Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[4. boss]

+7
Mirika
Anatole Saito
Kusumi Ayani
RenAi
Peter Worker
Shiel D. Lewis
Kayaba Akihiko
11 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Mirika Kedd Feb. 05 2013, 14:46

Semmi tűz nem égett bennem, Kota megnyugtató szavai is csak arra voltak jók, hogy legalább képes legyek valamennyire koncentrálni arra, ami körülöttem folyik, de ez az állapot csak ideig-óráig tartott. Amint egyedül maradtam, visszasüllyedtem, csak azzal törődtem, hogy készenlétbe állítsam az íjamat a lövéseimhez. Ám hirtelen azt vettem észre, hogy eltűnt a páncélom és rohamosan csökkenni kezd az életem. Rémülten kaptam fel a fejem. Támadás...? Hogy ért el engem onnan? Kétségbeesetten kapkodtam a tekintetem, előbb a bossra pillantottam rá, aztán a többiekre. Mindenkinek hiányzott az életéből valamennyi. Ellentámadások Nagymestere. Ekkor figyeltem fel ellenségünk nevére és a gömbökre, amik körülötte villogtak. Az előbb a piros égett. Piros... Belém nyilallt a felismerés, hogy Rin élete a veszélyzónába zuhant, és mire célra tartottam az íjam, hogy lőjek, ismét a vörös gömb égett. Az imént 17 pont sérülés ért engem, ha ezt most Rin elszenvedné... Tágra nyílt a szemem, pupilláim beszűkültek és megremegett a kezemben a fegyverem. Lelki szemeim előtt lejátszódott a felvétel, ahogy elfogy az életcsíkról minden és az elf pixelekre hullik.
- Nem... nem-nem-nem - megráztam a fejem - Senki se támadja, ha a piros gömb ég!!! - üvöltöttem torkom szakadtából, hogy mindenki meghallja. Beütött... valami reflex, aminek köszönhetően képes voltam kinyitni a szám, noha úgy éreztem, semmihez sincs erőm. Bíztam benne, hogy mindenki képes a szavaim mögé látni és felfogja, miért mondtam ezt. Az én fejemben ugyanis káosz volt. Észrevettem, hogy még mindig célra tartottam, így gyorsan le is engedtem az íjam. Rin piros csíkjára tévedt a tekintetem. Megölhettem volna, ha nem figyelek... Nem folytathatja így... nem hagyhatom, hogy bármi történjen vele.
- SWITCH Ayani! - kiáltottam, mikor bevillant, hogy itt a lány velünk, és ő segíthet. Mert segíteni fog... ugye?


// zanzásítva: se támadás, se mellékakció nem volt, csak switch //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal11225/10500[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 15:06

Kana körét Ayani kapta meg. Egyik akció sem lett elhasználva. Továbbra is a piros gömb ég.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Feb. 05 2013, 16:40

Kana switchel-t velem, és nem kellett diploma, hogy rájöjjek miért. Körbeszaladok mindenkinek szemmel, és meggyőződök róla, hogy ki hogy áll. legrosszabbul a Rin nevű állt, és utána jött Kotaru, ám a lánynak sokkal több élet kell. én nem nagyon estem kétségbe, mert van életem bőven, de ahogy elnéztem az életét legalább 10 HP-t át kell töltenem. Így rákoncentráltam, és átküldök pár életet. Ha sikerül 1.-re akkor Kotarounak is küldök át 5 HP-t, ám ha nem megpróbálkozok ismét átküldeni Rinnek a 10 HP-mat. Eközben Tűzrózsa nyugodtan áll mellettem.

//kérlek KA jelöld valahogy a tőlem átmenő életeket, mert azok ugye eltűnnek ha én meghalok, vagy visszaszívhatom magamba ^^", amúgy ha jól tudom kana 2 körét kaptam meg.//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal3819/4100[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 16:40

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[4. boss] - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s [4. boss] - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 17:09

// Ayani, ami neki két kör, az neked egy kör. //

Egyik képességet sem sikerült megvalósítani.

Rin jön, a piros gömb elalszik és a kék villan fel.

Boss: élet -11, páncél -50

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 62 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 24 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 5 élet
Kotarou: 14 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Sakamoto Rin Kedd Feb. 05 2013, 17:52

Neee, még bele sem kezdtem a harcba és már is lenn a HP 95%-a. Mi-mi-mi történt? Az egyik pillanatban még Kotarou-hiri-nyan simogatja a buksimat a másikban meg már csak egy hajszálon lóg az életem! A fene...
- Gyorsan egy poti... egy poti...- kezdek el hamar kutakodni a tárgylistám közt, mialatt elhátrálok a frontvonalról. - Megvan! - kiáltom fel és gyorsan megiszom a piris nedüt.

/1x Mini potion (+20) használ el./
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal1000/1000[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 18:00

A kék gömb elalszik és a lila jön fel.

Rin sikeresen megitta a potionját, ami 15 életet töltött neki, mivel maximum élet fölé nem tölthet.

Boss: élet -11

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 62 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 24 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 14 élet

_______________________________________________________

Shiel D. Lewis ( minden 5. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Fuun Kotarou ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, minden támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia )
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Boss
Kazuma ( minden 3. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor (ha kétszer támad kétszer kell dobni) 4 vagy afölött kell dobnia )
Kazuma
Boss
Rita Hanami ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, minden támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia )
Rita Hanami
Boss
Miyanari Kana ( minden 4. körben pihen, 3 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor nem kell dobnia )
Miyanari Kana
Boss
Sakamoto Rin ( minden 5. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Anatole Saito ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Peter Worker ( minden 6. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Boss
RenAi ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Kusumi Ayani ( minden 3. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Feb. 05 2013, 18:37

Hozzászokhattam volna már, hogy mindenki lehagy gyorsaságban, de azok után, hogy még egy Gyorstalpaló is van a lábamon, hát nem esik annyira jól az egomnak. Arról már nem is beszélve, hogy már akkor veszítettem életpontot, mikor még félúton voltam. Persze annak is megvan a maga előnye, ha lemaradok, mivel mire rámkerült a sor, felmérhetem a helyzetet és van alkalmam kielemezni a történteket. Lila, piros, kék... és minden körben vált, ez a szerencsénk. Igaza van Kanának, igencsak pórul járnánk, ha beragadt volna a pirosba!
- Jól mondja Kana, ha piros, akkor mindenki sebződik! - legalább is eddig ennyit tudtam megfigyelni, a kékre még nem jöttem rá, de nem tartok annyira tőle, mint a pirostól, hisz az árnyharcosnak sem lett semmi baja tőle - Ha betalálok, akkor koboldnak kellene előugrania - osztom meg a többiekkel is a gondolataimat a lila gömböt illetőleg.
Lássuk a veszteségeket: Én tűrhetően állok és még potit sem kellett használnom. A tankokat és Ayanit nem félte, az árnyharcos statjait illetőleg nincsenek ismereteim, de úgy látom még nincs veszély zónában. Rin az imént potizott és vezérének engedelmeskedve nem támadott a piros gömb alatt. Kotának viszont tudom, hogy amúgy is kevés élete van, s most még ebből is veszített... nem lesz ez így jó. Ráadásul tartok tőle, hogy nincs potija. Kana miért nem adott neki? Vagy már mindet elhasználták a céhraktárból? Ártani nem árthat, ha átpasszolom neki az én egyik potimat, legfeljebb nem használja el, de ha férfiúi büszkeségből meghal itt nekem, Mirika könnyeivel egy egész kastélyt felmoshatunk majd...
- Kota! Vedd át! Nincs ellenvetés! - majd átpasszolok neki egy Mini potit (+5 hp). Ezután nincs más dolgom, mint megrohamozni a bosst. Ha a feltételezéseim helyesek és sikerül betalálnom, akkor most egy kis kobold fog kiugrani a lila gömbből. Aztán eszembe jut, hogy esetleg átadhatnám Kotának, vagy Kanának a támadásomat egy switchel. Igaz, hogy így több kobold fog előugrani, de ezután úgyis piros kör jön, amikor Hisame és Tűzrózsa apríthatja a koboldokat. Legalábbis azt remélem, hogy csak a bosst ért ütéseket szenvedjük el a piros gömbnél, a koboldokét nem.
- SWITCH, MIRIKA! Adj neki, sorozd meg! - adom át a támadási lehetőséget az íjásznak, így visszakapja az imént elvesztett lehetőségét. Hogy jól gondolkoztam-e és hogy él-e a lehetőséggel, az mindjárt kiderül.

//Lényeg: mellékcselekvést elhasználtam azzal, hogy kotának átadtam a potit, a támadásommal Kana rendelkezik a switch után.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal10/5000[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 18:59

Kana jön, csak támadhat (vagy semmi).
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Mirika Kedd Feb. 05 2013, 19:19

Aggodalmasan figyeltem, hogy Rinnek mi lesz a sorsa és szinte sürgetőleg pillantottam Ayanira, hogy mi lesz már?! Azonban hiába a lány koncentrációja, hiába láttam, hogy próbálkozik... nem működött. Nem kezdett el nőni az elf hercegnő élete. Kétségbeesetten pillantottam vissza, és megkönnyebbülten vettem észre, hogy van nála poti, és mind egy szálig vissza tudta tölteni az életét.
- Kuso... milyen elcseszett boss ez? - panaszoltam magamnak, miközben meghallottam Anat hangját - Makasete! - kiáltottam oda, és újra célra emeltem az íjamat. Még a biztonság kedvéért ellenőriztem, hogy tényleg a lila gömb világít-e, vettem egy nagy levegőt, aztán lőttem egyszer, majd még egyszer. A harc heve talán kicsit segített felpörögni, de nem hagyott el az érzés, hogy féltem... hogy féltek mindenkit.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal11225/10500[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 19:31

// Kana csak egyszer lőhetett, mivel, amit Ayaninak írtam az nem működik fordítva. Akkor mindenki csak switchelgetne a legerősebbre. //

Kana egyetlen támadása eltalálta a bosst, 11-et sebezve.

A gömbből egy Óriáspók ugrott ki, aki csúnyán néz Kanára.

A boss lila gömbje elhalványult és a piros gömb kezdett el világítani.

Boss: élet -22

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 62 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 24 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 14 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Peter Worker Kedd Feb. 05 2013, 20:19

Egy pók Íjászlány Mirika ellen, így futva hozzá szeretnék élő pajzsa lenni, azonban előttem a sárkány, ugrik és harapni akarja a nyolclábú ellenfelet.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal2601/2700[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 20:19

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 20:25

Peter Worker kisállata rátámadt az óriáspókra, ez azonban nem volt elég ahhoz, hogy megölje, csupán 13 életet vett le neki.

Az Óriáspók megtámadja Miyanari Kanát, 3-at sebezve.

A boss piros gömbje elhalványult és a kék gömb kezdett el világítani.

Boss: élet -22

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 62 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 21 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 14 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by RenAi Csüt. Feb. 07 2013, 03:21

Amikor beléptünk a terembe egy ember formájú boss fogadott minket. Eleinte azt hiszem megkönnyebbültem kissé, és azt hiszem az önbizalmam is nagyobb volt mint legutóbb. Majd rá kellett jönnöm hogy hiába fejlődök, a többiek és az ellenségek is "együtt fejlődnek" velem. Egyszóval hiába küzdöttem annyit, gyűjtöttem tapasztalatot, ha ez időben mindenki más szintén ugyanezt csinálta, és itt most talán mindenki sokkal felkészültebben érkezett ide. Végignézve a többiken, azt hiszem talán örülnöm kellene, sőt azt hiszem örülök is hogy ez így van. Az életem sok így talán kevés félni valóm van és mások segítségére is lehetek. Igen, azt hiszem ezt szerettem volna.

A harc elkezdődött, nem is akárhogy. Az ellenfelünk kapásból lebecsültem, és talán nem voltam ezzel egyedül, persze ahhoz hogy meg tudjuk mégis mit tud, meg kell támadnunk, amit a többiek nem restelltek kapásból megtenni. Már többen célba vették és támadtak is, én meg mit csináltam. Ledermedtem...megint. Azt hittem ismét csak passív szemlélődő leszek, majd észbe kaptam. Amint feleszméltem, rögtön neki rohamodtam a bossnak. Az hiszem nem éreztem félelmet, indulatot, haragot, bizonytalanságot... semmit. Az elmém teljesen kiürült, a kardom a kezemben ami a támadásom közepette fel is izzott kéken.
- Whaaaaaaaaaaaa, ezt nekeeeed! - Kiáltom, torkom szakadtából. Majd gyorsan vissza is vonulok. Sokan vagyunk, és ha mind egyszerre ostromoljuk az ellenséget elég nehéz a koordináció. Féltem hogy neki megyek vagy hátrálok valakinek, esetleg hogy felbukok valakiben vagy a saját lábamban. Így úgy döntöttem a szörnnyel szemben maradok mikor hátrálok, ha támad na el tudjak hajolni vagy valami... A többieket nézve le voltam nyűgözve, főleg hogy most egy elég szedet vetett banda lettünk, de azt hiszem mindenki tudta a maga dolgát. Így reménykedek bízok benne hogy győzhetünk. Igen, bíznom kell magunkban.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal10/7300[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 03:21

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 18:54

// Elnézést, nem láttam, hogy írtál //

RenAi támadása eltalálta a bosst, a kék gömb villant majd lilára vált.

Az Óriáspók ismét megtámadta Kanát, további 3 életet levéve.

Korona esetén:

Boss: élet -44

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 62 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 18 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 14 élet

Koponya esetén:

Boss: élet -11

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 18 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 14 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 18:54

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[4. boss] - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Feb. 08 2013, 19:19

/azt mondták én jövök xD el is felejtettem majdnem xD//

Idegesített, hogy nem sikerült áttöltenem életet. olyan ideges voltam, hogy kiszemeltem következő hullajelöltemet. Az Óriáspókot... habárén csak utasítottam.
- Tűzrózsa taposd szét azt a bogarat! - utasítom petemet, mire az felágaskodik, és megpróbál ráugrani a pókra.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal3819/4100[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 19:19

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 23:02

Kusumi Ayani kisállata, Tűzrózsa nem találta el az Óriáspókot, ami elfutott mellette és folytatta Kana támadását, további 3 életet sebezve.

A lila gömb pirosra vált.

Boss: élet -11

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 14 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 11 2013, 16:01

// Lejár(t) a három nap, gondoltam, hogy nem várok tovább //

Shiel D. Lewis nem tudta fenntartani a lépést a történésekkel, így nem tudott cselekedni.

Most Fuun Kotarou két köre következik, hiszen egy kört pihen. (Két ütés között kéne, de legyen inkább az akció végén)

A piros gömb kékre vált.

__________________________________________________

(Kérésre) Shiel D. Lewis ( minden 5. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Fuun Kotarou ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, minden támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia )
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Boss
Kazuma ( minden 3. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor (ha kétszer támad kétszer kell dobni) 4 vagy afölött kell dobnia )
Kazuma
Boss
Rita Hanami ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, minden támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia )
Rita Hanami
Boss
Miyanari Kana ( minden 4. körben pihen, 3 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor nem kell dobnia )
Miyanari Kana
Boss
Sakamoto Rin ( minden 5. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Anatole Saito ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Peter Worker ( minden 6. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Boss
RenAi ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Kusumi Ayani ( minden 3. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Feb. 11 2013, 21:21

Hála újdonsült információnak amiről eddig nem tudtam, hogy egy kör alatt én valójában három kört tudok le. Nos, ha nem jó így a poszt, akkor írj PÜ-t, hogy mit kell írnom a posztban.
Használom a pajzs kristályomat, majd magamra vonom a Kanán lévő pók figyelmét. -Switch Mirika!- Eztán kettőt belecsapok a bossba. Majd a pók ellen használom a különleges képességem, hogy csak az illúziómat találja el. A harmadik támadásom elvileg a pihenőm vagy mi.
Elvileg jól van, mivel nem tervezek meghalni, javíts ki ha tévedek, a kör végén érkező sebzést elvileg nullázom. (max a póktól kapok)


A hozzászólást Fuun Kotarou összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 11 2013, 21:23-kor.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[4. boss] - Page 2 Exp_bal10/1200[4. boss] - Page 2 Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 11 2013, 21:21

The member 'Fuun Kotarou' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [4. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[4. boss] - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 14:49

// Kotarou, ha figyelemmel követted volna a harcot, akkor tudhatnád, hogy mit csinál a kék gömb, tehát simán meghalhatsz. Ha problémáid lennének a bossfighttal kapcsolatban, esetleg nem értenél valamit, kérdezd meg a többi résztvevőt. Ez a boss már nem csak agyatlan püfölés. Azzal kapcsolatban, hogy a kitartásról nem tudtál valószínűleg azért van, mert gyakorlatban még nem fáradtál ki többszörös körökben, de tudtommal a boss harcokban le van írva. //

A pókot átvetted, azonban a képességed nem használt, így a pók további három sebzést vett le.

A kék gömb kétszer villant, felsorolom az opciókat.

1. kocka korona

Boss: élet -31

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 11 élet

1. kocka koponya

Boss: élet -1

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 1 élet

1. korona után 2. korona

Boss: élet -51

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 11 élet

1 korona és 1 koponya

Boss: élet -21

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 1 élet

1. koponya után 2. koponya

Boss: élet full

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: halott

A kör után a kék gömb lilára vált

Kazuma köre következik, de a két körből az elsőt lepiheni kitartása miatt


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12 2013, 14:51-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 2 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.