Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Gonosz

+2
Peter Worker
Kayaba Akihiko
6 posters

Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 06 2014, 18:16

Az oldalsó bejárattól (ahova menni fogtok) nézve a kazamata bejárata:
Spoiler:

Amint a kazamatához érkeztek két játékost láttok a kazamata bejáratának környékén. Az egyik éppen a menüjével babrál, a másik viszont a nagy barlang bejárat előtt áll, majd miután megérkeztek megszólal:
Kinézete:
- Helló, helló, helló, helló, helló, helló, helló, helló, helló...ó! - szólal meg kissé izgatottan. - Lehet kicsit sokszor mondtam, hogy helló, de már biztos lehettek benne, hogy mindenkinek köszöntem is. Még neked is! - mutat a menüjével babrálóra, aki észre sem veszi, mivel jó messze áll. Ezután hátat fordít nektek a kölyök és csípőre teszi kezeit.
- Nem értem hogyan nem tűnt fel senkinek sem ez a gigantikus tátongó lyuk nem olyan messze a bejárattól. - ezután megköszörüli a torkát és hirtelen felétek fordul. - Akarom mondani, az enyém a lyuk! Én akarom kincseit és ti nem kaptok semmit, amit bent találtok! Ha nem tetszik lehet hazamenni! - húzza fel az orrát, majd megint fordul és lassan sétálgatni kezd az egyre szűkülő sötét lyuk bejárata felé.

Határidő: mindenkinek 8 nap.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22 2015, 18:52-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Peter Worker Pént. Feb. 07 2014, 10:55

- Félek a sötétben. Erre a dologra már jó pár dolog rávilágított ebben a világban. Küldetések, barlangok, egy – egy sötét járat, vagy csak épp a saját szobám, miként az elalváshoz készülődtem. – tartottam némi szünetet és néztem végig a tucatnyi gyermeken - Talán a legfelkavaróbb jelenet az volt, miként a kivetítőn néztem, hogy a hasonmásom miként is reszketett annál a barlangnál, hova elkerült a viadal idején. Szánalmas volt, szánalmasnak éreztem, azonban nem tudtam megvetni, hisz én voltam ott. Egy hasonmás, persze, másoknak könnyű is volt ezt mondanom, de tudtam, hogy én is hasonlóképp éreztem volna és hasonlóképp éreznék most is.
- De… de te erős vagy. – szólt váratlan az egyik lelkes figyelő. A hangja remegett, miből következtettem, hogy ritkán szólalhatott fel.
- Lehet, ám az nem jelenti azt, hogy nem félek semmitől sem. – mosolyogtam le rá – A lényeg annyi szerintem, hogy ha nem is kürtölitek szét az e féle érzéseiteket, mert szerintem ne is tegyetek így, azért magatoknak nem árt beismerni időnként ezeket. Talán másképp állhatok így hozzá a dolgokhoz. Mindenki fél valamitől.
- Például attól a barlangtól a hetes szinten.
- Igen, például attól a barlangtól. – álltam fel és köszöntem el tőlük.
Az árvaházban töltött egy – egy délután már sokszor rávilágított bizonyos dolgokra. Mindig másra és másra, mindig új élményekkel gazdagodtam. Ahogy kiléptem az épület ajtaján, úgy Hisame fogadott engem a lépcsők alján. Láttam őt, az előadást végig az ablakból figyelte. A fellépést, mely igencsak ritkaság számban ment nálam, azonban a karácsonyi vásár után valahogy szükségét éreztem időnként ennek. Talán csak így tudtam segíteni nekik, talán többre nem is lehettem képes.
- Megnézzük azt a barlangot?
- Minek?
- Mert sokan félnek tőle.
- És?
- Hát valakiknek le kell győzni a gonoszt.
- Neked és nekem?
- Például. – és öltötte jókedvűen a nyelvét.

A helyszínen már vártak ránk, így leszálltam a sárkány hátáról és a napszemüveget is eltettem gyorsan. Nem voltunk egyedül és egy – két ismerőst is felismertem hamar. Nem kételkedtem benne, hogy a Justice-ból is fog jönni valaki, ugyanakkor nem voltam benne biztos, hogy jó döntés volt e a választottuk.
- Hercegnő. – léptem mellé szolid mosollyal – Örülök, hogy itt vagy, azonban ez nem lesz veszélyes neked? – nem is rejtettem el, hogy aggódtam hirtelen valamennyire iránta most. A pletykák és a szóbeszédek semmi jót sem sugalltak erről a helyről és talán valóban kérdéses volt, hogy biztonságos volt e ez neki, vagy épp bármelyikünknek is a jelenlevők közül.
Az egyik fiú hamar felszólalt, talán a mostani szervező lehetett. A szavaira csak a vállaimat vontam, hisz nem kincsek miatt jöttünk most el ide. Biztonságossá kellett tenni a hetedik szintet, nem lehetett várni vele tovább. Hogy megindult, úgy követtük mi is.
- Hercegnő, gyere. – szólt a lánynak Hisame – Ne maradj le.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal2601/2700[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Itachi Saton Szomb. Feb. 08 2014, 10:51

Éppen a vadászattal végeztem, elég hamar így hát keresnem kellet még egy kis kalandot. Egyszer hallottam, hogy a kazamata mellett van egy barlang és azt mondják a lehető legfélelmetesebb és legijesztőbb barlang ami a játékban létezik. Na hát engem aztán pont nem egy kis barlangocska fog megijeszteni szóval elnézek már arra kíváncsi vagyok mennyire is rémisztő a dolog. Még mielőtt elindultam volna beültem egy presszóba és megittam egy kávét. Mivel még a kazamata helyével sem voltam teljesen tisztában megkérdeztem merre is lehet és ha azt elmondják akkor már a barlangot csak megtalálom. Kerestem egy embert aki talán tudhatja hol is van és megpillantottam egy kalóz kinézetű férfit. Odamentem hozzá majd megkérdeztem és szerencsémre el is tudta magyarázni hol találom. Megittam a kávét és nekiindultam majd hamar meg is találtam a helyet. Már távolról is lehetett látni a hatalmas barlangot. Odamentem és volt bár hát nem is ismerős de híres ember akiről már hallottam de voltak ott teljesen idegenek is. Felmértem a terepet majd odamentem hozzájuk és csak hallgatóztam nem szóltam semmit. Ám ott volt egy srác aki nagyon idegesítő volt de még neki sem szóltam de aztán egy nem kedves mondat hagyta el a száját.
-Mi az, hogy tiéd a barlang? A barlangot Kayaba alkotta így hát a barlang is az övé. Az arany pedig azoké akik megtalálják szóval fogd be a szád vagy azt a fehér fejedet pixeleire szabdalom megértetted? Nem tudom ki vagy be sem mutatkoztál aztán arról dumálsz, hogy a kincs a tiéd? Na ne nevettess különben hamar dühbe jövök és nem húzod sokáig!
Majd elhalkultam és figyeltem mit mondanak. Lehet kicsit sok volt elsőnek így bemutatkozni de nem tűröm, hogy nevetséges alakok nekem hülyeségeket beszéljenek nekem. Még a kincs az övé amit mi találunk. Nevetséges.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal10/500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Feb. 08 2014, 12:15

Természetesen én is hallottam a barlangról, sőt, egyike voltam az elsőknek. Jókor voltam jó helyen, így is lehet mondani. Rögtön el is indultam...féljenek csak a frontharcosok, mint a hírekből tudtam, én nem fogok. Ha meg késlekedek, még előttem kifoszthatják. A hetes szinten van. Elvileg mind a szintem, mind a pontjaim elegek hozzá. De miért félhetnek? Ha mob, akkor elárulták volna és már csapattal indulnának ellene. Ha meg nem a pontokon múlik, akkor nem maradok alul. Lehet mások is ott lesznek. Végülis nincs ellenemre, hogy most másokat kövessek, nagy barlang lehet, egyedül nagggyon unalmas lenne. Ezen gondolkozva el is érek a kazamatához. Meg is van...tényleg fura hogy nem vették észre ezt a nagy lyukat.Vannak itt már jó páran. Az egyik nem ide készül szerintem, a többiek viszont a kazamatánál állnak. Az egyikük nagyon hangos. Alacsony, valami kalózféleségnek tűnik, a japán fajtából. Idegesítő kis krapeknek néz ki, de lehet a látszat csal. Odamegyek hozzájuk, remélem nem lesz ellenvetésük ha velük akarok tartani. Nem tervezek szólni hozzájuk, ha csak nem ők fognak....óóó, kellett nekem rászólni. A mini Jack Sparoww. Milyen hülyességeket mond...ebből is a rum beszél. Még hogy az övé...ez olyan lehet, mint egy kazamata, nem sajátíthatja ki.
- Ide akarsz költözni, vagy mi? Na húzzá' el az utamból, semmi jogod nincs ahhoz, hogy azt mond ez a tiéd. A kincsekhez meg még úgy. A rendszer alapból annak ítéli, akinek jár...és az nem te leszel. – mondom miközben elakarom kapni a grabancát és félrelökni, ha nem térül jobb belátásra a mondandómtól. Közben ránézek a többi ide indulóra, ők mit reagálnak erre.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal270/500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Yurihime Szomb. Feb. 08 2014, 21:06

Gonosz... gonosz... gonosz. Ezt a szavacskát ismételgettem magamban, ízlelgettem, forgattam jobbra és balra, balra és jobbra, alánéztem, majd föléje, végül mögé is belestem. Az o betűket egy okuláré lencséinek használtam, ám mivel a napfény helyett sötétséget láttam, a virágaim pedig elhervadni látszottak tőle, gyorsan elkaptam a fejem, és megnyugodva vettem tudomásul, hogy ragyogva süt a Nap, a virágok tarka illata pedig kellemesen csiklandozza az orromat. Megállapítottam: ha valami gonosz, akkor az ártó, káros és rossz. Hiszen ki ne szeretné a melengető napsütést vagy egy virágágyás üdítő látványát? Ami gonosz, azt jóvá kell formálni, úgy van. Ez a feladatom, ezért (is) vagyok az Igazság harcosa, hogy az embereket csupa jó vegye körbe.
Bólintottam, és befejeztem a virágok öntözését. Készülődésbe fogtam, elvégre hallottam valamiről, ami gonosz, és ha gonosz, akkor nekem ott volt a helyem. Szerettem volna, ha nem csak én indulok útnak, de hiába csámborogtam a céhházban, senkivel sem találtam magam szembe, akit megkérhettem volna, hogy kísérjen el, és segítsen megszabadítani a gonosztól azt a barlangot. Így hát egyedül keltem útra, hátamra kis batyut csapva, benne a hamuba sült pogácsával, és a Kezdetek Városából erdőkön, mezőkön és teleportkapukon keresztül meneteltem fáradhatatlanul, szemem előtt pedig csupáncsak a Gonosz lebegett, és a célom, hogy megváltoztassam! >.<
Nem csalódtam, nem én voltam az egyetlen, aki hozzám hasonló nemes célból érkezett, és egészen felderült az arcom, amikor Peter-samát is megláttam közöttük. Szapora léptekkel siettem oda hozzá, és örömömben kis híján meg is öleltem, ám az utolsó pillanatban visszatartott valamiféle belső hang, mely azt kiáltotta, illetlenség lenne ennyire közvetlenül viselkedni vele szemben. Pedig olyan kedves fiatalember volt... Sad Remélem nem sértődik meg, hogy olyan hirtelen alább hagyott a lendületem, de ha megteszem, akkor talán pont azért bántódik meg, mert ilyen illetlenül viselkedtem vele szemben.
- Szép napot, Peter-sama ^.^ - hajoltam meg végül - Még ha veszélyes is lesz, kötelességem szembenézni vele! ^.^ Ki ezt a céhjelvényt viseli, az nem futamodhat meg, mi több, védelmeznie kell másokat! >.< - emeltem magam elé összeszorított öklömet, magabiztos, eltökélten és legfőképpen lelkesen mosolyogva. Ám váratlanul mégis lesütöttem a szememet - Amíg Peter-sama itt van, nincs miért aggódnom... - motyogtam magam elé, majd inkább gyorsan megpördültem, és közelebb léptem többi bajtársamhoz. Ugyan kicsit visszahőköltem, látva az egyik úriember vörös jelét a feje felett, és bátortalanságomat tovább növelte a kialakulóban lévő feszültség, csak-csak összeszedtem magamat és megköszörültem a torkom... kissé.
- Szép napot, Yurihime vagyok, a Justice League képviselője ^.^ Kit becsülhetek önökben? - próbálkoztam halk, félénk hangomon elterelni a figyelmüket a vitáról, abban bízva, hogy ha rám figyelnek, akkor talán az ellentétüket is elfeledik. De miket is beszélek én, az lenne a feladatom, hogy csillapítsam őket! Jaj, istenkém No
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal10/1500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Hermit Hétf. Feb. 10 2014, 15:22

* Szépen lassan Hermit is megérkezik. Köpenyében van, s a csuklya is a fején, de nem annyira, hogy ne látszana a szeme, vagy szőke haja. Most nem bujdosni jött, hanem harcolni. Nem szólt senkihez, csak biccentett feléjük, ha azok reagáltak valahogyan az ő megjelenésére. Furcsa volt. Némelyikükről tudta, hogy kicsoda. //Ha Kazu is megérkezik// Két vörös indikátoros, közülük egy, aki hírhedt lett a viadal miatt. Illetve Peter, aki elég esetlenke volt, ha szabad így kifejeznie magát gondolatban Hermitnek. Csak rábámult, majd ránézett a Hercegnőnek nevezett lányra. Ő nem volt a viadalon. A többiek sem. Mindegy, ezt a kettőt legalább ismeri látásból, s tudja, mire számíthat tőlük. *
~ Nekem előny, nekik valószínűleg nagy hátrány volt az a műsor. ~
* És persze a műsor megválaszolta azt a nagy kérdést, ki is az a rohadék szőke, akivel kötözködtek egymással. Hát persze, hogy az egyik legerősebb harcos, Ruinji Ren. Mindegy, hálistennek az az idióta nem volt itt. Végignézett a hölgyeményen, s ha az rápillantott, kacsintott egyet. Máris volt két kötözködő barom, akik beszóltak annak a ficsúrnak, aki magának akarta az összes kincset. Ha mások nem tették volna meg, valószínűleg Hermit vállalja át ezt a szerepet, de így, hogy voltak felszólalók, ő inkább csak csendesen somolyog a nem létező bajsza alatt. Azonban a nagy vitát a hölgyemény akasztja meg. Kedvesen bemutatkozott. *
~ Justice League? ~
* Megjegyezte ezt gyorsan magának, na meg a bemutatkozás után már megértette, miért is nevezték őt hercegnőnek. Hermit felé fordul, s biccent neki. *
- Üdv, Kedves! Én pedig Hermit vagyok. Megtisztel a jelenlétével.
* Majd a kék hajú fiúhoz fordul. *
- Menő voltál a viadalon! ^^
* Ezt nem hagyhatta ki. Majd ha elindult a menet a bejárat felé, ő senkivel sem foglalkozva maga is belépett, előkészítve fegyvereit mindkét kezébe. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal955/1000[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 14 2014, 13:48

A gyerek megszólal.
- Ha nem kaphatom meg az összes kincset. - arcát felfújja, majd duzzogva folytatja - Akkor menjetek nélkülem.
Egy ideig, amíg mentek még nincs elágazás, tehát az éppen megsértődött után csoszogtok, aki gyertya kristályával térképezi fel nektek a terepet. Eddig csak egy egyszerű, hosszú alagútnak néz ki, ami lassan tágulni kezd, majd végül megérkeztek egy elágazáshoz. Az elágazásnál hat különböző járat tárul elétek. A sorrendet balról jobbra mondom.

1.: A járat előtt csontvázak hevernek a földön és a járat közepéről szintén egy csontváz van leemelve, a nyakánál fogva felakasztva.

2.: A járat mellett van egy fáklya, majd ha belenéztek a távolban láthattok egy kevés pislákoló fényt.

3.: A járat tetejéről valami zöld massza csöpög folyamatosan.

4.: A járat körül nincs semmi.

5.: A járat padlója nem köves, hanem egy szőnyeg terül végig a járaton.

6.: A járat körül szintén nincs semmi.

A kisgyerek megáll a hatos járat előtt és rámutat.
- Én ide megyek, senki se kövessen, mert magamnak akarom a kincset!
Ezután az alak kikapcsolja gyertya kristályát és most a koromsötétben kell eldöntenetek, hogy melyik járatot választjátok.

Határidő a választáshoz: 7 nap mindenkinek
A megbeszélésnek itt kell történnie. Az első hsz-ben mindenki válasszon egyet, arra az esetre, ha többször nem tudna írni a héten és ebből következetesen nem tud bekapcsolódni a beszélgetésbe és másikat választani. Nincs megkötve a kezetek, hogy egy járatba hányan mehetnek.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Feb. 16 2014, 00:32

- Óóóó, milyen óriási kár, nem tarthatunk egy mit-ugrálsz kis önző törpével...-mondom az arcába, és megyek szorosan a nyomában, siettetve azzal, hogy megpróbálok rálépni a lábára hátulról. A barlang egyébként ronda belülről...sehol egy díszítés , vagy ilyesmi...na jó, mégis mit várok el egy barlangtól? No comment. Most viszont már látom, hogy haladunk, végre elágazáshoz érkeztünk. „Díszítés” gyanánt koponyák és csontvázak. Milyen jó tudni, hogy nem igaziak, ebben a játékban nem maradnak csontok. Még egy ok, hogy nincs mitől félni. Hat darab van, egyik jobb mint a másik. Van itt minden, csontok, kötelek, szőnyeg (?) és egy sima is. Gondolom az összesben van valami turpisság, vagy csapda. Majd óvatos leszek. Én viszont már első ránézésre „beleszerettem” az egyikbe. Mégpedig a szőnyeggel beterített. Ez illik hozzám, csak itt vonulhatok be én. ˘^˘ Megint mondott valamit a törpe, de nem figyeltem rá. Csak arra hogy eloltja a gyertyáját és elsétál. Még egy jó hír. \^o^/ Elmondta a mondókáját, szerintem nem sokan akarnak majd vele tartani a többi játékos közül. Nem nagyon figyeltem rájuk útközben, hiszen végig a törpe mögött haladtam, de a bejáratnál úgy tűnt vannak akik ismerik egymást. Én viszont még mindig nem találtam olyat, szerintem már nem is fogok, kivéve ha utánunk jön valaki. Na de vissza a haladáshoz, ideje lenne indulni. Még jó hogy már kiválasztottam az utamat, a többieké nem nagyon érdekel. Bejelenteni azért bejelentem nekik, hátha egy csinos hölgy velem tart.

-Én megyek a szőnyeggel terített úton, velem akar valaki tartani? Ha nem nekem az is jó, sok szerencsét később...
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal270/500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Itachi Saton Vas. Feb. 16 2014, 11:04

Bementünk a nagyszájú, önző kis gyerekkel a barlangba és velünk tartottak a többiek is. Remek egy elágazás, már a lábam tele van ezekkel az elágazásokkal. Egyszer csak dumál valamit a gyerek. Jól van jól van senkit nem érdekel mit dumálsz menj amerre látsz majd megdöglessz, velem biztos nem jössz tovább mert még a végén lenyisszantani találom a fejedet és az senkinek nem lesz jó. Vagy maximum csak nekem. Ezeket mondogattam magamban és legszívesebben a srácot már rég leszúrtam volna csak tudtam, hogy vissza kell fognom magamat. Nem is volt gond a tekintetemmel elűztem a gyereket és elment jobbra a hatodik bejáraton. Nekem mind egy hova megyünk itt csak néhány díszítő elem van bolond aki ennyitől megijed. A kék hajú inas nem sokat lece-fecézett már ő ki is jelentette, hogy ő a "luxus" úton szeretn menni, nem értem mi abban az izgalmas. Bejön egy barlangba és elvárja, hogy pezsgőzzön és szórakozzon? Nevetséges de ha ő ezt élvezi, engem nem zavar megyünk amerre megyünk csak felderítés céljából jövök erre. Vártam a többiek reakcióját de mindenki gondolkozott az útján. Nekem az az út tetszett amin a ragacs volt abban van rejtély és kihívás, a többi mind csak gyerekjáték. Várok egy picit ha mindenki azon a nevetséges útvonalon megy nem fogok egyedül rohangálni minden esetre szólok nekik az én útitervemről.
-Részemről tök mind egy de én a nyálkás úton mennék az számomra izgalmasnak tűnik, szóval aki velem jön az gyülekezzen itt -mutattam tőlem pár méterre balra -és aki pedig a másikkal az pedig ott gyülekezzen és induljunk el lassan -mutattam a srác mellé jobbra. Majd várakoztam ki, hogyan cselekszik.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal10/500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Feb. 20 2014, 09:45

Yurihime lelkesedésén csak mosolyogtam, aranyos volt a lány, ahogy a Justice értékét próbálta növelni, bár még mindig nem voltam biztos benne, hogy neki kellett volna eljönni közülük. Aranyos volt, meg kedves, de úgy véltem, hogy ezt a barlangot nem a számára találták ki.
- Oh, köszi, bár menőségnek nem igazán nevezném. – reagáltam ez eddig ismeretlen fiú dicséretére is. A viadal nem ébresztett jó emlékeket bennem.
Ki – ki kicsit dühösen a fiúra, ki – ki nem is figyelve rá, de elindultunk mind utána. A barlangba ő mutatta az utat, ő világított a számunkra, azonban hogy külön vált tőlünk egy elágazásnál, úgy vitte is magával a fényforrást. Ketten hamar választottak maguknak egy – egy járatott, de nekem egyik sem volt szimpatikus. Szőnyeg ne legyen egy barlangba, a nyálka meg felkavarta a gyomromat.
- Apa, nézd. Erre van némi fény.
- Igaz, menjünk erre akkor. – emeltem le a fáklyát, már ha azt le lehetett emelni a barlang faláról. Egy pillanatra kérdően tekintettem körbe a többieken, hogy ki hogyan is választ, majd amint mindenki döntött, úgy el is indultunk a járatban.
Nem tudtam, hogy volt e értelme különválnunk. Talán a több szem többet lát elvet követte most itt mindenki, azonban egy esetleges veszélyben így most mindenki magára maradt, csak saját magára számíthatott. Vagy legalábbis ha nem alakultak ki párok a választásnál.
Kincset kerestünk és úgy véltem, hogy a fény az alagút végén talán már rögtön oda is vezethetett. Talán túl egyszerű lett volna, de az biztos, hogy első ránézésre mindegyik korábban megnézett járatnál szimpatikusabb volt ez a számunkra. Hisame lelkes volt mellettem, én pedig igyekeztem inkább a lábaim elé nézni.


A második járatot választom.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal2601/2700[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Yurihime Csüt. Feb. 20 2014, 12:17

Csalódottan lehajtottam a fejemet és hátrébb húzódtam. Túlságosan belemerültek már a vitájukba, így észre sem vették, hogy ott vagyok és hozzájuk szólok, túlkiabálni őket pedig illetlenség lett volna csupán azért, hogy felhívjam magamra a figyelmet. Ettől függetlenül a három fiatalember begyűjtött nálam egy rossz pontot. Micsoda dolog az, hogy elmulasztják a bemutatkozást? Erre nincs mentség, keveredjenek bármilyen heves összetűzésbe. Fel nem foghattam egyébként sem, miért olyan fontos a kincs megszerzése. A kincskeresés nagyon izgalmas, de csupán addig, ameddig meg nem találjuk. Sosem éreztem vágyat arra, hogy amit meglelek, azt feltétlenül magamhoz is vegyem, csupán akkor tettem meg, ha felajánlották számomra. Így volt ez a sisakom esetében is, melyet mind a mai napig büszkén hordtam, és a világ minden kincséért sem váltam volna meg tőle. Nem csak Fafnir-sama ajándéka volt, hanem egy mementó Lewis-samáról is...
A szőke, csuklyás fiatalúr szerencsére kifejezetten udvarias volt, kacsintását bár nem értettem, miért kaptam, de mosollyal válaszoltam rá, kifogástalan bemutatkozását látva, s hallva pedig megnyugodott valamelyest a szívem. Bár a feje felett a jel sárga volt, nem tűnt veszélyesnek, sőt! És még Peter-samához is volt egy jó szava, legalábbis azt hiszem. Egymás megismerése kifejezetten hiányos volt még így is, ám végül csak-csak útnak indultunk a barlangban. A gyér fény miatt óvatosan lépkedtem, kezemet pedig a naginatámon tartottam, hogy baj esetén azonnal cselekedhessek. Egyszer-egyszer ugyan megbotlottam egy kőben, melyet elmulasztottam észrevenni, de sikerült hamar visszanyernem az egyensúlyomat és fokoztam az odafigyelést. Végül egy olyan helyre értünk, ahonnan hat további járat nyílt. Pont ahányan voltunk, azt hiszem. Mindenki kiválasztott magának egy-egy járatot, ám én helytelennek éreztem azt, hogy egyes-egyedül maradjunk. Ugyanakkor a be nem mutatkozó fiatalemberek olyan eltökéltnek és magabiztosnak tűntek, hogy majdnem bizonyos voltam benne, nem hatna rájuk, ha felvetném, ne maradjon senki sem egyedül. Talán egy kicsikét tartottam is tőlük...
- Ha bátorkodhatok javaslatot tenni, együtt maradhatnánk. Egységben az erő ^.^ - szólaltam fel kissé gyámoltalanul, igaz szavaimat csupán Peter-sama, Hisame-sama és Hermit-sama felé intéztem, hiszen hozzájuk könnyű volt szólni. Így hát amennyiben a Sárkánylovag megengedte, úgy vele tartottam, már csak azért is, mert valamiféle furcsa sugallat azt szorgalmazta lelkemben, hogy az ő társaságát kellene keresnem. Igaz ami igaz, vele éreztem volna magam a legnagyobb biztonságban.
- Anou... ha nem vagyok túl indiszkrét, milyen viadalról volt szó? ^.^ - kérdeztem egy halvány mosollyal az arcomon, némi kíváncsisággal a hangomban. Ha Peter-sama "menő" volt, akkor valamerre haladnia kellett, viszont ezt nem feltétlenül tudtam összeegyeztetni a viadal szó fogalmával. Mindenesetre izgalmasan hangzott ^.^

// Szintén a kettes járatot választanám ^.^ //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal10/1500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Hermit Pént. Feb. 21 2014, 09:52

*A lány visszamosolygott. Hermit ennek örült, úgy tűnik, tényleg nem a fiúsabbak közé tartozik ez a hölgyemény. *
~ Talán ha a közelében maradok, szórakozhatok is egy keveset a kincskeresésen kívül. ~
* Végre elindultak. Most valahogy csöppet sem érdekelte, hogy a fiúk mit tesznek, vagy mi lesz a kinccsel. Persze akart belőle egy keveset megkaparintani, de az exp az már csak exp marad, s valahogy az mindig nagyobb kincs minden másnál. Peter reagált is Hermit "dicsérő" szavaira. A szőke srác a szeme sarkából leste őt enyhén mosolyogva. *
~ Hihetetlen, milyen naivak egyesek. ~
* Kíváncsi volt, milyen kapcsolat van Peter és Yurihime között. Majd elindult a kisasszony mögött. Mikor már a barlangban császkáltak, s Yurihime egyszer megbotlott, Hermit utánakapott. *
- Csak óvatosan, Kisasszony!
* Mosolyodott el, majd elengedte a lányt, s továbbmentek. A kis ripacs már távozott is. Körbenéztek, válogathattak a járatok közül, az már biztos. Hermit nem sokat gondolkodott, inkább figyelt. Egyben biztos volt. Arra fog menni, amerre a nő. Hogy miért? A vitatkozásnál mondottai felkeltette benne az érdeklődést, hogy ez a nő vajon a végtelenségig türelmes-e. *
~Lehet, fel kellene bosszantani. Vagy csak tesztelni különböző módon. ~
*Páran külön utakon indultak el, azonban Yurihime bölcs tanácsot adott. Hermit biccentett. *
- Önnel tartok, Kisasszony!
*Azonban igazán meglepődött a következő kérdésén. *
~ A viadal? Mindenki látta a viadalt! ~
* Hermit nem felelt, hanem sejtelmesen Peterre nézett jelezvén, hogy ő ismeri a nőt, ő vett részt a viadalon, talán neki kellene felelnie. De nagyon is furcsa, hogy a lány nem hallott még a viadalról. Ha elindultak, ő követte őket.*

//2. járatot választom. Smile //
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal955/1000[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 26 2014, 19:44

Cú Chulainn tehát a szőnyeggel terített utat választotta és ahogyan sétált a járat egyre csak bővülni kezdett. Az út során végig csinos szolgálólányok jöttek balról-jobbról. Több kis oldalsó járat volt és közöttük iparkodtak és adták a dolgokat neki. Az elején megkínálták ízletes étellel, majd adtak neki ízletes bort, végül az út végén egy trón várta. Egy vörös bőrtrón, tőle balra egy öltönyös, vékony, teázó öregemberrel, a másik oldalon pedig szolgálólányokkal, akik mindenféle ínyencséget hoztak tálcán.

Itachi Saton a nyálkás utat választotta. Ő útja nem volt annyira sikeres, folyamatosan ragadós iszapban kellett dagonyáznia, hogy tovább haladjon, ami egyre mélyebb volt. Ha megfordult és hátra próbált menni, akkor is csak egyre mélyült, annak ellenére is, hogy az előbb még ott sekélyebb volt. Mit fog cselekedni? Hogyan kerüli el, hogy teljesen iszapba fulladjon? Majd megírja!

Hárman a második járatot választották. Egy ideig mehettek a fény felé, de az mindig ugyanannyira messze volt, sosem értek közelebb hozzá. Mikor már eléggé bent voltak, ha megfordultak szintén ez történt, majd egyre több fényes járat nyílt és végül már nyolc felé lehetett menni. Balról jobbra a következőek voltak:

1. A fény erős
2. A fény halvány
3. A fény pislákol
4. A fény színeket vált
5. A fény hosszasabb időkre eltűnik, majd visszajön
6. A fény közeledik
7. A fény távolodik
8. Nincs fény

Melyiket választják vajon?
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Márc. 01 2014, 12:21

Ahogy haladok az úton, egyre inkább van olyan érzésem, hogy jó utat választottam. Csak úgy hemzsegnek itt a csinos nők, ráadásul cselédlány ruhában. Nem üres kézzel jöttek, traktáltak belém minden jót, amit szem-száj csak kívánhat. Volt itt minden, ételek, bor, csak sajnos magukat nem adták nekem. Milyen pech...De ne szomorkodjunk előre, kitudja mik várnak még itt rám, továbbhaladásom során. Hát én. Legalábbis addig ameddig ellátok, most feltűnt egy trón. Eléggé impozáns ami azt illeti, vörös és bőrből van. Elfogadnák egyet otthonra. Ez sajnálatos módon már foglalt, egy öregember ül benne. Nem úgy néz ki mint akinek sok van már hátra, majd ha kidől, beleülök én. Na jó, kicsit még várjon a meghalással, nyilván előtte jó lenne akár beszélni is vele, mert a szolgálólányok nem voltak túl beszédesek, minden szó nélkül forgolódtak körülöttem. Igaz ami igaz, én sem kérdeztem semmit, örültem a fogadtatásnak, na meg az a ruha ami volt rajtuk...khm...másfelé terelte a gondolataimat. Odaérek az öregemberhez, Adjon Isten kellene most, mint a népmesékben. Inkább kihagyom.

- Jó napot, vagy estét, nem tudom mennyi ideje bolyongok már itt. Kérhetek valami felvilágosítást mi ez a hely és ez a fogadtatás? Vagy esetleg megkaphatom kölcsönbe az egyik cselédlányt...? –kérdezem reménykedve és várom a z öregember válaszát.

Egy maiddal több vagy kevesebb neki, nem mindegy? Bár még házam nincs, de ha lesz, jól mutat majd benne...na meg máshol is. Mindenesetre elég furcsa ez a berendezés egy barlangban...lehet kastélyba vezet, vagy valami puccos helyre? Nem tudom, de a többi út nem így nézett ki, kíváncsi vagyok ott mi lehet és a többieknek is ilyen fogadtatásban van e részük. Na meg annak a kis idegesítő törpének, lezuhant e már egy szakadékba...
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal270/500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 06 2014, 10:28

- A viadal egy műsor volt, egy unaloműző program szerintem Akihikonak. – fordultam a Hercegnő felé - A lényege annyi volt, hogy pár játékos hasonmása egy bizonyos helyre került és úgy kellett túlélniük. A bonyodalom az volt, hogy csak egy maradhatott élve. – röviden ennyi volt valóban, azonban ez szült egy pár gondot – Bár nem én voltam ott, mint mondtam, csak egy hasonmás, de mégis nagyon hasonlított rám. – fordultam vissza, nem akartam itt a szemébe nézni – Ijesztő, hogy mennyire kiismert engem az Admin. – és ez még mindig nyomasztott.
A járatba sétáltunk tovább, azonban a fény nem került közelebb hozzánk. Időnként hátra pillantottam, aggódva néztem össze Hisamével.
- Valami…
- Nincs rendjén. - fejezte be helyettem Hisame.
Ötletem nem volt, hogy mi történhetett, azonban egy idő után újabb járatok lettek mellettünk. Újabb szétválásra késztethetett minket ez, azonban megbeszéltük, hogy együtt maradunk a biztonság érdekében. Mindegyik járatba benéztünk, be kellett nézni, ha nem más, akkor a kíváncsiság miatt. Hisame az első mellé állt és csatlakoztam én is mellé. A fény miatt választottuk korábban ezt a járatott és a fény itt mutatta magát most a legerősebben. A gondolkodásomban talán lehetett hibát találni, de nekem ezt tűnt most a leglogikusabb választásnak.
- Szerintem erre menjünk. – mutattam a járatba - A fény itt a legerősebb. Többet meg úgy sem tudunk, tipp lehet most minden választás. – tekintettem rájuk és vártam a reakciójukat, a véleményüket. Csapat voltunk immáron, örömmel hallgattam őket és logikus érvek esetén mentem utánuk. Hisame pedig utánam, mert hát egyedül azért még sem maradhatott.
Talán ők többet láttak, talán tudtak valamit, mit mi nem.

Az első járatot választanám.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal2601/2700[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Yurihime Hétf. Márc. 10 2014, 20:52

A sötétben fokozottan ügyetlen voltam, de hála Hermit-samának, még a legkomolyabb megbotlásomnak sem lett csúfos következménye. Meglepetten pillantottam rá, majd elmosolyodva kértem bocsánatot, és köszöntem meg a segítségét is egyben. Így ismeretlenül is roppantul kedves és figyelmes fiatalember volt, igazán rokonszenves volt számomra az önzetlen segítőkészsége miatt. Örültem neki, hogy sok nemeslelkű emberrel találkoztam már, így ha alkalmanként csalódok is valakiben, erőt tudok meríteni az olyanokból, mint amilyen akár Hermit-sama, akár Peter-sama volt. Külön boldog voltam amiatt, hogy végül a szőke fiatalúr is velünk tartott a fényes járatba, bizonyos voltam benne, hogy mi hárman képesek leszünk megóvni egymást minden bajtól. Kölcsönösen, együttes erővel bárkit és bármit legyőzünk! >.<
- Ara-ara... Ez szörnyen hangzik, Peter-sama... El sem tudom képzelni, hogy jelenthet valakinek az ilyesmi szórakozást, vagy unaloműzést No - sápadtam el kissé szörnyülködve, és bele se mertem kérdezni a részletekbe, hiszen már a puszta gondolata is szívbemarkoló volt, hogy esetleg Peter-sama meghalt, még ha csak egy hasonmás is volt. Elmémbe késlekedés nélkül bekúszott Lewis-sama arcképe, arcom pedig komorrá vált. Még mindig nagyon hiányzott, pedig már annyi idő eltelt azóta, hogy... Fájdalmas sóhajt hallattam, és lehajtottam a fejem. Soha többé nem szeretném azt az érzést átélni, mint amit akkor tapasztaltam.
- Micsoda, Hisame-sama...? - kaptam fel a fejem a szavakra, és erősebben megmarkoltam a fegyveremet, figyelmesen körbenézve, hogy felfedezhessem ugyanazt, amit társaim is... ámde hiába, csupán a járat végén világító fény tűnt fel. Elszégyelltem magam, hogy ennyire figyelmetlen vagyok, és közelebb húzódtam a biztonság kedvéért Peter-samához.
Hamarosan újabb válaszút előtt találtuk magunkat, és még az előzőnél is több irányba nyílt út. Különös volt, hogy egy kivétellel mindegyik járatban világított fény, sőt még mögöttünk is... lehet, ezt értették az alatt, hogy valami nincs rendjén? Sorakoztak a gondolatok a fejemben, hogy melyik alagút végén mi lehet: lobogó tűz, lámpással közelítő, illetve távolodó emberek, valaki eltakarja a fáklya fényét... Csakhogy azon kívül, hogy eddig melyik járat fényét láthattuk, semmilyen támpontunk nem volt.
- Nem szeretnék találkozni azzal, aki közeledik... - szóltam félénken, majd bólintottam Peter-sama javaslatára - Erősebb a fény arra, mint eddig volt, talán megtaláljuk a forrását, biztosan közel van ^.^ - mondtam, majd arra a folyosóra meredtem, melyben a fény színe váltakozott. El nem tudtam képzelni, mi lehet ott, éppen ezért furdalt a kíváncsiság is, de nem szerettem volna különválni pusztán ezért.

// első járat ^.^ //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal10/1500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Hermit Kedd Márc. 11 2014, 19:46

* Csak kedvesen mosolygott, amikor ki kellett segíteni a botladozó Yurihimét. Milyen kis kedves leányzó. Mindig körülményesen s nyájasan szól, sosincs senkihez egy rossz szava. Legalábbis eddig nem volt. Aztán, hogy mi lesz később, az majd kiderül. Peter végül válaszol a hölgyemény kérdésére. Hermit csak figyelt, kíváncsi volt egy olyan ember véleményére a viadalról, aki szerepelt is benne, ha nem is pontosan ő, de a hasonmása. Biccentett magában. *
~ Félelemetesen hasonlított eredeti önmagához? Mit tud Kayaba vajon? Talán nem csak lát bennünket, de képes figyelni az agyi reakciókat és a szívritmus váltakozásokat. A küldetések, s minden különleges esemény jó kis teszt volt számára, így nem volt nehéz bizonyos embereket kiismernie, s félelmetesen hasonlóan megalkotni őket. ~
* Yurihime már válaszolt is mindezekre. Hermit folytatta. *
- Sőt. Annyira tökéletesek voltak a színészek, vagy bárkik is voltak azok, hogy én magam, amikor láttam a műsort, legelőször azt hittem, az eredeti játékosok szerepelnek ott. Egy-két emberrel volt szerencsém a viadal előtt találkozni, megismertem őket, s a viadalon teljesen úgy viselkedtek, ahogyan én megismertem őket. Biztos voltam benne, hogy ők azok. De hát... már tudjuk, hogy mindez színjáték volt.
* Fejezte be végül. Az út valóban furcsa volt. A fény, akármennyit is haladtak előre, nem került közelebb hozzájuk. Bár csak egyes szintű, de volt látás képessége, így egy kicsit jobban látott a szokásosnál. S látta, hogy a bizonytalan lány Peter felé húzódik. *
~ Ch... ~
*Valamit Hermitnek is tennie kellene, mert ha csak utánuk kullog, s hagyja, hogy Peter legyen a vezető, akkor ő lesz a domináns, Hermit pedig nem tölti be, csak egy pulikutya szerepét. Végül sok járat is kialakult. A másik fiú szavai logikusak voltak. *
- Valóban a leglogikusabb döntés az erős fény felé menni. De igazából nagyon izgatna, mit is takarhat a váltakozó fényű járat, ráadásul, ha jól láttam, a kisasszony is érdeklődik az járat iránt. De ha úgy látjátok helyesnek, menjünk az erős fény felé. Abban még van is valami logika.
* Valóban, ha jobban látnak, azzal csak jobban is járnak. S talán szó szerint is jobban járnak, mert nem bukdácsolnak úgy, mint ahogy azt korábban Yurihime kisasszony tette. Bár akkor lehet, hogy több hasznát venné Hermitnek, s nem csak arra kényszerítenék, hogy utánuk csaholjon. *

//Ha mindenki abban marad, akkor én is az 1es járatot választom. Smile //
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal955/1000[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 24 2014, 13:28

// Itachi kizárva a küldetésből, eleget vártam. //

Mindannyian elvesztitek az eszméleteteket, majd egy nagy, világos teremben ébredtek, állva, mintha csak szimplán ide sétáltatok volna. Csillár lóg a terem közepén, a padlója homok, azonban az elrendezkedése emeletes. Az emeleten láthatjátok, ahogyan csomó csontváz mob helyezkedik el és néz le rátok. Egy-kettő még meg is dob titeket a kardjával.

A kölyök tapsol egy nagyot.
- Na végre, hogy ide értetek! Meddig tartott? Ne felejtsétek a célunkat, mégpedig, hogy meglássuk mi is van itt bent. Természetesen a kincs az enyém. És akkor sem kapsz belőle, ha szerelmet vallottál nekem... na meg a többi. - néz egyértelműen Yurihime felé.
- Mellesleg nem kellett volna szétszedni a dekorációt az előző teremben, azt értem, hogy nagyon jó pajtik vagytok, de ez a közös csörgetés meg tombolás nem segít senkinek, főleg nem akkor, ha egy sárkány is lóbál a farkával majd minden második edényt megfejel. - nézett ezúttal Peterre és Cúra.
- Te, te pedig nagy ember vagy. Igazán megmutattattad annak a bossnak, hogy ki az úr a háznál. Mellesleg hogyan csináltad azt a képességet, mikor a közel négy tonnás bosst a falnak hajítottad? Azt hittem, hogy menten összedől a barlang. - egy vállveregetést adott Hermitnek, majd közel hajolt és a fülébe súgta.
- Na jó, veled talán megosztom a kincsem, csak, mert nélküled lehetetlen lett volna.

Megköszörüli torkát és folytatja.
- Na, de szó mi szó, győzzük le ezeket a csontvázakat és a kincsterem már csak egy karnyújtásnyira van!
Kardját az égbe emelte, majd lassan előre döntötte.
- Támadás! - kiáltotta, majd az emeletre való feljáró felé vette az irányt.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Cú Chulainn Szer. Ápr. 02 2014, 00:21

Hohó, valami nem jó. Semmivé váltak a csinos szolgálólányok, és még csak le se tapiztam egyet sem. Sad Ez szomorú...nagyon szomorú. Ráadásul az öregember sem válaszolt egy kérdésemre se. Mikor felnyitom szemem, egy teremben találom magam, két lábon, mintha önszántamból jöttem volna. Pedig semmi ilyesmire nem emlékszem. Legalább a terem szép, csak a padlóra már nem futotta, homokból van, érzem ahogy süllyed a talpam alatt. Emeletes terem, és szépen körbevagyunk véve csontvázakkal a felső erkélyről, vagy mi az. Az egyik még felém is dobta a kardját.

-Hé, szóltam én hozzád? –mormogom magamba, hogy a többiek ne hallják meg. Ugyanis ők is ide kerültek, akikkel az elején indultam. Be sem mutatkoztam nekik..milyen modortalan vagyok. Odafordulok hozzájuk és most már hangosan, érthetően szólok – Lancer vagyok, eddig elmaradt a bemutatkozás. Örülök a találkozásnak és bocsánat a volt modortalanságomért.

Ne...csak ezt ne...újra itt ez a kis idegesítő vakarcs. Miért nem tudta megenni valami?!

-Már bocsi...de nem rémlik semmi, hogy idejöttünk volna. Sem a pusztításról, amiről beszélsz...és még mindig nagyon idegesítő vagy...

Nagyon sok csontváz van itt, ez a kölyök pedig már neki is vetette magát. Erős késztetést érzek hogy álljak és nézzem hogyan fut a halálába, de az nem vetne rám túl jó fényt. Mindenesetre a többiek véleménye is érdekel.

-Nézzük ahogy ez a valaki a halálába fut, vagy segítsünk neki? –előhúzom a lándzsám és megforgatom- Mindenképp meg kell küzdenünk velük szerintem, csak az a kérdés előbb, vagy utóbb?

Izzik a vérem, csatába tartanák, még ha a kis vakarcs oldalán is. Ha a többiek úgy döntenek támadnak, én is velük tartok, nem fogok gyávának kinézni, aki megijed pár csontváztól. Ketten neki menni ennyi csontváznak azzal a gyerekkel? Hősies, de nem túl okos döntés. Bár lehet tud valamit amit mi nem. A végén még elintézi az összeset egyedül. Megvárom a többiek véleményét, és aszerint cselekszem.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] A Gonosz Exp_bal270/500[Küldetés] A Gonosz Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 12 2014, 12:50

A küldetést inaktivitás miatt lezárom.

Jutalom: mindenkinek 20 exp, Cú Chulainn visszakapja a bazárból jövő bónuszát, szabadon használhatja egy másik küldin.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Gonosz Empty Re: [Küldetés] A Gonosz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.