Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] A Hóasszony Bánata

+5
Takada Hiroshi
Saibāitachi
Mia
Shareen
The Gleam Eyes
9 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 09 2021, 08:14

Különös napra ébredt, ki Aincrad 10. szintjén töltötte az éjszakát, vagy valami rejtélyes ok nyomán, a korai órákban pont ekkor a szinteken tartózkodott. Furcsa éneket sodort a szél a város felé, mik valamilyen rejtélyes ok nyomán megnyugtatta az itt tartózkodók szívét. Eleinte úgy hitték egy esemény kezdete, de egy rövid idő után a szép dallam szörnyű előjeleket hírnökeként zengett tovább. Azok a játékosok, kiknek szintje 30 fölött volt, egyszerűen úgy érezték az álmosság elkerülhetetlenül rájuk telepedik és szépen lassan összeesve mély álomba merültek és csak azután tértek magukhoz, miután valaki valamilyen úton le vagy felvitte őket egy szinttel. A dallam már több órája szól és akik itt tartózkodnak még ezután is tisztán érzik: valami növekszik! A szél egyre vadabb, a hideg egyre intenzívebb és ahogy a hó is ráeredt, fura kis lények jelentek meg a városhatár körül, ám ahelyett, hogy a játékosoknak támadtak volna, meglepő fordulatot vett a dolog. Ugyanis ahogy megközelítitek a kis lényeket, azok megszólalnak:
- Kérünk benneteket! Segítsetek! Anyánk nem sokáig bírja fékezni a Rettenetet! Kérlek segítsetek, különben Anyánk dalának végével az Örök Fagy utat nyer magának!
Rajtatok áll, hogy hogyan döntötök, de egy biztos: Sürget bennetek az idő, bárhogyan is döntsetek.
----
Szólimit: 100 szó
Határidő: 04.16.
Feladat: érkezzetek meg a városba és reagáljátok le az eseményeket. Parancsnokot NEM választhattok.
Jelentkezéstől függetlenül, még szabadon lehet írni a határidő végéig bárkinek aki akar csatlakozni, amennyiben figyelembe veszik a leírtakat!

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Shareen Pént. Ápr. 09 2021, 10:26

Szeretem felfedezni a szinteket, ezért gyakran máshol töltöm el az éjszakát. Ezúttal a 10. szint városában pihentem meg, ahogy felkeltem pedig egy megnyugtató dallam ütötte meg a fülem. Nem éltem még át ilyesmit, de mivel senki nem zenélt, csak gyanítottam, hogy egy eseményhez készíti elő az alaphangulatot.
Azonban sokáig semmi nem történt, így úgy gondoltam, talán ideje lenne kikelni az ágyból és utánajárni. Furcsa módon havazott. Ezen a szinten ez nem volt jellemző, a határhoz pedig általam eddig nem ismert lények közeledtek. Ahelyett, hogy megtámadtam volna őket, eléjük mentem. Rengeteg kérdés futott át az agyamon, de nem tudtam mennyi időnk van, ezért a leglényegesebbeket tettem csak fel.

- Ki az anyátok? Mi ez a Rettenet?

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Mia Pént. Ápr. 09 2021, 10:38

Korán keltem, hogy mehessek vadászni. Ezúttal a 10. szintet szemeltem ki magamnak, ahogy megérkeztem azonban könnyű dallam kezdett csilingelni a fülemben. Nem tudtam mire vélni, így megpróbáltam figyelmen kívül hagyni. Miután órákon át nem hallgatott el a dal, úgy döntöttem, a városban járok utána a dolognak. Többen az utcákon aludtak. Ekkor kezdett el esni a hó, a városhatár szélén pedig furcsa kis lények gyülekeztek. Már vettem volna elő a fegyverem, amikor megláttam, hogy egy játékos megközelíti őket. Fegyvertelenül. Én is odasiettem és meghallgattam a mondandójukat, mivel ártalmatlannak tűntek és a fiú kérdéseit. Érdekes egy játék.. Egyre izgalmasabb. Ő azonban nem tette fel a legfontosabbat.
- Meddig tart a dal?

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Saibāitachi Pént. Ápr. 09 2021, 17:30


Az árnyharcos amolyan rigó típus. Szeret korán kelni, mert ha elég korán kint van a városban, akkor az olyan mintha csak az övé lenne, mintha csak neki épült volna. Van úgy, hogy teljesen céltalanul lődörög az üres utcákon hajnalok hajnalán. Erre akkor szokott rá, amikor kölyök korában újságkihordóként szerzett magának plusz zsebpénzt. Nagyon szerette a hajnali rigódaltól „hangos” utcákat róni az épp csak a horizonton derengő felkelő nap tompa fényében. Bár itt Aincrad városaiban egyetlen rigó sem énekel, de a fiú fantáziája elég élénk ahhoz, hogy oda képzelje.
Most is már korán hajnalban megjelent a szinten, mivel épp dolga akadt a Szóló Menedékben. Nem kapkodott szép nyugiban haladt, és ahogy a hajnali fény derengeni kezdet úgy erősödött egy fura dallam a szinten. Eleinte nem törődött vele, de amint végzett a menedékben és távozni készült a szintről, a dallam továbbra is szólt. Kíváncsi természet lévén, gondolta megnézi kit kínoznak, hogy ilyen elkeseredetten sipákol. Ahogy a város pereme felé haladt a hideg és a szél egyre csak erősödött, majd, amikor már a hó is elkezdett hullani, Itachi összevonta a szemöldökét. ~Itt valami nagyon nem stimmel!~ gondolta, és kicsit meggyorsította lépteit. A védetterületrő kiérve felszerelte késeit, mert mit lehet tudni. Rövid időn belül bele is futott egy általa ismeretlen mobba. Már ép készült volna a támadásra mikor a lény megszólította. A fiú elkerekedett szemekkel meredt a lényre, majd lassan feldolgozva az elhangzottakat válaszol;
– Aham! Mivel nem vagyok profi jégszobrász, így ez az Örök Fagy nem vonzó, szóval ja! Segítek, csak mond mit kell tennem. – Mivel Itachi elég küldetés szagúnak érezte a dolgot, és nem akarta kihagyni a potya küldit, így belement a buliba.


_________________
[Miniboss] A Hóasszony Bánata Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Takada Hiroshi Pént. Ápr. 09 2021, 17:54


Az öreg a céhházban dolgozott a konyhán készítve a társainak a reggelit. A készülődés közben hallott némi éneklést odakintről de semmi jelentőséget nem adott neki. A munka végeztével az asztalnál ülve várta a többiek érkeztét, de fura mód nem jött senki. Nem kevés idő után már kezdett aggódni, mert egyik céhtársa sem jelezte, hogy nem éjszakázik itt. Végül elhatározta, hogy megnézi mi a helyzet. Először azon helyeket járta be ahol Enhi és Villámlás szokott előfordulni, de nem lelte még nyomukat sem, így arra gondolt, hogy csak elfelejtettek neki szólni és valahol máshol éjszakáztak. Az üres termek bejárását követően a vezér szobája felé vette az irányt.
Először csak diszkréten bekopogott. Aztán kicsit hangosabban. Majd szólongatni is kezdte a nőt, de semmi válasz. ~Ezek szerint Ő sincs itthon.~ Könyvelte el magában majd a dolga után nézett, de előtti egy rövid üzenetet írt Chaknának, hogy minden rendben van-e.
Miután rendbe tette az Onsent, és az üres szobákat megnézte az üzeneteit, de a vezértől nem jött válasz. Nyugtalanságától kísértve indult a város felé, hogy valahogy előkerítse a céhvezért. Amint kilépet rögtön tapasztalta az oda nem illő időjárási viszonyokat, ami tovább fokozta a nyugtalanságát. A város peremét elérve beleszaladt egy fura lénybe, aki úgy tűnik magyarázattal szolgálhat a dolgok ilyetén való alakulásáról, így különösebb hezitálás nélkül ajánlotta fel segítségét.

– Természetesen segítek! Talán még arra is magyarázatot kaphatok, hogy mi lett a céhem többi tagjával. Lehet Ők is már ezen a küldetésen vagy eseményen vannak.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Kasumi Vas. Ápr. 11 2021, 16:13

Kasumi reggel a fogadóból érkezett a 10. szintre, hogy egy kis nyugodt egyszerű fejlődést intézzen erre a napra. Azonban mikor a teleportálást elvégezte érdekes ének és hűvös szél támadt. Kasumi tudta, hogy valami nem stimmel így elindult a forrás irányába, nem sokkal később találkozott idegen mobokkal valamint más játékosokkal. /Legalábbis, ha jól gondolom nem egyedül vagyok már ott./
-Sziasztok. - Üdvözölte a többieket. -Szívesen segítek, nem szeretném, hogy ez a szint egy jégtömbé váljon. - Válaszolta a moboknak. Majd egy kicsit közelebb ment Itachihoz.
-Hogy smint? Régen találkoztunk. - Mosolygott Kasumi. -Tudunk valamit erről az "Anyáról"?
Csevegés közben átnézte a tárgyit, hogy mindenből a jelenlegi legjobb van fent, mert érezte, hogy lesz itt valami harcszerűség.

_________________
[Miniboss] A Hóasszony Bánata Kasumi16

[Miniboss] A Hóasszony Bánata 1810 [Miniboss] A Hóasszony Bánata 1312 [Miniboss] A Hóasszony Bánata 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Makuda Vas. Ápr. 11 2021, 16:30

Egy reggel az első szinten lévő céhháztól szép lassacskán bejártam az alacsonyabb szinteket, mintha valami felügyelő vagy szint karbantartó lennék. A 10. szintre érkezve azonban egy furcsa énekre, havazásra és rettenetes hidegre lettem figyelmes. Szerencsére, a hideget jobban tűröm mint a meleget így annyira még nem volt hideg a számomra. Mivel sejtettem, hogy nem én vagyok az első aki meg érkezett így gondoltam, hogy ez rosszabbodott vagy rosszabbodni fog. Ahogy elérkeztem a városhatárhoz, észrevettem a többi játékost és a furcsa mobokat, akik segítséget kérnek.
-Milyen Rettenet? - Tettem fel a kérdést. Ezt követően nem messze tőlem megpillantottam egy nagyon ismerős hosszú vörös hajat egy másik fiú mellett. "Mond, hogy nem te vagy az." Könyörögtem magamban miközben közeledtem felé. Amikor odaértem megfogtam a vállát és magam felé fordítottam.
-Te mi a fészkes fenét keresel itt? Én teljesen abban a hiszemben voltam, hogy te kint vagy a való világban! - Kiabáltam le egy kicsit Kasumi fejét.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Shota Kedd Ápr. 13 2021, 20:48


Megvakarta az állát és kifordította az ósdi, barna kabát zsebeit, ám azokban egy darab aranyat sem talált. Megcsóválta a fejét, aztán a fekete nadrág oldalzsebeiben kezdett el kotorászni, hasonló eredménnyel - a farzsebeket természetesen távolról kerülve, ugyanis azért az mégis több lett volna a soknál! Lévén nem egy csaj, hanem egy férfiú szunyókált előtte, egyre hangosabb horkolásba kezdve.
- Ennél azért többet vártam... - sóhajtotta gondterhelten, majd felállt és elsétált a következőig: a városban többen is voltak, akik ma reggelre úgy döntöttek, meghosszabbítják az alvásidejüket, ezt pedig a legkülönbözőbb helyeken tették: épületek tövében, kávézókban vagy éppen a nyílt utca közepén. Ha viszont így esett, hát Shota hamiskás mosollyal használta ki az alkalmat, hogy lootoljon valamit a nálánál gazdagabbaktól és bár pontosan tisztában volt vele, hogy ez valószínű a dallam miatt történt, ami már jóideje bejárta a szintet, nem igazán volt hajlandó tudomást venni róla.
Hiszen ő jól van, nem? És csak ez számított.
Hogy végülis mennyi egymagában lévő játékosra talált rá és azoknál volt-e bármi használható, azt döntse el a mesélő, Shota maga viszont még ígyis elégedetlen volt az eredménnyel: több ember is magánál volt és ahogy múlt az idő, egyre többen rajzottak elő és cipelték el a magatehetetleneket, ki tudja hová. Talán többet is megöltek közülük, mondjuk sleep PK-val, másokat esetleg elraboltak egy hancúr erejéig vagy hosszabban... Shotát nem érdekelte túlzottan. Azt viszont már tisztán látta, hogy amiért valójában a tizedikre tévedt, arra viszont várnia kell. Az Artes céhháza némán kongott előtte, ebből tehát nem ma lesz üzlet. Kár. A harcművész megvonta a vállát és már éppen emelte volna fel a teleportkristályát, amikor szembetalálta magát az egyik ilyen kis hószörnnyel, aki mondandójának, hát... semmi értelme nem volt, legalábbis Shota számára.
- Rettenetes - vigyorodott el és zsebre dugta kezeit, egyvalamit azonban tudni akart - Szóval senki sem ébred fel addig? - húzta el a száját, majd nagyot sóhajtott: hogy fog így ritka itemeket kunyerálni attól a feketehajú csajtól? - Najó, vezess el ahhoz az izéhez. És nagyon remélem, hogy minimum valami epikus itemet dob nekem, sok arannyal - tette hozzá és elindult a mob nyomában, persze kéznél lévő kristállyal, hogyha az ellenfél túl erősnek tűnne, még időben el tudjon menekülni. Dehát a tizes szinten csak nem fut össze semmi ilyesmivel, ugye?
- Hogy mennyivel fognak ezért tartozni énnekem... - morogta még, miközben elnyelte az egyre erősebben fújó hó.

Egy ponton aztán találkozott a csapattal, akik úgy tűnt szintúgy arrafele igyekeznek, mint ő. Shota persze nem bánta: így lesz kit a Rettenet elé vetni, mielőtt ő maga kivégzi, elvíve ezzel a jutalmat és megbecsülést. És lám, még ismerős is akadt közöttük!
- Üdv, puffogi-chan - mosolygott Kasumira és sorolt be mellé - Remélem, velem töltöd a ma estét. Az előző estéink túl unalmasra sikerültek - kacsintott és nem igazán találta észlelésre méltónak se a tényt, hogy a csajnak éppen akadt más férfitársasága is. A többiekre csak ezek után vetett egy pillantást és biccentett feléjük köszönése jeleként, azért azt a vöröskét kicsit jobban megnézve magának: ha puffogi-channal nem jön össze, talán a kis íjász is megteszi.



Az alappontozásomon felüli, kasztspecből jövő 12 pontot ebben a játékban a következőképpen osztom el: +4 FK, +8 spec.
Azaz: Shota (21) - HP:200 | F:70+4 | E:30 | K:20 | GY:26 | S:26+8 | P:170

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Ápr. 19 2021, 00:51

Szépen sorba mindannyian megjelentetek a szinten, azonban ahogy próbálnátok tovább faggatni a kis hógólemeket, azok minduntalan csak az alapszöveget ismételgetik, látszólag nincs annyi értelmük, hogy válaszoljanak, vagy legalábbis nem tudnak/akarnak. Mindenesetre, ha úgy döntötök ennek ellenére is követitek, egy igen meglepő látvány fogad titeket. Végre megpillantjátok azt a hölgyet, aki egészen eddig szüntelenül énekelt, és túl, egy gigászi jégkupolát, mi a borzalmat rejti magában. A fagyból álló jéglény még távolról is, intenzív hideget áraszt magából. Láthatjátok, hogy a kis hógólemek, amik eddig elkísértek titeket egyszerűen átfutnak a jégburkon, de a kegyetlen lény egyetlen csapásától elpixeleződnek, ahogy a burok belső falához csapódnak.

// Innentől tőletek függ a dolog. Szabad köreitek vannak, mindaddig míg valaki át nem lép a jégkupolán vagy meg nem támadja a hóasszonyt //


Határidő: 04.26.
Szólimit: 100 szó (a többet írtok mint 1, akkor a további postoknál is tartsátok ezt továbbra is, legyetek szívesek)
Mostantól már nem csatlakozhat külsős, eddig nem írt személy!

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Ápr. 20 2021, 16:38


Az árnyharcos körül lassan egy kisebb csoportosulás áll össze, az érkező Kasumi rá is köszön, amit illendően viszonoz, majd a lány kérdéseire, csak megvonja a vállát;
– Megvagyok. – A megállapításra csak bólint, majd folytatja; – Egyelőre semmit, azon kívül hogy bajban van.
Az alakuló csapatból csak a két lányhoz volt szerencséje, illetve az utána érkező kardforgatót is mintha látta volna, ~Hmm, talán a lebilincselő, randi szimulátor esetkor…~ töpreng el, de sokáig nem jut, mert megjelenik egy másik fajdkakas és elkezd dürrögni Kasumi körül. A fiú fintorogva fordul el (bár ez a maszk miatt nem látszik) ~Pedig szerintem Mia cukibb~ és ezzel napirendre is tér a dolog felett.
A figyelmét, a nem sokkal ő utána érkező öreg fószer felé fordítja, de egyáltalán nem tűnik ismerősnek. ~Bár miért is találkoztam volna korábban vele, elvégre nem járok az öregek otthonába.~ A másik, ifjabb harcművész és a korábban érkező kardforgató sem tűnik ismerősnek a számára, de azért az udvariasság minimális látszata kedvéért feléjük biccent.

Közben a kis csapat felfedezi a hűHóasszonyt és a kupola mögé rejtőző Jégizét, aki rendre aprítja a kis mitugrászokat.
– Gondolom nem ártana alaposan felöltözni. Gyanítom stabil fagysebzésnek leszünk kitéve, ha a közelébe megyünk. Talán épp ezért az sem ártana, ha beszereznénk némi gyógy potit. Mert nekem spec nincs egy darab sem.
Majd elhallgat és teret enged másnak is, hogy kifejtse a véleményét.

_________________
[Miniboss] A Hóasszony Bánata Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Takada Hiroshi Szomb. Ápr. 24 2021, 20:07


Az öreg csendesen sodródott az árral. Nem volt különösebben megoldania ezt, mivel a kutya sem törődött vele. Mindössze a két suhanc biccentett felé, az első megtoldva azt egy lesajnáló tekintette. A másik, aki később érkezett, is csak egy futó pillantásra méltatta. Makudadának fel sem tűnt az öreg, ahogy megérkezett Kasumira „rontott”. ~Úgy tűnik kintről ismeri… mondjuk akkor érthető!~ Konstatálta. Ha az ifjú kardforgató mégis felé nézne, akkor üdvözli, de egyébként hagyja, hogy megbeszéljék a maguk kis ügyét.

Később, amikor már úgy látszik nem lesz több csatlakozó, az árnyharcos felhívja a figyelmüket az amúgy teljesen nyilvánvalóra, és közli, hogy teljesen felkészületlenül jött. Az idős tanár felvonja a szemöldökét; ~Ülj le, egyes!~ de végül csak annyit mond;
– Itt van a szinten a céhházunk, megfelelő ellenértékért cserébe tudok vételezni italokat és kristályokat, ha valakinek szüksége van ilyenekre. – és már gondolatban dörzsöli is a tenyerét. Elvégre az Artes kereskedő céh, jól kell tudjon eladnia, ahhoz hogy Chakna sama elégedett legyen.


Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Mia Vas. Ápr. 25 2021, 13:19

Egyre többen érkeznek, a kis lények pedig inkább öngyilkosok lesznek, mint hogy válaszolnának. Közben valaki előáll egy ötlettel, ám abban a helyzetben van, amiben én is.. Nincs megfelelően felszerelkezve.
- Talán le is lassíthat minket.. Ó szia! - Intek a fiúnak, mikor meglátom, ki beszél. - Mondtam, hogy még találkozunk. - Ez szinte elkerülhetetlen volt. Ezután egy idősebb hang szólal fel, ami méginkább dühít a mondandóján túl. Valaki ennyi élettapasztalattal lehetne kevésbé kapzsi.
- Mivel ha jól sejtem, csak ön van itt a céhükből, a többiek könnyen lehet, hogy elaludtak. Feltételezhetjük, hogy ez az állapot megmarad, ha nem győzzük le az ellenséget, így talán nem most kellene nyerészkedni.. Az esemény pedig már elkezdődött, úgyhogy ideje lenne gyorsan dönteni. Nekem személy szerint jól jönne egy pontosság potion. Az ellenség ellen használatos tárgyakat sem ártana szétosztani, hiszen egy ember úgysem tudja felhasználni mindet.. Gondolom mindenkiben van annyi becsület, hogy az el nem használtakat a harc végén visszaadja, de most muszáj győznünk.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Kasumi Hétf. Ápr. 26 2021, 14:26

Kasumi nagyon meglepődött, mikor Makuda felé fordult. Annak ellenére, hogy egész idáig kereste őt félt megfordulni.
-Te-te, t-t-t... - Dadogta a lány. Nem tudta mit mondjon annyira meglepődött. Majd vett egy mély levegőt majd összeszedte gondolatait.
-Inkább te mit keresel itt én már rég azt hittem, hogy a fronton harcolsz. - Szólalt fel a lány. -Tűvé tettem mindent érted. A kasztomat is megváltoztattam lovagra, hogy meg tudjalak védeni. Elmentem egy Tier négyes kazamatába mert azt hittem, hogy ott találok valami információt rólad, ha Hinari, Leonard és Chakna nem jön akkor most nem beszélgetnénk itt. Tudod, hogy számomra már csak te vagy. - Mondta lány aki a mondandója végénél már sírni kezdett, majd rádőlt Makuda vállára.

Majd miután összeszedte magát lelkileg köszönt a többieknek is.
-Szia Shota "szip". Te miről beszélsz? Most sajnos nem vagyok képes leütni téged pedig megérdemelnéd. - Mondta lány láthatóan nem értve a kis Hentai fiút akinek kijárna még néhány pofon.
-Nekem csak egy potim van, de szerintem én megleszek nélküle. - Mondta a lány még egy kissé szomorkásan.

_________________
[Miniboss] A Hóasszony Bánata Kasumi16

[Miniboss] A Hóasszony Bánata 1810 [Miniboss] A Hóasszony Bánata 1312 [Miniboss] A Hóasszony Bánata 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Makuda Hétf. Ápr. 26 2021, 14:54

Mikor Kasumi a vállamra dőlt egy kicsit haboztam, de végül átöleltem, hogy megnyugtassam a kis törékeny lány szívét. Tudtam, hogy a szüleit elvesztette és már csak a nagybátyja és én állunk hozzá közel. Így viszont a sürgős kijutási tervem kudarcba fulladt mivel így az első feladatom az ő védelme lesz. Nem tudtam mit mondani neki így csak próbáltam megnyugtatni, ami nem sokkal később működött is.
-Lehet mikor Hinarival találkoztál még nem voltam céh tag. Illetve én nyolc évig kómában voltam így nyolc évnyi fejlődést hagytam ki, ezért nem vagyok még a fronton. De az volt a tervem miután megtudtam, hogy nem lehet kilépni a játékból, hogy igyekszem gyorsan fejlődni, hogy hamar kivigyük a játékot a frontosokkal és akkor ismét találkoztunk volna. - Magyaráztam el a helyzetet Kasuminak.

-Hogy mi van? - Röhögtem fel egy kicsit miután megérkezett egy fiú aki hallhatóan NAGYON jól ismeri Kasumit. -Pechedre ismerem annyira Kasumit, hogy nem menne bele olyasmibe amire te gondolsz. - Mondtam a fiúnak.
-Én innen el tudom érni a céhbankot ha lenne szükség bármire, de szerintem nem lesz probléma. - Mondtam -Ah pontosság potion... - Fordultam a másik lány felé. "Hina megfog nyúzni, ha engedély nélkül csak oda adok valamit egy idegennek." Gondoltam magamban vélhetően jogosan. -Egyet tudok adni de cserébe majd kérnék egy kis aranyat. Gondolom azért megérted. - Mondtam a lánynak. -Persze csak, ha tényleg kell. - Tettem hozzá

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Shota Hétf. Ápr. 26 2021, 15:34


Shota, lévén később csatlakozott a kis csapathoz, nem volt szemtanúja az oknak, amitől Kasumi olyan könnyes szemekkel és szipogva szólt hozzá - éshát nem is érdekelte nagyon. Helyette inkább elmosolyodott a lány felé tett megjegyzésén és ujját végigfuttatta egy vörös tincsen.
- Úgy nézem, te még sírósan is gonosz vagy - kacsintott rá játékosan, a lovag mellett álló kardforgatóra pedig csak azután méltóztatott vetni akárcsak egy pillantást is, hogy meghallotta a röhögését. Shota laza vigyorral vonta tekintetét a srácra és annak irritálóan kék szemére, majd zsebre vágta a kezét:
- Honnan tudod, mire gondolok? - tette fel a kérdést barátságosan - Személy szerint egy ártatlan, baráti borozgatásra gondoltam egy csöndes erkélyen. Kasumi igencsak kedves és segítőkész, szerettem volna meghálálni neki egy múltkori szívességet - hazudta vidám mosollyal és közben elégedetten konstatálta magában, hogy a gyakorlat akkora nagy mesterré tette, hogy mégcsak el se röhögte magát a mondat közben. Baráti borozgatás, hát persze. Közben azért haladtak is előre és amíg útközben a harcművész alaposabban megnézte magának az összeverődött csapatot, a kis hószörnyek előrementek, hogy aztán átlépve a határvonalon, egyetlen csapástól elpixeleződjenek.
Ha pedig eddig nem is volt nyilvánvaló, Shota mostmár tudta, hogy ő biztosan nem fog előre menni.
A társaság vele együtt torpant meg és a taktikázás is elkezdődött, noha az a kis íjászcsaj elég indulatosan rohanta le az öreget - mint valami diktátor, vagy hasonló. Shota el is röhögte magát ezen, majd ráérős léptekkel odasétált a csajhoz és bátorítón a vállára tette a kezét:
- Egy feltételezésekre alapozó, önérzetes kislány, aki elvárja az öregtől, hogy amaz a céhtagjai által több hónap munkával összeszedett itemeket csakúgy ingyen szétossza azok között, akik eleddig egy fűszálat se tettek keresztbe saját itemekért, sőt, néhányuk még a tizes szinten is hiányos, T1-es itemekben szaladgál. Tetszik a hozzállásod! - kapott a csajszi is egy kacsintást és nem, Shota szavai mégcsak nyomokban sem tartalmaztak szarkazmust. Őneki tényleg tetszett ez a fajta viselkedés, és bár két dudás egy csárdában nemigen férhet össze hosszútávon, de a srácnak kétségkívül felkeltette az érdeklődését ez a vöröske is. Ki tudja, talán még el is hívja a harc után, feltéve persze, ha Mia túléli az eseményt.
- Nos... hölgyek és lovagok előre - mondta aztán, ha a csajszi is megkapta a hőn áhított pontosság potiont és elővéve a lándzsáját, a maga angyali szépségével és tökéletes angyalszárnyaival várta, hogy valaki végre belépjen a miniboss területére.



Spec felszerelések: Angyal Lándzsa, Sárkánymintás Maszk.
Fogyóitemek:
1x Mini Potion (+5 HP)
1x Gyenge Lénygyengítő Méreg
1x Gyenge Adrenalin Potion
1x Rövid Akarat Potion
1x Gyenge Fárasztó Méreg
1x Gyenge Gyengítő Méreg
1x Gyenge Kábító Méreg
1x Gyenge Lassító Méreg

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Shareen Hétf. Ápr. 26 2021, 20:32

Lassan többen is érkeznek a színre és mindenki felteszi a maga kérdéseit, amik természetesen megválaszolatlanok maradnak. Tipikus. Azonban ennek ellenére mindannyian felkerekedünk, hogy kövessük a kis lényeket, a biztonságot nyújtó város határain túlra. Nos, ha hideget és jeget akartam, azt megkaptam.. Hihetetlennek tűnt, hogy ezen a szinten ilyen megtörténhet. A beszélgetésekbe inkább nem keveredek bele - csak Kasumit ismerem, őt egy biccentéssel köszöntöttem, a többi téma pedig nem érint engem. A potionök és kristályok azonban engem is kisegítenének, hiszen ezen a téren én is felkészületlen voltam.
- Én hajlandó vagyok fizetni a valóban hasznos tárgyakért, azzal a feltétellel, hogy a nem elhasználtak árát a végén visszaszolgáltatják, miután visszaadtam az itemet.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Mia Szer. Május 05 2021, 13:38

- És egy fiú, aki inkább a száját jártatja, minthogy cselekedne. Nekem is tetszik a tiéd - villantok meg egy hamis mosolyt a fiúra. Az ezt követő mozzanata azonban lenyűgöz, a szárnyra kelt "angyal" látványa sokkal magasztosabb látványt nyújtott, mint a cserfes kisfiúé. Mindenesetre ideje volt a tettek mezejére lépni.. Ha már ő nem tette meg.
Ha kapok potiont, azt megköszönve elfogadom, ha nem, akkor megpróbálok anélkül boldogulni. Tapasztalatlanságom alól azonban nincs kibúvó, meg kell kérdeznem a többieket tervem működőképességéről.
- Resetelődnek a bossok, ha túl messze elhagyják a területüket? Ha nem.. Akkor egy lövéssel ide terelhetném, mert van egy olyan érzésem, hogy a jégkupola közelében folyamatos buffot kap. - Utána legfeljebb egy lovag leswitchel. Nem terveztem magam feláldozni a többiek kedvéért, de ha ez elég lenne hozzá, akkor eleve nincs esélyünk ellene. Egyelőre azonban nem támadok, megvárom a többiek véleményét a dologról.

Használható tárgyak:
1 Mini Potion


A hozzászólást Mia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 06 2021, 14:48-kor.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Május 05 2021, 18:09


Az íjászlány köszöntését egy félmilitarys tisztelgés szerű, egyszerű kézmozdulattal viszonozza, majd érdeklődve figyeli az öreg felajánlására kerekedett felbojdulást. Személy szerint a fiú véleményét osztja. Ő is ahhoz van szokva, hogy a legcsekélyebb dologért is fizetnie kelljen. Bár apja elég bőkezűen bánt a zsebpénzzel, de elvárta tőle, hogy alkalmanként kisegítsen a gyárban. Így mivel nem látott benne semmi kivetni valót az öreghez fordul;
– Ha itt van a céhházuk, akkor alighanem Artes-es. – állapítja meg – Személy szerint már kötöttem pár előnyös üzletet magukkal, szóval részemről nincs akadálya az ellenérték kifizetésének. Felajánlok 240 aranyat két Nagy Potiért.

Ha az öreg rááll az üzletre, akkor el is küldi a pénzt.

A továbbiakban neki nincs különösebben dolga a felszerelkezéssel, lévén abban megy, amiben jött. Neki nincs semmi extra cucca, így szépen meghúzza magát az árnyékban a továbbiakban. Természetesen, ha valaki megindul a lény ellen, akkor csatlakozik, de ő nem fog kezdeményezni. Szépen megvárja míg mindenki felkészül.


Saibaitachi (15) - HP:100 | F:28 | E:2*25 | K:15 | GY:25 | S:16 | P:140
Tárgybónuszok
nincs

_________________
[Miniboss] A Hóasszony Bánata Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Május 05 2021, 18:30


Takada az Íjászlány véleményét egykedvűen fogadja.
– Talán igen, talán nem. Mivel rangban is szintben is és minden egyébben felettem állnak, nem számolnak be minden lépésükről nekem. De szerintem sokkal valószínűbb, hogy épp a fronton aprítják az aktuális szint boss-t. Annyi viszont egész biztos, hogy mint a legalacsonyabb szintű céhtag, önkényesen nem fogok ingyen osztogatni semmit a céhem készletéből.
Mikor a srácok is megteszik a maguk közbevetését, azért az jól esik neki, hogy nem mindenki gondolja undok vénembernek. Talán még a lány is meggondolja magát, ha eszébe jut a manós eset. Az üzleti ajánlatra csak bólint. Az árnyharcos által kínált ár, több céhboltban is elfogadott, így nem talál benne semmi kivetni valót. Lenyitja menüjét és lehívja a kért italokat és átnyújtja a fiúnak.
Egyelőre ennyi, megvárja míg a Makuda is lerendezi a maga kis üzletét.

Miután látja, hogy már ketten is felszerelkeztek, így megteszi ő is ezt, majd várakozóan, tekint a csapatra.


Takada Hiroshi (18) - HP:80 | F:32 | E:70 | K:35 | GY:43 | S:11 | P:170

Tárgybónuszok
Hóhér Lándzsa: ütésenként 1/6 esély, hogy az eltalált célpont erejét levigye a játékos maximum erejének 10%-ával
Gyémánt Mellvért: Ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi.
Sárkánymintás Maszk: minden ütésed tűz alapú
A Fény Lovagja Gyűrű: zöld indikátoros játékosnak +5 erő, vörös indikátoros játékosok ellen +5 erő.

egyszerhasználatosak:
1x Mini Potion (+5hp)
1x Kis Potion (+20hp)
1x Vörös Bika Potion (Használójának következő 3 támadása nem fogyaszt cselekvéspontot.)
1x Egyszerű Frissítő Potion (+4 gyorsaság 1 körig és +25 hp)


Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Kasumi Csüt. Május 06 2021, 14:22

-Shota. Ha az emlékeid vissza szerzésére gondolsz akkor vedd úgy, hogy nem szívességből tettem és még csak nem is sajnálatból, egyszerűen csak ezt láttam helyesnek, szóval nem tartozol semmivel. - Próbálta udvariasan lepattintani a Hentai fiút miközben törölte a könnyeit.

Majd miután a fogyó cikkek kerültek a téma középpontjába csak röviden elmondta az ő helyzetét.
-Nekem nincsenek kristályaim vagy értékes potijaim, de nekem nem lesz rá szükség, mivel a két gyűrűm az tölt vissza egy csekélyke HP-t. Meg amúgy is, tank vagyok. - Mondta a többieknek leginkább Makudának és az öreg harcosnak. -Emiatt pont én mennék be legelőször, hogy magamra vonjam a boss figyelmét. Azt azonban nem tudom, hogy ki lehet-e csalni onnan, én nem tartom valószínűnek. - Fordult oda az íjász lányhoz majd elővéve fegyvereit megindult a boss irányába.


/Belépek a bosshoz/

Mindenkit megvédek (permanens):
Jellemből adódóan mindenkinek az alap érték ötödével plusz élet pontot biztosít minden csapat tagnak
Kompenzálás: nem növeli a saját életpontját

Kasumi (30) - HP:340 | F:28 | E:21 | K:24 | GY:29 | S:24 | P:220

Tárgybónuszok
Mézeskalács Gyűrű: potionként is elfogyasztható, ezesetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik
Csavart Nyalóka Gyűrű: potionként is elfogyasztható, ezesetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik


A hozzászólást Kasumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 06 2021, 16:20-kor.

_________________
[Miniboss] A Hóasszony Bánata Kasumi16

[Miniboss] A Hóasszony Bánata 1810 [Miniboss] A Hóasszony Bánata 1312 [Miniboss] A Hóasszony Bánata 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Makuda Csüt. Május 06 2021, 14:54

-Sejtem, hogy valami van a háttérbe, ok nélkül csak nem akarna megütni téged Kasumi. Mondtam már, hogy ismerem egy ideje. - Mosolyogtam a fiúra akiről valóban nem tudtam a szándékát, de biztos voltam benne, hogy Kasumi vissza húzódó így ok nélkül valóban nem akarna megütni bárkit.

-Átadom neked a pontosság potion a pénzt azt pedig majd megbeszéljük. - Mondtam a lánynak lenyitva a csere ablakot. -Azt viszont én sem tudom, hogy ki tudod-e csalni a burokból, de próbáld meg ha esetleg sikerül akkor azonnal cseréltek Kasumival, sajnos ő az egyetlen tankunk, ha jól néztem. - Majd körbenéztem és megakadt a szemem az Takadán. -Takada, veled mi a helyzet? Tudsz segíteni majd Kasuminak a tankolásba vagy csinálja egyedül? - Mosolyogtam az öregre. -Ha nem akarod megpróbálni kicsalni a boss-t, akkor szerintem mehetünk. - Mondtam el a véleményem majd előhúztam a kardomat felkészülve a harcra.


Makuda (20) - HP:70 | F:35 | E:30 | K:34 | GY:72 (79) | S:10 | P:140

Tárgybónuszok
Gyémántpenge: minden találat 15 CSP-t tölt vissza a használójának

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Május 07 2021, 14:54

Kasumi volt az első, aki belépett a kupolán belülre, és szinte azonnal érzi, hogy mintha a páncél a bőrére fagyott volna. Egyelőre egyéb hatásai nem voltak, de a boss üvöltése nyomán tudhatta... a harc megkezdődött.


Nihilo, a Megláncolt Rettenet
[Miniboss] A Hóasszony Bánata 7e341b5eae3a01db4da80a37856ec97c

Makuda jön

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:

Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Nihilo, a Megláncolt Rettenet: full HP, ??? P

--------------------------
Makuda (Sebzés: 30, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.6 SP kiskörönként.)
Miniboss
Takada Hiroshi (Sebzés: 70, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
Miniboss
Shareen (Sebzés: 30, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.4 SP kiskörönként.)
Miniboss
Kasumi (Sebzés: 21, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Miniboss
Shota (Sebzés: 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Miniboss
Saibaitachi (Sebzés: 24 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Miniboss
Mia (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Miniboss
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: nincs
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Makuda Vas. Május 09 2021, 10:12

Muitán az előkészületeket megcsináltuk és Kasumit követően besétáltam a bosshoz, éreztem ahogy a páncél ráfagy a testemre. Ez nagyon furcsa volt a számomra, de egyenlőre semmi negatív hatást nem kaptunk. Mivel nem ismertük a bosst ezért nem tudtunk valami hasznos taktikát kitalálni szóval úgy gondoltam, hogy majd menet közben improvizálunk. Egy dologban biztos voltam, még pedig abban, hogy Kasumi tankolni fog. Egy kis körültekintés után neki láttam az első támadáshoz. Elég erősnek nézett ki ez a rettenet, de meglátjuk, hogy hogy bír el hét játékossal.

Felvettem a kezdő állást és neki rongyoltam az ellenséges minibossnak. Először egy oldalsó vágással próbálkoztam majd ezt követően egy ellentétes irányú felfele irányuló vágást.


/Támadom a minibosst/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 09 2021, 10:12

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Hóasszony Bánata 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] A Hóasszony Bánata 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Május 14 2021, 09:13


Nihilo, a Megláncolt Rettenet
[Miniboss] A Hóasszony Bánata 7e341b5eae3a01db4da80a37856ec97c

Takada Hiroshi jön

Kiosztott sebzés: 60
A sebzés okozói:
- Makuda 60

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Boss cselekvések:
A boss 13 pontot sebez Makudaba.
??? 1/3

Életpontok/adatok:
Nihilo, a Megláncolt Rettenet: full HP, -60 P

--------------------------
- Makuda (20. szint): 84/84 HP,  THP, 127 páncél, 130/170 CSP
- Takada Hiroshi (18. szint): 96/96 HP, 170 páncél, 175/175 CSP
- Shareen (21. szint): 156/156 HP, 200 páncél, 175/175 CSP
- Kasumi (30. szint): 340/340 HP, 220 páncél, 120/120 CSP
- Shota (21. szint): 240/240 HP, 170 páncél, 100/100 CSP
- Saibaitachi (15. szint): 120/120 HP, 140 páncél, 75/75 CSP
- Mia (20. szint): 96/96 HP, 35 páncél, 85/85 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: nincs
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Hóasszony Bánata Empty Re: [Miniboss] A Hóasszony Bánata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.