Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vandok

2 posters

Go down

Vandok Empty Vandok

Témanyitás by Vandok Kedd Jan. 07 2014, 22:31

Na akkor itt is lennének a képességek pályázatai mivel az előtörténetemben nem írtam bele.

Én képességem:
Átváltozás:

Feltudom venni a pet-em kinézetét és tökéletes hasonmásává válok így összezavarva az ellenfelet és ugyan úgy támadok mint a pet-em.
-1 körig tart a képesség és a gyorsasága és a fegyverkezelése a felére csökken így egy körig könnyebb támadni és jobban sebződik.
-Következő körben visszaöltöm emberi formámat és én leszek lassabb 50%-al támadni pedig egyáltalán nem tudok csak a pet-em.

Pet-em képessége
Véres állat
Megnő a rókám és a szemfoga hatalmas lesz az ereje kétszeresére nő és úgy támadja meg az ellenfelet.
-2 körig marad hatalmas utána egy körig nem tud támadni és a 2 körben csak ereje 50%-át tudja használni és csak a 3-ik körben tér ,

Keresztsztori:
Éppen a környéket jártam végig. A várost ahol elég sok új dolgot láttam, és megnéztem az erdőt nagyon jól éreztem magam sok pet-et láttam mind nagyon szép volt és aranyos láttam ahogy harcoltak majd hallottam egy hangot megfordultam majd egy nagy róka feküdt ott sérülten mellette viszont egy repedezett tojás volt amiből kikukucskált egy kis róka. Az újszülött állatnak anyukája viszont lassan lecsukta szemeit és onnan már nem kelt fel. Később párhónaposan már a hegyeket járta így a neve mivel a hegyekben találtam és szeretett is ott téblábolni, a neve Hegjáró lett. Nagyon tüneményes és kezesjószág ezért is szoktam mondani, hogy: ,,olyan mint egy kezesbárány" . Nagyon jó, hogy nem nő túl nagyra mert így mindig hasonlít majd újszülött önmagára. Viszont a harcban közel sem olyan mint pár naposan. Talán azt az egy gyenge pontot tudnám elmondani róla, hogy nem volt igazi édesanyja és ezt még most is hiányolja az életéből de így engem még jobban szeretett és ezért is hallgat ennyire rám mert ragaszkodó és nem bízik meg másban mert mindenkiben csak a rosszat látja erőt csak saját magából merít és a rosszat átfordítja mások félelmére a harcközben. Nagyon erős kis jószág de sajnos anyját ez a bizakodás vitte el egy ember ölte meg pont akkor amikor ő született.EZ számára már csak halovány emlék és nem törődik vele mindenkinek nekimegy bár azóta már visszafogottabb nem tudom ugye látszik, hogy ég és föld vagyunk de ez nem hátráltat jól alkalmazkodunk egymáshoz . Virgonc és legtöbb időnket a szabad ég alatt töltjük azon belül is a hegyekben .
Vandok
Vandok
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Jan. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vandok Empty Re: Vandok

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 10 2014, 23:57

Ossu! Very Happy

A petképességből kimaradt a mondat befejezése, de ettől függetlenül elfogadom mindkét képességet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.