW-ban sem dobtak a bossok száz százalékban mindent, amire egy játékosnak nagyon szüksége van.
Egyszer csak, ahogy elkerültem Timidus támadását, és Shukaku leütött belőlem egy újabb hp szintet, hátraugrottam kecsesen, majd lustán oldalasan feküdve lepihentem egy kicsit.
Mosolyogva néztem rá a két talán meglepődött ellenfelemre, ha netán nem értik, miért csinálom én ezt.
- Bocsi, srácok, szívesen ütnék, de a kitartásom arra késztet, hogy pihenjek le egy kicsit. Legalább a speciális képességedből is így gyorsan le fog menni egy kis része. Azt hiszem, hamarosan személyesen is megismerhetitek Judy Noxiát.
Azért elismeréssel néztem lusta mosolygással a két ellenfelemre. Első állatidomárok, akik tizenötös szintjük révén kemény taktikai harcot tudnak csinálni, nem úgy, mint mindenki más, és ezalatt nem éppenséggel csak az állatidomár-kasztra értettem. Talán majd eljön a visszavágó ideje, de most még szeretnék egy kicsit bolondozni velük, amíg még lehet. Ez is ugyan már rég terv volt, csakhogy felmérjem őket, mennyire jók a harcban is, és amúgy általánosságban is milyenek. Mindig jó, ha megismerünk másokat, még a mozdulatuk egy aprócska részletében is.

Élet: 37

/4. kör bekövetkeztével ez az én pihenőköröm/
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 03 2014, 09:13

Az, hogy ismét nem sikerült találnia, picit elgondolkodtatta a sárkányt, de nem nagyon esett kétségbe, mert megvolt a terve. Ő még egyszer sem vetette be ugyanis az első képességét. Az azonban, hogy a lány egyszerre tartott pihenőt velük aggodalomra adott okot. Ő még egyetlen egy képességét sem használta -bár a sárkány reménykedett abban, hogy talán nem is tudja használni-, mégis az életcsíkok alapján közel hasonlóan álltak, ami azt jelentette, hogy jóval magasabb szintű lehet, mint ahogy Timidus eddig hitte. Persze annak még mindig kevés volt az esélye, hogy esetleg kikaphatnak. Mielőtt Shu bármit is mondott volna, Timidus megszólalt.
-Rendben. Ha neked pihenned kell, akkor mi sem támadunk ebben a körben. Mivel te fair módon viselkedtél velük a páncélokkal, így mi is így teszünk a pihenésnél.
A céhvezér nevének említésére felcsillant a pet szeme és hatalmas vigyorra görbült a szája.
-Ezek szerint kiálltuk a próbát? Alkalmasnak bizonyultunk a vele való küzdelemre? Hmm… ennek a harcnak csak ez volt a célja, úgyhogy azt hiszem akár be is fejezhetjük. Jó ellenfél voltál, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ha egy céhtag ilyen ügyes, akkor milyen lehet maga a céhvezér… bizonyára nagyszerű harcos, ha ilyen jól ki tudja képezni a tagokat.
Ő ugyan nem vette befejezettnek a küzdelmet, de nem állt fel a kör végén, és Shukakunak is intett, hogy maradjon ülve. Ez a küzdelem valóban csak gyakorlás volt, és elvileg győztek, elnyerték a céhvezérrel való harchoz a jogot. Nem mellesleg pedig a sárkány kíváncsi volt, még valami nagyon fontosra, amivel felmérheti a céh berendezkedését, és a tagok gondolkodásmódját… A lány nagyon jól tudta eközben, hogy bér Timidus valóban elismeri az ellenfele ügyességét, valamit azért tervel, mint általában mindig, és szavai mögött biztosan akad valami mögöttes tartalom is, így inkább nem avatkozott közbe. A csaták irányítása régóta Timidus dolga volt.


/Szintén pihikör./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal12695/10100Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Noxy Szomb. Május 03 2014, 11:38

- Nos, kiálltátok a próbát, de a párbajnak még nincs vége - mondtam mosolyogva. - De ha ennyire szeretnétek, akkor be is fejezhetjük. A küzdelem még így is szoros lett volna, ugyanúgy még akár a kocka is megfordulhatott volna. Nagyon ügyesek voltatok, és nem is hiába vagytok ti az egyik legjobb céhnek a tagjai - mutattam rá Shu céhlogójára. - Az igazat bevallva nem adtam bele mindent ebbe a harcba, mert akkor még felszerelés nélkül is tényleg gondot okoztam volna... habár régóta nem párbajoztam már mással, és hát a frontharcolást és a küldizést kivéve nem nagyon volt időm formába jönni - ismertem be. - De mostantól ígéretek teszek magamnak, és visszatérek a régi jól bevált gyakorlásra. Szeretném, ha most velem jönnétek a céhvezér irodájába.
Azzal fejet hajtottam feléjük, mint ahogy egy gáláns vesztesnek illene egy becsületes baráti csata után. A feladással a winner szó meg is jelenik Shukaku feje felett. Aztán elkísérem őket vissza ugyanazon az útvonalon, de ezúttal nem kifelé, hanem a céhház belsejébe. Ott meg felmentünk a második emeletre az irodámba, mely egy nyolcas alakú körszoba volt, akár Albus Dumbledore-nak (na jó, igazából majdnem hogy a replikája, de nekem így is tetszett a szoba félreneszánsz stílusa).
- Nos, itt is volnánk, és a céhvezér is már megérkezett - mondtam. És most már az ideje is eljött, hogy felfedjem valódi kilétemet Shukaku és Timidus előtt. Átmentek a próbán, így már felesleges volna tovább játszanom velük, hadd lássam a meglepetést az arcukon.
- Amikor azt mondtam, hogy egy jelentős "member" vagyok a céhben, és rajtam keresztül lehet felvenni a kapcsolatot a céhvezérrel... tulajdonképpen tényleg így van, mert... - elvigyorodtam. - Meglepődnétek, ha azt mondanám, hogy én volnék Judy Noxia, a PB céhvezére?

//A küzdelmet Timidus javaslatára feladtam, hogy azért a megbeszélt egyhetes határidőt tartsuk be, és így akkor te is gyorsan felfejlődhetsz a 16. szintre és tudsz jönni a bossra ^^//
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu & Timidus vs Judy Exp_bal2457/2500Shu & Timidus vs Judy Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu & Timidus vs Judy Empty Re: Shu & Timidus vs Judy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.