Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[4. boss]

+7
Mirika
Anatole Saito
Kusumi Ayani
RenAi
Peter Worker
Shiel D. Lewis
Kayaba Akihiko
11 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 18 2013, 16:57

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[4. boss] - Page 4 4766604805_c1598fabbe_s [4. boss] - Page 4 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 18 2013, 17:18

Tűzrózsa nem találta el a pókot, ami további 3-at sebzett Peteren.

A piros gömb kékre vált.

Ayani 10-et töltöt Mirikán, a második töltésével.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 36 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 41 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 18 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Lewis jön.

-------------------------------

(Kérésre) Shiel D. Lewis ( minden 5. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Kazuma ( minden 3. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor (ha kétszer támad kétszer kell dobni) 4 vagy afölött kell dobnia )
Kazuma
Boss
Rita Hanami ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, minden támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia )
Rita Hanami
Boss
Miyanari Kana ( minden 4. körben pihen, 3 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor nem kell dobnia )
Miyanari Kana
Boss
Sakamoto Rin ( minden 5. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Anatole Saito ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Peter Worker ( minden 6. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Boss
RenAi ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Kusumi Ayani ( minden 3. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Shiel D. Lewis Kedd Feb. 19 2013, 19:30

Hősünk nem lenne Sir Lewis, ha lenne fogalma arról, hogy mit jelentenek a világító gömbök, így bármilyen fenntartás nélkül közelíti meg a bosst. Tekintetére azonban komorúság ül ki, miután látja, hogy meghal az egyik játékos. Sajnos nem bírt érte semmit se tenni és emiatt rosszul is érzi magát, de nem áll meg a világ és a többiek számítanak rá továbbra is. Lehet, hogy jobban megérezte volna a veszteséget, hogy ha a saját céhéből esett volna ki valaki, de erre reméljük nem kerül sor... Egy újabb ütést kísérel meg bevinni a varázslónak. Lássuk mi történik?


A hozzászólást Shiel D. Lewis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 19 2013, 19:30-kor.
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[4. boss] - Page 4 Exp_bal115/700[4. boss] - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 19 2013, 19:30

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 19 2013, 20:18

Lewis ütése betalált.

Peter további 3 sebzést szenved el.

Korona:

Boss: élet -49

Lewis: 68 élet
Peter: 33 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 41 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 18 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Koponya:

Boss: élet -28

Lewis: 61 élet
Peter: 33 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 41 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 18 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

A kék gömb lilára vált.

Kazuma jön.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24 2013, 12:29-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 19 2013, 20:18

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[4. boss] - Page 4 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kazuma Kedd Feb. 19 2013, 23:35

Nem létezik hogy mindkét ütésem mellé ment. Meredtem hitetlenkedve a bossra de a harc nem állt meg. Utánam rögtön egy lány próbálkozott. Bezzeg neki sikerült. Dühöngtem magamban, amikor megláttam a vágást a máguson, de ekkor megint az életcsíkomra terelődött a figyelmem. Megint egy elég nagy darab tűnt el belőle. A varázsló nem támad sosem de, ha valaki megüti, akkor mindig azokkal a gömbökkel trükközik valamit az már biztos. Csak egy fél másodpercre terelődött el a figyelmem és egy ronda csáprágó úszott be az orrom elé. Hirtelen felállt a szőr a hátamon. A kis pókokért se vagyok oda, de ez nem kicsi. Rögtön mozdultam és megpróbáltam oldalról a fejébe állítani a késemet de a nyolclábú gyorsabb volt és az egyik lábával lazán félresöpörte a kezemet és mielőtt újra próbálkozhattam volna nekem ugrott, amitől a földre kerültem. Kezdtem kicsit pánikba esni. Általában nem jelentenek gondot a mobok de, a pókokról kellemetlen emlékeim vannak. Szinte vakon vagdalkoztam felé és próbáltam kiszabadulni a lábai közül, de nem sikerült. Túl gyors és ijesztő. Semmi mást nem érzékeltem abból, ami körülöttem folyt. Nem kiáltottam segítségért. Ne segítsenek. Meg tudom ölni. Na persze a kapkodásom nem ezt sejteti…
Aztán mintha valaki a nevemet kiáltotta volna, de nem voltam benne biztos. Aztán egy lándzsa süvített el a pók mellett, ami erre megfordult és már a harcművészre vetette rá magát.
– Pók az enyém. - morogtam halkan miközben talpra, kászálódtam. Gyorsan előkaptam a kis potionomat és meg is, ittam mielőtt bármi mást csináltam volna. Látva, hogy az életcsíkom szépen növekedni kezdett már a kezem sem remegett annyira. Eldobtam a kiürült üveget, és amíg pixelekre esett szét gyorsan megpróbáltam felmérni a helyzetet. A lándzsás még mindig a pókkal küzdött de feltűnt hogy közben valami más is történt. Egyel kevesebben, vagyunk! Jött hirtelen a felismerés. A kavarodásban észre sem vettem. Nem gondolkoztam tovább. A kezemben lefelé fordítottam a késeimet és rohanni kezdtem a pók felé. Odaérve mindkét késemmel megpróbáltam megvágni de nem álltam meg. A boss a lényeg. Tovább rohantam. A lovag épp akkor ütötte meg a mágust, de az nem sérült. Sőt még gyógyult is. Mi a franc!? Mondtam volna szívesen, de most a vágásra koncentráltam. Odaértem és megpróbáltam a mellkasába döfni a fegyvereimet. Aztán hátra táncoltam és vártam mit zúdít most ránk.

(Röviden: megittam egy Kis Potiont (+20 hp), az első két ütésem a pókra megy, a második kettő a bossra.)
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[4. boss] - Page 4 Exp_bal304/2100[4. boss] - Page 4 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 19 2013, 23:35

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [4. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [4. boss] - Page 4 4766612103_86ee832108_s [4. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 20 2013, 01:01

Kazuma sikeresen megölte az óriáspókot.

Kazuma sikeresen megitta a Kis Potiont (12->32 élet)

Az új rendszer miatt 6-ot sebzel késeddel, így annyit is sebeztél le Zeriosból, akiből ezután egy "Farkas" ugrott ki.

A lila gömb pirosra vált.

A farkas csúnyán néz Rinre.

Boss: élet -34

Lewis: 61 élet
Peter: 33 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 41 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 18 élet
Kazuma: 32 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Rita jön.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Feb. 24 2013, 12:56



A szemeim előtt csak az lebegett, hogy végre darabjaira hullik a boss és megjelenik a győztünk felirat, szinte már láttam, hogy ez fog történni de ez nagyon nem így történt. Ugyan sikerült megsebeznem a dögöt de így mindenki elszenvedett némi sebzést. Ezzel tisztába is voltam és azzal is, hogy valakinek így alig marad élete de még képes túlélni. Azonban mikor megfordulok azt látom ahogy Kotaru pixeljeire esik szét és eltűnik az éterben. Nem értettem mi történt, a boss nem támad akkor hogyan? Tekintetem ekkor az ízeltlábúra fut át ami Kota egykori helyén téblábolt és már célba is vette a következő játékost. Mire sikerült felfognom mi is történt valójában hirtelen hátratántorodok és a szemem sarkából látom, ahogy az életcsíkom egyel csökken. Lenézek, mire azt látom, hogy az Angelic voice vezére épp a szívemet döfi át egy apró kis késsel. A lány dühödt szemi összetalálkoznák az enyéimmel, el se hiszem ő most tényleg rám támadt? Arcom eltorzult a dühtől és egy határozott mozdulattal ellöktem magamtól és már lendült volna is a kardom, hogy viszonozzam a kedvességét de addigra már egy másik voice tag arrébb cibálja Kanat és be áll kettőnk közé meg akadályozva, hogy még nagyobb baj történjen és talán ez volt mindkettőnk szerencséje. Pár másodpercig és lecsapásra készen állt a fegyverem majd végül egy lassú mozdulattal leengedtem. Gyilkos pillantással vizslattam Kanát de nem szóltam egy szót sem végül a bossra nézek, akinek ismét piros gömb lebeg az élete felett. Hátat fordítok a két lánynak és a szörny felé indulok. Nem fogok lemondani az utolsó csapás jogáról ez miatt de ezúttal picit jobban átnézzük a helyzetet. Tekintetem végig fut a harctéren. Rin az aki most épp veszélyben van. Ha jól számoltam ha piros a gömb a sebzésem felét mindenki elszenvedi amit még Rinnek bírni kell. Bele sebzek egyet a bossba majd elindulok a farkas felé és őt is megsebzem.
-Switch Sakamoto Rin! – Kiáltom el magam mire most a farkasnak engem kell támadnia. Ekkor az ujjam végighúzom a kard pengéjén és aktiválom a képességem. Nem hagyom, hogy a dög megsebezzen.


A hozzászólást Rita Hanami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24 2013, 15:22-kor.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[4. boss] - Page 4 Exp_bal10/1300[4. boss] - Page 4 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 12:56

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[4. boss] - Page 4 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 17:19

Rita sikeresen eltalálta a bosst, 14-et sebezve, magába és társaiba meg 7-et.

Rita ezután sikeresen eltalálta a farkast (-14), majd a képessége is működött, így teljesen megzavarva az állatot.

A switch is sikeres volt.

A piros gömb kékre vált.

Boss: élet -48

Lewis: 54 élet
Peter: 26 élet
RenAi: 37 élet,
Ayani: 34 élet
Anatole: 27 élet
Kana: 11 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 17 élet
Rin: 6 élet
Kotarou: halott

Kana jön.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Feb. 24 2013, 19:19

Egyszer csak valaki felrántott, de csak annyit fogtam fel, hogy a lány kardja felém lendül. Ösztönösen pillantottam a szemem sarkába, jelentős hiányt mutató életcsíkomra és lelki szemeim előtt lejátszódott a jelenet, ahogy elfogy. A számok nem voltak a fejemben, de tisztában voltam azzal, hogy Rita megöl, ha eltalál azzal a fegyverrel. Megrémültem és ösztönösen hátrálni kezdtem, valószínűleg magammal sodorva azt, aki leszedett a kardforgatóról. Ennek ellenére meg tudott tartani, sőt maga felé is fordított. Alig kaptam levegőt, pupilláim pedig teljesen összeszűkültek.
- Ugye vissza fog jönni megint? - fogalmam se volt, kivel állok szemben éppen, vagy kitől kérdezem ezt elhaló hangon, pedig beszéltek hozzám, ez még a kiáltozások és fegyvercsattanások zaján is átszűrődött.
Aztán a pánik, talán a zaklatott hang hatására enyhülni kezdett és a hangokból lassan értelmesnek tűnő szavak formálódtak, tekintetem pedig üressé vált az eddigi rémült helyett. Ayani arcába bámultam kifejezéstelenül. Mit szólna Kota? Ez a kérdés maradt meg a fejemben, de nem tudtam rá a választ. Lehajtottam a fejem és válasz nélkül kerültem ki céhtársamat. Céltalanok voltak a lépteim, de alig két métert követően ismét megremegtek a lábaim és inkább a földre ereszkedtem. Az üresség, amit éreztem, sokkal szívbemarkolóbb volt most, mint három szinttel lejjebb. Akkor cselekvőképes maradtam valahogy, most viszont ahogy az íjamat felvettem a hideg padlóról, alig bírtam felemelni. Körbenéztem, és mindenfelé sárga életcsíkokat láttam, zöldet alig-alig. Az enyém is olyan volt megint, pedig épp az imént tért vissza zöldbe. Valaki megint a piros gömböt ütötte meg... Lanyha, tétova mozdulatokkal csatoltam le az övemről az egyik Frissítő potimat és ugyan remegő kezekkel, de felhajtottam (+10 HP), hogy legalább ne egy olyan semmirekellő és gyenge valakire pazarolja Ayani az életét, mint én vagyok. Képtelen vagyok összetartani egy céhet, és nem tudom megvédeni azt sem, akit szeretek...
Feltápászkodtam, de képtelen voltam gondolkodni, mérlegelni. Halvány lila gőzöm se volt arról, hogy éppen mi történik, nem fogtam fel. A bossra szegeztem a tekintetem, és az elém táruló látvány mintegy berögzült reflexként indította el a kezemet. Ha megölöm ezt is, visszahozhatom Kotát. Ez járt a fejemben, ahogy bevillantak az emlékképek az első szinten történtekről. Felemeltem az íjamat, és lőni kezdtem. Mint valami gép, csak keserű, reményvesztett arckifejezéssel, egyfajta utolsó szalmaszálba kapaszkodva. Egy lövés... két lövés... Nem érdekelt semmi, az se, hogy mit csinál az éppen világító gömb. Csak legyen vége...


// összefoglaló: +10 HP nekem és két leadott lövés a bossra //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[4. boss] - Page 4 Exp_bal11225/10500[4. boss] - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 19:34

Kana két támadása talált.

Első támadás:

Korona:

Boss: halott

Lewis: 54 élet
Peter: 26 élet
RenAi: 37 élet,
Ayani: 34 élet
Anatole: 27 élet
Kana: 11 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 17 élet
Rin: 6 élet
Kotarou: halott

Koponya:

Boss: élet -37

Lewis: 54 élet
Peter: 26 élet
RenAi: 37 élet,
Ayani: 34 élet
Anatole: 27 élet
Kana: 10 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 17 élet
Rin: 6 élet
Kotarou: halott

Ha koponya lesz ismét dobok.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24 2013, 19:43-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 19:34

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[4. boss] - Page 4 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 19:48

A boss a térdére roskad.
- Bolondok!
Kiáltja el magát és vízszintesen kitárja a karjait. A piros gömbje a földre hullik. A lila gömbje visszaszívja a farkast, majd az is a földre hull. A kék gömbje pedig a jobb kezébe hull.
- Miért tettétek ezt? Hiszen én felélesztettem társaitok! Nem hagytam, hogy az első harcotokban annyian elessetek! Megmentettem a jókat és a korrupt embereket hagytam meghalni. Én döntöttem, ellentámadást indítottam Kayaba Akihiko mészárlása ellen! Ti meg mindent elrontottatok!
A boss előre dől és két karjával tartja meg magát. A gömb kiesik a kezéből, majd előre gurul.
- Az utolsó erőmmel még felélesztem társatok, de ezúttal ne számítsatok rám, hisz pont ti lettetek azok, kik ellenem fordultak.
A boss a gömb felé kúszik, majd mikor megfogja, a gömb széttörik. Ebben a pillanatban Kotarou feléledt, viszont innentől ne számítsatok arra, hogy újjáéledhettek bossharcok után. A boss pixeleire esett, majd megjelent a gratulálunk felirat és Mirika tárgyai között egy új tárgyat fedezhetett fel.

Zerios Gyűrűje (+1 élet, +2 fegyverkezelés, +2 erő/irányítás, +1 kitartás, +2 gyorsaság, +2 speciális képesség)
A tökéletes ellentámadás az, ha nincsen gyengeséged.

Résztvevők jutalma: 10 exp, +1 szabadon elosztható pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 4 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.