Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

4 posters

Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 19 2014, 18:26

Nem tartózkodom sokat itt… sajnos… vagy nem is sajnos.. nem tudom. Jó érzés hazamenni és befeküdni párocskám mellé az ágyba. De ma nem fog otthon aludni, említette hogy az egyik küldetése huzamosabb ideig is eltarthat madj… felajánlottam hogy vele megyek segíteni, de óvva intett a dologtól. Aggódom érte… és félek hogy nem tart alkalmasnak arra hogy megvédjem… Jó oké, egy pasinak megalázó az ilyen, de ha tudok neki segíteni akkor miért nem mehetek?... Mindegy, úgy döntöttem hogy hallgatok rá és bízok benne. Így mivel akadt némi szabadidőm eljöttem hát egy kis céh-látogatósdiba. Szétnéztem, de nem találtam senkit… felmentem Rita szobájához, bekopogtam de semmi.. benyitottam és senki… felbosszantottam magam, hogy végre akad egy kis szabad időm és mégsem tudom rájuk fordítani… lebaktattam a konyhába, leültem az asztalhoz és megkérdeztem hogy mégis ki merre van… A válasz hamar megérkezett, szinte rögtön. De nem jó híreket olvastam. Szinte mindenki küldetésen, vagy küzdőteren esetleg eventen tartózkodik… Egyedül Oz-t és és az új lányt nem említette hogy merre lehet… talán nem tudott róluk semmit. Nagyot sóhajtottam, majd úgy döntöttem hogy megnézem a JL-edzőtermét, amit Rita ajánlgatott annyira. Szerencsére a házon belül is volt egy Mini-mapp így gyorsan megtaláltam. Benyitottam de kongott az ürességtől. Lehet mégiscsak küzdőtérre kéne mennem, hátha találkoznék valakivel… de ha már itt vagyok nem hagyom kipróbálatlanul a termet. Beléptem és becsuktam magam mögött az ajtót… Elképedve fedeztem fel a dolgokat. Gyönyörűen el voltak rendezve és kiépítve a szükséges dolgok. A terem egyik része, akár egy kendó pálya is lehetne, a falon oldalt fakardok és díszelkedtek. Nem csodálom hogy Rita szereti ezt a helyet. Másik részébe tekintve biszont bábuk sorakoztak, akár püfölésre… akár szimplán csak céltáblának az íjászoknak és távolsági harcosoknak. Közelebb lépve az egyik sorhoz, meglepődtem de autómatikusan elkezdtek dobálni valamivel…Oo Biztos hogy az állóképességet.. vagy nem tudom mit fejlesszenek… >< Hátráltam, de ezzel még nem volt vége,három ajtót is láttam, benyitva az egyik két zuhanyzót meg egy raktárat találtam. Úgy döntöttem ha nincs más, akkor kipróbálom magam itt. Kedvet kaptam hozzá, így pajzsom és fegyverem elő is hívtam és uzsgyi neki! :3 Becéloztam azokat a bábukat amik maguktól támadnak ha egy bizonyos közelséget elérsz. Így egy suhintással nem de két suhintással és egy pajzzsal való lecsapással el is pixeleződött, de nem volt nyugtom mivel ott volt mögötte a másik. Mire lecsaptam azt jött egy oldalról… és időközben vissza respawnol-t a az első. Hoppá gyorsabbnak kell lennem, vontam le a következtetést! És rá is gyorsítottam. Majd egy nesz hallottam a bejárati ajtó felől. ~Csak nem megjött valaki? Esetleg betörők?...~ Futottak át a fejemen a lehetőségek, így abba hagytam az ütlegelést és az edzést, majd egy törölközőt vettem a nyakamba a közeli polcról. Óvatosan lépdeltem, oldalt közel a falakhoz, hogy ha mégis betörők lennének vagy illetéktelenek akkor ne vegyenek észre és kileshessem őket. Ha viszont céhtag vagy valaki más, akkor könnyedén a nyakába ugorhatok hogy köszöntsem. :3 Mikor az ajtóhoz érek kardom és pajzsom a kezemben majd megszólalok:
- Barát vagy ellenség? - Szűkül össze a szemem. ><"
- Tudom hogy ott vagy, hallottalak az előbb. >.<"- Folytattam.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Jan. 23 2014, 23:55

Mindenki oda volt. A folyosók kongtak az ürességtől. Ő ráadásul még a kastély felét se látta, de így is úgy érezte, hogy sötétben biztos hogy el tévedne, olyan terjedelmes, sok-sok szobás és termes erőd volt, tele folyosókkal, lépcsőházakkal. Hiányoztak egy kicsit a többiek, akiket karácsonykor végre megismert valamennyire, de egyúttal jól esett neki, hogy csendben barangolhat, kérdésektől mentesen, önmagának felfedezve a céhházat. A legtöbb szoba és terem bebútorozatlanul állt, ajtajuk épp csak azért nyílt a folyosóra, hogy jobban nézzen ki maga a folyosó.

Viszont egyszer csak azon kapta magát, hogy az egyik vörös kárpittal díszített lépcsőház olyan mélyre visz, ahonnan már nem nyíltak ablakok a külvilágra, csupán fali gyertyatartók pislákoló fénye világította be az alagsort.

Shizuka fülét tompa visszhangok zaja csapta meg. Rögtön szörnyűséges kínzókamrák látványa ötlött fel elméjében, majd rettenetes nagy vörös sárkány láncra verve, amely hiába valóan próbál kiszabadulni rejtett börtönéből. A falhoz lapult, egy pisszenés nélkül figyelte a halk hangokat. Volt ugyan hallgatózás képessége, de hiába aktiválta, az alagsor falai olyan szinten szétzilálták a hangot, hogy nem lehetett megállapítani belőle, hogy ember vagy állat okozza-e, de mindenképp küzdött az a valami vagy valaki. Valamivel.

Már nem volt visszaút, a kíváncsisága úgysem hagyta volna visszafordulni. Lábujjhegyre állva tipegve lopakodott tovább, újonnan szerzett képességét is latba vetve.
Nem tudni mennyi idő telhetett el így, amíg a lány ninjaként kommandózva lopódzott egyik elágazástól a másikig folyosókon keresztül, míg végül egy nyitott dupla szárnyas ajtóból fényt vélt felfedezni. A hangok is egész jól kivehetőek, sőt mi több, nagyon is ismerős volt a hang számára, bár szavakat nem hallott elhangzani, csupán a küzdelemben sanyargatott test szusszanásai és artikulálatlan kiáltásai hallatszottak.

Egészen oda lopódzott, mint egy kisegér bújt meg az ajtó sarkában, hangtalanul elővette a céhtől kapott Futóíjat, s a tegezből csigalassúsággal húzta ki a nyílvesszőt, nehogy az összeakadó nyílhegyek zajt csapjanak. Az ideget még ennél is lassabban húzta fel, hiszen tudta, hogy a feszülő fa és többszörösen csavart rostok súrlódása igen árulkodó lehet egy hirtelen beálló csend közepén. Az íj nem tud hangtalanul lopakodni -.-"

Amint Shizu fordult volna, be az ajtón, hogy az ismerős ismeretlenre irányítsa fegyverét újból felcsendült a hang, ezúttal szavak formájában:
- Barát vagy ellenség?
- Tudom hogy ott vagy, hallottalak az előbb

Mint egy membrán, úgy remegett meg a lány egész testében, ahogy a hang hirtelen, parancsolóan felcsendült, de nem kellett sok neki, hogy felismerje a hang gazdáját, hiszen most már bizonyos volt benne, hogy találkoztak, nem is olyan rég.
- Ai-chan? - kérdezett vissza még mindig bizonytalanul, s két lépéssel beoldalazott a széles bejáraton, a hang forrásától a lehető legnagyobb távolságot hagyva, az íjat is mindvégig lövésre tartva
- Aoi Shizuka vagyok - adott időt magának, ha talán mégis tévedne, aztán még egy utolsó lépés, és szemtől szemben álltak egymással, alig két méterre
- Ö... - döbbent meg a lány, és az íjat leeresztve bámult a pajzsos kardos céhtársnőjére - Tényleg te vagy az! Én meg azt hittem valami sárkányt vagy rabokat tartotok idelent, hogy valami sötét titok van elrejtve... - vallotta be megkönnyebbülve
- Öm, de te mit csinálsz itt? - s csak azután nézett szét - Ez... ez valami gyakorló termetek? Hii... nem mesélt ilyenről...

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Pént. Jan. 24 2014, 18:15

Csendben várakozok hogy most mégis mi fog történni, vajon valami magas robusztus rabló pasi az, esetleg valami ellenséges céh próbálja felderíteni a lakhelyünket… információt szerezni hogy aztán kiiktathassanak minket?... Esetleg akadt valaki, aki mégiscsak itthon maradt… Nem tuodm, fentről nem hallottam neszeket, bár akkora ez az épület hogy még a szomszédos folyosón sem hallanám meg senki léptét… De mindegy is, felesleges ezen agyalni már csak azért is, mert pár másodperc múlva ki is derül… Kardom a kezemben, pajzsom a testem előtt. Szemem össze szűkül. Közeledik. Állapítom meg, majd a nevemet is meghallom. Kicsit meglepődök, ugyanakkor meg is nyugodtam. A sejtésem bebizonyosodott és a lány hangjának a tulajdonosa is lassan előbukkant.
- Tudom. – Válaszoltam elmosolyodva, és kissé zavarban. Mivel majdnem letámadtam szerencsétlen lányt.
- Sötét titok? – Kérdezem ledöbbenve, majd mikor kapcsolok folytatom.
- Van sárkányunk és kínzó kamránk is. – Mondom nemes egyszerűséggel, és komolyságot erőltetve az arcomra. Kíváncsi vagyok a lány reakciójára, és igyekszem vissza tartani a röhögést, pedig már nagyon ki akar bukkanni, de nem szabad. Higgadtság és komolyság! Magyarázom magamnak és figyelem a lány mimikáját.
- Edzek. - *Húzom ki magam és mosolyodok el*
- Muszály hogy lépést tudjak tartani a többiekkel. – Folytatom.
- Ohh, nekem se Hinari mesélt róla, Rita ajánlotta hogy ha lesz egy kis szabad időm jöjjek ide és próbáljam ki. - Töröltem meg az arcom jobb kezemmel megfogva a törölközőt, ami még mindig a nyakamban lógott, majd nagyot nyújtózkodtam.  
- Van kedved esetleg kipróbálni. – Mutattam a terem belseje felé.
- Vagy esetleg hmm… vagy esetleg velem megmérkőzni? – A „hümm”- ögést követően kissé elpirosodtam, ugyanakkor tudtam hogy nálam ez egy bevált módszer mások meg és ki ismerésére, így örültem volna hogy ha elfogadja a felkérésem. Ha rábólintott már kapta is a meghívót.
- A terem azon része szerintem alkalmas erre. – Mutattam jobb oldalra, ahol nem voltak akadályok csak a fényes padló ami már szinte visszatükröződtünk. Oda siettem, szembe álltam a lánnyal, még volt pár másodpercem. A kardom és pajzsom a kezemben… és uhh.. elfelejtettem letenni a törölközőt. >< De már mindegy, remélem hogy nem fog zavarni, bár akár még hasznát is vehetem, gondolkodtam el.. de már le is járt az idő.
- Támadj csak, én felkészülve várlak. – Szólaltam meg, és hagytam hogy Shizu kezdeményezzen.

Pontok:

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Jan. 24 2014, 23:20

Tudom? Miféle válasz az hogy tudom? Persze... abban a régi scifiben az a wookies ürge is ez válaszolta, amikor a hercegnő szeremet vallott neki... ez kész... ><
- Van? - döbbent meg - Sárkány? - kérdezett vissza hitetlenkedve, bár a kétely szikrája közel sem volt olyan erős benne, hogy ne tudta volna elhinni, hiszen mintha Hii is mesélt volna valami sárkányról, de mint valami játszótársról és nem valami fene nagy szörnyetegről beszélt emlékei szerint
- Nem már! Kínzó kamrátok? - ráncolta a homlokát ijedten és iszonyodva
Miféle  emberek vagytok ti, hogy másokat...
- Várjunk csak! - csattant fel - De hiszen itt nincs is fájdalomérzet!
- De akkor... - halkult el
- Akkor csak ugratsz, igaz? - kérdezett rá morcos arcot vágva
- Nincs is kínzó kamra! Ugye? De sárkány az ugye tényleg van? - próbált rájönni az igazságra
- Edzel? Itt, egymagad? Nem félsz itt... - nézett végig a hatalmas termen - ... egyedül?
- Rita? Rita az a vörös hajú kardozós lány, igaz? - hadarta el de aztán rájött, hogy butaságot kérdezett - Úgy értem kardforgató... vagy mi a szösz... >>
- Te is kardforgató vagy? - bökte ki kissé zavartan, nem tudván hogyan palástolja tudatlanságát - Vagy neked miért van pajzsod is? - és sehogy sem jutott eszébe, milyen kasztok vannak még, és a céhben kinek milyen van. Hinarit leszámítva. Rolling Eyes
- Öööm - gondolkodott el a kérdésen, majd az azt követő ajánlaton
- Hát persze! - csattant fel vidáman hangja - Miért is ne! - mosolygott boldogan
A hirtelen megjelenő párbajra felkérő ablaktól hátrahőkölt, de aztán kiválasztotta a leghosszabb küzdelmet nyújtó lehetőséget
- Ühüm - válaszolt röviden, bólintva is hozzá, hogy egyetért - oké, nekem is jó lesz!
Bér fogalma sem volt róla, hogy egy ilyen zárt térben hogy lesz képes tartani a távolságot kettejük között, és hova tudna elfutni, ha Ai utána veti magát...
De RenAi felállt a terem túlsó végében, és harcra készen kínálta fel a lehetőséget Shizunak a kezdésre
- Oké, akkor most lőni fogok - mondta belezavarodva, mert igazából fogalma sem volt, ilyenkor mit szoktak, vagy mit szokás mondani
Ahogy a Kyudoban szokás, magasan maga elé emelte az fegyverét, miután ráhelyezte a húrra az első vesszőt, és onnan lefele engedve feszítette fel az íjat
- Híííííjááá! - engedte ki a benne rejlő erőt, s engedte el a vesszőt, a tollaknál, egy időben. A nyílvessző elröppent...


Pontok:


A hozzászólást Aoi Shizuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24 2014, 23:24-kor.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 24 2014, 23:20

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Szer. Jan. 29 2014, 23:18

Már a hangjáról felismertem a lányt pedig eddig csupán egyszer találkoztunk, de kedves hangja úgy tulajdonult édes megjelenéséhez hogy teljesen beleivódott az emlékezetembe. Örültem hogy láttam, és bár azért jöttem hogy kicsit beszélgessek valakivel, bárkivel a céhben, mégsem úgy alakult. Először azt hittem hogy csak egyedül vagyok itt, így a már Rita által párszor ajánlott, edzőtermet vettem pártfogásba, ami pár perc után meg is izzasztott. Nem sokra rá hangokat hallottam így óvatosan megpróbáltam felkutatni a tulajdonosát. Végig a fal mellett a nyakamban a törölközőmmel, csendben igyekeztem az ajtó felé, mind két kezem lefoglalta a fegyverem. Meglepetésemre Shizuka hanját hallottam így úgy döntöttem ha már itt vagyunk akkor próbáljuk ki élesben is a gyakorlótermet.

Kicsit meglepődtem hogy elhitte a sárkányos és börtönös mesémet, bár az alapokat Ő ültette a fejembe. Végig koncentráltam hogy el ne nevessem magam, főleg a lány reakcióján.
- Igaz kínzókamránk nincs, hacsak a tárgyalótermet nem vesszük annak, ahol az unalmas de hasznos megbeszéléseket tartjuk, és igen sárkányunk tényleg van. Mármint Hinarinak, és biztos láttad már te is. Legutóbb a karácsonyi bulin is vele volt. Nagyon édes, biztos hogy megszeretnéd. Amm az hogy kicsi ne zavarjon, hidd el idő kérdése és szerintem Ő is megnő majd nagyra. Bár fene tudja, a petekhez sajnos nem nagyon értek. – Majd mikor a lány megkérdezte hogy félek-e itt egyedül, csupán a fejemmel bólogattam hogy nem. Nem tartom félelmetesnek, főleg hogy védett övezet, különösebb bajunk nem eshet.
- Itt nincs mitől félni, védett övezet, még megtámadni sem tudnak csak úgy. – Mosolyodtam el, bíztatóan. Majd mikor mondtam hogy Rita ajnálotta megpróbálta beazonosítani, és sikerrel bár a kaszt meghatalmazását megmosolyogtam.
- Igen, ő kardforgató. Én viszont lovag vagyok ezért van pajzsom is. Míg Riii-chan gyors és erős,magas fegyverkezeléssel én gyenge vagyok de sok élettel rendelkezem ezen kívül a speciális képességemre osztottam sok pontot. Fontos hogy boss harcokon mindig tudjam használni, mert nekem az a feladatom olyankor hogy megvédjem a többieket, míg ők verik a boss-t. Tényleg te még boss-harcon sem voltál ugye? – Kérdeztem a lánytól. Majd rátértünk a harcra, úgy vettem észre hogy sok téren tapasztalatlan még, de ezen gyorsan segítünk. Igaz íjásszal csupán egyszer küzdoöttem, így túl nagy tapasztalatom nincs irányukba. De úgy hiszem most mind a ketten sokat fogunk tanulni egymástól. Kivonultam a pálya szélére egy nyitottabb térre, tudtommal mivel az íjászok távolsági harcosok, így kell nekik a tér, igyekeztem ezzel is elősegíteni a lány helyzetét. Mivel tapasztalatlanság jeleit véltem felfedezni, ebből merek köveztkeztetni hogy kisebb szintű lehet, bár arról fogalmam sincs hogy mennyivel. Shizu-nyan elfogadta a kihívást és már számolt is visszafele, a kardját felajazta majd egy figyelmeztetés után lőtt. Meglepődtem hogy majdnem van olyan gyors mint én, a pajzsom magam elé rántottam, amiről lepattant és megsebezte a vállam. Elmosolyodtam majd megszólaltam:
- Szép volt, de most én jövök! – A távolságot rövidebbre igyekeztem fogni, oda futottam hozzá és a pajzsommal félre lökve az íját próbáltam megvágni. Majd kicsit ismét hátráltam. Tudom hogy ez nem jó taktika ilyászok ellen, de nem sebzett sokat így esélyem még van a győzelemre. Ugyanakkor igyekeztem elhúzni az időt hogy minél több dolgot leshessünk el egymástól.


/Élet:225 Páncél:60-8=52/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Feb. 05 2014, 15:34

- Én sem – válaszolja kurtán a sárkányra vonatkozóan – Mi volt a neve? Nesz...? Nesztor?
Figyelmesen hallgatja végig RenAi beszámolóját a lovag kasztjáról és a pontozása fontosságáról
- Nem még… - ingatta a fejét a bossharcot illetően  – Az milyen? – kérdezte őszinte kíváncsisággal

Nem igazán sikerült megértenie a harc elemeinek fontosságát, karjában tartott fegyverét könnyedén lökte félre a sokkalta súlyosabb pajzs, rést nyitva ezzel a csöppet sem átgondolt védekezésen. A pajzs mögött érkező pengére már ha akart, se tudott volna reagálni. A biztos védelemnek hitt, és kissé kényelmetlenül merev mellvért recsegve-ropogva préselődött neki kis testének, majdcsak kiszorítva a levegőt a tüdejéből, s akkora repedést hagyva maga után a vérten, hogy biztosra vehető volt: a következő csapást már nem lesz képes elnyelni. Az íjász ijedten hátrált pár lépést, majd néma sikollyal az ajkán szaladt egészen a terem másik végéig.

Onnan tekintett csak vissza ellenfelére, majd vértjére. Elkeseredettség ült ki az arcára, ahogy végig mérte a melle fölött lifegő vértet, mely minden pillanatban a szétesés veszélyével fenyegetett. Dühösen fújta fel kis arcát, s feszített meg az ideget ismét, ahogy a tegezből újabb nyílvessző került az ökle fölé. Fejét meg se mozdítva, idegesen tekintett jobbra-balra, majd a lovagra összpontosítva lőtt, és rögtön nyúlt az újabb lövedékért, helyezte a íjra, s felkészült, hogy futásnak eredjen, mielött a lány újra lecsapna rá .

Ahogy sikerült kissé lecsendesítenie a veszéllyel foglalkozó gondolatait, és lelassítania a szívverését, hogy a célzás könnyebbé válhasson, végre jutott ideje jobban is végigmérni RenAit
- Rajtad olyan természetesen áll az egész felszerelésed RenAi sempai, mintha mindig is ezt csináltad volna! – bökte ki, ami elsőre megfogalmazódott benne – Lehet… lehet hogy elhamarkodottan választottam kasztot… vagy… vagy nem is tudom… talán egy mesterre lenne szükségem...


PP: 1/24
ÉP: Full

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Pént. Feb. 07 2014, 23:40

Úgy látszik petek terén Shizu sem tud többet nálam, pedig igazán utána kéne néznem a dolgoknak már csak Kyubei miatt is.
- Igen, azt hiszem Nesztor. – Vágtam rá, helyeslően. Majd mikor a boss kérdést vetettem fel, kijelentette hogy nem volt, nem tudom hogy ez most jó-e vagy sem, de mint JL tag biztosra veszem hogy hamar az él mezőkre tör majd, és onnan nincs megállás, akkor már Ő is harcolni fog a bestia főnökök ellen. Majd vártam a kérdést amit meg is kaptam.
- Uhh, a boss harcok kemények. Egyedül vagy kisebb csapatban esélyünk sincs… sőt ha nem lenének burkok… akkor rosszul is járnánk… Sokszor van hogy szorul a hurok a torkunkon, de szerencsére mi tankok azért vagyunk hogy védelmezzünk. o/ - Nyugtattam meg a lányt a végére.
- De megéri, nagyon is. Nem csak azért mert megnyitunk egy szintet, hanem mert pontot és expet is kapunk érte, azon kívül megmutatjuk hogy csapatban is működünk… vagyis a legtöbbször. – Magyarázkodtam. Majd ismét a csatára koncentráltunk. Támadtam, mégpedig sikeresen. Kicsit meglepődve néztem a lányt miként reagálja le az őt ért találatot. Menekült és megilyedt, olyan volt mint egy rémült kisnyuszi. Kicsit megilletődve figyeltem miként a terem másik végébe szalad, végig méri magát, majd cukin felfújva magát lendül támadásba. Lehet hirtelen érte a támadásom, vagy talán még nem is harcolt igazán senkivel… Gyengédebbnek kell lennem. Tudatosítottam magamban. És míg ezen gondolkoztam már támadt is, már túl közel volt a nyila, nem tudtam felemelni a pajzsom így ösztönösen félre ugrottam egyet, de mellkasom helyett a vállamat találta el.
- Szép volt! – Kiáltottam oda a lánynak dicséret gyanánt, és érdeklődve hallgattam végig a mondandóját.
- Etoo… - Próbáltam összeszedni a gondolataim.
- Nem igen tudnálak más kasztban elképzelni, bár lehet csak azért mert íjászként ismertelek meg. Igazság szerint én is kardforgatóként kezdtem, de tank gyanánt jobban passzolt hozzám a lovag kaszt. – Meséltem neki kicsit magamról.
- De idő kérdése és biztosan bele tanulsz a kasztodba, hidd el nem vészes… - Bíztattam és komolyan is gondoltam. Amikor a ”mester” szót kimondta, megállt bennem az ütő. Úgy hangzott mintha ez nekem szólt volna, bár lehet csak az egóm képzeli bele.
- Etoo…sajnos nem ismerek mestereket Aincardban, és én sem vagyok az a tipikus „sensei”-alkat, de amiben csak tudok segítek. Bízhatsz bennem, és minden JL-es tagban. – Magyarázkodtam. Bár ez nem jelenti azt hogy nem képzeltem el kettőnket, miként sensei és tanítványa benne vagyunk minden hülyeségben, kaja evő verseny, átverő verseny, de sajnos tőlem a hülyeségen kívül nem tanulhatna mást. >< Most viszont rajtam volt a sor hogy támajak. És végig gondoltam hogy, hogy is kéne hogy ne érje váratlan, bár kímélni nem igazán tudom, mivel ennek ez a lényege, ez a pontok harca.
- Támadok! – Jelentettem ki és meg is indultam felé, de most nem a pajzsommal támadtam nem, a terem csúzsósságát kihasználva, lendületet vettem, és igyekeztem oda ”csusszanni” a lányhoz megsebezve a lábát. A pajzsom készen létben van hogy védekezzek.

/Élet:225 Páncél:60-8=52-8=44/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Feb. 10 2014, 01:07

- Köszi a biztatást! Majd akkor igyekszem! Talán... keresek majd egy magasabb szintű íjászt, akitől órákat vehetek, mert igaz, hogy Kyudozom, de ott csak állni kell egy helyben és lééélegezni, meg figyelni a mozdulat pontosságára, meg ilyenek... de helyezkedni,  futni, menekülni, azt nem...
- Öm, azt hiszem, szükségem is lesz egy ideig még a segítségetekre – vallta be  szerényen
- Támadok! - hangzott el Ai-chan szájából, és már rohant is felé
Amint RenAi futásból csúsztatásba ment át, Shizu egész testében megremegett, szemei hitetlenkedve, majd félelemtől átitatva kerekedtek ki, a remegés felerősödött, majd hirtelen az egész, mintha elvágták volna, abba marad.
- Sorry! I cannot let this happen! – recseg fel a lány szájából egy gépi hang
A következő pillanatban, amikor Ai már épp lábon szúrná, Shizuka lábai a magasba rúgják a testét, s a kék gyorstalpalók egyike a kardra tapos, Ai kezével együtt oldalra csavarva egyetlen mozdulattal a pengét, a másik topánka már a kard lapjára érkezik, szoknyája csak lassan omlik utána.
- Innentől átveszem – szól ugyanaz a torz hang újra, s a következő pillanatban a Ai pajzsára, majd a vállára taposva rugaszkodik el a levegőbe, a lovag háta mögé, s egy előre szaltó közben, még fejjel lefelé kilövi az előkészített nyilat, egyenest a lovag hátára célozva.
Tompa puffanást lehet hallani, ahogy a lány féltérden földet ér
- Gyere – int előre nyújtott tenyérrel, amint RenAi szembefordul vele, bár csupán az ujjai mozdulnak, míg az íj maga mellé eresztve, lazán lóg a másik kezében
Az egész lány tartása teljesen mássá vált: egyenes gerinc, felszegett fej, természetellenes, áthatoló tekintet, és a sziklaszilárd magabiztos kisugárzás.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Szer. Feb. 12 2014, 21:45

A lányt a támadásom a szokottnál is nehezebben vette… de nem tudok úgy támadni hogy ne támadjak QQ Mármint hogy ne bántsam… >< Hiába vagyok azon hogy a harcunk egyszerű legyen ha ennyire fél tőle, talán el sem kellett volna kezdeni. Bár… akkor soha nem is tanulja meg hogy különösképp nincs is mitől tartani, főleg nem egy barátságos küzdelemben.

Odacsúsztam, és váratlan dolog történt, a lány nem csak kivédte a támadást de úgymond átvette az irányítást, pár pillanatig reagálni sem tudtam, csupán a lány arcát kerestem rajta a megfeszülő izmokat, és vártam a mondatot hogy: Eddig csupán játszadoztam, hihii… Mondjuk kaptam mondatot, de nem ilyesfélét. Az angolom idebent kissé megkopott, de azért értettem a lány szavait még akkor is mintha nem is Ő mondta volna. Most is döbbenten kerestem a lány arcán az elfolyott mimikát, kijelentve hogy: Csak viccelt.. de nem kaptam hasonlót. Shizu tartása, annak jellege, kiállása… mindene egy csapásra megváltozott. Nem értettem mi folyik itt. A lány harcra hívott, mikor eddig menekült, meg csak az íját próbálgatta rajtam… de ez most más. Kissé aggódva tekintettem a lányra, remélve hogy nem valami vírus fertőzte meg, esetleg nem-e skizofrén, amiről eddig nem tudtunk. Vagy csak nekem nem lett szólva. >< Az is megfordult a fejemben hogy esetleg valamiféle speciális képessége aktiválódott, de az tudtommal személyiség változással nem jár… vagyis még nem találkoztam vele…

- Shizu? Jól vagy? – Kérdezte aggódva. Remélem hogy nincs baja… egyszerűen nem tudtam hogy miként álljak a fejleményekhez…
- Mi volt ez az előbb? Megijesztesz. – Mondtam neki, felé fordulva. Majd ha válaszolt, és valamennyire megnyugodhattam akkor támadtam is. A pajzsom balra tartva magam elé emeltem, míg a kardommal most nem vágás mintsem inkább szúrást szerettem volna bevinni. Ha tudtam újra próbáltam, de nem hátráltam.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Feb. 12 2014, 23:54

- Shizu? Az Aoi Shizuka nevű userre gondolsz? - kérdezett vissza a rideg gépi hang - A céhtársad jól van.
A test rezzenéstelen arccal állt és várt, még egy újabb nyílvesszőt se húzott elő a tegezből, a pengéd hegye szinte már a vértjét érte, amikor ugyanazzal a gyorsasággal, ahogy a karod nyomta előre a fegyvert, mozdult az ő teste is együtt a kardoddal: enyhén oldalra, és mélyen hátra hajolva, olyannyira, hogy már a térdét is meg kellett rogyasztania, hogy egyensúlyát ne veszítse el, majd kerülte ki a következő szúrást és az azt követőt ugyanolyan veszedelmes sebességgel és pontossággal, végül a háta már olyannyira meghajlott, hogy kezeit hátra kellett támasztania, és hídba lemenve fordult át kézállásba, 1-1 rúgással a csuklóidra célozta, majd fordult tovább hátra, lábra
- Aoi Shizuka usernek azonnali továbbképzésre van szüksége: kontroll teljes átvétele megtörtént... demonstráció folyamatban... - hang semmivel sem lett barátságosabb, és nem is hasonlít Shizukáéra
Most, hogy ismét pár lépésnyi távolság keletkezett köztetek, gyakorlott mozdulattal húz elő egy nyílvessző a tegezből
- RenAi user! A lovag kaszt a rendszer leghatásosabb ellenpárja az íjász kasztnak. A pajzs tökéletes használatával bármely távolsági támadás hatástalanítható. Ehhez mérten Aoi Shizuka user számára ez egy extrém nehézségű feladat. A maximális hatékonyságú elsajátítás érdekében, utasítom RenAi usert harci képességeinek folyamatos fokozására! - közli színtelen hangon
Ha közelebb kerülsz hozzá, a lábad közé suhint az íjjal, majd a reakciódtól függetlenül hátrébb lép, és közelről rád célozva lő, majd ismételten, ezúttal az íj felső felével vág az arcod felé

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Vas. Feb. 16 2014, 18:14

Furcsa… ez a lány felettébb furcsa… most úgy beszél magáról mintha nem is Ő lenne… nem értem még mindig a dolgokat, és sejtésem sincs hogy mégis mi váltotta ki ezt belőle, elbizonytalanodtam hogy most folytatnom kéne-e… elvégre… elvégre céh-tag és nem akarok neki rosszat, meg amúgy sem akarnék. A lányt végig hallgatva elkerekedett szemekkel, értetlen arckifejezéssel tekintgettem rá, miközben próbáltam felfogni és értelmezni a szavait.
- Még mindig nem értem mi folyik itt. - Adtam jelet az értetlenségemnek majd mikor a két lábam közé a földre lőtt, hátráltam kicsit, a bal lábamat hátra a jobbat előre és már támadtam is. Azt hiszem ennek a  valaminek akkor lesz vége, ha véget ér a mérkőzés. Így a legjobb ezt gyorsan lejátszani, azt hiszem Shizu és a másik Shizu is ezt akarja. Lábammal ellököm magam, és a pajzsommal támadok. Tudom hogy így el fog érni a támadása de nem érdekel, a pajzsom meglendítem és megkísérlem megütni vele a lányt. Ha nem sikerült akkor a lendületet felhasználva a kezemben lévő kardal támadom. Majd vissza vonulok, figyelem a lány sávját hogy találtam-e. >< Még mindig nem értem mi folyik itt, és csak remélem hogy ha vége a harcunknak akkor visszatér az igazi Shizu. >< De ha nem… akkor nem tudom mit csináljak. >< És csak remélem hogy nem én rontottam el valahol a lányt. >< Addig hátráltam míg pont bele értem azoknak a bábuknak a ható körébe amik önmaguktól támadnak egy bizonyos távolság után. Igaz nincs sok sebzésük, sem pedig életük, de nagyon gyorsan tudnak vissza respanolni. Idegesítőek most. Megijedve léptem vissza a lány felé, suhintva kettőt a bábura hogy elpixeleződjön, addig van időm kiosonni onnan hogy újra a lánnyal tudjak foglalkozni. Amint kiértem szembe álltam vele, és ismét kész voltam védekezni. A pajzsom ritkán hagy cserben, és akkor is azért mert én hibázok. Erre most nincs sok lehetőségem. A lányra összpontosítottam. Figyeltem mikor támad.

/Élet:225 Páncél:60-8=52-8=44-8=36/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Kedd Feb. 18 2014, 21:09

Shizuka üresen tükröződ tekintete csak ekkor mutatta jelét bármiféle életnek, bár a arcát továbbra se színezték meg érzelmek, szemei némiképp életre keltek: RenAi kardjára fókuszált gépiesen mindkettő, s a kék íriszű szemgolyók előtt vörös színű felírat futott végig, s került elő újra meg újra:


System Override


Ahogy a kard mozgott, úgy követték másodperc pontossággal a szemei a penge hegyét. Akárcsak az előbb, ismét az íjon váltott fogást, úgy, hogy azzal lőni semmikép sem lehetett volna, az ideg ugyanis Aival szembe nézett, s az íj felső vége akár egy harcművész lándzsája meredt előre a levegőbe.

A lovag lány hirtelen rohamára tett pár lépést hátra, láthatóan inkább megtámaszkodni, s az elsodródást elkerülni készült fel így, mintsem a menekülési vágy tétova mozdulatai voltak ezek. Az íj végét a pajzs és a kard közötti szűk rés felé rántotta, de a helyett hogy kardnál sokkalta hosszabb japán hosszú íj RenAi vértjének ütközött volna, egy hirtelen mozdulattal a kard pengéjének koccant nagy erővel, kifele próbálva sodorni a pengét, az íj vége elkerülve a lányt, valahol a felkarja körül köthetett ki, de mindezt Shizuka már nem láthatta: bármi is lelte a lányt, azzal úgy tűnik, nem számolt, hogy a pajzs nem csak védekezésként lesz majd bevetve, hanem hatalmas pofon erejével taszítja majd odébb. Egyensúlyát elvesztve próbált pár lépéssel ellentartani az esésnek, de már nem állíthatta meg az elkerülhetetlent.
Levegőbe csapó karjai hátrafelé kalimpáltak, s már nem tartotta vissza immár semmi RenAi kardját, hogy Shizuka vértjének megadja a kegyelemdöfést, mely a repedések mentén apró szilánkokra tört, majd pixelként szállt tova.
A penge pedig vörös csíkot ejtve mart bele a pixel-testbe, mely a következő pillanatban már a földön hevert, a hátára zuhanva.

Egy másodpercnyit sem tétovázva gördült oldalvást, majd négykézlábról talpra tornázva magát futott majd 4-5 métert, csak eztán került elő nyílvessző a tegezből, de ahogy Shizu ismét ellenfelével szembe fordult már az ökle fölött rezgett a nyílhegy
- Szóval nem érted! A nevem Sai! Én felelek a képességeitek helyes működéséért. SAI azaz, Skill Assisting Artificial Intelligence. Az a Shizuka, akit te ismersz most is lát és hall minket, azonban szeretném, ha jobban megértené az íjász kasztban rejlő harci potenciált!
A rövidre szabott bemutatkozás végeztével pedig ellőtte a nyilat, majd futásnak eredt, egészen a legközelibb fal felé futott, s közben nem volt rest újra felíjazni a fegyverét. De nem állt meg a falnál, ahogy Shizuka tette alig pár perce, hanem széles ívű kanyarban követte annak vonalát.
- Megjegyzem, a harcászati adattáram szerint elhibázott döntés volt a megalkotóim részéről, hogy védekezésbeli lehetőségként semmiféle közelharci eszközt nem biztosítottak ennek a legkevésbé sem lebecsülendő kasztnak!
Ahogy ezt kimondta, a hátán, derékmagasságban, egy rövidke tok épült fel pixelekből, majd annak végén egy markolat öltött formát, ahogy rózsaszín pixelek felfalták a levegőt az új tárgy helyén.


PP: 0/24
ÉP: 28/50

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Csüt. Feb. 20 2014, 19:04

A lány zavaró viselkedésével nem tudtam mit kezdeni. Úgy voltam vele hogy ha gyorsan véget vetek a harcnak akkor befejeződik ezt az egész, elvégre a harc alatt lett ilyen… A küzdelmünk kegyetlenül folytatódik, támadok, védekezik majd védekezek és Ő támad. Nagyon oda kell ám figyelnem hogy mégis miféle húzásra számíthatok tőle, elvégre egész modorában, harci stílusában megváltozott és bizony nem volt egyszerű nyomon követni a „fejlődését”. Sőt még a végén én tanulhatok tőle. Eleinte retteget a pengémtől, most meg profi szinten ügyel arra miként is használom. A támadásom sikeres volt, úgy néz ki nem számított arra hogy a pajzsommal is üthetek, és ezzel földre is taszítottam. Nem kegyelmeztem neki, minél hamarabb véget akartam vetni ennek az egésznek… Sikeresen találtam és ezzel a páncélja pixelfoltokba bomlott és tűnt el a semmibe. Nem hezitált Shizu gyorsan kigurult a hátrányos helyzetéből, és futásnak eredt, majd a nyilát fenyegetően felém tartva, keze az idegen, de még nem lőtt, meglepettségemre bemutatkozott, megint… majd mielőtt bármit is tehettem volna a nyila már szélsebesen közelített felém. >< Megpróbáltam kitérni előle, de pajzsomat ismét ügyetlenül használtam, és nem rántottam elég gyorsan magamhoz, így eltalált a támadása. De nem érdekelt különösebben.
- Izé… várj akkor te is segíteni akarsz neki? – Lelkendeztem, bár fel ötlött bennem még egy dolog.
- Az tök jó, akkor már két segítője is van! – Örvendeztem a felismerésnek. Majd felszaladva a falon, megjegyzett egy furcsaságot, amit nem értettem. Közelharci védekező eszközt akar. Most akkor adjam oda neki a pajzsom? Nézek a kezemben lévő tárgyra. Ha oda adnám neki sem járna vele sikerrel, sőt.. ha jól tudom mivel az íjász távolsági kaszt ezért nincs védelme közelharcra nem?... Bár hiába, még mindig nem értem ezeket a túlbonyolított dolgokat. Azt vártam hogy a lány most mire készül, feszült idegekkel néztem a Shizu vagyis SAI mozdulatait. Majd úgy döntöttem jobb megelőzni a bajt, így támadtam. Minden erőmet összeszedve igyekeztem fegyveremmel megsebezni.

/Élet:225 Páncél:60-8=52-8=44-8=36-8=28/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Kedd Feb. 25 2014, 23:07

Shizuka, vagyis Sai a háta mögé kapott, s gyors mozdulatokkal végigtapogatta az újonnan megjelent itemet
- Yosh! Az eszköz importáló parancs sikeres volt, még innen ebből a personából kiadva is! - jegyezte meg fennhangon
- Ahhoz képest, hogy lovag kasztot használsz, elég nagyokat tudsz ütni, RenAi user! Shizuka user pedig alig osztott pontot az Életre...

Lám-lám, meg van az eredménye az egyoldalú pontelosztásnak: Shizuka hiába gondolta, azt, hogy a gyorsaság és a fegyverkezés kell hogy a legjobb legyen, hogy tartani tudja a tempót a céhtársai mellett, de leginkább velük szemben, amikor ilyen lehetőségre adódik helyzet, mint, most, hogy végre egy kicsit gyakorolhat.

De hiába a jó elgondolás, ha az életpontjai alapján még egy ilyen top felszerelés védőértéke mellett is csupán alig 3-4 ütésnyit bírna ki. Arról nem is beszélve, hogy egy jó küzdelemben az optimális pontelosztás semmit sem ér, ha olyan esetlen, félszeg módon áll hozzá a lány. Akkor minden elveszett már a legelső pillantásnál. Márpedig egy vörös indikátorossal szemben... már alighanem halott lenne

- Igen, RenAi user, jól látod, a célom, hogy segítsem Shizuka usert. Szükségesnek tartottam a beavatkozást, mert tapasztalt kasztbeli segítőtárs nélkül nem fog sikerülnie elsajátítania a kasztjának megfelelő taktikákat és cseleket.

- Ellenfél nélkül nem tudom megmutatni neki mindezt, viszont egy player killer már alig hanem nullázta volna. Ezért is vártam egészen idáig, mivel tapasztalataim szerint a céhen elül nem történik annyi végzetes kimenetelű pvp mint ismeretlen userek között.


Míg válaszolt, felíjazta a fegyvert ismét, ám, arra már nem volt ideje, hogy RenAira irányítsa. A lovag kardja szinte
már a pixeltestet érte amikor a nyilat eddig húron tartó kéz villámgyors mozdulattal húzta elő az új itemet a tokjából, Shizuka dereka mögül, s rántotta a kard útjába, olyan fürgeséggel, hogy a két penge szikrát hányt.

A rövid vadásztőr volt az, ami a kard útját állta, pontosan azaz item, amit Sai idézett valamiképp Shizuka övére.
A csattanás erejétől Shizuka teste hátrébb csúszott a tükörsima padlón, Sai kihasználva a pillanatnyi lehetőséget, a nyíl tolla után kapott, s már pendült is a húr, s repült a vessző az ellenfél felé.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Csüt. Feb. 27 2014, 23:28

Shizu viselkedésére valamelyest magyarázatot kaptam, sőt örülhettem mert végülis igazam volt. Az a valami azért irányítja hogy segísen neki, hogy új dolgokat tanítson, hogy rávilágítsa miféle lehetőségek állnak előtte… igazán érdekes, sőt egy ilyesmi nekem is jól jött volna anno, de úgy nézem ez valami új fejlesztés lehet. Shizut vagyis Sai-t elnézve igazán irígykedem, bár tény hogy furcsa vele így beszélni, egy lélektelen géppel, aki parancsot követ, méghozzá azt hogy segítsen a céh társamnak, innentől már kiérdemelte a tiszteletem. Bár egy dolgot azért nem értettem a mondandójában.
- Izé… azt mondod hogy jobb az hogy céhtárs csatánál jöttél inkább segíteni, mintsem hogy akkor bukkantál volna fel mikor valami igazi gyilkossal harcol? – Nem rétettem, elvégre akkor mindnképp fel kellett volna hogy bukkanjon, de persze nem zavart az sem hogy most tette mivel így Ő is segített neki. Így ha már ketten védjük a lányt akkor örülök neki. Legalább nem kell féltenem, bár tény eleinte aggódtam hogy hogy lesz ebből harc, hát így megoldódott. Igen, Shizut nem harcra teremtették, legalábbis ahogy legelőször elnéztem most viszont más… igaz csak Sai miatt, de ha Ő segít megmutatni a benne rejlő képességeket, akkor talán Shizu is bátrabban áll majd a dolgokhoz, elvégre Aincardan, sőt ebben a céhben igenis kell hogy az ember ki tudjon állni magáért és a csapat társaiért… A lány ismét támadott, elő hívott egy kést amivel hárította a kardom. oO Meglepődtem, nem tudtam hogy az ílyászoknak ilyenük is van. Így nem talált be a vágásom, de a pajzsommal hátrébb taszívta nyertem egy kis teret magunk között. De figyelmetlen voltam, így a nyilával ismételten eltalált… ezek után a beálló csendre megmagyaráztam hogy miért is tudok ekkorát sebezni…
- Tudod, Sai én a kasztomhoz képes átlagos sebzéssel rendelkezem… sőt ismerek nálam alacsonyabb szintű tankot és aki nem mellesleg lovag is, és mégis nagyobb a támadása az enyémnél. A pontelosztásom azért ilyen mert már százharmincegy pontot tudtam elosztani, a meglévő szintemnek és boss-harcoknak köszönhetően…és még erre jönnek rá az itemek álltal osztott stat pontok. – Magyaráztam. Majd ismét támadtam, egy alulról felfelé vágással.

Élet:225 Páncél:60-8=52-8=44-8=36-8=28-8=20/


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Márc. 03 2014, 18:31

- Elfogadom az érvelésedet RenAi user. A szintkülönbség valóban nem kedvező. Aoi Shizuka user felkészítésére tett akcióm az eddig gyűjtött adatok alapján nem megfelelő időpontban lett indítva. A behatolás eredménytelen... Persona elhagyása megkezdve... motorikus funkciók feletti vezérlés visszaadása elindítva
Épp mikor RenAi kardja pengetávolságon belül jut, a lélektelenül, gépiesen mozgó szembogár megrázkódik, csillogva tér bele vissza az élet.
- Viszlát RenAi user! - ver visszhangot a teremben a gépi hang
A vadászkést markoló kar még elindul, hogy hárítsa a vágást, de félúton elakad, s ernyedten hullik vissza a test mellé.
Pixelek röppennek fel a megsebzett Persona virtuális testéből a vágás nyomán
A támadás ereje kibillenti a lány testét az egyensúlyból, mindenféle reflexből történő mozgás nélkül borul hátrafelé

- Ai-chan... ! - hagyja egy megborult test ajkait egy halovány hang, oly gyenge, hogy akár egy kis szellő is elfúná, ha most nem az alagsorban lennétek, hanem a szabadban
A kéz, mely egy pillanattal ezelőtt még visszahanyatlott, most remegve emelkedik a magasba, kiejtve az ujjak szorításából a kést, sután a lovag lány felé kapva

Kiszabadultam! Újra én vagyok én! A hangom... a hangom végre hallom! A karom megmozdult, amikor én akartam mozdítani. Fááááááááj. A fejem! Rettenetesen! De hát, ez... ez lehetetlen, Kayaba szerint nem fájhat semmink... Olyan nehéz... Nehéz ébren maradni... Fáradt vagyok... Jó lenne most csak ringatózni a tenger lágy hullámain... Bocsáss meg Ai-chan...

- Bocsáss-h me-h... - az utolsó pillanatra már az ajkak se mozdulnak többé, a mondat befejezetlenül szakad belé, ahogy artikuláció nélkül egyetlen sóhajjal válik csenddé.
A szemek elnehezülnek, a kar, az izmok kontroll nélkül adják meg magukat a gravitációnak.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Pént. Márc. 07 2014, 16:39


Sai furcsán beszélt és furcsaságokat is mondott, sok szót nem is ismertem igazán… de azt hiszem a létezése lényegét megértettem, most már tudom hogy Shizu segítségére van, és próbálkozott is, mikor a stat pontokat kezdtem el magyarázni, akkor igazat adott nekem, bár nem értettem hogy most mégis miért „megy el” kicsit fura volt nekem… vagyis leginkább nem tudtam mit kezdjek vele, azt hogy hogy is kezeljem. A fegyverem lendült már nem bírtam vissza fogni magam… pedig igyekeztem, a mondatából mikor megemlítette hogy lelép, akkor már igyekeztem vissza venni a lendületből, hisz csak úgy nem támadnám meg Shizut. Sai tud és akar védekezni, Shizu viszont fél… fél használni az erejét… legalábbis azt hiszem. Mikor a lány kezéből kicsuklik a kés, én is elengedem a fegyvereim, mind a pajzsom mind a kardom hangos csörömpöléssel ér földet. A lány után kapok, megfogom a kezét, és térden alá csusszanok hogy elkaphassam, és ne essen nagyot. Ugyan nem fájna neki, és sebzése sem lenne… de van amikor ilyen haszontalan tett is sokat jelenthet valakinek. Szegény Shizu, elgondolni sem tudom mit érezhet… és én sem tudtam mi a legjobb, miként is kellett volna igazán cselekednem. Shizu szeretetre méltó aranyos és kedves lány, most Sai miatt biztos össze lehet zavarodva… vagyis én biztos össze lennék. Pislogtam a lányra, és erősen füleltem hogy halljam miféle szavakat akar formálni az ajkjaival, mely elhaló csendes szót tudtam csupán kivenni. A felsőteste a térdeimen volt, azzal támasztottam meg a fejét, így pont szemben volt velem. A két kezemmel tartottam hogy le ne csússzon onnan.
- Ne beszélj butaságokat! – Szidtam le egy picit, de a hangom végig kedves volt. Mikor láttam hogy a lány mennyire kifáradt megijedtem, és a pulzusát kezdtem el kitapintani, egy pillanatra nem éreztem semmit, meglepődtem sőt meg is ijedtem, majd mégiscsak érzékelni kezdtem valami halovány de sűrű ütemet a csuklóján... Nagyot sóhajtottam, és gondosan vigyáztam rá amíg magához nem tért.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Márc. 26 2014, 01:26

Ernyedten lógott RenAi karjaiban, pulzusa alig volt, a leheletét is alig lehetett érezni. Az agy védekező mechanizmusa a túlzott stresszre. Kikapcsolás. Érzékszervi szinten. Időérzék szinten. Emlékek és álmok nélküli sodródás, miközben körülöttem peregnek a percek. De ha az elme nincs jelen már a játékban, akkor vajon képes-e kiszabadulni a virtuális börtöne fogságából, és egyben kijátszani a Nerv Gear halálos mikrohullámait?

Fekszem. Valami nyomja a hátamat. Meg a fejemet is. Fognak. Egy kéz fog az oldalam alá. Ölben vagyok. Valaki ölében, a lábain pihenek. Hol... hol lehetek?
- Hol... - leheli ki az első szavakat a lány, olyan halkani, mint aki fél a saját hangjától, mint aki nem tudja mennyire lesz hangos az első szava
- Hol vagyok?
Pillogva nyitja fel szemeit, s egyenest egy kék hajú lány tekintetével találkozik. Némán bámul, mint aki nem ismeri fel, akit lát. Szemei bejárják az elé táruló kép minden négyzetcentijét, nem csupán RenAit, ahogy fölé görnyed, de a terem plafonját is. Eltelik pár pillanat mire a felismerés felcsillan a szemeiben, s a bizonytalan vonások lassan felolvadnak egy mosolyban
- RenAi-san!
Az ernyedten logó karok is felemelkednek a magasba, a lovag lány fejét közrefogva simulnak az arcára, majd fésűfogakként siklanak az ujjai a kék tincsek közé, hogy aztán a vállakra hullva karolja át a két keze a lány nyakát
- Felkelek... jó? - kapaszkodik meg teljes súlyával, s igyekszik a lábait maga alá vonni.
Az életcsíkból alig maradt valami, az is pirosan pulzált, monoton, halk hangon adva vészjelzést Shizukának a kritikusan alacsony szintjéről
Harcoltam? Harcoltunk? Ai-channal? Rémlik, hogy... aztán valami kiszorított. Valami ami... Sainak nevezte magát. Nem tudtam mozogni. Minden, amit csináltam, azt ő irányította. De vajon...?
Shizu félrepillantott: RenAi életcsíkja még mindig érintetlenül zöld és teljes volt.
- Vesz... - bizonytalanul harapta el a szót
Sai
- ...-tettem? - mondta ki a végre megszületett gondolatot
- A párbajt, elvesztettem, igaz?




Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Aoi%20Shizuka_lv10_max50_act5_0_1

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Csüt. Márc. 27 2014, 20:06

A lány eszméletlenül feküdt elernyedt testtel a térdemen. Igyekeztem kényelmet és biztonságot nyújtani neki míg magához nem tért. Pár pillanatra megilyedtem hogy mi van ha… de a pulzusát kitapintva megnyugodtam. Tudtam hogy nem lehet baj, de az a SAI valami furcsát csinnált vele, és nem tudtam mi tévő legyek hirtelenjében. Folytattam vele ugyan a harcot, elvégre SAI is azt mondta hogy ez mind Shizu érdeke, és ha ez tényleg így van akkor én nem fogok ellene szegülni. A program ami átvette a lány felett az irányítást mondott pár érdekes dolgot, mint például hogy Shizu lát és hall mindent, ugyanakkor a mozdulatait ő irányítja. Amit el is hittem, mivel a céhtársam eleinte megtámadni is alig mert, védekezésben is gyengélkedet… egyszerűen félt a harctól… Nem úgy mint SAI mozdulatai határozottak és lenyűgözőek voltak, még én is megkíséreltem ellesni egy-két mozzanatott.. de félek ügyetlen volnék én az ilyesmikhez. Míg a lány eszméletlen feküdt a térdemen, kezemmel megtámasztva a fejét, végig azon elmélkedtem hogy mit kellett volna másképp tennem, de amint megpillantottam Shizuka szemeit ösze-össze ráncolódni, majd a fényt megszokva kinyílni ámbár még egy ideig értetlen, arrcal meredt előre. Nem szoltam semmit, csupán megkönnyebbülve elmosolyodtam. Mozzanatai arra utaltak hogy fel akar kellni, majd ezt szavakba is foglalta. Halk elnyelődő szavakba.
- Had segítsek. - Igyekeztem tartani és segíteni, hogy szemben állhassunk egymással.
- Jobban érzed magad? – Kérdeztem tőle, még mindig aggódva picit. Ilyet még senkinél sem tapasztaltam, szóval biztos valamiféle újítás lehet a rendszerben, de azért van még mit finomítani rajta, hogy például a „megszállt” hogy utána ennyi ideig azért csak ne legyen eszméletlen, egy igazi harcban akár meg is ölhették volna gond nélkül nem védett övezetben… A kérdésére nem tudtam hirtelen mit is válaszoljak… hisz igazság szerint nem is vele harcoltam…
- Nem, nem vesztettél… és én sem. SAI feladta. – Mondtam. Mivel így történ, egyszer csak lelépett eszméletlenül hagyva Shizut… haragudtam rá érte.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Aoi Shizuka Vas. Ápr. 27 2014, 17:24

Nem volt egy egyszerű talpra állás, de RenAi segítségével sikerült újra függőlegesbe tornáznia magát.
- Hai, már jobban, köszi, csak még egy kicsit még szédülök - engedte el a céhtársnője nyakát, de még így is megingott egy pillanatra: az oldalt lépés sem volt elég, Ai könyökeibe megkapaszkodva nyerte csak vissza az egyensúlyát
- Sumimasen, mindjárt jobb lesz, érzem hogy kezd kitisztulni a fejem - s el is engedte a lányt
Igyekezett leporolni a szoknyáját, meg a térdeit, még ha nem is lett igazán piszkos a ruhája, az esés miatt most kicsit zsibbadt mindene
- De azt hiszem, nem fogom tudni folytatni így az edzést, gomen... - fűzte hozzá szomorkásan - és úgy érzem, nem is igazán nekem való ez a párbajosdi
- Eto... köszi, hogy kipróbálhattam! - derült fel meg is hajolva, majd nagy beleéléssel, de boldogan csattan fel: - Demo, RenAi-sempai wa sugoi desu yo! Még SAI-t is visszavonulásra késztetted! Hontouni kakkoi!
Aztán lehajol a késéért, de már nem botlik, nem inog meg, az íját is összeszedi a földről
- Ano... senpai... Nem megyünk fel kicsit? Inni valami üdítőt? - kérdezte bűnbánó képpel - Nem szeretném, ha miattam kéne abbahagynod az edzést, de úgy érzem teljesen kiszáradtam. Meg egy kis napsütést is jól esne most, úgy érzem!
Shizu úgy érezte, hogy az alacsony mennyezetű alagsor szinte összenyomja, vagy bármelyik percben rájuk szakadhat. És még valami émelygés-szerű érzés is fojtogatta a gyomrát, ahogy a teremben szétnézet, vagy ahogy a tőrre pillantott. Megrázta a fejét, hogy a zavaró gondolatok és az érzés múljon, majd kérdőn nézett a lovag lányra

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by RenAi Vas. Május 04 2014, 22:55

Kicsit rosszul éreztem magam mindezek után. Szerettem edzeni és harcolni is, de amint láttam Shizu nem igazán. Talán nincs benne harci szellem, vagy inkább csak túl féllénk, túl lágy szívű ahhoz hogy bárki ellen is komolyan fordítsa a fegyverét, nem úgy mint SAI… ez a program fura… mármint fura volt az hogy egy programmal úgy beszéltem mint egy emberrel méghozzá Shizu szájából… kicsit megilletődtem de hamar rájöttem hogy nem ártani akar a lánynak, így meg is nyugodtam… bár akárhogy is nézem azért sikerült kicsit ártania neki… azt hiszem mindez nem segítségére szoltált, talán méginkább lerombolta az önbizalmát, és még a kitartását is teljesen lenullázta. Legalábbis ezzel magyaráztam azt hogy olyan fáradtan összeesett. Nem tudom mit érezhetett, mivel engem még nem szállt meg hasonló „teremtmény”… mégis borzasztónak tudom elképzelni, látva Shizu-samat…
- Hadd segítsek! – Kérem az engedélyét látva hogy még mindig támaszkodnia kell hogy el ne essen, majd mikor megkapaszkodik bennem, gyengéden megtapasztom a kezem az övén, hogy ha esik, se ejtsem el. Szavatkozik mindezért… ugyanakkor baromira nincs miért…
- Ne szavatkozz, nagyon is ügyes voltál, még SAI nélkül is. – És igenis így gondolom mivel láttam hogy Ő bizony mindent bele adott, így az már mindenképp dicséretet érdemel nálam. Majd áradozni kezdett nekem, amibe bele is pirultam. Elfordítottam a fejem, eddig alig volt lány aki ezt elérte volna nálam. Jól esett a rólam kialakított képe, bár tudtam hogy mindez nem igaz… nem vagyok nagyszerű és társai… én csak én vagyok, átlagos, bohókás és megállíthatatlan. Szeretném ezzel jellemezni magam inkább, nem olyasmivel amitől beképzeltnek tűnhetek, hisz én csak egy egyszerű lányka vagyok, semmi több… A lány ajánlatát rögvest elfogadtam, sőt amint kijelentette a napsütést, teljességgel egyet értettem vele.
- Hmm, akkor szerintem menjünk el inkább piknikezni! – Vetettem fel ötletnek az első gondolatomat. Mivel én is vágytam némi levegőre és napfényre… és szomjas nah meg persze éhes is voltam már… ráadásul nyugodt környezetben beszélgethetünk tovább és ismerhetjük meg egymást méginkább. :33

Köszönöm a játékot :33

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 11 2014, 13:52

Ossu!

Őszinte leszek, SAI nem volt jó ötlet xD Lezárom a párbajt, 25 xp és 70 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3 Empty Re: Aoi Shizuka vs. RenAi - Ikeee - Avagy JL-csata csajos módra :3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.