Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája

3 posters

Go down

A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája - Page 2 Empty Re: A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Jan. 20 2014, 12:08

Idegesítő volt Rózsa képessége. Vagyis nem is egészen a képessége, csak az, hogy folyamatosan használatba volt az. Na meg hogy újra gyógyult, ahogy Ayani használta a legendás idomár kesztyűt. Nem sok esélyem volt így a paripa ellen, sőt szinte semmi és belegondolva, hogy Ayaninak milyen képességei is voltak még a tarsolyába. Ej, már elment a kedvem ettől a küzdelemtől.
Félretekintettem. Ayani épp Hisame hátán volt. A fejem csóváltam, mert nem értettem, hogy miért akarta mindenki meglovagolni őt. Vagyis tudtam, sárkány, meg miegymás, de egy idő után már unalmasnak tekintettem ezt az egészet. Elvesztette az értékét a sárkányon való lovaglás, hogy mindenki rajta akart lenni. Hogy Ayani lefogta a szárnyait, úgy szinte tehetetlenné tette Hisamét. A lány csak magának köszönhette a következő történést, miszerint Hisame a földre huppant és kezdett el a lánnyal együtt hemperegni a fűben és a sárban, míg le nem esett róla, vagy el nem engedte. Lehet, sőt biztos, hogy nem volt a legszebb megmozdulás a lányomtól, de Ayani nem hagyott más lehetőséget neki. A mosolyom őszinte volt, mivel Hisame „támadását” véleményeztem.
Eközben Rózsa is felállt. Az imént eldöntetett, hogy nem sokat értem ellene, így nem is erőltettem annyira tovább, hogy sebezzem őt. Inkább az ő támadásainak a kivédésre koncentráltam. Találkoztunk már párszor, hogy valamennyire ismerjem a mozdulatait és talán gyorsabb is voltam tőle. Bíztam benne, hogy sikerül. A célom volt, hogy magam mellett tartsam még egy ideig, hogy ne segítsen Ayaninak, de mégis minimális legyen a sérülésem és így inkább vártam, hogy ő támadjon újra.
- Remélem nem vagy olyan törékeny, mint egy tényleges virágszál. – utaltam a nevére és igyekeztem cukkolni egy kicsit.


Peter HP: 146
Hisame HP: 41

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája - Page 2 Empty Re: A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 08 2014, 11:53

Hangos Hm-öket engedtem meg magamnak, miközben Hisame hátán át markolásztam, hogy leszorítsam szárnyait. Eléggé szemét volt tőlem megfosztani a repülésétől, de mivel nem akarok bajokat, így ez tűnt a legjobb döntésnek. Mindenesetre a bajokat olybá tűnik, én sosem tudom elkerülni. Az hiányzott a legjobban, ami most bekövetkezett, ami annyit tett, hogy Hisame dob egy hátast, és én szépen kiterültem a pet súlya alatt. Nem fájt, de akkor is reflexszerűen felnyögök. A Tüdőmből, mintha minden levegő kiszökött volna. Ha Hisame nem akart leszállni rólam megpróbálom letolni magamról, vagy elkezdem ütögetni. Már-már bosszantó volt, hogy ilyen kicsi a sebzésem. Tűzrózsa viszonylag jól állt tekintve, hogy kesztyűm hatása miatt csak 3-akat tudott sebződni, ha eltalálták. Én viszont igencsak szívom a dolgokat Hisame sebzésével. Peter elég jól tartja magát Tűzrózsa sebzésével szemben, és ha hamarosan nem fog valami változni, akkor igencsak megszívom. Mindenesetre jól fog jönni a mostani képim az biztos. Mély levegőt veszek, amennyiben a letaszigálás sikeresen végződött, majd számba veszem az újam, és füttyentek egyet. Tűzrózsa rögvest felfigyel rá, és ahelyett, hogy Petert támadta volna Hisame felé indult, rögvest utána én is. Ha minden jól megy Hisame mindkettőnktől fog bekapni egy-egy sebzést, mielőtt peter visszahívhatná maga mellé. ha meg mégse meg jól minden, akkor csak kicsit morogva Tűzrózsa mellé állok, majd felülök a hátára. Mivel a lángoló sörényébe nem igen tudok markolászni, így csak a lábaimmal tudom ott tartani magamat petem hátán. Remélhetőleg a lovaglás jártasságom most se hagy cserben, meg az akrobatikám. Már-már azon gondolkodok, hogy jó lenne, ha döntetlennek nevezni a ahrcot, mert nagyon nem akaródzik a harcnak vége lenni, de egyenlőre szerintem mi állunk jobban.

// Tűzrózsa 5 HP-t gyógyul, majd a Kesztyű funkciója kikapcsolódik //

Ayani: 127 HP
Tűzrózsa: 68 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája - Page 2 Empty Re: A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 16 2014, 21:40

Ossu!

A közös megegyezésetek értelmében lezárom a párbajt! Jutalmatok 50 xp és 100 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája - Page 2 Empty Re: A Jég és a Tűz dala, avagy Peter és Ayani 2, erőpróbája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.