Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danee

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Strea Vas. Okt. 14 2018, 21:07


Elolvastam mindkét képességet, és nincsen közük egymáshoz, az ötlet nem innen származott. Az esetlegesen felmerülő nézeteltéréseket pedig privátban intézzétek el egymás között (érdemes, hiszen úgy vádaskodás helyett tisztázni lehetne); az ehhez kapcsolódó további hszeket pedig törölni fogom, nincs helyük itt.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Danee - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Pént. Okt. 19 2018, 12:29

Képesség pályázat:

Következő bossra szeretném ha Danee fel tudna mutatni valamivel többet is, de nem írok előre történetet feleslegesen, mert elsőre úgyse mennek át az ötleteim.

Alap elképzelés:
- Danee Speciális képesség pontjaiból Páncél pontok lesznek a csapattagon/saját magán (spec.pont nullázás sikeres aktiválás hatására)
- Dobni kell rá, Aktív vagy Passzív képesség, a hatóidőtől függően
- Megmarad harc végéig, amíg le nem ütik VAGY (ha ez túl erős) 3 nagy körön át
- Név: Sanctuary

Lehetséges extrák:
- A speciális pontok többszöröséből lesz Páncél (dupla, vagy tripla szorzóval. A 4x, 5x értéket túlzásnak érzem, ha sok a 3x, akkor az lehetne csak 6-os dobás eredményeként "critical")
(a SpeedUP! képesség analógiájára, ahol páncél/5ből lesz gyorsaság pont, de itt fordított módon, elvégre a páncél 1/5 értékű még az ozirisz.xyz-n is)
- Abban az esetben aktiválódik a célponton, ha annak a saját Páncélpontjai elfogytak
- Egyben a teljes csapatra érvényes buffként, nem kell célpontot kijelölni, de csak azon aktiválódik, akinek elsőként fogy el a Páncélja

További magyarázat:
- A speciális pontok elvesztése révén Danee a harc hátralévő részében KÉPTELEN bármilyen más aktív/passzív képességet aktiválni, ezért a koncentrációját nem zavarja meg újabb képesség aktiválás sem a Sanctuary fenntartása közben, így indokoltnak érezném, hogy nincs hatóidő megkötés
- Az érték többszörös szorzója a SpeedUp képesség mintájára, annak fordítottjaként működne, de az 1/5 invertjeként adódó 5x szorzó már most 300 Páncélpontot eredményezne, ami rengeteg. De egy 2x-3x szorzó ellentételezné a feláldozott pontokat, ÉS a további képességhasználat elvesztését

Elfogadható a koncepció a felsorolt opciókkal, vagy bizonyos opciók kivételével?
Ha igen, akkor körítek hozzá történetet.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Kis pályázat: Jártasság váltás

Témanyitás by Danee Szer. Okt. 31 2018, 15:02

Amíg kiderül, hogy mi a döntés, szeretnék egy gyors jártasságváltást:
Leadom a
Páncélkészítést
Fegyverkészítésért cserébe
Indoklás: Szophie stabilan látogatja az oldalt, viszont Fegyver receptből sosincs elegendő új.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Strea Pént. Nov. 02 2018, 23:15


Sanctuary:

Jónak tűnik aktív képinek, 3x-os szorzóval, illetve úgy, hogy játékosok ellen 3 (nagy)körig, PvE harcban pedig 6 (nagy)körig legyen aktív. A hátrány is okés (nyilván ha letelik a megszabott hatóidő úgy onnantól a kari is tud újra képit használni), bár én még egy olyat hozzácsapnék PvP-ben csak, hogy mivel kb nincs pont a speceden, az ellenfelednek kelljen kisebbet (vagy semmit se) dobni képihasználatra ellened.
A support jellegnél valamit találj ki arra, hogy mi történik akkor, ha pl egy területi támadásnál egyszerre nullázódik le több csapattársad páncélja is.

Hina engedélyét megkaptad. Ha megvan a képi konkrét leírása és a keretsztori, még visszanézek elfogadni. Sry a késésért, nem esett le, hogy bossra kéne.


Jártasságváltás:

Elfogadom a cserét, viszont még nem írom be neked, mert a Bubble Smithery nem fogad be olyan recit, amit készíteni tudsz (vagy beadás után tiert/jártasságot váltasz), így érdemes e tekintetben átgondolnod a dolgot. Ha befogadnának, lehetne reciket felhalmozni 1 jk-nak aranyért/részesedésért cserébe kb korlátlanul, a bolt lényege pedig nem ez.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Danee - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Csüt. Nov. 22 2018, 22:54

5. Képesség pályázata, véglegesítés:

Név: Sanctuary
Típus: Aktív
Hatóidő: PvE-ben 6 (nagy)körön, JK ellen 2 (nagy)körön át aktív
Rövid leírás: Danee Speciális képesség pontjaiból Páncél pontok lesznek a csapattagon/saját magán
Megjelenési forma: áttetsző aranyló gömb a védett játékos körül

Leírás: Danee speciális képesség pontjai nullázódnak és ezzel egy időben a csapata minden tagjára buff kerül (Daneera is), hatását csak a feltételek teljesülésekor fejti ki.
A speciális pontok háromszorosából (3x) lesz Páncél pont.
A buff csak egy csapattagon aktiválódik: akinek elsőként elfogy, vagy már nincs páncélpontja. Ha több ilyen is van, akkor azon, akinek a legkevesebb az aktuális életpontja.
A képesség hatása alatt a speciális pontok elvesztése révén Danee képtelen bármilyen más aktív/passzív képességet aktiválni, vele szemben pedig minden képesség automatikusan aktiválható. A hatás lejártával a megmaradt páncélpontok harmadát kapja vissza speciális képesség pontként.

Story

Jártasságcsere: pihentetem hó végéig
Remélem nem hagytam ki semmit se

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 28 2018, 15:40


Szia,
Elfogadom a képességet! ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Danee - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Szomb. Dec. 01 2018, 12:40

Danee írta:Amíg kiderül, hogy mi a döntés, szeretnék egy gyors jártasságváltást:
Leadom a
Páncélkészítést
Fegyverkészítésért cserébe
Indoklás: Szophie stabilan látogatja az oldalt, viszont Fegyver receptből sosincs elegendő új.

Kérném mától a jártasság cserét, a receptekre sajnos nem volt igény.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 04 2018, 12:25


Rendben, átírtam neked Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Danee - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee - Page 3 Empty Re: Danee

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.