Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kis Patak #4

+4
Tetsuko Jin
Cú Chulainn
Shukaku
Kayaba Akihiko
8 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Júl. 04 2014, 19:14

Tényeket szeretne? Megkapja. Nevetését már meg sem hallom.

- Kayaba beszéde. A te születéset és összeismerkedéset Shukakuval. Valamint ugyan nem egészen tények, de az emberek emlékeinek és vallomásaiknak is van helyük a felsorolásban. Tessék, megkaptad a kért tényeidet. Ez egy játék. Kicsit kesze-kuszák voltak az előző mondataim. Inkább elmagyarázom máshogy, de ahhoz szükség lesz a te véleményedre is. Hol kezdődik neked egy játék, vagy mit jelent számodra? Igen, egyszer megtörtént. Mindenki hibázik, gondolom te is. Ha viszont legközelebb már nem lesz ilyen tudatlan, ott kezdődik az esze. Egyébként is...az emberek és az emberiség is bolond. Ezzel pedig kilyukadtunk oda, ahol a beszélgetésünk elején tartottunk.

Kicsit sokat képzel magáról a sárkány, ez eléggé negatívan hat nálam. Nem szeretem az ilyet, messze túl van az egészséges egó határán. Végülis nem oktalanul valamikor, de akkor is zavar. Az elején nem nagyon zavart, azonban amint észrevettem, főleg hosszútávon az. Viszont nem említhetem meg neki, hisz pont arról volt szó, hogy azt zavarja az ilyen, aki nem tudja elfogadni, hogy a másik okosabb nála. Van amiben okosabb, ezt nem tagadhatom, de van olyan is amiben én vagyok a jobb. Márpedig hogy mi volt kint, és hogy ez játék e, én tudom jobban. Bocsi Timidus.

- Kitudja? Lehet jobb felszerelésetek volt. Lehet mindössze toleráns volt és nem akart megverni téged. Sok minden lehetett, ami befolyásolja hogy akkor ki győzött, nem túlságosan reveláns ahhoz, hogy tud e segíteni a fronton. Legközelebbi találkozásunkkor pedig meg is fogom kérni. Ami késik nem múlik, egyszer majd lehet oda is kijutunk. Én pedig rábízom, és tudom, hogy nem döntök rosszul. –teszek pontot a Danee mellett való kardoskodásom végére. Nagyon nem leszünk jóban, ha tovább szidja őt is. Még mindig nem érti meg, amit az illemről akartam magyarázni neki...szerintem nem is fogja.- Nem tagadja meg, mert az illetlenség lenne, ha nem valami privát információról van szó. Bár embere válogatja, arra is van példa, amit te mondasz.

Az utolsó pár mondatra inkább nem is reagálok. Szerintem ugyanolyanok vagyunk mindketten Timidussal, vagy csak nemt udok elég érvet felhozni, vagy elég jól megfogalmazni, hogy meggyőzzem.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 04 2014, 19:46

A sárkány csak tovább vigyorgott, és egyre jobban ki tudta venni Lancer arcáról a kétségbeesést, ahogy már csak azért győzködi őt, hogy legalább saját magának bebizonyítsa, hogy ő még elhiszi azokat a badarságokat amit itt összehord. Már csak azért kardoskodott ezek mellett a teljesen értelmetlen dolgok mellett, hogy önmagát meggyőzze. Ez persze egy ideig érdekes volt, rendkívül figyelemreméltó, ahogyan az emberek képesek kiállni a hülyeségeik mellett, és a végletekig bizonygatni, de azért egy idő után már unalmassá válik nézni ezt a kínlódást, és persze semmi eredménnyel sem jár, a sárkány pedig nem fog úgy beszélgetni, hogy abból számára semmi haszon ne szűrődjön le. Megforgatta a szemeit az állítólagos érvekre, és már a hangjában is hallatszott, hogy nagyon unja az egészet.
-Érveket kértem, nem csak tényeket. Igen, Shu is azt mondta, hogy a főtéren beszélt az a vörös köpenyes ember. Na és? Én is tudok beszélni, Shu is tud beszélni, meg sokan mások tudnak még beszélni. Attól, hogy beszélsz még nem lesz igazad. Ez sehol nem bizonyítja azt, hogy ez a világ játék lenne.
-Nem született… kikelt… a petek tojásból kelnek ki…

Szólalt meg halkan a lány, remélve, hogy ezzel megszakíthatja végre a vitát, de ehelyett csak azt érte el, hogy Timidus csak még jobban biztossá vált abban, hogy Lancernek nem lehet igaza, ha ezt sem tudja.
-Igen. Shu kapott egy tojást, majd én lettem a társa. Összeismerkedtünk, összebarátkoztunk és most én védem. Ez hol bizonyítja azt, hogy ez egy játék lenne? Az emberi emlékezet pedig hülyeség. Ott van például az a fiú, akinek amnesztiája van…
-Amnézia, Timidus. Gilbertnek amnéziája van.
-Akkor az. Plusz ti nem tudtok emlékezni rendesen a dolgokra. Shu is mindenhova hordja magával a füzetét, mert nem tud túl sok dolgot megjegyezni. Szóval semmi értelme az emlékeitekre hivatkozni, mert nem pontosak.
-Lancer… Timidusnak igaza van. Ez nem egy játék. Ez csak egy másik világ. Ez Timidusék világa.

Az idomár halkan beszélt, félénken, de már kezdte nagyon kikezdeni az idegeit az, hogy ezek ketten mellette vitáznak, neki pedig csak hallgatnia kell. Véget akart vetni ennek.
-Azzal, hogy játéknak nevezed ezt a világot, megsérted. Ez olyan, mintha hozzánk jönne egy… egy földönkívüli, és azt mondaná, hogy a mi világunk egy játék, mert egyébként az egészet ő építette és ő mozgatja. Te sem hinnéd el neki.
-Mert baromság. Én is hibázok, de ekkorát sohasem. A Daneeval való harcnál pedig nem volt jobb felszerelésünk.
-Elég volt Timidus, kérlek… fejezzétek be. Daneeval kapcsolatban viszont igaza van, vigyázz vele. Engem nem érdekel, hogy hányas szintű, az sem érdekel, hogy jár-e bossokra… de ha tényleg már az elején ilyen dolgokat nem mond el nektek céhvezérként… és az amit velem csinált…
Nem is akarta befejezni a mondatot, de nem is tudta volna, mert az úszó elmerült, és neki a bot után kellett kapnia. Sikerült megtartania, és fogott is valamit. Ezután azonban mindketten csöndben maradtak, a sárkány pedig vádló tekintettel figyelte a fiút, aki miatt most Shu rosszul érzi magát.
[kagyló]

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Júl. 14 2014, 16:17

Unatkozom a házunkban, kivételesen nincs mit csinálnom. Küldetésen nem voltam egy ideje, nem találok számomra megfelelőt. A kertem rendben van, a kapcsolatom is. A páromnak dolga akadt, így  nem maradok itthon. Ideje kipróbálnom a sokat emlegetett szafarit. Úgy hallottam egyáltalán nem szükséges a harci erő, ami máris túl jó, hogy igaz legyen.  Mintha nekem és a hozzám hasonló játékosoknak találták volna ki.
Első utam a  kezdetek városába vezet, hogy megvásároljam a szükséges felszereléseket.  Értesüléseim alapján vadászni és halászni egyaránt lehet, egymástól elkülönített zónákban, mely a játékosok képességei szerint vannak elválasztva. Én jelenleg a horgászatot választom, de a vadászatot is szeretném kipróbálni. Megvásárlok mindent, ami ehhez szükséges, szerencsémre az arany nem akadály, el vagyok látva vele, hála a megtakarításaimnak. Most már nincs más hátra, mint pontozni, elosztani a jártasság pontjaimat, minél előbb. szerencsémre akad elegendő, így már nics előttem akadály, indulhatok.
Egy gyors teleport a tízedik szintre, egy rövid séta és megérkezem a szafari bejáratához. A térképet tanulmányozva keresem meg úti célom. A látottak alapján északon és nyugaton van helyem, ott találkozhatok olyan vadakkal, amikkel elbírok, de a szemem egyből a nyugaton lévő tavon akad meg. Ez lesz az, ide kell mennem… megnézem és memorizálom az irányt, majd elindulok..
A tó igen gyönyörű és nagy, arról nem is beszélve, hogy mennyire csendes és nyugodt a légkör. Remek kikapcsolódás egy olyan embernek, aki egy kis nyugalmat keres, távol a városok zajától . Előveszem a frissen vásárolt  horgász székem, kényelmesen elhelyezkedem, majd jöhet a töbi felszerelés. A horgászbot, a megfelelő csali, a támad, minden. Kicsit ügyetlenkedem a csalival, de megoldom és egy lendítéssel már a vízben van a bot megfelelő része… mást nem kell tennem, csupán várakozni..

_________________
Kis Patak #4 - Page 3 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Enheriel Hétf. Júl. 14 2014, 17:16

Tetsuko Jin

Azon gondolkodtam éppen, hogy miképpen foglaljam le a mostanában túl hiperaktív Villámlást, mikor eszembe jutott, hogy a tizedik szinten van szafari. Ez az, hisz ott lehet halászni is, Villámlás meg imádja a halat!^^ Pont úgy, mint a nutellát, de szerencsére nem akarta összekutyulni a kettőt, mert mikor először megpróbálta bébiként, gyomorrontást kapott szegényke.
- Gyere Villámlás, megyünk a szafariba, hogy halásszál kedvedre!^^
- Komoly??*.* - csillantak fel a griffem szemei.
- Hát persze.^^ - a griffem nagyon izgatott lett ettől, s alig bírta kivárni, míg elteszek magamnak egy piknikes lepedőt, s egy kosarat, amibe a halak lesznek beletéve, hogy kisüssem a petemnek. Bár félek, hogy mivel nem rég kezdtem el gyakorolni a főzést, szegény gyomorrontást kap megint, így igen csak féltem, hogy mi lesz, ha ezt az egyszerű dolgot is elrontom. Igaz, a kedvesem miatt kezdtem el gyakorolni a főzést, ugyanúgy, mint az italkészítést is.^^ Az már megy annyira, hogy gyümölcsleveket tudjak csinálni, hála Lulunak.^^ De a két kedvencem a lovaglás és a kertészkedés az, amiket már a játék eleje óta gyakorlok, amikor egyszer megláttam ezeket a lehetőségeket.^^ Óh, meg is értkeztünk az egyik patakhoz! Jaj de szép!^^ Látom, egy fiú már pecázik erre, ám máshol nem volt fa, így odamentem hozzá.
- Szia!^^ Ne haragudj, hogy zavarlak, de nem jelent neked gondot, ha ide jövök pihenni, amíg a petem horgászik?^^ - közben Villámlás már ment is a vízbe kicsit távolabb a horgásztól, hogy kihalássza a halakat, miközben én (ha a fiú igent mond) leterítettem a lepedőt, s azon ülve, a hátamat a fának támasztva elkezdtem olvasni egy másik kedves regényt, mivel az Álombeli Szerelmet már sikerült kiolvasnom a sörfolt ellenére is. Olyan szép volt a vége!^^


A hozzászólást Enheriel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 16 2014, 19:10-kor.

_________________
Kis Patak #4 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Kis Patak #4 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Júl. 15 2014, 20:49

Már ülök, a székemben és lendítek, a csali a vízben, mást nem kell tennem, mint várni. Remek kikapcsolódás eme sport, amit űzhetnék gyakrabban is  Nem csupán megnyugtatja az embert, de még más elfoglaltságot is végezhet mellette. Nem követel meg túlzott figyelmet, elegendő, ha néha, egy pillanatra a kapásjelző felé nézek. Amennyiben jelez, kapásom van és annyi a teendőm, hogy kifogom a halat, ami horogra akadt. Mindeközben előveszek egy könyvet, amit a mai napra vettem. Nem tudom érdemes volt-e pénzt költeni rá, egy próbát mindenképpen megér.  Ritkán van alkalmam olvasni mostanság, holott nem járok sok küldetésre, a párbajokat már meg se említem. Egyszerűen csak van jobb dolgom, aminek fontosságé sokkal nagyobb, mint egy könnyed olvasásé.  Az idő most tökéletes eme elfoglaltságra, összekötöm a kellemest a hasznossal, ilyen egy igazi kikapcsolódás, amiben már oly régóta nem volt részem. Bőven van mit bepótolnom. Az egyetlen, amit bánok, hogy Ai-chan most nem lehet itt velem egy fontos küldetés miatt. Egyszer majd szeretnék vele kettesben horgászni.
Telik, múlik az idő, továbbra sincs kapásom, nem olyan egyszerű halászni, mint hittem.. de nem bánom. Időm az rengeteg van és a könyvnek csak a negyedét olvastam el eddig. Furcsa hangokra, neszekre figyelek fel, forrása felé fordítom tekintetem. Egy idomárlány  tart felém a kis griffjével. emlékszem rájuk, láttam már őket korábbi bossharcokon, még szervezett is egy párat. Ha jól tudom, akkor ő a White Rose céhvezére. Szegényeknek nem megy túl jól a soruk mostanában… senkinek sem könnyű.
- Szép jó napot Enheriel-san és kicsi villámlás – köszönök illedelmesen, még kényelmes székemből is felkelek, hogy kellő tiszteletet tanúsíthassak
- Természetesen, nyugodtan foglalj helyet, engem nem zavartok – mondom mosolyogva, azután visszaülök a helyemre, hogy folytathassam, amit elkezdtem.
- Milyen energikus – nézem, ahogy a virgonc állat máris a vízben játszadozik, nem törődve semmivel és senkivel sem.  Igazán jókedvűnek tűnik, engem is megmosolyogtat.

_________________
Kis Patak #4 - Page 3 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 19 2014, 10:44

//Jin, hányadik körben is lehet dobni?o.o//

Amikor kimondta a nevünket, akkor jövök rá, hogy hiszen ismerem! A boss harcoknál láttam!
- Nahát, fel sem ismertelek egyből! Jaj ne haragudj! - kértem tőle bocsánatot.
- Milyen energikus. – jegyezte meg a lovag, mikor látta, hogy Villámlás milyen élénken ugrott bele a vízbe.
- Igen, nagyon boldog is volt, mikor mondtam neki, hogy ide megyünk, hogy halászhasson.^^ kicsit hiperaktív lett mostanában, s akkor jutott eszembe a szafari, miközben olyan dolgon törtem a fejem, amit még szeret is csinálni a petem.^^ - szerencsére be is jött, sőt, jobban is mint vártam. Villámlás figyelmét elfoglalta egy teknős, amelyik szép, lassan, komótosan ment a dolgára. Odament megnézni az állatot, amelyik nem figyelt oda nagyon rá, s az sem igazán zavarta, hogy Villámlás piszkálni kezdte a mancsaival a páncélját, sőt, még a hátára is mászott, csak ment a dolgára jó lassan. Villámlás végül úgy döntött, békén hagyja, s otthagyta, hogy visszamenjen a vízbe halászni. Talált is egy botot, amiről gondolja, hogy jó lesz kaparófának, ám megfogta a másik végét egy rák, s elkezdtek kötélhúzást játszani vele.
- Nézd, Villámlás kötélhúzást játszik egy rákkal! - mondtam a fiúnak nevetve, mert tényleg elég vicces volt, hogy Villámlás húzza ahogy tudja a botot, miközben a rák már mindkét ollóval próbálja elvenni a griffmadártól a botot, amit nem tudom, mire akar használni. Pár percig tartott csak, mert a a petem végül megunta a dolgot, s eleresztette a botot, bár a rák tett egy hátra bukfencet az hirtelen elengedés miatt. A rák dühöngve rázta az egyik ollóját Villámlás felé, mivel nem tetszett neki, hogy hirtelen eresztette el, majd távozott a bottal.

_________________
Kis Patak #4 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Kis Patak #4 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Júl. 20 2014, 17:11

// 3 körönként Smile //

Úgy tűnik, nem emlékezett rám, de ezt nem csodálom. Nem sok emberre teszek akkora benyomást, hogy érdemes legyen emlékezniük rám.  Nincs ezzel semmi baj, nekem az is elég, ha egy ember tudja ki vagyok, Ai-chan. Amíg ő itt van nekem, nem leszek magányos, se szomorú, ez bőven elég nekem.
- Semmi gond, nem csinálok belőle ügyet – válaszolom mosolyogva, jelezvén, hogy nincs miért aggódnia, egy szemernyit sem.
Kis társára nézve teszek egy apró megjegyzést. tele van élettel és ezt nem rejti véka alá. Boldogan pancsikol a vízben, nem foglalkozva senkivel és semmivel, csak a saját szórakozásával. Egy kicsit irigylem ezért.
- Áh, értem. Nem egy rossz gondolat, így levezetheti fölös energiáit. Tapasztalatból tudom, hogy attól jobb megszabadulni, és az egy szobába zárva nem megy. – és abban az esetben nem lehet bírni velük, míg le nem adják más módszerrel, aminek több módja van. Többek között a kárcsinálás…
Nem akarom, hogy útjában legyen a kapásjelzőm, ezért igyekszem odébb ügyeskedni, véletlenül sem szeretném kifogni Enheriel-san kis kedvencét.
- Valóban – mondom kuncogva, ahogy figyelem a két kis jószág erőpróbáját. Nem jutnak dűlőre, azonban a griff hamar megunja a játékot, és más elfoglaltság után néz. Mint egy igazi gyerek. Természetesen a ráknak ez nincs ínyére, és fenyegetően megmozgatja ollóit.
- Úgy hiszem, most szerzett magának egy ellenséget – arról nincs tudomásom, hogy a rákok mennyire haragtartó népség, de a látottakból arra következtetek, hogy ennek még lesz folytatása…. gyerekes kis civakodás.  Tovább követem ép szememmel a kis lurkót, míg nem jelez a kapásjelzőm. Ezt hívják kapásnak, és amennyiben szerencsém van, kifogok valamit.

_________________
Kis Patak #4 - Page 3 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 26 2014, 10:30

Jin (mivel láttam a nevét a boss harcokon) is jó gondolatnak tartotta, hogy Villámlást kihoztam a szafariba, s nem hagytam a kastélyba, ahol eleve unatkozna szegényke. Hát igen, a pet ugyan csak adathalmaz egyeseknek, de az idomárnak igenis felelőssége nevelni, s gondoskodni a pete boldogságáról, s egészségéről, mert úgy lesz erősebb szerintem a pet hűsége a társához.
- Úgy hiszem, most szerzett magának egy ellenséget. - ezen csak kuncogni tudtam, mert a rák eléggé vicces volt, ahogy rázta az ollóit, mielőtt elment.
- Csak nem meguntad az a botot Villámlás?^^
- Áá, csak úgy döntöttem, hogy inkább odaadtam a fickónak a botot, ha ennyire kell neki. - felelte a griff, s ment vissza pecázni. Közben a fiúnak kapása lett, így nem zavartam őt, hanem olvastam tovább a könyvemet. Éppen annál a résznél tartok, hogy az egyik srác kezébe marad a hajó kormánya, erre néz egy kicsit, majd megkérdezi a többiek-től, hogy normális-e, hogy a kormány csak úgy lejött a helyéről. Istenem, én el e merem képzelni, hogy mi lenne, ha ez a valóságban is megtörténne valahol! Lehet az emberek bepánikolnának, ha elvesztené a gép a kormányt, s üvöltenék, hogy megfognak halni, meg minden. Na igen, az ember mondogatja, hogy mindent meg tud oldani, de legtöbbször ha tényleges vészhelyzet van, akkor azt sem tudja, hol áll a feje a pánik miatt. Vissza néztem a fiúra.
- Nem gond, ha Jin-nek szólítlak? Csak azt akartam kérdezni, hogy mit fogtál, mert láttam, kapásod van. - egy vevő egyszer mesélte, hogy mikor pecázott, valami alaposan húzta a pecabotját, s azt remélte, hogy Aincrad Vízi szörnye, erre egy ágra akadt zoknit húzott ki.

_________________
Kis Patak #4 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Kis Patak #4 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Nox Kedd Nov. 25 2014, 19:54

Találkozás

Nox tudta, hogy ahhoz, hogy majd finomakat tudjon majd főzni Arata-kunnak, nem csak a főzés jártasságát kell növelnie, hanem a vadászati és horgászatit is. Hiszen a legfinomabb ételek azok, amiket szeretettel csinálnak és friss húsból csinálják! Bár a való életben volt valamennyi konyhai tudása, hiszen, mint egy tradicionális családban, ahol bár vívni is tanították őt és a nővérét, főzniük is tudni kellett, viszont itt a játékban ez a tudás nem sokat jelentett. Majdnem teljesen az elejétől kellett megtanulnia mindent.
Már szerzett botot a horgászathoz, már csak a tudását kell, hogy fejlessze. Mivel hallott a Szafariról, ezért úgy döntött, hogy az lesz a legjobb hely számára. Mint megtudta némi kérdezősködés után, neki mint kezdőnek az északi részek az ajánlottak.
Már rég mosolygott igazán. Vagyis Nox még nem mosolygott igazából, csupán Rumi, de ő is csak akkor, mikor annál a boltnál álltak sorban Tatsuya-kunnal. Mivel Nox még nem találkozott vele, ezért nem volt oka örömködésre. Nox ugyan azzal a komoly ábrázattal rótta a napjait, mint amilyennel Rumi otthon. Legfeljebb az illem diktálta, üres mosolyok szöktek néha az arcra, de semmi más. Most is azzal a komoly arcával haladt a Szafari északi területének egyik patakja mellett, hogy egy számára szimpatikus helyet találjon, ahonnan horgászhat. Nox szomorú volt, hogy régóta, vagyis a Aicrad-ban még nem látta Tatsuya-kunját.
Ahogy kereste a megfelelő helyet szembe jött vele egy fiú. Ismerősnek tűnt neki, de sokan ismerősnek tűntek már számára, hiszen az első tíz szintet majdnem teljesen berohangálta.
- Szia! – Köszönt rá a fiúra egy üres, semmit mondó mosollyal, aztán már ment is tovább. Ez csupán egy reflex volt, jóformán észre se vette. Alig néhány métert haladt, mikor felismerés gyúlt a fejében. A szíve hevesebben kezdett el verni, majd kiugrott a helyéről. Térdei remegni kezdtek, úgy zihált, mintha egy hosszú edzésről jött volna.
~Ez Tatsuya-kunom!~
Sarkon fordultam és szélesre tárt karokkal, örömtől csillogó arccal sprinteltem utána. Végre megtaláltam azt, akit oly sok ideje kerestem! Végre együtt lehettünk, végre egymáséi lehettünk!
- Tatsuya-kunom! – Kiáltottam az igazi nevét miután elrugaszkodtam. Le akartam vetülni, el akartam kapni, át akartam ölelni, szorosan magamhoz akartam ölelni. Ilyesmiket a való életben nem tehettem volna meg, mert odakint ott voltak a buta szabályok, de itt, ahol az életünkért küzdünk, itt bármit megtehettem. – Végre megvagy! Oly régóta kereslek, de sehol se találtalak. Hallottam, hogy te a tízes szint fölé is tudsz menni, de olyat is hallottam, hogy meghaltál. Mond mi az igaz? Milyen magasra tudsz menni? – Lehúztam a menüt, és barátfelkérési kérvényt indítottam el. Reméltem elfogadja, és akkor bármikor, mindig, mindenhol megtalálhatom, és a segítségére siethetek. Olyan jó volt újra találkozni vele. Azt se bántam volna, hogyha összeragadtunk volna, már semmi mást nem akartam, csak hogy együtt lehessünk.
~Örökké.~
Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Benedict Arata Szer. Nov. 26 2014, 10:43

Már nem egy próbálkozásom volt random vadászásokra több-kevesebb, talán inkább kevesebb sikerrel. Valamint az sem elhanyagolható információ, hogy eddig mind-mind szárazföldi vadakra tett kísérlet volt. Ezúttal elhatároztam magam, hogy most célzottan vadászni fogok, és ehhez mi is lenne megfelelőbb hely, mint a tizedik szint szafarija? Nem is annyira régen, bár nem is épp „tegnap” volt, hogy beszereztem egy alap horgászfelszerelést. Az leszámítva először amúgy sem volt kedvem azt használni, sokkal inkább valami őrültséget akartam kipróbálni. Íjjal halászni. Bele a vízbe, és ha eltalálom ha nem elkapni a halat. Amennyiben eltalálom talán megadja a rendszer, amennyiben nem akkor is van esély, hogy kiugrik, és akkor kézzel elkapni. Nah, persze, ha egyik sem jön be, akkor majd átváltok a hagyományos módszerre, noh meg, ha megunom ami eléggé valószínűsíthető, akkor is.
Nem terveztem nagy partit csapni, ezért egy kicsit távolabb eső helyet szemeltem ki magamnak, amit talán nem lepnek el a játékosok. Ez nem volt más, mint a negyedik patak. Kissé céltalanul sétálgattam, kerestem azt a helyet, ami majd megihlet, hogy: „Nah, igen ez az, ez kellett nekem!”. A
-Hali..
Válaszoltam vissza reflexből olyan hangnemben, ahogy kaptam. Így utólag elgondolkodva a dolgon valahonnan nagyon ismerősnek tűnt. Sok csajjal megfordultam már eddig, de valamiért az az érzés kerülgetett, hogy ő másképp volt ismerős, mivel valamiért ugyanaz a hideg borsózás futott végig a hátamon, mint nem is olyan rég a második szint mezején egy rossz poén után.
Alig tehettem meg két lépést, miután földbe gyökereztek a lábaim. „Tatsuya-kunom?!??” Rémülten pördültem sarkon. Nem hittem volna, hogy olyannal találkozom aki felismert volna... főleg nem két év után. A mellékes meg... „kun-om” főleg nem volt olyan aki felismert volna és ilyen viszonyban lettem volna vele.
180°... Megpillantom a felém alacsonyan repülő bombázót, mely minden bizonnyal egy kamikaze támadás. Kiáltásra nyitom a számat, de csak egy hangos nyekkenés lesz belőle, ahogy eltarol. Csúszunk egy kicsit a földön, és az első amin elcsodálkozom, hogy még nem sárgult be az indikátora. A második az, hogy mi a jó édesnek ez ugrik be először, mikor van sokkal nagyobb bajom is, mégpedig az, hogy én is felismertem az illetőt. Egy kissé visszahúzódó mindenhol ott lévő csajszi. Egy igazi haver, akivel együtt vettük a SAO-t is, meg asszem egy suliba jártunk, vagy a jó ég tudja, de valahogy most furcsának is hat, hogy eddig nem futottam bele lépten nyomon. Még is mi a francért ez a FURCSA?!? Épp... lerohant, mint egy koreai kamikaze az ellenséget, ez az önmegsemmisítő csapás nagyon, de k...a nagyon nem stimmelt. Bekattant? Láttam már olyat, aki bekattant a két év alatt, sőt volt aki az első héten becsavarodott, de nem épp így. Gyors leokézom a felkérést, mi baj lehet belőle, most sokkal jobban érdekel az, hogy magához térítsem, mert ez így nagyon nem okés.
-Héh! Minden rendben a fejeddel? Valahol nagyon napszúrást kaphattál...
Mászok közben ki alóla, mert ezt azért nem kéne... Ő haver, a haver meg haver, szóval legyen csak haver...
-Beszélsz itt hülyeségeket... Persze, hogy nem haltam meg.... Tudok feljebb is menni, de most az a lényeg, hogy veled mi van, mérges gombát ettél? Vagy hol vágtad be így a fejedet... Nagyon furcsán viselkedsz...
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Nox Szer. Nov. 26 2014, 13:11

Találkozás

”Megtaláltam, megtaláltam, végre megtaláltam.” Zakatolta a szívem, ahogy ott feküdtem Tatsuya-kunomon. „Elfogadta a felkérést!” Csillant a szememben, és olyan boldog lettem, hogy bele is pirultam.
Aggódott értem! Ő is aggódott értem! Ez olyan… olyan… kedves tőle! Felültem, s mellkasomra szorítottam a kezemet, hogy a hevesen verő szívemet a helyén tartsam. Nem lett volna jó, hogyha pont most ugrana ki a helyéről és nullázná le az életemet, mikor éppen megtaláltam Őt! Még mindig zihálva néztem meg a nevét, hogy milyen felhasználó nevet választott.
~Benedict Arata.~ Már egyszer ráírtam egy Arata-kunra, de ő nem az én Tatsuya-kunom volt. Nem is gondoltam, hogy valami vezetéknevet választ magának. Ezért nem találtam meg! Eddig. Viszont most már megvolt, most már megtaláltam…
- A-ra-ta-kun… – Lihegtem magam elé a rózsaszín mosolyom mögül. Még mindig aggódik értem! Tekintetét kerülve, szégyenlősen mosolyogva, oldalra pislogva feleltem a kérdéseire. – Köszönöm, hogy aggódsz értem! Én is aggódtam érted. Én nem ettem semmi mérgezőt, nem is ittam semmi mérgezőt és nem is esett bajom! Hogy furcsán viselkednék? Szerintem nem viselkedek furcsán. Mi ketten osztálytársak vagyunk, és majd mindig együtt lógtunk, emlékszel? Iskolában, szünetekben, iskola után… Együtt vettük meg NervGeart-ünket is, emlékszel? Aggódtam érted, A-ra-ta-kun. Most, hogy végre megtaláltalak, miért lenne furcsa az, hogy ennyire megörültem annak, hogy láthatlak, élve, egyben láthatlak? Ez nem természetes? – Nem bírtam kimondani azt az egyszerű szót, ami mindent elmondott volna. Hiába nem voltunk már a valóvilágban, hiába volt Aincard is egy MMO-s virtuális világ. Mégse tudtam kimondani, elmondani neki, hogy mennyire szeretem. Talán azért, mert olyan élethű volt itt minden, főleg, hogy mindenki a valós arcával szaladgált.
Szívem vad kalimpálását sikerült megzaboláznom, már nem fenyegetett azzal, hogy elhagyja a testemet. A zihálásom is alább hagyott, nyugodtabban tudtam levegőt venni. Viszont az arcom még mindig pírban úszott.
- Mond, Arata-kun. Ugye te is horgászni jöttél ide, igaz? Akkor… akarom mondani… veled tarthatok? Én is horgászni jöttem… és ugye mindent jobb úgy csinálni, hogyha van társasága az embernek, nem? – Végre a szemébe tudtam nézni, és a tekintetem reménytől csillogott, hátha nem kell búcsút mondanom most neki, hátha együtt tölthetünk egy hosszabb időt. Most, hogy a listámon volt bármikor meg tudnám találni, már nem veszíthetem el többé, ezért egyelőre képes lettem volna megelégedni többszöri, hosszabb-rövidebb találkozásoknak.
~Bár… akár követhetném is, és akkor bármikor megmenthetném, hogyha bajba kerülne. Semmi más nem számít, csak hogy éljen, és az enyém lehessen.~
- Mond, Arata-kun. Téged is hibernált a rendszer? – Szintjéből arra következtettem, hogyha hibernálta is, akkor sem olyan hosszú időre, mint engem. Azoknak a rémálmoknak a gondolatára is borsódzott a hátam, amiket a hibernáció alatt láttam.
Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Benedict Arata Szer. Nov. 26 2014, 14:56

Valami nagyon nem volt kóser. Úgy viselkedett, mint nem tudom itt még a hasonlat gyártókám is csődöt mond. Egy dolgot tudok, hogy a veszélyjelzőkém kiakadt. Összehadovál annyi mindent, hogy azt követni is nehéz. Osztálytársak? Jha, nem kizárt, az meg fix, hogy mindenhol ott volt, biztos nem volt jobb dolga, mint a haverokkal lógni, de ebben nincs furcsa, nem abban, amit most csinál.
-Öhm, jó oké tételezzük, hogy hiszek neked és jól vagy, értem aztán nem kell aggódni, totálisan elvagyok én... De figyelj mi lenne, ha nem „lovaglósat” játszanál ahelyett, hogy engednél kimászni alólad? Jójó elhiszem, hogy mindenhol ott voltál, még rémlik is, de mi olyan nagy szám, ha a haverok együtt lógnak valamerre...
Folytatom a hátrálást, miközben még mindig ugyan ott ül rajtam, és egyszerűen nem akar tágítani a nagyon is nem haveroknak fenntartott pozícióból... Valamint az arckifejezése, és egyéb nonverbális kommunikációja is totálisan zavaros, mintha csak a vasorrú bába keveredett volna mágnesviharba, azt leszámítva, hogy ő azért elég messze áll a vasorrú bábától, inkább modern kori boszorkányos kinézete van, de az már más tészta. A haver az haver, házi nyúlra nem lövünk, és főleg nem arra amelyik ilyen veszett...
-Hogy mi? Horgászni? Naná, persze legyen, horgásszunk! A haveroknak már csak szokásuk együtt lógni nem? Ugyhogy mi lenne ha most úgy hirtelenjiben hagynád ezt az egész őrültséget, mielőtt.....
Nah, ekkor jött a csobbanás, ugyanis addig hátráltam vele, míg elértünk a patak partját, majd azt észre nem véve leszánkáztunk rajta bele a vízbe. Kicsit sikerült be is vernem a fejem, meg a hirtelen hideg kicsit megcsapott. Nox... Villant be a szemem elé a név a felkérésből, mintha már láttam volna valahol ezt, valamiért ismerősen cseng.. Levegő. Mi?! Bugyborékolok egy keveset, aztán kihasználom a lehetőséget, és feltápászkodok a jó derékig érő vízben, majd kezet nyújtok neki, remélve, hogy kicsit megnyugodott már.
-Nah, sikerült a hideg zuhanynak lehűteni a fejedet Rumi?
Ugrott be a neve, ugyan eltartott egy darabig, de azért csak sikerült emlékeznem rá, már csak azt nem értettem, hogy hol és mikor változott meg ennyire, vagy még is mi a fene lelte, hogy az előbb ilyen reakciósort művelt. Őszintén szólva már csak egy balta hiányzott volna a kezéből és komoly mentális és/vagy fizikális sérülést is szenvedtem volna. Körül nézek, és egyelőre nem látom, hol mászhatnánk ki, mert itt pont meredek a patakpart, és még maga is, azt hiszem egy picit sétálnunk kell majd a vízben, de annyi baj legyen, addig is talán kicsit jobban lenyugszik... Legalábbis nagyon remélem.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Nox Szer. Nov. 26 2014, 16:04

Találkozás

Emlékezett, Arata-kun emlékezett arra, hogy mennyi időt töltöttünk együtt! Ez olyan-olyan jó volt, hogy a szívem néhányszor nagyobbat dobbant tőle. Kedves volt tőle, hogy emlékezet…
~Lovaglós?~ Nem értettem, hogy mire célzott ezzel a kijelentésével, zavartan fészkelődtem egyet ott, ahol ültem. Ekkor vettem észre, hogy Arata-kunon ülök, méghozzá tényleg olyan helyen, ahová csak a párok női tagjai ülhetnek. Zavarba jöttem, mitől újra teljesen elvörösödött a fejem, főleg, mert Arata-kunom nem maradt alattam nyugton, ő is fészkelődött.
- A-ra-ta-kun, nem is tudtam, hogy szereted a szabadban csinálni… – Lestem az arca felé az ujjaim közül. – Tudod, én ilyet még nem csináltam, de előtte le kellene venni a ruháinkat, nem gondolod? – Azzal már le is húztam a menüt készen arra, hogy leszereljem magamról a ruhaneműket.
- Nem is tu… – …dtam, hogy te ezt horgászásnak hívod. Akartam mondani, de ekkor kimozdult alólunk a föld. Minden elmosódott, aztán hideg lett és nedves. Nem úgy lettem nedves, mert az nem lenne hideg. Pislantottam egyet, s kékséges átlátszóságot láttam, ahol nem volt levegő!
- Blible esplünk! – Bugyborékoltam meglepetten azt, hogy „vízbe estünk”. Nem is vettem észre, hogy mi történt, túlzottan felhevült bennem minden érzelem attól, hogy megtaláltam Tatsuya-unom, aki Arata-kunom. Felszín felé rugaszkodtam, és felálltam a bordáimig érő vízben, láttam, hogy Arata-kunom felém nyúl, de azt hittem, hogy a kezem után, hogy segítsen, de nem, egészen máshol markolt meg.
Nem azt mondom, hogy rossz érzés volt, csupán meglepő. Bár talán nem meglepő, hogy a kemény, harcos kezem helyett inkább valami lágyabb, rugalmasabb részemet kívánta megfogni. Arcomra pír úszott, úgy lestem Arata-kunomra.
- A lovaglós dolog és… ezután, hogy… itt fogsz… akarom mondani… ezzel azt akarod mondani, hogy… közelebb kerültünk egymáshoz? És tes…testi vágyaid vannak felém? – Nem tudtam, hogy mit kellene tennem ebben a helyzetben, hiszen én végtelenül szerettem Tatsuya-kunomat, és tudtam, hogy egy nap eljön az a pillanat, hogy az érzelmeket fizikálisan, testiséggel lovagoljuk meg, de… ez most nekem kicsit gyorsnak tűnt. Viszont nem elleneztem azt, hogy vonzódik felém, de előbb egy kis romantikázás… egy kis esti sétálás, kéz a kézben… az első meghitt szerelmes csókunk… az, hogy az általam készített ételt eszi… Azt vártam volna, hogy ilyeneket kell előbb megélnünk, még azelőtt, hogy bármi komolyabb dolgot tennénk. Ellenben, hogyha Tatsuya-kun… nem… Arata-kun más ütemben akar haladni... Akkor én azt elfogadom és állok elébe!
- Mond, Arata-kun. Akkor… az én… „tavamban horgásznál”… vagy itt a patakban? – Húztam le a menüt, hogy bármelyiket is válaszolja annak megfelelő menüpontot választhassak. Akár a ruháinktól szabadulnánk meg, akár a horgászbotjainkat vennénk elő, hogy azt lógatva valami halat próbáljunk kifogni.
Körülnéztem, ahonnan leestünk arra meredek és magas volt a part, a másik oldalon is. Ez egy kellemes rejtekhely lehetne, itt senki sem látna minket, akár horgásznánk, akár mást csinálnánk. Viszont Arata-kun mögött távolabb, minthogyha lankásabb partot láttam volna, ezért, hogyha horgászni akart, akkor igyekeztem karon ragadni és arrafelé vezetni, mert ott biztosan kijuthatunk a vízből.
Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Benedict Arata Csüt. Nov. 27 2014, 03:53

Jézusom, még fészkelődik is, hát ez... Teljesen megveszett... Szabadban csinálni?!
Ahogy próbálok hátrafele kitolatni alóla egyre vadabb és valótlanabb dolgok kerülnek fel. Ötletem sincs, hogy kerültünk abba a helyzetbe, és hogyan keveredtem ki belőle. Egy biztos, hogy a hideg víz igazi áldás volt az elmém számára. Minden esetre, itt a vége, ennyi szórakozás talán elég volt, hogy kigonoszkodja azt, amiért nem kerestem meg, vagy mi a fene... Nem, mintha valaha is hasonló történhetne... Ahogy nyújtom a kezem, hogy majd felsegítem nem, hogy csak nem fogadja el, de még bele is hajol...
HOGYMI?! %@đĐ$~[]}Ł
Rántom odébb a kezem, miután melltartósat játszott vele... Mellé lépek, és a homlokára teszem a tenyeremet, miközben az egyik lábammal az ő lába mögé lépek.
-Azt hiszem mégsem sikerült lehűteni a fejed...
Majd egy szimpla gánccsal visszaküldöm a vízbe. Bár meg kell hagyni nem rossz lökhárítója van, de velem ne szórakozzon... Azért van egy bizonyos határ haveroknál amit eltűrök, és ő az imént többszörösen is átlépte azt. Hagyom egy kicsit buborékokat gyártani, aztán lenyúlok, hogy felhúzzam, de meglepetés ér. Ami a kezem ügyébe kerül az nem a keze, vagy egyéb hozzá tartozó rész, hanem egy méretes
Kagyló. Ránézek, elgondolkodok, majd szikrázás közben eltűnik, valószínűleg az inventorymba. Erre ugrik be, hogy Rumit még mindig aktív hűtöm, s egy újabb pontosabb mozdulattal, ugyanis ezúttal oda is nézek, nem csak hanyagul lenyúlok érte. Megfogom az alkarját és egy szempillantás alatt kint is van. Mielőtt még megszólalhatna megragadom a kezdeményezést, és nem eresztek belőle.
-Noh, remélem már észhez tértél és nem fogsz itt mindenféle összeesküvés elméletet gyártani rólunk. Mellesleg mi az a kezedben?
Mutatok a túloldalra, mert úgy tűnik tart valamit a kezében. Kíváncsi vagyok, vajon ő is mellényúlt, vagy valamit talált. Noh, meg reménykedem benne, hogy a hideg vizet kiegészítve ez már épeszű témára tereli a szót.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Nox Csüt. Nov. 27 2014, 16:59

Találkozás

Ahogy elengedett, s a kezét a homlokomra tette, azt hittem, hogy azt akarja megnézni, hogy nem-e lettem lázas, de nem ez történt. Lenyomott a víz alá. Annyira váratlan és meglepő mozdulat volt tőle, hogy semmit se tudtam reagálni. Csupán pislogta, és néztem, ahogy az orromból a maradék levegőm buborék formájában kiszökött. Közben a hideg víz lengte körül a testemet.
Nox rájött, hogy túl vehemensen támadt Arata-kunjára. Ez a SAO volt, s nem más játék, és most nem is volt esélyük arra, hogy kilépjenek, míg fel nem lett szabadítva mind a 100 szint. Rájött, hogy innentől kezdve óvatosabbnak kell lennie, nehogy még jobban elijessze. A szerelmének lángjait elfojtotta magában, arcáról eltűnt a mosoly emléke is, de a szíve örült. Örült annak, hogy újra megtalálta kedvesét, ahogy annak is, hogy mivel elfogadta a barát felkérést, ezért bármikor újra megtalálhatja.
Kezeivel csapott néhányat, mert már érezte, hogy alig bírja, viszont valami a kezébe akadt. Ez meglepte, így mozgása megállt, kezei rászorultak, nehogy elveszítse.
- Igen, eszemnél vagyok. – Válaszolta Arata-kunjának egy üres mosoly kiséretében. Ezután nézte meg, hogy mit talált. Az a valami, amit a kezében fogott, majd fényeffekt után eltűnt, valószínűleg az Nox inventory-jába, az nem volt más, mint egy Korall. Valami olyasmi futott át a fején, hogy majd szép dísz lesz a közös házukban. – Egy korall volt. Hogyha hatásosabban akarunk horgászni, akkor, szerintem legalább a botot vegyük elő, de az sem ártana, hogyha kimennénk a vízből. – Az utolsó mondata után Arata-kun mögé mutatott, ahol az előbb is látta azt a partszakaszt, ahol már nem meredek, sem magas a part.
Nox elindult oda, közben a menüt lehúzta és a horgász botjával a vállán haladt tovább. Azért fülelt, hogy Arata-kunnak követi-e, vagy esetleg más ötlete támadt.
- Nekem ez az első, félre ne érts, a horgászatra gondolok. Neked mekkora tapasztalatod van az itteni horgászat terén? – Kérdezte vagy út közben, vagy aközben, hogy a vízben álldogálva lógatták a madzagot. Hangjából ítélve időt töltő, mellékes kérdésnek tűnhetett, de valójában tényleg érdekelte, ahogy minden más is, ami szerelmét érintette.
Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Benedict Arata Csüt. Nov. 27 2014, 21:01

Alaposan megnézem... Lehet túlhűtöttem. Egy kis gondolkozás, meg mindenféleség, amíg válaszol, meg megteszi az úti cél ajánlatát.
-Mi ez a fancsali pofa? Ennyire nem kell befásulni csak mert elszálltál a poénkodással... Előfordul az.
Fogom és a két kezemmel húzom szét az arcát szép nagy mosolyra, jó inkább grimasz sikeredik belőle, de a szándék a fontos. Persze nem durváskodok, csak próbálok előidézni egy normális állapotot, azt hiszem nehezebb a bekalibrálása, mint azt az ember hinné... Bár elvileg nőből van, akkor meg minek próbáljam megérti, az úgy sem menne.
Elnézek az irányba amerre mutatott, tényleg nem annyira messze már esélyes volt a kimászás. Nem hezitáltam túl sokat, s megindultam ki a patakból. Noxtól egy lépéssel lemaradva mentem.
Nox... nem ez volt annak a karinak a neve ami folyton körülöttem legyeskedett minden játékban? Bár... lehet csak képzelődöm, vagy csupán véletlen egybeesés. Talán nem is lesz annyira szörnyű nem egyedül horgászni. Bár az előbbi poént még mindig nem tudom hova tenni, azért remélem egyik iménti végletbe sem fog átcsapni.
-Mégis miről beszélsz? Jha... Hát én a való életben már horgásztam, de itt még egyszer sem. A felszerelést is csak jobb dolgom nem lévén vettem meg, aztán most gondoltam egyet, hogy majd kipróbálom azért.
Kimászok a partra, leveszem a vizes felsőmet, majd előhívom én is a horgászbotot, és valahogy szerencsétlenkedek vele egy keveset, mielőtt behajítom a vízbe a horgot. Lopva odapillantok, hogy még mindig durcázik-e amiért így lelőttem a poénját, mármint szó szerint, és nem képletesen, mert én ugyan nem haragszom. El lehet szállni egy-két poénnal, főleg, ha a hosszú idő alatt túlkombinálja az ember. Noh, meg egész élethű volt, egy pillanatig bevettem a dolgot.
-Aztán mond csak, te mit keversz errefelé? Te is csak úgy elütni jöttél az időt, vagy épp volt terved?
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Nox Hétf. Dec. 01 2014, 17:33

Találkozás

„Ennyire nem kell befásulni csak mert elszálltál a poénkodással... Előfordul az.” „elszálltál a poénkodással” „poénkodással” „poénkodás”
Visszhangoztak Nox fejében Arata-kunja szavai. Nem akarta elhinni, hogy szerelme viccelődésnek hitte az ő őszinte érzéseit. Viszont annyira mégsem lepődött meg rajta, hiszen tudta, hogy az ő Tatsuya-kunja nem a komolyság mintaszobra. Ennek ellenére mégis szokatlan érzés járta át. Eddig nem igazán érzett ilyesmit, bár… amikor felébredt a hibernációból, akkor, minthogyha ilyesmit érzett volna.
Hagyta, hogy Arata-kunja játsszon az arcában, addig is azon gondolkozott, hogy mégis mi az, amit érez. Kisvártatva mosolyra húzza a száját, egy üres, de mégis kedvesnek mondható mosolyra. Rájött, hogy mit érzett. Szomorú, keser’ csalódottságot érzett, de miért is hitte volna, hogy Arata-kun ugyan úgy érez iránta? Hiszen a való életben sose volt bátorsága kimutatni felé a mélyről jövő érzéseit, csupán a felszínt mutatta, semmi mást, ezért is szeretett bele, mert az ő közelségében legalább érzett valamit, s addigi szürke élete színes volt, hogyha máskor nem is, legalább akkor, amikor vele volt.
Miután kimásztak a partra egy kendo mozdulattal a vízbe lendítette a horgát, és várt. Közben még mindig az arcán ült az üres, kedvesnek tűnő, illem diktálta mosoly. Nem szeretett hazudni, nem is tudott, de nem akarta, hogy Arata-kun is szomorú legyen, ezért ezt a hazugságnak nem számító etikai mosolyt vette fel.
Hogy mit keres itt? Egy kicsit hallgatott, nem tudta, hogy elmondja-e a teljes igazságot, vagy jobb lenne, hogyha csak egy részét mondaná el? Vett egy mély levegőt, jobb kezét ökölbe szorítva, behajlította.
- CHIRIO! – Ütöttem Arata-kunom felé, hogyha minden igaz, akkor elég váratlan voltam, és sikerült bordán öklöznöm. Úgy döntöttem, hogy az eltitkolt részletek helyett ez is megteszi, majd valamikor, talán elmondom neki, valamint azért is megérdemelte, mert az őszinte vallomásomat poénnak értette.
- Horgászni jöttem, hogy legyen mit elkészítenem ételnek. – Válaszoltam egy mély levegővétel után. – Bár sajnos az itteni főző tudásom közel sincs még ahhoz, amit a való életben birtokoltam. Te mennyire fejlesztetted fel a főzési jártasságodat?
Kicsit megmozgattam a horgászbotomat, hátha ezzel sikerül valami halat oda csalnom. Unalmas egy tevékenység volt a horgászat, de hát vízi kajához vagy így, vagy vétel útján lehet hozzá jutni. Mivel venni nem akartam, ezért kénytelen voltam ezzel az unalmas módszerrel bajlódnom.
- Mit szólnál, hogyha egy csapatot alkotnánk? Mivel a való életből is ismerjük egymást, biztos hatékonyabb lennénk, minthogyha az itteniekkel kezdenénk, aztán, hogyha újabb ismerősbe botlunk, akár őt is bevehetnénk. Bár sajnos én mg csak a 10. Szintig tudok feljönni, de hogyha lejössz, írhatnál üzenetet, és akkor együtt lóghatnánk. Az is jó lenne, hogyha néha-néha csak úgy lejönnénk ide és lógatnánk a botot. Mit szólsz? – Mosolyogtam a szerelmemre, ez a mosolyom őszinte és reménykedő volt. Reméltem, hogy bele megy abba, hogy a jövőben együtt legyünk, úgy érzem ez lesz az első lépés afelé, hogy megszerezhessem a szívét.

_________________
Poszt értelmező segédlet:

Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 20:15

Kicsit befásult az előbbiekhez képest, de így sokkal inkább hasonlított önmagára. Egy egye-fene megteszi fejingadozással nyugtáztam a dolgot. Ahogy elkezdtünk horgászni az első meglepetés a levegőt hasító suhintás volt. Totál elfelejtettem, hogy valami kendócsaládféléből valósi. Két év alatt megfásul az ember memóriája. A kérdésemre visszakérdezett, majd egy olyan szó hangzott el a kelleténél hangosabban, aminek a félreértelmezését hűen próbáltam elterjeszteni. A „Cheerio”. Az arcom elé rántottam a kezeim. Általában azzal hülyéskedtünk, hogy egymást próbáltuk védtelenül elkapni, amikor nem figyelnek ezzel a felkiáltással, hátha sikerül orrba nyomni, meg hát a fő célom az volt, hogy ezzel is terjedjen. Azonban oldalast kaptam, és nem kaját, hanem kemény öklöset. Köszönhetően ennek kicsit jobbra görnyedve rándultam össze, s vágtam saját magam orrba a horgászbottal.  Egy rövid nyekkenéssel vetettem hátra magam, és forgolódtam kettőt-hármat, mire végeztem a levezetéssel.
-Jé, ez meg mi?
Fogtam és szedtem fel egy gombaszerű növényt. Biztos finom, ha ilyen helyen van. Azok az ételek, amiket nem kellett elkészíteni, vagy szakács készítette jók voltak, szóval meg kellett kóstolnom, legalábbis nagy késztetést éreztem rá. Egy semleges vállrándítás után felültem, és figyeltem a válaszára.
-Kérsz te is?
Nyújtottam neki is a kis nassolnivalóból.
-Hogy főzés? Nem, egyáltalán nem foglalkoztam vele, vagy npc, vagy más kajáját eszem. Attól függően van-e épp valaki, aki főz rám.
Válaszoltam úgy, mintha ez teljesen átlagos dolog lenne, mármint, hogy főznek az emberre. Figyeltem egy kicsit ahogy a horgászbottal macerál, aztán mire észbe kaptam addigra megint belefogott valamibe.
~Kicsit szétesett az időérzékem, nem tudom miért, és nehezen is figyeltem a környezetemre, holott arra mindig figyelemmel voltam lévén nincs észlelés jártasságom, és így csak normál érzékeléssel fedezhetem fel azokat, akik utánam koslatnak, de hogy is jutottam én idáig? Jha igen, épp Nox beszélt valamiről, várjunk csak még csak most kezd bele… Ejnyemár…~
-Nem rossz ötlet, szívesen próbálkoznék itt a szafariban pár dologgal, meg előbb utóbb talán ezeket is fejleszteni fogom. Azonban én egy kicsit magasabban vagyok…
~Magasabban, ez vicces. Tényleg jól érzem magam, mintha szárnyalnék. Pff… mintha… haha~
-Szóval izé, hh..ha.. hát, nem járok annyira sokat ilyen alacsony szinten. Általában csak szórakozni, vagy ha dolgom van, de ezeket jobban szeretem egyedül csinálni.
Küszködök a nevetéssel az elején, aztán végül is sikerül átadni amit akarok, legalábbis a felét, mert annyira valami érthetetlen okból már-már bugyborékolva küzdök a röhögés ellen. Elmorzsolok egy könnycseppet.
-Bocsi, szóval… Időről időre persze összeállhatunk, haha, mármint nem úgy, mint a.. Nah, azt akarom mondani, hogy persze jó ötlet a közös időtöltés is, jó ismerős arcot látni néh..a.haha.
Próbálom elterelni a figyelmem azzal, hogy inkább behajítom a…
~De szépen repül. Különben is olyan jófej vagyok, mint egy angyali teremtés. Tök jó érzés is néha… repülni..~
Fogtam magam felkeltem és nevetve nekiszaladtam a folyónak, majd elrugaszkodva Kezeimmel szárnyakként csapkodva repültem, s élveztem, ahogy a levegő belezúg az arcomba, aztán egy hatalmas csattanás, ahogy a vízfelszínt értem. Néhány buborék eresztése után azért felültem, és mázlimra itt pont nyakig ért a víz, így nagyon a fulladástól sem kellett tartani.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Nox Szer. Márc. 04 2015, 22:03

Találkozás

Nox elégedett arccal nyugtázta, hogy Arata megkapta a büntetését. Csupán egy biccentéssel illettem a földön fetrengő fiút, aztán a horgászatra próbált figyelni. Néhány pillanat múlva rájöttem, hogy ez unalmas, és így felmerült bennem a kérdés, hogy mégis mi végett fetrengett a földön, hiszen nem érzünk fájdalmat!
- Gomba. – Feleltem félvállról, mert még mindig nehezteltem rá. – Nem.
Azt halván, hogy a főzéssel nem foglalkozik, célomnak ki is tűzöm, hogy minél jobban kihúzzam ezt a jártasságomat, hogy majd minden finomságot főzhessek Arata-kunomnak. Odakint jól ment a főzés, jó lenne, hogyha idebent is menne, ezért is kezdtem gyakorolni a horgászás jártasságot, de ez valami nagyon unalmas! De Arata-kunomért bármit hajlandó vagyok kiállni! Még ezt az unalmas halszerző módszert is csak miatta tűröm, immár mosolyogva.
Olyan kis aranyos Tatsuya-kunom, ahogy a saját viccein elneveti magát, és így nem tud tovább beszélni rendesen, ezt is mindig nagyon szerettem benne. Vele együtt nevetek. És még életteliben nevetek, mikor kijelentette, hogy igen, örömmel találkozna velem, innen meg is tudtam, hogy szeret is engem.
- Kapás! – Mondtam felé nevetve, bár azt akartam mondani Neki, hogy rendben, de nem megmozdult a botom? Oda nézek és tényleg! Valami a botomra akadt! – Kapásom van! – Ugrottam is boldogan a levegőbe, és ahogy leértem a földre rántottam is egy nagyot a boton, mire az a zsákmányát széles ívben ki repítette hozzám. Ez a zsákmány meg nem volt más, mint egy… halszálka… Keserű mosoly húzódott az arcomra… De azonnal vidám lett, ahogy láttam, hogy Kedvesemnek is kapása volt!
- Mit fogtál ki? – Kérdeztem csillogó szemekkel, hátha Ő valami sokkal-sokkal szebb dolgot fogott magának, mint én.
Sajnos nem volt időnk túl sokáig örömködni a fogásainkon, mert Arata-kunom valami üzenetet kapott, és sürgősen mennie kellett.
- Ugye nem valami nőstény róka írt neked, mutasd az üzenetet! – Ugrottam mögé, és másztam a nyakába, hogy meg próbáljam elolvasni az üzenetet.
- És hogyha trap? – Lökdöstem a kezét lefelé, hogy ne takarja el az üzenetet, mert lehet, hogy fiú a neve, de emlékeztem én arra, hogy az első napon nem egy lányruhás alak fiúvá változott… És nem akartam, hogy egy ilyen aljas nőstényróka karmaiba kerüljön az én egyetlen Tatsuya-kunom.
- Rendben, szia. – Még búcsú puszit is nyomtam az arcára, de le nem szálltam a nyakából, mire szokásához híven elviccelte a helyzetet, bár elég csattanósra sikerült a poénja, mert a fényeffekt után a földre huppantam.
Nox egy mélyet sóhajtott, leporolta önmagát és a horgászbotját összeszedve elindult a szint kapuja felé. Már nem volt kedve, főleg egyedül, Arata-kunja utáni hiánnyal a szafariban maradnia.

_________________
Poszt értelmező segédlet:

Nox
Nox
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2014. Nov. 19.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Benedict Arata Csüt. Márc. 05 2015, 23:52

A hideg víz kitisztította a fejemet. Marha egy mázli, hogy itt bent a drogok és egyéb mérgek általában elég rövid hatóidővel rendelkeznek. Ez aztán gomba volt a javából. Ki is mászok gyorsan, hogy keressek még párat vésztartalékra, meg viccelődésre, de sajnos nem találok. Ejnyemár…
Noxra visszatérve furcsa volt. Na~gyon furcsa. Megette volna az összes többi gombát? A kapásra viszont odafigyeltem. Ez valami nagy lesz, nagyon odavágja magát. Még szurkolok is neki látványosan, bár szavakkal minek bíztassam, haverok vagyunk nem egy szerelmespár. Amikor végre sikerül kihúznia egy szálka lóg a végén. Savanyú pofát vágok.
-Nah, ezért utálatos a játékokban horgászni, mekkora hűhót csap a rendszer egy szálka miatt… De lesz ez még jobb is Nox, hajrá!
Veregetem vállon barátian. Ekkor ránt be az én botom is. Nana, nem az a bot, haverra nem gerjedünk, más célozható egyén meg nincs a közelben, szóval csak a horgászbot lehet az. Hát ez tök normális… Egy
Ponty.
-Így kell ezt csinálni! Szép munka volt Nox, és…
Ránézek a csipogó jelre. Üzenet. Meg is nyitom, hogy ki a halál zavar már megint. Egy hangos „HE?” –vel válaszolok a nőstény rókára, s eltakarom az üzenetet, nem épp olyasmi, amit látnia kellene.
-Nézd már meg a nevet, Gézu. Milyen név ez amúgy is? Meg, hogy ugye nem nőstény róka… fogadjunk betankoltál abból a gombából. Noh, mindegy… Trap a halál, ha mégis az, akkor sem fogok túl rosszul járni, szóval inkább legyen az. Semmint tényleg egy ilyen nevű férfi. Noh, de megyek…
Hatalmasat sóhajtottam a puszijára. Ez totál offos, najó a puszi még elmegy, de remélem kifogy ebből a baromságból, bár a passzív énje kicsit nehezebben viselhető. Talán még sem annyira rossz, hogy elszállt a maradék akármi is, ami ép eszénél tartotta. Miután nem enged el, nem maradt más választásom, mint a teleport kristályom elővenni, és egy „Cső” keretében eltűnni. A teleportplázában gyorsan kiválasztottam a magasabb szintet, mielőtt utánam jön, és a végén nem enged fel, mert nem tud velem jönni.
Ahogy elindultam a célom felé kicsit elgondolkodtam, de hát baj nem lehet belőle. Védett terület, meg csak egy egyenes úton kell végig mennem, hogy odaérjek ahhoz a magas templomhoz. Azonban amire nem számítottam, hogy totálisan eltévedtem. Ahogy körbenéztem a házak fölött sehol nem láttam a tornyot.
-Mi a jó isten…
Kommentáltam a dolgot. A város másik végéből nem lehetett csak látni azt a tornyot, hogy a jó istenbe keveredtem ide…
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Hikaru Hétf. Jún. 08 2015, 21:53

Csendben, nyugodtan nézem, ahogy a hal bekúszik az ujjaim közé, amik szinte lefagynak már így, hogy a vízben, mozdulatlanul tartom őket. Utálok várni, már legalább hat perce mozdulatlanul várom, hogy bekússzon ez a pisztráng vagy pont vagy mit tudom én, micsoda a markomba. Most épp nem állok jól pénzben, úgyhogy muszáj fognom valamit, ha szeretnék enni. Nem ettem már két napja, és ilyenkor nagyon ingerlékennyé válok.
Ahogy az ujjaim összezárulnak, és a hal kicsúszik az ujjaim közül, egy dühös, talán kicsit lányos kiáltással előhúzom a kardom, és elkezdem feldarabolni a vizet. A halak rémülten menekülnek szét, valahogy nem találom el egyiket sem. A víz néha fel-felforr, ahogy a kardom tűzeffektje bekapcsol, de már nem ütök semmit, csak a kavicsokat, és a vizet, amiben bokáig állok. Azután, ahogy kifogy az energiám, elhagyom magam, és hanyatt dőlök a sekély vízben.
Csendben nézem a fent repkedő, csicsergő madarakat, az elvonuló felhőket, hallgatom a csobogást, ami mossa a páncélomat. Elegem van. A bátyám nélkül elveszett vagyok ebben a világban, nem segít nekem senki, nekem meg ez a kajaszerzés meg a mindennapi dolgok soha nem mennek. Szeretnék McDonaldsos kaját enni újra, elegem van abból az ócskaságból, amit itt adnak. Meg szeretnék normális zenét is hallgatni. Meg látni a barátaim, a szüleim meg a tesóim. Meg amit a legjobban akarok: egy üveg pepsit.
Rossz belegondolni, hogy hiába jutok majd ki innen, akkor is hónapokig nyomorék leszek, meg tök gáz az is, hogy valószínű a kórházban, ahol fekszem, mindenki lát belőlem mindent, amikor lemosnak. Meg gondolom, most olyan hosszú hajam lehet, mint egy lánynak, lehetek vagy ötven kiló, és hullafehér vagyok. Biztos elkönyvelt már mindenki hullának, akihez még kellemetlen kötelesség bejárni. Felsóhajtok, miközben megszorítom a kardomat, ami felmelegíti a lecsurgó vizet. Lehetne rosszabb is, csak ne lennék ilyen rohadt egyedül. Felülök, ahogy meglátok egy alakot alig néhány méterre tőlem. A hosszú Napba bámulás miatt még azt sem tudom hirtelen, hogy fiú-lány, miféle-kiféle.
- Ne félj, nem tervezlek kinyírni.- ez nem hazugság, nem szoktam tervezni, az csak megtörténik, ha éppen feldühítenek. Kicsit bánom is, de hát ez ilyen világ, ilyen élet, ez az egész nem az én hibám. Én áldozat vagyok itt. Papírom is van róla, hogy nem szabad felbosszantani, mert érzékeny a lelkem. Felállok, és megdörzsölöm a szemem a szabad kezemmel, hogy megnézzem magamnak a jövevényt.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #4 - Page 3 Empty Re: Kis Patak #4

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.