Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Hóasszony Fája

2 posters

Go down

A Hóasszony Fája Empty A Hóasszony Fája

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Aug. 29 2021, 02:47


A 10. szint egy különleges pontja, ahol az örök tél uralkodik, még a legforróbb napokon is. Eme nagyjából 1 kilóméteres átmérőjű terület jégbe fagyva tündököl az alapjáraton mezős, erdős szinten, melynek központjában egy nagyra nőtt kristályfa található. A fa állítólag a szintet védő Hóasszony lelkéből született. Annak ellenére, hogy a fa körül gyakorlatilag hidegebb van, mint a 40. szint legzordabb pontjain, mégis gyakori turista hely, főleg éjszaka, ugyanis a fa gyönyörű tündöklésbe kezd, minden nap éjfélén, csillagként beragyogva az éjszakát. A fagyott zóna területén nem találhatóak agresszív szörnyek, csak passzív, barátságos lények fordulnak elő.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

A Hóasszony Fája Empty Re: A Hóasszony Fája

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Szept. 16 2021, 14:22

A mai naptól kezdve lehetőség van elkapni ezen a területen egy Very Rare Dixit bármely játékosnak. Ehhez mindössze annyit kell tenniük, hogy minden év december 24., 25. vagy 26. napján 1 db legalább 250 szavas postot írnak ebbe a topicban, amiben leírják hogyan bukkannak a terület Dixijére.

A területen beszerezhető Dixi:

A Hóasszony Fája 31_jzo10
#31 - Shoowy
„Ez a kis hólény, aki váratlan
pillanatokban áll neki szomorú
sírató dalát énekelni…”

Érték: d10
Rarity: Very Rare
Evolválódhat: -

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

A Hóasszony Fája Empty Re: A Hóasszony Fája

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 24 2021, 10:38


Mire meghallottam a síró hangot, már egészen kellemesre hűlt kezemben a főtéren vásárolt forrócsoki. Ez az aprócska, vékony hang egészen különös volt és ha valamire emlékeztethetett engem, az leginkább egy bébi sárkány dala volt, még évekkel ezelőttről - egy sárkányé, aki elvesztette idomárját és aki azóta új otthonra lelt, minálunk.
Ennek a kis dixinek is új otthont szerettem volna adni. Egy meleg szobát, ahol ellehet és persze nem voltam ostoba, tudtam, hogy ezen lények programja nem túl bonyolult és nem terjed ki az érzelmek skálájára, de mégis, ha a sírást ilyen élethűen belekódolták, az csak tettre sarkallja az embert, ha meghallja. Esetleg találkozik vele és végignéz rajta. Kortyoltam párat az italból és a hóban lévő nyomokat figyeltem, nyomomban Nestorral, aki csöndesen sétált mögöttem és az erdőből jövő minden neszre odafigyelt, énhelyettem is. Mivel az informátoraim körében már-már köztudott, hogy gyűjtöm ezeket a kis lényeket, egyikük nemrég tudomásomra hozta, hogy elfogható egy ritka dixi ezen a területen, ha megfelelő időben jön ki a kíváncsi kalandor és jól hegyezi a fülét. Azt is megtudtam emellett, hogy ez az egyébként csodálatos és hatalmas fa hogyan és miért került ide, a körülötte beálló, teles területtel együtt és bár nem szándékoztam éjfélkor kilátogatni ide - annyit azért nem ért - de azért mondjuk egy fotót megnéztem volna a fénylő ágakról és jégcsapokról, amik szétszórják a fényt.
És már itt is volt.
Fehér alakja aligalig rajzolódott ki a körülötte lévő hóból, ahogyan a fa közvetlen tövénél állt és felfelé emelte tekintetét, ha volt neki egyáltalán olyan. Hangja mostmár egészen közelről és hangosan szólt. Intettem Nestornak, hogy maradjon, magam pedig aktív Loapkodással közelítettem meg a dixit és tettem rá a vállára a kezem, arcomon mosollyal. Felém fordult és bólintott, a rendszer pedig elfogadta őt enyémnek ekkor. Így került hozzám az új jövevény, karácsony hóeséssel kezdődő, békés napján.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Hóasszony Fája Empty Re: A Hóasszony Fája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.