Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

+11
Kazuma
Mirika
Danee
Ozirisz
Kurokoto
Hinari
Hayashi Yuichi
Ryuninji Ren
Chitose
Anatole Saito
Chancery
15 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 06 2013, 11:28

-Hát... a tulaj vagyok. -mosolyodom el, de csak kicsit. Nem merem kimutatni a bolt iránti büszkeségem, nehogy a túlzott öröm legyen a fegyvere ahhoz, hogy ismét letiporja minden önbizalmam. Miután visszaadta a lapot, egy gombnyomással ismét az inventory digitális mélyére száműztem. Akkor a fali újságot részesíti előnyben. Nem baj, legalább megadtam neki a választás lehetőségét, mint minden más vásárlónak.
A következő - két - kérdését mondjuk nem értem. Legutóbb sem okoskodtam, hanem a szemét igyekeztem csak felnyitni. Eszembe jut a Veronika meg akar halni, amit alig pár napja olvastam ki. Mindegy is, válaszolnom illene, de mit? Valami egyszerűt...

-Nem tudom. Csak igyekeztem. -bököm ki végül. Nem magyarázkodom tovább. Ha van valami, amit megtanultam, akkor az az, hogy ennek az embernek nem illdomos magyarázkodni. Nem szereti, ahogy megfigyeltem, és most nem is akarom felidegesíteni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Kurokoto Pént. Szept. 06 2013, 11:55

Tulaj.. képedtem el. Biztos megváltoztatott valakit, ez a cicafül.
- Na akkor kérnék három Halvány Gyógyító Kristály-t, ismétlem.. Halvány Gyógyító Kristály-t. Köszönöm - azzal doboltam ujjaimmal a pulton. Kérdésemre nem felelt, inkább visszahúzódzkodott.
- Mi az felhagytál a megváltoztatom a világot és mindenkinek a szívébe jót hozok projekttel? - érdeklődtem újra másképp. Még egy mosollyal is megpróbálkoztam, de nem ment, túl idegesítő nőszemély.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 06 2013, 12:09

Nem mutatom ki, de nagy kő esik le a szívemről. A Halvány Gyógyító Kristályba nem kell Faeno Levél. Húha, ezt megúsztam. Szerintem máskülönben ripityára törné a boltomat dühében. Meg talán Yuichiét is, mivel azonos a név. És azt már nála se magyarázhatom ki T_T
-Máris, egy pillanat-türelem. -mondom, kicsikét tán felszabadultabban, és az ajtó mögé szaladok alkotni. Bár most jobban sietek, az eredmény mégis tökéletes lett, és nem sok idő múlva visszatérek a pulthoz a három kristállyal a kezemben.
Mivel egyszer már félrenéztem, vetek egy pillantást Kurokoto életcsíkja mellé, de nem látok céhlogót, nyersanyagot se ő hozta, először vásárol, vagyis...
-30 arany lesz összesen ^^ Köszönöm.
Erre a pár szóra még visszatért belém az élet, az az örömteli érzés, mikor adhatok az embereknek a munkám gyümölcséből.
Kérdése viszont nem hagy nyugodni, igaz, a kristályírás utáni nyugalom folytán most mosolyogva tudok neki válaszolni.

-Nem nevezném projektnek. Egyébként eszembe jutott pár napja. Szeret olvasni?

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Kurokoto Pént. Szept. 06 2013, 12:22

-Várok.. - dobolok tovább a pulton. Utána nézek ahogy eltűnik. Lágyul a szívem, vagy tényleg kezdem megkedvelni a kis taknyost? Egy biztos, mióta találkoztam vele inni sincs kedvem és próbálok leszokni a piáról. Egyrészt igaza van, másrészt viszont sose fogja megérteni se dühöm, se érzésem a dologgal kapcsolatban.
Mikor visszatért hozta a kavicsokat.
- Ez jó is valamire? - kérdeztem, tulajdonképp mellé volt írva mire jó és a többi kacat között ez még hasznos is. - És ja, kösz cicafül - adtam át neki a harminc aranyat.
Második körre végül is csak kinyögte. Nem akar fura, legutóbb mást mondott.
- Szívsz kis lány? Vagy csal az emlékezeted? Mindegy is lényegtelen - ezután csak felhúztam a szemöldököm és folytattam - Hogyne, de most mentem - azzal intettem a fiatalnak és mikor már hátat fordítottam neki jól érthetően még hozzátettem - Tizenhat napja nem ittam, de egy nap megfoglak ölni cicafülecske - kacsintottam mellé, de ezt nem láthatta, mint azt sem, hogy nem gondoltam komolyan hangom ellenére.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 06 2013, 12:31

-Harc közben gyógyít egy keveset. -válaszolom, bár nem értem, hogy ha nem is ismeri, akkor miért vette vajon? O.o Bár, ő dolga. Egy mosoly-meghajlás kíséretében köszönöm meg neki a vásárlást.
-Nem. Csak tanultam. -válaszolom neki, nem túl hangosan, de azért remélem, meghallotta. Újból elém villan minden, ami még odakint azzal a lánnyal történt köztünk, és ami aztán Kurokotoval. Vajon Ő hogy lehet azóta?
A könyvről már nem vár tájékoztatást. Sebaj. Egyszer majd úgyis a kezébe nyomom, ha hasonlóképp nyugalmasabb állapotában lelem. Utolsó megjegyzését csak egy mosollyal fogadom.
-Gratulálok.
Szóval nem iszik. Talán ezért volt most másmilyen, mint legutóbb. Yare-yare. Mondtam én.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Szept. 08 2013, 12:58

Hódolva kristályvásárlási függőségemnek, lenne egy nagyobb megrendelésem:

1x Bohóc kristály (3 Barna Gomba)
1x Füst kristály (2 Kis Tövisgyökér + 2 Barna Gomba + 1 Tövisgyökér)
1x Denevér kristály (2 Barna Gomba + 3 Tövisgyökér)
1x Hullám kristály (2 Barna Gomba + 3 Kis Tövisgyökér + 1 Vörös Pitypang)

Mindehhez rendelkezésedre bocsájtom a szükséges 9 db barna gombát és 1 db vörös pitypangot, kérlek ezt majd kalkuláld bele a végösszegbe. Tehát tőled kellene még 4 db tövisgyökér és 5 db kis tövisgyökér (ha tudok, akkor hozok majd én is még növényt a későbbiekben).




Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Szomb. Szept. 14 2013, 23:33

:3 A nagy megrendelések sosem rosszak ^^

*Számol, számol, újraszámol, számol* Oké, a gyökerek megvannak, minden adott. Ha küldöd a növényeidet és 72 aranyat, már csinálom is őket azonmód ^^

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 15 2013, 02:21

Betoppanok a boltba, amiről Yuichi beszélt. Hangulatos, tágas hely, és a pultnál meglátom a tulajt. Ő lehet Chan, akit Yuichi említett, hogy a kristályírással foglalatoskodik.
A pulthoz léptem, és köszöntöttem:
Szia! Ozirisz vagyok - mutatkoztam be a lánynak, majd a kiírásokat végigfutottam. Aztán kis idő elteltével folytattam: Két Halvány Erősítő Kristályt kérnék szépen - majd a polcon megpillantottam valamit... - ömm.. Az csak nem egy Fotó Kristály? Ha lehet akkor megvenném azt is... - mondtam nagy bociszemekkel nézve - Elég ritka és nehezen beszerezhető kristály, legalábbis nem láttam sehol eddig, sem NJK-nál, sem más boltokban... - tettem hozzá. Magam sem hittem volna, hogy sikerül ilyet beszereznem.
Növényem sajnos nincs, mennyibe kerülnek a kristályok? - kérdeztem a lányt mosolyogva.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Vas. Szept. 15 2013, 02:38

-Szia, Ozi. Emlékszem ám rád, te is ott voltál a kilenc jószágnál Razz

*körmöl, firkál, átad* Így 85 arany lesz összesen ^^ Köszönöm Smile Fotó Kristályt én sem láttam sokat, a receptjét sem ismerem sajnos, de remélem, hamarosan azt is megtalálom valahol ^^

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 15 2013, 03:57

Igen, ott voltam azon a küldetésen - mondtam mosolyogva. - Most így jobban belegondolva, mintha a kijáratnál láttalak volna. Kár, hogy nem voltál már az elején is, jó móka volt - mondtam Chan-nek, kissé meglepetten - jól esett, hogy emlékszel rám. Általában könnyen a feledés homályába merülök, legalábbis odakinn. de ez egy másik világ...
Köszönöm szépen a kristályokat - és átadtam a 85 aranyat. - Egész olcsón dolgozol. Remélem meglesz majd a Fotó Kristály receptje is, és akkor még tudok venni belőle - mondtam Chan-nek - Ennek az egy Fotó Kristálynak is nagyon örülök, pár hete megtaláltam a párom itt Aincradban, és végre lesz egy közös képünk is. És az Erősítő Kristályok is jó szolgálatot fognak tenni. Majd valahogy meghálálom.
Aztán gondosan elraktam a kristályokat az inventorym mélyére.
Köszönöm szépen még egyszer! Minden jót, Chan, még összefutunk - mondtam neki mosolyogva, és megindultam az ajtó felé.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Vas. Szept. 15 2013, 11:11

Új Árak!!

A legtöbb, itt kapható kristály ára megváltozott, egységesebb lett.

AKCIÓ!

Szeptember 16-tól 20-ig (és amíg a készlet tart) a

+Halvány Gyógyító Kristály csak 5 arany/db
+Magasugrás Kristály csak 15 arany/db
^^

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Danee Vas. Szept. 15 2013, 15:49

Épp az utcán sétálgattam különösebb cél nélkül, csak hogy emberek vegyenek körül, mobok helyett, amikor az egyik bolt elé kitett táblán olyat pillantottam meg, hogy 5 arany/db.
Ilyen alacsony áron talán csak az alapanyagokat láttam eddig, de hát nyersanyag beszállítóként én olyat aligha veszek.
Meg is torpantam, hogy elolvassam a táblán lévőket:
AKCIÓ!

Szeptember 16-tól 20-ig (és amíg a készlet tart) a

+Halvány Gyógyító Kristály csak 5 arany/db
+Magasugrás Kristály csak 15 arany/db

^^
Nahát, ez egy remek ajánlatnak hangzik! De fogalmam sincs mit tud az a Halvány Gyógyító Kristály, úgy előhalásztam a Kis SAO kézikönyvet és a kristályok fejezetnél kihajtottam:
Aktiválása után körönként 2 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 6-ot.
Aztán felnéztem a bolt cégérjére, és egy lángoló főnixet ábrázoló minta alatt azt olvastam, hogy Főnixkönny.
- Na, akkor menjünk be! - és azzal elhatározással be is nyitottam az ajtón, majd beljebb kerülve bezártam magam mögött
- Szépjónapot! - köszöntem előre, és szétnéztem odabent. A pult két oldalán lévő szobrok egyből magukra vonzották a tekintetemet, az egyik egy főnix volt, akárcsak a cégéren, a másik egy sárkány. Egész élethűre voltak mintázva. A két szobor közt nem csupán egy, rögtön két eladó JK unatkozott.
Lassú, nyugodt lépésekkel odasétáltam a pulthoz, és így folytattam:
- Láttam kitéve, hogy akciós az a Halvány Gyógyító Kristály! Van még belőle? Vinnék kettőt is ha akad még raktáron!
- Meg... van olyan kristályuk, ami utánozni tudja a főnixek képességét? A feltámadást? - érdeklődtem, mert nagyon beindított a fantáziám ez a sok főnix körülöttem, még ha amúgy sejtettem is, hogy efféle cucc aligha létezik Aincradban, de ha lenne is, egy vagyonba kerülne

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Vas. Szept. 15 2013, 19:43

-Irashaimasee! -hagyom abba a pult porolását és pillantok a vendégre. Egy hét távollét után igencsak megnőtt a forgalmam, vetek is egy sunyi pillantást a szintén vendégeskedő Yuichi felé, hogy ez talán a vidámparkos reklám hatása-e. Persze nem válaszol, de sebaj, úgyis költői mentális kérdés volt csupán.
-Persze, hogy akad. Csak két percet kérek! -mosolygok vissza, majd kikapom a növényeket, hátramegyek a kis beugróba kristályt körmölni, és kisvártatva vissza is térek, kezemben a két termékkel. -Meg is vannak. 10 arany lesz összesen ^^
A kérdés kissé megdöbbent, de tetszik is. -Nem tudok róla. Szerintem jóval magasabb szinten elképzelhető lesz hasonló, de még senki nem fedezte fel. Viszont ha megtörténik, az első leszek, aki lecsap a receptjére ^^ -kuncogok, nem leplezve mérhetetlen főnix-imádatomat:3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Szept. 24 2013, 15:57

Elvinném azt a bohóc kristályt 40 aranyért Smile

_________________
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Mirika Hétf. Okt. 28 2013, 17:35

Hahó :3

Nagybevásárló körúton vagyok, és hát fel kéne frissíteni a kristálykészleteimet *khm* Szeretnék rendelni
- 3x Gyors Futás Kristályt (állom a kis töviseket) és
- 2x Magasugrás Kristályt :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Hétf. Okt. 28 2013, 23:05

Szia-mia :3

1 Faeno Levél híján (már megint ez a fránya növény >.>) meg is tudom őket csinálni, és amit szerzek még egyet, megírom a harmadik Gyors Futást is. Rendben? Smile
80 arany lesz akkor eddig ^^

EDIT: Yui odaadta a hiányzó Faeno-t Very Happy Úgyhogy sztornó, mindent meg tudok csinálni, és akkor 95 aranyat kérek szépen ^^

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Kazuma Hétf. Nov. 11 2013, 15:19

Rendelnék pár kristályt:
3x Magasugrás Kristály
A növények (6x Kis Tövisgyökér) elküldve.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Hétf. Nov. 11 2013, 22:29

Szia ^^
Már itt is van, ingyen és bérmentve, plusz a megbeszélt gomba Razz *Nemmenekülsz üzemmód*
Köszönöm a vásárlást ^^

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Vas. Dec. 01 2013, 12:25

Karácsonyi dalokat dúdolgatva lép ki az ajtón, kezében egy nagy táblával. Megfordul, a táblát az ajtó egyik szögére akasztja, majd visszatér a bolthelyiségbe.
December! December! December!

50% kedvezmény MINDEN kristályra, és 50 arany feletti vásárlás mellé ajándék mikuláscsomag jár!
Az akció december 24-ig tart!

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Csüt. Dec. 12 2013, 17:07

A Fagytér Kristály mostantól feleannyiba kerül a receptváltozás miatt Smile
Ezen kívül sok-sok egyéb kristály ára is csökkent 5-10-15-20 arannyal is.
 cheers 

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 12 2013, 17:53


Szia,
Szeretnék rendelni egy adag kristályt ^^ *kissé lefogyott a készlete*

3x Pajzs kristály
3x Gyenge Tisztító Kristály
5x Gyenge Kinézet Kristály

Ebből 1db Kinézet Kristály lenne sürgős, a többi ráér. Smile Köszi! ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Dec. 15 2013, 16:25

- Hoooooi Chan-chan!!! Listát hoztam, kellene ez, az meg amaz- előveszi a listát és az asztalra tesz, miközben végig mosolyog.
- Ez kellene Cool

2x Alap Repülő Segéd Kristály (4 Faeno Levél + 6 Kis Tövisgyökér)
1x Pajzs Kristály (2 Faeno Levél + 1 Vörös Pitypang)
3x Farkasagyar Kristály (2 Tövisgyökér + 1 Kis Tövisgyökér)
3x Denevér Kristály (2 Barna Gomba + 3 Tövisgyökér)
1x Bohóc Kristály (3 Barna Gomba)
3x Magasugrás Kristály (2 Kis Tövisgyökér)

10 Faeno levél
21 kis tövisgyökér
15 tövisgyökér
9 barna gomba
1 vörös pitypang

Van hozzá mindenem \o/

_________________
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Szomb. Dec. 21 2013, 23:47

Kis kései válaszadás ^^;
Ren-sama rég élvezheti a kristályai meg a mikuláscsomag csokijainak minden áldását :3 Regi még külön sötit kis kapott, csokidarabkákkal.
Hinari, neked viszont nem tudom, mennyit kell várnod sajnos, mivel átkutattam minden számomra elérhető fűt-fát, és sehol nem lelek még csak egy darab Faeno levélre sem, hogy legalább a sürgős kristályt megcsináljam Sad Igyekszem, ahogy tudok, felvettelek rendelésbe, és amint lesz alapanyagom, szólok ^^;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jan. 18 2014, 09:56

1 db farkasagyar kristályra lenne szükségünk, tudom is adni hozzá a 2 db tövisgyökeret és az 1 db kis tövisgyökeret Smile Mondd, hogy mennyibe kerül az írás Wink
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Szomb. Jan. 18 2014, 11:17

Szia \o/
Ha mindent tudsz adni, akkor természetesen semmibe ;P

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.