Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

+8
Ekiguchi Ran
Primrose
Clark Corben
Hermit
Jay
Jun
Shakan
Chancery
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 23 2013, 22:59

A róka ismét elégedetten fújtat a válasz hallatán, és egy biccentéssel jelzi, hogy készen áll a visszavágóra.
Bár keveset kell gondolkodnia, csak a második tippjére bólint Ozirisz, hogy helyes, az Esthajnalcsillag az - első a Hold volt.

-Cseles. Másodszorra kellett kétszer is tippelnem. Te és az a másik... -pillant Yuichi felé. -... titeket megjegyezlek. No, de nézzük, mit tudsz te, kis hölgy.

Lehajol Hime előtt, s rákezd:
"Repülő madár, szárnyak nélkül,
fára leül lábak nélkül,
Jön egy király napkeletrül,
mind megeszi szája nélkül.
Mi az?"
---



Kérdezés sorrendje:
- boss
- Jay
- boss
- Yuichi
- boss
- Jun
- boss
- Ozirisz
- boss
- Hime

Idegesítés mértéke (hátralévő passzok):
Jay (1): 4
Yuichi (1): -
Jun (1): -
Ozirisz (1): -
Hime (1): -

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Hime Szomb. Aug. 24 2013, 09:14

Ahogy meghallgattuk a többiek meséjét is, már egy kicsit bátrabb voltam, mint az elején. És most mintha Yuichi is közeledett volna.. Vagy csak én láttam rosszul. Ki tudja. De amikor segített ajtókat nyitni, egy óvatos puszit adtam neki, és megpróbáltam megfogni a kezét. A következő terembe érve egy hatalmas helyre jutottunk. Talán nagyobb volt, mint az összes eddigi, amiben már jártunk. És hirtelen megláttuk őt. A Kilencfarkú. Amikor megszólalt, azt hittem, jó nagy slamasztikában vagyunk, de aztán találós kérdéseket kezdett el feltenni. Hmm, ez tetszik. Mindig is jó voltam az ilyenekben. Ám rögtön az első fiú válasza nem talált. Aztán a Kyuubi rögtön utána három jó választ is kapott, és három remek fejtörőt. Végül pedig hozzám fordult, és oly erős hangja volt, hogy szinte remegtek a lábaim. De bátran elé léptem. A kérdése a következő volt:
"Repülő madár, szárnyak nélkül,
fára leül lábak nélkül,
Jön egy király napkeletrül,
mind megeszi szája nélkül.
Mi az?"

Hmm. Repülő madár szárnyak nélkül.Ezt már valahol hallottam. De mi lehet... Valahogy fogalmam sincs jelenleg, de nem adhatom fel. Mi lehet az, ami szárnyak nélkül repül. Leül a fára, és egy napkeleti király megeszi de száj nélkül. Várjunk csak.. Napkeleti király... az csak a Nap lehet. de mi az ami repül és ő megeszi.. Gondolkodj Hime Gondolkodj, Nem hagyhatod cserben a többieket. És hirtelen. Heuréka. Rájöttem.
- Nos azt hiszem, a helyes válasz erre a kérdésedre: HÓ. És azt hiszem, most én kérdezek.- Mondtam, és egy pár percig gondolkoztam. Egy ravasz, csalafintát akarok kérdezni, amire nem nagyon jönne rá. Vagy ha sejtené is, elvetné a választ valami miatt. Ezaz.

-"Finom legény vagyok,
tû fokán átbúvok.
De ha megharagszom,
tenger vizét megszalasztom,
fát tõbõl kicsavarok,
ugyan bizony mi vagyok?"

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Szomb. Aug. 24 2013, 11:14

A róka egy nagyot ásít a kérdés meghallgatása közben, kicsit cuppog, mintha csak most ébredt volna, majd kiböki: -Szél.
Ejnye-ejnye, hölgyem. A fejemben olvasol? -mutatja meg fogait, de érződik a hangján, hogy nem akar bántani. -Én is gondoltam rá, hogy olyan kérdést teszek fel nektek, aminek már szerepelt egyszer a válasza. Nem rossz, nem rossz.

A róka ismét Jay felé fordul. -Nézzük csak...

"Melyik ló tud szállni?"
---



Kérdezés sorrendje:
- boss
- Jay
- boss
- Yuichi
- boss
- Jun
- boss
- Ozirisz
- boss
- Hime

Idegesítés mértéke (hátralévő passzok):
Jay (1): 4
Yuichi (1): -
Jun (1): -
Ozirisz (1): -
Hime (1): -

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Jay Szomb. Aug. 24 2013, 15:40

Égett az arcom, hogy nem találtam ki az első kérdést, még mielőtt Yuichi mondta volna, már eszembe jutott a jó megoldás. Sebaj, majd legközelebb megmutatom én!
Szépen sorban végighallgattam a többiek kérdéseit majd a Kyuubiét is, és mikor újra felém fordult a kérdésével, már pörgött is az agyam.
"Melyik ló tud szállni?"
Egyből egy pegazusra gondoltam, és majdnem ki is mondtam, de sejtettem, hogy egy ravasz róka megpróbál beugratósat adni, így hát ezen az úton kezdtem el gondolkodni.
Melyik ló száll... hát a szálló! Very Happy

- A megoldás: szálló. Száll is meg ló is.

És most halld az én kérdésemet Kyuubi.
Megfoghatsz és nem is. Láthatsz is és nem is. Érezhetsz is és nem is.
Mi vagyok én?
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Szomb. Aug. 24 2013, 17:45

A róka megcsattintja a fogát a szemüveges srác felé és így szól:
-Kicsit jobb, de nem ez a megoldás. A magam részéről legalábbis nem erre gondoltam. -érződik viszont, hogy ezúttal nem haragszik annyira rád.

Majd figyelme ismét Yuichi felé fordul és megismétli a kérdést.

"Melyik ló tud szállni?"
[Off: A kocka értékének felét fogom csak számolni (felfelé kerekítve), mert amúgy tényleg nem volt rossz... >.>]
---



Kérdezés sorrendje:
- boss
- Jay
- boss
- Yuichi
- boss
- Jun
- boss
- Ozirisz
- boss
- Hime

Idegesítés mértéke (hátralévő passzok):
Jay (1): 7
Yuichi (1): -
Jun (1): -
Ozirisz (1): -
Hime (1): -


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 24 2013, 17:45-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 24 2013, 17:45

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Aug. 25 2013, 09:14

Újra rajtam volt a sor, egész jól haladtunk a rókának már közel fájhat a feje, jópáran megizzasztottuk. Mikor elismételte nekem is a feladványt, közel s távol beomlott a talaj, ezúttal az égvilágon semmi nem jutott eddig eszembe. A szemüveges válasz a "szálló" volt, azonban nem erre gondolt a Kyuubi. Mi lehet még ami repül és ló.
Talán az egyetlen ilyen teremtmény a lódarázs. Azonban ha mítikus lényre gondol a pegazus. Átvitt értelemben pedig a csikóhal is tud szállni. Hisz a vízben a mozgási is olyan mintha fel le repülne. Cseles, nagyon cseles feladvány. És már az előbbi nulla válaszhoz képest előrébb is vagyok.
- Még egy kis türelmet, Kyuu.. - ..bi, lemaradt a vége. Mi lehet még, ló, gondolkozz. Hintaló, nem az nem úgy száll, az másképp. Azhiszem marad az elő megoldás, és még nem passzolok.
- A megoldás: Lódarázs.

- A kérdésem pedig: FÖLDÖN FEHÉR CSILLAG RAGYOG, BENNE SOK KIS EMBER SÜRÖG-FOROG, MIKOR HANGJÁT HALLATJA, HÁBORÚ S BÉKE KÉL! - szavaltam fennhangon. Na ezt fejtsd meg rókakoma, gondoltam magamban. Persze ha időközben visszautasította válaszom, igyekeztem a mondatomban nem túl sokáig eljutni. Éreztem ez nem fog menni a kilencfarkú teremtménynek. Remélhetőleg.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 25 2013, 11:53

A róka ismét kivillantja fogsorát. -Hát... ez sem. Legalábbis nem pontosan. Adjatok egy percet. -mereng el újra, megnyalva a szája szélét, majd folytatja. -Nem fogadom el. Jobb felé tapogatózol, mint a szemüveges, de nem erre gondoltam. És pegazusra sem. -járatja végig tekintetét a többieken, de ennél többet a jelek szerint nem hajlandó egyenlőre segíteni.
-Tőletek is megkérdezem ugyanezt. Ha valaki kitalálja azt a megfejtést, amire gondoltam, meggondolom, hogy nyertetek-e. Ha nem, elárulom a választ és új kérdéssel megyünk tovább.
Farkainak suhogása kissé hangosabbá válik, mint eddig, talán ezzel elárulva, mennyire izgatottá kezd válni. Félig nyitott pofával pillant Jun felé és ismét, immár harmadszorra is, felteszi a kérdést.

"Melyik ló tud szállni?"
[Off: Ismét kockaérték fele lesz számolva. Nem rossz, Yuichi, de a megoldás egy kicsit trükkösebb *kunc*]

---



Kérdezés sorrendje:
- boss
- Jay
- boss
- Yuichi
- boss
- Jun
- boss
- Ozirisz
- boss
- Hime

Idegesítés mértéke (hátralévő passzok):
Jay (1): 7
Yuichi (1): 3
Jun (1): -
Ozirisz (1): -
Hime (1): -


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25 2013, 11:54-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 25 2013, 11:53

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Jun Vas. Aug. 25 2013, 12:46

Az egyszerűnek tűnő kérdés úgy tűnik nem is olyan könnyű mint azt hittük először Jay majd a srác aki Hime-vel jött, mind a ketten jónak tűnő választ adtak. Most pedig én következek, pár másodpercig szemezgettem a rókával, hátha a szeméből kiolvashatok valamit. Szálló nem...és a darázs sem...akkor valami olyasmire kell gondolni ami tényleg tud repülni.
- A megoldás Holló? - néztem csillogó szemekkel a róka démonra, hátha megszán és elfogadja a válaszom. - tudod nagyon jól áll neked ez a kilenc farok... kiemeli a...szőröd szépségét... - próbáltam kicsit hízelegni. Majd ha elfogadta a válaszom kicsit elgondolkodtam és felteszem neki az én kérdésem.
-Mindig volt és mindig lesz, de öthetes sose lesz.
Mi az?
- na ezt old meg kutyuli, kicsit kuncogtam is, ezzel is idegesítve. Aki ideges kevésbé tud józanul gondolkozni, és én leszek a legokosabb. Ismét..

//bocsi hogy ilyen rövidke lett, következőnél megpróbálom jobban összeszedni a gondolataim >< //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 25 2013, 15:50

-Igen, az. -bólint a megoldás hallatán a róka, majd félredöntött fejjel hallgatja a továbbiakat. Szinte látni rajta, hogy kissé meglepte a bókolás. -Nos... köszönöm... -hajtja meg fejét a játékos előtt, pávaszerűen szétterítve kilenc farkát a háta mögött. Meg kell hagyni, pompás látványt nyújt pár másodpercig, majd visszatér eredeti testhelyzetébe.
Mikor feladványt kap, elégedetten megnyalja a szája szélét.
-Ez viszont már valóban a Hold lesz. -utal Ozirisz előző talányára.

Miután Jun elégedetten bólint, Kyuubi Ozirisz felé fordul ismét.


"A szobának négy sarka van. Minden sarokban ül egy macska. Minden macskával szemben három macska ül. Minden macska farkán is ül egy macska. Hány macska van a szobában?"
---



Kérdezés sorrendje:
- boss
- Jay
- boss
- Yuichi
- boss
- Jun
- boss
- Ozirisz
- boss
- Hime

Idegesítés mértéke (hátralévő passzok):
Jay (1): 7
Yuichi (1): 3
Jun (1): -
Ozirisz (1): -
Hime (1): -

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Ozirisz Vas. Aug. 25 2013, 18:04

A vörös lány kitalálta a rá eső kérdést, és válaszul egy már volt kérdés másik változatát tette fel Kyuubinak. A kamikázés srác, és a vörös lány barátja félmegoldást adtak, de Jun ismét kitalálta. Jobb lesz vele vigyázni, túl okos. Nem néztem volna ki belőle, főleg amikor még Nekomatánál megvillantotta páratlan üzleti érzékét, ahogy a Nekomata párnáit próbálta elüzletelni vele a kulcsért...
Majd a róka rám nézett, és feltette a kérdést. "A szobának négy sarka van. Minden sarokban ül egy macska. Minden macskával szemben három macska ül. Minden macska farkán is ül egy macska. Hány macska van a szobában?" - mintha a fejemben olvasna, hiszen épp az előbb gondolkoztam a Nekomatán, aki kétfarkú macskává változott, és most jött a kérdés a macskákról és a farkakról... Véletlen? Vagy csupán a gondolataimat is érzékeli ez a jószág? Nem tudhatom, és ha megkérdezném se válaszolna. Naszóval, egy szoba, négy sarokkal. Eddig oké. Minden sarokba egy macska. Ez is oké. Minden macskával szemben ül három macska. Akkor már sok macska lenne ha középre is pakolnánk macskákat... No de várjunk csak egy kicsit! Ha minden macska befelé néz a szoba közepe felé, akkor látja a másik három macskát, tehát a négy eddig stimmel. Minden macska farkán ül egy macska. Nos, van aki erre a mondatra plusz macskákat rakna be a szobába, de akkor megborulna az előbbi mondat, mert még látszanának macskák... Ennél egyszerűbb megoldás kell, hogy legyen...
És beugrott: ugyebár a macskák ülnek. Ha ülnek akkor a saját farkincájukon ülnek, tehát minden macska farkán ül egy macska. Azt nem mondták hogy az a macska nem lehet ugyanaz, tehát oké. Befelé néznek, és látják a másik három macskát. Tehát négy macs a négy sarokban, befelé nézve a terem közepe felé, és a saját farkukon ülnek.
Hogy a macska rúgja meg! Azt hittem komolyabb kihívás lesz, és többet kell agyalnom, de sebaj. Sose becsülj alá senkit, mert nem tudni mit rejt a tarsolyában.
Kyuubi: A válaszom: 4 macska. - mondtam határozottan rókakomának, és kiagyaltam a kérdésem:
A kérdés pedig:
Járjuk az utunk, körbe-körbe,
Néha-néha találkozunk közbe,
De nem maradhatunk együtt soha,
Ahogy találkozunk, sétálunk is tova,
Amíg világ a világ, járjuk az utunk
Szomorúan egymás után sóvárgunk.
Kik vagyunk mi?

Majd a róka válaszát vártam. Remélem kicsit megdolgoztatom a Ravaszdit.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 25 2013, 19:31

Ozirisz reményei ellenére a róka nem gondolkozik most túl sokat, miután végighallgatja a fiú helyes válaszát követő kérdést. -Az óra mutatói. -vágja rá egyhamar vigyorogva. -Ez túl könnyű volt. Már fáradtok is, vagy van még trükk a tarsolyotokban? -pillant végig a társaságon, egyik mancsát a másikra helyezi, mintha feküdni is kényelmesebben szeretne a földön.

Tekintete végül ismét Hime felé fordul, és így szól:


"Hány feje van az embernek?"
---



Kérdezés sorrendje:
- boss
- Jay
- boss
- Yuichi
- boss
- Jun
- boss
- Ozirisz
- boss
- Hime

Idegesítés mértéke (hátralévő passzok):
Jay (1): 7
Yuichi (1): 3
Jun (1): -
Ozirisz (1): -
Hime (1): -

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Hime Hétf. Aug. 26 2013, 11:56

Hála isten jól feleltem, de sajnos a cselem nem jött be. De legalább megelőztem drága kilencfarkúnkat eme tervében. Ugyanis megemlítette, hogy ő is egy ilyen cselhez szeretett volna folyamodni. Magamban jót nevettem, ám ahogy a többiek feleleteit hallgattam, egyre jobban elkomorodott az arcom. az a Jay nevű, már másodszor nem találta el. És most, Yuichi is tévedett. Pedig az egy elég egyszerű kérdés volt. Bár az ő feleletét is lehetne helyesnek mondani, hisz abban is benne van, hogy ló. De hát az ilyen kérdésekre általában egy helyes válasz van csak. Mondjuk Jun és Ozirisz tovább vitte a kört, így most rajtam van a sor. Meg is kaptam a kérdésemet.

"Hány feje van az embernek?"

Hmm had gondolkozzak egy kicsit. ha azt felelem, hogy egy van neki, akkor ez túl egyszerű lenne. Gondolkodtam kicsit csendben, miközben a kezemet bámultam. Várjunk csak.. Kéz.. Kézfej, akkor az már három, és ha biológia óráról jól rémlik, akkor nekünk van lábfejünk is. Na az így mindjárt öt fej. Gondolkozzunk tovább. Azt hiszem, több fej nem jut eszembe.
- A válaszom: Öt feje van egy embernek. Egy a nyakán, kettő kézfej, és kettő lábfej. Az összesen öt.- Mondtam, miközben farkas szemet néztem a Kyuubival.
- Akkor most én jövök:


"Lehet hosszú, lehet rövid.
Lehet vastag, lehet vékony.
Szivárvány színeiben pompázik.
Ezernyi bárányt felfalt már,
de éhsége mégsem csillapodik.
Mi az?"

Remélem ezzel most megfogtam a rókánkat. Amikor én először hallottam ezt a találós kérdést, akkor hármat vagy négyet is tippeltem, de úgy sem jöttem rá a helyes válaszra. Kíváncsi leszek, vajon ő kitalálja-e. Gondolkodtam, miközben kicsit hátrább léptem, és megpróbáltam Yui kezét megfogni, ha engedte.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 26 2013, 18:47

Résztvevők: Jun, Jay, Hayashi Yuichi, Hime, Ozirisz

----------------------------

A róka hátracsapja a fülét Hime kérdésének hallatán. A fejét dönti erre, dönti arra, sokat gondolkodik, majd sorban elmond egymás után négy tippet is - pulóver, kabát, zokni, sál -, de egyik se a helyes megoldás. Talán fél óra is eltelik csendes töprengéssel, a róka néha felmordul, száját nyitja, de végül becsukja. Az utolsó tippje sem talált, mire felemelkedik a földről, tesz egy kis kört a helyén, majd így szól.
-Nem rossz. Nem volt rossz. Mi a válasz, hölgyem?
Bólogat a szőnyeg szó hallatán. -Igen, igazad van. *Sóhaj* Vereségem elismerem. Gratulálok mindannyiótoknak. Az ajtó nyitva áll.
S valóban, a mögötte levő ajtón se lakat, se kulcs, de a mellette levő csapóajtó mintha mozogna még egy kicsit a lendülettől. A róka félreáll, hogy kényelmesen elindulhassatok és elégedetten szemléli a társaságot.

----------------------------

A záró körötök :)Lehet véleményt formálni még utoljára Kyuubinak, avagy hasonló. A lényeg, hogy az ajtóhoz azért induljatok szépen el ^^

Határidő: Augusztus 31.
Sorrend nincs

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 26 2013, 19:11

Kényelmesen üldögéltem figyeltem a többieket miközben próbálnak túljárni a róka eszén. Fene se gondolta volna, hogy pont Hime feladványa lesz ilyen megoldhatatlan számára. Jókat kuncogtam a butábbnál butább válaszain. Nem tudom, hogy a nevetés tovább hergelte e, de már elég vörös volt a feje, ha szabad ezt mondani. Szinte már látni lehetett, ahogyan felrobban, de nem tette. Sóhajtott egyet, és kicsit odébb mászott, és gratulált nekünk.
- Na ugye, hogy nem tudtál túljárni az Isteni Jun eszén, aki Aincrad legjobb és legerősebb harcosa? - mosolyogtam az óriási állatra. - még találkozunk. - intettem felé egyet, majd elindultam a kijárat felé. Még egy utolsó pillantást vetettem az óriási teremre, mélyet szippantottam a levegőbe, amit talán nem kellett volna ugyanis nem a legkellemesebb érzés, beszippantani a róka szőrt... De büszkének éreztem magam, átküzdöttük magunkat kilenc termen, különösebbnél különösebb feladványokkal találtuk szembe magunkat és a majdnem egy tucat játékosból csak egy maroknyian maradtunk a végsőkig.
- Oh majdnem elfelejtettem, -  rohantam vissza a terem kijáratából a szoba túl oldalára, felkaptam a földön felejtett párnát amit egy korábbi teremből vettem kölcsön. - nem lenne jó ha ezt itt felejteném igaz? - vakartam meg a fejem, majd egy picit meghajoltam és sétáltam ismét a kijárat felé. Majd hirtelen valami mintha megmoccant volna mellettem. képzeltem volna? És újra! Nem képzeltem, a földön egy csapóajtó volt, eddig fel sem tűnt, hogy itt van. Biztos a róka egyik farka takarta amíg erre ült.
- Nem bánod ha kinyitom? Megöl a kíváncsiság... Hopp és már nyitottam is. - annyira kíváncsivá tett, hogy nem tudtam megvárni még a válaszát sem. Ha volt benne valami és mozdítható jutalom fejében és a róka engedélyével magammal vittem, ha viszont nincs tovább haladtam a kijárat felé.
- Most már tényleg indulok, bye bye - nevetgélve rontottam ki az ajtón. Majd ha a kislány ott várt az ajtó túloldalán a kezébe nyomtam a párnát és megköszöntem neki, a kellemes kalandot.

// Köszönöm a kellemes kalandot :3 Jól éreztem magam, igaz,  hogy ez még csak a harmadik lezárt küldetésem, de azt hiszem a kedvenceim közé került :3 Várunk még hasonló jókat, biztos részt fogok venni Very Happy//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Aug. 26 2013, 19:18

Sajnáltam, hogy nem jutottam túl a lódarázson, hogy megtaláljam a Hollót. Ez úgy valahogy tarkón ütött. Hogy lehettem ilyen ostoba. De nem baj, a többiek szépen teljesítettek és miközben éreztem Hime ujjait bőrömön, visszaszorítottam ahogy megfogta a kezem. Azonban tudtam nem lesz más választásom, vagy vége, vagy szünetetltetni kell, amíg letudom, bűnöm. Képtelen lennék megölni, őt. Már csak fel kell kutassam, vajon lebujokban járhat, vagy közöttünk az első szint utcáin, netalán van céhe? Nem tudom..
Hime körében, amikor ő jött elengedtem a kezést és ölembe vettem saját két kezem. Válasza jó volt, örültem ennek. És kérdése, azonnal megfogott. Még egy apró darab ötletem sem volt. Ahogy a róka is küszködött. Kyubbi négyszer és ötödjére is ráhibázott. közel járt, ugyanis odáig eljutott, hogy ruha vagyis szőnyeg készül az anyagból. Furfangos volt Hime talánya. Csókot érdemelne ezért, de akkor annál nehezebb lenne elválnom tőle. Sóhajtottam egyet. És belegondoltam a mögöttünk lévő két napra, talán nem is szabadott volna belekezdenem, hogy felejthettem el, azt az ígéretet. Buta!
Két nap, a szünetbe nem fog beleegyezni biztosan. Más nőt fog gondolni, főleg, hogy megszóltam, hogy nem tetszett, amit Tearnek mondott. Barátom volt a lány, több? Nem. Az egy bugyuta véletlen dolog volt. Barátom, biztos? Nem. Egy jó ismerős, de akkor sem tiszta miért kell egy vad idegent le szukázni.. Inkább végét mondok, még jó, hogy itt a fájdalomba nem lehet belehalni. Hacsak nem öngyilkos lennék, az azonban kizárt. Dolgom van ezen a helyen, kijutni és laposra verni pár száz önkényes programozót, és saját orvérükből kechup gyárat nyitni. Igen ez már egy használható észérv. Ránéztem Himére, sokat romlott a kedve. Biztosan nagyon szomorú lesz, nagyon. De ott az a fekete hajú srác, aki most is úgy nézi, valószínű tetszik neki. Ugyan kinek nem tetszene? Kinek? A csuhásnak is biztosan tetszene, és ezért akarná elvenni, valahogy. Mondjuk hogy megölöm, mert ő arra kér. És megtenném, biztosan, ez az elhivatottságom.
Ahogy felálltam hogy távozzunk, még a Kyuubira néztem, és valahogy jobban festene kulcstartóként ez a monstrum. A kijárat felé fordítottam fejem és kitöröltem az előbbi gondolatot örökre, tisztelem ezt a teremtményt és bármilyen másikat, mégha egy program része is. Mesterséges intelligencián még mindig csiszolni kell, még msot sem tökéletes. Kifelé menet, nem közeledtem Himéhez, de rámosolyogtam, és megdícsértem mégegyszer amiért ilyen ügyes volt. Kint valószínűleg fogadóink a kislány és a macska várhattak. Akik rengeteg ennivalóval és egyéb jósággal halmoztak el minket. Továbbra sem ettem, hisz még volt nálam pár bogyó, ha nagyon akarok enni, és amint alkalmam adódott rá, kimondtam Himének, hogy vége. Sajnálom és hülye voltam, de van egy dolog, amit lekell rendezzek. A veszélyéről nem beszéltem, hogy mellettem veszélyben lenne, bárhogyan kérlelt, könnyekkel szép szemmel, csókkal, ellenálltam. Elhatároztam magam míg megölhetem egy kérésre addig, vége. szomorúan elballagtam, és itt valószínűleg hosszú ideig a távolodó hátamon kívül mást nem látott. Egy csáót még korábban a többieknek és intést intéztem, valószínűleg ők korábban távozhattak.

Üres szívvel, bandukoltam, a tikkasztó hőségben, a kezdetek városa kövezetén. Valahogy úgy éreztem magam mint első nap, csak most többet vesztettem el magamból. A csuklyás képe derengett fel szemeim előtt és fogaim közül kiszűrődött egy szó: "Megtalállak".


//Köszönöm Chan a küldetést nagyon jó volt, két bossnál sajnos csak álldogált karakterem, de ennek ellenére is feledhetetlen! Jövök máskor is kell egy darab a Kyuubiból Rolling Eyes És bocsi Hime usere Yuichi külön útra réved, és jellemtorzuláson esett keresztül ezen a kalandon ez jelezve lesz pályázatokban. Dicséret a küldiért és hogy megverted a Kyuubit Razz! //

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Hime Hétf. Aug. 26 2013, 19:42

Örömmel konstatáltam, hogy jó volt a válaszom, és azt is, hogy sikerült megfognom őt az én fejtörőmmel. Négyszer, vagy ötször próbálkozott, de sehogy sem jött rá a megoldásra. Pedig olyan egyszerű volt, gondoltam magamban, mikor megmondtam neki a választ. Nem tudom, hogy nem jöhetett rá. Ezután kinyílt az ajtó. Yui-ra néztem, ám most egy kis gratuláción, és egy kis mosolyon kívül semmit nem kaptam. Nem értettem, mi van. Kifele menet én is észrevettem a csapóajtót, ám engem Yui jobban érdekelt. Vajon miért viselkedik velem így. Meg is kaptam a kérdéseimre. Hirtelen meg sem tudtam szólalni, majd amikor magamhoz tértem a sokktól, ő már elment. Én is elkezdtem rohanni. Nem érdekelt merre. Nem fogtam fel, hogy mit is csinálok. Csak futottam, és zokogtam. Nem hittem el, ami történt. Miért kellett akkor ez a két nap? Mire volt jó a sok szerelmes szó, mire volt jó a sok csók és ölelés? Nem tudtam választ találni. másra se tudtam gondolni, csak arra, hogy az bántotta, hogy arra a másik lányra azt mondtam, hogy szuka. Megpróbáltam Yui-nak levelet küldeni, ám nem olvasta el őket. Úgy döntöttem, ki is költözök a szállóból, ezzel is megkönnyítve a dolgát.

/Bocsánat, de több ihlet nem jut eszembe, így is kicsit előrehaladtam az időben. Nagyon köszönöm a lehetőséget. Szintén a kedvenc küldim volt. Bocsánat a kitalálhatatlan fejtörőért. Yuichi, semmi baj. Hime majd talán valahogy kiheveri. Egyenlőre minimális depresszióba esik... aztán lesz ami lesz... Még egyszer köszönöm a lehetőséget Smile /

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Jay Hétf. Aug. 26 2013, 20:53

Egyetlen kérdést sem sikerült kitalálnom, pedig a másodiknál egész közel jártam..azt hittem, sikerülni fog. Kissé csalódottan kullogok hát a kinyílt ajtó felé, hisz az egyik lány kérdésére nem tudta már megadni a válasz a kilencfarkú.
Még mielőtt kimentem volna, azért ránéztem a Kyuubira és hozzászóltam:
-Egy élmény volt, Kyuubi. Remélem, találkozunk még és feladhatunk egymásnak ismét pár találós kérdést. Addigra jobban fel fogok készülni, de te is készülj fel jobban.
Szép lassan így hát elindultam az ajtó felé.

/Köszi a küldit, jó volt, bár majd elsüllyedek szégyenemben, hogy egyiket se találtam ki, csak azután, hogy leírtam a rossz választ XD És egyedül én voltam az, aki mindig felidegesítette a Kyuubit Sad /
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Aug. 26 2013, 22:21

Kyuubi könnyen kitalálta a találós kérdésemet, majd a vörös lány is kitalálta a rá kiszabott kérdést. És, nem kis meglepetésre, a szőnyeges kérdésével megfogta a rókát, hiába ravaszdi, de túljárt az eszén. Ezzel a lány szó szerint a szőnyeg alá söpörte az utolsó akadályt a küldetés teljesítése során. Kyuubi továbbengedett minket az utolsó ajtó felé, mely immár az utolsó volt, amin át kellett jutnunk. Odakinn valószínűleg Ellen és Szokratész fog minket várni, remélem valami nagyszabású lakomával, és a jutalommal, amit a küldetés teljesítésével kiérdemeltünk. Különösen a vörös lány, aki ismét sokat segített a továbbjutásban. Egy küldetés alatt, alig 24 óra leforgásával mennyire meg tudnak változni a dolgok. Az első néhány teremnél amíg a vörös lány és a barátja boldognak tűntek, az utolsó termekhez érve viszont megváltoztak, eltávolodtak egymástól. Ki hitte volna, hogy 24 óra alatt ennyit változhatnak az emberek, és a világ. És én is változtam valamicskét, a borz jókívánságait hallgatva reménykedni kezdtem benne, hogy rám is rám találhat a boldogság. De azt tudom, hogy ha rátalálok az igazira, én nem engedem el soha.
Kyuubihoz még volt egy utolsó mondatom: Remélem még találkozunk valaha. Örömmel hallgattam a fejtörőidet, és hallgattam volna még egy jó darabig. És remélem lesz rá alkalmam! Minden jót Kyuubi! - majd átléptem az ajtón.


// Chan, nagyon jó küldi volt, köszönöm szépen a lehetőséget, remélem még fogsz mesélni, látszik sok munkád volt benne ^^ Szóval csak így tovább ^^ //

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 26 2013, 22:27

Résztvevők: Jun, Jay, Hayashi Yuichi, Hime, Ozirisz

----------------------------

-Minden bizonyára, ifjú. -néz Jayre válaszul Kyuubi, majd mintha nagyot szippantana a levegőből körülötted. -Sőt... talán nem is lesz olyan sok idő, mire újra találkozunk.
Miután kiléptek a róka mögött levő kapun, egy hosszabb folyosón találjátok magatokat. Szemben az ajtónál Sokrates várakozik, de amint észrevesz titeket, kisurran egy csapóajtón. Nincsenek csapdák, Jay sem érez semmi furcsát, ahogy végigmentek a folyosón.
Az ajtón túl immár a szabad ég vár titeket. Ismét a Kezdetek Városában találjátok magatokat, annak az épületnek a túloldalán, ahova bementetek. Tőletek nem messze Ellen beszélget, kezében a táblával, egy barna hajú, cicafüles pántokat viselő lánnyal, aki az ajtó csikorgásának hallatán megfordul és derűs mosollyal integet felétek.


[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Roka5_www.kepfeltoltes.hu_

-Sziasztok!
Pontosan. A méltán-még-nem-híres Chancery az, akit elsősorban Jay meg Yuichi ismerhet fel. Sokrates mellett egy szintén unott képű, szürke alapon fekete csíkos kiscica is üldögél. A szemüveges lány Ellen felé fordul és így szól.
-Látod? Megmondtam, hogy nem fogja bántani őket. Na, de remélem, sokat tanultál a bijuukról közben.
Majd tenyerét összecsapva ismét rátok irányul a figyelme és közelebb lép hozzátok.
-Köszönöm! De... izé... nem többen voltatok? -csodálkozik el, majd megrázza a fejét. -Nem baj, akkor velük majd üzenetben beszélek. Tényleg köszönöm, hogy ránéztetek mind a kilenc állatkára. Izé... -majd megnyitja a menüjét, kicsit kutakodik benne egy darabig, aztán mindenki előtt felvillan egy-egy üzenet, némi arany-csatolmánnyal. -Nem sok, de Ellentől mindjárt kaptok többet. Ez afféle extra ^^
Ezután ha teheti, odacsapódik Yuichihoz és Jayhez kérdezősködni, hogy mik történtek odabent - azokon kívül, amiket látott is Ellen jóvoltából Razz

----------------------------

És ezúton is gratulálok mindenkinek, köszönöm, hogy csatlakoztatok első mesélésemhez \o/
Mindenki, aki helyesen oldott meg egy-egy termet (tehát vagy azt tette, amit vártam, vagy nekem tetsző megoldással rukkolt elő), kap megoldásonként 5 aranyat pluszba.

\o/ A 9 bijuu legyen veletek a továbbiakban is.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 23:36

Alap jutalom (aszerint, hogy hány körben vettél részt):

Shino Kannami: 10 exp 20 arany
Jun: 55 exp 70 arany
Jay: 55 exp 70 arany
Hermit: 15 exp 30 arany
Clark Corben: 10 exp 20 arany
Primrose: 15 exp 30 arany
Ekiguchi Ran: 30 exp 40 arany
Hime: 55 exp 70 arany
Hayashi Yuichi: 55 exp 70 arany
Ozirisz: 55 exp 70 arany

Szép játék jutalom: +10 exp mindenkinek

+ bónusz jutalmak Chancery kérésére:

Jay: 15 arany
Yuichi: 15 arany
Hermit: 5 arany
Primrose: 5 arany
Jun: 10 arany
Ran: 5 arany
Hime: 10 arany
Ozirisz: 5 arany

Céhek jutalma:

Young Justice: +10 arany, Peter Worker +1 exp, Askr +1 exp, Fuuko Shinatsu +1 exp, Mao +1 exp, Chancery +1 exp, Aoishi Airi +1 exp, Clark Corben +2 exp, Parvulus +2 exp

The Gullwings: +40 arany, Aurora Rainfell +5 exp, Kagura +4 exp, Asuka +4 exp, Hime +4 exp, Zellola +4 exp, Angelica Katharina +4 exp, Mesuda Reiko +4 exp, Ai Hane +4 exp

Justice League: +43 arany, Rita Hanami +0 exp, Hinari +0 exp, RenAi +6 exp, Szophie +6 exp, Yurihime +7 exp, Hayashi Yuichi +7 exp, Jasude +7 exp

Jártasság cuccok (csak azoknak, akik végig maradtak):

Jun: Kristályírás: Pajzs Kristály Recept, Hangrögzítő Kristály Recept
Növénylátás: 33 -> 53, 5 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang

Jay: Érclátás: 1 -> 21, 8 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 4 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 21, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 2 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang

Hime: Kristályírás: Gyenge Anti-mob Kristály Recept, Halvány Erősítő Kristály Recept
Növénylátás: 21 -> 41, 6 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Hayashi Yuichi: Potion/Méregfőzés: Fegyver Élesség Potion Recept
Növénylátás: 21 -> 41, 6 Kis Tövisgyökér, 6 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Ozirisz: Fegyverkészítés: Nagy Körpajzs Recept, Életlen Katana Recept
Érclátás: 21 -> 41, 7 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 5 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 27 2013, 15:22

Hoppá, ezt kifelejtettem.

Keresés: 1-2-3-4 nem talál, 5-6 talál

1. kocka Jay, 2. kocka Hime
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 27 2013, 15:22

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Egy, kettő, három... - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés]Egy, kettő, három...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.