Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Vörös és Kék

3 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

A Vörös és Kék  - Page 3 Empty Re: A Vörös és Kék

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 16 2013, 19:26

Aranyos. E gondolat jutott az eszembe, miként zavartan hadart alattam, azonban nem nevettem az arcába, mint ahogy arról szó volt. Nem tagadom, akarva – akaratlanul is mosolyra húztam a szám, de nevetésnek túlzás lett volna mondani.
Meglepődve konstatáltam, hogy tetszettem neki, vagy ha ez nem is volt így kimondva, de szimpatikusabb lehettem a számára, mint más, hisz más helyzetben nem ezt kívánta volna akkor tőlem. Ezt más tudtára adni mindig is nehéz volt, legalábbis nálam… ezért is nem nevettem úgy, mint ahogy azt elképzeltem. Persze ő szökni akart, futni, mint már ahogy azt egyszer megtette és próbáltam is utána kapni, de sikertelenül. A figyelmem még mindig a kiejtett szavai terelték és ő amúgy is gyorsabb volt, kecsesebb, ügyesebb mozgású.
- Várj. – csak szóltam, halkan, talán nem is hallotta és úgy tápászkodtam fel én is a földről – Jövő héten, ugyanitt, ugyanekkor. – talán kérdésnek is hangozhatott a mondatom, de nem zavart most engem, nem problémáztam miatta.
Én sem tudtam, hogy miért szóltam így. Nem tudtam, hogy ezzel akartam e valamit, csupán csak abban voltam biztos, hogy nem akartam, hogy ilyen hirtelen távozzon. Sosem voltak jók az ilyen lezárások, kényelmetlenül éreztem volna magam és napokig zavart gondolataim lettek volna. Nem teljesen bűntudat, mert azért ő sem volt hibátlan. Szó mi szó tett le eleget az asztalra, hogy ne emiatt érezem rosszul magam, csupán csak tényleg más elköszönést akartam. Bár tény, nem olyan stílusosat, mint az elrohanása, de mégis valahogy ide illendőbbet. Ölelést nem is, valahogy egyikünkből sem néztem ki ezt most, de csókoltuk egymást és az nem egy ilyen elfutást kívánt.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
A Vörös és Kék  - Page 3 Exp_bal2601/2700A Vörös és Kék  - Page 3 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

A Vörös és Kék  - Page 3 Empty Re: A Vörös és Kék

Témanyitás by Rosalia Vas. Nov. 17 2013, 10:43

Kérésed hallatán megtorpan és visszafordul. Értően elmosolyodik, s bólint szavaidra. - Megpróbálom belepaszírozni a zsúfolt napirendebe, kék hajú fiú. - Incselkedik veled, de egyértelműen látszik rajta, örül annak, hogy végül mégis teljesül a kívánsága. - Ezt azért magamnál tartom addig, amolyan biztosítékként arra, hogy biztosan elgyere. - kacsint rád nyelvet öltve, kezében pedig ott csillan az öngyújtód. Hogy mikor lopta el? Számtalan alkalma volt rá, míg alattad feküdt az imént, csupán észrevétlenül a zsebedbe kellett nyúlnia. Azonban rögtön futásnak ered és eltűnik a park sűrűjében. Csak akkor áll meg futtában, amikor már biztos abban, hogy nem követed és sikerült meglógnia. Egy fa törzsének veti hátát, úgy igyekszik kifújni magát. Ujjbegyeivel végigsimít az ajkain, s őszintén elmosolyodik. Kár, hogy ilyen messze van az az egy hét múlva...
________________________________________________________________________________________________________________________

Köszönöm a játékot és azt is, hogy megismerhettem Peter egy új oldalát Very Happy Jutalmad 60 exp és 150 arany. Ha szeretnél, írj még nyugodtan egy zárót, de nekem így is kerek a sztori. Folytatás egy hét múlva...
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.