Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keleti rész

+47
Kanami Minagawa
Leonard
Chakna
Tachibana Makoto
Nedzsem
Takara Kazutoshi
Nex
Nolan Daneworth
Rosalia
Arisu
Kazuma
Yue
Chancery
Asato
Cearso
Shukaku
Phobos
Meredith White
Jun
Saya
Kremylla Lyeen
Kyuushiro
Kokoro
Julia Redfox
Hinari
Aoi Shizuka
Hürrem
Ai Hane
Peter Worker
Aoishi Airi
Taidana
Miyazaki Momo
Zhel T. Everett
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyrena Juurei
Aiko
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Viola
Kimiko
Yoshiaga
Hitodama
Yuyume Aokii
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
51 posters

8 / 24 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Szer. Május 21 2014, 18:41

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Érdeklődve hallgatom Kyuushirot. Ő azért jobban tudja az itteni történéseket, megszokott eseményeket, mint mondjuk én, aki csak most jött vissza.
- Ahha. - Csak ennyit tudok kinyögni, ehhez se lehet nagyon hozzászólni. Inkább eltűnődve filozofálgatok, történetesen a nagy semmiről, hiszen lövésem sincs, mit is kéne még mindig tennem. Fogalmam sincs, hogy ez mekkora áttörésnek tűnik vagy számíthat, mégis igyekszek olyan arcot vágni, mint aki mindennel tisztában van, mint aki komolyan tudja, milyen nagy dolog ez. Holott egyáltalán nem vagyok tisztában semmivel. Hiszen én is csak kiléptem átmenetileg a játékból, de nem a valóságba kerültem vissza...
Megint lenyitom a menüt, keresgélek egy darabig, de a kilépést még mindig nem lelem sehol. Hát... Az rendben, hogy kiléptem egy időre. De nem oda, ahova mindenki nagy valószínűséggel szeretne, így nem hinném, hogy a rendszer vicceskedése bármire is felhasználható lehetne. El kell jutni a századik szintig, aztán ha az ottani lényt legyőztük, mehetünk dolgunkra.
Mikor a fiú válaszol a kérdésemre, kérdő pillantást kap válaszul. Kíváncsiságomat azonnal kielégíti további mondandójával.
- Tizenhármas?! - kiáltok fel megrökönyödve, majd az arcomra túlságosan kiülő érzelmeket igyekszek visszafogottabbá varázsolni - nem éppen sok sikerrel. Hát igen, nekem a tizenharmadik szint valami elérhetetlen álomnak számít. Hatalmas a szintkülönbség kettőnk közt, és most már tényleg biztos vagyok benne, hogy ő bizony egy-két csapással valóban lerepíthetne a képernyőről - már ha lenne itt olyan.
- Akkor... Ezek szerint... Te is újra meg kell ismerd a játékot? - nézek rá kissé zavartan, és persze kérdésemre egyértemű a válasz: igen. - Nah, de jó, akkor nem egyedül kell bajlódnom ennek az egész zűrzavarnak a kiismerésével - bólogatok elégedetten.
Az alig észrevehető fáradtság fölött elsiklok, észre se veszem, bármennyire is próbálok figyelni a másik reakcióira. Túl sok ez nekem. Visszakerülök, stresszelek, és úgy tűnik, teljesen fölöslegesen, kérdésekkel bombáznak, amit egy furcsa figura tesz fel. Igen, furcsa, mert szinte nincsenek arckifejezései.
Erre a gondolatra elhúzom a számat, és egy újabb eszméletlen marhaság jut eszembe, aminek hangot is adok. Óvatosan mellé lépek, mintha tartanék attól, hogy valamire készül.
- Nem rabolsz el a köpenyedet használva! - parancsolom (?), még ha a fiúnak nem is áll szándékában semmi. Amikor megbizonyosodok arról, hogy nincs gond, megbököm először a vállánál, aztán a mellkasánál, majd veszem a bátorságot is, hogy az arcán is ugyanezt a műveletet hajtsam végre, már ha engedi, és nem lép el tőlem. Ha van rá lehetőségem, akkor megfogom mindkét oldalon az arcát, és egy picit széthúzom, hogy ne fájjon. Fájjon? Jah, persze, itt nincs fájdalom, nem kell aggódnom, húzhatom annyira, amennyire akarom.
- Biztos, hogy nem vagy a játékba épített személyek közül valaki, aki mondjuk segít nekem megtanítani, hogy hogyan használjam a funkciókat? - teszem fel idétlen kérdésemet, majd tovább bökdösöm, már ha tudom.
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kyuushiro Szer. Május 21 2014, 20:32

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Ahha. Nem túl magvas és sokatmondó reakció, de mint mondtam: megértem. Valóban megrázó lehet ez az egész, és az sem meglepő, hogy ezt a menüje babrálásával próbálja... feldolgozni? Nem, inkább levezetni. A logoutot keresi? Valószínűleg. Ismerős az érzés, ahogy újra meg újra kipróbálja, hátha tévedett, hátha mégis ott van, hátha kiszabadulhat ebból a halálos csapsából... de nem, akárhogy keresi, nem lesz ott. Csak úgy juthatunk ki, ha beszállunk Kayaba játékába, elfogadjuk a játékszabályait, majd nekivágunk a felsőbb szinteknek... egész a századikig.
Más mód nincs. Csak a halál.
-Iiigen... - mondom kicsit megilletődve. Nem vagyok hozzászokva, hogy így meglepődjenek a szintemen. - De ez nem számít túl soknak. A frontharcosok már a tizenhatodik emeleten vannak, a legmagasabb játékos pedig szerintem elérhette a húszas, vagy akár huszonhármas szintet is. Bár pontos adatot nem tudok. - tény, hogy az első szinthez képest soknak tűnik a tizenhármas szint, ahhoz viszont sokat kell küzdenem, hogy az élen harcolóknak segíthessek.
Kremyllának pedig még többet. Már ha szándékában áll ilyesmi.
-Igen, nagyon úgy tűnik. Illetve... persze elég sok részletét ismerem, de így is nehéz dolgom lesz. - válaszolok, majd kissé meglepődöm. Kicsit fura, hogy egyből úgy gondol rám, mint egy partnerre, akivel közösen ismerheti ki a SAO rendszerét., az viszont még jobban, hogy ezt valahogy mégsem találom különösnek.
Miért is ne? Legalább nem egyedül kell vesződnöm ezzel az egésszel.
Azon viszont tényleg meglepődöm, hogy Mylla egyszerűen csak közelebb lép. A köpenyes megjegyzésre csak egy sóhajjal és egy pillatra lehunyt szemekkel reagálok, a bökdösésre viszont már összehúzom a szemem. Suspect
-Te meg mit... - eddig jutok, mert mire folytatnám, rángatni kezdi az arcom kétoldalról, mintha csak egy tárgy lennék. A kérdés már csak hab a tortán... mi? Hogy én NPC?
-Játékos vagyok, hé! - mondom, és felkapom a kezem, hogy védekezni tudjak.
Felkapom a kezem.
Fel.
Sajnos nem veszem figyelembe, hogy a lány itt áll közvetlenül előttem. És ha felemelem mindkét karom, akkor óhatatlanul is beleütköznek abba a részbe, ami a leginkább kiáll.
Pontosan.
Ártatlan vagyok! Én nem is akartam semmit! Két kézfejem viszont ezt meghazudtolandó tökéletes összhangban csapódik Mylla mellének: a bal oldali a jobbhoz, a jobb oldali a balhoz. Mesterien kiszámított szinkron, akkor sem sikerült volna jobban, ha szántszándékkal csinálom... és ez nem valószínű, hogy túl jó pont lesz Myllának.
Arcom természetesen azonnal vörös lesz, hátralépek egy aprót, és kezeim elkapom onnan.
-Izé, én... izé... - habogom, de természetesen nincs sok esély arra, hogy meggyőzzem igazamról a kardforgatót. Már csak azért is, mert ha azt mondanám, hogy 'sajnálom', akkor... nem mondanék igazat.
Hát na, fiú vagyok... ez kéretik megbocsátani nekem...
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal871/900Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Szer. Május 21 2014, 21:12

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Egyre több érzést lehet felfedezni Kyuushiro arcán, ezt pedig saját, professzionális teljesítményemnek könyvelek el. Le sem tagadhatom: büszke vagyok magamra, hogy reakcióimmal kiválthatok pár arckifejezést a másikból. Dagad a májam, körülbelül.
- Húszas? Harmincas? - Az ájulás környékén vagyok, ahogy belegondolok, micsoda pusztító ereje lehet azoknak, akik azon a szinten vannak. Hogy a fenébe fogok én felfejlődni addig? Már ha szándékomban áll, mert eddig eléggé riaszt a dolog, hogy meghalhatok. Egyértelműen kell mellém valaki, aki segít egy picikét az elején, aki meglökdös, aki taszigál maga előtt, míg képes leszek a saját lábamra állni. Csak lenne valaki...
Nem, Kyuushiroról szó sem lehet! Keresnem kell valaki olyat, akit hozzám hasonlóan kidobott a rendszer, és most ő is első szintű. A fiú csak felbosszantana a higgadtságával, és még ha fel is hozom annak az ötletét, hogy együtt ismerjük ki a rendszert, ha már ő is kimaradt egy ideig... Na nem, arról szó sem lehet! Csak példának hoztam fel, viccelődtem vele, nem áll szándékomban állandóan vele lógni, hogy fejlődjek, hogy ismerkedjek ezzel a játékkal.
Állandóan. Akkor már egy-két órát ki is bírnék mellette? Komolyan erre akarok kilyukadni akaratom ellenére is? Na nem, erről tegyünk le! Ki fogok akadni, ha így folytatom a saját magammal lejátszott vitát, és annak nem lesz jó vége!
És magamat fenyegetem... Teljes becsavarodás a tetőfokon!
Újabb érdekes arckifejezéseknek lehet szemtanúja az előttem lévő fiú, hiszen ugyanilyen érdekes gondolataim is vannak, nem beszélve arról, hogy saját magammal veszekszek. Kiforgatom a saját szavaimat, és arra reagálok. Egyszerűen... eszméletlen, mekkora bolond vagyok.
Bökdösésre összehúzott szem. Újabb visszajelzés! Jól haladok, ezt meg kell hagyni. Kíváncsi vagyok, vajon más is képes volt-e eljutni erre a szintre... Miért nem lehetne egy olyan játék, amiben Kyuushiro nyugalmát próbáljuk megtörni, majd felidegesíteni, aztán az őrületbe kergetni? Biztosan az lenne a kedvenc játékom! Valószínűleg csak a sikerélmény miatt.
- Játékos? - teszem fel a kérdést, és még folytatnám, ám a fiú is reagál mindeközben: felemeli a kezét, és a hirtelen érintésre egy kéjes nyögéssel válaszolok, ami így hangzik:
- Áhh.
//parancsoljatok Very Happy//
Talán pont a legérzékenyebb részt találta el, azt, ami könnyen ingerelhető... Onnan a nyögés. A reakciómon csak pislogok egy kicsit, mintha nem hinném el, és próbálom elhitetni magammal, hogy csak a képzeletem játszik. Aztán természetesen belepirulok, Kyuut persze nem engedem, megszorongatom a drága pofikáját, ami vörös ugyan, és valamit hebeg-habog, de nem igazán érdekel. Zavartságomon felülkerekedik a harag, és újra megrándul egy arcizmom. Ideges mosolyra húzom a számat, és míg előbb nem néztem Kyuushiro szemébe, most épp azt teszem: megemelem a fejem, és vészjósló pillantásommal szinte átdöföm őt.
- Te... ezt... direkt csináltad?! - üvöltök föl, aztán elengedem őt, és ha nem fut el, akkor a lehető leggyorsabban és legerősebben egy pofont mérek rá. Valószínűleg nem fog esni, lehet, lépnie se kell, hogy megtartsa egyensúlyát, de annak szívből örülnék, ha még egy pofont adna a fal.
Jelképesen is végighúzom kezemet az ellentétes felkaromon, mintha felhúznám ruhám fölsőjét, ugyanezt megismétlem a másik felkaromon is, azzal megragadom Kyuu ruháját - már ha nem védekezik valahogy.
- Legalább élvezted is? - suttogom nem kevés haraggal a hangomban. Gonosz mosolyra görbül a szám, fogaimat is kimutatom. Ha egy mesében lennénk, valószínűleg lehetne látni körülöttem a haragos lángokat, illetve az is feltűnhetne mindenkinek, hogy a fogaim hegyesek, és egy pár démonszarvacska nő a fejemen, szoknyám alól meg egy ugyanolyan pokolfajzatnak a farka lógna ki, amit idegesen rángatnék ide-oda, mint egy szintén ideges macska.
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Pént. Május 23 2014, 16:42

//Mirika//

Picit várnom kellett. A panel eltűnt, felbukkant egy másik. Mirika szeretné, ha csatlakoznál a céhéhez. Buta mosoly van az arcomon. Nem tudom levakarni. Nem is szeretném. Jó az, ha ott van. Jackal kíváncsian néz felfelé. Gombszemei csillognak, farka ütögeti a padlót. Mókás hangot ad ki vele. A gombokat nézem. A piros mindig az tagadást, tilosat jelentett. Szóval az nem. A kék akkor a jó. Mirika is végül ezt mondja. Bólintok, és felemelem a kezem. Nagyon-nagyon vigyázok, pedig könnyű. Elég messze vannak egymástól. A kékre nyomok, és minden megváltozik. Nincsenek fanfárok, nincs zene. A rendszer üdvözöl az Angelic Voice céhében. A sarokban is változik valami. A nevem mellett egy rajz bukkan fel. Ugyanolyan angyalszárnyak, mint Mirikánál. Elkerekedik a szemem, nem tudom, elhihetem-e. Az ujjaim reszketnek, ahogy felfelé nyúlok. Neki ez láthatatlan, tudom. Ő a másikat látja, a fejem felett. Én megérintem, úgy-ahogy, a rajzot. Nem érzem, de mégis jó. Forró lesz az arcom az izgalomtól. Olyan jó érzés, hogy sosem szeretnék lemondani róla.
Angyal lettem én is. Szinte érzem a levegőt. Édesebb, mint eddig volt. A vállaim csiklandoznak. Pedig nincsenek szárnyaim. Mirikának sincsenek. Aidornak sem voltak. Mégis olyan érzés, mintha lennének. És nagyon-nagyon jó.
-K-Köszönöm.
Lehajtom a fejem, a kezeimet összekulcsolom. Jack a térdeimre támasztja mancsait, úgy néz rám. Nyelvét lógatja, liheg. Vigyorog, örül ő is velem. Mosolygok rá, megsimogatom a fülét.
-És... tadaima.
Most először érzem azt, hogy ott vagyok, ahol lennem kell. Ezt le kell majd írnom. A naplóba, hogy sose felejtsem el. Talán anélkül sem fogom. De mindig jó biztosra menni. Még egy korty teám volt. Az izgalomra pont jó. Megnyugtat, már nem remegek annyira. Pedig az örömtől remegtem. Remélem, ez örökké fog tartani. Az angyalra nézek, a hajára, a homlokára.
-És... és most?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kyuushiro Szomb. Május 24 2014, 12:25

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

-Hát, legalábbis valami olyasmi. De ha akarjuk, simán feljuthatunk mi is odáig. - őszinte szavak? Igen, teljes mértékben. Hiszek benne, hogy ha közel másfél év alatt csak a tizenhatodik emeletig jutottak el, akkor megfelelő szorgalommal mi is fel tudunk zárkózni. - Nem lesz könnyű, persze, hogy nem, de lehetséges.
Az már megint más kérdés, hogy ezt vajon együtt tesszük-e? Neki szüksége van a segítségre, ez egyértelmű: nemcsak az ösztönzés, a lelkierő miatt, bár az is közrejátszik ebben. Egész egyszerűen nincs annyi tapasztalata, hogy kiismerje a játékot, a fejlődés könnyebb útjait, a megfelelő felszerelést a szintjéhez mérve, a statok helyes fejlesztési arányát... ezzel mind-mind meg kell még ismerkednie, de egyvalamivel legfőképp: ennek a játéknak a hangulatával. Tudni, hogy ez a halálos valóság illúziója, érezni, hogy bármelyik pillanatban meghalhat egy rosszul megtervezett kazamatától, mégis merészen próbálkozni; megtalálni a vékony határt az öngyilkosságnak tűnő cselekedetek és az ésszerű fejlődés között. Ez a legnehezebb feladat, és éppen ezért van nekem akkora előnyöm. Nem a számok miatt: lehetnék akár ötös vagy huszonötös szintű is, ugyanez lenne a helyzet.
Mikor a kezem... érdekes helyre téved (teljesen véletlenül... az más kérdés, hogy ez számomra nem túl kellemetlen), a reakció igencsak meglep. Olyannyira, hogy el is feledkezem zavaromról, legalábbis többnyire, és élvezettel figyelem Mylla vörösödő arcát.
Csak sajnos ő sem marad túl sokáig zavart.
A pofon meglep; igaz, hogy sokszoros gyorsaságom és fegyverkezelésem van, mégsem tudok kitérni. Még szerencse, hogy ebben a világban nincs fájdalom, így bizonyos értelemben büntetlen a tettem... habár ha Myllán múlna, nem csinálnék többet ilyet. Egyszerűen nem maradna végtagom rá.
Megtántorodom az ütéstől, habár egyensúlyom könnyedén visszanyerem. Ártatlan arccal nézek a lányra, aki valószínűleg most köt szövetséget a Sátánnal, hogy örök kárhozatba taszítsa lelkem, aztán épp elkezdeném mondani, hogy nem, nem direkt volt, stb... talán még egy hamis 'sajnálom'-mal is próbálkoznék, de nincs rá időm.
Mikor Mylla az újabb, talán választ sem váró kérdés után megragadja a ruhám, eszeveszettül pörgő elmémben egy gonosz ötlet merül fel. Valószínűleg át fogok törni néhány falat a kardforgató jóvoltából, de kit érdekel? Fájdalom nincs, az élmény pedig..
-Ááhh... - sóhajtok-nyögök fel, mikor a lány keze a mellkasomhoz ütődik, szakasztott úgy, mint Mylla az előbb. Persze ez az érintés engem nem ingerel, nem is valódi a hang, erre azonnal rájöhet; ugyanis az arcomra rögtön kiül a vigyor, és a démoni szemekbe nézek.
-Valahogy így csináltad, nem? - kérdezem a tőlem kitelő legártatlanabb hangon, ami szöges ellentétet alkot arcommal. - És még te kérdezel élvezetről? - majd várom a vihar kirobbanását.
Akkor is megéri!
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal871/900Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 24 2014, 12:37

Várakozással teli feszültség. Van ennél rosszabb is, de én akkor se csípem ezt a fajta idegességet, mindig összegyűröm vele a szoknyámat Rolling Eyes Most is, le se fogok merni nézni, mit tettem szegény jobb sorsra is érdemes ruhadarabbal... bár ez úgyis csak egy halom nulla és egyes x3 A lányka kezét szuggeráltam, bár azért nem kiguvadt szemekkel, de közel voltam hozzá azt hiszem @.@ És a pillanatban, amikor megnyomta a gombot, hirtelen a kék lett a legeslegkedvencebb színem az összes közül *.* Arra az egy pillanatra, mert aztán visszatértem a pinkhez. Az egy cuki szín, és nagyon illett hozzám :3 Mondjuk a fehér is jól állt... de nah, nem kellene elkalandoznom, azért mégis csak fontos dolog történt a szemem előtt *.* Felcsillantak a szemeim és azt hittem, mindjárt kiugrom a bőrömből örömömben. Arcomra is kiült a vidámságom, naná!
- Én köszönöm! Nem is tudod, milyen boldoggá tettél! - feleltem lelkesen, de a lányt elnézve az öröm kölcsönös volt. Az ő arca is sugárzott, legalábbis... azt hiszem. Ahhoz képest, amit eddig láttam tőle, feltétlenül vidámabbnak tűnt, izgatottnak. És én is az voltam, hiszen annyi idő után újra úgy éreztem, hogy van értelme annak, amit csinálok. Voltak idők, amikor együtt járkáltunk mindenfelé Kotával, Rinnel, Hokuval, Ayanival és Anattal meg Vio-channal. Most újra úgy éreztem, hogy még visszatérhetnek ezek a napok, még ha más is lesz, hiszen abból a csapatból már csak Aya-chan maradt meg.
- Okaeri, Kokoro-chan :3 - nevettem fel, és kicsit el is érzékenyültem. De nem ülhettem a babérjaimon, még rengeteg dolgom van! Először is felpattantam, megkerültem az asztalt, és magamhoz öleltem a lányt. Nem bírtam magammal.
- Most elmegyünk a boltba, aztán megmutatom a céhházat, és nemsokára bemutatlak a többieknek is :3 Tényleg, egyébként hol élsz? Fogadókban, vagy...? - kérdeztem, miközben elengedtem Kokorot és rápillantottam. A tornyot nem feltétlenül arra rendeztem be, hogy lakni is lehessen ott, de ha fogadóról-fogadóra jár, akkor valami helyet is kell neki kerítenem.
- Miért lettél idomár? Én árnyharcos vagyok, mert jobban bejön az a harcstílus, ha villámgyorsan, sok kis ütést vihetek be :3 - kezdtem vidám csevegésbe, miközben kézen fogtam legújabb pártfogoltamat, és miután fizettem a teákért, kikísértem a presszóból, és elindultam vele vissza a boltomhoz. Alig egy-két perc séta, de ha volt ott, akkor ő is tudja biztosan. És már pörgött is a fejemben, hogy mit adhatnék rá.

// Folytassuk itt //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Szomb. Május 24 2014, 13:09

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

- Ó, akkor a többes számot tekintve társulnál? - kérdezem enyhén meglepve, hiszen a 'mi' egyértelműen arra utal, hogy ő és én.
A még mindig zajló vitát saját magamban igyekszek lezárni. Most akkor, már ha benne van, társuljak? Ne társuljak? Keressek mást? Maradjak vele? Egyszerűen még mindig képtelen vagyok eldönteni. Annyi viszont bizonyos, hogy nem találkoztam hozzá hasonlóval. Az érzelmeket alig kifejező ember... Olyan távol áll tőlem, és talán az ehhez kapcsolódó félelem az, ami arra késztet, hogy ne akarjak vele lenni. Erre nincs más: egyszerűen egy félős nyúl vagyok, aki egy csomó marhaságot mond és tesz, aki néhanapján gonosz dolgokra is gondol. De tényleg. Az egy dolog, hogy félek a játékbeli halálomtól, ami a valóságbelit is okozza... De hogy egy olyantól féljek, akihez hasonlóval még nem találkoztam? Normális vagyok?
Képzeletben savanyú arccal filozofálgatok még mindig erről. Hát egyszerűen képtelen vagyok befejezni a magammal való vitát. Keresem az előnyöket, a hátrányokat, megpróbálok jósként a jövőbe látni, hogy ez mihez vezethet. Csak két lehetőséget látok: vagy katasztrófa lesz ebből, vagy nyugalom és béke. Hát... Ezt egy olyan is meg tudná állapítani, akinek az agyi szintje nulla, nem kell különösebb tehetség hozzá. De akkor most mi a fenét csináljak?! Majd sodródok az árral, meg van oldva. Bárcsak ez egy tényleges megoldás lenne...
Valószínűleg elég erőset ütöttem, azért a lendület nem volt kicsi, ennek ellenére sem a tenyerem nem fáj, sem Kyuu nem nyögött fel. Fene essen ebbe a világba ilyenkor! Nem tudok így rendesen megbüntetni senkit! És egy ilyen tettet nem lehet mással kifizettetni... Oké, pofon. De ha nem fáj, akkor hogyan jegyzi meg az a bizonyos illető, hogy ezt nagyon nem kéne? Sehogy. Főleg a hozzá hasonló, láthatóan neveletlen lurkók...
Kyuushiro kitér a kérdéseim elől, és engem utánoz, mire a zavar újra kiül az arcomra, ez pedig rákvörösségben nyilvánul meg. A vigyort látva ez pedig csak fokozódik, az agyam pedig kikapcsol: gondolkodni nem tudok. Direkt csinálja ez a kis...!
Behunyom a szemem, és úgy kezdem el őt rángatni.
- Fejezd be! Fejezd be! - üvöltöm. Kész káosz van elmémben, de a fiú rázását nem hagyom abba. - Nem! Nem így volt! Rosszul hallottad! Csak beképzelted! Hallod? Beképzelted! - folytatom. - Én nem adtam ki ilyen hangot! Nem én! Valaki mást hallottál! Lehet, a képzeleted játszik veled! Sőt, biztos!
Mindenféle idétlen érvet keresek, csak hogy valahogy sikerüljön elhitetnem: nem én adtam ki a hangot. Persze biztos vagyok benne, hogy erre semmi esélyem sincs, Kyuu az előbb tett arról tanubizonyságot, miféle okos gyerek. Nem fogom ezt lemosni magamról, attól tartok...
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jún. 01 2014, 18:40

- Indulhatunk fiúk-lányok? - Kiáltok fel a többieknek a az árkádok és a bejárati udvar találkozásánál várakozva. 3 órát mondtam találkozás időpontjának és ha én, a notórius késő itt tudok lenni időben, akkor ők is csipkedjék magukat. Igazán nem kellene kiöltözni a tizedik szint szafarijához, én magam is mellőzöm a vasalt inget és a zakót, hiszen a kényelmesebb most praktikus. Ugyanis ma van az a nagy nap, amikor elviszem a többieket is oda, ahova kinéztük Alexanderrel a leendő céhház helyét. Mármint az újét. Nincs tovább maradásom ezen a helyen és akik velem együtt harcoltak Reynail ellen, azok számára nem is kell magyaráznom, hogy miért nem. Ehhez képest Alex bizonyult a leglelkesebbnek a költözést illetőleg, bár voltak aggályai a szint magassága miatt. A céhünknek azonban minden tagja megvan már 10. szintű, ha pedig új tagokat veszünk föl a jövőben, azok számára pedig ott a kiképzőtiszt, amivel számukra is bejárható területté válik a szafari és Mashava City. Mondjuk a város nem lopta be magát a szívembe a maga puritán egyszerűségével, de már nem is vágyom annyira a Kezdetek városában tapasztalt nyüzsgésre. A bolt marad lent egyelőre ezen a szinten a Kereskedő negyedben, az Artes pláza túlságosan jól kiépített helyen van ahhoz, hogy a metropolisból felvigyük a 10. szint kietlen tájára.
Aldoka izgatottan köröz előttem, nem tudom mire fel ez a nagy bezsongása. Nem hiszem, hogy annak örülne, hogy teleportálnia kell, sőt abban sem vagyok biztos, hogy el akarja majd hagyni a Kezdetek városát és a jól bevált csavargós környékeit. A szafariban legfeljebb vadmacskákkal ismerkedhet, bár a Cityben is biztos akadna pár cicalány, aki megfelelne az ízlésének. Azonban tartok tőle, hogy a macska egyáltalán nem fog velem tartani ezután. Ezt is számításba vettem annak idején, de ha ennyire nem ragaszkodna hozzám, akkor jobb, ha még most válnak el az útjaink, bármennyire is rosszul fog esni. Egyre türelmetlenebbül topogok karba font kézzel, de amint megérkezik az első céhtag, máris megenyhülök és mosoly varázsolódik az arcomra.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Saya Vas. Jún. 01 2014, 22:08

-Nincs ruhááááám D:
~De van...~
-De nincs! >,<
~De van, az Istenit, tele van a szekrényed ruhával! Mindegyik ilyen fúj fehér meg egybe meg úristen...~
-Nem is. Van köztük egy fekete is. ˇ^ˇ
~Na látod.~
-De nincs ruháááám D:
Na, és ez az a pont, ahol a Hugi sikolt egy nagyot, be is kell fogjam a fülem, hiába csak én hallom, de akkor is olyan... dobhártya-szaggató. Aztán elvonul, mintha rápréselődne a koponyám hátsó falára, és csendben duzzog tovább. Pedig nem értem a baját. Tényleg nincs ruhám ._.
És ezen töprengve állok a dugig megtöltött szekrény előtt ._.
Na jó, pontosítok: nem tudom, mit vegyek fel. Mert az Anat mondta, hogy ma megyünk új helyet nézni a céhháznak. Tudom ám, hogy miért megyünk el; amiatt a nagy undi akármi miatt, amivel megküzdöttünk odalent. Reynail, ez volt a neve. És azt mondta, hogy az Anat fia. Ami hazugság, én tudom ám jól, mert nem hiszem el.
Végül kinyúlok, mert lassan tényleg ideje elkészülni, mert mindjárt idő van, és még le is kell szaladjak a bejárathoz. Felveszek valamit, aztán majd lesz valahogy.

~Végre. Már három sálat kötöttem...~
-Tényleg? Muti őket *.*
~Ez csak egy szólás.~
-Szóval majd később, oké \o/
~...~
Miután úgyis saját szobám van, meg minden, már merek hangosan is beszélni a Hugival, de csak amikor itt vagyunk. Odakint még mindig csak magamban szólok neki, de itt sokkal jobb érzés így beszélgetni. A tükörben alaposan megnézem magam, jónak találom a látványt, szóval szaladok is lefele a lépcsőkön, figyelmeztetve magamat, hogy innentől megint csak magamban beszéljek a Hugival.
-Aaaldoooooo! -kiabálok, mikor már elég közel vagyok, mert remélem, a cica majd jönni is fog. Szeretném megölgetni, mert olyan aranyos, meg kitűnően mutatna a képhez, ami azt ábrázolja, ahogy épp kinézek :3 Az Anat is ott van már, veszek egy mély levegőt, aztán úgy vágom magam haptákba, ahogy egyszer láttam ilyen katonás filmbe, és megpróbálok ige-igen komoly képet vágni.
-Megjöttem, uram! Ööö... Saya... ööö... izé... mi is a sima katona elnevezése...? O.o
~Röhejesen nézel ki...~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal3807/4100Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Jun Hétf. Jún. 02 2014, 15:03

Anat bejelentette, hogy ma végre meglessük a kiszemelt városkát ahova az új céhház kerülni fog. Őszintén szólva vegyes érzelmeim vannak azzal a várossal kapcsolatban, illetve a költözésről. Szerettem ezt a céhházat, viszont Reynail óta kicsit félelmetessé vált, és azóta már nem lehetek teljesen biztos abban, hogy abban a gödörben már tényleg nincs semmi sem. Viszont tömérdek jó emlék köt ide. A sárkányeregetés, a délutáni  teázások, a játékok. Talán cseppet hiányozni fog, de nem annyira, hogy elvegye a kedvem, és amúgy is vonz a gondolata annak, hogy egy új környéket ismerhessek meg. Ha a tízes szinten nincsenek olyan jól felszerelt cukrászdák, és boltok mint az első szinten akkor majd vissza-visszatérek beszerzőútra. Már elég régóta hánykódok az ágyamon, forgolódok össze vissza. Időnként végigtrappolok a szobán, igazgatom a ruhám. Ezúttal egy aranyos pöttyös nadrágot húztam magamra, ebben az időben nincs is jobb mint egy kényelmes kissé buggyos rövidnadrág. Arról meg nem is beszélve, hogy a tízes szinten lehet éppen hatalmas szélvihar tombol. Akkor pedig egyáltalán nem lenne kedvem folyton folyvást igazgatni, meg lelapítani a ruhám. Ez így tökéletes, ahogy van. Az órára pillantva meggyőződtem arról, hogy már nincs sok idő, talán ideje lenne kimenni a megbeszélt találkozóhelyhez. Viszont Anatot ismerve biztos, hogy késni fog, ezért mégis inkább úgy döntöttem, hogy a konyha felé veszem az irányt, és összeállítok egy piknikes kosarat. Arról nem volt szó, hogy mennyi ideig leszünk távol, és talán még egy kis lazsálásra is lesz lehetőség. Összedobtam néhány szendvicset a konyhában talált alapanyagokból, a jártasságom talán elég ahhoz, hogy finomra sikeredjenek. Illetve még néhány könnyen szállítható süteményt is bedobáltam egy frissen tartó dobozkába. Saya-chan biztos odalesz értük. Némi ital beszerzése és már mehettem is kifelé. Hamarosan Anat hangja üti meg a fülem. Biztosan izgatott, hogy már kint vár.
- Egy pillanat! - kiáltottam vissza, majd két kézzel szorongatva a kosarat, gyorsabbra, már-már kocogtam kifelé, közben előttem fordult ki Saya-chan is, majd megálltam mellette, és szalutáltam.
- Jun és Saya-chan szolgálatra jelentkezik! - húztam ki magam, majd elnevettem magam - Hoztam egy kis kaját, hátha eltart egy darabig a városnézés... - emeltem fel a kosárkát, amit gondosan lefedtem egy piros ronggyal.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal3984/4100Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Halász Alex Szer. Jún. 04 2014, 00:04

Egészen odáig nem volt késésben, amíg az a minden lében kanál "pet" rá nem mászott! 🇳🇴Mivel volt már ilyen állatja, és amúgy se volt az a tipikus hüllő, ~ tele tollakkal ~ , nem mondhatni, hogy kirázta a hideg, de azért végig futott a hátán valami. Lehet, hogy pont neve nincs Kajmászörnyink.  :S Pedig olyan jól eltervezett mindent! Felvett valami lenge de még nem teljesen nyárias fölsőt, hozzá egy menő rövid nadrágott, mert tűzött a nap és úgy hírlett, hoyg a szafarin is jó az idő. Ott valamiért mindig a legjobb időt generálja a rendszer, vagy eddig csak ő volt ilyen szerencsés, hogy ilyen időkben került oda? Na oda se neki, remélhetőleg nem ezekben  a napokban fog megfordulni a szerencséje. Azért biztos ami biztos betett az inventoryba egy hosszabb nadrágot, meg esernyőt. Azt a nagyobb fajtát, amelyiket akár sétapálcának is lehet használni, és nagy a hossztávja akár alá férhet még egy Esu chan is. Yappary, az a lány mostanában túl zárkózott. A Húsvéti akció óta nem látta. Az ő hibája lenne? 🇳🇴Pedig bocsánatot kért tőle. Eldöntötte, hogy be fog kopogni a lány szobájába, talán bent van. Reméli, hogy ezen az úton velük fog tartani. Nem reagált semmit arra sem, hogy költözni mennek. Talán nem akarna? De hát, meg lehet érteni Anatot, és a helyszínváltozás ő szerinte mindenkinek csak jót tehet. Már azt is eldöntötte, hogy a saját szobáját is át fogja egy sokkal kevésbé rejtőzködő ember apartmanjává változtatni. ^^
Teljesen belelkesült, s ekkor, amikor valójában nem is tudta miért ült le a cipőjét felvenni, a Kajmán ráakaszkodott és a fejére ült. ---
A kék fölsőben és fekete nadrágban jelent meg, nah meg a színes "állattal" a fején, eléggé fancsali képet vágva hozzá.
Anat le is olvashatta róla a "így tuti nem megyek védett övezeten kívülre" jelzést.
- Nem tudom levenni. ._. - Jegyezte meg fanyarul, mikor már mindenki megcsodálhatta a kócos haját, amin a kajmán terpeszkedik el vigyorogva. Azzal karba tette a kezét. Lehetséges, hogy ez a kis mob megérezte, hogy költözködnek, és nem akar lemaradni? O.o
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal5187/5300Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Meredith White Szer. Jún. 04 2014, 07:49

A szobám ajtajában álltam és úgy tekintettem rá, mintha már búcsúznék tőle. Persze ez még napok kérdése volt, de nem akartam távozni. Jó volt itt, szerettem a szobámat és tudtam, hogy ez a varázslatos hely, a növények már nem lesznek ugyanolyanok egy másik házban. De hát menni akartak, talán ettől jobb lesz majd Anatnak és emiatt a gondolat miatt nem ellenkeztem. Segíteni kellett a Vezérnek és nem a terhére lenni.
Egy kék egybe ruha volt rajtam. Hosszú szoknyarésszel és a ruha ujjai az alkaromig leértek. A ruha szűk volt, a szoknya részt leszámítva egészen testhez álló, de a lentebbi részek sem távolodtak el úgy a lábaimtól, mint egy régies buggyos szoknyánál. A nyakamban egy zöld kendő volt, aminek a közepén egy fehér kéz lenyomata díszelgett. Az Artes szimbóluma, bár a céh jele nem az én tenyeremet mintázta ellentéttel a kendőn levő lenyomattal. Szép volt és egyedi. Szerettem az egyedi felszereléseket és kiegészítőket.
Ha lett volna zsebe a ruhámnak, úgy használtam volna, de annak hiányába csak tehetetlenül lógtak a  karjaim a testem mellett. Nem voltam a leglelkesebb, ez látszott is rajtam, de azért igyekeztem mosolyt erőltetni az arcomra, miként megérkeztem a többiekhez. Alex nevetséges volt a fején azzal az ízével és Jun és Saya is jelen volt már. Anat már várt, talán késhettem pár percet. Utoljára csak az  elindulás pillanatában tekintettem rá az órára.
- Itt vagyok, Boss. - és ütöttem meg az öklömmel a vállát. Olyan testvériesen, sem mint másképp – Tehát az új céhház, mi? - fontam keresztbe magam előtt a karjaim – Milyen túrára el nem rángatsz te engem. - és öltöttem rá a nyelvem gyerekesen.
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal791/800Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (791/800)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Phobos Pént. Jún. 06 2014, 19:21


Fura volt olyan helytől megválni, amit idáig otthonnak neveztem. A szó idegenszerűen hangzott ugyan, de meleg érzés fogott el, ahányszor rágondoltam vagy kiejtettem: otthon. Egy olyan helyet foglalt magába, ahol az idegen sokáig - akár egész élete során - tartózkodik - de ez részben ellentmondásos volt, hiszen tudtam, hogy még az emlékek híja ellenére tartoztam valahova. Az éjszakai mesék sokszor egy helyre kalauzoltak, ami ezt az érzést nyújtotta. Túl sokszor szerepelt álmaimban, hogy ne legyek képes összekeverni a dolgokat. Tudtam: az a bizonyos kastély az igazi otthonom, noha Aincradban a Limenben kell élnem - mert a Limen már az életem része lett. Nem tagadtam le. Örültem, amiért biztos helyre kerültem. Éreztem, hogy jól döntöttem és nem is bántam meg, amikor néhány hónapja Anat ajánlatát kétségek között ugyan, de elfogadtam. A feltételhez kötött elfogadás a tipródásom záloga volt, de amint láttam, ő milyen elszánt a céhét illetően, már nem tagadhattam: már az Artes puszta említésével is szimpatizáltam - és nem is csalódtam. A Limen olyan hely volt, ahol nem zavartak, de az ottaniak néhanap foglalkoztak a másikkal, engem is beleértvén. Nem vártak el tőlem semmit sem, mégis kötelességnek éreztem felkelni a zongorapadról, s a többi frontharcossal karöltve segíteni a szintek megtisztításában.
Az Artes eszmeiségéről való véleményem és érzésem mit sem változott, de most, ahogyan az ajtóm előtt álltam, és ujjaimat a kilincsen táncoltattam, szomorkás mosolyt eresztettem el. A szoba teljesen üres volt már, csak a kék csíkos tapéta keltette bennem azt a felismerést, hogy ez a helyiség az én lakhelyemként, otthonomként szolgált. A tudat, miszerint a régitől muszáj lesz megválni, felkavart - még sosem éreztem ilyesmit azelőtt. Nemigen dönthettem el, hogy ijedjek-e meg, vagy örüljek a tudatnak, miszerint napról napra jobban hasonlítok rájuk. Talán egyszerre mindkettő. Nem tudom, bár nem is érdekel annyira. Még utoljára körbenéztem a kiüresedett lakhelyen, mielőtt fennhangon eleresztettem volna egy "Ég veled"-et... a "Viszlát"-ot lehetetlenség volt kimondani, mert az azt jelentené, hogy még visszatérek - de nem. Fejemet megrázva hagytam el a helyiséget. Az okosnak tűnő idegenek ilyenkor azt mondanák, hogy magunk mögött kell hagyni a múltat. Anat így tett, persze vele együtt az egész céhnek mozdulnia kellett. Nem bántam.
A többiek vártak, és én mentem: már nem csak kötelességből, hanem mert így akartam. Már nem úgy éreztem, hogy az Artest szolgálni kell - erre Esu tanított. Követtem a legerősebb vágyat, ami odabent volt - és ha erős kétséget éreztem, a fantomok mellettem voltak, hogy segítsenek. Így koptatta patáit Sleipnir, szorosan mellettem. Nem mondtunk semmit sem, egy-egy bólintással köszöntöttem őket, akiket már alapos okkal nevezhettem a társaimnak. A búcsúzás kissé szomorkás íze kezdett elmúlni. Elégedetten mosolyogtam, miközben az indulásra vártam... nem. Vártunk.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal10/2900Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Jún. 10 2014, 17:25

Azt hiszem, túl szentimentális vagyok. >.< Sosem gondoltam annak magam. Ugyanis nem vagyok az a típus, aki ajándékokat adogat másnak. Itt egy kis cukiság, ott egy kulcstartó meg anyám tudja micsoda "marhaságok". Viszont bármit, amit kapok, legyen az már 10 éves vagy széttörve vagy elhervadva, azt megtartom. Nem... ez nem simán szentimentalizmus. Ez önzőség. >< Én nem adok, de amim van, azt képtelen vagyok elhagyni. Rossz ember vagyok... Tudom. Hallottam Anat hangját az ablakból. De én mégis mozdulatlanul ültem az ágyamon felhúzott térdekkel átölelve azt. Én szerettem a Liment. Ez volt az otthonom. Olyan ember vagyok, akinek kellenek olyan dolgok, amik állandóak, amikbe kapaszkodhat. Ide jöttem haza aludni, itt éltem az életem, míg fogadókban aludtam egy senkinek éreztem magam. De Anat megadta mindazt, amire egy embernek szüksége van. Családot és otthont. Egész életemben költözködtem. Csak a való életben 5 különböző városban és 6 házban éltem. Így... csak nem eshet annyira nehezemre innen is elmenni. A saját szobám... Az udvar... Jobban összehúztam magam. Talán mégis jobb, hogy elmegyünk. Túl sok emlék van az udvarról és erről a házról, amik mostanra fájdalmasak lettek. Mégis olyan nehéz elszakadni tőlük? Új életet kezdeni újra? Nem önzőség ez Anat részéről? Csak mert képtelen a félelmeivel szembenézni, azért akarja elköltöztetni a csapatot? Próbáltam lenyugtatni magam, s végiggondolni, mit tennék Anat helyében. Talán ugyanazt. Igen, ugyanazt. Ezért sem mozdultam még. Nem mehetek le a színe elé, míg nem hiszek abban teljesen, hogy jól döntött. Hogyan támogathatnám félszívvel? Szeretem és tisztelem őt. Nem hazudhatok neki. Inkább most haragudjon rám, hogy megvárakoztatom. De mit fog tenni, ha kések? Fejbe vág? Követeli, hogy magyarázzam meg késésem okát? Nem. Azt fogja hinni, női mivoltomhoz tartozik, hogy esetleg nem találtam magamnak megfelelő ruhát, vagy éppen még ez vagy az jut eszembe. Nem... már nagyon rég elkészültem, s összepakoltam. Csak még nem volt erőm. Nem tudok őszintén a szemébe mosolyogni. Ren, Vio... Előbbivel voltam a legjobb kapcsolatban, s amennyire akkor jó volt a kapcsolatunk, annyira rossz most. Vio meg... egyszerűen meghalt. Meghalt Tiffani, Luv... Anat jutott eszembe. Nem lehetett neki könnyű... Neki aztán tényleg nem. Nem csak azért, mert Violával szerették egymást, hanem mint céhvezér is... talán kudarcnak élte meg, hogy ennyi embert elvesztett. Főleg... hogy egy kislányt is. Vajon mire gondol, amikor Sayára tekint? "Oh, csak nehogy ő is meghaljon". Talán erre? Én vajon mit tehetnék érte? Semmit, csak kitartani mellette mindvégig. Megérdemli. Felálltam, s sóhajtottam egyet. Lehet, hogy nem könnyű itt hagyni ezt a helyet, de bízok Anat döntésében. Ráadásul talán tényleg jobb itt hagyni ezt a szomorú helyet, mert mindennek halálszaga van. Mert ha elmegyek azon ajtók előtt, amelyben a halottak laktak, mindig elszorul a szívem. Ezt az újabb tagok már nem érthetik talán. Nem baj, addig jó nekik, míg sok mindenről nem tudnak. Öregnek érzem most magam. Anat után én vagyok a leghosszabb ideje tag. Így olyannak kell lennem, akire számíthat. Támogatnom kell őt mindvégig! Smile Erre gondolva sokkal nyugodtabb voltam most már, s én magam is könnyebb szívvel képes voltam elhagynia szobámat. Viszlát szomorúság, viszlát szép, de fájdalmas emlékek! Új élet vár, úr reménységgel, új, és szeretetreméltó tagokkal. Bár Anat kezdetek óta velünk van, s remélem, mindvégig velük is marad. Lementem hát, s kiléptem a bejárati ajtón.
- Bocsi a késésért, hát tudjátok hogy megy ez! ^^
Majd Alexre néztem kissé meglepetten.
- Így akarsz jönni? O.o
Összecsaptam a tenyeremet.
- Hajrá! Menjünk!
Emeltem fel egyik kezem lelkesítve a bandát, s mosolyogtam, ahogyan csak telt tőlem. Közben azonban arra gondoltam... nem is... azért könyörögtem, hogy végre igazán boldog lehessen Anat.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal1900/1900Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jún. 11 2014, 10:32

/ Nagyon kedvesek és meghatóak a postjaitok, igazán öröm őket olvasni! /

Bosszússágom csupán addig tartott, amíg fel nem kiabáltam. Pár pillanatig még járatom a lábam, de a türelmetlen topogásom átvált ütemes dobbantássá, s az egyik számot kezdem dúdolni, amivel az AincradStarsra készülünk. Az elsőként megjelenő Saya óriási mosolyt csal az arcomra és nem állhatom meg, hogy fel ne kapjam kicsit, hogy megszeretgethessem. - Ki az én pindurim? - és magamhoz ölelve megpördülök vele egyszer. Aztán hagyom, hogy cicázzon egy kicsit, amíg a többiek is befutnak. Aldo önfeláldozóan tűri a nyúzást.
- Azt hiszem a közleány megteszi Very Happy- válaszolok a kislánynak, miközben befut Jun is a süteményekkel. A szám egy tökéletesen kerek O-t formál a kosárka piros takarója alá lesve és a nyalánkságokat meglátva, kis híján elcsöppen a nyálacskám, de igyekszem visszafogni magam. Az, hogy nemrég ebédeltem, még nem jelenti azt, hogy ne tudnék bepuszilni pár finom falatot.
Alex láttán ahelyett, hogy facepalmolnék, inkább csak vigyorgok és ujjammal böködni kezdem a kajmánszörnyet, hátha leesik a fejéről, de úgy tűnik kitartó jószág. Ekkor érkezik az öklözés a vállamba Meredithtől, amit gondolkodás nélkül viszonzok, persze csak finoman, nehogy elrepítsem x) Felüdített, hogy Gilbertet is mosolyogni láttam és Esu is nagyon lelkesnek tűnt. Együtt a nagy csapat! \o/
- Mielőtt indulnánk, szeretnék bevezetni egy új Artes szokást! Alkossunk kört! Fogjátok meg egymás derekát vagy vállát! - S én magam is így teszek: elkapom esu derekát és gyengéden magamhoz húzom, míg másik karommal átölelem Gilbert lapockáját. - Kérek egy csapatölelést! - És villantok egy ezer vattos vigyort. Aldo cica közben a kialakulni látszó kör közepére oson, hogy kis cicakirályként ott trónolhasson köztünk, mintha csak őt ünnepelnénk.
A teleport kapu felé menetelve megpróbálom elcsípni Sayat, hogy a nyakamba ültethessem. Így lenne a legkisebb kislányból a legnagyobb. Aldo jól előrerohan, teljesen szemelől veszítem. Lehet nem is velünk akart jönni, csak kihasználta, hogy nem leszünk otthon és így ő is meglóghat pár órára.
- Ahova most viszlek benneteket, az csak a leendő helye lenne az új Limennek. Ha mindenkinek tetszik, akkor megbízom az építészeket a kivitelezésről. Viszont szeretném, ha olyan lenne az új ház, ami mindenkinek tetszik - magyarázom a többieknek, igyekezve mindenkivel tartani a szemkontaktust séta közben - Éppen ezért szeretném, ha mindenki elmondaná a vágyait. Kis patak vagy nagy medence, az mindegy, csak soroljátok. Mer jegyzetelnél nekem, kérlek?  

/Ayato hiányát kénytelen vagyok ignorálni./
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Saya Szer. Jún. 11 2014, 11:40

-Éééén \o/ Ugye én? O.o -emelem fel a kezeimet, és először nagyon magabiztosan mondom ám, de aztán inkább úgy gondolom, hogy nem is vagyok ebben olyan biztos, és olyankor jobb, ha megkérdezi a dolgokat az ember O.o
Közben megjönnek sorban  többiek, a Jun, az Alex meg a muris kajmánja, ami a krokodil egy fajtája, de ez elég pici hozzá o/ Mondjuk én soha nem merek hozzányúlni, mert hátha leharapja egy ujjam O.o Aztán a Mer, az Esu és a Raven is, mindenkinek köszönök, a Ravenhez még oda is szaladok, hogy megöleljem, mert ő megérdemli \o/ Najó, a többiek is, de most túl nagy a forgalom hirtelen és csak kapkodom a fejem Rolling Eyes A Hugi az visszavonult, ahogy egyre többen lettünk. Nem szereti, mikor ilyen csapatosan vonulunk és nincs harc a közelben.
Ayato hiányzik, de ő egy ideje már folyton, nagyon rég nem láttam... illetőleg őt még sosem láttam O,o Csak tudom, hogy neki kígyója van. Mármint izé, olyan igazi, mint a Kobura Embarassed
Aztán az Anat szól, hogy körözzünk, mármint nem bűnözőt, hanem hogy mi alkossunk kört \o Én rögvest a Raven mellé pattanok és megfogom a kezét, aztán nézem, hogy ki jön a másik oldalamra o/ A Hugi az morog, hogy mennyire nincs kedve hozzá, de vigyorogva figyelmen kívül hagyom :]
Mikor megvagyunk, mármint az Anat elengedi az Esuékat, az Aldohoz szaladok és felkapom \o/ Nehogy a kicsi lábain tipegve lemaradjon majd mögöttünk. Mondjuk rövid időn belül elengedem, mert aztán az Anat engem kap fel, mint ahogy én az előbb az Aldot, és nem tudom, a macska mennyire akarja a magaslatot, meg nem is tudnék kapaszkodni meg még őt is fogni. A jelek szerint mondjuk őt nem zavarja, mert előreszaladt, de én több ideig látom, mint az Anat :3
-Hmmmmöööö...... -töprengek, hogy én mit akarhatnék az új házba, de semmi nem jut eszembe O.o Nekem tetszett a régi, de ha költözünk, akkor ne legyen teljesen ugyanolyan. -Nekem legyen szobám megint \o/ Ez kikötés ˇ^ˇ És legyen benne tükör a Hu... a... a húú-zásra, hogy dejól nézek ki *.*
~Saya. Még egy ilyen, és szét fogom roppantani az agyad.~
De az nekem itt nincs is Razz A kinti testemben van Razz De amúgy igazad van, majdnem elszóltam magam... >.> Bele is pirulok, de szerencsére most úgyis az Anat feje fölé magasodok, szóval nem látja. Inkább folytatom is gyorsan \o
-Meg legyen próbaterem, meg kert meg a Hisame-szobor \o/ Azt ugye áthozzuk? :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal3807/4100Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Jun Szer. Jún. 11 2014, 17:26

Önfeledten, széles mosollyal az arcomon rohantam ki a céhházból, hogy beérjem Saya-chant és egyszerre üdvözölhessük Anatot, de ö mégis kicsit gyorsabb volt nálam. Azok a fránya kanyarok... ha egy-két ponttal gyorsabb lettem volna, most tökéletes kétfős sorfalat állhattunk volna. De így is tökéletes. Közvetlenül utánam már érkeztek is a többiek. Alex a fején a fura kis bigyójával, megnevettetett.
- eeeh, szóval ki is a főnők Al apartmanjában? A kajmánszörny? - kuncogtam picit, miközben húztam a fiú agyát. Majd az érkező lányokat öleléssel üdvözöltem. Elsőként Mer-chanhoz rohantam oda aki pillanatok alatt bukkant fel a semmiből, és mire kiszúrtam már Anatot taperolta. Hátulról csaptam le rá, átfonva a kezeimet a dereka körül.
- Muu Mer-chan milyen csinos ma is. - ölelgettem meg picikét, majd rohantam is Esu-chanhoz, akivel ugyan még nem sokat beszélgettem de mégsem hagyhattam ki a mulatságból. Jó volt látni, hogy széles mosollyal az arcán lépett ki a céhházból, ezért én is hasonlóan széles mosolyt varázsoltam az arcomra, és úgy repültem a karjaiba. Ravennek is természetesen köszöntem a megfelelő módon. Őt azonban nem ölelgettem meg vagy cukkoltam. Már indulásra készen álltunk, Ayato most sem jelent meg, habár nem mintha túlságosan is sokat számítana a jelenléte számomra. Eddig sem ismertem túlságosan, az a rövidke beszélgetéseink alatt is csak annyit tudtam meg róla, hogy önimádó. A kígyóktól pedig kiver a víz, szóval jobb is, hogy nincs itt. Kérdőn néztem Anatra és az ö új szokás ötletére, először nem értettem mit is akar, de a kezdeményező lépésére én is azonnal reagáltam.
- Oh értem már! - motyorásztam magamban, majd elkaptam Alex kezét, majd Saya-chan kezét, és becsatlakoztattam magunkat a körbe. Talán az lenne a legizgalmasabb ha Mer-channal ketten fognánk közre Al-t, viszont ez nem biztos, hogy sikerülni fog. Annyi biztos, hogy erősen szuggeráltam a vöröskét, hogy fogja meg Al kezét, de, hogy ö ebből mennyit vesz le az már rajta áll. Az ölelést követően már indultunk is a célállomásunk felé, óvatosan lóbáltam a kosarat, kicsit fura volt, hogy nem pattoghattam olyannyira mint amennyire azt szoktam. Óvatosnak kellett lennem, hogy ne törjek össze semmit sem a kosárban. Anat ajánlatán, azonnal elgondolkodtam, mit is látnék szívesen az új céhházban.
- Egy kellemes placc az udvaron ahol lehet teázni! Elegáns asztalokkal, és székekkel. Nekem ez bőven elég. -  mosolyogtam a többiekre, nem akartam telhetetlennek tűnni. Így is már rengeteget tettek értem, nem akarok visszaélni a kedvességükkel. A lelkiismeret már egy ideje amúgy is gyötör, hogy fele annyit sem tudtam még adni, mint amennyit kaptam. - A céhház mekkora lesz? - kíváncsiskodtam picikét, a régi talán túlságosan is hatalmas, túl nagy ahhoz, hogy kihasználjuk, ezért is érdekelne, hogy vajon a mostani is tartja majd magát méretileg, vagy ezúttal egy kisebbel villoghatunk.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal3984/4100Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Jún. 15 2014, 13:12

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

-Ki tudja? - kérdezek vissza, s ebből az egyértelmű reakcióból valószínűleg rögtön megért mindent, az összefüggések világossá válnak előtte, s tudomására hozom a döntésem.
Jó, ez utóbbi igaz is... hisz még nem döntöttem sehogy.
Nem lenne rossz, az tény. Társakkal mindig jobb fejlődni, mint egyedül, s ebben az sem zavar, hogy egyes szintű. Majd segítek neki... miért ne? Csakhogy az is kérdéses, hogy ő akarja-e... másrészt... nem biztos, hogy ez a társulás minden szempontból előnyös lenne. Ne kérdezzen senki semmit, még én sem tudom, hogy értem ezt, de az alapvető... gyanakvás, bizonytalanság bennem is megvan.
Még.
Ohh, igen, az érdekes történések... már tényleg elmúlt a zavarom, s hogy mitől? Tudja a franc, de nem is igazán érdekel. Jó volt, nem is kérdéses (valószínűleg Mylla számára sem), de vajon csak nekem? Nem erre utalt a...
...de ezt miért csak gondolom? Úgy sokkal viccesebb, ha hangosan is kimondom.
Rángat. Nem tehetek mást, rázkódom, illetve... dehogynem. Simán ellökhetném, hisz a statjaim sokszorosak, és még félnem sem kellene... védett területen nem sebződhet.
-Nem te voltál? Hát akkor ki? - kérdezem ártatlanul. - [b]Nem látok mást, aki felnyöghetett volna, na meg másnak nem is értem hozzá a... - elharapom a mondatot, bár elég valószínű, hogy erre nem is lesz szükség. Azonban ha Mylla nem üvölti túl vérben forgó szemekkel a hangom, és nem tépkedi ki egyesével a végtagjaim, akkor sem folytatom, csak az arcát fürkészem vigyorogva.
Szemétség? Hát na, szemét vagyok. Vállalom.
-Egyébként ha szóhoz is juthatok, nem direkt volt. - mondom egy pillanatra komoly(abb)á váló arccal, mikor Mylla elhallgat (vagy ha meg sem szólal, akkor rögtön). - Még mindig NPC-nek hiszel? -újra elvigyorodom, és kíváncsian várom a költői kérdésre adott költői választ.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal871/900Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Kedd Jún. 17 2014, 18:12

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Egyértelmű kérdésre kétes válasz. Na igen, ez minden, csak nem jó. Nem tetszik nekem, hogy ennyire nem akarja elárulni, mi jár a fejében. Karba teszem a kezem, és arcomon újra a hisztis vonások dominálnak. Hát most na, túlságosan nyílt és őszinte vagyok, nem tudok uralkodni az arckifejezéseimen. Lehetetlen feladat lenne számomra!
A rángatást folytatom, míg magyarázok, és szavaimat természetesen Kyuu sem hagyhatja figyelmen kívül: muszáj neki mondania erre valamit. Nem tudná egyszerűen csak befogni a száját, és nem zavarba hozni? Komolyan ennyire szeret szívatni másokat, jelen esetben engem? Fogadok, hogy valami ínyenc falat lehetek a számára, ha már ennyi idő után nem hagyott lógva. Várjunk csak! Neki pár pillanat lehet, nekem hosszú órák, míg a valóságban csak pár perc ez az egész komédia. Ááá, eszem megáll! Idő, könyörögve kérlek, legyél kicsit gyorsabb, ha ilyen ciki helyzetben vagyok!
- Fogd be! Fogd be! - kántálom, miközben a fiú mondja a magáét, a rázást pedig abbahagyom, és az arcomat a mellkasára nyomom, így hangom kissé tompa. El akarok süllyedni szégyenemben, jobb helyet meg nem látok az elbújáshoz, vagy legalább az arcom elfedéséhez, csak a ruháját. Ha lenéz rám, akkor csak a hajamat fogja látni, az arcom pedig takarásban lesz. Fú, egy zseni vagyok! Most túljártam az eszén, erre biztos nem számított!
Na jó, elég a hülyeségből. A lehető legszörnyűbb megoldást választottam, és abban a pillanatban fel sem fogom, hogy ezt mégis kik csinálják: bezony, azok, akik közel állnak egymáshoz. Én még csak nem is ismerem ezt a senkiházit!
Amikor a fiú a félbehagyott mondathoz ér, valószínűleg amúgy is félbe kellett volna hagynia, hiszen hátrálok egy lépést, és haragosan, vörös fejjel egy újabbat sózok az arcára, ami szintén egy jót csattan. Már ha sikerül eltalálnom, persze. 
- Nem megmondtam, hogy fogd be?! - kérdezem ingerülten, aztán karba tett kézzel hátat fordítok neki. Mást nem tehetek. Ha folytatom, akkor tovább piszkál. Ha nem folytatom, akkor talán békén hagy... A vállam felett visszanézek rá, amikor valamivel van szíves komolyabban beszélni és bámulni rám.
- Jó - bököm oda enyhén sértetten, aztán fejemet visszafordítom. Az arcom még mindig piros, ez a szín elhagyhatatlan, akárcsak a felfújt pofim. Leguggolok, a szoknyámat magam alá gyűröm, és elkezdek a kikövezett útra rajzolgatni (!!) jobb mutatóujjammal. Kínomban? Idegemben? Valamelyik a kettő közül, de ezt még magam sem tudnám megmondani. Nézhet idiótának egész nyugodtan, már így is eképpen lehetek elkönyvelve abban az okos fejecskéjében.
- Nem - felelek újra kurtán, ujjamat meg még mindig a köveken vezetem láthatatlan vonalakat húzva rajtuk.
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Meredith White Hétf. Jún. 30 2014, 00:15

Artes ismi

- Ez gáz, Anat. - jegyeztem meg, de azért beálltam a körbe. Alex mellé, hogy érezze a fiú a szeretettemet. Gondoltam egy tréfa meg is tenné a jobb kedv érdekében, de inkább hanyagoltam, hisz még a végén a fiú félreértette volna a dolgot. Hisz a fenékbe csípés félreérthető lehetett, főleg ha nem tudtam volna hihetően Junra fogni az egészet. Á, túl bonyolult és az ölelés hamar félbe is szakadt. Nem volt kellemes, sőt, ezt még igencsak gyakorolnunk kellett még. Kényelmetlen volt és kellemetlen, nem jó. Persze azért igyekeztem mosolyt erőltetni az arcomra és bólintva lelkesedtem, hogy jegyzetelhettem.
- Persze, jegyzetelek! - vettem elő egy füzetet és egy tollat.
- Saya, kettőspont. Saját szoba és tükör bele. A tükör tud húzni kérdőjel. Kert és a Hisame szobor. Próbaterem. Oh, bocsánat. - vettem észre, hogy mit írtam, azt mondtam is és jöttem rá, hogy mindezt magamban kellett volna. Jun a kertbe egy teraszt is kért, csupán csak ez az egy egyszerű kívánsága volt.
- Én egy hasonló szobát kérnék csak, mint volt. Bár most a nagy ablakokat nem kívánom. - és hogy a szobába mit akartam, az nem volt olyan fontos, a többieket nem nagyon érdekelhette. Nagyobb kanapé, egy művész sarok. Ez mind olyan volt, mellyel csak magamat szórakoztathattam.
- Ki van még? Esutel, Rave, Al és Anat. - írtam fel mindegyikük nevét és rajzoltam is le őket elég óvodás módon, míg vártam rájuk. Sayának apró szarvacskái is lettek, hisz a haja mindig úgy állt neki. Anat talán kicsit kancsi lett és Alex karakterén a kajmár talán jobban ki lett dolgozva, mint ő maga. Esutelt nem firkáltam tovább, mint kellett és Rave sem lett túl bonyolítva. Jun arca valamiért olyan férfiasra sikeredett, és végeredményül magamat inkább nem rajzoltam le.
- Na, ki a következő?
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal791/800Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (791/800)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Júl. 19 2014, 21:07

Artes ölelés? o.O Azaz krhm, akarom mondani, Artes ölelés \o/ Hát a fene se kívánta, de Anat kedvéért, mind egy kis kupacba rendeződtünk és túl tettünk magunkat azon a tényen, hogy csak egymás mellett élő emberek vagyunk. Rolling Eyes Nah jó, szóval izé, ... egyet kellett értenem Meredithtel ~ nem chan, mert azt utálja, még gondolatban sem használom, nehogy megbotoljon a nyelvem O.o ~ Egy céh, egy emberként vonuljunk fel a tizedik szintre. \o/ Öööö, majd jött az a rész, amikor Anat mindenkit megkért, hogy meséljen valamit a kívánságairól. Én hátra tettem magamat a sorban gondolatban, hiszen jóformán én meg Anat voltunk azok, akik kinéztük a helyet, jócskán benne van az ízlésem már az alapok letételénél, ám Raven meg Esu chan még nagoyn nem akaródzott bezsélni, így megtörtem az aprócska csendet.
- Krhmm, egy nagyobb Zeneterem elférne, meg tartsuk meg az onsent is. x3 - Igen. Ezek jók voltak. ^^ - Én szoba szinten úgyis azt fogom berendezni amit kapok, szóval nincsenek kitételeim vele. Ahm, a régi Limenben a természetközeli kialakítás nagyon impozáns volt. Azt is tartsuk meg. ^^ - Ennyi, de ezeket már úgyis elmondtam Anatnak is, amikor a megfelelő helyet kerestük ketten. Így hát a kovácsnak nem volt semmi új ebben. És ezt szerintem figyelembe vette, nah meg a Szafari közeli, ~ de még védett övezeten belüli ~ helyet is elfogadta, amit én javasoltam. Cool Akarhatok egyáltalán ennél többet? o.O Neheeeem. Minden jó ahogy van. ^^
Azért remélem, hogy Artes band, Mer chan basszus gitáros bekapcsolódásával elkezd majd jobban összekovácsolni bennünket. Már csak Raven kéne a nagy bandába. Ugyan eljárogat ő is, hiszen a kazamatában mondott egy bátortalan igent, de .... deee, nos, elő kéne hozakodni a Tehetségkutatóval. Rolling Eyes A többiek vajon tudják már? O.o
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal5187/5300Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Júl. 23 2014, 12:47

*Mindenki olyan aranyos volt. Egyesek lelkesek is, persze a nagy ölelés dolog kicsit... esetlenné tette ezt az egészet. Ne Anat... ugye nem mondod komolyan? Azért eleresztettem egy béna mosolyt, hogy miért is ne, de igazából nem sok kedvem volt ehhez. Nem vagyok az az ölelkezős típus. Nem igazán érintem meg az embereket, ha valakit megölelek... azzal különleges a kapcsolatom. Bár érzékeny volt a derekam, mégis hagytam, hogy Anat átkaroljon. Talán túl visszahúzódó vagyok... //Ha itt van, akkor...// Ravenre pillantottam. Őt is visszahúzódónak ismertem meg, vajon hogy viseli az ölelkezősdit? Furcsa, de valahogy úgy érzem, ő hasonlít rám a legjobban. Hasonló a lelki beállítottságunk. Bár Alexel s van közös pontunk, nem is akármi, mégsem érzem azt, hogy közös lenne a lelkünk... legalábbis annyira nem, mint Ravennel. Majd rápillantottam Anatra. Vajon most mire gondol? Miért... ragaszkodik ehhez a furcsasághoz? Kíváncsi lennék, hogy magányosnak érzi-e magát. Körbe van véve rengeteg emberrel. Szeretik. Ott van Mirika is. De kicsit úgy érzem, mégis magányos. Vagy csak saját magányomat látom kivetülni rajta? Lehet. Nem is ő... hanem én vagyok magányos. A nagy ölelés közben körbenéztem, s rápillantottam mindenki arcára. A lányokkal eddig sehogy sem sikerült közel kerülnöm, igazából nincs is közös témám egyikőjükkel sem. Persze el cseverészek velük erről-arról. De az igazából semmi. Úgy tűnik, a fiúkhoz jobban húzok szívileg. Alex. Közös a hitünk. Raven. Közös a szívünk. Anat. Közös a vágyunk és a célunk. Mindegyikőjükkel van valami közös, ami csak a kettőnké, ami a titkunk. De nincs olyan, akivel mindent megoszthatnék. És kicsit úgy érzem... soha nem is lesz. Anatnak és Alexnak már megvan ez a társ. Raven pedig... hmm... bár hasonlóak vagyunk, de nem tudom, hogy kiegészítenénk-e egymást. Talán túl egyformák vagyunk. S bár lehet, hogy szebbé, de nem boldogabbá, hanem szomorúbbá tennénk egymás életét. Talán itt fogok meghalni. Talán hamarosan kijutunk, s odakint megtalálom az igazit. De ha tényleg itt halok meg? Nem gondolhatok erre. Mindig azt kell tennem, amit az elveim diktálnak.
Végül elindultunk végre, s arról kezdett mindenki mesélni, milyen legyen az új ház. Én hallgattam. Nekem őszintén szólva mindegy volt. Ugyanakkor cseppet sem volt mindegy. Lett volna ezer ötletem. Így csináljuk... úgy csináljuk... ilyen díszítés, olyan helyiség. Mindenki válaszát megmosolyogtam, s bólintottam. Ezek nagyszerű ötletek. ^^ Alex után is csak később szólaltam meg, korán sem hangosan, inkább "szabad nekem is megszólalnom?" stílusban.*
- Ezek mind jók. Nagyon tetszik. Én mondjuk... nagyon szeretem az erdőt... bár azt nem tudom, hogyan valósíthatnánk meg. Így ha nem lehet, akkor nem baj, ha nincs. ^^ Patakkal... szökőkúttal, tón átívelő kicsi híddal. Bármelyik... csak legyen víz is, ami nyugalmat és békét áraszt. Lehetne egy... olyasfajta bálterem. Hehe... úgy értem... ahol közös tevékenységeket folytathatunk. Lenne bárpult benne, kicsi asztalok, különleges díszek és megvilágítás. Zene. Ide akár rendezvényeket is szervezhetnénk. lehetne az új Artes házban egy olyan bálterem, ahova rendszeresen szervezhetnénk bálokat, közös evéseket, stb... nem csak magunknak, hanem Aincrad számára. Persze... ez csak egy ötlet. Nem volna olcsó, s a megszervezése sem könnyű. De enyhe középkori világban élünk. Miért akarnánk annyira a modern korhoz igazítani? Miért ne élveznénk ki a lehetőséget, hogy a múltban élhetünk? Lehetne egy olyan része az udvarnak, ahol lehet gyakorolni az íjászatot és a fegyverforgatást. Persze, ez sem szükséges, hisz ott az aréna... De lehet, valaki szívesen jönne gyakorlatozni olyan helyre, ami nincs túl messze, csak ki kell mennie az ajtón. A kert ne legyen túl nyílt. Legyenek titkos kis ösvényei, különböző rejtett helyeken padok, ahol el lehet vonulni egyedül vagy kettesben. Ahol azt mondhatom a társamnak: megmutatom a titkos helyemet.
* Mindezt elmerengve mondtam, már-már el is felejtettem, hogy hol vagyok. Hirtelen feleszméltem, s körbenéztem. Majd kínosan elnevettem magam. *
- Persze nem muszáj, hihi! ^^
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal1900/1900Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 19:03

Úgy tűnik ez az ölelés dolog nem jött be. Rólam köztudott, hogy közvetlen ember vagyok és nem zavarnak az érintések sem, sosem csináltam belőle ügyet, akár nő, akár férfi karolt át. Anyám mindig is úgy nevelt, hogy az ilyen közvetlen érintések természetesek legyenek. Sokan persze sokkal prűdebbek, mint én, számukra az ilyesmi olyan, mintha belegázolnék az intim szférájukba. Van akinél erre rá is játszok, Ranmarut is számtalanszor cukkoltam ilyesmivel. Szegény... milyen jó lenne még mindig a bolondját járatni a jó öreg pápaszemessel. Na de nem sokáig szomorkodom, hiszen útra kelünk közben és sorra elhangzanak a jobbnál jobb ötletek. Meredith szorgosan jegyzetel és hálás is vagyok érte, na meg a kérésem is helytállónak bizonyult, hiszen ennyi mindent aligha tudnék megjegyezni fejben.
- Minden kérdés teljesíthető! - kacsintok Esunak biztatólag - Magad is meglátod majd, amikor odaérünk a helyszínre. Olyan részsét választottuk ki a szafarinak, ami már az erdő része, vízpart mellett van, így vadászat és halászat miatt sem kell messzire menni, ugyanakkor a várostól sincs messze és természetesen védett területen belül van. Az épületen belül persze mindannyian megkapjátok majd ugyanúgy a lakrészeteket, lesznek vendégszobák és gyűlésterem is, de sokkal barátságosabb kivitelben, kevésbé hivalkodóan. Otthonosabb, lakályosabb környezetet szeretnék. Minden vágyamat felsoroltátok már ti is, ugyanakkor egy fontos dolog kimaradt! A védelem... Mint ahogy ti is tudjátok, hiába laktunk eddig is védett területen, hiába a beléptetőkódos védelmi rendszer, a céhház alatt egy démon tanyázott és váratlan vendégek is bármikor berepülhettek, megkerülve a kapu védelmi rendszerét. Ezek elkerülése végett fokozottabban gondot fordítok majd arra, hogy teljes burok vegye körbe az új Liment.
Már jó ideje sétálhatunk, s a nagy beszélgetés közepette teljesen megfeledkeztem valamiről. Hol a csudában van Aldo? Már megint elcsatangolt a kis rosszaság Razz Pedig most igazán örültem volna, ha ő is velünk tart, félreteszi a teleportkapus fóbiáját és ő is szemrevételezi az új otthonát. Azonban a kezdeti lelkessége úgy tűnik alábbhagyott és meggondolta magát. Legalább is ezt hiszem egészen addig, amíg meg nem pillantom egy kút káváján ücsörögve, amint egy lepkére vadászik. A kis lüke, azt hittem, hogy már meg is lógott >.< Jobban kellene bíznom ebben a macskában... Végtére is, eddig sem pártolt el tőlem, pedig sokszor lehetett volna már rá alkalma, sőt oka is. Mégsem tette. Megkönnyebbül mosolyom azonban hamar arcomra fagy, ugyanis addig-addig ügyeskedik a kotnyeles macska, míg a lepkét kergetve bele nem zuttyan a kútba O.O - Aldo!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Saya Szomb. Aug. 02 2014, 23:47

Húúú... magam elé képzelem, ahogy a többiek felsorolják az elképzeléseiket. Énnekem úgyis nagyon nagy a fantáziám \o/  De ami a legjobb, az az Esu leírása, meg hozzá csapja a Jun teaházával meg a többiekével... Húúú *.* Alig várom, hogy lássam. Meg persze nem szabad elfeledkezni a kiskertről, ahova majd Anattal beültetjük a virágokat o/
-Tééééényleg! Kinek mi a kedvenc virága? :3 -kérdezem, majd a Merhez hajolok és ahogy tudom, összerakom a két kezem, de azért az egyensúlyom se veszítsem el. -Lécci, leírod nekem ezeket is? Meghálálom majd, csak mondjad, mivel :3
Mert ha mindenkinek van kedvenc virága, akkor majd azzal fogjuk körbeültetni az egész kertet \o/ Meg akkor már nekem is jó lenne tudnom, hogy mi a kedvenc virágom, mert nem tudom, de talán majd eszembe jut.
Az Anat is mesél, hogy milyen eddig a ház, az alapjai meg hogy merre van, én meg hallgatom csendben, mert nem illik belekotyogni mások beszédébe, főleg, ha hosszú. Ez ilyenkor azért is jó, mert össze tudja szedni az ember utána a kérdéseket. Mert nekem lett is rögtön, de nem tettem fel utána mégsem, mert mikor mondta, hogy démon volt a pincében, nekem eszembe jutott a Reynail meg a boríték meg a...
~SAYA! Verd ki a fejedből, nem! Rossz kislány, nem fog hányni a céhvezér fejére, ugye! Suspect  ~
*Gulp* Igenis pale
Amúgy tényleg nyugi, mert nem sikerült, kicsit felkavarodtam, de amúgy semmi bajom. Főleg, hogy rögötn utána az Anat felkiált, hogy Aldo, mire letettetem magam és szaladok a kúthoz. Én is láttam ám, hogy beleesett, nem vagyok vaksi, meg nem voltam így elgondolkodva a borítékon meg a tartalmán, nyugi. Nézek lefelé a sötétbe, hogy hol lehet.
-Húúú... én már halásztam kútban! Csak nem macskát, hanem békát. -jegyzem meg, hát ha jó az, hogy van már ilyen tapasztalatom, és már veszem is elő a botomat, hogy a zsinórt meg végén azt a bojtot - horog az most nincs, nem vagyok ilyen hülye :3 Vagyis nem mindig - leeresszem.
-Aldooo, fogd meg, de jó erősen, felhúzlak :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal3807/4100Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 03 2014, 00:44

Hát, Aldo az csak értetlenül néz a bojtra, hogy akkor most mégis mit kellene vele csinálnia... esetleg kezdjen el játszani, pofozgatni, ahogy szokta? O.o Ide valami más megoldás kell! Egy vödör, amibe beleugorva felhúzhatjuk! \O.O/
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 8 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 8 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 8 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 24 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.