Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rinne vs Miko

4 posters

Go down

Rinne vs Miko Empty Rinne vs Miko

Témanyitás by Miko Szomb. Jan. 18 2020, 23:11

Elképesztően fel voltam pörögve. Bár kikaptam, az előző harc tök izgi volt… bár egy pöppet talán rövid. Pár pillanat csupán, ha a valót nézzük, de hát ez ilyen. De akkor is harcoltam! És ez a lényeg. Külön tetszett, mikor a másik csajszi is hirtelen átváltott bandázsra és bár a mozdulatai… hát… eléggé ügyetlenkék voltak ilyen téren, de igazából nem volt olyan rossz végül is. Gondolom nem volt ehhez szokva. Nem volt egy Nee-san, de elment. Mondjuk a harc után gyors megtudakoltam, hogy mi miatt lehetek ilyen ügyetlenke harc közben. No, mindegy. Már pótoltam a dolgokat és már van akrobatikám! Mert menő vagyok! Mindenesetre lázasan keresek újabb ellenfeleket, mely kimerült annyiban, hogy mindenkit letámadtam, szinte teljesen rápörögve, hogy „hé harcolunk? harcolunk?”, de valamiért nagyon gyorsan leléptek… furik. No mindegy. Már épp úgy voltam, hogy új „vadászmezőre” vándorlok új ellenfelekre kutakodva, amikor is megpillantok egy fehér hajú csajszit. Húh! Őt még nem támadtam le! Rögtön felé is szaladok.
- Héééé! Hééééé! – mondom, miközben erőteljesen lefékezek előtte – Figyi-figyi akarsz harcolni? Na? Akarsz? Gyere, jó móka lesz!
Igazából a sokszori elküldés se nagyon ringatja meg az energia szintemet, sosem zavart, ha dinkának néznek, vagy legalábbis az esetek többségében nem esett, le hogy dinkának néznek, de a kettő nem zárja ki egymást, hé! Természetesen, amennyiben a csajszi elfogadja az ajánlatomat, rögtön le is támadom egy határozott öleléssel, majd elkezdem húzni a panel felé, melynek használatát, teljes mértékben rá bízom. Igazából nekem még mindig nagyon furi ez az egész, hiába láttam mit nyomkod az előbbi lány, mivel nem igazán kötött le a dolog, így nem érdekelt, így viszont… ráhagyom a mostani ellenfelemre… már ha elfogadta.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Rinne Kedd Feb. 04 2020, 16:40

Gondolataiba mélyedve sétált, pont arra, amerre a lába vitte. Nem nézte, merre megy, hiszen nem volt lényeges. Eltévedni nem fog, ha meg esetleg mégis, úgysem tud kétségbe esni. Tájékozódni is tud, és előbb-utóbb úgyis visszatalál egy olyan helyre, amit már ismer. Egy jellegzetes épület, egy szökőkút, egy különös fa a parkban... Nyitott szemmel járt, aktívan kereste az ilyen egyedi tájékozódási pontokat és mindig jól megjegyezte őket, hiszen ezt tanulta kiskorában. A sivatagban vagy a tengeren erre szükség volt. Persze egy olyan helyet, mint az aréna, nem igazán kellett megjegyezni, hiszen mindenki tudta, hogy hol van. Most valahogy ide keveredett. Talán tudat alatt hozták ide a tappancsai, hiszen éppen azon járt az esze, hogy mennyivel jobban szeret hús-vér emberekkel harcolni, mint a cseppnyi kihívást sem jelentő szörnyekkel. A játékosok gyorsabbak és erősebbek is, mint a vadállatok, amikkel nap, mint nap megküzd.
Gondolataiból pedig egy bolhaként pattogó lány szakította ki, akire néhány pillanatig csak értetlenül meredt, hiszen idő kellett, amíg elméje feldolgozta a hallottakat. Már csak azért is, mert furcsa szavakat használt. A lényeget azonban felfogta. Harcolni akarnak vele. Pont vele.
- Miért? Miért ne? - bukott ki belőle a kérdés, majd válaszolt is egyben a különös kérésre kissé elgondolkodva. Az öleléstől végül teljesen magához tért, az ismerős és meleg érzés boldoggá tette, úgyhogy nem habozott viszonozni. A lány energiája viszont még így is meglepte, alig tudta követni. Hosszan pislogott a panelre, aminek a felét sem értette, de néhány szót felismert. Tenger, homok, fürdőruha... Így lett az, hogy a homokosra állított talajt nyaldosta a hullámzó tengervíz, és kötelezővé tette a fürdőruha viseletét a harc alatt. Rinne, aki igazából nem is tudta, mit állít be, őszinte boldogsággal nyugtázta, hogy az aréna belseje mennyire passzol az ízléséhez, hiszen imádta a tengert. Hozzá is fogott keresni egy kagylót hogy meghallgassa benne az óceán hangját...

Sorry a késésért
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2020, 10:20

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Rinne vs Miko 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Rinne vs Miko 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Miko Hétf. Feb. 10 2020, 10:25

Bár látszólag a fehér hajú csajszit is meglepte a hirtelen „letámadásom”, attól függetlenül nem igazán esett zavarba, sőt mi több, bele is ment a harcba!
- Wiii!! – sivítom boldogan ugrándozva, miközben erősen megölelgetem.
Annak ellenére, hogy elég sok visszautasítást kaptam, semmi sem képes lelombozni, főleg, ha még ráadásul úgy néz ki, hogy ténylegesen harcolhatok. Az előző arénázásból tanulva, egyelőre nem szaladok a kapuhoz, hisz akkor megint vissza kéne jönnöm a beállítós táblácskához gombokat bizergálni. És hát, ha egyszer beindulok, akkor nincs megállás. Szóval magamhoz mérten türelmesen álltam és magamban dudorásztam boldogan, miközben a jövőbeli ellenfelem beállította a dolgokat és amint volt rá lehetőségem már le is okézom a cuccokat és futok is a kapuhoz.
A helyszínválasztás nem zavart, viszont kissé furcsa volt, hogy bár belépve a harci dolgaim voltak rajtam, egy pillanattal később, egy fürdőruha feszült rajtam. Nagyokat pislogva vizsgáltam meg narancssárga alapszínű, de fekete pöttyös bikinit és a melltartót, melyet csak úgy rám rakott a rendszer. Furi volt, de igazából nem zavart. Viszont kisé macerás lesz ebben rúgdosni, de hát így jártam. Meg is simiztem a gyűrűt, ami a lábaimra tekeredve létrehozta a fáslit, majd megindulok a csajszit keresgélni. Végül meg is billantom a távolban. Ekkor már teljesen felszerelte a fegyvereit, így a közelében meg is pillanthattam a méretes pajzsát és a fegyverét. Először lassan, majd egyre gyorsabban indulok meg felé és félúton kiáltozva integetek neki.
- Hahóóóó! Lovag-chan! Érkezeeeeeek!
Hangom átjárja a partot és rövidesen elég közel kerülök, hogy felszökkenjek és nagy lendülettel az „égből” érkezve támadjam meg. Lábam lilás színben kezd el izzani, ahogy aktiválom a képességem. Bár lovag lévén jobb lett volna páncéltörésre rámennem, úgy voltam, hogy a szokásos taktikámmal megyek. Hisz ha túlságosan menet közben tervezgetnék, félő, hogy a végén kisülne az agyam.


// képesség aktiváláspróba, ha sikeres és találok 42 FK-t vesztesz a következő köröd végéig, ha misselek akkor csak 21-et. //

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 225/225 CSP
Rinne (47. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 235/235 CSP
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Rinne Pént. Feb. 21 2020, 11:13

A kagylókeresés alaposan elterelte a figyelmét. Imádta a kagylókat, anno kisgyerekként órákat töltött azzal, hogy mindenféle színű és formájú kagylóhéjat szedegetett, aztán lelkesen mutogatta őket minden arrajárónak. Bár ha őszinte akarok lenni, mindent imádott, ami a tengerrel volt kapcsolatos, miért pont a kagylók lettek volna kivételek? Azért valahogy csak-csak bekúszott az elméje peremére, hogy miért is van most a homokos parton. Meglepetten húzta ki magát és nézett körbe, majd némi matatást követően felszerelkezett, bár a páncélzata nem jelent meg rajta, annak a pontjait átvette a fürdőruhája. Azonban ez nem zavarta abban, hogy visszatérjen az iménti elfoglaltságához, hiszen így már védve volt a támadások ellen, hogy nála volt a pajzsa. Biztonságban érezte magát. Talán ezért is észlelte későn, hogy az iménti lány rátámadott, hiszen még bőven turkálta a homokot, amikor a napot eltakarta a magasba szökkenő ellenfele. Mire felnézett, addigra Miko lába a mellkasába fúródott, Rinne pedig hátratántorodott a rúgás erejétől. Na nem mintha sok kárt tett volna benne, csak a páncélja töredéke tűnt el.
- Ez gonosz volt, nem is figyel...tél - jelentette ki tényszerűen. Nem, nem hallotta a kiáltást, talán azt se hallotta volna meg, ha egy repülő hajtóműve zúg a füle mellett. És még a rúgás után is kellett néhány pillanat, amíg újra ráébredt, hogy vissza is kéne támadni, mert azért vannak itt. Utána viszont meglepően fürgén ment át támadásba. Meglendítette a buzogányát, az alulról felfelé tartó mozdulattal felvert egy nagy csomó homokot, hogy ha nem is találja el ellenfelét az állán, akkor legalább homok menjen a szemébe. Mondjuk ha ezzel állon talál, én nem lennék a helyedben. Márpedig Rinnének szokása fejre támadni. Az okozza a legnagyobb kárt, nemde?


Támadás, mivel van rajtad páncél, ezért 74 sebzéssel.

Rinne (47. szint): 395/395 HP, 287 páncél, 188/235 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 21 2020, 11:13

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Rinne vs Miko 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 01 2020, 18:55

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Rinne vs Miko 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Rinne vs Miko 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Miko Vas. Márc. 01 2020, 18:56

Nagyokat pislogtam a szavaira, hisz nem igazán számoltam erre a féle kirohanásra.
- Hm? De én figyeltem… hogy tudtalak volna támadni, ha nem is figyelek? Nem értem. – döntöm el kissé a fejemet, furcsállóan nézve a lányt.
Már azon járt az agyam, hogy megkérdem ire gondolt, amikor a lány fegyvere már lendült is, melyet én hátrébb szökkenve szerencsére elkerültem. Kezdeti furcsálló tekintetem, most ismét izgatottan csillogott és alig vártam, hogy folytassuk. Persze eleinte a pajzsos csajszi valamit keresett a homokba, de fú az is lehetett, hogy csapdát állított! De én nem vagyok ilyen buta, hogy belesétáljak, mivel láttam, hogy mit csinált, így nem fogok arra menni HÁHÁHÁ! Mindenesetre bár neki több időbe telt, míg támadt (gondolom a lassabb gyorsaság, vagy fegyverkezelés miatt lehet), nekem nem voltak ilyen gondjaim és azonnal támadásba indultam. Lábamon villant a cipellő és ezzel egyidőben a pajzsát is megpróbálom átzúzni. Múltkor Hinari-nyannal folytatott küzdelem alatt a fegyvere átváltozott olyanná, mint az enyém. Kíváncsi vagyok, hogy ő állította be úgy, vagy a fegyverem ilyen szipi-szupi, hogy ilyeneket is tud. Persze ha van rá módim, akkor megpróbálom kirúgni a kezéből a pajzsot, sőt ha ügyes vagyok, akkor még röptébe el is kapnám a fegyvert, hogy megmutassam milyen badass is vagyok. Ó igen. Ha ez sikerülne, akkor Riko-nyan biztos büszke lenne rám! Jaj de kár, hogy nincs itt most a drága nővérkém… No, mindegy. Nem adhatom meg magamnak azt a féle luxust, hogy elmélázzak a meccsek közepe alatt, hisz rossz tapasztalataim vannak az efféle… tapasztalatokban? Hm… furi ez a nyelv. Na mindegy, viszont mélyen remélem, hogy izgalmas meccs elé nézek, ami tele lesz izgalommal.


Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia támadás elvétéséhez 1-est és koponyát kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1.1+0.1+0.1 SP kiskörönként.)
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 3 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 159/225 CSP

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Rinne Szomb. Márc. 14 2020, 20:58

Most ő volt soros a pislogásban. Nem értette, miért nem érti a másik, amit mondott.
- Igen, te figyeltem, de én nem figyeltél! Nem fair! - magyarázta nagy hévvel, most már sokkal magabiztosabban megszólalva, mint az imént, hiszen nem javították ki, tehát fix, hogy jót mondott. Bár a nyelvhasználattal akadnak gondjai, a fegyvere cseppet sem dadogott a kezében. Minden lendítésében benne volt a gyilkos ösztön, nem fogta vissza magát. Nem tett különbséget ember és szörny között ha harcról volt szó, mint sokan mások. Eszébe se jutott, hogy másképp kéne viselkednie, esetleg kímélni a másikat, egy ilyen barátságos haddelhadd esetében sem. Persze ez a magabiztosság nem mindig eredményez sikert, hiszen a buzogány ezúttal nem akadt meg Miko fejében, hanem suhogó hangot hallatva reppent el előtte.
Védekezéssel nem törődött, hiszen bízott a pajzsában, bízott a páncélpontjaiban. Azon volt, hogy minél gyorsabban megfogja a lendületet vett fegyvert, és az irányítása alá vonja ismét. Az első mozdulatból már indította is a következőt, és bár maga a váltás majdnem megtréfálta a harcművész lányt, a rúgása mégis célt ért, bár nem a pajzson, hanem valahol Rinne derekán. Ugyanis a lovagot épp pördülés közben kapta el, egy 360 fokos fordulattal vett újabb lendületet, és ezúttal, szintén fejmagasságban, de most vertikális helyett horizontális mozdulattal támadt. A buzogány széles körívet leírva repült Miko halántéka felé, ugyanolyan gyilkos erővel, mint az előző támadás. Sőt, Rinne még a támasztékot se felejtette el, dobbantása újabb porfelhőt vert fel, bár ezúttal a homok nem fenyegette egyikük látását sem.
- Fegyverrel kéne támadnod, a rúgásaid gyengék - jegyezte meg a csapás után, bár továbbra is arra figyelt, hogy a mozdulatait egymásba fűzze. Már készítette is elő a következő támadását.


Újabb támadás 74 sebzéssel.

Rinne (47. szint): 395/395 HP, 219 páncél, 141/235 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 14 2020, 20:58

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Rinne vs Miko 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 10 2020, 13:34

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Rinne jutalma 125 exp és 300 arany.

Rinne: +25 pont
Miko: -39 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rinne vs Miko Empty Re: Rinne vs Miko

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.