Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danee

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Danee Empty Danee

Témanyitás by Danee Csüt. Nov. 21 2013, 19:38

Képesség változtató pályázat

Indok: Olyan sokat nem érzem, hogy kamatoznék az 1. szintű képességemből, mint ahogy terveztem, másrészt eredetileg is tervben volt hogy Kiritohoz hasonlóan kétkezes kardforgatóvá váljak. E mellé még jött az avataralany Trace képessége, és szintén kétkezessége, ami nagyon tetszett, így ha lehetséges, akkor váltanék! Próba, szerencse!
* ha szükséges, írok történetet is!


Régi képesség:


Vérszomjas Penge
A kard pengéje akkor fénylik fel bíbor színnel, amikor a pengét maga mellé engedi le, úgy hogy a penge csúcsa a földet karcolja, ebből az állásból fut neki, és egy normál támadással szeli keresztbe áldozata testét. Ha a támadás sikeres, a seb szélét körülvevő vörös pixelek felkúsznak a kard pengéjén, és az így lopott életerő a sebzés negyedének megfelelő, de minimum 1 HP értékkel gyógyítja a használóját. 3 körös a képesség lehűlési ideje.



Új képesség:

<<Sacred Art: Sword Summon>>
Képes kardot idézni a szabad kezébe. Bármely, harcban már általa, vagy ellenfelei által valaha is forgatott kardot, és Tier szerint viselhetőt, a legendást is beleértve. Az idézéshez 5 életpontot áldoz fel és 1 kitartás pontot. A kard két sikeres támadásig marad egyben, a másodikat követően szilánkokká tör. Az idézést követő kör után 3 körig nem tud újat idézni. Az idézett kard összes pontja épp úgy hozzáadódik a statokhoz, mint a saját fegyveréé.
Immáron két karddal tud harcolni, a bal kezében lévő karddal azonban egyel nagyobbat kell dobnia sikeres támadáshoz, mivel jobb kezes, és emiatt a bal karja ügyetlenebb. A két kézben lévő fegyverekre külön dob, a mindkettőhöz hozzáadva a többi felszerelésből és az elosztott pontokból kapott Erő pontokat.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 21 2013, 20:27

Sorolom, mi a gond:

1. Legendást semmiképpen sem idézheted meg. Ha már Archerrel példálóztál, ő sem tudja lemásolni az Excaliburt vagy az Eát, itt a legendás pont olyan, mint azok. Abból csak egy létezik, és annyi is fog maradni. Egyediekkel kapcsolatban ugyanez a helyzet.
2. A megidézett kard ne a semmiből legyen. Vagy legyen ott az inventory-dban, és onnan idézd a kezedbe, vagy használj el hozzá érceket mondjuk (ha nem is az eredeti mennyiséget, de legalább egy részét).
3. A harcrendszerben való alkalmazása sem okés, az általad kitalált módszer olyan, mint amilyen az árnyharcosok eredeti szisztémája volt. Márpedig az túl erősnek bizonyult.
4. Mivel a kétkezes vívás a SAO világában egyedinek számít, így Rita és a tanítványa, Yuichi engedélyét is szerezd be kérlek, ha két karddal szeretnél vívni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Kedd Feb. 04 2014, 01:30

Új ötlet:

Vér Vörös Villám (Crimson Lightning):
Minden egyes elvesztett életpont felhasználhatóvá válna a Gyorsaság stat növelésre, ami az így nyert extra körök elhasználásával visszaáll eredeti értékre, amolyan egyszeri boostként. A képesség használat után a kitartás az aktuálisnak a 3/4-re csökkenne, az így lecsökkent kitartás pontokat nem tudva regenerálni harc végéig (potizást nem számítva). Lehűlés: 3 kör.

pl: Danee elvesztett összesen 30 ÉP-t az 55-ből, aktiválja a képességet amivel a Gyorsasága 12ről 42-re nő, és így pl:  Baran ellen 6x támadhat egymás után, egyszeri alkalommal

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 05 2014, 11:26

És ha lesz 200 HP-d, amiből elvesztesz 150-et, akkor 150 plusz gyorsaságot szerzel? Ebben a formában ezt nem tudom elfogadni, csak ha elosztod öttel az elvesztett életpontokat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Vas. Feb. 16 2014, 17:07

Akkor remélhetőleg végleges formába öntve, az első képességem cseréje, Vérszomjas Penge helyett:

Akai Inazuma (Crimson Lightning/Vér Vörös Villám):
Minden öt(5) elvesztett életpont(ÉP) felhasználhatóvá válik egy(1) Gyorsaság stat növelésére, ami az így nyert extra körök elhasználásával visszaáll eredeti értékre, amolyan egyszeri boostként. Sikertelen dobás esetén a pontok felhasználhatóak maradnak az újrapróbálkozáshoz. Összecsapásonként egyszer használható.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 16 2014, 21:53

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Szer. Márc. 12 2014, 22:09

Jellem-változás pályázat, avagy ráncfelvarrás:

Régi:
introvertált, alapvetően zárkózottnak tűnik, nehezen szerez barátokat, mert fél a felsüléstől, és ha kinevetik, kigúnyolják. Mindez a sok töprengésből, és a gyerekkorában átélt megaláztatásokból fakad, gátlásai azok, amik a valódi személyiségét takarják.
Barátai számára segítőkész, kissé cinikus vicceivel szórakoztatja magát és a társaságát, nehezen oldódó típus, kíváncsi természet, inkább tanácsadó típus mint vezető alkat

Megváltozva:
Sok mindenen ment keresztül, mióta a SAOba bekerült, befele forduló magatartása szinte teljesen a köd homályába veszett, ahogy egyre inkább megbarátkozott az új környezettel, s szinte már otthonának érzi a játékot. Bár egy-egy új játékos esetében még feszeng, de többnyire nyitottan közelít mindenkihez, vidámsággal, és nem kevés csalafintasággal viszonyul az ismerősei többségéhez, bár egyre többen orrolnak meg a pimasz viselkedésén. Amit ő egyébként egyáltalán nem tart olyan nagy bűnnek, sokkal inkább csak játéknak fogja fel ezeket is, amivel mások határait próbálja feszegetni. Persze sokszor túl lő a célon, de sosem a merő gonoszságból teszi, amit tesz. Meglehetősen nyitott, felszabadult, barátkozó lett, mert tudatában van annak, hogy nincs mit vesztenie, akiket itt megismer, azokkal nem igen fog találkozni odakint. Danee kinyílt. Ezzel együtt a perverz énje is némiképp a felszínre bukkanhat még...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 13 2014, 00:09

Ossu!

Elfogadom a jellemfejlődést!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Szer. Ápr. 23 2014, 18:32

A harmadik kis pályázat a céh pályázat. A pályázat a céh nevét, logóját, célját és minden ilyesmi adatot tartalmazzon. Emellett kell melléd legalább két tag, akik belépnek a céhedbe az alapulásakor. Egy céhben maximum kilenc tag lehet + egy vezető, kivéve, ha vesztek hozzá helyeket, mik leírása a céh szabályok topikban található.

CÉH-PÁLYÁZAT:
Név: Anarchisták
Akronim: [A]
Alapítótagok: Danee, Lancer (Cú Chulainn), Angelica Katharina

Szellemiség, Előnyök, Követelmények:

Azok csatlakozását várjuk, akik:
- meguntak jókislányt/kisfiút játszani, de a moráljuk nem engedi meg hogy gyilkoljanak
- szeretnének egy remek haveri közösségben dorbézolni, piálni, vagy akár verekedni, lebontani a kocsmai berendezést egymáson, és nem félnek besárgulni sem

- megvétózhatod a csatlakozók jelentkezését akár egymagad is (ezzel biztosítjuk, hogy nem lép be olyan játékos közénk, akinek a jelenléte feszültséget gerjeszt, újra lehet jelentkezni, ha a vétót emelő tag megenyhűl)
- bárki kitehető, aki ellen minden más tag bizalmatlanságot szavaz
- havonta vállalható a vezetői szerep, ami a képviseletet, a szervezést, bank karbantartást jelenti
- legalább 2. szintű játékosokat fogadunk be csak, ebből láthatjuk, hogy komolyan gondolod. 1. szintűeket is szívesen várunk az eseményeinkre, de hivatalosan csak a követelmények teljesülésekor történik meg a felvétel!
- azok a vörös indikátorosok, akik felvállalják, hogy szántszándékból, nem pedig baleset folytán vagy önvédelemből öltek, vagy van ellenük bizonyíték (bármilyen rögzítő kristályon: hang vagy kép) nem csatlakozhatnak, a többi vörös igen
- Minimum aktivitási küszöb: 1 futó küldetés (aki ezt sem teszi meg, az önként menti fel magát a tagságból)
- Egymás anyagi segítése lelkiismereti kérdés, nem kötelező
- A céhbankból bárki vehet ki kölcsönt, illetve felszerelést, ha azt idővel visszateszi (felszerelés esetében ha már nem használja!)

Logó:
Danee Anarchy_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 24 2014, 00:03-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 24 2014, 00:02

Ez a nap is eljött! Surprised Elfogadom a pályázatot, kérlek nyiss egy adatlapot a céhnek a megfelelő boardban. Gratulálok!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Szomb. Ápr. 26 2014, 01:55

2. Képesség megpályázása - Antibody

Virtuális életem egyik legpocsékabb élménye volt, ami történt:
Szorgalmasan csinálgattam a küldetéseket, a legtöbbjükre azonban csak egyszer lehetett jelentkezni, míg az ismételhetőek egy idő után már nem érték meg a rájuk fordított időt. Úgyhogy minden nap nagy gondot fordítottam az új küldetések keresésére, legyen az akár csak az szintlépésem miatt frissiben felvehető, vagy az egész szerveren újnak számító.

Ilyen új volt ez is. A neve csak annyi volt: a Kaptár. Ha nem vagyok túlpörögve amiatt, hogy végre találtam egy vadi új küldetést, amit talán első játékosként vihetek végig, akkor talán rájöhettem volna mit is takar.

A mob az mob, virtuális, bármennyire is valósnak tűnik, valójában csak egy rakat 0 és 1es, nem kéne összetojnom magam tőlük, csak azért, mert másfélszer nagyobbak mint én, szúrnak és undorító rovarok. Méghozzá a szárnyas fajtából. Hogy az élet ne legyen egyszerű, fóbiás voltam. Odakint ráadásul még allergiás is a csípésükre, ami legalább itt nem fenyegetett. Talán a tű-fóbiám miatt is őket okolhatom, nem tudom...

Ahogy vacogva haladtam egyre lejjebb a kaptárban, úgy lettek egyre erősebbek és agresszívabbak a darazsak, amikkel szembetaláltam magam. Már jó pár csípésük mérge ketyegett kijelzőn, félő volt, hogy a végén már pusztán a mérgezésekbe belehalok. És én hülye, nem hoztam magammal semmilyen ellenmérget. De már nem akartam visszafordulni. Elég mélyen bent jártam már, nem lehetett messze a kaptár közepe.

Innen elég homályosan emlékszem a történtekre, és egy pont után csak annyi maradt meg, hogy összeesek. Nem tudom mennyi időt tölthettem lidércnyomások közepette a kaptár izzasztó hőségében, de egyszer csak arra ébredtem, hogy darazsak szurkálnak. Fura mód nyoma sem volt a mérgezéseknek, bármennyiszer is próbálkoztak. Innen már nem volt pálya lenyomni a darázskirálynőt és ellopni a kincseiket.

Odahaza aztán pár éjszakányi hánykolódás után úgy döntöttem megkísérlem megismételni azt a furcsa jelenséget, amit a kaptárban észrevettem magamon. Bevásároltam egy kazal különféle mérget. Napok, talán hetek teltek el azzal, hogy magamba injekcióztam őket, majd lázálmok közepette izzadtam ki a hatásukat az ágyamban. A kísérletek egytől egyig sikerültek. Minden egyes méregre immúnissá vált a szervezetem.

Antibody (passzív) - Immunitás mérgek és méreg-szerű hatások ellen: statpont csökkenés, paralízis, méreg okozta ÉP csökkenés

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 12:43

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, csodálom, hogy még senkinek sem jutott eszébe hasonló Very Happy Gratulálok a második képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Kedd Május 06 2014, 22:49

Jártasság-csere kispályázat:

A Keresés jártasságot lecserélném, eddig még semmit se hozott a konyhára, egy játékszínesítő elemként sokkal inkább meg tetszetősebb Súlyemelésre (a 4. jártasságot még nem veszem meg, de már megvan mi lesz)

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 06 2014, 23:05

Ossu!

Elfogadom a cserét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Vas. Dec. 28 2014, 21:21

feljegyzi magának, hogy harcművészre akar váltani T3 elérésekor, és hogy skill neveket egyszerűsít, és talán overedge lesz a 3. skill

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Csüt. Ápr. 09 2015, 20:58

Másodlagos képességeket váltanék, hogy önellátóvá válhasson a karakter, az újak:
Páncélkészítés
Potion/Méregfőzés

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 12 2015, 12:09

Ossu!

172-es érc és 187-es növénylátás helyett páncélkészítés és potifőzés. Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Pént. Május 29 2015, 23:21

Képesség pályázat:

1. képesség helyett (Akai Inazuma):
Dismantle:
Bármely kovácsolható és általa már hordható felszerelést képes úgy szét szedni, hogy az eredeti alkotóelemek közül a fele(lefele kerekítve) mennyiséget visszanyerhesse a tárgy megsemmisítése révén, a gondos művelet eredményeként a kívánt alapanyagok nyerhetőek vissza

3. képesség:
Alchemy:
1 db Kis Tövisgyökér felhasználása révén érceket nemesíthet vagy korcsosíthat le:
5 ércből egy magasabb tier szintű ércet
vagy
1 ércből egy alacsonyabb tier szintű ércet
vagy
3 ércből egy azonos tierű de más tipusú ércet
2 db egyik típusú ritkából 1 db másik típusú ritkát ugyanazon a tieren belül

nemesítés:

Bronzérc > Fémkő > Halvány Holdkő > Fekete Holdkő
Munkálatlan Bőr > Vastag Bőr > Jeti Bőr > Pikkely
Sida Kő > Drágakő > Topáz > Mithril
Halvány Rubin > Tömény Rubin > Opál > Orichalcum
Vasérc > Acél > Aranyérc > Platinum
Holdkő > Borostyánkő > Obszidián > Zafír
Rubin > Tűzkő > Gyémánt > Szivárványkő

story


A hozzászólást Danee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 18 2017, 13:11-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 30 2015, 00:10

Szia!

Az elsőnél meghatároznám, hogy páratlan szám esetében lefele kelljen kerekíteni. Tehát 3-ból 1-et, 1-ből 0-t.

A másodiknál pedig 5 ércből 1 magasabb tierűt és 3 ércből egy azonos tierűt. (Eredetileg is volt ilyen betéve, csak hamar ki lett véve, de ott is 5 volt.)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Szomb. Május 30 2015, 00:19

átírtam

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 30 2015, 00:26

A pályázatot elfogadom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Vas. Júl. 05 2015, 22:45

Kasztváltó pályázat: Kardforgató => Lovag

GIMME THAT SHIELD!!! AKA mamoru desu-yo-ka-ne

Vitzet félretéve, avagy miért hangzik el legalább minden második animében a majd én jól megvédelek és hasonértelmű mondatok egyike, hozzáteszem teljesen feleslegesen, és mellesleg mindig konfliktust eredményez...

...Úgy döntöttem, hogy pajzsot ragadok.
Sokáig vívódtam, keresve a helyem eme nem túl nagy világban, mint mi mind Aincradnak nevezünk (vagy SAO, de attól még mind)
És megkérdőjeleztem a rendszert, a játékosokat, céhet, míg végül eljutottam oda, hogy én.
Megkérdőjeleztem tehát az első döntést, melyet a játékba lépéskor hoztam.
Miért is lettem én kardforgató? Mert COOL? Lehet hadonászni egyszál karddal, és közel a fénysebesség háromszorosára gyorsulni? Már nem emlékszem mi vezetett ide. Talán valami fekete kabátos ficsúr után mentem, akit igazából nem tudom hol láthattam.
A lényeg, hogy szerettem volna rögtön két kardot lóbálni, de sajnos itt csak kőkemény megkötések árán lehetett volna ilyesmit megvalósítani, ezért is volt az, hogy a harcművészek kasztja felé kezdte kacsintgatni, de aztán sok-sok mérlegelés után csak kiderült, hogy azzal se érném el a hőn vágyott eredményt.
Le is tettem róla egy időre.
Míg nem elérkeztem a ponthoz, hogy megkérdőjeleztem az általam alapított szervezet, a céh létezésének értelmét, főleg hogy alulrepezentált minden ideát, minek mentén életre hívtam két társam segédletével annak idején.
Két választás volt, a destrukció és a rekreáció, és végül az utóbbi mellett döntöttem egy nőnemű egyed építő kritikáinak hallatán: nyakamba vettem a világot, hogy új hősöket toborozzak magam mellé.
Ekkor tájt fészkelte be az elmémbe a gondolat, hogy meg szeretném őket védeni majdan a megpróbáltatások és kihívások idején, és talán a jelenlegi énem, egész pontosan a kasztom, nem lesz erre a legalkalmasabb.
Így határoztam el hát, hogy kasztot váltok és el is küldtem a játékmesterek felé a petícióm, hogy Lovag kasztra váltsanak.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 13 2015, 19:00

Ossu!

Elfogadom a pályázatot! Kapsz egy Kezdő *rövid kard/kopja/buzogány* (+1 erő) és egy Kezdő Pajzs (+2 páncél) nevű világverő felszereléspárost és egy ingyenes újrapontozási lehetőséget.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Danee Vas. Aug. 09 2015, 20:26

Kiskapu kivédése végett változtatást kezdeményeznék:

Alchemy:
1 db Kis Tövisgyökér felhasználása révén érceket nemesíthet vagy korcsosíthat le:
3 ércből egy azonos tierű de más típusú ércet


~ képesség fent olvasható passzusa jelenleg ritka érc gyártását is lehetővé teszi 3 azonos tierű érc feláldozásával
Erre pályáznám hogy ritka esetében 10 ércet kelljen feláldozni, már ha ritka egyáltalán készíthető lenne bármely képességgel

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 10 2015, 14:27

Osu!

Ritkát csak ritkával készíthetsz, és mivel a ritka az tényleg ritka, ezért teszek egy kis engedményt is: két darab egyik típusú ritkából készíthetsz egy másik típusú ritkát ugyanazon a tieren belül.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Danee Empty Re: Danee

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.