Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

+3
Chancery
Peter Worker
Strea
7 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Szer. Márc. 05 2014, 17:37

*dob*

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 05 2014, 17:37

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Szer. Márc. 05 2014, 17:58

Újabb dobások:

1. Shana
2. Harcos
3. Lovag
4. Vezető

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 05 2014, 17:58

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Szer. Márc. 05 2014, 18:20


A Harcművész a Vezér elé switchelt, bár Jay még így se talált.
A Harcművész 10-et sebez Jaybe.

Kobura elfordul Kentől, és okosan körülnéz, majd villámgyorsan megindul a Harcos felé. Eközben fél szemmel Shana felé néz, aki bólint, majd magában motyogja, a körülötte lévők hallhatják is:
- Igazad van, Kobura… talán a harcost sikerülhet még nekünk is… - majd összeszorított fogakkal várja petje támadását, aki talál is, 10+4-et sebezve a Harcosba.

A Harcos Jayt támadja. Talált, 30 sebzés.

A Lovag Jayt támadja. Talált, 2 sebzés.

Ken a fejét ingatva figyeli a kialakuló harcot, látszik rajta, hogy néha a Vezér felé sandít. Végül megunja, és elkiáltja magát:
- Hé, Kobura! Kellenek a gyűrűk? Akkor kapd el! – és messzire dobja őket, arrafelé, ahonnan jöttetek, Shana és Kobura pedig egyszerre indul el, eltávolodva a harctól, de nem túl messzire.
- Mivan? Így kimaradnak egy körből – vonja meg a vállát a fiú, amikor találkozik a Vezető dühös tekintetével.

A Vezető még mindig egyhelyben áll, ám a Sas újfent Petert támadja, ám elvéti a támadást.

Peter jön. (Hisamének még megvan a csapatkristály-bónusza.)

életek:

sorrend:

/Utólag hozzáadtam a kristály sebzését is, annál aki be is talált./

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 06 2014, 10:01

A Vezért switch-elték, ahogy csak tudták, így bár mondhatni csak egy helyben állt, mégis szinte lehetetlen volt őt eltalálni. A Sast figyeltem és jöttem rá váratlan valamire. A szárnyas támadott, az idomár nem.
- Ha talán őt kiiktatom. – nem volt rajta páncél, egy ilyen társon nem lehetett, ezt jól tudtam és az életereje is csak a fele lehetett. Talán némi düh, mit kiválthattam ezzel, egy kis indulat, ha sikeres a támadásom. Talán még a küzdelemnek is jót tehetett, vagy épp ellenkezőleg és nagyon rosszat. A Sas az égből támadott és hibázott, vagy csak én tértem ki ügyesen előle. Nehéz volt ezt eldönteni a harc hevében, de talán nem is volt olyan lényeges. A kezdőkésem pengéjét az alkaromhoz fordítottam és hogy elsuhant mellettem, úgy akartam én is hasítani a madár tollas testét. A csőréhez túlzás lett volna hasonlítani a pengém, de az éles karmaihoz talán lehetett. Siker, vagy sikertelenség, de fordulva körbe tekintettem végig a többieken. Egy íjász a fák közé került, de a nyila nem sebzett sokat szerencsére, viszont egy harcosuk nagyot csapott a fiúnkba. Jay élete jelentősen megcsappant. Bár biztos tudta, mégis akartam szólni, azonban a figyelmem terelte Shana és Kobura. A gyűrűre, mint két vad vetődtek, de intettem Hisamének és csatlakozott melléjük harmadiknak. Továbbra sem akartam, hogy egyedül maradjanak és bár Kobura is támadott, velünk volt, úgy éreztem, hogy kellett melléjük Hisame.
- Csak ügyesen. – súgtam halkan, de rajtam kívül szerintem senki sem hallhatta. Amolyan aggódás, mit eddig nem nagyon éreztem, mit nem is akartam eddig érezni. A céh egy veszélyes küzdelembe került és céhvezér voltam, bár nem volt kimondva, a társaim épségért részben én is feleltem, csak hogy legyen egy kisebb teher most itt a vállamon.


Egy támadás a Sasra, 37 sebzéssel.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 06 2014, 10:01

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Csüt. Márc. 06 2014, 18:30


- Hogy merészelsz kezet emelni vezérünk állatára?! – kérdi az Árnyharcos dühödten, miután a támadás elé ugrik. Ezután Petert támadja, ám csak a második kése ér célba. 10 sebzés.

életek:

sorrend:


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 06 2014, 18:33-kor.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 06 2014, 18:30

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Chancery Csüt. Márc. 06 2014, 19:52

Álomkelő dühödt fújtatása az íjász felé még idáig is elhallatszik, még inkább felkorbácsolva bennem a kedélyeket. A harc furcsa édessége egyre inkább elönt, de józan eszem még büszkén tartja magát, hogy "figyeljek oda, mert ez most nem babra megy". Most nem valami idegennel csapok össze párbaj címén, mint régebben a tavacska partján azzal a harcossal, hanem élet-halál csatát vívunk.
Egyedüli hátrányunk talán, hogy közülünk egyikünk sem akar ölni. Én legalábbis remélem, hogy senkiben sincs meg ez a hajlam. Ők viszont szemrebbenés nélkül végeznének velünk, ha úgy adódna.
A pörgő-forgó események úgy kavarognak körülöttünk, mint a szélvihar, én pedig nem tudom, avagy nem is akarom figyelemmel kísérni őket. Ha van valaki, akiről szinte sose veszem le fél szemem, az Jay, s kis híján meg is áll bennem az ütő, mikor azt kell lássam, hogy többen is megtámadják, egyszerre. A Harcos csapása nyomán az életcsíkja is jelentősen lecsappan, még inkább elhatározva engem, hogy őt iktassuk ki utoljára; hisz ahogy menne le az élete, úgy növekedne az általa okozott kár is. Erre Kobura ráveti magát... facepalm
Na sebaj... a páncélpontjaitól nyugodtan meg lehet szabadítani már most.
~Najó, akkor b***...~ -Álomkelő rút káromkodását kinémítja a rendszer, csak tudnám, hol tanulta Suspect Leugrik a fáról, hogy kimeresztett karmokkal vesse rá magát következő áldozatára: a kisfarkasra, miközben körülötte lebegő fekete tollak garmadája visszasuhan a föld felett a Shukaku-Jay formáció felé. Petert talán ugyanez a taktika mozgathatta, mire az árnyharcos szitkozódva a támadás elé ugrott.
-Így merészelünk. -vigyorogtam rá, és botommal megkíséreltem akkorát sújtani a közelben lebegő madárra, amekkorát csak tudtam. Úgyis van egy sanda gyanúm, hogy valaki ideugrik megvédeni... csak ne legyen belőle katasztrófa.
Avagy remélem, bennük ugyanúgy nincs meg az öngyilkos hajlam, mint bennünk a gyilkos.


//Első kocka ÁK, a kisfarkast támadja, sebzése 32
Második kocka én, célpontom a sas, sebzésem 15
Speciális aktiválásra kísérlet: Álomkelő Dark Wing-Defense tudása Jay-t célozza meg. Ha sikeres, akkor a Jay-t érő következő ütés (1) nullázódik, lehűlési ideje 3 kör, ami akkor indul, ha elvégezte a feladatát >.>//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 06 2014, 19:52

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 08 2014, 20:45


Az íjász káromkodik egyet, majd Chan támadása elé veti magát, azzal egyáltalán nem foglalkozva, hogy a macska kit támad. Ezután hátraugrik, távolságot teremtve, majd lő egy nyilat Chan felé, ami nem talál be.
Mindeközben azonban történik egy ennél talán érdekesebb dolog is: ÁK egyetlen ütésével majdnem lenullázza a Kisfarkas életét (3 hp), mire az Idomárja ijedten kapja ölbe a jószágot, a Vezér felé fordulva, aki csupán horkant egyet.
- De nálad van minden item… - kérleli őt az Idomár, ám amikor csupán egy lenéző pillantást kap válaszul, fogja magát, sarkon fordul, és elrohan. Akiknek van hallgatózása, azok még hallják, ahogy pár méterre tőletek, elteleportál a Kezdetek Városába.

életek:

sorrend:


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 08 2014, 20:57-kor.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 08 2014, 20:45

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Saya Vas. Márc. 09 2014, 00:10

A kisfarkas nem szimpatikus :arrogant:Nem mintha a többiek azok lennének. Gonoszak és rosszindulatúak, én pedig nem szeretem az ilyen embereket. A farkas nekünk ugrik, Hugi viszont nem figyel, épp egy új nyilat rak az idegre, mire a pet megharapja. Szitkozódva ugrik odébb, olyan, mintha kígyóként sziszegne rá, majd fogait összeszorítva az idegre helyezi a nyilat.
Hugi, kérlek, óvatosan...
-Úgy csinálom... -morogja az orra alatt, és egy pillanat múltán már méri is fel a helyzetet. Egy harcban mindig gyorsan telik az idő, számomra túl gyorsan, ezért szeretem, ha a Hugira bízhatom a dolgokat. Ő olyan, mintha mindig is ezt csinálta volna, nekem elég arra figyelnem, hogy...
...ne veszítse el az eszét...
Ami egyre nehezebb, miután Hugi felfogja, hogy nem csupán párbajozunk. Életre-halálra harcolunk egy olyan céhért, akik csupán a barátaink. Nem tudom, a nagyok szintjén milyen... izében... kapcsolatban áll az Artes meg a YJ, de én kedvelem mindegyiküket.
Hugi közben felemeli az íjat, de alaposan meggondolja, hogy ki legyen. A nyíl hegye végül az árnyharcos felé fordul, de rögvest felkiáltok olyan hangosan, ahogy csak tudok. Csak ő hallja, de ez elég ahhoz, hogy megremegjen a keze és az árnyharcos kikerüljön a célpontjából.
-Mi van? -sziszegi ismét a fogai között. Hugi! Nem támadhatod! Alig van ereje. Bízzuk Jay-re vagy valakire, aki picurit sebez. De te ne támadd! Nehogy megöld.
-És ha megölöm, akkor mi van?
Először ne beszélj hangosan, lécci... T_T
~Bocs.~
Na szóval... támadj olyat, aki még erős. Lécci.
~...~
Hugi...
~...~
Hugi, kérlek! Egyre jobban félek, pánikolok! Ne csináld, ne is gondolj rá, könyörgöm! Rossz látni... rossz látni ezt! Itt nincs is vér, nem fogod látni, itt csak piros pixelek vannak! Ne csináld, kérlek, nem éri meg! Hugi!
~Most az egyszer...~
He?...
~Most valaki másra lövök. De ha a következő lövésemig az árnyharcos nem menekül el, akkor őt fogom célozni.~
És végül a nyíl hegyét a harcművész felé fordítja, majd lő.


//Uh O.o Na szóval, Harcművész bácsinéni támadva, találat esetén 26 sebzés (plusz ha még érvényes a kristály, akkor az is).//
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 09 2014, 00:10

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 09 2014, 14:23


Senki nem mutat érdeklődést aziránt, hogy leváltsa a Harcművészt, ám nem is tudnák megtenni, mivel nincs körük hozzá. A Harcművész 26 sebzést szenved el (a kristály az első támadásnál érvényes, függetlenül attól, hogy talált-e, vagy sem).

Shukaku jön.

életek:

sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Shukaku Vas. Márc. 09 2014, 17:16


Timidus újra végigmérte az ellenséget, és számolt. És számolt folyamatosan, ahogy pörögtek az események, és számolt, és tervezett.
~Jay gyenge. Okos dolog, hogy elhoztuk, mert legalább fejlődik. Meg tudjuk védeni, és később a hasznunkra lehet. Peter bölcsen döntött. Úgy van! Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el.~
Elvigyorodott és nézte, ahogy lefókuszálják a kardforgatót.
~Csak így tovább! Csépeljétek azt, akire amúgy sincs szükségünk. Ha pirosba vált az életsávja, akkor elteleportál, mi pedig nem veszítünk jelentős haderőt. Ti azonban veszítettetek egy rakat kört és lehetőséget. Gratulálok! És ha kevesebben leszünk, akkor legalább kevesebb mindenre is kell figyelni, nem kell védeni a gyengéket. A ti csapatotok is emiatt fog veszíteni. A lánc olyan erős, mint a leggyengébb láncszem. Ti pedig most kiiktatjátok a mi gyenge láncszemünket. Őket is lehet ám okosan használni, de ti nem tudjátok. Talán… talán Peter tényleg nem rossz vezér, ha volt ennyi előrelátása.  Ne a létszámunk alapján ítélj meg bennünket - számold inkább a legyőzött ellenséget, akiket hátrahagyunk.~
Timidus tovább szemlélte az eseményeket. Nem kapkodta a fejét, nagyjából mindig tudta, hogy hova kell néznie, mi fog következni, és büszke volt a csapatra –persze Shana kivétel volt, de őt betudta lelkes amatőrnek-, amiért ügyesen harcoltak. Igazából ő nem pont így csinálta volna… de nem is várta el az emberektől, hogy felérjenek az ő zsenijéhez. Elvárásai csak Álomkelővel szemben voltak.
~Mindenki a vezetőt védi. Balga népség! Egymásra is kellene figyelnetek, nem csak a vezérre. Peter harminchetet sebez, és nem ment le felére az életsávja, de már nagyon afelé tart. Gyengék. Talán csak a vezér jelenthet egyedül kihívást. És visszatámad. Megint visszatámad. Ugyanaz a forgatókönyv. Unalmasak és kiismerhetőek. Kellene már egy igazi ellenfél. Most jön végre ÁK! És igen! Tudtam! Ugyanezt a stratégiát kell követnem! A cicus ezzel nekem küldött jelet, hogy húzzuk le a piciket, hogy azok elmeneküljenek. Hihi! Nekünk az jó, ha nem hátráltatnak a picik, nekik azonban láthatóan szétesik miatta a csapatuk. Milyen kár! Éljen a morál! Jön az íjászuk… de béna. A mi íjászunk szerencsére nem béna… és meg is hagyja nekem a lehetőséget. Ez az! Mi jövünk! Kíváncsi vagyok téged is úgy óvnak e mint a kölyköt.~
És már támadja is a majdnem fél életes árnyharcost. Tudja, hogy ha Peter sebzése nem ölte meg, akkor ő sem végezhet vele, és ha már nem bíznak majd a vezérükben a hátramaradottak, akkor csak szét kell őket kergetni. Mi sem egyszerűbb. Támadás közben még rápislant a társára. Nagyon jól tudja, hogy mi fog következni. Látta már, ahogy Shu Elysionnal harcolt, és nem akarja megállítani.  
Shu ezalatt természetesen nem gondolkodik el az eseményeken. Szemtől szembe figyeli az íjászt, próbál előtte maradni, hogy ne találhasson el senkit. Persze ez ellen az sokat nem ér, amikor az switcheléssel már messze kerül tőle… de ez akkor már nem is igazán foglalkoztatja a lányt. Szemei elkerekednek, pupillái kitágulnak, tüdeje zihál a dühtől és gyűlölettel tekint a vezér irányába.
~De nálad van minden item…~
-Csak felhasználod őket… csak eszközök a céljaidhoz…

Persze amikor az idomár elfut az állatkával a karjaiban, akkor picit megkönnyebbül, és örömmel látja, hogy senki nem megy utána.
-Ők megmenekültek. Te nem fogsz!
Egy mozdulattal, elengedve az ágakat lehuppan a fáról, és függetlenül attól, hogy esik-e vagy érkezik  a földre, már indul is a vezér felé. Ez a düh nem az, amit az ellenfél érzett. Nem kiáltozik, hogy miként merészeli, egyszerűen megveti a férfit, és úgy tekint rá, mint a legbrutálisabb érzéketlen gyilkosra. Egészen addig egy szót sem szól, amíg teljesen elé nem ér. Felnéz rá, mélyen a szemébe, és a fogai között szűri a szavait.
-Megölted volna. És megölnéd őt is.
Mutat fel a madárra.
-És mindannyiukat megölnéd.
Mutat körbe az ellenség csapatán.
-És te vagy a vezér. Te vagy, aki felelősséget vállaltál az embereidért. Gyáva vagy és gonosz!
Nem kiabál, de az utolsó mondatait már jól hallhatóan ejti ki, hogy mindenki hallhassa. Ezután két dolgot tesz. Előrelendíti a kezét, és szúr a pálcával, majd a másik kezében lévő Halvány Füst Kristályt igyekszik beügyeskedni annak páncélja/ruhája alá, majd aktiválja.
-A bizalom is olyan mint a füst… egy idő után elszáll, és akkor nem lesz ki megvédjen.
Súgja még oda a vezérnek, majd ha megteheti, pár lépéssel kihátrál a füstből, viszont nem menekül. Tüntetően áll a megcsúfolt vezér előtt.
~Ha ezután is védeni akarják, hát védjék. Itt vagyok.~


/Első kocka: Timidus
Második kocka: Shu
Elhasználtam egy Halvány Füst Kristályt /

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 09 2014, 17:16

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 09 2014, 18:14


Timidus csak a legfontosabb dologról feledkezett meg, amikor az Árnyharcos lehetséges életét számolta: a páncélról. Hogy a stratégiai harc nagymestere hogyan tudta így elnézni, az talán soha nem derül ki, mindenesetre az árnyharcos a megszokottól eltérően, pirosas pixeldarabokkal tűnik el, Shukaku indikátora pedig abban a pillanatban bevörösödik.
- Ennek meg mi értelme volt? Barom, ajánlom neked, hogy ha úgy adódik, lemenjen a lehűlési ideje… - kiabál be a Vezér az erdőbe, eleinte nem is foglalkozik az idomárlánnyal, aki sikeresen sebzi meg őt. A füstre azonban csak-csak feleszmél, pár, a rendszer által kisípolt szóval illetve Shu tettét.

Jay jön.

életek:

sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Jay Pént. Márc. 14 2014, 21:36

Nem, nem, nem, és megint csak nem! Nem elég, hogy a támadásom sikertelen, nem elég, hogy megsebeztek, de még ketten rámtámadtak...! Enyhe halálfélelem volt bennem, mikor megláttam az életcsíkomat elmozdulni, immárok a sárga felé halad. Na azt már nem. Gyorsan hátraugrottam hát, mire Peter a sast támadta, hatásosan. majd Chan jön. Tényleg alig tudom követni az eseményeket, az viszont bizományos, hogy ez a Vezért egy nagy mocskos ********. Na, most kaptam fel a leginkább a vizet. Nem elég, hogy veszélybe sodor egy párt, arra kényszerítve őket, hogy egymás ellen harcoljanak, de még a saját társaival sem törődik?! MOCSOK!
Szerencsétlen idomár el is menekül, hogy mentse petje életét...de legalább nem kellett bántanunk.
Aztán Saya ügyeskedik, majd elkerekedik szemem Shukaku támadása láttán: nem gondoltam volna, hogy itt valóban meg fog halni valaki. Timidus egyetlen csapásával megölte az ellenfél árnyharcosát, és ez azonnal meg is tette a hatását Shu indikátorára...jaj. Nagyon remélem, hogy ő is ki fog zöldülni, elvileg Peter is volt vörös, és most mégis...vagy nem? Nem akarom, hogy Shut megítéljék az itt történtek miatt...hiszen ő nem is ilyen ember. Direkt nem ölne meg senkit, ismerem.
És akkor hát én...eredetileg az árnyharcost terveztem támadni, de inkább a lovagot támadom meg. Még mielőtt azonban lecsapnék rá, a következőt mondom oda neki, úgy, hogy azt csak ő hallja:
-Meneküljetek el a társaitokkal. A vezért elintézzük, láthatod, ha rajta múlna mind meghalhatnátok. Mi nem akarunk vért ontani, csak ha muszáj. És akkor se valami szívesen.
Majd támadok, és vissza. Nagyon reménykedek, hogy támadásom sikeres, mind pedig a monológom is. Tényleg nem akarok senkit se megölni...de ha az én életem múlik rajta..
Az emberekben egy valami közös: mindenki a túlélésért próbál küzdeni.


A hozzászólást Jay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 14 2014, 21:41-kor.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 14 2014, 21:36

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 15 2014, 15:30


Nahh, amíg tart az 1-es szériám ._.

1. Harcművész
2. Harcos
3. Lovag
4. Vezető

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 15:30

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 15 2014, 15:46


Senki nem akarja a Lovag elé vetni magát, ám nem is szükséges, hiszen Jay nem talál be. A Lovag csak a fejét csóválja Jay mondataira, majd hozzáteszi:
- A végsőkig kell védelmeznünk őt. Benne van a céhszabályzatban, és én is így akarom.

A Harcművész eközben Shukakut támadja, ám nem talál.

Shana és Kobura sikeresen utoléri és elkapja a Kapcsolat Gyűrűket, és mielőtt visszatérnének a csatatérre, fel is szerelik a tárgyakat. A lány immáron sokkal nyugodtabbnak tűnik, és furán néz Kenre, aki csak elvigyorodik.

A Harcos Shukakut támadja, ám az idomárlány az ő ütése elől is sikeresen kitér.

Végül a Lovag is megindul Shukaku felé, lesújt, de sikertelenül.

Ken látszólag baromi jól szórakozik, s amikor találkozik a tekintete a Vezérrel, megpörgeti a lándzsáját, mintha támadni készülne, úgy indul el Shukaku felé. Hátulról érkezik, majd suhint, ám a fegyver elkerüli az idomárlányt.
- Hoppá, hát ez mellé – mondja hangosan, ámde hatalmas vigyorából és a hangsúlyából érződik, hogy egyáltalán nem bánja a dolgot – Amúgyis, nem tenne jót a hírnevemnek, ha gyilkosokat öldösnék – ingatja a fejét látványosan, Shu piros indikátora felé pillantva, és sóhajt mellé egy nagyot – Még a végén azt hinnék, hogy jó fiú vagyok.

A vezér paprikapiros fejjel mered a nála egy fejjel alacsonyabb Shukakura, és füttyent egyet, mire a sas villámgyorsan, előremeresztett karmokkal támad, megsebezve a lányt. Shu képességétől azonban a madárka is sebződik.

Peter jön.

életek:

sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Peter Worker Pént. Ápr. 25 2014, 15:49

Az árnyharcossal történtek valóban megleptek, nem hittem benne, hogy Timudus ennyire megtudja sebezni őt, pedig nem is sebzett sokat, s a sast is olyan egyszerűen védte az imént a harcos. A Vezérük szavaira felfigyeltem, hisz nem állt távol tőlem. Nem értettem, hogy milyen lehűlési időt emlegethetett, hogy egyáltalán aktíválta e valamelyikük is a képességét, viszont pár pillanat alatt felborultak a dolgok. Nálunk szerencsére azon kívül, hogy Shu piros lett, nem történt más változás, ők viszont eléggé megzavarodhattak. Egy elmenekült, egy meghalt(?), s a támadásaink is inkább sikeresek voltak, mintsem, hogy hibáztunk volna. Az árnyharcos, ki utánam a Vezérüket védte most eltűnt, így talán szabad utam is lehetett, de nem tudtam, hogy hirtelen mi is lett volna a helyes. Nyilván a Vezérükkel kellett foglalaloskodni, azonban pillanatok alatt a fejembe ette magát a gondolat, hogy hogyan is védték őt.
- Benne van a szabályzatban? - s melyik játékos áldozza fel magát egy idegenért, ha az a vezér címet viseli? Mit adhatott nekik, mivel vehetette rá őket? Amelyik elfutott azt mondta, hogy minden felszerelés a Vezérnél volt. Akkor még sem lehetett olyan jó hozzájuk. Mi vesz rá bárkit is, hogy egy ilyen embert védjen? A félelem, a terror? Talán, de csak addig működik ez, míg nem kerülnek veszélyesebb helyzetbe, mint imént a kisfarkasa az elfutott gazdának.
Nos, feleszmélve az elmélkedésemből rá kellett jönnöm, hogy egy küzdelem közepén nem lehettek életmegváltó gondolataim, s sherlock-i logikával sem rendelkeztem, hogy pár cselekvésből egy egész történetet tudjak fabrikálni. Ken ügyetenül birizgálta Shut, én viszont a Vezér felé indultam meg újra. Egy támadás elejéig még nálam volt Hisame ereje, s ki kellett használnom ezt. S Hisame mindeközben nem mozdult Shana és Kobura mellől.
- Most ki fog megvédeni? - tettem fel azt a filmbeli kérdést, mely szörnyen kellemetlen lehetett, ha esetleg a támadásom már önmagában sem talált.


Egy támadás a Vezérre. Ez az utolsó kör, hogy Hisame képessége aktív. Ha talál, akkor 37 sebzés.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.