Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Vandok Pént. Jan. 17 2014, 20:16

Licht valamiért mellém jött és közben Itachi meg eltűnt. Ezek most utálják egymást, hogy mindig más időben vannak ugyan azon a ponton? Eközben Hegyjáró a lábunk alatt motoszkált. Na és ott volt Bestia, vagy is Félbestia.
- Nagyon cuki volt, aranyos, kicsi és ártatlan.
Olyan volt mint egy: oroszlán, kígyó, denevér és bika.
- Honnan lehet ilyen kis jószágot találni..?!O_o
Mintha megállt volna az idő. Lassú és hosszadalmas volt minden egyes pillanat. 1 perc 1 órának tűnt és mindenki lassan, óvatosan lépne.
- Így a küzdelemnek, a beszélgetésnek, a napnak nem lesz vége.
Elkezdtem Lichthez beszélni de ő nem válaszolt csak némán állt egy helyben.
-Csak én vagyok itt?
Kérdeztem magamtól Hegyjáró pedig kérdően nézett rám.
-Ahj nincs értelme itt lenni!!!
De nem indultam, vártam amíg az idő telik Itachi pedig előkerül. Én játszottam a rókámmal. Alkonyodott dermedten álltam ott egymagam Licht úgy 200 méterre tőlem állt.
Hideg volt én szoknyában és rövid ujjúban fagyoskodtam. Leültem a földre és az ölembe kaptam a kis Vöröst. Az ég pirosodott, odaszóltam Lichthez még mindig állt és várt.
-Nem az én erősségem a türelem. Ha 2 percig ezt kéne csinálom ezen eseten kívül, akkor veszítenék.
A port rúgtam és magamon kívül voltam.
-Nem! Én nem fogok itt ücsörögni!
Majd egyet kiáltottam.
-Itachiiiii!!!!
Senki nem válaszolt, egyre idegesebb és idegesebb lettem. Lefeküdtem a fűbe Hegyjáró pedig nekem dőlt. Nyöszörgött és morgott. Ő elkezdett fülelni.
- Mi lehet ez?
Mondtam a rókámnak és elkezdett vicsorítani. Ingerült, fáradt? Nem tudtam, aggasztó volt őt ilyennek látni. Ledermedtem.
Vandok
Vandok
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Jan. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Itachi Saton Pént. Jan. 17 2014, 21:27

Zene:
Kicsit elbóbiskoltam így hát én is elvesztettem őket szem elől. De aztán hallottam ahogy a madarak károgtak az égben így hát a hang irányába mentem. Nem voltam tőlük nagyon messze, nem kellet sokat menni amikor ismét megláttam őket és pont mögéjük estem.
-Na végre akkor had menjen a móka!
És elkezdtem szórakozni velük és ide oda rohangáltam úgy, hogy közben halljanak és legyen sejtésük hol is vagyok. Nagyon fáradt voltam már és ahol elbújtam ott is majdnem elaludtam szóval nem volt kedvem már tovább folytatni pedig izgalmasabb dologra számítottam viszont itt nem is igazán a harc hanem a taktika volt az első szempont. Én is elkezdtem taktikázni és gondolkodni, hogy is lephetem meg őket és, hogy is nyerhetném meg a meccset . Számolgattam sokáig de a sok futkározás közben kezdtem fáradni és szédülni is hisz csak körülöttük futkostam. Majd eszembe jutott:
~A tíz hollóval a levegőben egy nagy kört formázok úgy, hogy ne vegyék észre majd szemből feléjük futok és amikor rám készülnek elugrok onnan majd jönnek a madarak Licht-re úgy hogy ne essen komolyabb baja. Tudom kicsit alattomos de ha ezt nem teszem meg én kapok ki.~ Majd kört formáztam a madárkáimmal és körbe-körbe repültek várva a jelemre. Majd ahogy elterveztem beálltam velük szemben és feléjük tartottam bár már fáradtan.
-Viszlááááát!
És szélsebesen rohantam feléjük de a rókája állta utamat így kénytelen voltam a rókájáról indítani az ugrást és dobbantónak használni majd mikor elrugaszkodtam Licht feje fölött suhantam el.
-Madárkések, ha te is hát én is! -lesz ami lesz alapon ráküldtem a madarakat!


||Ha sikerül akkor 150%-os sebzés az 54 sebzés. ||


A hozzászólást Itachi Saton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 17 2014, 21:49-kor.

_________________
Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 27k9m7cqiz8uyz6cmg5
Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 81ks
Pontok:

Színem: Wasabi
Vámpír én: Vérvörös
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 17 2014, 21:27

The member 'Itachi Saton' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Licht Pént. Jan. 17 2014, 23:55

Míg a cuki Bestiámon voltam elképedve, addig Vandok mormogott valamit, de nem igazán értettem, de megkérdezni se volt időm tőle, hogy mit szeretne, mivel Itachi hirtelenjében előkerül és támadásba is kezdett. Védekező pozíciót vettem fel, de későn ébredtem rá, hogy ez csak elterelés nme láttam mikor idézte meg a madár késeket, így arra nem számítottam. Hiába volt ott a cuki Bestiám, hirtelen instabilak lettek a pixlei és visszaváltozott eredeti formájába, majd ezzel meg is szakadt az idézés, így teljesen végtelen voltam kések ellen. Persze szerencsémre csak az életpontjaim feléig jutott, mivel beállítottuk a meccset, hogy ha elérünk az éltünk feléhez ekkor rendszer megfújja kürtöt, az én estemben pontosan ezt volt, különben igencsak ott hagytam volna a fogam. Vandokkal nem is foglalkozott, bár igaz nem lett volna szerencséd számára, ha ő is támadva van. De visszatérve a csatához, igen kikaptam, bár ha Vandok még szerencsés akkor talán mi csajok nyerünk, de kétlem ezzel a kerge marhával szemben.
-Nos akkor én kiestem. Hajrá Vandok küzdj egy kicsit, de ki is szállhatsz, ha nem akarsz küzdeni.
Majd kibattyogtam a néző térre és néztem, leültem és vártam mit lép a ként bennmaradt páciens. ~Nah, csak vége lett, bár ha előző körbe támadok akkor és viszem a meccset, de had legyen siker élménye a kedves céhvezérnek, nehogy már, hogy a tagjai elverjék, na jó néha kell, de most hagytam neki a győzelmet, bár ez nekem fájni fog, mert biztos ki fog nyílni a csipája is.~ Magamba a gondolatimmal ücsörögtem a padon és néztem a lent lévőket és erősen sasoltam, mert még mindig sötét van.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Vandok Szomb. Jan. 18 2014, 21:50

Licht kiesett, természetesen nincs esélyem mert 10 életem van.
A társam kiment a nézőtérre és drukkolt.
- Ajánlom is licht!
Csak Hegyjárót vetettem be és most még duplát sebez eddig a körig de így sincs semmi esélyem.
- Ah ide kellett nekem is jönni!
Itachira várjunk vagy egy órát erre most sorra essünk ki, így semmi értelme nincsen az egésznek. Szerintem ez az Ita vagy ki ez nagyon el van telve, hogy megverhet egy kezdőt. Licht állata pedig visszaváltotta eredeti alakját és így esett ki. Hát Vörösömmel maradtunk de.. így lesz jobb legalább is, Hegyjárónak könnyebb. Így fog ő is tanulni és ügyesedni.
Itachi meg... nem hinném, hogy nála változna valami.
180 fokos szögben álltunk Hegyjáróval és Itachi volt a középpont. Így támadtunk. Meg is fogom köszönni Lichtnek, hogy drukkolt nekem miután valamelyikünk nem győzött a párbajban. Nem érdekel biztos fogok másokkal is találkozni és párbajozni.
-Igaz?...
Mielőtt támadna Itachi még akkor elmerengtem. Megállt bennem az ütő és nagyon megijedtem és azt kívántam, hogy bár ne jöttem volna velük.
-Nekem feltétlenül velük kellett jönnöm de, minek is?
Gondoltam magamban és közben remegtem mint a nyárfalevél.
-Vajon már most vége? Én nyerek és Licht?
Nem tudtam és ez eléggé aggasztott mert én mindent úgy csinálok, hogy előtte felvázolom a helyzetet, de itt most nincs mit felvázolni, semmit nem tudok előre. De aztán visszatértem a valóságba mert felszállt a por az arcomig. Néztem de szerintem kiélvezte a paranoiámat. Megint csak lefagyott számomra a világ és lassúvá vált. Nem akartam úgy elveszíteni a meccset, hogy másoknak is ezen múlik, nyer vagy veszít.
Vandok
Vandok
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Jan. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Itachi Saton Vas. Jan. 19 2014, 14:09

Licht kiesett. Végre... Ez a csaj? Azt sem tudom ki ez és még próbálkozik a kis kutyájával együtt. ~Vessünk véget a meccsnek mert éhes is vagyok és fáradt, egyébként szívesen eljátszadoznék még velük~ Szétnéztem és vártam, hogy támadjon. ~Buta lány... Én sokkal előrébb járok mint te...~ Már rég észrevettem, hogy mit tervelt ki, hogy körbevesznek. Úgy tettem mint ha nem vettem volna ezt a nagy hülyeséget amit kitervelt és vártam, hogy támadjon. A lány nem támadt egy darabig, besokkolt de hamarosan újra észbe kapott és felém tartott majd mikor már nagyon közel jártak hozzám én csak kiléptem előlük és végignéztem, hogy mennek egymásnak.
-Ne nevettessetek! Legalább valami igazi támadással próbálkozzatok, megölni ígyse-úgyse fogtok.
Majd odasétáltam Vandok ledermedt testéhez:
-Ezt figyeld
~Gondoltam mutatok neki egy kis érdekeset is~ Felugrottam magasra és eltűntem onnan tőle pár méterre, hogy azért még lásson.
-Fontos, a kiszámíthatatlanság és az, hogy olyat csinálj amire nem számítanak . Ja! És az is fontos, hogy mindig előre gondolkozz.
Majd felé csúsztam de meg sem próbáltam megsebezni csak simán elcsúsztam mellette.
-Látod? Azt hitted, hogy támadok de igazából nem...
Majd felpattantam és továbbfutottam
-Mert igazából az elejétől azt terveztem...
A pet-je felé tartottam és szemből a háta mögé ugrottam
-Hogy a saját...
Megfogtam pet farkát és Vandok felé dobtam
-Peted-el támadjak rád és menjen le az a kevéske életed.
Miközben repült a róka még beszéltem de már nem hiszem, hogy egy kicsit is figyelt volna rám hisz egyenesen felé tartott a saját állata.
-Remélem tanultál valamit és legközelebb tényleg sebzel valamit...
Majd hátat fordítottam és el indultam kifelé a küzdőtérről.
~Köszi nektek, jó meccs volt~

\\Ha sikerül kilépni és előletek és egymásnak mentek akkor sebzek 2-t és ha sikerül a pet-et neked dobni akkor -3 és nyertem//

_________________
Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 27k9m7cqiz8uyz6cmg5
Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 81ks
Pontok:

Színem: Wasabi
Vámpír én: Vérvörös
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 19 2014, 14:09

The member 'Itachi Saton' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 24 2014, 12:48

Ossu!

*vakarja a fejét* Egyikőtöknek sincs Látás jártassága, tehát egyformán látjátok (vagy nem látjátok) egymást, a kasztoknak ehhez semmi köze, Itachi, ahogy a hollóid sem pótolhatják a jártasság hiányát. De nem csak ez volt a probléma, úgy kezelted az ellenfeleidet, mintha ők ott se lettek volna, kész tényként állítottál be olyan helyzeteket, amiket hagynod kellett volna nekik lereagálni. A vége különösen vépé volt, lehet hogy magasabb szintű voltál Vandoknál, de a feltételes módú írás ekkor is érvényes marad, nem bánhatsz a petjével kényed-kedved szerint. Az 54 sebzés pedig rejtély, hogy jött ki arra a 150%-os képességedre.

Vandok és Licht 20 xp-t és 50 aranyat kap, Itachitól azonban kénytelen vagyok megvonni a jutalmat a fentiek miatt. A küzdőteret lezárom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs) - Page 2 Empty Re: Itachi vs Licht & Vandok (Edzőmeccs)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.