Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 16 2013, 13:51


*A további szabadkozásra egy ideig nem figyelt, de pár mondat után megunta, és ezúttal már dühösen fordult oda a fiúhoz. Az is zavarta, hogy elkezdett valami ismeretlen nyelven dünnyögni, hogy ő ne érthesse, az angol szavak azonban meglepték. Szúrós szemmel nézett a fiúra, és újra csípőre tette a kezeit. Dühös volt, ideges, és nagyon elege volt már a fiúból, ezért miután hallotta őt angolul beszélni, ő is az anyanyelvén szólalt meg, mert az indulatok azt hozták ki belőle.*
-For how long do you want lie to me?
*Kicsit megköszörülte a torkát, és eldöntötte, hogy végre pontot tesz erre az egész katyvaszra, ami körülötte zajlik, amióta ezzel a valakivel összehozta a balsors.*
-Addig nem vagyok hajlandó tovább menni, amíg nem fejezed be a hazudozást, és nem vagy hajlandó nekem elmondani az igazat. Azt azonban nem hagyom, hogy árts a tudatlanságoddal a szegény kis kajmánnak, szóval ha itt akarsz hagyni, akkor követni foglak, és végig piszkálni, amíg nem fogadod el, hogy szükséged van a segítségemre. Hidd el, nagyon kitartó tudok ám lenni, ha kisállatokról van szó.
*Ránézett Timidusra, aki kibújt a lány ruhája alól, és mutatva az ő eltökéltségét is, szembenézett a fiúval.*
-A kérdéseidre persze szívesen válaszolok, hiszen azért vagyok itt, hogy segítsek neked.
~Bár jobban örülnék, ha az állatkáról kérdezgetnél. Azt hittem engem le akarsz rázni, és mégis érdekel, hogy mit keresek itt? Tudom ám, hogy mit akarsz. Azért akarod tudni, hogy ismerem-e a várost, mert el akarsz szaladni, és kiváncsi vagy, hogy tudlak-e követni. Na majd meglátod!~
-Annyira nem ismerem a várost, de ha el akarsz szaladni, akkor Timidus folyamatosan figyelni fogja a levegőből, hogy merre mész, így végig követni tudlak.
~A szintem? Csak nem akar megtámadni a piac közepén? Ez a fiú gonoszabb mint hittem.~
*Kicsit zavarba jött, így újra csak Timidus nógatására volt szüksége, hogy összeszedje magát.*
-Miért vagy kíváncsi a szintemre? Hidd el, meg tudjuk védeni magunkat, ha esetleg úgy akarsz minket lerázni…
*Ezután pár szót intézett Timidus felé, a sárkány saját nyelvén amit a fiú nem érthetett, mindössze csiogást és morgást hallott.*
„Tizedik boss? Biztosan le tudnánk győzni?”
„Hazudik!”
„Csak henceg.”
„Akkor az.”
*Miután befejezték a diskurzust, megvetették a lábukat. Shukaku az utca kövezetén, Timidus pedig a lány vállán. Mindketten nagyon elszántnak tűntek, de az könnyen észrevehető volt, hogy a sárkány sokkal biztosabb a dolgában, és Shukaku csak miatta tart ki az igaza mellett.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal12695/10100Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Nov. 16 2013, 14:40

- Stopu! ... -
Tette ki nem túl szelíden a lány elé a kezét. Habár semmilyen ellenséges nem volt benne, és őszerinte a mozdulatban sem, de hát hevesnek heves volt, az tény.
~ Kami sama, ennyire még nem értettek félre. o.O ~
- Látható, hogy nem tudunk egymással rendesen kommunikálni, de hagyd már meg nekem a döntés jogát, hogy mit tudok és mit nem. o.O
Nem kell hinned nekem, nem kért rá senki... O.o
-
Közben a kis kajmán a karjáról egyenesen a fiú fejére mászott fel, majd helyezkedett kényelembe. Ez beiktatott Alexnél egy egy másodperces csöndet, mialatt értelmetlen grimaszba fulladt egy próbálkozása annak érdekében, hogy levegye a petet. Ugyanis neve-nincs kajmánszörnyünk nemes egyszerűséggel beleharapott a felé tartott kézbe, majd elégedetten figyelte, ahogy Alex visszaveszi sajgó jobbját.
- -.-"
A kajmán maradt a fiú fején, ő meg megrázta a kezét. Fájt. Sad
- I askedu yo-u ...
Mondta (volna) angolul a lehető legnagyobb japán akcentussal amivel csak lehetett, láthatóan európaiként. Az angolt annyira nem szerette sose, és nem tudta olyan jól, mint két anyanyelvét. Így hát érthető módon gyorsan vissza váltott japánra.
- Hagytam neked, hogy segíts, mert látszott rajtad, hogy fontosnak tartod, de nem hagyom, hogy kioktass. Főleg meg ha, hazugnak gondolsz, egyáltalán mi értelme veled tartanom?
Nem igazán mérges, mint csalódott volt. Nem tudott rendesen beszélgetni a kislánnyal, pedig szeretett volna, amaz viszont minduntalan felkapta a vizet. Úgy nagyjából mindenen. Neutral
- Mint láthatod nem vagyok japán, és egészen a játék kezdetéig otthon töltöttem 4 évet. Szinte egyáltalán nem használtam a japán nyelvet azalatt az idő alatt, szóval nem tartom bűnnek, ha rossz szót mondok egyszer egyszer.
Az emberrel az anyanyelvén is előfordul néha.
Ha ezt nem érted meg, akkor nincs veled semmi dolgom. ˇ^ˇ
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal5187/5300Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 16 2013, 15:36


-Oké, oké…
*Legyintett a fiú felé. Mivel ő kiskorában tanulta meg mindkét nyelvet, amikor ez sokkal könnyebb volt számára, sohasem találkozott a nyelvtanulás nehézségeivel, de mivel a fiút egyébként is butának tartotta, így még valamennyire hihető is volt az a történet, hogy összekeverte a szavakat, főleg azután, hogy nyekegve megpróbált angolul megszólalni, és miután ez sem ment neki, inkább továbbra is japánul folytatta. Bár ezután sem hitt a fiúnak, azt beismerte, hogy ebben talán tényleg tévedett. Nem örült neki, de bizonyítani akarta a másiknak, hogy neki nem esik nehezére beismerni ha téved. Talán ha példát mutat neki, akkor ő is jobb belátásra fog térni.*
-Gomen’nasai! Lehet, hogy tévedtem… de nem könnyű rajtad kiigazodni, ha folyamatosan össze-vissza beszélsz.
*Kicsit elgondolkodott, majd a tőle telhető legbarátságosabb hangon folytatta.*
-Az a baj, hogy hiába értettél a kinti világban az állatokhoz, ha továbbra is tartod magad ahhoz, hogy a petek nem igazi kisállatok, akkor hozzájuk semmit nem konyítasz, hiszen te csak az igazi állatokhoz értesz.
~Remélem ezt legalább megérti, és emiatt nem lesz dühös rám. Próbálok úgy beszélni vele, ahogy ő akarja, de ha ez sem válik be, akkor már tényleg nem tudom, hogy mihez kezdjek. Annyira reménytelennek tűnik ez az egész, pedig nem is látszik annyira rajta, hogy ne szeretné a szegény kis állatkákat. Még türelmes is a kajmánnal, pedig elég szeleburdin viselkedik.~
-Azt ajánlom, hogy szerezz be valami vékony, de szőrmés ruhát. A kisállatok szeretnek belekapaszkodni az anyjukba, mert úgy védve érzik magukat. Bár ez a hüllőkre nem igaz, de úgy látszik ez a kis kajmán éppen ilyen.
~És szegényke csak téged fogott ki anya helyett.~
-Szóval olyasmi kell, amibe tud kapaszkodni, de elég vékony ahhoz, hogy érezzen téged az anyagon keresztül. Persze utaztathatod a hajadban is, ha úgy szeretnéd, de ha tényleg érzed a fájdalmat, akkor nem hiszem, hogy nagyon kényelmes lesz hosszú távon.
*Rápillantott a fiú kezére, és elhúzta a száját.*
-Mondtam, hogy vinnyogj.
*Egy picit gondolkodott, majd újra megfordult, és elindult, továbbra is keresve a megfelelő standot. Pár másodperc után azonban még a válla fölött hátravetve hozzátette.*
-Nekem se veled van dolgom, hidd el. Csak a kajmán miatt maradtam még itt, és én is valami finomat keresek Timidusnak. Több szem pedig többet lát.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal12695/10100Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Nov. 16 2013, 16:47

Keresztbe fonta a karját. Ő csak "az igazi állatokhoz ért". Látszik a szóhasználaton is, hogy miatta csinálja. Nagyszerű, hát nem fogja megdicsérni érte, hogy milyen kis kedves kis lányka, amikor nem. .__. Az előbb még azt bizonygatta fennhangon neki, hogy még vele is felér a petje, ez a Timidus. Hát cshh.... akkor most mi is az "igazi"? Csak ráncolta a homlokát. Valójában egész szépen elbeszélgetnek egymás mellett, s a legtöbb szó csak idő meg energia pazarlás. Észre se veszik egymást, és ez a kialakult helyzet kezdte dühíteni, de a lány volt olyan értelmes, hogy ne feszítse túl a húrt, így ha ő akadna ki, megint csak ő lenne a gonosz. >.> Kegyetlen ez a világ. Neutral
- Nem szokásom vinnyogni. :/ -
Replikázott vissza élből a gyerkőcnek. Persze persze.... habár azért, most hogy ezt kimondta, valóban hátráltató lesz, hogy nem nézi valódinak ezt a kis kajmánszörnyet. Nagy levegő, és habár gondosan elraktározta ezt a szőrmés ötletet (ami annyira nem tetszett neki, nincs oda a szőrmékért), nem reagált rá. Csak kifújta a levegőt. Majd Shukaku chan elindult, hogy aztán megint csak megtorpanjon egy kis időre, és feszítse Alex idegeit. wtf
- Nem kell minden petet pesztrálnod. Ez a kajmán az enyém, és sok közöd nincs hozzá. Neutral
Csak hagyom, hogy itt legyél... amíg nem húzol fel még jobban. ˇ^ˇ

~ Hmm, és ha még is megteszi, akkor úgy döntök, hogy megnézem mi folyik a 11.-ik szinten. Rolling Eyes ~
Erre egy elégedett vigyor ült ki az arcára, majd megragadta valami az tekintetét. Egy zenei bolt, és mi van a kirakatban? Na mi?
- Mitsuke ta! -
Indult meg célirányosan a dob felé, a fején a kíváncsi kajmánnal. Rolling Eyes
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal5187/5300Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 16 2013, 19:10


-Nem?
~Persze, hogy nem. Végül is nem azt csinálja amióta csak találkoztunk. Komolyan mondom, rosszabb mint amikor Timidus pici volt. Ő is elégedetlenkedik mindennel, és követelőzik, és butaságokat kér rajtam számon, amit meg sem ígértem neki, és csak ő emlékszik rájuk. Te Timidusnak legalább megértette, amikor beszéltem hozzá, és elfogadta, ha igazam volt. Sokkal értelmesebben lehet velük beszélni, mint ezzel a fiúval, és még ő tartja magát felsőbbrendűnek Timidusnál. Hát pedig nem is az. Nagyon nem!~
-Csak azokat a peteket pesztrálom, akiknél úgy érzem, hogy veszélyben vannak a hozzá nem értő gazdáik miatt. De ahogy látom, más dolgod van, és nem vagy te azért olyan gonosz, mint amilyennek mutatni akarod magad, és talán annyira buta sem. Türelmes vagy a kajmánnal, felelősséget vállalsz érte, ha már hirtelenkedve megvásároltad, és eddig bántani sem akartad.
*Összecsapta a kezeit, majd meghajolt a fiú előtt.*
-Köszönöm uram, hogy megengedte, hogy itt maradjak ön mellett. Végtelenül hálás vagyok a kedvességéért. Remélem továbbra is sikeresen fogja venni az akadályokat , és sok segítséget kap majd az új társától, akivel bizonyára sikerül majd összebarátkozniuk.
*A szavai után még egyszer meghajol, még pukedlizik is a fiúnak, ezután tovább indul, de még intéz pár szót felé, bár könnyen leeshet Alexnak, hogy ezúttal már nem hozzá, hanem a kajmánhoz szól.*
-Vigyázz rá, és bizonyítsd be neki, hogy nagyon is élő vagy. És nyugodtan harapd meg, ha rosszul viselkedik.
*Timidus azonban vitába száll a lánnyal, és Al bár a sárkány szavait nem értheti, Shu direkt japánul válaszolgat kedvencének, így valamiféle képet alkothat a beszélgetés menetéről.*
„Most itt hagyjuk?”
-Igen, itt.
„De gonosz!”
-Nem gonosz, csak önfejű.
„Milyen fejű?”
-Önfejű. Makacs.
„Bántani fogja…”
-Dehogy fogja. Csak olyan mint az összes fiú és erősnek meg bátornak akar tűnni.
„Biztos?”
-Persze, hogy biztos.
„De…”
-Jól van na.
*Visszafordult a fiú felé.*
-Ha bármi kérdésed lenne még, vagy mégis szeretnéd, hogy segítsek, akkor a Young Justice céhházában megtalálsz. Ha esetleg olvasni szeretnél, akkor van egy nagy könyvtár, szívesen mutatok neked könyveket a petekről. Én már mindet elolvastam. És… ha esetleg mégsem tudnál megbarátkozni vele, akkor nyugodtan hozd el nekem. Én szívesen látom.
*Vár egy picit, hogy szól-e valamit a fiú, de ha nem, akkor egy viszlát után tovább indul, folyamatosan társalogva Timidussal, de már úgy, hogy a fiú ne érthesse.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal12695/10100Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Halász Alex Vas. Nov. 17 2013, 15:32

- Mitsu-ke... -
Hát persze, hogy már nagyon ment volna a maga útjára, de nem hagyhatta ott a (beszélő) kislányt. Shukaku azonban nem akarta szó nélkül ott hagyni, de menni sem szándékozott vele, így megállt és felé bambult. A sok sok szöveg, a burkolt kioktatás és a tény, hogy a lány nem tartja érdemesnek arra, hogy korához illően viselkedjen vele... (melyik tizenéves tenné ezt meg? o.O ) .... nem csak hogy dühítette, de még ennél is inkább untatta. Csak állt ott a lányt bámulva, és még egy vállrándításra sem volt hajlandó. A kajmánszörnynek tett szép beszéd meg már átment szentimentálisba... amire azért (ha lehet ilyet mondani) reagált.
- Haaahhhh....? -
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 A1_2013_11_17_o8jjvmij8e
Teljes unottságában demonstrálta, hogy ő bizony nem veti alá magát a lány tévképzeteinek, de már nem is óhajt vele többet foglalkozni. Nem reagált a meghajlásra, sem a köszönésre, de még a kis beszélgetésre sem ami a lány és Timidus sárkányszörnyecske között lezajlott. Mindenesetre szeretett volna facepalmolni, de csak magában ejtette meg ezt a műveletet. Teljes közönyt, teljes szenvtelen magatartást akart tanúsítani a lány iránt. Unta ezt a kis szócsatát, felettébb unta. Főleg azért mert ez és az ilyesfajta irányultságú viták nem vezetnek sehova és egyik fél sem fog tudni győztesen kikerülni belőle. Mindent meg lehet magyarázni. >.>
~ Olyan mint az összes fiú, blablabla <.< ... mintha ennyi idősen olyan hú de sokkal összehozta volna az élet, otthon gubbasztva a monitor előtt ... unalmaaaas ˇoˇ ~
Egyértelműen átment passzív támadóba. A lány vagy elmenekül, vagy kiprovokál egy újabb vitát, de ő aztán nem fog "lealacsonyodni" a lány szintjére. De nem ám ˇˇ
Arra, hogy hol találja meg a lányt, csak legyintett teljes közönnyel és felsőbbség teljesen.
- Hai hai..... báy. Neutral -
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal5187/5300Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 17 2013, 16:16

*Shukaku már meg is fordult és el is indult a maga útjára, de Timidus csak nem akarta annyiban hagyni ezt az egészet. Felszállt a lány válláról, és előtte lebegve kényszerítette megállásra.*
„Írj!”
-De mit írjak?
„Csapat. Otthon.”
*Csipogta a sárkány, majd a fiú felé bökött. A céhház kifejezés nem tartozott Timidus szavai közé, az pedig, hogy cím megadására szólítsa fel a lányt még kevésbé volt elvárható tőle, hiszen ő nem a térkép vagy házszámok alapján közlekedett, hanem leginkább a megérzéseire és az emlékezetére hagyatkozott. A lány azonban megértette a sárkány szavait.*
-De miért tenném? Látod, hogy nem is érdekli.
„Buta. Elfelejti.”
-Na, nem mondunk ilyet.
„Bunkó!”
*A lány sóhajtott, és megpróbált elhaladni Timidus mellett, de a sárkány nem engedte el.*
„Nem is válaszol. Goromba! Bunkó!”
*Szavait már a fiú felé is intézte, Shu pedig nagyon örült annak, hogy a fiú nem értheti kedvencét. Ő úgy érezte, hogy befejezte a dolgát, és biztos volt abban, hogy a fiú nem fogja bántani a kajmánt, és talán még jól is fog bánni vele, ha nem lesz olyan lusta, hogy utána olvasson, vagy megkérdezzen egy idomárt. Shukakut nem érdekelte az, ha nem vesznek róla tudomást, ha megbántják, ha levegőnek nézik, amíg elérte a célját, és biztonságba tudhatta a peteket. Timidus azonban teljesen más volt, és feldühítette, hogy ilyen neveletlenül bántak a társával.*
„Mondd meg neki, hogy bunkó!”
-Nem mondom! Kérlek Timidus! Végeztünk!
*Hangja halk volt, és nem is szólt rá erélyesen a sárkányra, hiszen valahol tudta, hogy saját magának kellene fellépnie a pimaszság ellen, de saját maga megvédésére ritkán szokott szavakat pocsékolni, és ezt Timidus is tudta.*
„-Ha te nem…”
~Úgy sem fog megérteni.~
*Timidus azonban erre is számított. A fiú elé lebegett, és mivel az annyira buta volt, hogy nem tudta felfogni, amit a sárkány mondott volna neki, úgy döntött, hogy nemzetközi jelölést fog használni. Ezt akár japán, akár amerikai, akár európai, biztosan meg fogja érteni. Egy hosszú ’E’ hang kiadása mellett ráöltötte a nyelvét a fiúra, majd farka hegyével meglegyintette az orrát.
„Bunkó!”
*Ismételte meg újra, hogy a fiú felismerje a hangot, amikor más sárkány mondja majd neki, mert abban biztos volt, hogy nem ő lesz az egyetlen, aki ezzel a kedves jelzővel illeti majd. Ezután természetesen nem repült vissza Shukaku vállára, hanem ott maradt a fiú előtt, sürgető tekintettel figyelte, és várta, hogy az bocsánatot kérjen Shukakutól.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal12695/10100Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Halász Alex Vas. Nov. 17 2013, 23:40

Nem értette, nem érthette a sárkány szavait, mert ilyen a rendszer. Egy pet tud úgy beszélni, hogy mindenki érthesse, másikat csak a gazdája, esetleg pár kivételes tag hallhatja rendes emberi nyelven, és van amelyik nem hajlandó egy kukkot se szólni. Így nem volt meglepődve azon, hogy a sárkány pityegéseire rendre válaszolt a lány. Már az előbb is lejött neki, hogy nem valami szívesen veszi a sárkuci a szájára a nevét...valószínűleg nem is teszi, de jelzőkkel felettébb könnyen látja el. Ha lett volna ideje végig gondolni, talán másképp cselekedett volna. Azonban nem volt annyi ideje, hogy a sárkány, a ~ Kayaba által teremtett izé ~ szemszögéből is megvizsgálhassa az ügyet. Ezt a nagyon kényes, és nagyon idegesítő ügyet. Már amúgy is tele volt vele a... hócipője? Surprised vele... Rolling Eyes
Hát még, hogy ez a pöffeszkedő adathalmaz tegye neki a nagyfiút. Úgy volt vele, hogy megelégelte. Nem volt tekintettel rá ez a kis 'izééé sem, hát ő sem fog kesztyűs kézzel bánni vele. Jogosnak tartotta, megtámadhatatlan sértettségében kapta el a repülő 'madarat és rázta meg mint egy koktélos üveget. Jó istenesen. Rolling Eyes
Volt egy pillanat, amikor elhúzta a száját és kilátszott egy ér a homlokán, ahogy lüktet. >.>
Ez volt annak a pillanatnak az előzménye, amikor is rámarkolt a sárkányra, nem törődve azzal, hogy talán összegyűrheti a szárnyait, és feltett szándéka volt a lelket is kirázni belőle.
Egyelőre csak.... >.>
- Eddig türelmes voltam, de itt a vége....sajnos a peteken kívül mást nem is figyeltél, hülye adathalmaz, ugyanis nem szokásom kamuzni, ha egyszer nincs miért.... -
Értette ezt arra, hogy jóval felettük áll szintben, és az előbbi 'támadás csak olaj volt a tűzre. Neki is van egy limit.
Aztán egy laza mozdulattal dobta vissza a halk idomárja felé, és olyan ~ nem lehet megmondani, hogy vicsorogva vagy vigyorogva ~ képpel fordult Shukaku felé, ami egyértelműen jelezte, hogy ebből még baj is lehet.
- Neveld meg jobban a peted Idomár, ha már másra nem vagy jó! -
Még a kajmán is lelapult a fején a fiúnak. Alex meg átfordult 'gyilkosba'. Meg nem mondaná, hogy mi dühítette ennyire fel. Talán Shukaku ilyen mértékű ragaszkodása egy művilághoz, vagy a sárkány pofátlansága, de talán a saját tehetetlensége. Ez a játék sok szempontból életképtelenné tesz embereket. És már ő is kezdi.... elmerül benne. És ez dühítette, dühe pedig most Timidusra, így vele együtt Shukakura is rázúdult.
A szemei ~ a zöld szemek ~ haragosan villantak meg, ha a lány nem tett semmit, de ha igen, akkor is.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal5187/5300Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 18 2013, 07:21


*A felé kapó kéz nagyon meglepte Timidust, így semmi esélye nem volt kitérni előle. Hogyan is számíthatott volna arra, hogy valaki az ő teljesen jogos felháborodására nem szégyenkezve húzza be fülét-farkát, és vinnyogva kér bocsánatot, hanem még úgy csinál, mintha jogában állna bántani is őt, és bántja is? Hangos csipogással adott hangot nemtetszésének, de tétlen így sem maradt. Mielőtt a fiú eldobhatta volna, ráharapott annak kezére, de csak annyira, hogy a dobás ereje lerepítse azért, így fogaival végigszántotta a fiú kézfejének mindkét oldalát, és nagyon reménykedett abban, hogy az tényleg érzi a fájdalmat, még akkor is, ha védett területen vannak. Ezután igyekezett minél szánalomra méltóbb zuhanással visszarepülni Shukakuhoz, de azért arra figyelt, hogy ne üsse meg a lányt, amikor megérkezik. Megrázta a fejét a lány ölében, és hangos, síró és sértődött hangot hallatva tett úgy, mintha nagyon megviselték volna az események. Természetesen Timidus szédült, és nem örült annak, hogy megnyomorgatták a tollazatát, de komolyabb baja nyilvánvalóan nem lett, így remek színészi adottságait –a sárkány szerint minden adottsága megvolt, és természetesen mindegyik a játék ’remek’ szintjén- kihasználva lóbálta úgy a fejét, mintha nagyon szédülne. Mutatott ő be már ennél sokkal szédítőbb mutatványokat is a levegőben, de most az volt a célja, hogy Shu engedje harcolni, úgy igazából, és ehhez az kellett, hogy haragot ébresszen iránta a fiúban. Most már nem csak Shukaku becsületének a megvédéséről volt szó, hanem a sajátjáról is. Ha Alex jól figyelt, ha érdekelte, akkor észrevehette, hogy a sárkány csak eljátssza a fájdalmát, és Timidus a kellő pillanatban két jajgatás közepette még egy vicsort is küldött felé, elégedetten megnyalva fogait, amivel sikerült fájdalmat okoznia ellenfelének. Amikor Shu látta, hogy mi történik felsikított, és halálra rémült arccal kezdett rohanni Alex felé.*
-Timidus! Gomenna…
*Igen. A lány úgy kezdte volna, hogy bocsánatot kér Timidus viselkedése miatt. Azonban amikor Alex rázni kezdte a sárkányt, azonnal elharapta a szót, megtorpant, és úgy nézett, mint aki el sem hiszi, hogy mi történt. Mivel közel állt, így a fiúnak még nagyot se kellett hajítani a sárkányon ahhoz, hogy a lény Shu ölében landolhasson. Magához szorította a kis tollassárkányt, simogatta, nyugtatgatta, végigtapogatta, hogy sehol sem esett semmi baja, majd amikor a fontosabb személlyel végzett, ránézett a fiúra. Ha az dühöt várt volna, akkor nagyon csalódnia kellett, mert Shu fagyos, érzelemmentes arcát kapta válaszul a cselekedeteire. Úgy tekintett rá, mintha még őt sajnálná, és hangja is ehhez hű maradt, mindenféle dallamosság nélkül.*
-Te tényleg gonosz vagy. Gonosz vagy, és buta.
~És szívtelen és kegyetlen.~
-Hogyan bánthatod Timidust? Azért, mert nyelvet öltött rád? Te nekimennél egy csúfolódó kisgyereknek? Nekem is csak ennyi kell, hogy bánts?
*Timidus nem örült annak, hogy legyerekezték, de ezúttal nem szólt érte. Csöndben, haragos tekintettel figyelte Alexet. Lassan Shu szavai is újra megtöltődtek élettel, ahogy felfogta a történteket, és az ő szavaiból is kihallható volt a harag.*
-Ha nem élne, akkor hogyan tudtad volna megsérteni? Kayaba bácsi biztosan tudta, hogy ilyen vagy, és úgy programozta, hogy rád így reagáljon!? És még te gondolod, hogy értesz az állatokhoz?
*A felé intézett sértést újra csak nem vette volna magára, ha a sárkány nem szól közbe, és nem hívja fel rá a figyelmét.*
-Timidus nagyon jól nevelt, veled ellentétben. Én pedig nem büntetem meg azért, mert igaza van…
*Kicsit elgondolkodott, majd úgy döntött, hogy megadja Timidusnak amit kért. Hangosan leutánozta a sárkány már sokszor elhangzott szavát, de ezúttal le is fordította.*
-Azt jelenti, hogy neveletlen vagy.
*Direkt nem használta az erősebb kifejezést. Nem akart lealacsonyodni a fiú szintjére.*
-Timidus szerint neked lenne szükséged nevelésre, és… szerintem is! Remélem egyszer találkozol egy erősebb pettel, aki majd megmutatja neked.
~Hisame. Jó lenne, ha itt lennél.~
-A kicsikbe könnyű belekötni, magasabb szintről, ráadásul védett területen. Igen… kifejezetten bátor és felnőttes dolog.
*Timidus először tiltakozni akart a lekicsinylése ellen, de azután ő is rájött arra, hogy nem is akkora butaság ezzel sértegetni a fiút. Persze Shu célja a harc elkerülése volt, és a bűntudatkeltés, Timidusé pedig egy tisztességes harc kivívása, és az, hogy abban megleckéztethesse Alexet.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal12695/10100Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Nov. 25 2013, 19:41

Amint nekivágta a buta adathalmazt kisállatot a lánynak, szinte ugyanakkor meg is bánta. Azonban már eléggé fel volt tüzelve ahhoz, hogy lelkifurdalása ne állítsa meg abban, hogy még hozzá vágjon egy sértést is. "Máshoz úgy sem értesz." Szenvtelen arckifejezéssel hallgatta végig a kislány kifakadását. Valójában teljesen megértette a helyzetét. Nem tudta teljesen megérteni, csak értette, hogy milyen érzelmi motivációk miatt érezhet így. Ő nem viseltetik így egy előre megírt program iránt, de minden bizonnyal kikelne magából ha a kutyáját bántanák, vagy akármilyen más élőlényt. Így hát csak hallgatott és nézte a lányt. Állta a tekintetét, nem tudta felidegesíteni, hiszen sajnálta. Olyat tett az előbb, ami a lánynak rosszul esett. Nagyon szeretheti a peteket, és ezt a kis undok sárkányt meg még annál is jobban. Azért a homlokán láthatóvá vált egy kicsike ér, ami konstans mód dagadt a sárkány reakcióit figyelve.
~ Kis dög, még nagyon megemlegeti o.O ~
De nagyon unta, fárasztó volt összességében a sok érdektelen szöveg és türelmesen állni a kiakadást. Nem kis önfegyelmet igényelt, hogy ne üvöltse le a csajszi fejét. Meg aztán ott volt mögötte a zenebolt. Be akart menni! >.<
Így hát mikor a lány a végére ért, ő egyszerűen csak kijelentette, hogy haza megy, majd megfordult.
Nem lesz olyan gyáva alak, hogy leáll egy nála gyengébbel viaskodni. Minek? Elfogadná amit ő mond? Lenne értelme? Nem! Egyszerűen csak kilép a "beszélgetésből", és nem fogja sem magát sem a járókelőket ezzel idegesíteni tovább. A lány meg gondoljon amit akar.
- Moo kaeru. Ja na~ -
Azzal besétált a zeneboltba a fején a kajmánbébivel.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal5187/5300Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 28 2013, 18:45

Ossu!

Hajjaj, ez sokkal inkább volt ismerkedős játék, mint küzdőtér Very Happy Legközelebb tessék megfontolni, hogy szóbeli konfliktuson kívül keveredhetnek-e másba is a karakterek. Atyai szigorral adok most 20 xp-t és 50 aranyat, a majdnemküzdőteret pedig lezárom!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_bal0/0Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)] - Page 2 Empty Re: Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.