Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

+3
Chancery
Peter Worker
Strea
7 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Vas. Júl. 13 2014, 13:33


Ken egy ideig tartja a vezetővel a szemkontaktust, arcán gúnyos vigyorral, majd elfordítja a fejét, csodálkozva nézve a lába felé. Majd, mint akinek későn esik le a dolog, kezd el ugrálni, nem is foglalkozva sem a felé repülő madárkával, sem pedig Shuval, aki elé ugrik.
- Forró-forró-forró! – kiabálja, majd a földre vágódik, csak azért, hogy egy másodperccel később, vigyorogva felálljon. Végignéz az arcokon, és elégedetten tapasztalja, hogy sokak egész jól fogadták a színészkedését – Csak vicceltem! – mondja, de arcáról hamar eltűnik az önelégült vigyor, ő is az erdő felé fordul, ám aki őt nézi, nem a fák sűrűjét, az észreveheti, hogy félelem nélkül integet befelé. A vezér ellenben dühösen fordul a jövevények felé, miközben petje megsebzi Shukakut, Ken helyett. Egy a többieknél öregebb játékos lép elő a fák mögül, mellette az Árnyharcos, még ijedten pillantva körbe, és az Idomár, ölében a kisfarkassal.
Ekkor sokminden történik egyszerre. Ken egy „köszi” – t mond azért Shunak, mielőtt megindulna, s igyekszik minél hamarabb az öreg elé érni. A Vezető támadásra utasítja a sast, aki leír egy kört a levegőben, majd alázuhan, az öreget véve célba. Mind az árnyharcos, mind pedig az idomár védekező állásba áll. A csapat többi tagja nem érti, mi történik, ők nem mozdulnak; hiába sürgeti őket a vezetőjük, hogy támadják meg az öreget, csak értetlenül bámulják a kialakuló helyzetet.

Peter 500 szóval pótolhat. Határidő: július 18, péntek.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 13 2014, 13:53

"Csak vicceltem!"
-Ch. Akkor legyél szíves, és rohadj meg. Köszönöm. -váltok anyanyelvemre, bár nem tudom, a rendszer valakinél lefordítja-e a magyar szavakat vagy sem. Ha lehet mondani, hogy gazda és petje hasonlítanak egymásra, akkor az enyém az, miszerint érzékenyen érint, ha gyengének vagyok beállítva. Ez pedig, hogy kiderült, valamilyen oknál fogva ki van kapcsolva minden képességem - és ezek alapján ÁK-é is -, csak még inkább ront a hangulatomon. Ezek az átkozott képik folyton kikapcsolódnak, mikor szükség lenne rájuk, vagyis jó sok pontot kéne erre is tennem, hogy ne legyek ennyire használhatatlan.
A tűz az én lételemem. Szükségem van rá, ha túl akarok élni.
Álom a fákat figyeli, én a srácot, és nem értem, mire jó az integetés. Talán nem is mellettünk, vagy a Vezér mellett áll, hanem a harmadik, feltehetőleg ellenséges csoporthoz tartozik. Újabb fogcsikorgatást követően magam is az erdő felé fordulok, főleg azért, mert nem értem, Álom miért nem mozdul, sőt, miért csendesült el ennyire és tompultak el az érzékei. A fogcsikorgatást végül felváltja a döbbenet.
-Nem azokat győztük le ezelőtt...?
Kérdezem, természetesen költőien.
Természetesen, az én felfogóképességem túl lassú az egészhez, ez viszont Álomkelőről ennyire nem mondható el. Ennek köze nincs a pontokhoz, inkább mondhatom azt, hogy laggolok. Az agyam az, amely nem képes az információkat feldolgozni, nem pedig a SAO rendszere vagy a NerveGear, s ennek folyományaként állok a helyemen, döbbenten, próbálva kitalálni, hogy most ki van kivel...
A macska viszont mozdul, helyzetéből fakadóan a másik oldalról közelíti meg a társaságot, főleg a Vezért. Maga sem tudja, minek engedelmeskedik; furcsa, digitálisan betáplált ösztönnek, vagy az én ösztöneimnek, amiket magáévá tett a lassan két év alatt. Társainak, Timidusnak, Peternek, Shunak, Jaynek, csupán ezt az érzést továbbítja, miszerint "jobb, ha nem sérül meg senki, mielőtt nem tisztázódik az új szereplők helyzete". Szavakká semmi sem áll össze, képek sokadalma támad meg minket. Annak ellenére, hogy az imént a képességem látszólag nem működött, ő megkísérli használni a sajátját, látva, hogy nem fog a sas előtt odaérni az Öreghez. Fekete tollak tömege bukkan fel a semmiből, anyaguk a levegőből születik újjá, és sebesen haladnak a három tagú társaság elé, hogy pajzsként foghassák fel a sas karmainak erejét.


//Nem tudom, kell-e dobni, szal megteszem, Álomra. Ha sikeres, akkor a tollak felfogják az öreget ért támadás sebzését.//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 13:53

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Shukaku Vas. Júl. 13 2014, 14:17

A dolgok csak úgy elkezdenek önmaguktól történni. Ez az egyik nagyon rossz szokásuk, hogy ha egyetlen kis faágat kihúzunk abból a hódvárból –mert mi mással is élhetnénk, mint állatos hasonlattal-, akkor a megduzzadt folyó mindent elsöprő ereje összezúzza a gátat, lédózerólja a partokat, és magával sodor mindent, ami volt olyan szerencsétlen, hogy éppen a folyóban téblábolt. Természetesen ez történik akkor is, ha engedjük a dolgoknak, hogy maguktól folyjanak, nem szabunk gátat a sodródásnak, és nem tartjuk kezünkben vasmarokkal az események folyását. A felettébb idegesítő inkompetencia miatt sajnos a baj már megtörtént, és még a sárkány számára is nehéz követni, hogy jelenleg mi hova tart. Számára már egyértelmű, hogy Ken ha nem is mellettük áll, de legalább ellenük nincsen. Ez látható volt a támadásaiból, hiszen még a leggyengébb tagot sem sikerült eltalálnia, és szinte ordított arról a mozdulatról, hogy direkt ment mellé az ütés. Chan magamutogatásán már meg sem lepődik. Nagyon látszik, hogy a kardforgató és az idomár egymásnak van teremtve, hiszen segíteni nem nagyon tudnak, de azért idétlen szónoklatokkal és trükkökkel még húzzák feljebb az így is eléggé feszült hangulatot. Jay fog az élete árán megvédeni mindenkit? Hát az biztos, hogy az életébe fog kerülni, ha sokat kackiáskodik, de az is biztos, hogy ezzel senkit nem véd meg. Ezután pedig még Chan is elkezd itt valamiféle showt csinálni, mintha a szemben álló vadorzók az ő attrakciói miatt gyülekeztek volna össze, nem pedig azért, hogy megöljék őket. Szerencsére persze van ész is a csapatban, Álomkelő a tőle megszokott és a petektől –főleg az olyanoktól, akire még Timidus is felnéz- elvárható zsenialitással látja át a helyzetet, és már cselekszik is, és már a tervet is közli, amire, és persze elismerésképpen a sárkány bólint.
-Értetted?
Súgja oda a társának, aki kicsit zavartan ugyan, de szintén bólint. Shu nem nagyon biztos abban, hogy mi történik, de nagyon reméli, hogy a kiérkező emberkék a felmentőcsapatot jelentik, annak pedig külön örül, hogy Mufurckának láthatóan semmi baja nem lett. Remélhetőleg az a kedves idős ember talált rájuk, és ugyanúgy bosszút esküdtek a céhvezér ellen, amiképpen Shu is, amikor látta, hogy engedné meghalni a szegény petecskét. Ha valaki beviszi az utolsó ütést a vezérnek, annak a valakinek a kisfarkas kell lennie. Nagyon meg fogja érdemelni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 21 2014, 20:13


Ken hiába rohan, a sas sokkal gyorsabb nála, ám hála Álom képességének, a tollak sikeresen felfogják a sebzést, és az öreg sértetlenül bukkan elő a tollak mögül, ahogy a madár kanyart ír le a levegőben. Ken megtorpan, tőle nem megszokott módon arcán megkönnyebbültség tükröződik, ám ez csupán egy pillanatig tart, még mielőtt visszatérne az állandó vigyora.
- Szép volt – kacsint a macska és idomárja felé, majd szembefordul a Vezetővel, mondandóját azonban a csapattagoknak szánja – Ő itt Gregar – mutat az öregre – Az ő képességének hála menekültetek meg, mindannyian. Nem annak a pöffeszkedő alaknak köszönhetitek az életetek, ő csak eszközként használt titeket, ahogy Gregart is – húzza el a száját a fiú, majd a Vezető szemébe mered. Amaz csak összeszűkült szemekkel mered rá, kezében szinte remeg a fegyvere az indulattól. Már éppen nyitná a száját, de Ken – mintha csak erre várt volna – megelőzi, a szavába vágva – Hogy hogyan jöttem rá? Amikor az a túlméretezett gyík majdnem megölt, és az öreg megmentett, a teleportálásom után te voltál csak ott. Így azt hihettük, hogy te vagy, akinek hálával tartozunk. De amikor az első kérdésed az volt, hogy nálam vannak-e a gyűrűk, megértettem – mosolyog. A többiek eleinte nem hisznek neki, ám az idomár és az árnyharcos bólintására hamar átlátják ők is a helyzetet, és – hiába ordibál velük a Vezető – az öreghez sétálnak.
Shana még mindig ijedten és elkerekedett szemekkel figyeli az eseményeket, össze is rezzen, amikor Ken odaballag melléje, megsimogatva Koburát.
- Köszi, hogy hoztál erősítést – mondja a lánynak, majd felétek, a YJ tagjai felé fordul – Nektek pedig köszi a harcot. Élveztem – vigyorog, majd egy fokkal komolyabb hangnemre vált – Harc és áldozatok nélkül sose értem volna el, hogy higgyenek nekem. Szal köszi. – biccent, majd kézenfogja Shanát, visszakéri a lánynak a gyűrűket, és elindul az öreg és társai felé. Shana még visszafordul, meghajolva köszöni meg a segítségetek, és elpirulva követi a fiút, vállán Koburával.
A vezető, ahogy a csapattagjai elpártoltak tőle, már veszi is elő a teleportkristályát, és egy másik itemet is, amit eltörve sűrű füstfelhőbe burkolódzik. Ken és a többiek azonban nem foglalkoznak vele. Nem érdekli őket, hiszen veszített.

Aki akar, írhat mégegy reagot. Csütörtök-péntek magasságában zárom a küldetést, több mesélés már nem lesz.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 22 2014, 07:31

Kétféleképpen lehet értékelni a megtörtént eseményeket. lehet egyrészről egy kislány szemszögéből, aki már nem is nagyon érti az egészet, de annak nagyon nagyon örül, hogy bebizonyosodott, hogy Ken tényleg nem gonosz, és jól döntött, amikor meg szerette volna védeni, és meg is védte a lecsapó madárkától. És persze az is remek dolog, hogy a farkaskának sincsen semmi baja, sem az idomárjának, meg persze egyik másik játékosnak sem, mindenki épp bőrrel megúszta a kalandot. Persze azzal már régóta szembesült, hogy ha valaki megtámadja, és az életét veszélyezteti, akkor az őt védelmező sárkány gondolkodás nélkül képes lesz megölni akárkit, de abban is bízott, hogy ha Timidus meg tudja oldani gyilkolás nélkül is, akkor úgy oldja meg. Mindenesetre az a fura kép, az a gyűlölet, ami eddig Shu arcát torzította nyomtalanul eltűnt, és a megkönnyebbülés vette át a helyét. Csak hálás ábrázattal nézte az öreget, aki mindannyijukat megmentette, és nagyon remélte, hogy az le is tudja olvasni a köszönömöt az arcáról, hiszen megszólalni még nem nagyon tudott az események hatása miatt. Következőleg pedig a farkaskára és az idomára pillantott… nagyon remélte, hogy megérti, hogy nem tehettek mást… nem akarták bántani. Lassan Chan felé sétált, és megállt mellette. Bőven elég volt ennyi izgalom mára… meg holnapra… meg még nagyon sokáig.

Értékelhetjük azonban Timidus szemszögéből is, amivel viszont teljesen más képet kapunk. Egyrészt az idióta Ken nem informálta őket, sem Shanát, így mindannyiukat veszélybe sodorta, és bábként rángatta őket, kihasználva a segítőkészségüket... és elérte a célját. Nem is olyan hülye az a fiú mint hitte. Ha megtehette volna, akkor gratulált volna neki ezért a remekül kidolgozott tervért, így azonban csak biccentett felé. Azonban a csapat, amely hirtelen átpártolt az egyik oldalról a másikra már nem volt ilyen okos. Nem sétálgatni kellett volna egyik emberkétől a másikig, hanem elkapni a vezért. Csak idő kérdése, hogy mikor fog új csapatot szervezni és bosszút állni. Az emberek nem képesek hosszútávon gondolkodni. Megnyernek egy csatát, és győztesnek gondolják a háborút is.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Jay Kedd Júl. 22 2014, 20:04

/Pótlásul egy kicsit hosszabbat írok...bocsánat a sok kimaradásért és megvárakoztatásért, és köszönöm a mesélést./


Hatalmas szónoklatomra a reakciók pontosan olyanok, amiket vártam: semmilyenek. Nem is azért mondtam, hogy villogjak, hanem azért, hogy magamat erősítsem vele, illetve a körülöttem lévők bizalmát próbáljam jobban felerősíteni felém, még ha nem is voltak kétségeik.
Aztán Ken kezd el ugrálni, mint valami elvetemült, azt kiabálva hogy forró... Sandán átnézek Chanra - csak nem ő művelt valamit? Nagyon jól tudom, hogy mire képes a képessége a játékban, szóval nem lennék meglepődve, ha kicsit meg"melegítette" volna a Ken baba lábikráit. És haha, nagyon vicces volt a reakciód... -.-
Végre abbahagyja a vigyorgást, majd el kezd az erdő felé integetni. Na, viszont hogy majdhogynem örül az érkezőknek, az már számomra gyanús, itt valami nincs rendjén, főleg, hogy az érkezők nem mások, mint a korábban "megölt" játékos, illetve az idomár, aki sírva rohant el... plusz még egy idősebb férfi. Imigyen telik el az az öt perc, amíg én csak állok és nézek magam elé, mint valami fadarab, ami semmire sem képes. És valóban, nem hogy szinte, de semmit sem tettem azért, hogy nyertesen kerüljünk ki a helyzetből. Pedig az ellenség támad. Az ellenség, a Vezér sasát utasítja támadásra, mégpedig az öregre. Többi társa viszont olybá tűnik, hogy nem akar az öreggel harcolni: még "vezérjük" parancsára sem hajlandóak támadni.
Majd valahonnan egy érzés, miszerint tisztázni kellene a helyzetet, hogy az új jövevények melyik oldalon állnak, csapódott belém, ilyen macskaszerűen... akkor ezt tuti ÁK küldte útjára a fejünkben. ÁK megpróbálja képességével felfogni a Sas Tamását...mármint támadását, véleményeim szerint 100%-os sikerrel.
Ekkor ismét Ken lép a színpadra, kacsingatva ÁK-ra meg Chanra...
~Anyádra kacsingass~ gondolom magamban, miközben elteszem a fegyveremet. Itt már harc az nem lesz, az biztos, ugyanis végre kiderült az igazság: a Vezér valóban csak kihasznált mindenkit, főleg azt a Gregar nevezetű öreget. Mondjuk nem meglepő. Az ilyen mocskok mindig kihasználják a maguknál gyengébbeket.
Szépen Chan mellé sétálok, majd enyhén átkarolom, nyugtatván, hogy itt több baj már nem lesz.
Ken megköszöni mindenkinek a harcot, másnak az erősítést, a Vezér kiabál, mint a sakál, de annyira érdekel mindenkit, mintha egy darab kő ordítozna felénk. Magyarán meg se halljuk.
-Úgy őszintén, legközelebb azért legalább beavathatnál minket is. Egy üzenetet küldhettél volna Shana-nak legalább, hogy mit akarsz, még ha mindannyiónkat nem is ismertél korábban. Mellékesen, ha a mi céhünkből halt volna meg valaki, akkor azt hogy oldottad volna meg?- kérdezem, de többet inkább nem mondok, mert kezd bennem felmenni a pumpa.

-Héhéhé, senki nem megy sehova, még le kell rendezni ezt a Vezér uraságot...szépen vigyük a börtönbe... - mondom, de mire a Vezér felé fordulok, már füstté vált, a szó legszorosabb értelmében. Na szép, még egy idegbeteg fog rohangálni Aincrad területén bosszúra szomjazva... megint nem fogok tudni napokig nyugodtan aludni -.-
Úgy is volt. Visszamentünk a céhházba szépen, pontosítva én azonnal visszatértem. Átöltöztem, lepihentem, de lenyugodni nem tudtam: valóban az életem forgott ott kockán. Ez itt nem egy játék... nem csak egy játék. Itt a saját, és mások életével játszadozunk, és ha nem vigyázunk eléggé, el is veszíthetjük azokat. Azt pedig nem akarom.
Napokig figyeltem éjszakánként az ajtót, hogy nem ront-e be vérben forgó szemekkel a vezér egy tőrrel vagy hasonlóval a kezében, készen arra, hogy felszabdalja a testem apró pixelcafatokra...de végül nem jött el. Én pedig ugyanúgy aludtam később, mint előtte. De örökre bennem lesz a tudat: ez a játék az életnél is rosszabb, ha magasabb szintúek ellen kell harcolnod.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 28 2014, 18:32


A küldetést lezárom.

Jutalmazás:

Aktivitási bónuszt csak Chan és Shu kap, Sayának pedig köszönöm a részvételt. Smile

Exp és arany:

Peter: 81 exp és 90 arany
Chan: 111 exp és 120 arany
Shukaku: 116 exp és 130 arany
Jay: 96 exp és 110 arany

Elsődleges jártasságok:

Keresés:
Jay: Trükkös Köpeny (+2 kitartás)
Shu: A Látnok Irányítópálcája (+3 irányítás +1 élet, küldetések után minden Tier 1-es látás jártasságra +1 képzettségpont jár, ha a táskában van), Bőrruha (+4 páncél)
Peter: Bőr Cipő (+2 gyorsaság)

Másodlagos jártaságok:

Peter: 2db T3as kristályrecept és 20db T3as növény / 16 szint növénylátásra
Chan: 2db T2es kristályrecept és 20db T2es növény / 18 szint növénylátásra
Shu: 2db T1es kristályrecept (átadott 2 receptet másnak, így nincs meg az összes receptje) és 20db T1es növény / 19 szint növénylátásra
Jay: 20-20 T1es érc és növény / 19 szint növény-, és érclátásra

Céhbónusz:

Young Justice: 225 arany és 260 exp (Shu 7-es dobásával bazárban), utóbbi a következőképpen osztva el:

(2414/2500) Peter: 47 exp
(1606/1700) Shukaku: 47 exp
(1584/1700) Chancery: 48 exp
(609/700) Jay: 48 exp
(383/400) Utahime: 17 exp (betelt)
(511/600) Desdemona: 48 exp
(45/50) Scott: 5 exp (betelt)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 12 2014, 01:54

Peter Worker: Kristályírás (T3): Kirobbanó Gyógyító Kristály Recept
Növénylátás (T3): 220 -> 236, 8 Nihil Ág 1 Eknier Levél 3 Gyilkos Galóca 1 Ezüst Százszorszép 7 Gigantikus Pitypang

Chancery: Kristályírás (T2): Gyenge Bossgyengítő Kristály Recept, Hamis Sebzés Kristály Recept
Növénylátás (T2): 125 -> 143, 6 Vastag Tövisgyökér 5 Faeno Ág 5 Vörös Gomba 2 Nihil Levél 2 Óriás Pitypang

Shukaku: Kristályírás: 2 recept amelyeket átadta
Növénylátás: 84 -> 100, 6 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 7 Barna Gomba 6 Tövisgyökér

Jay: Érclátás: 41 -> 60, 8 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 3 Sida Kő 4 Halvány Rubin 2 Vasérc
Növénylátás: 51 -> 70, 8 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 4 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

kapocs - [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.