Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[38. boss]

+8
Ozirisz
Simeon
Mirika
Silence
Szophie
Leonard
Rinne
The Gleam Eyes
12 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[38. boss] Empty [38. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jún. 25 2020, 14:03

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Rinne
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (5-es)

Résztvevők:
-Hinari
-Silence
-Rinne
-Rikomono
-Mirika
+ aki még időben ír az indulás előtt

A 38. bosshoz vezető út az előzőhöz hasonlóan eléggé lassúcska, mivel az utat el-elálló különböző megelevenedett halcsontvázak igencsak megnehezítették az előre haladást. Főleg azért, mert nem mindegyik halcsontváz tért magához azonnal, így nem igen tudtátok, hogy a folyosókon tucatszám előbukkanó csontok közül melyikből lesznek ez a bár gyenge, de bosszantó lények. Mindenesetre végül megérkeztek a boss terem elé, mely előtt szerencsétekre egy nagyobb vízbuborék hagy nektek teret a szabad kommunikációnak, ami pont kapóra jött, mert már kezdtetek vészesen kifogyni a levegőből.

// Kéretik mindenkinek a postja végén, az aktív képességgel rendelkező felszereléseit feltüntetni. Köszönöm. //

FONTOS: Random encounter bónusz aktív (+10% exp a bossharc végén, annak, aki nem csak említés szintjén ejtette meg a mobokkal folytatott harcot)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Rinne Vas. Jún. 28 2020, 14:21

Rinne talán még sosem volt ilyen boldog. Megtalálta a nagybetűs Kaput, miközben a szint vízalatti kazamatáiban barangolt, és keresett valami olyan lényt, ami nem csak valami gyenge halcsontváz volt. Eltöprengett rajta, hogy mi lenne, ha egyedül szállna szembe a Kapu túloldalán rejtőző fenevaddal, de gyorsan belátta, hogy nem pont azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, amikkel egyedül is boldogul. Ráadásul sosem tagadta, hogy mennyire szeret megvédeni másokat a bajtól, és egy ideje rendelkezik a tökéletes eszközzel, ami ezt lehetővé teszi számára.
Gyorsan cselekedett. Felkereste a besúgót, és minden lehetséges infót megvásárolt tőle, majd írt azoknak egy nagyon szűkszavú és egyszerű üzenetet, akiről eszébe jutott, hogy már látta bossok ellen harcolni. Két szó, egy időpont és koordináták. Másra nem volt szüksége, meg amúgy sem jeleskedett a bonyolult körmondatok leírásában. Szűkre szabta az időt, hiszen lelkes volt, minél hamarabb szembe akart szállni a rejtélyes lénnyel. Ő csupán a pontokat és néhány szót tudott megfejteni a sok információként szolgáló szövegből, ráadásul meglehetősen zavaros volt számára az a kevés is, amit kisilabizált. De! A kalózvezér és a hajóroncs szavak felvillanyozták.
A nagy napon újfent átverekedte magát a kazamatán, bár sok esetben nem is igen törődött a gyenge csontlényekkel. Egy-két hevenyészett csapással kiütötte, ami a közelébe jött, és túlságosan zavarta az úszásban, de nem fordított rájuk túl nagy figyelmet, mert már tisztában volt vele, hogy a céljuk csupán az, hogy lelassítsák és elfogyjon a levegője, mielőtt beér abba a buborékba. Kalózvezérhez illő alattomos taktika. Tetszett neki.
A buborékban aztán türelmesen várta, amíg megérkeztek néhányan. Mindenkit csillogó szemekkel és heves integetéssel fogadott, külön odafigyelve arra, a barátnőit, vagy Simeonkunt és Silencesant illő módon köszöntse. Aztán miután elegen összegyűltek, elővett az egyik zsebéből egy tenyérnyi adattároló eszközt, és a magasba tartotta.
- Ebben vannak az információk. Annak adok, aki megígér, hogy én mehetek elsőnek! - jelentette ki határozottan, szokás szerint picit törve a nyelvet.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal10790/10100[38. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Jún. 29 2020, 19:27

Rinne az ajtóhoz lépve meglepetten veszi észre, hogy az omladozó kőajtó egy része elporlik és egy szabályos félgömb minta jelenik meg és minden egyes újabb érkezővel egy újabb és újabb félgömb jelenik meg. Ezzel egy időben a föld porában rengeteg színes, drágakőszerű teljesen szabályos gömböt is észrevehet a következő színekbe: Zöld, Szürke, Vörös, Sárga, Kék. A gömbök pontosan akkorák, mint az ajtón létrejött félgömb, ám amint valaki behelyezi a követ, az már nem húzható ki többet.

// Minden résztvevő kérem válasszon egyet a megadott színű kövekből, melyet aztán az ajtóba rak. Az ajtó nem nyílik addig, míg nem választott mindenki és nem helyeztétek be őket. Egy színből több is van, így akár egy adott színből akár az összeset is berakhatjátok. //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 30 2020, 21:02


Leo kétes érzésekkel indult neki a boss harcnak és ennek újfent Mirika volt az oka. Egyrészről tisztában volt vele, hogy az íjász-idomár lány erős, hiszen annak idején is sok harcban részt vett, már a legelső boss óta tagja volt a frontnak és híres játékosnak számított. Azonban hiába a pletykák, a magasztaló történetek, mert Leo most már megismerte őt, együtt harcoltak több alkalommal is, ráadásul le se tagadhatta, hogy gyengéd érzelmek fűzik a lányhoz. Józan logika ide vagy oda, ő bizony aggódott aznap Mirika épségéért, ezen érzés pedig annyira felülkerekedett rajta, hogy önmagáért el is felejtett.
Egy félreeső pillanatban hát, miközben a lányok előttük csacsogtak, ő becsoszogott Momo mellé, megvesztegette egy zacskó mandulával, majd komolykodva rászegezte mutatóujját.
- Vigyázzál ám rá! - morogta oda, és habár a sárkány nem értette a szavait, őt azért elégedettség töltötte el, ahogy a nagy szempárba pillantott.
Valójában mi baj lehetne? Hisz nagyszerű játékosokkal lesznek körbevéve!
Út közben aztán nem nagyon volt lehetőség cseverészésre, már csak azért sem, mert a víz alatt minden lélegzetvételüket ki kellett számolni. A harc a csontik ellen most is ugyanúgy telt, mint bármikor, ha a JL együtt kazamatázott; gördülékenyen és összeszokottan. Leo Silence mellett haladt mindvégig, és ahogy szokták is, gyorsaságukra alapozva gyengítették meg az ellenfeleket. Most azonban kevésbé volt megterhelő eljutniuk a bejáratig, a kardforgató fiú is jobban bírta az utat, ráadásul szinte jókedvűen lépett ki a légbuborékba.
Az előtte kibontakozó jelenet aztán rövid kuncogásra majd fejcsóválásra késztette. Hát már megint itt tartanak. Lopva a fiatalokra, és főleg Fuwára nézett, majd egy sóhajjal belátta, hogy talán segítségre van szükségük.
- Rinne - lépett oda a lovaglányhoz széles mosollyal és váltott angolra, mert még emlékezett rá, hogy az jobban fekszik neki. - Ha üdvözölni akarod a barátaidat, szerintem csak öleld meg őket vagy rázd meg a kezüket. Simeon és Silence azért puszizkodnak, mert ők... Hát... Szóval nekik ez a saját köszöntésük, de csak egymással használják. Ilyen titkos dolog. Ha megkéred, Simeon biztos neked is kitalál egy titkos köszöntést - bólogatott vidáman és remélte, hogy ezzel sikerülhet kigubancolni a dolgokat.

Pontok és felszerelések:
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal18220/10500[38. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Szophie Kedd Jún. 30 2020, 21:24


Kivételesen úgy döntött, hogy ő is csatlakozik a bossölő társasághoz, bár már egy jó ideje nem volt kedvük velük tartani. Nem tudta, mi okozta a változást, egyszerűen csak amikor megkapta Hinari üzenetét, úgy érezte, kötelessége rábólintani. Ráadásul nem is egyedül érkezett, hanem már kora reggel, a kapu előtt összefutott a JL-es brigáddal, akik immár szép számmal tették tiszteletüket ezeken a harcokon.
- Nocsak, mennyi mindenről lemaradtam - pislogott meglepetten aztán melegen elmosolyodott. Hiszen ez tök jó! Réges-régen volt utoljára, hogy ilyen nagy baráti társaság indult útnak egyetlen céhből és mind a frontra tartottak!
Ráemelte izgatott és vidám pillantását egyetlen barátnőjére és besorolt mellé, Vezérrel az oldalán.
- Nem igazán jártunk a vizes szinteken még. Nem Vezér terepe - csicsergett és lesandított petjére. - Most viszont hajthatatlan voltam! Kíváncsi vagyok egy ilyen vízzel telt kazamatára - bólintott mintegy csak önmagának, aztán hagyta, hogy a céhvezér tegye a dolgát és örömét lelje nem is oly aprócska családjában. Nosztalgiázva gondolt rá, milyen volt, amikor még ő maga is a Palota köveit koptatta és velük együtt kelt minden alkalommal útra.

Amikor manifesztálódtak a szint teleportkapujánál rögtön látta, hogy ez nem lesz egyszerű menet. Vezér egész reggel hallgatag volt, még a szokásosnál is jobban, most viszont egyenesen elsápadt. Szinte rettegett, pedig ez rá aztán igazán nem volt jellemző. Szophie Hinarira pillantott és intett neki, hogy menjenek nélküle. Ez a helyzet most több volt, mint apró kis probléma.

/Jönni akartam egyet harcolni, de aztán rájöttem, hogy Vezérnél ez esélytelen, viszont ezt kijátszott jelenetnek akarom, így a szösszenetet azért beküldöm. :3/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal12046/10500[38. boss] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Silence Szer. Júl. 01 2020, 11:49

Mostmár ő is a frontos csapat tagja volt. Még furcsa volt neki kissé, hogy amikor megbeszélték, hogyan mennek a következő bossra, őt is érintette a dolog, de mikor tudatosodott benne, rettentő lelkes, és boldog lett. Mostmár ő is hasznos, és ő is segít mindenkinek!
Abszolút semmi gondot nem okozott az út közben eléjük kerülő mobok legyőzése, bár volt valami... lehangoltság a mozdulataiban. Nem tudta volna megmagyarázni miért, de arra számított, hogy... megint találkoznak Simeonnal már a teleportkapunál. De mégsem így történt. Szophienak persze nagyon örült, de úgy tűnt, ők Hinarival beszélgetni szeretnének, úgyhogy az üdvözlés után hagyta őket, és tovább gondolkodott Simeonon.
De nem volt ideje szomorkodni: Végre legyőzték a mobokat, és megérkeztek az ajtó elé.
Ahol a furcsa lány várta őket, és... Megint letámadta őt. Próbált hátralépni, mert... őt csak Simeontól nem zavarta, ha így csinál... De nem sikerült elég nagyot lépnie, sem elég messzire, így végül csak megtörtént az üdvözlés, és fülig pirulva húzódott odébb... Amíg meg nem látta, hogy Rinne Simeont is így akarja köszönteni... Mire észbe kapott, már próbálta arrébb tolni a fiútól a pajzsos lányt, hogy távolabb maradjon Simeontól.
Leo közbelépése ebben megakasztotta. Félrebillent fejjel pislogott a srác szavaira, de aztán Simeon mellé lépve bólintott. Az biztos, hogy ez... csak az övék. És  ő is szívesen kitalál valamit, ami pedig csak az övé, és Rinneé.
Ezután az idomárfiú mellett maradva igyekezett koncentrálni, hogy közben a "nagyok" mit beszélnek, hogy nagyjából tudja, mit kell majd csinálni. Csak azok a gömbök lekötötték kissé a figyelmét. Felvette az egyik sárgát, és Simeonnak mutatta. Olyan volt, mint egy fénygömb!


Tárgybónuszok
Akatsuki: minden "Szamuráj" előnevű felszerelés viselése után +2 speciális képesség pontot ad
Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
Viking Ezüstpáncél: két Viking Gyűrűvel együtt viselve +14 erőt ad
A Kaszás Rettegett Kámzsája: Viselőjét 3-as szintű látással áldja meg.
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Iránygyűrű: a gyűrű egy erőteljes zöld fénysugárral megmutatja a legrövidebb utat egy térképen kijelölt pont vagy egy barátlistában kijelölt játékos vagy egy vele csapatban/céhben lévő kijelölt játékos felé.
Jártasság: Rejtőzés és Lopakodás 3. szint
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal14616/10500[38. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Mirika Szer. Júl. 01 2020, 13:05

Nem voltam feszült. Legalábbis amiatt nem, amilyen szerepre készültem, inkább az aggasztott, hogy nem fogom-e hátráltatni a társaságot. Anno mindig a legerősebbek között voltam, most viszont én leszek a leggyengébb, akit ráadásul meg is kell védeni, mert papír íjász vagyok. Viszont a parancsnoki szerep... amiatt még izgatott is voltam. El akartam vállalni, mert hiányzott, és reménykedtem benne, hogy az a lovaglány, aki összecsődítette a társaságot, engedni fogja. Órákat töltöttem azzal, hogy a jelenleg elérhető kristályokat és bájitalokat bújtam, illetve Hina-chant is faggattam kicsit arról, hogy ki mire képes a jelenlegi frontosok közül. Talán még sose készültem ennyit egy harcra, de fülig ért a mosolyom. Másfél év után megérkeztem.
- Számítok rá, hogy a pajzsom leszel :3 - veregettem meg Leo-kun vállát indulás előtt. Kicsit fura érzés volt itt lenni, hiszen régen is nagy volt a JL-es csapat, de én nem voltam a tagja, és legfeljebb egy-két társammal érkeztem meg a kapu elé. Most viszont a figyelem középpontjában voltam én is a többiekkel együtt, hiszen ha van céh, amit megnéznek az utcán vonulás közben, az a JL volt. Az már csak hab a tortán, hogy egy méretes farkas és egy fejlődő sárkány is volt mellettünk. Mondjuk azt nem értettem, miért üdvözölte Momo úgy Vezért, mint akik régóta ismerik egymást. Hiszen tudtommal még csak egyszer találkoztak.
- Neveld meg Vezért, mert szükségünk van rátok - mondtam Szophie-channak a kazamata bejárata előtt. Még mindig nem tudtam, hogy viszonyuljak a lányhoz, de annak semmi köze nem volt ahhoz, hogy erősek voltak, és ezekre az erős kezekre szükség van a bossharcokon. Indikátortól függetlenül. Mondjuk a sok víznek én se örültem, elvégre igen kevés tapasztalatom volt víz alatti harcban, és Momo képességei sem erre voltak kitalálva. Bár legalább Vezérrel ellentétben nem félt a víztől, és még egész ügyesen is mozgott benne. Mindenképp ügyesebben, mintha járnia kellett volna.
Nekünk egy kazamata megtisztítása egyáltalán nem volt nagy falat, hiszen rendszeresen harcoltunk egymás oldalán. Elöl a kardforgató csapat, én meg támogattam őket nyilakkal és egy lelkesen úszkáló Momóval. Csak hát még így se haladtunk valami gyorsan, óvatosnak kellett lennünk, hogy ne kerüljenek mögénk ezek a csontlények. A végére már elég kevés levegőm maradt, de még épp időben  értünk át a levegőbuborékba. Bár egy kicsit így is köhögnöm kellett.
- Én megígérem! - emeltem fel a kezem, miután összenéztem Hina-channal, és odaléptem... Rinnéhez, azt hiszem, ha jól emlékszem a nevére. Nyújtottam a kezemet az adatcsomagért egy biztató mosollyal az arcomon, és ez elég is volt ahhoz, hogy megkapjam az eszközt.
- Adjatok egy pár percet - kértem, majd leültem a padlóra, és böngészni kezdtem az információhalmot. Sok volt, de mégis kevés, néhány ponton pedig erősen ráncoltam a homlokom. A lovaglányra pillantottam, majd Simeon-kunra tévedt a tekintetem, ő még egy mosolyt is kapott.
- Yosshi! - tápászkodtam fel, majd megköszörültem a torkom - Sziasztok, Mirika vagyok, én leszek ma a parancsnok. Néhányan még nem ismertek, de nagyjából a 25-ös bossig állandó résztvevője voltam a frontnak - mutatkoztam be, majd Riko-chanra néztem - Tudom, hogy van aki nem szereti a sok rizsát, úgyhogy igyekszem rövidre fogni. A mai ellenfelünk egy kalózvezér lesz, és egy korhadt hajóroncson fogunk vele harcolni. Kétszer üt, egyszer a támadóját, másodszor pedig az első supportképességet használó játékost, utóbbi nem is switchelhető le. Eltalálni nem lesz nehéz, de speccel inkább ne próbálkozzanak azok, akiknek nincs legalább 53 pontja rajta - néztem szét a társaságon, hátha valakinek gondot okozhat. Bár ha nekem nem volt gond, akkor talán másnak se.
- A kalóz nem egyedül lesz, egy élőhalott horda kíséri. Az élőhalottak immunisak a mérgekre, de "érzékenyek" a gyógyításra, de hogy ezt úgy kell értelmezni, hogy a gyógyítás sebez rajtuk, vagy úgy, hogy többet gyógyulnak... - tártam szét a kezeim tanácstalanul - A sebzésük tíztől ötvenig terjed, és összesen ötféle lehet belőlük. Annyian lesznek, ahányan belépünk a kapun, és a típusukat az dönti el, hogy milyen színű követ teszünk az ajtón lévő foglalatba - mutattam a földön heverő színes kavicsokra - Csak annyit tudunk, hogy a piros a Fojtó Zombihoz tartozik. Azt szeretném kérni, hogy legfeljebb kettőféle követ vegyünk fel... öhm... - itt megakadtam egy kicsit, mivel persze Fuwa-chan máris felvett egyet - Oké, ez a kettő legyen piros vagy sárga. És imádkozunk, hogy a sárga ne a másik megnevezett lényhez tartozzon... - sóhajtottam fel. Nem akartam azt mondani, hogy mindenki vegyen fel egy pirosat, mert biztos voltam benne, hogy minden segítőhöz tartozik valami képesség, és aggasztott a sebzésük. Ha kifogjuk a nagyot, azt nagyon megszívjuk, de az se jó, ha egymillióféle képesség között kell egyensúlyozni, mint a hullafalónál. A kettő optimálisnak tűnt.
- Rinne-chan! Te mész előre, az lesz a feladatod, hogy bevédj minket, és ha tudod, kóstold meg a bosst :3 Simeon-kun, Tengerszem! Utána ti jöttök, szükségünk lesz a gyorsaság buffotokra. Ha a boss támadható, akkor ezután akarom küldeni a nagy sebzőket, tehát Riko-chant, Ozi-kunt, Hina-chant... - ismertettem a tervet, amibe vagy bele fog szólni valami, vagy nem, de jobb volt valamire készülni, mint ad hoc kapkodni.
- Még valami! Legyen a közösben... mi volt az... Parancsmester Potion! Szükségünk lehet rá, hogy elosszuk a támadókat. Ne haragudjatok, ez nem volt rövid, de sok sikert nekünk :3 Nem harapok, ha nem követitek az utasításokat, azt Momo megteszi helyettem :3 - paskoltam meg a sárkányom orrát, majd odamentem a kavicsokhoz, és elhelyeztem a foglalatban egy vöröset.

Itemek:
- Vikinggyűrű: első támadás nem fogyaszt CSP-t
- Kraken Gyűrű: 48 extra sebzés
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal11225/10500[38. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Simeon Szer. Júl. 01 2020, 18:52

Csak azt a kis csomagot kapta meg egy rendszerüzenet formájában, de semmi írás nem volt mellette. Chancery miért adta oda neki? Hiszen az az övé, nem? Annyiszor látta már a kezén, most pedig itt szorongatta a sajátjában, de nem, nem vette fel, hisz nem a sajátja. Biztos csak egy hiba. Annak kell lennie!
Daneera gondolt, akivel már régóta nem találkoztak.
Simeon inkább eltette az itemet és összeráncolt homlokkal sétálta végig a Unity céhházát, hogy megkeresse a cicafüles lányt. De ő még a térképen sem volt sehol. Pedig mindjárt itt a boss és annyiszor mentek már együtt! Tengerszem sem értette, ám ha céhvezérük valami hosszú küldetésre ment, nem várhatják tovább, ráadásul a bosson biztos ott lesz Fuwa most is, őt pedig nem hagyhatják cserben! A srác ijedten nyögött fel a gondolatra és nézte meg az órát.
- Tengerszem, el fogunk késni! - kiáltotta és a teleport után sebesen úsztak a megadott koordináták felé.

Eleinte nem is figyeltek oda a csontvázakra, ám amikor azok rendre másra megtámadták őket, a páros úgy döntött, hogy a gyorsabb haladás érdekében elpixelezi az összeset, ami az útjukba kerül. Csapatmunkával haladtak előre, egymást segítették és erősen lecsökkent pontokkal, fulladozva estek be végül a levegővel teli buborékba.
- Elnézést! - nézett aztán szét a fiú és csalódottan vette tudomásul, hogy Chancery nem jött el a szintfőnökharcra sem. Itt volt viszont Fuwa meg Leo és Mirika is! A kardforgató lány jelenléte rögtön jobb kedvre derítette: odasétált hozzá, megfogta a kezét és szájon puszilta őt és csak akkor nyugodott meg teljesen, amikor érezte a lány melegét maga mellett. De hiányzott belőle az a kirobbanó vidámság, ami eddig körbelengte és folyton a maguk mögötti kazamata felé pillantgatott: Chan biztos ideér még! Rinne akcióját is későn vette észre, csak amikor már megtörtént a puszi - Simeon pedig ennek láttán vérig sértve fordult a lovaglány felé:
- Már mondtam neked, hogy ilyet nem szabad! - tolta el őt, de a lány csak megtalálta a módját rá, hogy őt is megpuszilja. Nem volt jó érzés. Már múltkor sem volt, akkor is igyekezett elkerülni és megvédeni Fuwát és egyáltalán nem értette, most viszont emellett nyűgös is volt kissé - Nem vagy a barátom - rázta meg a fejét és sorolt be Fuwa mellé, hogy átadja a helyet Leonak, aki viszont angolul kezdett el beszélni. Simeon értett pár szót, de nem sokat és ez csak mégtovább fokozta zavarát: úgy állt Fuwa mellett, mint a cövek, néha hátrapillantott és egyáltalán nem figyelt oda Mirikára. Csak amikor a nevét hallotta.
- Phh-h! - bólintott Tengerszem, akit persze érdekelt a harc és igyekezett megjegyezni mindent, amit csak tudott. Aztán a polip elmondta saját nyelvén idomárjának is, mi a teendő, amire aztán Simeon is - most először - vigyorogva válaszolt:
- Úgy lesz-úgy lesz! - bólogatott és kíváncsian hajolt oda a fura kövek fölé, amiket Fuwa mutatott neki. Mindegyik szép volt és hogy csillogtak! Felvett ő is egy sárgát és elmélyülten kezdte el nézegetni. Vajon ebből lehetne vinni haza is párat? A többiek biztos örülnének neki!


Sárga követ vettünk fel!
Itemek: Fütyülős, Napkalap, Szivárvány Köpeny, Tündérszalag Rúna, Pegazus Bakancs, Többrétegű Zafírvért, 2x Kraken Gyűrű
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal16717/10500[38. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Ozirisz Szer. Júl. 01 2020, 21:44

Elérkezett az újabb bossharc ideje. Ami azt illeti, eléggé rácsodálkoztam induláskor, hogy bizony ismét elég szép számban képviseljük a céhet a fronton. Nem is tudom, mikor volt legutóbb ennyi JL-es a bosson, de nem mostanában, az biztos. Valahol olyan nosztalgia-érzésem támadt így emiatt, amit tovább erősített Mirika jelenléte, aki már akkor régesrég bossolt amikor én még csak loholtam a boss aktuális szintje után.
De mindezektől függetlenül a régi szép idők hangulatához jött az újdonság, a jelenkor hangulata. A terep egyértelműen más, mint azokban az időkben. Akkortájt még a csúszkálás, és a barlangok, kazamaták felderítése volt a jellemző, most pedig az úszkálás és olykor a levegőbuborékok kétségbeesett keresgélése. Meg persze azok a halcsontvázak, amiket még a legelején díszletnek néztem, aztán pislogtam nagyokat ahogy az egyikük rám támadt. Persze nem hagytam magam, és abszolúte nem is voltak valami erősek. Igaz, ötvenes szintűként, full T5 ritka-epikus cuccokban gáz is lenne, ha holmi mezei mobok egy-két fős csoportja feladná a leckét. Aztán az egyik ilyen harc során történt, hogy kicsit jobban belemerültem, mint kellett volna. Még korábbról maradt a nyakamon egy küldetés, amihez halszálkákat kell leadni, ezek a csontvázak pedig dobták őket elég rendesen. Mire észbe kaptam, kicsit lemaradtam a céhtársaimtól, és a levegő fogyását jelző ikon is bevillant a sarokban. Ekkor kapcsoltam, hogy mi is lehet ezeknek az amúgy nem túl erős moboknak a szerepe ebben a kazamatában. Hogy feltartson minket...
Gyors vágásokkal lerendeztem a rajtam levő csontikat, igaz, az utolsó kettőt csak lefejtettem magamról, alig pár életponttal az életcsíkjukon. ~Majd az utánam úszók levágják. Vagy Szophie, ha esetleg meggondolná magát~. Az azt követőket pedig nem vártam be, a tőlem telhető leggyorsabb tempóban úsztam tovább, még mielőtt a céhtársaim eltűnnének a horizonton. Aztán a következő pihenős légbuboréknál szerencsére beértem őket. Innentől pedig inkább csak kerülgettem a mobokat mint Álomkelő a forró kását.
Végül pedig elértük a gyülekezési pontot. Rinne akcióját csak megmosolyogtam, ahogy ismét "betámadta" a maga módján Simeont és Fuwát. És ezúttal valami rejtélyes módon Leó is bekapcsolódott az események forgatagába. Igaz, amikor nyelvet váltottak, nálam beütött egy kisebb fajta fagyás, ahogy a számomra ismert szavak alapján próbáltam összerakni valamit, aztán hamar el is engedtem a dolgot. De legalább ez az egész egy kicsit megalapozta a hangulatot, ami meg sosem árt egy idegőrlő bossharc előtt. Inkább ilyen történések legyenek, mint a "Bossharcok közt" című szappanopera következő része, amit még a tollas sárkány és a gazdája idején láthattunk elég sűrűn. Vagy a más jellegű, felesleges feszültségek generálása, ami nem hiányzik a kutyának se. Ami pedig az adathordozót illeti, nem nagyon kapálóztam utána. Nem azzal volt a problémám, hogy Rinnét előre kellene küldenem. Az gyakorlatilag megszokott dolog – egy-két kivételtől eltekintve – hogy a tankok kezdik a harcot. Csupán nem éreztem magam még készen a front vezetésére. Szerencsére, ahogy Miri újra elérte a frontot, ez a probléma is megoldódott. Kíváncsian figyeltem az elhangzó információkat, és már a fejemben kattogott a fogaskerék ezerrel. Jópár fehér folt volt még, főleg a többi típusú segítőt illetőleg. Bár az, hogy a legelső supportot is célba veszi és nem lehet switchelni róla, szintén nem valami szimpatikus tulajdonság. - Vagyis tankos pontozású supportok előnyben – állapítottam meg a lényeget. Bár kérdéses, hogy mi számít tankosnak, vagy egyáltalán mennyi a sebzése a bossnak? Mert ha nem túl nagy az ereje, akkor bőven ki lehet húzni egy nagykört gyógyítás nélkül. Viszont ha Tekkah-szintű sebzés társul a kalózhoz, akkor viszont még egy Rinnére lenne szükség sok-sok speccel és support képességekkel. Az, hogy csak kétféle követ veszünk fel, az nekem speciel eszembe sem jutott. Nekem az adta volna magát, hogy vagy mindenből egyet-egyet plusz kipótolni valamikkel. Vagy az, hogy amit ismerünk, abból betárazni – avagy inkább azzal az ellenféllel küzdjünk, amiről tudjuk, hogy micsoda, mint azokkal amikkel nem. A többi pedig vagy jobb, vagy rosszabb, mint a Fojtó Zombi. Majd egy vörös gömböt vettem fel, és illesztettem be az ajtón levő nyílásba. Kivételesen nyugodt voltam a harc előtt. Egyrészt nyugtatott a tudat, hogy a céhtársaim, a barátaim is itt vannak, ráadásul elég szép számban. Másrészt pedig Mirika, aki elvállalta a vezetést. Na, Hinarin kívül ő a másik vezető, akiben teljes mértékig megbízok. Hisz Hinarihoz képest ő is rengeteget letett már az asztalra, például a jelentős mennyiségű sikeresen levezetett és legyőzött bossok...

// piros kavics

Pontok és miegymás:
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal19096/10100[38. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Júl. 02 2020, 08:30


Egészen máshogy telt a bossra való készülődés így. Mirika, hála az erőfeszítéseinek és a közös kalandoknak végre beérte a boss szintjét és olyan lelkesen vetette bele magát az ismeretekbe, hogy alig győztem mesélni neki. Jókedvűen telt el az a délután; ültünk a csokiszobában és félig fejből, félig a Katana segítségével igyekeztem megosztani vele minden információt, ami csak birtokunkban volt a frontosok képességeiről és egyéb jellemzőiről, meg persze a bossokról magukról. Mire elfogyott egy bögre tea és egy szelet sütemény, úgy éreztem Miri mindent tud, ami a hatékony bossvezetéshez szükséges.
Szophie jelenléte pedig csak emelte a vidámságomat.
- Egészen furcsa benne a harc, de megszokható - mosolyogtam a lányra, majd pillantásom biztatón emeltem a mellettünk sétáló farkasra - Kicsit kell húzni a Búvárkodást és a fulladás is bírható - bólintottam aztán, ám ahogy megérkeztünk a vizes kazamatához, Vezér megállt és onnantól egy tapodtat sem mozdult. Szophie intett, én pedig sóhajtottam és átöleltem barátnőmet - Akkor, majd később. Vigyázzatok magatokra - integettem nekik és igyekezve leplezni a pillanatnyi csalódottságom úsztam a többiek után. A bossteremhez vezető út pedig még az előzőnél is körülményesebb volt; tele halszálkákkal, amik rendre másra feléledtek és hol elölről, hol oldalról, hol hátulról támadtak ránk. Volt, amelyik éppen akkor, amikor átúsztam felette és ha a Katana nem szól időben, bizony lehet, hogy felnyársal. Pedig gyengék voltak, egyszerűen csak... sokan. Ez mondjuk rólunk is elmondható volt, így a közös kazamatázások alkalmával begyakorolt stratégiával haladtunk előre, hamar megtisztítva az utat magunk és az utánunk jövők számára.

A Mirika által felvázolt taktikához egyelőre nem volt sok hozzáfűznivalóm. Értette a dolgát; benne maximálisan megbíztam és én is azon az állásponton voltam, amin ő, habár ha pont az ötvenes és negyvenes erejű zombit fogjuk ki, az okozhat némi nehézséget. Vagy sokat, heal karakter nélkül - pillantottam Simeonra, aki valakit nagyon várt, csak... volt egy olyan sejtésem, hogy hiába. A gondolat mély ráncokat vésett homlokomba, de nem szóltam semmit. Inkább visszafordultam Mirika felé és felvettem egy piros követ, hogy majd ha mindenki készen áll, beilleszthessem én is a kapu foglalatjába. Ezek után betettem az alapítvány itemjeit a közösbe, majd a saját készletemből még négy Parancsmester Potiont is, hogy biztosan legyen elég.


Piros kő

tárgybónuszok:

Közös tarisznya:
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal29686/10100[38. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Leonard Csüt. Júl. 02 2020, 09:45


Mélázva nézegette a kavicsokat a lábuk alatt, miközben még mindig azon töprengett, hogyan lehetne ő pajzs. Még ha legalább lovag lenne, vagy valami... Jó, persze, lehet ezt másképp is értelmezni, és nem mintha zavarta volna, hogy számítanak rá, de miért éppen rá?
Mélázva hallgatta a taktika részletezését, miközben valami olyasmin gondolkodott, hogy "hát akkor miért nem másolja le Rinne Simeon képességét?". Ha ő supportol, biztos lenne elég páncélja bekapni az ütéseket. Meg azonban nem szólalt, csak némán felvett egy kavicsot a földről. Mindenekelőtt megpróbálkozott vele, hátha az inventoryjába tudja süllyeszteni. Nézegette, forgatta. Bármire is jó lehet még...

Sárga
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal18220/10500[38. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Rikomono Vas. Júl. 05 2020, 22:03

Kurva bosszúsan érkeztem két okból is. Egyrészt mert a dilis tyúk találta meg a termet, és ki nem állhattam a pofáját - mondjuk ezt nem túl nehéz elérni amúgy sem -, másrészt mert baszottul idegesítőek voltak ezek a csontrákok, akik az utamat állták úszás közben. Azt hittem sose érek végig >.> Azonban a csapatot meglátva egy pillanat alatt elfelejtettem a forrongó agyvizemet.
- Mi a fasz? Idefújt a szél, tökmag? - csaptam hátba vigyorogva a cicafüles kiscsajt. Plusz egy ember, akit nem küldök el a csapatból a halál faszára egyből, bár Miriri az a típusú emberke, aki előbb-utóbb felbasz. Például azzal, hogy megígéri, hogy nem fog untatni a sok rizsával, aztán mégis. Viszont valahogy csak bevitt ebbe a lepratelep céhbe, ahol most voltam, úgyhogy ment a pirospont neki. Bár azt azért nem mondtam volna, hogy boldog voltam tőle, hogy itt volt. Azt senki se tudná elérni Rolling Eyes
- Már megint minek foglalkozol a dilisekkel? - csettintettem elégedetlenül a nyelvemmel, mikor láttam, hogy Leo belekotnyeleskedett valamibe. A lovagribanc meg a retardált kiskölyök pont illettek egymáshoz, minek megbontani az idillt?
- Ja, hogy kéne valami kavics is - mentem oda, és rúgtam odébb néhányat, majd felkaptam egy zöldet, és elhajítottam a beszédes kisgyerek felé, de szándékosan elhibázva a dobást. Mert balhét nem akartam. Most. Az ajtóba egy vöröset passzíroztam be, a sárga nem az én színem volt.

Vörös kő.

Razonek Tüskéje
Viking Gyűrű
Szivárvány Köpeny+Tündérszalag Rúna
Pegazus Bakancs
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal12783/10100[38. boss] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Rinne Vas. Júl. 05 2020, 22:23

Legszívesebben mind a kettejüket halomra ölelte volna, de túl mozgékonyak voltak, simán kibújtak az ölelési kísérletből. Oldalra billentett fejjel figyelte, hogy mindketten milyen kis hevesek lettek, majd Simeonsan szavait hallva elmosolyodott.
- Persze, hogy nem vagy barát. Barátnő vagy! - értett egyet nagyokat bólogatva a fiúval, mígnem a magas szőke férfi felemás cipőben közéjük nem lépett. Pislogva tekintett fel Leonardsanra, de aztán felcsillant a szeme, ahogy az ismerős szavakat meghallotta. Sokkal jobban érezte magát így, hiszen száz százalékig biztos lehetett benne, hogy a másik megérti, amit mond. Mármint ha az ausztrál tájszólását tudja kezelni.
- De nem is titkos, mindenki látja. És nem csak az övék, hanem az enyém is, legutóbb megegyeztünk! - mondta értetlenkedve, majd láthatóan elgondolkodott, még a mutatóujját is az ajkára tette. Aztán felgyulladt a lámpa a feje felett.
- Biztos irigy vagy, mert neked nem köszönnek így - jött rá a megoldásra. Leonardsan ekkor egy különös csillanást vehetett észre a lány szemében, a következő pillanatban pedig már össze is tapadhattak az ajkaik. Ez azonban nem egy ártatlan szájrapuszi akart lenni, hanem egy rendes csók, ha a fiú nem reagált időben. Bónusz hozzásimulással. Majd mintha mi se történt volna, néhány lépéssel odébb táncolt, és leült törökülésbe, hallgatni a hosszú beszédet, amiből nem sokat fogott fel, de azt értette, hogy ő mehet elsőnek, és azt is, hogy mire valók a kavicsok. Rinnének azonban nem tetszett a piros, és ami azt illeti, a sárgánál is volt jobb ötlete. Amikor nem figyelt senki, ő bizony egy kék gömböt vett fel és ragasztott be a kapuba. Hiszen a kék a tenger színe, tehát csakis az tartozhat a legkönnyebb ellenfélhez. Ugye?

Kék.

Waddy: 20% bónusz sebzés, amíg az ellenfélnek van páncélja.
Pegazus Bakancs: eggyel könnyebb eltalálni a célpontot
Hátsó Szándék Köpeny: célpont mögé teleportálhat
Kaszás Rettegett Gyűrűje: hármas lopakodást ad
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal10790/10100[38. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Leonard Hétf. Júl. 06 2020, 20:54



Annak idején, amikor az édesanyja könyörgő szemeire hallgatva részt vett egy-két óra gyógytornán - ami egyébként kötelező lett volna -, találkozott furcsa szerzetekkel. A rehabilitációs központban, ahová járt, kicsiktől a felnőttekig megfordult rengetegféle és más-más problémával küszködő ember. Ott látott először olyan felnőtt férfit, aki képtelen volt megtartani a saját fejét, olyan meglett korú nőt, akinek a szájából nyálfolyam csorgott kabátjára, és ott találkozott olyan emberekkel is, akik ennyire furcsán, szinte idegenül beszéltek - akár egy pösze kisgyerek.
Ez - és az elkövetkező események - sikeresen meggyőzték róla a fiút, hogy Rinnének valami nagyon komoly problémája lehet; talán csak a játék miatt nem látszik ez tisztán, ahogy Fuwa és Leo esetében sem.
A hirtelen jött reakción annyira meglepődött, hogy alkalma sem volt ellépni, ráadásul elsőre csak egy szájrapuszira számított, ahogy történt az az előző esetekben is. Amint sikerült úrrá lenni a megdöbbenésén, finom, de határozott mozdulattal tolta el magától a lányt, aztán megfogta a két vállánál fogva és szigorúan ránézett.
- Ezt mégis miért csináltad? - szegezte neki a kérdést, aztán gondterhelten a hajába túrt.
- Nem vagyok irigy, de ha köszönteni akarsz egy pacsi bőven megteszi - emelte fel a mancsát és mutogatott rá. - És szerintem Simeon és Silence is jobban örülne neki - tette még hozzá, utolsó elkeseredett kísérletet téve a probléma megoldására. Próbált inkább erre koncentrálni és nem arra az arcpirító tényre, hogy ezt az akciót mindenki végignézte. Rikonak talán igaza volt és tényleg nem kéne mindenbe beleütnie az orrát...
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal18220/10500[38. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Miko Hétf. Júl. 06 2020, 23:58

Vígan ballagok a barlangocskában és kíváncsian várom mi ugrik rám legközelebb. Talán ezzel én vagyok így egyedül, de én kifejezetten bírtam ezt a féle felvezetőt, mely eléggé átmozgatott a harc előtt, hogy lényegében rengeteg csidi-csudi kis apró csontocska támad ránk. És mivel nem benyeltük őket, ugye így halszálka se akadhat meg a torkunkon, hehe. Még szerencse, hogy én a lábamat használom és nem a számat használom támadásként, milyen rosszul járhatnak most apetek. Viszont nem kifejezetten izzadtam meg a mobok miatti testmozgás miatt, ahhoz sokkal több kell nekem. Viszont, ahogy meglátom a jelenlévőket én is ugrok be a levegőbuborékba.
- Nee-chan! – futok oda nővérkémhez, aki miután nagy eséllyel falhoz vágott ölelkezésem elől kitérve, felkelve megvárom, hogy mindenki elredezze a dolgait, majd mintha mi se történt volna dudorászva felveszek egy piros bizgentyűt és beillesztem a lyukba.


// Piros //

Meta
Tündérszalag Rúna
Viking Ezüstpáncél
Pegazus Bakancs
Szivárvány Köpeny
Vikinggyűrű
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[38. boss] Exp_bal9662/9700[38. boss] Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Júl. 07 2020, 01:02

Ahogy az utolsó kő is a helyére kerül, úgy tárult ki azon nyomban a kapu, megrezegtetve a buborékotokat és ezzel egy időben rögtön meg is halljátok a sejtelmes kalóz dalt, melyet egy hatalmas víz alatti orgonán nem más, mint maga a boss játszik. A pörgős dal következtében pedig több élőholt is felemelkedik a padlóról. Meglepve vehetitek észre, hogy az ajtó túloldalán már a hajó fedélzet pihen, nagy eséllyel a barlangotok az egykori kapitányi kabin helyén pihen most.


[38. boss] 4e8e7513ac19a5991f201f54c3a9150d

Fekete Szakáll, A Holt Kalózok Kapitánya


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Boss: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #1: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #2: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #3: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #4: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #5: Full HP ??? P
Sugár Zombi #1: Full HP ??? P
Sugár Zombi #2: Full HP ??? P
Sugár Zombi #3: Full HP ??? P
Szellem #1: Full HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (42. szint): 165/165 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Silence (46. szint): 195/195 HP, 110 páncél, 350/350 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 225/225 CSP
Mirika (38. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (49. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 235/235 CSP
Simeon (49. szint): 290/290 HP, 95 páncél, 220/220 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Mirika
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Mirika Kedd Júl. 07 2020, 19:15

Mosolyra húzódott a szám. Igencsak eleven társaság volt ez a mostani, de kicsit szokatlan is, mert hát... hm... azt hiszem csak Hina-chan és Ozirisz-kun oldalán harcoltam bossok ellen. Pár év alatt szinte teljesen kicserélődött a csapat, ami kicsit szomorú volt, hiszen sokkal többen is lehetnénk. Riko-chan esetében én megmaradtam a rendes pacsinál, a vigyor azonban hamar az arcomra fagyott, amikor megláttam, hogy Leo-kun mit művel.
- Úgy látom, Leo-kun szeretne hősiesen előremenni és felfogni a szörnyek első támadását, ugye? :3 - szólaltam meg szavaimat Hinari-channak címezve, de úgy, hogy a fiú is biztosan hallja. Azért van bőr a képén ezt előttem csinálni.
Persze a tervem nem változott, úgyhogy ahogy a kapu szélesre tárult, és mi beljebb járultunk, fújtam egy nagyot, és komoly tekintettel figyeltem a boss és kísérői megjelenését. Hátborzongató dallam kísérte a jelenetet, én viszont inkább számoltam. Öt az infóban is szereplő zombiból, három egy másik típusúból és...
- Ki volt az, aki nem piros vagy sárga követ tett be? Irgum-burgum >.> - bosszankodtam hangosan, noha legalább a harmadik lény nem az a csontváz volt. Meg a második sem. Ebből a szempontból megúsztuk, azt támadunk, akit akarunk. Remélem.
- Rinne-chan, támadd meg a kapitányt és védj be minket! Utána Simeon-kun jön a gyorsaság buffal, ahogy kint is mondtam! Vigyázzatok magatokra! - szóltak az első utasításaim, miközben igyekeztem egy olyan helyet találni, valahol mindenki mögött, ahonnan mindent látok, és még akár támadni is tudok szükség esetén.

Rinne kezd, utána Simeon.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal11225/10500[38. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Rinne Kedd Júl. 07 2020, 22:18

Állta a fiú tekintetét, mi több, teljesen ártatlanul nézett fel rá, mit sem érzékelve mindabból, amin Leonardsan keresztül mehetett éppen. Picurka gondolkodás után aztán elmosolyodott.
- Ti~to~k ;P - szólalt meg sejtelmesen, immár japánul, majd hevesen bólogatva állt odébb, mint aki megértette a férfi szavait. Azonban érezhető volt a levegőben, hogy ennek még lesz folytatása. Talán már ma is, bár a teremben Rinne jobban el volt foglalva a hajó tanulmányozásával, mint bármi mással.
- Én akarok lenni az ormányos... - dünnyögte, majd a kalózkapitányra meredt Mirikasan szavait hallva - Támadni jobb, mint kóstolni. Az a kalóz csupa csont és bőr - bólogatott, majd igyekezett átszaladni az élőholt lények között, és jól fejbe verni a buzogányával a hajó kapitányát - Ha lehetek ormányos, nem kapsz többet! - ígérte meg, majd visszakozott, hogy pajzsát aktiválva kiterjessze a védelmét mindenkire. És várta a rengeteg sebzést. Izgatottan.


Egy támadás 62, vagy ha van páncélja akkor 74 sebzéssel a bossba.
Szükség Pajzsa aktiválva, minden sebzés 45%-kal csökkentve Rinnét éri, akárkit is ütnek az ellenfelek.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal10790/10100[38. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 07 2020, 22:18

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[38. boss] 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Júl. 07 2020, 22:43

Rinne csapását követően a boss abbahagyja a játékot és az összes jelenlévő élőhalott szemei felvillannak és a lányra vetik magukat.


[38. boss] 4e8e7513ac19a5991f201f54c3a9150d

Fekete Szakáll, A Holt Kalózok Kapitánya


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 0


Játékos cselekvések:
ITEM KÉPESSÉG AKTIVÁLÁS SIKERES

Boss cselekvések:
A boss a kardjával 40 22 sebzést oszt ki Rinnére.
A boss a pisztolyával 40 22 sebzést oszt ki Rinnére.
Fojtó Zombi #1 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #2 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #3 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #4 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #5 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
A Sugár Zombi #1 világít 10 6 sebzést oszt ki Rinnére.
A Sugár Zombi világít.
A Sugár Zombi #2 világít 10 6 sebzést oszt ki Rinnére.
A Sugár Zombi világít.
A Sugár Zombi #3 világít 10 6 sebzést oszt ki Rinnére.
A Sugár Zombi világít.
A Szellem 25 14 sebzést oszt ki Rinnére.

Rinne 4 HP pontot fullad

Életpontok/adatok:
Boss: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #1: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #2: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #3: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #4: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #5: Full HP ??? P
Sugár Zombi #1: Full HP ??? P
Sugár Zombi #2: Full HP ??? P
Sugár Zombi #3: Full HP ??? P
Szellem #1: Full HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (42. szint): 165/165 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Silence (46. szint): 195/195 HP, 110 páncél, 350/350 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 225/225 CSP
Mirika (38. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (49. szint): 396/400 HP, 234 páncél, 235/235 CSP |XXX|
Simeon (49. szint): 290/290 HP, 95 páncél, 220/220 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Mirika
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Simeon Pént. Júl. 10 2020, 10:59

Simeon megrázta a fejét, de egyre morcosabban, Rinne mondatára:
- Barátnő sem. Nekem Fuwa a barátnőm - jelentette ki és hátrapillantott a lányra - tekintete viszont hamar még annál is távolabb kalandozott, a vízbefojtott kazamata felé, ahonnan nem jött senki. Feltűnően csöndes volt és csak a sárga kavics tudta kizökkenteni; élénken nézegette és forgatta kezében hol jobbra, hol balra. Még azt sem vette észre, hogy Riko feléje vágott egy zöldet.
Be is tette a sárga kavicsot az ajtóba, odabent pedig tátott szájjal nézett körbe.
- Ezek mennyien vannak! És nézd, nézd Fuwa, némelyik világít! - ámuldozott és nevetett fel.
- Phhh-phhbr!
- Máris mi jövünk? Akkor Segítő Csápok gyorsaságra! - bólintott aztán a fiú és Tengerszem már aktiválta is a képességét, remélhetőleg sikeresen. Utána pedig támadták a kapitányt! Ketten kétoldalról, teljes csapatmunkával!


Gyorsaságbuff, ha sikerül Tengerszem miatt +42 gyorsaság mindenkinek Very Happy Utána támadjuk a bosst, 10%al több CSPnk fogy de bármelyikünk talál, mindketten találunk!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal16717/10500[38. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 10 2020, 10:59

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[38. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [38. boss] 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[38. boss] 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Júl. 11 2020, 16:00

[38. boss] 4e8e7513ac19a5991f201f54c3a9150d

Fekete Szakáll, A Holt Kalózok Kapitánya


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 175
- Simeon 65
- Tengerszem 110

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
+42 Gyorsaság mindenkinek

Boss cselekvések:
A boss a kardjával 40 22 sebzést oszt ki Rinnére.
A boss a pisztolyával 40 22 sebzést oszt ki Rinnére.
Fojtó Zombi #1 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #2 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #3 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #4 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
Fojtó Zombi #5 ráakaszkodik Rinnére és 20 11 sebzést oszt ki Rinnére.
Rinne Oxigén költsége 1-el nőtt.
A Sugár Zombi #1 világít 10 6 sebzést oszt ki Rinnére.
A Sugár Zombi világít.
A Sugár Zombi #2 világít 10 6 sebzést oszt ki Rinnére.
A Sugár Zombi világít.
A Sugár Zombi #3 világít 10 6 sebzést oszt ki Rinnére.
A Sugár Zombi világít.
A Szellem 25 14 sebzést oszt ki Rinnére.

Rinne 256 HP pontot fullad
(értsd mobok után: 4-> Fulladás: 8, Z1: 16, Z2: 32, Z3: 64, Z4: 128, Z5: 256)

Életpontok/adatok:
Boss: Full HP -175 P
Fojtó Zombi #1: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #2: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #3: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #4: Full HP ??? P
Fojtó Zombi #5: Full HP ??? P
Sugár Zombi #1: Full HP ??? P
Sugár Zombi #2: Full HP ??? P
Sugár Zombi #3: Full HP ??? P
Szellem #1: Full HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (42. szint): 165/165 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Silence (46. szint): 195/195 HP, 110 páncél, 350/350 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 225/225 CSP
Mirika (38. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (49. szint): 140/400 HP, 103 páncél, 186/235 CSP |XXX|
Simeon (49. szint): 290/290 HP, 95 páncél, 146/220 CSP |OOX|
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Mirika
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Mirika Hétf. Júl. 13 2020, 12:43

Úgy éreztem minden a helyén van. Rinne-chan páncélja egész szépen kitartott, elég időt nyert nekünk ahhoz, hogy felrakjuk Simeon-kun buffját, és jöhessenek a DPS-ek. Már épp Ozirisz-kun felé pillantottam volna, amikor a szemem sarkában bevillant egy olyan sárga szín, aminek nem kellett volna ott lennie. Nagyon nem. A lovaglány felé kaptam a pillantásom, aki levegőért küzdve birkózott a rajta csimpaszkodó zombikkal, ami önmagában még nem lett volna baj, de úgy, hogy váratlanul eltűnt az életcsíkja kétharmada, már annyira nem volt bizalomgerjesztő. Nem tagadom, megijedtem, és az első pillanatban nem is értettem, mi történik. Hiszen páncélja még volt, és a szörnyek sem sebezhettek alá, hiszen az előbb még csak a páncélja állapota romlott, az egészsége nem. Végül a fulladást jelző státuszikon és a zombik neve segített megérteni, mi a baj. És abban a pillanatban az is világossá vált számomra, hogy a baj nagy. Ha a fulladás okozza a sebzést, és elvitte az élete kétharmadát, akkor a követező alkalommal... bármennyit gyógyítunk rajta...
Csikorogtak a fogaim és összeszorult az öklöm. Gyorsan kellett döntenem. Egy DPS kellett, akinek nem létfontosságúak a képességei. Ozirisz-kun nem, Hinari-chan nem, Riko-chan... ő vajon megtenné? Nem... nem tudom? Egy talánra nem bízhattam Rinne-chant. Elfogott az idegesség. Időt kellett nyernünk, de minden, ami hirtelen eszembe jutott, csak arra volt jó, hogy elkerüljük a legnagyobb bajt, arra nem, hogy uralmunk alá vonjuk a helyzetet. Ha csak arra lett volna idő, hogy Ozirisz-kun képességt aktiváljuk... az már elég lett volna.
- Fuwa-chan, Tisztító Kristállyal vedd le Rinne-chanról a fulladást, aztán támadd a kalózt! - pillantottam a lány felé némi hezitálást követően, de máris a következő lépésen gondolkodtam. Ha ez sikerül, akkor le tudjuk szedni a zombikat a lovagról. És akkor... akkor talán marad elég időnk.

Silence jön.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal11225/10500[38. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Silence Csüt. Júl. 16 2020, 11:15

Nem tudta volna megfogalmazni. Igazából tudatos sem volt a részéről, de mégis megérezte, hogy Simeonnal valami nincs rendben…
Ő rögtön felvidult, ahogy meglátta a párost. A fiú viszont nem rögtön foghatta meg a kezét, mert, talán a szokatlan arckifejezése miatt, Fuwa szorosan, és boldogan megölelte a fiút. Sőt, elpirulva a szájrapuszit is viszonozta.

A közjáték Rinnevel viszont összezavarta. Simeonnak Rinne nem a barátja?
De Simeonon látszott, hogy nagyon rosszul esett neki a dolog, úgyhogy kissé morcos arccal lépett a fiú elé.
- Simeon nem barát-nő! A bará-tok így kö-szönnek - próbálta elmagyarázni, és megmutatni hogy kellene csinálni. Megölelte a furcsa lányt, aztán ellépet tőle fürkésző tekintettel, igyekezve rájönni megértette-e, amit mondani akart.
Simeon kijelentésére elvörösödött. Most valahogy nagyon úgy tűnt, nem ugyan arra gondolnak a fiú és a lány.

A sárga követ Mirika kérésének megfelelően be is tette a többieké után a helyére… Egyet azért szivesen megtartott volna nézegetni, de most nem lett volna okos megpróbálni.
Közben végig fogta Simeon kezét, mert még mindig furcsa volt… Bánatos volt valami miatt. Csak akkor engedte el, amikor Simeonékon volt a sor, hogy támadjanak.
Figyelte mi történik, és egyre inkább elkerekedett a szeme, és rémültebb volt. Rinne életcsíkja már nem volt zöld… Miért?

Mirika hangja kizökkentette a rémületből, és nagyot bólintott rá. Gyorsan keresett egy olyan tisztító kristályt, és el is törte, hogy Rinnneről leszedje a fulladást.
Aztán fogta a kardját, és ahányszor tudta, megvágta a kalózt. Minél hamarabb el akart innen menni.


Használok egy tisztítókristályt a közös tarisznyából Rinnen, és támadom a kalózt 3-szor.


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 16 2020, 11:16-kor.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[38. boss] Exp_bal14616/10500[38. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[38. boss] Empty Re: [38. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.