Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya

3 posters

Go down

Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya Empty Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya

Témanyitás by Saya Kedd Május 19 2015, 21:22

~Anatole Saito.~
A Hugi megint csak morog, de mondjuk mostanában nem is szokott mást csinálni Rolling Eyes  Most is csak áll a kútnál és nézi a vizet és visszagondol arra, amikor az Anattal harcoltunk egyszer, amikor ki lett ő próbálva, hogy tényleg meg tud-e engem védeni, és ami után elmentünk banános palacsintázni, ami nagyon jó volt, de most mégis csak mérgelődik és ismételgeti dühösen a nevét, de csak azért, mert neki nagyon nem esik jól, hogy már nincs az Anat Sad
~A .....nak rángatod bele az embert a hülyeségeidbe, aztán kegyeskedsz megdögleni, te ...... állat...~
Hugi, ne káromkodj már ennyit ><
~Most nagykorúnak nyilvánítom ki magam és megtehetem.~
Én viszont kiskorú vagyok és nem hallgathatom ˇ^ˇ
Na, de legalább elértem, hogy most már így káromkodás nélkül szidja tovább az Anatot, aztán néha pityereg egy sort, hogy miért ment el, aztán megint szidja dühösen, én meg nem értem, hogy mi lehet ez az egész, de rá is hagyom. Mármint, én is szomorú vagyok meg már nagyon sokat sírtam, én sokkal többet, csak én olyan egyszerre és napokon át, ő meg most ilyen részletekben sok-sok hete, és még én is mindig elszomorodom, de hát mit tudok tenni? Már elment a Papa, elment az a fiú, elment most az Anat is. Sad
-Köze lehet ahhoz a lebegő kaszáshoz? Mármint, ha nem megyünk oda mindig, vajon még élne?
~Kétlem. Az a kaszás egy NPC volt csak.~
Aztán a Hugi elkezd figyelni valamire nagyon és végül megfordítja a fejem, vagyis megfordulok, és suttogja, hogy...
~Menjünk haza. Gyanús nekem ez a vörös...~
Én meg nem bírom, mert főleg, hogy ő akarja, nézem azt a maszkos vörös indikátoros fickót a fura gúnyájában, és közben lépdelek el oldalra, hogy mehessek vissza a teleportkapuhoz és onnan a Limenbe >.>
Szólni a Shu-nak <.<
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya Empty Re: Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 19 2015, 23:28

Rengeteg dolgom volt mostanában, és bizony mindig siettem valahová. Most sem volt ez másként, ugyanis nem ártott gondosan előkészíteni a gépezetet, mielőtt mozgásba lendítem. Sietve szeltem hát keresztül a várost, senkinek meg nem állva, és az emberek szépen engedelmesen félre is húzódtak az utamból amint észrevettek. Nem igazán törődtem velük, hisz sose tettem, bár különös módon, most mégis értük szándékozom tenni valamit. Az élet furcsa fordulata, nem igaz? Gyilkosból emberbarát. Nem egyszerű feladat, de sosem futamodtam meg a kihívások elől, akkor miért most tenném? Azonban míg a lábaim, és a gondolataim külön utat jártak, addig a szemeim egy harmadikra tértek. Először fel se tűnt mit nézek, hisz fejben teljesen máshol jártam, de végül is, pár lépés után mégis megtorpantam, mint aki szellemet látott, és valóban frappáns megnevezésnek tűnt. Tényleg olyan volt, mint egy magányos kis szellem, az utamból félrehúzódó névtelen tömegben megbújva. Valamiért úgy éreztem, hogy nagyon is ismerem ezt a lányt, de hirtelen meg nem mondtam volna miért. Háttal állt a tekintetem kereszttüzében, de mintha csak megérezte volna, lassan elkezdett megfordulni és én abban a pillanatban jöttem rá. Az arcát még nem láttam meg, mikor a tekintetem már a céhlogóra tévedt, és egyből tudtam kivel van dolgom. Saya! Nem lehetett más, hisz épp eleget hallottam már róla, és ahogy az arcát is megpillantottam, teljesen biztos voltam benne. Anatole védence, Raven barátja. Épp elég figyelmet kapott ahhoz, hogy az enyémet se kerülhesse el. Terveztem a találkozást, készültem rá, de előbb jött el az ideje mint vártam.
Rám nézett, és egy pillanatra összetalálkozott a tekintetünk. Valami megcsillant benne. Talán félelem, bár nem voltam benne teljesen biztos. Óvatosan oldalazni kezdett, láthatóan menekülni próbált, de én nem terveztem ilyen könnyen futni hagyni, ha már így összetalálkoztam vele.
– Üdv Saya. - mondtam, a talán kevésbé bizalomgerjesztő öltözetemmel szöges ellentétben álló, kedves hangnemet ütve meg. - Örülök, hogy végre személyesen is találkozunk. Raven sokat mesélt rólad. - folytattam, lassú, nyugodt léptekkel elindulva felé. Meglátjuk, vajon eleget tudok-e róla, és vajon elérem-e a célom.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya Empty Re: Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya

Témanyitás by Saya Szer. Május 20 2015, 16:33

~Az is csak egy kislány, nem fog tudni mit tenni...~
Nem 'az', hanem 'ő', ezt még az Anat is tanította nekünk Razz  És ki tudja, mármint a Timi az erős is meg okos is, meg végülis elég, ha szólunk nekik, hogy láttunk egy gyanús alakot, aki így meg úgy nézett ki meg maszkja van és minden, aztán majd ők utánanéznek, vagy már eleve ismerik és megmondják, hogy veszélyes-e vagy sem. Ha meg a Shuék nem ismerik, a Hürrem talán igen :3 Mert azt is tőle tudom, hogy a Takoto Malibala....
~Tachibana Makoto... >.>~
...na, hogy ő sem veszélyes, mármint engem nem bántana, de azért legyek óvatos :3
~A "légy óvatos" rész minden vörösnél fennáll Rolling Eyes  Amondó vagyok, hogy még Hürremnél is.~
Na, tessék, egyébként itt addig töprengtünk, hogy már elfutni sem tudok, mert tudja a nevem pale  Viszont nagyon édi hangja van *.* Le is cövekelek és félredöntött fejjel nézek vissza rá meg hallgatom, és megmondom őszintén, azért felderül az arcom, hogy megemlíti a Ravent, és hogy ismeri meg sokat hallott tőle rólam, tehát akkor biztos jó barátok \o/
~NEM! Ne rohanj oda hozzá rögvest kedvesen, attól még gyanús! Raven is elég furán viselkedik mostanában, talán ez a csóka terrorizálja. Maradhatunk, de tartsd meg a távolságot! Ne feledd, amit Anat tanított az idegenekről >.>~
Tudom, de velük amúgy sem szabad szóba állni <.<
~Meg is mondhatod ezt neki :]  És örülök, hogy emlékszel.~
Elsőre nem is felelek, mármint lehajtom a fejem, de azért nézem még őt folyamatosan, mert figyelnem kell, a kezeimet összekulcsolom hátul és megtapogatom, hogy elérem-e a szökőkút szélét. Csak hogy tudjam, tudok-e hátrálni, ha esetleg közelebb jönne <.<
És hát sajna jön is, így én ugyanolyan tempóval elkezdek hátrálni a kútig, aztán megyek tovább, ha kell, a pereme mentén.
-Csókolom, de én nem ismerem magát. -nem tudom, milyen idős lehet, ezért inkább biztos-ami-biztos így köszönök <.<
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya Empty Re: Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 03 2015, 01:31

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt, Kazuma jutalma 30 arany, Saya pedig 60 aranyat kap.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya Empty Re: Veszélyes a Vörös? Kazu vs. Saya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.