Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

3 posters

Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 16:31

Éppen nem oly régen beszéltem Licht-el aki nagyon jó barátnőm, hogy nagyon kíváncsi vagyok a képességeire és, hogy mit is tud igazán. Elég erős természetű és egyből belement a dologba és meg is beszéltünk egy időpontot.Hamarosan el is érkezett az az időpont amire vártam, hogy végre megküzdhessek vele kíváncsi voltam mit tud. Kimentem a küzdőtérre és vártam, és vártam közbe a fegyveremet nézegetve és elmélkedtem.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 16:42

Itachival a minap beszéltük, hogy ki kéne próbálnunk az erőnket. Meg is beszéltünk egy időpontot, de eléggé szétszórt vagyok így késve indultam el. Rohantam a küzdőtér felé, a bejáratnál láttam, hogy Itachi már ott van. Egy pillanatra megpihentem majd elindultam, hogy belevessem magam a harcba.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 16:53

A bejáratnál megpillantottam Licht-et fáradtan jön felém.Megörültem majd felálltam és odamentem hozzá. Felmosolyodtam majd megkérdeztem:
-Készen állsz?
Majd lihegve válaszolt
-Persze
Végignéztem rajta láttam a felszerelését és tudtam nagyon tehetséges.Alig vártam, hogy megmérhessük erőinket. Kivittem a térre és közben szóba elegyedtünk. Ahogy kiléptünk a harctérre valami furcsa érzésem volt, ami nem szokott lenni belül megijedtem? vagy félek a kudarctól? nem tudom. Kívülről egy cseppet sem mutattam az érzéseimet csak baktattam vele a harcmező közepére. Hamarosan nagy csend lett és csak igazítgattuk a felszereléseinket. Végignéztem Licht-en aztán a pengéimen, tudtam testileg készen állok de lelkileg nem tudom teljesen készen álltam-e. Majd eldöntöttem, hogy IGEN készen állok és letudom győzni.Felvetem a harci helyzetemet és naivan a pengéket eltettem mivel ekkora már csordultig betöltött az önbizalom. Megvártam Licht-et majd csak ennyit mondtam:
-Ha felkészültél akkor sok sikert, szükséged lesz rá.
Majd felnevettem és vártam Licht első megmozdulására.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 17:09

Láttam, hogy eltette a pengéit, ezért én is a hátamra akasztottam a kaszám. Felvettem a harci alakzatot, és közben átrohantak a fejemben a lehetséges támadások. Kicsit bizonytalanul neki rohantam Itachinak és megkezdtem a támadást szemből egy ütéssel, ami elég bizonytalanra sikeredett így még roham közben kigondoltam egy másik lépést is, bal oldalra kifordulva folytatom két ütéssel, egyet a medence csont fölé és egyet a tarkóra, ha sikerül bevinnem földre is vihetem, bár ez nem biztos, hogy eldönti a harc kimenetelét, Itachi okozhat még meglepetéseket, nagyon magabiztosnak tűnik.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 17:20

Mikor megláttam, hogy a hátára akasztotta a fegyverét magamban nagyokat nevettem majd mikor megpróbált megütni már szinte elmosolyodtam. Természetesen az egyik ütését kivédtem és a másik ütésnél a kezét elkaptam majd elővettem egy kis és a lába mellé erőteljesen bele dobtam a földbe, hogy megértse nem azért raktam el a késeimet mert bunyózni akarok, hanem mert egoista vagyok. Ezután elővettem a másik késemet is és eltűntem a szeme elől. Ezzel kaphattam egy kis időt de tudtam, hogy ez nem lesz elég valamit ki kell találnom. Nem tudtam mit tehetek elvégre a másik késem még mindig a földben állt. Úgy döntöttem még egy kicsit játszok vele ezért a háta mögé indultam és nem is próbálom lefegyverezni egyszerűen csak elgáncsolom had nyeljen egy kis port, kicsit még hergelem. Az adrenalin felszökött bennem és megjelentem a háta mögött. Rákiabáltam:
-LiiiIIiiiicht
Majd löktem rajta egyet és hátrálni kezdtem.Majd ismét csak kiabálltam:
-LiiiiIIicht gyere már itt vagyok nem látsz a szemedtől?
Megfordult és mélyen a szemébe néztem, majd intettem neki, jöjjön csak. Felvettem a harci pozicíóm és vártam a támadására.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 17:21

bocsánat elírtam egy kést vettem elő nem pedig kis Very Happy mégegszer elnézést *KÉS

_________________
Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése 27k9m7cqiz8uyz6cmg5
Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése 81ks
Pontok:

Színem: Wasabi
Vámpír én: Vérvörös
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 17:37

Nem túlzottan lepet meg, hogy kivédte a támadásom, hiszen elég ügyetlenül kezdtem bele, na meg mivel jó barátok vagyunk nem is akartam komoly sérülés okozni, de rájöttem, hogy hiba volt finomkodnom. Bár az meglepett, hogy nem fegyverzett le egy ilyen ügyetlen lépés után. Felkeltem a földről, kezembe vetten a kaszámat, és gyorsan elkezdtem gondolkodni a következő lépésemen. Odaszóltam Itachinak nevetve:
- Ezt szépen bekaptam. Innentől igyekszem nem elügyetlenkedni a dolgokat.
Majd megragadtam a kaszát a jobb oldalamon leengedtem a pengét a hátam mögé, majd támadásba lendültem. Először egy csak a kasza nyelével mértem egy ütést a fejére, majd a háta mögé fordultam megfordítottam a kaszát és a pengét rá szegezve folytattam a támadást egy hasító csapással. Persze még mindig ügyeltem arra, hogy súlyos sérülés nem történjen.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 17:53

Úgy látszik eléggé felhergeltem, elég durván rám támadt már nem is finomkodta el a dolgokat. Egyből fejbe vágott annak a óriási kaszának a nyelével majd elég naiv támadást indított el ellenem pedig a nyél az meglepett. Egyetlen pengével elkerültem a támadást bár ez még messze sem elég, és miközben folyamatosan védtem a támadásait most márt valamit tennem kell. A szemem előtt lehullott minden gondolat, hogyan is térhetnék ki előle, hogyan vághatnék vissza. Folyamatos hátrálás közben megpillantottam a pengémet és ekkor beugrott a terv. Átcsúsztam a bengémhez ezáltal kitértem Licht támadása elől és megszereztem a pengémet is. hatalmas port kavartam így várnom kellet míg ismét visszatérnek a látásviszonyok. 1-2másodperc telt el és Licht-et ismét láttam, tudtam, hogy lassú a kaszája miatt ezért a sebességemet fogom kihasználni ellene.
A szívem mit a légkalapács úgy vert aztán nekilendültem a támadásnak. Balra kezdtem vágtázni megpróbáltam megtéveszteni Licht-et majd felé fordultam és felugrottam magasra a levegőbe és vad sólyommadárként szálltam Licht felé és megcéloztam a jobb kezét, mivel ha megsebzem akkor már a kaszát nem igazán fogja lengetni. Csak szálltam felé és reméltem, hogy még tart a megtévesztés ereje.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 18:09

Az előző támadásom nagy pórt kavart, de folyamatosan résen voltam. A pór felhőt kihasználva gyorsan felvettem egy védekező pozíciót, áthelyeztem a súlypontom a jobb lábamra a bal lábamon egyel talán nem volt súly, így hogy ha kell gyorsan súlypontot és pozíciót is tudok váltani . Magam elé vetem a kaszát úgy, hogy könnyedén tudjak védekezni és támadást indítani is. Amint leszállt a por felhő Itachi egyből balról indított támadást, majd a levegőbe ugrott. Kis híján megsebezte a jobb kezem de sikerült hárítanom a támadását. Ezután rögtön ellen támadásba kezdtem és ismét egy hasító csapással próbáltam megsebezni a bal lábát és karját. Teljesen görcsbe rádúlt a gyomrom az események forgásától, de magabiztosan próbáltam helytállni a csatában.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 18:25

Mellé sikerült a támadás és Licht szinte azonnal ellentámadott és megsebesítette a karomat és ekkor mindent lassabban láttam az egész világ lassú volt körülöttem, aztán észrevettem Licht, még a lábamra is pályázik viszont ezt tudtam védeni és ráléptem a kaszájára, majd aztán jött a vendetta és megvágtam a jobb karját és elrugaszkodtam a kaszájáról.Itt viszont pánikba estem, mit tegyek? ha használom a késmadarakat komoly baja is eshet vagy esetleg ismét támadjak rá valami kisebb csapással?Megtaláltam a megoldást bevetek egy kis cselt. Elkezdtem ismét jobbra futni remélve, hogy azt hiszi ismét ugyan azzal állok elő de nem! Futottam majd megcsináltam egy teljes kört és akkor csúsztam Licht felé, hatalmas port kavarva. Megpróbáltam megjegyezni a helyzetét hisz ezután jön a támadás de port az én is ugyan úgy kapni fogom. Csúsztam mintha csak jeges zubbony fedné a pályát aztán hatalmas por és az orromig sem láttam, gondolom Licht sem, ekkor viszont dobtam a megjegyzett pont felé a késemet remélve, eltalálom valamelyik végtagját vagy legalábbis a fegyverét sérthetem kicsit persze ezzel a sajátomat is. Eldobtam majd felkiáltok:
-Jólvagy?
Aztán eliszkoltam gondolván ha eltaláltam megpróbál rám suhintani a halálnak szerszámával. Ezek után csak vártam, hogy csillapodjon a porfüggöny és erősen figyeltem, aggódván Licht testi épsége miatt.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 18:52

A támadásom félig sikerült a karját sikerült megsebeznem, de mikor a lábát támadtam rálépet a kaszámra és sikerült megsebesítenie a jobb karom. Eléggé fájt a seb, már nem tudtam olyan hatékonyan támadni a kaszával mint eddig. De nem hívhatom a bestia szellemet, mert ez csak egy gyakorló meccs és ennél szorultabb helyzetekbe is kerülhetek még, nem riadhatok meg az első kis sérülésnél. Átvettem a kaszát a bal kezembe. Láttam,hogy Itachi jobbról támad, készültem a hárításra, viszont nem támadott, hanem megkerült és hatalmas port kavart közben. Nem láttam semmit, igyekeztem minél inkább magam előtt tartani a kaszát, hogy gyorsan védhessem a támadást, éppen hogy sikerült is a felém dobott pengét hárítanom. Halottam,hogy kiabál, de nem adtam választ, hanem óvatosan elindultam a hang forrása felé és reméltem, hogy minél hamarabb leül a porfelhő. Végül a félig leszálló por mögött megpillantottam Itachit, elkezdtem forgatni a kaszám és támadásba ledűltem. Igyekeztem a karjára és a lábára célozni, az nem érdeket, hogy a kasza pengéje vagy nyele ér el találatot, csak teljes erővel támadtam, ha betalál vagy nem a támadás utána minden féleképpen igyekszem majd tartani a távolságot és hárítani ellenfelem támadását.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 19:05

Szerencsére vagy balszerencsére nem találtam el Licht-et viszont a karját megsebesítettem ez már félsiker. Viszont most felém jött és támadt de bal kézzel már nem vagyok akkora veszélyben de még nem is vagyok biztonságban. Ahogy suhintotta azt a kaszát már nemvolt benne annyi erő amennyi abban kéne, hogy legyen viszont ha ez onnan fejbe vág valószínűleg nem jövök ki belőle túl jól.Ezért kiléptem viszont a nyél hárítás háát nem igazán sikerült. Az alkaromat eltalálta és ezzel ideiglenesen lebénította a kezemet, nem tehetek mást végett kell ennek vetnem. Gyakorló mérkőzés ide vagy oda ezt nem hagyhatom. Eltűnök ismét a szeme elől viszont ezzel nem sok energiát hagytam magamnak tudtam pihennem kell, az utolsó csepp energiámmal felugrottam a levegőbe és megidéztem a Madárkéseket. Négy madarat idéztem a 12 madárból és irányítottam Licht felé egészen sokáig és becéloztam mind kettő kezét és mind 2 combját és hagytam szállni. Ezzel kifogyott belőlem a szusz és mint az őszi fa sárga levele lehulltam a porba és feküdtem ott mint egy élettelen test. Csak abban reménykedtem betalál és mondhatni megnyerem a mérkőzést. Nem ezt vártam tőle nem erre számítottam, nem tudom mi lesz ha ez a csapás mégsem talál be. A Madaraimon forog a mérkőzés, hajrá!
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 19:18

Sikerült betalálnom, és lebénítottam a karját egy időre, tartottam a távolságot és vártam mit lép. Megidézet négy madarat és a végtagjaim vette vele célba. Nem volt más választásom hívnom kellet a bestia szellemet és azzal hárítanom a támadást,mivel fizikai sebzést nem lehet rajta ejteni így jó ötletnek gondoltam. Megidéztem a bestiát és mögötte húztam meg maga. Két madarat sikerült hárítania, a másik kettőt épphogy sikerült kikerülnöm, de azok továbbra is felém tartottak, majd a bestia elkapta azokat is. Ez elég sok energiám elvette, de még talpon voltam, annyi szerencsém volt,hogy a madarak Itachiból többet kivettek mint belőlem a bestia szellem. Odamentem Itachihoz, hogy megnézzem jól van e, ezzel megkockáztatva,hogy netán megtámad.
Odahajoltam fölé és megkérdeztem tőle:

- Jól vagy?
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Okt. 08 2013, 19:28

Nem találtam el, teljesen összetörtem legbelül nem kellet volna az elején elhülyéskednem és baromságokat csinálni. Madarakat is idézhettem volna mind a 12-t akkor biztos eltalálom ezt elvétettem. Többet kell edzenem, és legközelebb nem bízom ennyire el magam. Teljesen hihetetlen számomra, kikaptam. Fekszek a homokban és egy alak felém hajol majd megszólal.
-Jólvagy?
Nem is tudom mit válaszolhatnék erre...
-Persze viszont téged megvágtalak, veled mi van?
Majd felállok és egy mosolyt erőltetek magamra.
-Irány akkor valami étterem nagyon megéheztem, ügyes voltál gratulálok. Viszont siessünk valószínűleg kinézek kis izgalom után!
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Licht Kedd Okt. 08 2013, 19:38

Itachi felült és válaszolt a kérdésemre : „Persze” mondta, majd megkérdezte,hogy én jól vagyok e, hisz megvágott.
Feleltem neki:
- Persze jól vagyok, ez csak egy kis karcolás.
Majd felállt és ezt mondta:
-„Irány akkor valami étterem nagyon megéheztem, ügyes voltál gratulálok. „
- Köszönöm, rendben akkor induljunk.
Elindultuk és bementünk az első étterembe és leültünk enni. Majd hazamentünk és kipihentük a harc fáradalmait.

Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 11 2013, 15:42

Ossu! Very Happy

Kettő fontos megjegyzésem lenne, illetve egy apróság. Az egyik az, hogy figyeljetek a szószámra: 250 szó az alapkövetelmény az oldalon, ez nem nagyon volt meg nálatok, sőt volt, hogy nagyon messze estetek tőle. A másik, hogy a támadásaitokat feltételes módban írjátok, tiszteljétek meg azzal az ellenfelet, hogy hadd döntse el ő, mi talált és mi nem.
Az apróság pedig: a rövid posztok ellenére sok volt a helyesírási hiba, a szóismétlés vagy éppen a vesszőhiba. Nem kell kapkodni az írással, olvassátok át a reagjaitokat, mielőtt bekülditek.

Lezárom a párbajt, kaptok rá 15 expet és 40 aranyat, viszont ha a következő párbajotokban is előkerülnek ezek a hibák, akkor nem fogok tudni jutalmat adni rá Embarassed
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése Empty Re: Itachi vs Licht gyakorlómérkőzése

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.