Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiképzőtiszt

+76
DenDenTsuku
Mia
Shareen
Shota
Kasumi
Saibāitachi
Afton
Ozirisz
Eru
Barairo Pinku
Chancery
Silence
Hinari
Leonard
Simeon
Keita
Reina
Cardinal
Raygart Arrow
Tsubaki Sawabe
Chakna
Takara Kazutoshi
Sai
Nezumi
Chariton
Kiyuu
Ritsu
Ijichi Sou
Kiwi
Nolan Daneworth
Graceful
Kazura
Lamia
Joey Chrome
Kemabat
Malus
Hikaru
Kemila
Arisu
Kanami
Noah Evangelos
Salem
Shade
Zexid
Akae
Shakan
Morrigan
Asato
Justin Taylor
Rey
Suzume
Yue
Miu
Ayse
Cú Chulainn
Ryuu
Vandok
Szophie
Michiko
Kodoku
Gisoku
Mameko
Tsubasa Norika
Snowcat
Atoru
Asasel
Darkness
Ayato Hironori
Aoi Shizuka
Lydia Einsberg
Bacchus
Azmaria
Licht
Itachi Saton
Danee
Kayaba Akihiko
80 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kiképzőtiszt Empty Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 13 2013, 22:30


A kezdetek városa közepén egy szökőkút előtt áll egy NJK (nem-játékos karakter), akihez, ha odamész megkérdezi a következőt:
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Ha igényeled a szolgáltatásait, akkor a következőek közül választhatsz:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as szintre szeretnék lépni.
4. opció: A 30-as szintre szeretnék lépni. Minimum 450 exp kell az opció megjelenéséhez.
5. opció: A 40-es szintre szeretnék lépni. Minimum 1400 exp kell az opció megjelenéséhez.

Fontos tudnivalók:

  • Ha egy 1-es szintű játékos igényli a 10-es szintet, akkor például 10/50 expből 10/500 lesz, tehát expet nem kap, csak szintet.
  • Minden így kapott szint után 4 elosztható pontot kapsz. Az ötödiket csak akkor kapod meg, ha eléred a hozzá kellő exp határt. (pl.: 50/500 +1 pont, 100/500 +1 pont, 150/500 +1 pont...stb.)
  • Továbbra is az exped szerint fogod kapni a jutalmakat, tehát ne lepődj meg, ha például így lettél 10-es és egy 11-es szintű játékos sokkal többet kap. Ennek ellenére, ha szépen írsz, akkor a maximális bónusz jutalmad megnő, tehát van lehetősége, hogy több expet kapj, mint egy játékos, aki az 1-es szinten marad


Ha igényelni szeretnéd, akkor ide írd le a történetet, ahogyan megtalálod és igényeled. (Legalább 100 szó.)


Amennyiben az NJK-hoz ketten mentek oda, más szöveggel fordul felétek:
- Szeretnétek segíteni egymást? Én tudom a megoldást! - mondja, és felugrik előttetek a már jól ismert panel az opciókkal:

1. Köszönöm, nem.
2. Akaito igénylése

A panelen az item leírása is szerepel. Amennyiben mindketten a második opciót választjátok, automatikusan a nagyobb szintű játékost jelöli meg mentorként a rendszer, a kisebbet pedig mentoráltként. Az akaito igénylés után azonnal megjelenik a csuklótokon, amit később egyszerűen le tudtok venni majd.


A szökőkút másik oldalán egy öltözékben a kiképzőtiszthez hasonló, de furcsább ábrázatú NJK áll, és ha megszólítod, a következőket mondja:
- Kis szintű vagy de sok aranyad van? Ha szeretnél tapasztalatpontokat szerezni, jó helyen jársz.
Ezek után, amennyiben nem érted még el az 3300 expet (31.szint), szintén felugrik egy panel, mely a következő választási lehetőségeket tartalmazza:

1. Köszönöm, nem.
2. Exp Tabletta (+50 exp) - 300 arany/db

Miután kiválasztottad a neked megfelelőt, be lehet állítani mennyiséget is, s amint rányomsz az elfogadásra és rendelkezel annyi arannyal, a rendszer automatikusan levonja a pénzt, az inventorydban pedig megjelenik az áru. AZ NJK ugyan nem figyelmeztetett, de az item leírásában benne van, hogy a tabletták használata erős függőséget okoz, és nem lehetséges velük szintet lépni.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 26 2015, 22:02-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Danee Vas. Okt. 13 2013, 23:07

Hát... ez a nap is csak olyannak indult mint a többi... bár sosem fogom elfelejteni, azt hiszem...
Szóval tele hassal, épp sétáltattam a frissen belakmározott ebédemet, céltalanul flangáltam a KV utcáin, no persze nem teljesen a gondolataimba zárkózva, mert hát imádtam a tömeggel sodródni, előzgetni, lehagyni, utolsó pillanatban kilépni a többi járó-kelő mögül, és ha már ott voltam, hát istenem, a libbenő szoknyáknak ki tudna ellenállni, ha ilyen szexi tinilányokon látni. Szóval, elmerültem a látványban, ahogy ballagtam, épp valami szökőkúthoz közeledtünk, én, a tömeg, és a szoknya, s épp kikerültem volna egy ilyen katonaruhás NJK-t. Ami azt illeti, messziről lerí róluk, hogy NJK-k. Tétlenül állnak, és az arckifejezéseik ugyanazt a mimikát játsszák el időről-időre, mint egy elakadt lemez.  Na szóval, épp kikerültem volna, erre szinte az arcomba mondott valamit. Nagyon idegesítő tud lenni, emlékszem, mikor először történt ilyen velem szabályosan hátraugrottam ijedtemben, de most már csak a szemöldököm mozdult kérdőn, majd rezignáltan  csúszott össze a homlokom alatt
Mr. NJK írta:- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Az agyamnak kellett vagy 2 pillanat mire felfogta, hogy mi is hangzott el, de addigra már mögöttem volt a bólogató gép.
- Eh? - kérdeztem saját magam - Kiképzés? Jól értettem, hogy...
Mint egy visszatekert felvételen úgy lépdeltem hátrafelé, egészen az NJK orra elé.
- Ismételd meg!
Mr. NJK írta:Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Ha igényeled a szolgáltatásait, akkor a következőek közül választhatsz:
1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.
...
- Jójó, a többi nem érdekes... ne folytasd! - vágtam a szavába
- Szal... most... ez... itt... tényleg olyan szolgáltatás, amivel 10. szintre léptet? - beszéltem magamhoz
- Szeretném a 2. opciót választani, a 10. szintre lépésest! - mondtam kissé félve az eredménytől. A fene se tudja mi sül ki ebből... de remélem a tudnivalóknál olvasottakon kívül nem lesz más megkötés benne!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 14 2013, 12:42

10-es szintre léptél és 28 elosztható pontot kaptál.

3-mas szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 6
Fegyverkezelés: 4
Erő: 3
Kitartás: 4
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 4
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Itachi Saton Hétf. Okt. 14 2013, 17:38

Éppen a kedvenc kávézóm-ból sétáltam a szobámba elégedetten, milyen jó is volt a mai nap. Már a másnapon gondolkoztam mit tehetnék? Elmenjek a küzdőtérre? Esetleg vállaljak be egy küldetést vagy öljek pár kezdő szörnyet és legyen egy kis osztás? Nem tudom, viszont az biztos, hogy nagyon fáradt vagyok úgyhogy sietek is hazafelé és lefekszek, kipihenem magam. Éppen a szökőkútnál jártam mikor egy NJK-t pillantottam meg a szemem sarkából de nem érdekelt mentem tovább, közben beszélt valamit de nem is igazán figyeltem rá. Sétáltam tovább majd hallottam ismét beszélni: " Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet." erre viszont már felfigyeltem. Megálltam majd hallgatóztam és ismét hallottam. Erre meglepődtem és visszább sétáltam és megint hallgatóztam. Jól hallottam tényleg azt mondja amit azt hittem, hogy csak képzelődök. Odarohantam majd megfogtam az NJK arcát és vártam, hogy mondja. Ismét elmondta és örömömben átöleltem az NJK-t majd elkezdtem kiabálni neki:- A kettes opciót kérem a ketteset, add már kérlek. - Elkezdtem rázni mint egy őrült és ugrándoztam. Majd elkezdtem futni keresni valami ismerőst akinek elmondhatom ezt a Story-t ez rengeteget segítene a céhünknek ezért megpróbáltam megkeresni a céhtagjaimat és elmondani nekik ezt a fantasztikus dolgot. Természetesen ilyenkor nem találok senkit sem, pedig bejártam az egész Kezdetek Városát és még a határokon túl is jártam hátha valamit ölnek vagy ilyesmi de nem, sehol sem találtam őket. Hihetetlen örömömben még el is estem az úton majd mind egy vad kisgyerek leporoltam magam és futottam tovább. Mikor visszaértem a Kezdetek Városának kapujába megálltam :
-Itachi ne csináld ezt, ez nem te vagy... Sétálj oda és csak kérd a 2-es opciót
Így is tettem sebességem a sétálóra csökkent és csak szépen lassan a köves úton sétáltam közben meggyújtottam egy cigit.Mikor odaértem beleszívtam még egy nagyot a cigarettámba és elnyomtam azt majd mint gyárkémény kifújtam a füstöt és halkan csak ennyit mondtam.:
-a 2-es opciót kérném!
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 21:52

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 4
Erő: 1
Kitartás: 2
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 1
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Licht Szer. Okt. 16 2013, 13:33

A minap sétáltam a városban, és a céhünk logóján gondolkodtam. Elég sok ötletet küldtem el és vetettem fel Itachinak, de nem egyszerű eset, valami kifogásolhatót mindig talált bennük.
Egyszerűen nem tudtam kitalálni, hogy mi lehetne a mindenkinek tetsző és a céhez illő logó.
Pedig még a játék előtti éltemben egy teljes kis arculatot megterveztem, egyszerűen nem hittem el, hogy egy egyszerű céh jelzés kifog rajtam. Kissé letörve mászkáltam ide-oda, míg nem beértem a Kezdetek városának közepére. Már-már teljesen kiégett fogaskerekekkel a fejemben. Megnyitottam céh menüt és ott vettem észre, hogy Itachi 10-es szintre lépett. Egyszerűen nem tudtam elhinni amit látok.

- Miféle tréfa ez itt kérem szépen, még hogy 10-es szint, miféle mágia ez!?
Értetlenkedtem magamban, mígnem a szökőkút előtt megpillantottam egy eddig ismeretlen NJK-t.
Odamentem hozzá, és következőket hallottam tőle:

- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
- Ez most komoly, szóval ezért lépet ilyen hamar szintet az suttyó.
Jegyeztem meg meglepetésemben, majd hagytam , hogy folytassa az NJK a mondandóját.
Ha igényeled a szolgáltatásaimat, akkor a következőek közül választhatsz:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.


Amint elmondta az opciókat én már tudtam a válaszom, és persze egyből rá is vágtam, hogy:
- A 2. opciót választanám.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 16 2013, 16:29

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 6
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 2
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Azmaria Pént. Okt. 18 2013, 17:48

Nem olyan rég sétálgattam föl és alá a városban. Nézegettem a piacokat mit lehet kapni. Néha - néha elgondolkoztam milyen régen lehetek már ebben a játékban. És, hogy még mindig az 1. szinten vagyok, és nem jutottam tovább. Vajon valaha kifogok innen jutni? Vagy csak egyszerűen megengedik, hogy mindenki újra ki tudjon lépni ebből a játékból? Akárhogy is, nem szeretném, hogy a nevelő családom izguljon miattam. Minél hamarabb ki kel innen jutnom. Csak hogyan, ha ennyi idő után se fejlődtem semmit. És megérné kijutni innen, mert ha más a helyzet és elfelejtetek? Lehet, hogy már senkinek se kellenék? Egyre rosszabb gondolatok voltak a fejembe. És mire észbe kaptam már is egy ismeretlen helyen találtam magam. Egy szökőkútnál voltam. Ott egy ismeretlen személy állt. Gondoltam megkérdezem tőle hogyan juthatok innen ki. Oda mentem hozzá, és mielőtt még megszólaltam volna elkezdett ő hozzám beszélni. Azt mondta: - Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Ha igényeled a szolgáltatásait, akkor a következőek közül választhatsz:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához


Gondoltam ez csak is egy NJK lehet mert egy ember nem így viselkedik. De amint ezeket a szavakat kimondta nem hittem a fülemnek. Ernyire egyszerűen a 10-es szintre léphetnék? De ez nem számít csalásnak? Akárhogy is szeretnék közelebb kerülni a 100. szinthez.
- Ha ez tényleg igaz és  lehetséges akkor mindenképpen 2. opciót választanám. És nagyon köszönöm szépen, hogy ezt elmondta nekem.

_________________
Kiképzőtiszt Inner_pict.php?mid=126&part=1.2&mb=micaki%40citromail
Kiképzőtiszt Inner_pict.php?mid=126&part=1.2&mb=micaki%40citromail
Kiképzőtiszt A3c4161401172822e1f501dcbbcb3ce4
Azmaria
Azmaria
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Oct. 14.
Age : 23

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Bacchus Szomb. Okt. 19 2013, 09:05

Xennel az oldalamon léptünk ki a kocsma bejáratán, és indultunk vissza szállásunkra. Volt egy kis taktikai megbeszélés a rablás előtt, de már eldönttet a célpont is és az, hogy mit veszünk el. Nagyban ment a bandázás, utóbbi két hétben visszatértem teljesen a nekem való élethez, pia, cimborák és kockázás. Most is szépen megtömte a zsebünk egy balek. Ez már csak ilyen, erősebb kutyák vagyunk. Ahogy elment mellettem egy csinibaba, szépen a fenekére csaptam, mire ő képen gyűrt tenyérrel. A lila védőburok megvédett és csak kicsit mozdultam ki súlyomnál fogva, jó erő van az itteni csajokban. De mellé még milyen szépek! - Ugye Xen, szép csajszi volt nem? - vigyorogtam képébe kérdésem közepett.
- T-t-talán - összehúztam a válasz hallatán szemöldököm és kiegyenesedtem, mentem tovább előre szótlan és lekukucskáltam az alacsony srác felé. - Min jár az agyad, és hova megyünk? Tudom, hogy készülsz valamire. Még volt azoknál a tagoknál arany, amit elszedhettünk volna.. - gondolkodó módon meghúzogattam állam - nem is kevés.
- Le-legyen meg-meglepe-t-t-tés - dadogta a kis srác. Alacsonyabb volt nálam és jóval erősebb, magasabb szinten állt, még Fraggytól is, pedig ő aztán igazán hóhér féle és mellé egy igazi szemétláda. Szerencsére Xen csóka látott fantáziát csoportosulásunkban és volt elég töke akkor este, hogy leüljön az asztalunkhoz. És persze élve kisétált. - Tudod, hogy nem szeretek várni - néztem rá gyanúsan.
- Min-n-ndjárt - és mutatott maga elé. Követtem ujját és csak embereket láttam. - És mi van akkor? Csak egy rakás léhűtő, mint mi.
- Fi-fi-fi-figy-gyelj.
Ahogy közelebb értünk halkan már hallottam szavait.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd, kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet. Felhúztam a szemöldököm és ránéztem az njk-ra. Ami folytatta, és egyre hangosabb volt, ahogy közelebb értünk.
-1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
-2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
-3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.


Odaálltam elé keresztbe fontam előtte karjaim, hogy lássa izomzatom kidolgozottságát. Xen bólintott, és igaza volt, ez tényleg meglepett ettől a maflától.
- A tízes szintre szeretnék lépni - mondtam határozottan a tagnak.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Lydia Einsberg Hétf. Okt. 21 2013, 16:48

Épp a város főterén sétáltam a petemmel, nagyon sokan voltak kinn aznap a főtéren.
- Ma milyen szép napunk van igaz Mama?
- Tényleg    nagyon szép napos időnk van.
Nézelődtünk a főtéren, nagyon sok érdekes dolgot láttunk. Leültünk a főtér közepén álló szökőkút szélére, hogy megpihenjünk. Becsuktam a szemem és hallgattam ahogyan a szökőkút vize csobog. Már egy ideje  szótlanul ücsörögtem egy helybe, mikor Dunkel megszólított:
- Mama mit beszél ez az NJK itt mellettünk?
- Nem tudom, hallgassuk meg mit mondd.
Fölálltam az ölembe vettem Dunkelt és odaléptünk az NJK-hoz, a következőt hallottuk tőle:
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.

- Ez jó dolog amiről beszél Mama?
- Igen, várjuk meg a folytatását.
Vártuk, hogy folytassa az NJK a mondandóját.
Ha igényeled a szolgáltatásait, akkor a következőek közül választhatsz:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.


Megörültem a dolognak és a következőt feleltem:
- A 2. opciót választanám.
Lydia Einsberg
Lydia Einsberg
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Oct. 10.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 22 2013, 23:37

Azmaria:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Irányítás: 4
Kitartás: 2
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 2

Bacchus:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 2

Lydia Einsberg:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 4
Fegyverkezelés: 1
Erő: 1
Irányítás: 5
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 2
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Okt. 26 2013, 21:53

Nagy vidáman hazafele sétált a céhházból az árvaházba, hogy összecsomagoljon, és elbúcsúzzon a gyerekektől és a segítőktől. Majd ki csattant a boldogságtól, hogy immáron nem kell többé egyedül vesződnie, hanem csapattal, Hinarit követve, és majd remélhetőleg a többi cégtagot is megismerve küzdhetnek együtt, tovább azért, hogy elérjék a századik szintet, és a legfőbb szörnyet legyőzve végre kijuthassanak a játékból. Izgalommal várta már a közös partizásokat, vagy grindelést, vagy ahogy a bátyja, Shinji mindig emlegette: a mobozást. Hinari mondandójából azonban az derült ki számára, hogy ő az egyetlen kezdő, sőt talán az egyetlen igazán kis szintű a céhben. El sem tudta képzelni, hogy így viszont hogy fog tudni majd olyan helyekre velük tartani, ahol lehet, hogy csupán egy ütés lenne a szörnyeknek. Kicsit el is hervasztotta az örömét, de legbelül bízott a többiek, de kiváltkép Hinari segítőkészségében, és hogy ki fognak tudni találni majd valamilyen megoldást erre is.
Így, ezen elmélkedve sétált, amikor egyszer csak egy utcán áldogáló alak oda nem szólt neki:
- „Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet!”
Shizuka megtorpant, meglepetten bámult a fickóra, mintha csak a gondolataiban olvasva válaszolták volna meg a ki nem mondott problémáját. Zavartan pislogott, mire a fickó megismételte az elöbb elhangzottat.
- I-Igen – jött a nem túl határozott válasz, s még bólintott is egyet épp ugyanolyan átéléssel
A fickó elkezdte felsorolni a lehetőségeket, amiket Shizuka illedelmesen végig hallgatott, majd így szólt:
- Szeretnék szintet lépni! Tizes szintre! A második lehetőséget kérném!

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Kiképzőtiszt Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Ayato Hironori Csüt. Okt. 31 2013, 11:46

– Ureusz! - az ágyon heverő kígyó lassan, lustán rám emelte tekintetét. - Ma bizonyíthatod, mit érsz! - szemében kétségbeesés tükröződött. - Elviszlek egy kiképzőhöz, hogy az erőd hozzám méltóvá váljon. - felé nyújtottam a kezem mire beletörődő sziszegéssel felmászott a nyakamba.
Elindultunk de egész úton éreztem a belőle áradó kedvtelenséget mely az én hangulatomra is erősen negatív hatással volt. Nem értem mi ez a hozzáállás a részéről. Inkább örülnie kéne. Boldog lehet, hogy olyasvalaki lett a gazdája, aki törődik vele. Túlságosan lusta ahhoz képest, hogy egy isten társa lett.
– Meg kell tanulnod, hogy nem a mi érdekeink számítanak! Istenként mindig sokat fognak elvárni tőlem és ezáltal tőled is. Nem könnyű felnőni ehhez a feladathoz de hiszem, hogy te képes leszel rá. - fáradt sziszegést hallatott de legalább már nem éreztem belőle azt az erős elutasító hozzáállást.

A kiképzőnél tett látogatás nem tartott sokáig. Mondhatni csalódás volt bár Ureusz elégedettnek tűnt. Mindössze pár pontot kaptunk…
– Úgy látom az igazi kiképzés, mégis az én, feladatom marad. Végső soron nem probléma hisz ki más tudna nálam jobban felkészíteni téged? Még ma el is kezdjük a kiképzésedet! Először is a szabályok…

_________________
Kiképzőtiszt Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 01 2013, 10:58

Aoi Shizuka:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 0
Irányítás: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 3

Ayato Hironori:

10-es szintre léptél és 33 elosztható pontot kaptál.

2-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 0
Irányítás: 4
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 2
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Darkness Csüt. Nov. 14 2013, 20:57

Hallottam, hogy a Kezdetek városában van egy kiképző tiszt, aki segít a kis szintűeknek, hogy haladjanak. Gondoltam akkor használom is az alkalmat, mert 1-es szinttel nem lehet haladni se küldetéssel, se pedig munkával. Plusz így nagyobb eséllyel ölöm meg azokat, akiket kell. A koordináták szerint a város közepén egy szökőkút mellett. És tényleg ott volt. Kayaba vajon megsajnálta a többiek szerencsétlenkedését, és azért tette be ezt az opciót? Azonnal meg is kérdezett, mikor odamentem:
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd, kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet. – Egyből igent mondtam. Rengeteg opció volt ugyan, de csak egyet lehetett most választani. Ki is használtam az alkalmat:
- A 2. opciót választom.

_________________
Kiképzőtiszt Karakter27

Szín: #FF3300 (én)

Adatlap
Darkness
Darkness
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2013. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Asasel Pént. Nov. 15 2013, 12:27

Több játékostól is hallottam már, hogy a Kezdetek Városának közepén a nagy szökőkútnál fellelhető egy NJK, aki kiképzőtisztként "üzemel". Felkeltette kíváncsiságom, ugyanis ha az ember szólóban játszik, nem árt meg neki ha valami kis segítséghez juthat. Hallomásaimból már tudom, hogy hol helyezkedik el, de arra nem sikerült rájönnöm, hogy mit ad a játékosoknak. Egyik késő esti sétám során eszembe ötlött hogy meg kellene nézni, hátha én is jelentkezhetek rá. Elindultam hát a Kezdetek Városának Centruma felé, s kis idő múlva szembe találtam magam a szökőkúttal, s az előtte álló NJK-val. Elég messze álltam tőle, hogy ne halljam tisztán amit mond, de ekkor egy Íjász tűnt fel látóhatárom mezején. Lassan odaballagott, meghallgatta a kiképzőtiszt mondókáját, válaszolt és távozott.
- Nem tűnik túl bonyolultnak... - gondoltam magamban.
Elhatároztam magam, oda léptem az NJK-hoz, és én is meghallgattam mondanivalóját:
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Elmondta lehetőségeimet, s én döbbent arccal álltam előtte. Még hogy a nagy semmiért a tízes szintre juthassak?! Ez túl szép hogy igaz legyen. Ettől függetlenül tisztában vele, hogy ez számomra remek lehetőség, hiszen szólóban jóval nagyobb hátrányom van a többi céhes játékossal szemben. Tehát nem vacillálok rajta sokat, már adom is a válaszom:
- A második opciót választanám!

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 22:20

Darkness:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 1
Erő: 2
Irányítás: 2
Kitartás: 2
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 2

Asasel:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 4
Erő: 1
Kitartás: 2
Gyorsaság: 5
Speciális képesség: 0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Atoru Vas. Nov. 24 2013, 19:25

Éppen elhagyni készültem a Kezdetek Városát, mivel azt gondoltam, már semmi érdekes nem maradt itt és gondoltam, Horunka felé veszem majd az utamat, hisz előbb-utóbb úgy is el kell hagyni a falut, hogy fejlődjek. Mentem volna ki a kapun, amikor meghallottam, hogy néhány játékos valami titokzatos NJK-ról beszélgettek, akiről Kiképzőtiszt néven beszéltek és valami különleges ajándékot ad a kis szintűeknek. Elfogott a kíváncsiság, így úgy döntöttem, hogy megnézem magamnak ezt a „kiképzőtisztet”. Még gyorsan meghallgattam, hogy merre található és már indultam is. Amint meghallottam, hogy a szökőkútnál, egyből siettem is a város középpontja felé, ahol meg is láttam.
- Eddig, hogy nem vettem észre? Mindegy is, gondoltam. Az a lényeg, hogy itt van, és meg tudom, hogy mit ad a játékosoknak.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd, kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
- Szint lépés? –döbbentem meg- Még hozzá a 10-es szintig? Igen, elfogadom a kettes opciót!- vágtam rá egyből.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Snowcat Kedd Nov. 26 2013, 17:24

Fárasztó nap után édes a pihenő, és fárasztó társaság után édes a magányos sétafikálás! Bár a sétálgatást vagy Reginával, vagy az én kedves Enhi-chanommal teszem (az a csirkeszerűség viszont nem jön velünk, mert utáljuk őt!), mert ők számomra mindig is fontosabbak maradnak, nyo!
Nya szóval, mivel Enhi-chan egy küldetésen van éppen, én és Regina mentünk csak el a városba egy kicsit csavarogni. Éppen azon vitatkoztunk, hogy mit kellene most csinálni. Regina az erdőbe akar menni játszadozni egy kicsit, én meg a cukrászdában akartam sütizni egyet (amúgy is szeretném a párocskámat meglepni egy tál finom sütivel a Sweet Dreamből :3). Egyetértés sajnos meg se született közöttünk, Regina "csakazértis" stílussal ragaszkodott az erdei kitérőhöz, nekem meg süti-elvonási tüneteim alakultak ki. Nyáh, hát igen, egész héten mást se ettünk, csak húst meg egyéb nyúltápot.
Ha ez így megy tovább, soha nem fogunk eljutni egyről a kettőre. Így is szépen le vagyunk maradva a többiektől. Valami instant-felerősödésre vagy fejlődésre lenne szükségünk, hogy kiküszöböljük a problémát. Nincs senki, aki egy varázslatra megoldaná minden problémát.
Azaz, hogy mégis...
Tényleg?
Ez igaz??
Nyá?!
Ott állt a főtéren a szökőkút mellett egy NJK. Mikor elhaladtunk mellette, leszólított:
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.

- Hááát... az ötös szint is kicsi lenne? Nyo! Hát ami azt illeti, ja... - ismertem el. - Nem lenne rossz, ha egy pillanat alatt tízre húzom fel magam! Te mit szólnál hozzá, Regina?
Regina szkeptikusan fogadta a dolgot, de azért bólogatott. Ígényeltem a szolgáltatásait, majd bejött egy panel:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.
Nyo, lássuk csak. Maradjak a jelenlegi szintemen? Kizárt! Második opció sokkal jobban vonz engem és Reginát. A harmadik meg mi? Mi ez a "20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához? Jajjj, de hülye vagyok! Csak akkor nyílik meg ez az opció, ha legyőzik a nagyok a huszadik bosst... így már értem!
Ránéztem az NJK-ra, majd Reginára néztem, ő meg vissza. Majd magamba néztem egy kicsit, és Enhi-chanra gondoltam. Szeretnék méltó lenni szerelmemhez, és megmutatni mindenkinek, hogy azért bennem is van némi ravaszság, erő és férfiasság.
- Nya, kérem szépen! - fordultam végül vissza az NJK-kanfajtárshoz. - Jöhet a kettes opció! Dobj fel szépen engem a tízes szintre, kérlek! Szeretnék ám sok embernek megfelelni azzal a szintaránnyal! :3

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Tsubasa Norika Csüt. Nov. 28 2013, 20:38

- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Éppen a kalandokon, fiúkon, barátokon, élet még értelmes dolgairól gondolkoztam, mikor valaki leszólított engem. Azt hittem, hogy egy ismerős, vagy valaki más, aki talán meg akar ismerni. Nem jönne rosszul új ismeretség, hiszen ebben a játékban alig vannak még itt barátaim.
- Igen? - fordultam az illető felé.
A jó uraság egy NJK, nem félig valódi alak, mint én, vagy bármelyik másik játékos itt a főtéren. Biztos valami árus, vagy ilyesmi. Azért rákérdeztem, hogy nem-e tudná-e még egyszer elmondani, hogy mit akar, mit ajánl éppen. A fickó még egyszer elmondta, hogy ha kis szintű vagyok, akkor könnyen elintézi egy kiképzéssel, hogy utolérhessem magam és a többieket is, akik jóval feljebb járnak már. Ez tulajdonképpen nem is lenne olyan rossz ötlet. Igaz, már hatos szintű vagyok, de nem tudom kivárni, amíg nehéz küldetések árán elérem az első X-et.
- Hmmm, végül is miért ne? Hadd lássam az opciókat, drágám!
Elfogadtam az ajánlatot, és máris megjelent előttem a menü ezekkel a választhatóságokkal:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.
...
- Hát jól van. - mondtam elgondolkodva. - Bejön ez a cucc. Ha még lesz is hátránya az egésznek, megéri a kihívás a tizeskéért, nemde? Hát figyelj, drágám, nyisd ki jól a fülecskéidet. A kettes opciót választanám. És nagyon ajánlom, hogy jól csináld, mert ha nem, akkor nagy irgum és burgum lesz!
Aztán már csak álltam ott, és vártam, hogy az NJK tegyen végre róla, hogy én is a tíz szint feletti nagy emberek között harcolhassak. Ha ügyesen is csinálom az egészet, akár már bosszokat is ölhetek. Szeretem a kihívásokat.

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Mameko Hétf. Dec. 23 2013, 09:21

- lá lá lá lá lá ~♪ - énekelve szökdécseltem végig a Kezdetek városának zsúfolt széles utcáin. A nap szépen süt, de ennek ellenére mégis kellemetlen hideg van.
- Hé Mame-chan! Van már valami elképzelésed ma kire fogunk vadászni? - kérdezte Kagamin, a hangjában enyhén érezhető volt, hogy dühös, mivel ma még semmi elfogadhatót sem csináltunk, és az utóbbi időben a célpontjaink is túlságosan erősek voltak hozzánk képest ezért nem is haladtunk semmit sem a vadászattal. Csupán megráztam a kérdésére a fejem, nemleges választ adva neki. - Haah... tudtam... - sóhajtott fel, közben megrázta aprócska fejét kezeit pedig karba tette.
- Muuh! Én keményen próbálkozom! - kiáltottam vissza az elégedetlenkedő bábúra.
- Nem vettem észre... Túl gyenge vagy, pedig mindent megteszek a kiképzésed érdekében...
- Én pedig mindent annak érdekében, hogy erősebbé váljak!! Ugye Shimogu? - fordítottam fejem a másik kezem irányába ahol közömbösen hallgatta a kis vitánkat a szőke játékszer. Ugyan meglepődött, hogy mindketten hirtelen ráfigyelünk, mégsem szólt semmit csupán hallgatott. - Hmpf... Nem is érdekeltek... - fújtam fel az arcom, közben a főtér felé haladtam magabiztos léptekkel. Fél szemmel a többi embert figyeltem akik kávéházakban ücsörögnek, vagy éppen lógatják a lábukat. Micsoda bagázs... itt vagyunk egy nagyszerű játékban és semmit sem csinálnak... Majd én izgalmasabbá  teszem az életüket. - Fufufufu. - kuncogtam, de nem tudtam kiélvezni a gonosz kacajomat ugyanis Kagamin a fejemre ütött.
- Itai! Naaa! Ezt miért kaptam? - lepődtem meg majd fordítottam a fejem a baba felé.
- Ne fantáziálgass inkább dolgozz! - szidott le ma már sokadszorra. Biztosan bal lábbal kelt ugyanis ma nagyon gonosz velem.
- Psssz... - hangos pisszenésre füleltem fel, a hang forrását kerestem de hiába. Már éppen indultam volna tovább amikor ismét meghallottam. - pssssszt - ezúttal sokkal hosszabb volt, szóval biztos voltam benne, hogy azt szeretné ha valaki rá figyeljen. - Itt lent! - húzogatta meg a ruhám Shimogu, szóval ö volt... a szökőkút felé mutogatott ahol egy njk állt. Valószínűleg azért figyelt fel rá mivel már tegnap is és az előtt is ott ácsorgott. Felkeltette a kíváncsiságom ezért közelebb sétáltam hozzá, hogy megkérdezhessem mit csinál ott. Habár volt egy sanda gyanúm, hogy egy árus, vagy küldetés osztó.
-Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet. - rögtön elkezdett beszélni amint elé léptem, mielőtt még válaszolhattam volna három lehetőséget felkínált nekem.
- Umm... -
- A másodikat, a másodikat! - magasba emelt kézzel, szinte már kicsattanó boldogsággal súgta a fülembe Kagamin, hogy mit válasszak.
- Legyen. 2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni. - válaszoltam az NJK-nak.
Mameko
Mameko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 24 2013, 12:36

Atoru:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Irányítás: -
Kitartás: 3
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Snowcat:

10-es szintre léptél és 20 elosztható pontot kaptál.

5-ös szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 6
Fegyverkezelés: 8
Erő: 0
Irányítás: 6
Kitartás: 4
Gyorsaság: 7
Speciális képesség: 4

Tsubasa Norika:

10-es szintre léptél és 16 elosztható pontot kaptál.

6-os szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 9
Fegyverkezelés: 7
Erő: 7
Irányítás: -
Kitartás: 6
Gyorsaság: 6
Speciális képesség: 5

Mameko:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 3
Fegyverkezelés: 4
Erő: 0
Irányítás: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Gisoku Vas. Dec. 29 2013, 16:25

Homlokráncolva rótta a tér kövét körbe és körbe, ez a dolog olyan váratlanul érte, hogy nehéz volt jól megrágni. Először is, nem gondolta volna, hogy ilyen igazi lesz ez a játék és arra sem, hogy a bal lába is visszanő majd. Azért választotta igazából az íjászt, mert azt hitte, hogy a faláb majd akadályozni fogja, s ez most annyira meglepő volt, hogy elfelejtette futva kipróbálni az érzést. De hát, azt sem tudta, hogyan kellett futni, emellett sokkal de sokkal fontosabb volt a küldetése! Alig lézengett valaki, mégis bármelyiküket kérdezgette, nem tudta útba igazítani! Úgy tűnt, hogy senki sem hallotta még eddig a nevét, ami őt nagyon zavarta.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Ijedten ugrott arréb, készen arra, hogy belerúgjon a felnőttbe új lábát kipróbálandó, de az olyan üresen nézett bele a szemébe, hogy át kellett gondolnia a dolgokat.
- Tessék bácsi...? - kérdezett volna vissza szorongva, de aztán az otrombán ismételve szavába vágott, s felvillant valami előtte.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.


Kiképzőtiszt Panel írta:1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.


Néhány pillanatig azt sem tudta, hogy ez az egész mit kellett, hogy jelentsen. Okos lány volt, szóval végül rájött arra, hogy így valahogyan erősebb tudna lenni és semmit sem kért érte cserébe! Látszólag, szóval tehát furfangos dolog volt, kénytelen volt fenvonni bal szemöldökét. Mrrr... szüksége volt erre az előnyre, nem dobhatta el magától!
- Okke! Kérem azt a másodikat akkor...!
Gisoku
Gisoku
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Dec. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 29 2013, 16:36

Gisoku:

36 elosztható pontot kaptál az alap 10 elosztható mellé.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kodoku Csüt. Jan. 02 2014, 14:30

Az árvaházból tipegett ki lassan, komótosan.
~ Miért bántanak mindig? Karácsonykor sem engedték, hogy kimenjek a térre. Azt mondták, piros indikátoros csak rontana az összképen. Ki látott piros indikátoros 8 éves gyereket?! ~
Lógatta az orrát. Kumo, a nem is olyan kicsi pók néha megbújva egy árnyékos szegletben megállt, majd amikor a gazdi távolabb került, futásnak eredt, s a közelben egy másik árnyékos sarokba bújt, s onnan figyelte, merre is tart az idomárja. Kodoku csak pislogva szemlélte a szökőkutat, amely elé lába vitte. Nézte... nézte. Meglátott előtte egy bácsit, akinek nem volt indikátora. Odasétált hozzá. Nem szólította meg, csak nézte, de az megszólította őt.
~ Kiképezni? Túl kicsi vagyok, hogy megvédhessem magam, vagy hogy megmentsek másokat. ~
Igenre kapcsolt, s mikor választani lehetett, megnyomta a második opciót.
~ Most mi fog történni? Jól döntöttem? ~

_________________
Infó:
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.