Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirika vs Tatsuki Ranmaru

4 posters

Go down

Mirika vs Tatsuki Ranmaru Empty Mirika vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Egil Kedd Május 21 2013, 16:22

Harctér leírása: Love Hotel
A teleportálást követően elsőre talán úgy tűnhet, hogy valami bug kerülhetett a rendszerbe. Nem mondató ugyanis harctérnek, ahol kiköttök, ugyanis egy hatalmas ágyon találjátok magatokat. Nem is akármilyenen, a baldachinos franciaágy nagyjából kétszer-háromszor lehet nagyobb, mint egy luxus lakosztálybéli társa, végében kis szívecskés párnák találhatóak, és úgy nagyjából az egész pirosas-rózsaszínes árnyalatot kapott a szoba falain keresztül a paplanon át, minden. A háttérben lágy, andalító, szaxofonos muzsika szól, és ruhátok sem a megszokott. Mirika egy áttetsző, sejtelmes babydollban találja magát - bár az áttetsző mivoltát csak néhány méterről lehet észrevenni, a nézők túl messze ülnek hozzá -, Ranmaru pedig alsónadrágban feszenghet. Egyszóval a környezetben minden adott ahhoz, hogy ne a harcra gondoljatok.
Az ágy kellemetlenül besüpped a lábatok alatt, és nem is túl rugalmas, valamint a takaróba sem jó ötlet belegabalyodni, ha küzdeni akartok. Felüdülést jelenthet a fekvőhely széleinél található körülbelül egy méter széles padlózat, mely stabil talapzatot jelent, ellenben kissé szűkös a mozgáshoz.
(Azt mondták, hogy a pálya annyira nem fontos, válasszak meglévőt és azt amelyiket tetszik. Nos, én Klein egy pályáját választottam nektek, nem hiszem, hogy ide szánta, de számomra ide tökéletes)

Felszerelés: „Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség a szabályzat keretei között, de használható. Jártasságok le vannak tiltva. Ördög nem kijátszható itt.” - Diabel

Párbaj időtartama: 5 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap

Bíra: Rosalia
Zsűri: Sugu, Yui, Egil

Mirika
Élet: 8
Fegyverkezelés: 22
Erő/Irányítás: -
Kitartás: 4
Gyorsaság: 21
Speciális képesség: 4

Ranmaru
Élet: 14
Fegyverkezelés: 41
Erő: -
Kitartás: 11
Gyorsaság: 26
Speciális képesség: 7

Kellemes játékot!
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Mirika vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 23 2013, 16:50

Volt néhány nyugodt percem, amíg a pihenőzónában várakoztam a második, és talán utolsó párbajomra ezen a tornán. Átgondolhattam, mi is történt eddig és mi vár még rám, és erre most mindennél nagyobb szükségem volt. Aincradi életem talán eddigi legfontosabb küzdelme várt rám, ahhoz pedig, hogy a legjobbamat nyújtsam, rendet kellett tennem a fejemben. Túl kellett lépnem először is azon, hogy a zsűri Esu-chant hozta ki győztesnek. Ez önmagában nem zaklatott fel, vagyis... na jó, talán egy kicsit, hiszen sértette a büszkeségem végső soron, deee... Szóval az felettébb bosszantó volt, hogy harci taktikára hivatkoztak, amikor tök tisztán és egyértelműen legyőztem a csajszit ott, a pályán. Nem ám azzal, hogy nyers erőből legyűrtem, egyetlen nyíl se fúródott a testébe. Enélkül értem el, hogy elismerjen győztesnek, erre mégis... A saját bőrömön tapasztalhattam a bírák érthetetlen döntéseit, és ez így nagyon nem volt már vicces. Eddig is csak kínomban röhögtem, teszem azt, Kota vagy Nii-chanék vereségén.
Méltatlankodva megcsóváltam a fejem, homlokomat pedig megmasszíroztam kicsit, székemben előredőlve. Ki kellett vernem a fejemből ezt most, hiszen előttem a Kihívás, így, nagybetűvel. Rivalizálásunk az első itt töltött hetek óta tartott Ranmaruval, mégse mértük még össze egyszer sem az erőnket. Kasztunk legjobbjai voltunk, egy darabig a játék két legjelentősebb céhét is mi ketten igazgattuk, és még biztos lehetne találni ezer megy egy hasonlóságot közöttünk. Olyan igazi riválisok voltunk, és én úgy döntöttem, erre a párbajra teszek fel mindent! Egyszer és mindenkorra el fog dőlni, melyikünk a jobb íjász, több lehetőség erre nem lesz! Se második esély, se semmi!
Megpofozgattam az arcomat, és felpattantam a székből. Kinyílt az ajtó, én pedig eltökélt tekintettel léptem ki rajta. Ennek ellenére tiszta ideg voltam, alig győztem a tincseimet a fülem mögé söpörni. Fontos volt ez a párbaj, nekem mindenképp! Az eredményjelzőre rá se néztem, nem érdekelt, hogy sikerült a szöszi meccse Mr. Kockával. Nem akartam, hogy befolyásoljon. Egyenesen előre szegeztem a tekintetem, és a teleportfülkébe lépés előtt pár karkörzéssel... "melegítettem", vagyis inkább levezettem a feszültséget. A ragyogás néhány pillanat múlva körbevett, a talaj pedig besüppedt alattam, amint materializálódtam a küzdőtéren. Úgy véltem, ez még mindig jobb, mint a semmiben lebegni vagy egy gömb alakú barlangban találgatni, milyen hatással van ránk a gravitáció, de mihelyst kitisztult a látásom... nos, belém fagyott a szó.

Ott állt velem szemben egy vézna, szemüveges gyerek egy szál alsónaciban.

Ízlelgettem magamban ezt a gondolatot, érleltem a bizarr látványt... és kitört belőlem a röhögés. Minden, de minden feszültségem egy csapásra feloldódott, összegörnyedve fogtam a hasamat és csak rázott, rázott a megállíthatatlan nevetés. Mindenre számítottam, csak erre nem. Fel voltam rá készülve, hogy lecseszem a zsűrit, mert kapunk egy hülye pályát, ahol hátrányban vagyok; arra is, hogy vért és verítéket nem sajnálva nyílzáport eresztünk egymásra; de arra, hogy kiáll elém a srác így... na ez nem volt benne a lehetséges forgatókönyvek listájában.
Aztán persze eljutott hozzám a többi érzékszervem által közvetített inger is, ezek közül a hallás és a tapintás lengett ki rendellenes mértékben. A zene, ami a filmek erotikus jeleneteit jellemezte, és a saját ruhám selymes érintése. Ahogy lecsillapodott a nevetésem, úgy ébredtem rá, hol is vagyunk, és hogy nem csak Mr. Kocka mutat magából többet a kelleténél. Heh...
- Hümm, szexi vagyok mi, Ranmaru? :3 - illegettem magam a fiú előtt. Nem, nem jöttem zavarba egy cseppet sem, hiába látott most egy fokkal többet belőlem a srác, mint egy réges-régi, megkopott emlékben. Arról viszont halvány lila gőzöm se volt, mit kezdjek ezzel a helyzettel. Nem akartam a bájaimat arra használni, hogy előnybe kerüljek ebben a párbajban, erre maga a pálya sarkall erre. Most ezzel így mi a fenét lehet kezdeni? Rugóztam egy párat, aztán levetettem magam az ágyra, és az oldalamon fekve, a könyökömre feltámaszkodva bámultam ősi riválisomat. Mosolyogva, ahogy egy cuki lánynak illik :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Mirika vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 28 2013, 10:24

Artemis a térdemen feküdt. Zavarban voltam tőle. Némaság ült közöttünk. Ő nem definiálta Esutel hajának érintését, én nem kértem bocsánatot tőle, amiért eszköz volt ismerkedésemhez a lánnyal. Mindez viszont olyan butaságnak tűnt, hiszen Artemis egy fegyver… nemigaz? Kezemet elgondolkozva összefontam a mellkasom előtt, előtte gyors mozdulattal még megigazítottam a szemüvegem. Pillanatokkal később azt vettem észre, hogy a gondolataim még mindig az íjászlány körül járnak. Felhorkantottam, rámarkoltam az én Fényemre, és kitrappoltam a várószobából. Két meccs között az embernek szinte alig van ideje. Nem járhattam körbe a teret, ahol a harcok egyébként zajlottak. Eddig legalábbis semmiképpen – szándékomban állt szakítani ezzel a hagyománnyal, de végül aztán csak az első kapuőrig jutottam. Felesleges szócséplésével tájékoztatott arról, hogy a küzdelmemre vivő fülkék aktívak, azokat használjam. Az ellenfelem… Leintettem, hogy tudom-tudom, ki lesz az. Vettem egy mély levegőt.
Még mindig szó szerint fel tudtam idézni egy régi mondatom, amit a fejéhez vágtam: kicsi vagy, és túl nagy a szád ahhoz, hogy tényleg érjen is valamit az életed. Annyi, de annyi közös csatában részt vettünk már! Teljesítettünk együtt küldetéseket! Szavaltam neki még verset is – gondoltam bele némi emelkedett vérnyomás okozta pirosodással az arcomon. A kezem pedig olyan helyeket járt meg nála, ahová kevés napfény esik. Fenn volt a barátlistámon, de ha engem kérdezel, csak azért, hogy szemmel tarthassam, merre tévelyeg még. Néha helyre kell hoznia valakinek a hibákat, amiket ő ejt. Például néha konkrétan feláldoznod miatta az életed, ahogy Kotarou tette nem is egyszer. Vagy ahogy nekem is kellett már a tévedése miatt sebzést elszenvednem tőle. A nosztalgia láng volt a fejemben, ami elharapózott az emlékek nyomán. Hamarosan tűzorkán égett a szemem előtt, minden pernyében viszont láttam valamilyen közös momentumunkat, pillanatot az ebben a világban közös eltöltött pillanatokból. Így tüzeltem fel magam a harcra. Hamarosan tudtam: készen állok. Artemis-szel egy csapat vagyunk, bármi is történjen, és először és utoljára végre megalázó vereséget mérünk az íjászok szégyenére. Aki amilyen kis pöttöm, olyan nagy a szája.

Tudtam, hogy a teleportfülke után egyből mozgásba kell majd lendülnöm, mivel valószínűleg már a harctéren lesz. Ugyan a számolás tartani fog, de az nem azt jelenti, hogy nem kezdődik el már előtte is a párbaj. A helyezkedés, hogy minél előnyösebb pozícióban legyünk a másikhoz képest, vagy a helyszín feltérképezése, hogy ez ne okozhassa a vesztünket. Ennek értelmében lendültem kapásból előre. A yaganom aktív maradt, emelt számú fókuszaimmal tekintettem szét… abban a pillanatban elszörnyedtem és teljesen össze is zavarodtam. Egy halk auccsal konstatáltam, hogy a lábam akadályba ütközött egy baldachinos ágy szegélyének képében. Túlfűtött fantáziám egyből vért vizionált rá, fókuszaim korrekciós munkája során viszont felfedeztem a rendszert a káoszban, avagy a vörös szívecskés díszítést a takarókon és a párnákon. Fókuszaim pillanatok alatt felmérték a helyszínt. Mélységesen meg voltam döbbenve és botránkozva. Nem csatatérre kerültem, hiba csúszhatott a teleportációs fülke működésébe. Mivel az ágy megakadályozott a továbbhaladásban, de a lendületem attól még nem torpant meg, rávetődtem a puha paplanra. Elmerültem a pihés ágyneműben. Tekintetem használhatatlanná vált, fókuszaim viszont veszélyt jeleztek. Felismerhetetlen élőlényt definiáltak közvetlenül mellettem, majd következő blikkre rá kellett jönnöm: egy lány az, akin éppenséggel alig akad néhány ruhaszál. Alapból távozni kívántam az ágyából, heves elnézések közepette, tájékoztatva a tévedésről, ami velem megeshetett, és rám nézve szintúgy vérmesen kellemetlen, mikor a nőnemű egyed megszólalt, és hangjából beazonosítottam, hogy ő Mirika. Egy rémült ordítással rúgtam ki magam az ágyból, elfogytak a takarók és a párnák a kezem alól, eltűnt a paplan is, vége lett az ágykeretnek, és én a következő pillanatba a földön landoltam. Heves szívdobogás, gyakori levegővétel, izzadó hónalj – soroltam magamban a tüneteket. Igen, biztos voltam benne, hogy izgulok. – Öltözz fel! – kiabáltam az ágy mellől, felhúzott térddel, átkaroltam magam, ütemesen ringatóztam, hogy megnyugodjak. A hangomon viszont még ez sem segített, izgatottságomba lányos magasságokba csúszott.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Mirika vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Mirika Pént. Jún. 14 2013, 17:09

Néztem, ahogy rémületében leszédül az ágyról és a földre esik. A fal állította meg, ha lenne fájdalom, gondolom meg is érezte volna a nyekkenést és most a hátát kaparászná. Helyette éktelenül magas hangon rikácsolt felém, az ajkamról pedig lehervadt a mosoly, melyet az imént rápakoltam. Egyszeriben ráébredtem, hogy a helyzet, amibe kerültünk, cseppet sem segítette a célomat, amiért erre a tornára jelentkeztem. Épp ellenkezőleg, teljesen lerombolta az esélyét annak, hogy mi ketten egy fair harcot vívjunk és végleg eldöntsük, melyikünk is a jobb íjász. Az első és egyben utolsó esélyem is... Azon kaptam magam, hogy a fogaimat csikorgatom, de olyan erővel, hogy félő volt, megfájdul az állkapcsom is tőle. Abbahagytam, és az ágy vége felé gurultam, végig a puha paplanon. Simogatta a bőrömet, kellemes és meleg érzés... lett volna, ha nem a dühöm tölti ki minden gondolatomat. A hátamra fordultam és végighúztam a mutató- és a középső ujjam a levegőn, mire a rendszer a parancsnak engedelmeskedve egy csilingelő hanggal megnyitotta az áttetsző panelt: a menüt. Pittyegés jelezte ujjaim finom, apró mozdulatait, ám nem lett gyümölcse fáradságaimnak. A felszereléshez vezető menüpont inaktív volt.
- Nem tudok, nem lehet - szólaltam meg üres, hűvös hangon, feleletet adva a... "köszönésére". Magamhoz húztam egy párnát abban a reményben, hogy a puha melegsége majd segít megnyugodnom legalább egy kicsit, de csalódnom kellett. Hideg volt és bélés helyett lötyögött, a varrása mentén pedig nedvességet éreztem, ahogy ujjaimat végigfuttattam rajta. Nyelven kibukkant a számból, hogy megkóstolja az ujjaimra tapadt folyadékot. Víz volt. Felvettem egy másik párnát is, az meg zörgött és a szövet alatt kemény, éles szélű akármiket tapintottam ki. Szóval azt akarják, hogy ezekkel harcoljunk? Pfff... Ez egy íjásztorna, az ég szerelmére! Ingerülten pattantam talpra, de ahogy besüppedt alattam a matrac, úgy rögtön féltérdre is estem a hirtelen mozdulattól. Ám ez nem zavart meg, felegyenesedtem, kezeim a vizes párnát fonták körbe. Erősen megmarkoltam, felemeltem a jobbom és a tőlem telhető legnagyobb erővel meghajítottam vele Ranmarut. A becsapódás széttépte a varrást, a hideg víz pedig kifröccsent.
- Ez lenne Aincrad legmenőbb íjásza?! Szedd már össze magad, bakker! Miért félsz tőlem ennyire?! - fakadtam ki. Tajtékoztam a dühtől, Ranmarun vezettem le a frusztráltságomat. Nem volt más, akire ráboríthattam volna, holott tulajdonképpen a szervezőkre haragudtam, akik ilyen képtelen pályákkal cseszik szét ezt a rendezvényt. Az előző két alkalommal az ellenfelem volt velük előnyben, most meg én kaptam olyan fórt, ami igazságtalanná tette a párbajt. Ugyanakkor tagadhatatlan volt, hogy a fiúra is haragudtam, amiért képtelen rám normálisan reagálni. Az egy dolog, hogy viselkedtem vele korábban, de normális ember nem áll neki autista módjára ringatózni magzatpózban, ha meglát egy alulöltözött lányt. Zavarba jön, az oké, de ez mi?! Mi baja van velem? Ott volt a szépségversenyen, egy tucat lány volt körülötte bikiniben, és mégsem csinálta ugyanezt, sőt! Még ki is állt egy szál gatyában mindenki elé. Röhejesen nézett ki, de megtette. Odabillegtem az íjamhoz, és felvettem az ágyról, majd kiemeltem egy nyílvesszőt a tegezemből is. Felhúztam, és ráfogtam a srácra a fegyvert.
- Na figyu! Én egy tisztességes harcot akartam veled vívni. Csak azért jöttem el erre a bohóckodásra, hogy téged legyőzzelek! Szóval sipítozás helyett kapard össze magad, és mutasd meg, miért tartod magad olyan nagyra, szóló íjász! Térj ki! - utasítottam határozott, indulatos hangon Ranmarut, és kilőttem rá a felizzó lövedéket, hadd suhanjon végig ezen a pár méteren. Arcomon mérhetetlen düh tükröződött. Nem akartam így nyerni...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Mirika vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Rosalia Szer. Júl. 03 2013, 01:52

A küzdelmet lezártnak nyilvánítom. Mirika vígaszdíja 10 exp, 20 arany.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Mirika vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.