Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanabusa Chinatsu "Hanatsu"

Go down

Hanabusa Chinatsu "Hanatsu" Empty Hanabusa Chinatsu "Hanatsu"

Témanyitás by Asobi Vas. Feb. 03 2013, 01:16

Név: Hanabusa Chinatsu
Játékosnév: Hanatsu
Nem:
Kaszt: íjász
Kor: 16

Szint: 4
Exp: 172/200
Arany: 260

Kinézet
Magasságom 170 cm, és a súlyom… a súlyom… n-nem gondolod, hogy elárulom, na, azt már nem. Na, de amúgy a szemeim színe kék, viszont közelre nem látok túl jól, ezért ha olvasnom kell, egy vörös keretes szemüveget viselek. A hajam barna színű, de ha úgy esik, rá a fény bordónak látszik (magyarán a szerencsétlen user nem tudta eldönteni, hogy milyen színű is). A hajamba amúgy egy kék színű hajráf is helyet foglal, melyen a fülek felett mindkét oldalon egy szürke fektetett „V” alakú fémdíszek is elhelyezkednek. Hajamat, mely majdnem derékig ér, általában két copfba összefogva és a vállamon átvetve a mellkasomat kis részben takarva hordom.
Genetikai örökségem az anyámtól a néha igen csak idegbeteg, őrült tekintet egy mosollyal karöltve mely, mint másoktól hallottam igen csak ijesztő hatást tud kelteni.
Felszereléseim közé tartozik egy vörös keretes szemüveg, ami csak díszítő elemként szolgál lévén az SAO-n belül még a rosszul látoknak sincs szüksége szemüvegre. Illetve egy bő csuklyával ellátott köpeny barna színnel.

Jellem
Általában kedves és barátságos vagyok a környezetemmel, de megeshet, hogy ha rossz kedvem van, hogy kötözködővé és hamar felbosszanthatóvá válok. Menthetetlenül oda és vissza vagyok a kislányokért (na, nem rosszra gondolni), így ha egyet is meglátok, nem igen tudom megállni, hogy ne kapjam el és ölelgessem agyon, vagy költsem el az összes aranyam olyan édességekre, amit szeret (tehát ők a tökéletes manipulátoraim).^^’
Nagy a versenyszellem bennem így szeretek mindemben versenyt és versenytársakat találni. Már fő versenytársat is találtam magamnak egy Mirika nevű szintén íjászlány személyében.^^
Mindig is megfontolt és taktikus egyéniségnek tartottam magam. Folyton terveket készítek bármiféle fontosabb tetteim előtt és adatokat gyűjtöttem a környezetemből, melyek a segítségemre lehettek a tervezgetésben. Tökéletes emlékező képességemnek köszönhetően, pedig még jegyzetfüzetre sincs szükségem, hogy ezeket az adatokat és a terveket megjegyezzem. Terveim főként az összegyűjtött adatokon szoktak alapulni.
Mellesleg a férfiak helyett a nők felé vonzódom, tehát leszbikusnak vallanám magam, ha tudnám, hogy az vagyok, de még egyelőre nem esett le.^^’

Képességek
Név: Fast Corners – Gyors Kanyar
Leírás: A képesség két lépésből áll. Első: A használó a kilőtt nyilat hangosan kimondva képes parancsot adni arra, hogy irányt váltson. A parancsot a rendszer felismeri, majd a szerint megváltoztatja az irányát. Második: az irányváltás pillanatában azonban + 2 ponttal növekszik a gyorsasága és a sebzése.

Felszerelés

1x Futóíj (felszerelt, +2 irányítás +1 fegyverkezelés +3 gyorsaság)
1x Hősi Köpeny (felszerelt, +2 élet +2 kitartás)
1x Bronzvért (felszerelt, +9 páncél)

Kezdő Ruha (+2 páncél)
Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
Ősi Pók Emblémás Íj (+4 fegyverkezelés)

Küldetések
Csibészek - +20 exp; + 30 arany;
5 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 1 Vasérc; 4 Kis Tövisgyökér, 1 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang
Project D - 48 exp; 60 arany; Hanatsu - Futóíj (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság); 5 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 3 Vasérc; 4 Kis Tövisgyökér, 1 Faeno Levél, 5 Barna Gomba


Küzdőterek
Hanatsu vs Saya - +20 xp; +60 arany

Ajándékok
Torna +25 exp; +25 arany
KA bá ajándéka 1.000 arany
1 Szóló Zseton (Aug.)
+50 arany +1 Szóló zseton (Szept.)

Pénzügyek
Jártasságok vásárlása (-600 arany)
1x Futó Íjat (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság) (-250 arany)
1x Hősi Köpeny (+2 élet +2 kitartás) (-130 arany)
1x Bronzvért (+9 páncél) (-130 arany)
Asobi
Asobi

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
Hanabusa Chinatsu "Hanatsu" Exp_bal0/200Hanabusa Chinatsu "Hanatsu" Exp_ures  (0/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.