Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keleti rész

+47
Kanami Minagawa
Leonard
Chakna
Tachibana Makoto
Nedzsem
Takara Kazutoshi
Nex
Nolan Daneworth
Rosalia
Arisu
Kazuma
Yue
Chancery
Asato
Cearso
Shukaku
Phobos
Meredith White
Jun
Saya
Kremylla Lyeen
Kyuushiro
Kokoro
Julia Redfox
Hinari
Aoi Shizuka
Hürrem
Ai Hane
Peter Worker
Aoishi Airi
Taidana
Miyazaki Momo
Zhel T. Everett
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyrena Juurei
Aiko
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Viola
Kimiko
Yoshiaga
Hitodama
Yuyume Aokii
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
51 posters

9 / 24 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Júl. 19 2014, 21:07

Artes ölelés? o.O Azaz krhm, akarom mondani, Artes ölelés \o/ Hát a fene se kívánta, de Anat kedvéért, mind egy kis kupacba rendeződtünk és túl tettünk magunkat azon a tényen, hogy csak egymás mellett élő emberek vagyunk. Rolling Eyes Nah jó, szóval izé, ... egyet kellett értenem Meredithtel ~ nem chan, mert azt utálja, még gondolatban sem használom, nehogy megbotoljon a nyelvem O.o ~ Egy céh, egy emberként vonuljunk fel a tizedik szintre. \o/ Öööö, majd jött az a rész, amikor Anat mindenkit megkért, hogy meséljen valamit a kívánságairól. Én hátra tettem magamat a sorban gondolatban, hiszen jóformán én meg Anat voltunk azok, akik kinéztük a helyet, jócskán benne van az ízlésem már az alapok letételénél, ám Raven meg Esu chan még nagoyn nem akaródzott bezsélni, így megtörtem az aprócska csendet.
- Krhmm, egy nagyobb Zeneterem elférne, meg tartsuk meg az onsent is. x3 - Igen. Ezek jók voltak. ^^ - Én szoba szinten úgyis azt fogom berendezni amit kapok, szóval nincsenek kitételeim vele. Ahm, a régi Limenben a természetközeli kialakítás nagyon impozáns volt. Azt is tartsuk meg. ^^ - Ennyi, de ezeket már úgyis elmondtam Anatnak is, amikor a megfelelő helyet kerestük ketten. Így hát a kovácsnak nem volt semmi új ebben. És ezt szerintem figyelembe vette, nah meg a Szafari közeli, ~ de még védett övezeten belüli ~ helyet is elfogadta, amit én javasoltam. Cool Akarhatok egyáltalán ennél többet? o.O Neheeeem. Minden jó ahogy van. ^^
Azért remélem, hogy Artes band, Mer chan basszus gitáros bekapcsolódásával elkezd majd jobban összekovácsolni bennünket. Már csak Raven kéne a nagy bandába. Ugyan eljárogat ő is, hiszen a kazamatában mondott egy bátortalan igent, de .... deee, nos, elő kéne hozakodni a Tehetségkutatóval. Rolling Eyes A többiek vajon tudják már? O.o

_________________
Keleti rész - Page 9 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Júl. 23 2014, 12:47

*Mindenki olyan aranyos volt. Egyesek lelkesek is, persze a nagy ölelés dolog kicsit... esetlenné tette ezt az egészet. Ne Anat... ugye nem mondod komolyan? Azért eleresztettem egy béna mosolyt, hogy miért is ne, de igazából nem sok kedvem volt ehhez. Nem vagyok az az ölelkezős típus. Nem igazán érintem meg az embereket, ha valakit megölelek... azzal különleges a kapcsolatom. Bár érzékeny volt a derekam, mégis hagytam, hogy Anat átkaroljon. Talán túl visszahúzódó vagyok... //Ha itt van, akkor...// Ravenre pillantottam. Őt is visszahúzódónak ismertem meg, vajon hogy viseli az ölelkezősdit? Furcsa, de valahogy úgy érzem, ő hasonlít rám a legjobban. Hasonló a lelki beállítottságunk. Bár Alexel s van közös pontunk, nem is akármi, mégsem érzem azt, hogy közös lenne a lelkünk... legalábbis annyira nem, mint Ravennel. Majd rápillantottam Anatra. Vajon most mire gondol? Miért... ragaszkodik ehhez a furcsasághoz? Kíváncsi lennék, hogy magányosnak érzi-e magát. Körbe van véve rengeteg emberrel. Szeretik. Ott van Mirika is. De kicsit úgy érzem, mégis magányos. Vagy csak saját magányomat látom kivetülni rajta? Lehet. Nem is ő... hanem én vagyok magányos. A nagy ölelés közben körbenéztem, s rápillantottam mindenki arcára. A lányokkal eddig sehogy sem sikerült közel kerülnöm, igazából nincs is közös témám egyikőjükkel sem. Persze el cseverészek velük erről-arról. De az igazából semmi. Úgy tűnik, a fiúkhoz jobban húzok szívileg. Alex. Közös a hitünk. Raven. Közös a szívünk. Anat. Közös a vágyunk és a célunk. Mindegyikőjükkel van valami közös, ami csak a kettőnké, ami a titkunk. De nincs olyan, akivel mindent megoszthatnék. És kicsit úgy érzem... soha nem is lesz. Anatnak és Alexnak már megvan ez a társ. Raven pedig... hmm... bár hasonlóak vagyunk, de nem tudom, hogy kiegészítenénk-e egymást. Talán túl egyformák vagyunk. S bár lehet, hogy szebbé, de nem boldogabbá, hanem szomorúbbá tennénk egymás életét. Talán itt fogok meghalni. Talán hamarosan kijutunk, s odakint megtalálom az igazit. De ha tényleg itt halok meg? Nem gondolhatok erre. Mindig azt kell tennem, amit az elveim diktálnak.
Végül elindultunk végre, s arról kezdett mindenki mesélni, milyen legyen az új ház. Én hallgattam. Nekem őszintén szólva mindegy volt. Ugyanakkor cseppet sem volt mindegy. Lett volna ezer ötletem. Így csináljuk... úgy csináljuk... ilyen díszítés, olyan helyiség. Mindenki válaszát megmosolyogtam, s bólintottam. Ezek nagyszerű ötletek. ^^ Alex után is csak később szólaltam meg, korán sem hangosan, inkább "szabad nekem is megszólalnom?" stílusban.*
- Ezek mind jók. Nagyon tetszik. Én mondjuk... nagyon szeretem az erdőt... bár azt nem tudom, hogyan valósíthatnánk meg. Így ha nem lehet, akkor nem baj, ha nincs. ^^ Patakkal... szökőkúttal, tón átívelő kicsi híddal. Bármelyik... csak legyen víz is, ami nyugalmat és békét áraszt. Lehetne egy... olyasfajta bálterem. Hehe... úgy értem... ahol közös tevékenységeket folytathatunk. Lenne bárpult benne, kicsi asztalok, különleges díszek és megvilágítás. Zene. Ide akár rendezvényeket is szervezhetnénk. lehetne az új Artes házban egy olyan bálterem, ahova rendszeresen szervezhetnénk bálokat, közös evéseket, stb... nem csak magunknak, hanem Aincrad számára. Persze... ez csak egy ötlet. Nem volna olcsó, s a megszervezése sem könnyű. De enyhe középkori világban élünk. Miért akarnánk annyira a modern korhoz igazítani? Miért ne élveznénk ki a lehetőséget, hogy a múltban élhetünk? Lehetne egy olyan része az udvarnak, ahol lehet gyakorolni az íjászatot és a fegyverforgatást. Persze, ez sem szükséges, hisz ott az aréna... De lehet, valaki szívesen jönne gyakorlatozni olyan helyre, ami nincs túl messze, csak ki kell mennie az ajtón. A kert ne legyen túl nyílt. Legyenek titkos kis ösvényei, különböző rejtett helyeken padok, ahol el lehet vonulni egyedül vagy kettesben. Ahol azt mondhatom a társamnak: megmutatom a titkos helyemet.
* Mindezt elmerengve mondtam, már-már el is felejtettem, hogy hol vagyok. Hirtelen feleszméltem, s körbenéztem. Majd kínosan elnevettem magam. *
- Persze nem muszáj, hihi! ^^
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 19:03

Úgy tűnik ez az ölelés dolog nem jött be. Rólam köztudott, hogy közvetlen ember vagyok és nem zavarnak az érintések sem, sosem csináltam belőle ügyet, akár nő, akár férfi karolt át. Anyám mindig is úgy nevelt, hogy az ilyen közvetlen érintések természetesek legyenek. Sokan persze sokkal prűdebbek, mint én, számukra az ilyesmi olyan, mintha belegázolnék az intim szférájukba. Van akinél erre rá is játszok, Ranmarut is számtalanszor cukkoltam ilyesmivel. Szegény... milyen jó lenne még mindig a bolondját járatni a jó öreg pápaszemessel. Na de nem sokáig szomorkodom, hiszen útra kelünk közben és sorra elhangzanak a jobbnál jobb ötletek. Meredith szorgosan jegyzetel és hálás is vagyok érte, na meg a kérésem is helytállónak bizonyult, hiszen ennyi mindent aligha tudnék megjegyezni fejben.
- Minden kérdés teljesíthető! - kacsintok Esunak biztatólag - Magad is meglátod majd, amikor odaérünk a helyszínre. Olyan részsét választottuk ki a szafarinak, ami már az erdő része, vízpart mellett van, így vadászat és halászat miatt sem kell messzire menni, ugyanakkor a várostól sincs messze és természetesen védett területen belül van. Az épületen belül persze mindannyian megkapjátok majd ugyanúgy a lakrészeteket, lesznek vendégszobák és gyűlésterem is, de sokkal barátságosabb kivitelben, kevésbé hivalkodóan. Otthonosabb, lakályosabb környezetet szeretnék. Minden vágyamat felsoroltátok már ti is, ugyanakkor egy fontos dolog kimaradt! A védelem... Mint ahogy ti is tudjátok, hiába laktunk eddig is védett területen, hiába a beléptetőkódos védelmi rendszer, a céhház alatt egy démon tanyázott és váratlan vendégek is bármikor berepülhettek, megkerülve a kapu védelmi rendszerét. Ezek elkerülése végett fokozottabban gondot fordítok majd arra, hogy teljes burok vegye körbe az új Liment.
Már jó ideje sétálhatunk, s a nagy beszélgetés közepette teljesen megfeledkeztem valamiről. Hol a csudában van Aldo? Már megint elcsatangolt a kis rosszaság Razz Pedig most igazán örültem volna, ha ő is velünk tart, félreteszi a teleportkapus fóbiáját és ő is szemrevételezi az új otthonát. Azonban a kezdeti lelkessége úgy tűnik alábbhagyott és meggondolta magát. Legalább is ezt hiszem egészen addig, amíg meg nem pillantom egy kút káváján ücsörögve, amint egy lepkére vadászik. A kis lüke, azt hittem, hogy már meg is lógott >.< Jobban kellene bíznom ebben a macskában... Végtére is, eddig sem pártolt el tőlem, pedig sokszor lehetett volna már rá alkalma, sőt oka is. Mégsem tette. Megkönnyebbül mosolyom azonban hamar arcomra fagy, ugyanis addig-addig ügyeskedik a kotnyeles macska, míg a lepkét kergetve bele nem zuttyan a kútba O.O - Aldo!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Saya Szomb. Aug. 02 2014, 23:47

Húúú... magam elé képzelem, ahogy a többiek felsorolják az elképzeléseiket. Énnekem úgyis nagyon nagy a fantáziám \o/  De ami a legjobb, az az Esu leírása, meg hozzá csapja a Jun teaházával meg a többiekével... Húúú *.* Alig várom, hogy lássam. Meg persze nem szabad elfeledkezni a kiskertről, ahova majd Anattal beültetjük a virágokat o/
-Tééééényleg! Kinek mi a kedvenc virága? :3 -kérdezem, majd a Merhez hajolok és ahogy tudom, összerakom a két kezem, de azért az egyensúlyom se veszítsem el. -Lécci, leírod nekem ezeket is? Meghálálom majd, csak mondjad, mivel :3
Mert ha mindenkinek van kedvenc virága, akkor majd azzal fogjuk körbeültetni az egész kertet \o/ Meg akkor már nekem is jó lenne tudnom, hogy mi a kedvenc virágom, mert nem tudom, de talán majd eszembe jut.
Az Anat is mesél, hogy milyen eddig a ház, az alapjai meg hogy merre van, én meg hallgatom csendben, mert nem illik belekotyogni mások beszédébe, főleg, ha hosszú. Ez ilyenkor azért is jó, mert össze tudja szedni az ember utána a kérdéseket. Mert nekem lett is rögtön, de nem tettem fel utána mégsem, mert mikor mondta, hogy démon volt a pincében, nekem eszembe jutott a Reynail meg a boríték meg a...
~SAYA! Verd ki a fejedből, nem! Rossz kislány, nem fog hányni a céhvezér fejére, ugye! Suspect  ~
*Gulp* Igenis pale
Amúgy tényleg nyugi, mert nem sikerült, kicsit felkavarodtam, de amúgy semmi bajom. Főleg, hogy rögötn utána az Anat felkiált, hogy Aldo, mire letettetem magam és szaladok a kúthoz. Én is láttam ám, hogy beleesett, nem vagyok vaksi, meg nem voltam így elgondolkodva a borítékon meg a tartalmán, nyugi. Nézek lefelé a sötétbe, hogy hol lehet.
-Húúú... én már halásztam kútban! Csak nem macskát, hanem békát. -jegyzem meg, hát ha jó az, hogy van már ilyen tapasztalatom, és már veszem is elő a botomat, hogy a zsinórt meg végén azt a bojtot - horog az most nincs, nem vagyok ilyen hülye :3 Vagyis nem mindig - leeresszem.
-Aldooo, fogd meg, de jó erősen, felhúzlak :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 03 2014, 00:44

Hát, Aldo az csak értetlenül néz a bojtra, hogy akkor most mégis mit kellene vele csinálnia... esetleg kezdjen el játszani, pofozgatni, ahogy szokta? O.o Ide valami más megoldás kell! Egy vödör, amibe beleugorva felhúzhatjuk! \O.O/
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Jun Szomb. Aug. 16 2014, 00:18

Tetszett ahogy így együtt van a céh apraja nagyja. Ugyan nem teljes, de mégis jó érzéssel tölt el, hogy nem csak kettesben, hármasban sétálgatunk, hanem tényleg egy kis csoportot alkotunk, beszélgetünk, szórakozunk, miközben az új lakhelyünket tervezgetjük. Nekem nincsenek nagy igényeim, legalábbis a saját szobámat illetően majd szépen berendezem, kidekorálom, meg majd talán a konyhában szorgoskodom picurit. Mégis csak én vagyok az aki képes naphosszat eltölteni ott miközben különféle ízesítésű teákat gyártok, majd elfogyasztom őket a kertben, valamiféle sütemény mellett. Apropó tea, be kell szerezni egy új teáskészletet is. Miközben a többiek sorolták a vágyaikat, próbáltam Mer-chan mellé ügyeskedni magam, figyelve mit dolgozik.
- Szerintem az onsen már túl sok lenne. A legtöbb városban amúgy is van, szóval felesleges lenne a céhházba is. Jobb lenne ha valami kicsi, otthonos lenne. Én arra is gondoltam, hogy akár a szobákat úgy rendezhetnénk el, hogy egyik oldalon a fiúké a másikon pedig a lányoké lenne. - De persze ennek semmi köze ahhoz, hogy így több esélyem lenne arra, hogy Mer-chan kerüljön a szomszédos szobába... dehogy is. Semmi ilyesmi gondolat nem fordult meg a fejemben.
- De ha gondolod akkor néha átjöhetsz majd az én szobámba Al. Én úgyis fürdőkádat szeretnék. Majd megmossuk egymás hátát meg hasonlóak. - kacsintok a fiúra, majd felnevetek. Ezer százalék, hogy a szobám közelébe sem veti magát azokban az órákban amikor erre lehetősége lenne. Pedig egyáltalán nincs mit szégyellnünk egymás előtt. Mindketten fiúk vagyunk... és az amúgy is olyan meghitt, amikor két ember együtt mosakszik...
- Kedvenc virág? - kérdezek vissza. Azt hiszem nincs különösebben kedvencem.. mindegyiket szeretem ami virágzik és szép. De ha választani kellene... - Talán a rózsa... azt hiszem.. A szép vörös. De a hortenzia is jól néz ki. - Persze, mért is gondolkodjunk kicsiben, ha már növényekről van szó. Anat magyarázatát hallgatva, megint úgy érzem, hogy túl sokat aggódik. Ha a védelem kijátszásáról van szó, megannyi módszer lehet rá. Szóval ilyesmivel igazán nem kellene feleslegesen bajlódni. De inkább nem szólok közbe. Főleg mert nem tudom pontosan hol is lesz a céhház, és lehet tényleg nem árt ha lesz.
- Aldo? - Saya-chan pedig máris rohan a kúthoz, és egy horgászbot segítségével próbálja kiszedni a cicust a vízből. Én is közelebb sétálok, és belelesek, kezemmel rátámaszkodom a tekerő izére, ami azonnal megszalad, sietve pereg végig rajta a hosszú kötél aminek a végén egy vödör himbálózik, majd csobban bele a vízbe. Pechemre pedig a kötél is zuhan tovább, hála annak, hogy nem volt elég erősen a kúthoz rögzítve.
- Hopika... -  Talán a képességemmel kiszedhetném. De elnézve a macsekot, nincs semmi baja, szóval inkább becsatlakozom a horgászatba. A kis kosarat lerakom a földre, és Saya-chanhoz hasonlóan én is beeresztem a zsineget a kútba. - Hjaj, hogy lehetsz ilyen béna cica létedre? Egek...Cicc... Cicc.. Cicc... - egyáltalán Aldo szereti ha ciccegnek neki?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Halász Alex Vas. Aug. 31 2014, 19:42

//Meredith féle mini hsz, bocsi, de nem ment volna több,ha pisztojt szegeznek rám, akkor se @.@ //

- Az a kisebb onsen, ami a régi Limenben volt azt ne hagyjuuk itt >.> ... Az akác! o.o - Szólalt meg a szöszi harcos is, mert hát megkérdeztéék, és eddig se érezte úgy, hogy ne kellene válaszolnia, csak ugyebár mások előbb szólaltak fel, na és akkor meg nem beszél az ember csak úúúúgy, bele a vakvilágba, meg ilyenkor nem értenék egymást szavait és akkor.... uhhh >.> - Aldo! :O - Ennyi. Alex ledermedt és állt, meg állt, meg még akkor is, amikor a többiek már ott voltak a kútnál, aztán.... aztán közelebb merészkedett... aztán.... aztán meg is szólalt. - Jun. >.> - Nézett rá a lányfiúra, úgy, olyan tekintettel mai eltéveszthetetlen volt a helyzetben. Forgat valamit a fejében! Mégpedig valami olyasmit, ami egyáltalán nem biztos, hogy jót tenne a harcművésznek. - Neked van az a képi. Az a Change. >.> - Még mindig nem mondta el a lányeget, hiszen ezt tudhatták, legalább is ő így gondolta. - Cserélj helyet Aldoval, aztán meg egy darab faággal, mondjuk... - és ekkor lehajolt és felvette a földről egy teljesen vékony, hasznavehetetlen, faág itemet. - Ezzel. o.o ... ööö, megoldható? o.O -

_________________
Keleti rész - Page 9 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Szer. Szept. 10 2014, 19:18

Cearso

Most már biztosak voltak a céljaikban. Na jó, Timidus eddig is teljesen biztos volt a céljaiban, azonban Shu elhatározásához kellett Suzume, és kellett az is, hogy Yuichivel találkozzon, és ez a találkozás nem nagyon hagyott benne semmifajta szép emléket. Sebek maradtak mindössze, olyan sebek, melyeket egy tehervonat okozott, ami csak folyamatosan taszította egyre messzebbre az emberektől, és ezt onnan tudta, hogy szinte száguldott azokon a síneken, amelyek a végtelenbe vesztek. Csak egyet tudott, hogy talán nem is akar már segíteni nekik. Soha többet. Alex… Alex még maradhat… Alex segíthet végezni Suzumével, ha egyáltalán akar segíteni, de senki más nem maradt. Chan haragszik rá, hiszen tönkretette a nagy bossolását, amire annyira vágyott. Hinari céhe is haragszik rá, hiszen meg akarta védeni őket egy gyilkostól. De hát ki gondolta volna, hogy a kijutás jobban érdekli őket mint a társaik élete. Feláldoznak mindent és mindenkit csak azért, hogy elérjék a játék végét. De akkor ki fog kijutni? Az egyetlen társ nélküli nyomoronc, aki mindenkit megölt maga körül, hogy ő lehessen az erősebb, és ő vigye be az utolsó ütést a végső bossnak? Ozirisznak igaza volt. Az emberek már most ragaszkodnak az ebben a világban elért pozícióikhoz, méghozzá foggal-körömmel. A gyilkosok mellé állnak csak azért, hogy gyorsabban pusztíthassanak, hogy erősebbek legyenek, és nem tesznek ellenük semmit. Hát akkor majd ő tesz. Shu tenni fog. Mint a gyerekek Verne művében. Majd a gyerekek megteszik, amire a felnőttek nem képesek. Nekik még van igazságérzetük, míg a felnőtteknek csak gátlástalan céljaik vannak. Suzume óta nem nagyon merészkedett védett területen kívülre, vagy ha mégis, akkor folyamatosan figyelték minden lény indikátorát, és bármi különös történt, ők azonnal elteleportáltak. Így esett meg, hogy a heti horgászást most nem a szafarira, hanem a Keleti részen tartották meg. És ha már itt voltak, tartottak egy kis fogócskát is. A lány egy erszényt helyezett maga mögé, pár arannyal, várva a tolvajt, akinek megtetszik. Ha a bűnüldöző céhek nem tesznek semmit, akkor majd ők tenni fognak.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szer. Szept. 10 2014, 19:58

Ez a reggel sem más, mint a többi. Ugyanott kelek fel, mind eddig minden reggel, ugyanazon a padon, ugyanazon a főtéren.
Csak tudnám hogy kerülök minden reggelre ide.
Egy darabig csak nézem, ahogy a többi játékos sietősen járkál fel és alá, és vásárolgatnak.
Erről jut eszembe lassan nekem is kéne szereznem valahonnan pénzt, hiszen már napok óta alig ettem valamit. Legalábbis nem emlékszem, hogy ettem volna.
Az éhségem egyre nő, szóval tényleg alig ettem valamit a közelmúltban.
Felállok, azt hiszem ideje kinyújtóztatnom a végtagjaimat, akkor talán elfeledkezem az éhségérzetről.
Elkezdek sétálni a Keleti városrész felé és nézegetem a boltok kirakatát.
Mire vársz, hogy kiraknak egy táblát azzal a felirattal, hogy segítőt felveszünk?
Már annak is örülnék, na de ebbe a világba kinek kéne bolti segítő?
Eddig jutok a gondolatmenetben, amikor észreveszek valamit a földön. Egy erszény az, és ha szerencsém van némi pénz is van benne.
Erre gondolnod sem szabad! Az nem a tiéd.
Nem is gondolnék, ha nem lennék ennyire éhes, majd később visszaadom.
Azt sem tudod kié.
Jól van na.
Körülnézek, hátha megtudok valamit a rejtélyes erszény tulajdonosáról. Az egész környéken egyetlen kislány horgászik. Az erszény pedig pont mögötte fekszik.
Ugye nem lopnál egy kislánytól?
A becsület legyőzte az éhségérzetemet, de nem ártana figyelmeztetni a kislányt, hogy nem éppen a legideálisabb helyen tartja a pénzét.
Odalépek a kislány mögé, de nem nyúlok az erszényért.
-Ejnye ejnye, kislány. Nem kéne ilyen mutatós helyen tárolnod az értékeidet. Majdnem én vittem el megőrzésre.
És remélem a lány nem sértődik meg a tanácsomon.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Szer. Szept. 10 2014, 20:11

Közeledik. Mindketten látják, hiszen az utcák majdhogynem kihaltak ebben a korai órában. Ennyi idióta csak nem lehet valaki, hogy ilyen feltűnően nézegesse az elhagyott szütyőt, de úgy látszik, hogy mégis akad valami balek. Persze Shu folyamatosan nyugalomra inti a sárkányt, aki a lány mellett fekszik, kicsit lejjebb a vízparton, hogy ne lehessen azonnal észrevenni. A tolvajjelöltnek zöld indikátora van, ami azt sejteti, hogy vagy egy amatőrről van szó, amit az egész helyzet fura megléte is alátámaszt, és persze ha zöld, akkor semmiképpen nem gyilkos, és akkor még dolgok sincsen vele. Még az is lehet, hogy csak azért lépdel hozzájuk, hogy felhívja a lány figyelmét arra, hogy elveszítette az erszényt. Talán vannak még jó emberek? Ozirisz jó ember, és segítőkész, és még okos is. Csaknem mindenben egyetértett Shuval, sőt, még abban is segített, hogy kissé előrébb mozdítsa a lány gondolkodását, meg persze pozitív érzésekkel töltse fel, reménnyel, amit Suzume, meg az elmúlt hetek történései mind kiölhettek volna belőle. Utahime is eltűnt. Atoruval sem találkoztak egy ideje. Anatole is azt az egyetlen üzenetet hagyta számukra, ami bár biztató volt, de ahhoz kevés, hogy bizalmat tápláljon. Valahogy nem tudott a mérleg nyelve az emberek felé billenni, és folyamatosan visszahajszolta a lányt ebbe a világba, a petek közé, akik befogadták, akik elfogadták, akik jók voltak hozzá. Eleve nem akart elmenni, most azonban már biztosan tudta, hogy soha többé nem tartozik a kinti világba. Nem volt esélye visszajutni és visszazökkenni. Semmi. Soha többé. Tekintetét lassan a fiú felé fordítja, egy hálás, de szomorú tekintetet, és halk hangon szólal meg.
-Köszönöm szépen, hogy szóltál. Az csali. Nem csak halakra vadászom, tolvajt is szeretnék fogni. Azt mondták, hogy itt gyakori.
-Hogyan lehet valamit majdnem ellopni?

Csendül fel a sárkány hangja lentről, majd lassan feltűnik, ahogy felsétál az emelkedőn.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szer. Szept. 10 2014, 21:03

Majd megszakad a szívem, ahogy a lány rám néz, és azt mondja, hogy tolvajt akar fogni. 
-Tolvaj. Errefelé? Még sohasem láttam. Bár ez nem azt jelenti, hogy nem is lenne.
Körülnézek amikor meghallom a kérdést. Ez határozottan nem a lány hangja volt. Akkor meglátom a hang gazdáját, ahogy lépked felfelé.
Remek, majdnem egy idomártól loptál és a sárkincája máris azt kérdi, hogy azt meg hogy lehet. Először a lányhoz fordulok:
A barátod?
Majd a sárkány felé:
Azt úgy lehet..- megakad a hangom
Na még egyszer.
Az úgy lehet Sárkány..- alaposabban megnézem magamnak a sárkányt, ahogy elnézem nőstény lehet- ..Hölgyem, -hirtelen nem is tudom milyen szavakkal tudnám leírni, érez egyáltalán egy virtuális állat? Gondolkozni már biztosan tud, erről az oldalról talán könnyebb lesz.- Tudja, van olyan, hogy az ember csinálni akar valamit, és el kezd azon gondolkozni, hogy amit csinál az menyire helyes vagy helytelen, és mielőtt dűlőre jutna, több lehetőség közül választhat, és aszerint dönt, amit helyesebbnek tart.
Vegyük például a mostani példát. Jöttem. Megláttam az erszényt és arra gondoltam, hogy nagyon jól jönne egy kis pénz elemózsiára, tudniillik teljesen le vagyok égve. Majd arra gondoltam, hogy a pénz nem az enyém. Ezek után ezt a két adatot fontossági sorrendbe helyeztem és amellett az érv mellett döntöttem, mivel nem az enyém, ezért nem szabad elvinnem.
Persze nem mindenkinél ugyanaz a fontossági sorrend. Ez a sorrend nagyon sok mindentől függhet. Például a környezettől, a neveléstől és- nem kerülhetem tovább a dolgot, ha nem érti, akkor nem tudom jobban elmagyarázni- legfőképpen az érzéseitől. 
Remélem megértette az okfejtésemet.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Csüt. Szept. 11 2014, 06:58

-Pedig itt igen gyakoriak a zsebtolvajok… elvileg. Bár tőlem még soha nem próbáltak rabolni, de sokszor hallottam, hogy másoktól igen, és ezért próbálkoztam itt…
És amikor először… na jó, talán nem először, de azért tényleg ritka volt, hogy valaki így tette fel a kérdést… szóval amikor a fiú úgy kérdezett Timidus felől, hogy a barátja-e, Shunak szinte felragyogtak a szemei. Mások azt kérdezték volna, hogy övé-e a pet, vagy valami hasonló modortalanságot, de ez a fiú… ez a fiú nem. És ha annyi sok megpróbáltatás után, annyi számtalan lecseszés után valaki csak egy pici kedvességet is mutat felé. Igen, gondolhatnánk, hogy szegény lány nem volt az önbizalom és az elhatározottság mintapéldánya, és bár sokszor döntött már úgy, hogy nem, soha többé nem fog megbízni senkiben, mégis vágyott a szeretettre, a törődésre az emberek felöl is, hiszen mégis csak ember volt. Bizakodott abban, hogy talál olyanokat még, mint Ozirisz vagy Justin, és az előítéletek bár most is folyamatosan azt szajkózták menekülj, ő is ugyanúgy el fog árulni mint a többi, mégis a makacssága elnyomta ezeket az érzéseket, mert a lelke mélyén bizakodni akart. Mosolyogva, láthatóan jobb kedvre derülve válaszolt.
-Igen, a barátom.
És amikor azt is látta, hogy szegény fiúnak mennyi problémát okoz már csak a pet megszólítása, igyekezett a segítségére sietni.
-Timidus. A neve Timidus, én pedig Shukaku vagyok.
Timidus pedig annak rendje és módja szerint végighallgatta a választ, majd megcsóválta a fejét.
-Amennyiben valami olyan egyértelmű, mint a ne lopj parancs, úgy a helyzet nem igényel mérlegelést annak, aki becsületes szándékkal közelít.
-Jajj Timi, ne oktasd már ki szegényt! Tudod… az embereknek akkor is megfordulnak ilyen dolgok a fejükben, ha egyáltalán nem akartak rossz dolgot csinálni. Ez ilyen…
-Az emberek furák.

Jelentette ki sokadszorra is a sárkány, majd visszahelyezte fejét a mellsőire, hogy újra egy kényelmesebb, fekvő pózt vegyen fel a társa mellett, aki már hellyel is kínálta Cearsot.
-Nincs kedved csatlakozni a horgászathoz? Ha éhes vagy… ha éhes vagy, akkor szívesen főzök neked valamit a fogásból. Addig viszont…
Elkezdett kotorászni a menüjében, majd átnyújtott egy szendvicset az íjásznak.
-Tessék. Vedd el nyugodtan. Új vagy itt?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Csüt. Szept. 11 2014, 19:22

-Akkor Timidus és Shukako.
A neveiket lassan ejtem, hogy könnyebben megjegyezem, mindig arrafelé nézve, akinek a nevét mondom.
-Engem Cearso-nak hívnak.- Senkinek nem szoktam elmondani az első találkozáskor az eredeti nevem, most is tartom magam ehhez a szokáshoz.
Shukako biztos megijedne, azt meg nem akarom. Miért is találtak ki a szüleim egy ilyen ijesztő nevet? Persze az öcsémnek sokkal normálisabb nevet sikerült adniuk. Mondjuk az ő nevére is kihatott a hülye fegyvermániájuk. Nem mintha nem szeretném őket, de néha már túl sok a mániájuk. Ezen majd ráérek később filózni.
-Ez nálunk embereknél nem olyan egyszerű.
Nekünk nincsenek ezek a parancsok beprogramozva, de ezt a gondolatot nem osztom meg Timidus-szal
-Szerintem pedig egy beszélő sárkány a fura, Timidus. Végül is nem minden nap futok bele egybe. Pláne nem egy ilyen intelligensbe.
Majd a lányhoz:
-Miért is ne? Úgysincs mostanság semmi dolgom.
Ezzel helyett foglalok a lány mellett.
Amikor megemlíti a főzés lehetőségét, összefut a nyál a számban. Lassan két éve nem ettem főtt kaját. A megilletődöttség tetőfokát akkor érem el, amikor még egy szendvicset is felajánl.
Egy darabig persze nem nyúlok az étel után, de az éhség hamar megtör.
-Biztos nem bánod?- kérdezem miközben elveszem az ételt.
-Nagyon szépen köszönöm.- Majd elkezdem enni a falatokat, az elejét még habzsolva, majd nagyjából a felénél lelassítok. Ekkor kezdek el beszélni
-Bocsánat, napok óta alig ettem valamit. 
Majd válaszolok a kérdésére is:
-Igen, azt hiszem mondhatjuk úgy is. Egészen eddig nem igazán hagytam a főteret. Nagyon sok dolog történt a játék kezdetekkor, ami miatt nem szívesen hagyom el a Várost.
Eszembe jut valami fontos:
-Én.. én nem tudom hogyan kell horgászni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Csüt. Szept. 11 2014, 20:04

-U-val. A végén u betű van. Shukaku.
Javítja ki mosolyogva a lány a nevét. Érdekes módon még csak nagyon ritkán rontották el, pedig nem érzi úgy, hogy a szülei valami nagyon könnyű nevet választottak volna a számára, bár ő szerette. Timidusnak ezzel szemben már sokszor tévesztették el a nevét, de most pont fordítva volt minden, hiszen Cearso pedig pont a sárkány nevét jegyezte meg elsőre.
-Cearso? Ez… ez nem japán név, ugye? Vagy igen? Honnan jöttél?
Persze a lány is tudja, hogy nagyon sokan nem az eredeti nevükkel regisztráltak a Sword Art Onlineba való belépéskor, mert valami login nevet használtak, amit esetleg már más helyeken is. Ő persze nem akart hazudni senkinek, így szépen bepötyögte a kezdéskor az eredeti nevét.
Timidus természetesen azt is tudta, hogy az embereknél semmi sem olyan egyszerű, hiszen a legegyértelműbb dolgokat is képesek olyan szinten túlbonyolítani, hogy már saját maguk sem jöttek rá arra, hogy milyen logika alapján indultak el egy bizonyos úton. Mint tudvalevő, a sárkányok racionális lények, és bár az emberek is szeretik magukat annak hinni, ők inkább racionalizálók, azaz megmagyarázzák maguknak a döntéseiket ahelyett, hogy eleve értelmes és logikus döntéseket hoznának.
-A beszéd nem bonyolult dolog, csak megfelelő fejlettségi szint kell hozzá. A sárkányok sem annyira ritkák, bár valóban nem macskák vagyunk, hogy minden utcasarkon találkozhass velünk.
A fura kérdésre, miszerint biztosan neki adja-e a szendvicsét, Shu csak biztatóan bólintott, és kicsit szomorúan figyelte, hogy mennyire is habzsol Cearso. Igen, a frontharcosok ezekre a szegény gyerekekre sem figyelnek, hiszen ők nem segíthetnek a bossban, így hát nyugodtan éhezzenek.
-Ha gondolod megmutatom azt, hogy hogyan tudod elkezdeni. Nem sok mindent kell tenni ahhoz, hogy minden nap élelemhez juss, és egy kis aranyhoz. A horgászat például pont jó erre. Csak egy bot kell hozzá.
Nyújtott át egy kezdő felszerelést a fiúnak, sejtve, hogy valószínűleg még nem vett ilyet sem a boltban.
-És víz, amiben vannak halak. Például ez. Bedobod a csalit, vársz egy keveset… majd ha megmozdul az úszó… egy rántás…
És egy egyszerű mozdulatsort hajtott végre, egyszer jobbra, majd kicsit átlósan fel, végül megint oldalra.
-És már ott is van a hús az inventorydban.
Nyitotta meg a fiúnak a menüjét, hogy ő is láthassa a zsákmányt.

/tonhal/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 12 2014, 00:27

-Bocsi, szóval Shukaku.- elismétlem még párszor, hogy biztos megjegyezzem.
-A tied aztán nem egy könnyű név.
-Ez..- Na jó, elmondom az igazat, legalább egy részét- ez nem az igazi nevem, de nagyon hasonlít rá. Nem szívesen használom az eredetit. Rossz dolgokra emlékeztet. 
-Hát... innen is, meg onnan is. A szüleim rengeteget utaztak. Majd egy darabig oroszban dolgoztam, a végén az öcsémnél kötöttem ki Japánban, és most itt vagyok- mutatok körbe, és túl sok esélyem nem igazán van a továbbjutásra.
Elfogadom a botot, majd végignézem a lány bemutatóját.
Ez nem tűnik olyan nagy ördöngösségnek.
-Szóval, bedobom a csalit, a jó..- nem fejezem be a mondatot hiszen, kisgyerek is van a közelben.
-Azt hiszem az nem jó, ha a bot is a vízben landol. Vagy tévednék?
Szerencsémre nem repült messze a felszerelés, így még viszonylag szárazon vissza tudom szerezni. Odamegyek a tó partjához, letérdelek a szélére, és elkezdek nyújtózkodni a bot után. Amekkora szerencsém van, sikerült arccal előre a vízbe esnem. Na de legalább elérem a botot.
-Ezt direkt csináltam- mondom miközben kikecmergek a vízből. 
Na akkor még egyszer.
-Szóval, bedobom a csalit, közben a botot jó erősen fogom. Azután várok. 
És ha megmozdul az úszó. Ha megmozdul. Huppsz megmozdult. Na akkor most egy rántás.
Ezzel egy hatalmasat rántottam a boton. 
-Ez nem az én sportom.- közlöm, amikor meglátom, hogy nem akadt semmi a horogra.
-Még egy utolsó alkalom.- Adom meg magamnak az esélyt.
-Szóval, bedobom a csalit, figyelek a botra és várok. Megmozdult az úszó, akkor most kisebbet rántok. Nicsak, valami maradt is a horgomon.
-Ez meg mi a fene? Ebből is tudsz főzni?
/halszálka/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 12 2014, 07:00

-Semmi baj, nem történt semmi, és… hát talán tényleg nem…
Pedig ismert ám sokkal kacifántosabb nevű emberkéket is, de az azért valóban biztos, hogy Alex nevét ő is könnyebben megjegyezte… bár az talán azoknak nehezebb, akiknek csak a japán nyelv az anyanyelvük, hiszen az már tényleg nem egy hagyományos keleti név… de mindenesetre rövid és egyszerű, és talán tényleg az eredeti neve, nem úgy, mint ennek a fiúnak, ahogy ez hamarosan ki is derült.
-Értem… hát… akkor Cearso…
Shu nagyon is tudja, hogy milyen az, ha valaki számára a nevének felidézése rossz emlékek felidézéséhez is juttatja. Ő sem használta, vagy csak nagyon ritkán a családnevét. Nem mondhatjuk, hogy nem akart emlékezni a családjára, de arra a szörnyűségre semmiképpen nem, ami velük történt, és ez a kettő sajnálatos módon valahogy mindig együtt járt, így hát nem firtatta tovább a fiú eredeti nevét.
-És… és mióta vagy itt? Csak… csak mert ha kezdő vagy, akkor talán tudok neked segíteni. Ismerek egy olyan céhet, ami a kezdőket segíti, és talán beszélhetnél a vezérükkel. Ha szeretnéd…
Már saját magát nem igazán tudta a Young keretein belül elképzelni, hiszen éppen azon dolgoztak, hogy átkerüljenek az Arteshez, hogy megfelelő védelmet kapjanak az őket üldöző Suzume ellen. Shi azonban még mindig szeretett volna segíteni, akkor is, ha úgy tűnt, hogy a segítsége egy idő után senkinek nem kellett. Utahimééket sem látta már egy ideje, Peter megölte Hisamét… és bár Jade ott volt… nem… nem szabad ilyenekre gondolnia. Ő legalább próbálkozik megvédeni az újoncokat. A bénázásra csak mosolyogva ingatta a fejét, és még arra is ügyelt, hogy leintse Timidust, aki kérdőre vonta volna a fiút a hazugsága miatt, hiszen látványosan nem direkt hajtotta végre azt az esést. Amikor végre már fogott is valamit,  nem szerette volna elkeseríteni.
-Hát… igazából… csontlevest. De ne aggódj, már az én fogásomból is jut mindkettőnknek valami finom.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 12 2014, 14:43

-Már elég régóta, csak történtek kezdetben olyan dolgok, amik elvették a kedvem a harcoktól. Eddig inkább arra vártam, hogy mások végezzék el a munkát. Mondhatom, nem igazán gyorsak.
Miért jön mindenki ezzel a céhesdivel? Először Nio, most pedig ez a kislány.
Szegény Nio, majdnem leüvöltöttem a fejét. Jó nem ezért, de valami hasonlóért. Most már egy kicsit könnyebben kezelem a helyzetet, hisz ő is csak segíteni akar.
-Nem vagyok az a társasági fajta, néha összefutok valakivel, beszélgetek egy kicsit, aztán mindketten megyünk a magunk útján, és később majd ismerősként üdvözöljük egymást. Én már csak egy ilyen szólista vagyok.
Meg persze a betegségemről se szeretek beszélni, de ha csatlakoznék egy csapathoz, ezt a lényeges információt nem hallgathatom el előlük.
-Azt nem tartanám valami igazságosnak. Hiszen már egy szendvicset is adtál.
Egyébként is sokkal finomabb az étel, ha megdolgoztál érte. Mivel főzni nem tudok, hagy segítsek azzal, hogy kifogni a hozzávalókat. És-
teszem hozzá- megtetszett a horgászás. Csak fogjak ki valami ehetőt is.- Ezzel meglendítem a botot, és bedobom a csalit a vízbe.
Most türelmesebb leszek, nem fogom olyan gyorsan rángatni a felszerelést.
És hogy ne legyen kínos a csend beszélni kezdek:
-"Odakint", talán ez a legjobb szó rá, gyakran vadásztunk azokon a helyeken, ahova a szüleim utazgattak. Én sohasem szerettem lelőni az állatokat, de a különböző íjakat megtanultam használni. Ezért vagyok most is íjász.
Felnézek az égre, és nézem ahogy a felhők úsznak az égen. Persze közben azon gondolkodom, hogy vajon ők most mit csinálhatnak, és vajon mennyi idő lesz mire újra láthatom az arcukat.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 12 2014, 19:30

-Igen… elég sok dolog történt velem is az elején…
Na meg persze neki nem is nagyon kellett elvenni a kedvét a harctól, hiszen soha nem is volt semmifajta kedve ahhoz, hogy harcoljon, de abban teljesen igaza volt a fiúnak, hogy a kezdeti dolgok valóban nagyon erősen meghatározhatták mindenkiben azt, hogy miként is viszonyul majd ehhez az újdonsült helyzethez, az új világhoz, és milyen véleményt és érzéseket fog táplálni az eseményekkel szemben. Shu számára élete legboldogabb napja volt Kayaba bejelentése, és az az egy nyugodt év, amelyet békében töltött Timidussal mélyen az erdő közepén, pedig talán azok óta a szörnyű események óta a legtovább eltöltött nyugodt időszak volt az életében. Arra, hogy a frontharcosok valóban nem gyorsak, csak egy kis mosollyal a szája szegletében bólogatott. Ő nagyon is örült ennek a fejleménynek, és az is csak tovább élesztgette a reményt a lelkében, hogy ezt ezek szerint nem csak ő vette észre.
-Ha nem szeretnél harcolni, akkor senki nem fog rá kötelezni. Például mi sem harcolunk. És… hát valóban nem valami gyorsak, az biztos. És céhekbe sem kötelező beszállni, csak mivel mondtad, hogy éhes vagy, így arra gondoltam, hogy egy céhben minden nap tudnának neked enni adni teljesen ingyen… vagyis hát a segítségedért cserébe. De ha egyedül szeretnél maradni, akkor úgy is lehet… de segítséget azért még a solosok is el szoktak ám fogadni.
Öltötte rá a nyelvét vidáman a fiúra.
-Szóval nem kell aggódnod a szendvics miatt, és ha meg szeretnélek kínálni a halból, azt is nyugodtan elfogadhatod, mert nekem van sok, talán meg sem fogom tudni enni, úgyhogy sokkal jobb megosztani, mintha tönkremenne.
És bizonyításképpen újra berántja a botot, és egy újabb fogás villan fel a menüjében.
-Itt szerencsére nem kell sem lelőni, sem megölni az állatokat amikor vadászol. Elég csak megérinteni őket. Persze ha a húsukat szeretnéd, akkor igen… de ahhoz pedig tényleg nem kell sok egy napra…

/Medúza/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 13 2014, 01:02

-Nem arról van szó, hogy nem szeretnék. Szeretnék én is kijutni erről a helyről. Csak hát, azóta akárhányszor próbalom használni ezt,- Előveszem az íjam, majd felajzom, de még nem lövöm el.- mindig eszembe jutnak azok, akiket nem sikerült megmentenem, vagy ami még rosszabb, akik miattam haltak meg.- elengedem az ideget, a nyíl elrepül, egyenesen a tó közepébe.
-A Magas, -ellövök még egy nyilat.- A beképzelt Harcos. -ez alkalommal két nyilat feszítek fel az íjra.- A két kezdő Kardforgató. -még egy nyíl.- A Kedves... Összegyűlik néhány könnycsepp a szemem sarkában, nem törlöm le őket, jó helyen vannak ott.- Attól félek, megint olyannak ártok, akinek nem akarok.
-Ha legalább Szonja itt lehetne,... de szerencsére nincs itt.
A lány nyelvötlésére csak mosolyogni tudok.
-Persze, persze. Elfogadom a segítséget, de akkor sem érezném igazságosnak. Hiszen te mondtad az előbb, még egy céhen belül is kérnek valamilyen ellenszolgáltatást, én meg nem szeretek tartozni. És miért pont engem kínálsz? Hisz alig ismerjük egymást. Biztos, hogy van olyan, akivel szívesebben osztanád meg az ebédedet.
Hagyok neki pár másodpercet, dolgozza fel a hallottakat.
-Ez jó hír, már egy mob megölésénél is a frász kerülget, de így legalább tudok vadászni. A húst pedig.. a hús elkészítését pedig rábízom valaki...
Villanás. (A szememen szikra szalad át*)
Hol vagyok? Nem ismerős a környék, valószínűleg most járhatok erre először. Körülnézek, egy tóparton ülök, mellettem egy kislány, mintha nem rég foghatott volna ki valamit. A kislány mellett pedig..
Önkéntelenül felkiáltok:
-Jesszus, egy sárkány.
Majd felpattanok és elfutok az ellenkező irányba. Amikor úgy érzem, hogy már kellő távolságban vagyok, megállok, megfordulok és alaposabban szemügyre veszem a sárkányt, és (feltehetőleg) az idomárját.
-Ha jót akarsz nem engeded közelebb a pet-edet- és fenyegetően felemelem az íjamat.
/*Ezt csak akkor látod, ha ebben a pillanatban pont a szemembe nézel/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 13 2014, 06:10

A lány csak bólint. Tehát ő is. Ő is ki akar jutni erről a helyről, ahogyan mások is ki akarnak jutni. Shu azonban most már nem tud rá haragudni. Eddig se nagyon akart haragudni, de hát néha a düh, az elkeseredett düh uralma alá vonta az érzéseit, és nem tudott mást érezni, mást látni, minthogy közvetlenül őt, és azokat az embereket akarják bántani, akik maradni szeretnének. Mindig is tudta, hogy ez nincsen így, de valahogy mégis. Ha már mindenki lehet önző…
-Miattad?
Azt, hogy valakit nem sikerül megmenteni, azt az érzést a kis idomár is nagyon jól ismeri. Azt azonban már régen belátta, be kellett látnia ahhoz, hogy ne kattanjon meg teljesen, hogy ez nem egyenlő azzal, hogy bárki is miatta halt volna meg. Talán tehetett volna többet a megmentésük érdekében, de nem miatta haltak meg. Ebben teljesen biztos volt. Végignézett a fiún, és igyekezett egy megnyugtató mosolyt ötvözni egy lassú, de határozott fejrázással.
-Ha még alig harcoltál, akkor nem lehetsz valami magas szintű, alacsony szinten pedig… nehéz megvédeni az embereket.
Azt egyszerűen képtelen volt elhinni, hogy ez az ártatlan, éhező fiú, aki még Timidussal is ilyen tiszteletteljesen beszélt, bárkinek is ártani tudna, így hát ezzel az eshetőséggel nem is foglalkozott. Timidus azonban szó szerint vette a szavakat, amiképpen a legtöbb esetben, és közelebb is húzódott a lányhoz, de csak úgy jelzésérték szerűen, hogy közbeavatkozhasson, ha ez szükséges. Shu, a fura kérdésekre csak kuncogott. Az emberi önzőség olyan határokat öltött, hogy a kedvesség és a segítőkészség általában meglepte őket. Meglepte sokszor Shut is, és ő sem tudta másoknak elhinni, így nem csodálkozott azon, hogy Cearso is hátsó szándékot sejt.
-Nem kell igazságosnak lennie. A céhben sem kérnek sokat, csak azt, hogy segíts ott, ahol tudsz. Nem kérnek többet, mint amennyit tenni tudsz. És… nekem van szendvicsem, te pedig éhes vagy. Mások pedig…
Erre csak kissé szomorúan megvonta a vállát. Biztos van. Csak ők valahogy eltünedeznek mellőle. Szóval olyan, mintha nem is lennének. Az azonban ismét csak mosolyt csalt az arcára, hogy az íjász sem szereti bántani a mobokat, akárcsak ő. A következő pillanat azonban annyira meglepte, hogy nem is tudott mit reagálni, csak értetlenül pislogott a fiúra, így hát Timidus vette át a szót, aki -érdekes módon egyáltalán nem sietve el a dolgokat- a lány elé sétált.
-Elég vacak bérgyilkos vagy, ha téged küldtek, Cearso. Védett területen belül nem tudsz nekünk ártani az íjaddal. Mire volt jó ez a barátkozós közjáték? Miért kellett ennyit beszélgetni velünk előtte? Mit akartál megtudni? Az idomár a célpontod, vagy én?
Hangja színtelen volt, még a kérdéseknél is alig hangsúlyozott.
-Shu nem tud engem engedni vagy nem engedni. Azt teszek, amit akarok. Engedd le az íjat mielőtt úgy döntök, hogy megtámadlak, és mondd el, hogy miért akarsz ártani nekünk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 13 2014, 16:15

A sárkány a fenyegetésemre beáll a lány elé.-Tehát, jól sejtettem, hogy a lány egy idomár.-
Jaj de cuki, ahogy védi a gazdit. És még meg is szólal.
Beszél is, egyre cukibb. Fogadjunk, hogy a legszívesebben megölelgetnéd.
Az előbb fenyegetem meg, nem hiszem, hogy örülne tőlem egy ölelésnek. 
Azért eljátszom a gondolattal, vajon milyen lehet megölelni egy sárkányt?
Már akkor megnyugszom, mikor kiderül, hogy védett területen vagyunk,-
Akkor ők se tudnak engem közvetlen megsebezni.-
de azért figyelmesen végighallgatom a sárkányt és csak utána engedem le a fegyvert.
-Nem vagyok bérgyilkos- próbálom eloszlatni a kételyeket, de azt hiszem, ez nem fog menni addig, amíg nem beszélek a betegségemről.
Nekem... nekem teljesen más problémám van. Van egy betegségem... még a másik világból
Gyakran kihagy a memóriám. A helyzet az, hogy nem csak információk esnek ki, hanem egyik pillanatról a másikra minden eltűnik, és egyáltalán nem, vagy alig emlékszem az előtte történt dolgokra
A legrosszabb az egészben, hogy teljesen véletlenszerű időközönként történik, és mindig a legrosszabb pillanatban.
Persze rajtatok áll, hogy hisztek-e nekem, vagy sem.
Csak ezután kezdem el értelmezni a sárkány többi mondatát.
Innentől nem a sárkány felé beszélek, hanem csak magam elé, de elég hangosan, hogy ők is hallhassák.
Barátkozni...
-Mindenkinek szüksége van barátokra, akik elfogadják, olyannak amilyen
Beszélgetni...
-Anélkül nem igazán szerzel barátokat, hogy beszélgetnél.
Ártani..
-Én.. én nem tudnék senkinek sem ártani szándékosan, de engem már sokszor próbáltak, volt olyan is, aki a legjobb barátomat fordította ellenem. Ezért félek... félek mindentől, amit nem ismerek. Félek attól, hogy elkövetem ugyanazt a hibát, amit akkor.
A sárkányra nézek.
-És... elnézést kérek a viselkedésem miatt. A félelem beszélt belőlem.
Célpont...
-Természetesen, ha minden igaz amit mondtál, akkor egyikőtök sem az ellenségem.
Miután befejezem a mondandómat, nem állok fel, nem csúszok arrébb, csak nézem a sárkányt és az idomárt egy darabig, hogyan fogadják a híreket. Majd egy mozdulattal a hátamra dőlök, és hanyatt fekve nézem az eget.
-Szonja... bárcsak itt lennél mellettem... és milyen szerencse, hogy nem vagy itt.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 13 2014, 17:10

-Nem? Akkor ingyen vállaltad, hogy megölsz minket?
Kérdez vissza azonnal a sárkány, de a lány gyorsan, egy csipogással rászól, így hagyják a fiút tovább beszélni.
-Kiesnek… dolgok? Mármint… hogy sok idő és egyik percről a másikra?
A lány elszomorodik, és egy sajnálkozó, de megértő és szomorú pillantást vet a fiúra, majd lassan csóválni kezdi a fejét. Nagyon jól tudja, hogy milyen is az, amikor kiesik az idő, hiszen amikor bezárkózott a tudatába, vele is sokszor előfordult, hogy valakinek meg kellett ráznia, hogy legalább egyen valamit. Bár ez nem ugyanaz, mint amiről Cearso beszélt, hiszen azért neki olyan dolgok nem estek ki, mint a beszélgetés vagy a cselekedetek, egyszerűen csak a saját kis világába vonult vissza, de olyankor senki nem tudott kommunikálni vele, amíg ki nem csalogatták valahogyan ebből az állapotból.
-Ne aggódj Timidus, nem lesz semmi baj.
-Biztos?
-Igen. Biztos.

Közelebb lépett a fiúhoz, majd végighallgatta a motyogást, de semmit nem reagált, csak akkor guggolt le mellé, amikor már az háton fekve bámulta az eget.
-Igazad van. De… ilyen barátokat nagyon nehéz találni. És olyanokat is, akik nem hagynak el.
Tsubakit, akivel legelőször találkozott, őt Elysion üldözte el. Peter öngyilkos lett és megölte Hisamét is. Chan valószínűleg gyűlöli őket. Utahime szintén eltűnt, és Atorut sem látták egy ideje. Ozirisz… Ozirisz kedves volt velük, de egy felnőttel mégsem barátkozhat csak úgy… biztosan haragudnának rá miatta. Megpróbálkozni a barátkozással, majd csalódni újra és újra? Mi sem ismerősebb a kis idomár számára.
-Igazat mondtam. Mindig igazat mondok.
Ezalatt a lány elővett egy lapot és egy ceruzát, majd a fiú felé nyújtotta.
-Rajzolj rá valamit, amit csak te ismerhetsz, és biztosan megjegyzel. Ha… ha elfelejtesz, akkor csak megmutatom, és emlékezni fogsz…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 13 2014, 18:44

-Nem könnyű, ebben egyetértünk.- 
-Igazad van,- Mosolygok el a sárkány szavain.- hogy is hazudhatnál, talán nem is ismered a hazudozást. Biztos, hogy én is így programoznék meg egy...
Elhallgatok, kérdően a lány felé nézek, majd a sárkány felé biccentek a fejemmel. A mozdulat nagyjából annyit jelenthet:
-Tudja?
Nem akarok az lenni, aki lerombolja a világát a szegény kisállatnak.
Amikor a lány ideadja a papírt és a ceruzát, felülök, hisz hanyatt fekve azért nem olyan egyszerű rajzolni.
Hirtelen nem tudom eldönteni, mit is rajzoljak.
-Nagyon rég volt a kezemben ceruza és papír.
Ez az igazság, hiába rajzolgatok minden nap az utcára, azért a két dolog nagyon eltér egymástól.
Felemelem a papírt, az ég felé tartom, hátha eszembe jut valami egyszerű ábra, amit azonnal felismernék. Eszembe jut valami.
Mégsem rajzolni fogok.
Leírom a nevem, majd Timidus nevét a papírra.
Felállok, teszek pár lépést az egyik irányba, csak hogy véletlenül se sérüljön meg a lány, vagy a sárkány. Feldobom a papírt a levegőbe. Szélcsend van, a papír lassan kezd el hullni. Előveszem az íjamat felajzok rá három nyilat, megvárom a megfelelő pillanatot, majd lövök.
Mindhárom nyílvessző eltalálta a papírt. A papírt még röptében megfogom, megnézem mi lett az eredmény. Sikerült, amit akartam. A papíron a lyukak a Cearso o betűjében illetve a Timidus i pontjain voltak. Odasétálok a lányhoz. Odaadom a papírt.
-Erre nem sok mindenki képes, ha ezt megmutatod, akkor szinte biztos, hogy emlékezni fogok.
Majd a sárkányhoz sétálok. Leülök mellé. Nem nézek rá, úgy kezdek el beszélni.
-Timidus, ugye? Amikor megvédted,- fejemmel most a lány felé bökök- azon gondolkoztam, vajon milyen lehet téged megölelni, és azon, hogy szereted-e, ha ölelgetnek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 13 2014, 20:20

Shu csak szomorúan bólintott. A nem könnyű az egy igen finom megfogalmazása volt a majdnem lehetetlennek, amivel nagyjából ő eddigi rövid élete alatt találkozott. A sárkány ezzel szemben érdeklődő tekintettel hallgatta a beszédet, majd megcsóválta a fejét, Shu pedig egy kis kuncogás után felvilágosította Cearsot az ő különös helyzetükről.
-Elmondtam Timidusnak, hogy mi is a helyzet, de ő nem hajlandó elhinni nekünk, amíg nem tudunk valami bizonyítékot felmutatni… az meg ugye nincsen. Szóval ő úgy gondolja, hogy ez a világ az egyetlen és igazi, mi pedig csak megálmodtuk a kinti világot. És ha ő így szeretné hinni, akkor én mondhatok neki akármit, amíg nincs bizonyítékom, addig így fogja gondolni, és igazából engem nem zavar, meg az is lehet, hogy tényleg neki van igaza. Meg egyébként is, én tudom, hogy ugyanolyan élő amilyen én vagyok, nem is kezelem másképpen, szóval nem is számít.
-Hazudhatnék, ha hazudni akarnék, de Shu azt tanította, hogy hazudni nem szabad, tehát nem teszem.
-Még… még amikor nagyon pici volt akkor tanítottam neki, ő pedig megígérte, hogy nem fog hazudni. Ilyen egyszerű.

A fura bemutatót mindketten érdeklődve figyelik, és Timidus azonnal el is raktározza, hogy az íjász már meg is osztotta velük egyetlen képességét. Az emberek igen óvatlanok ebben a tekintetben. Az már más kérdés, hogy a papírt átadva Shu nem nagyon lepődik meg a latin betűkön. Úgy tűnik nem ő az egyetlen, aki jobban szereti ezt az írásfajtát használni a kanjik helyett, meg hát a fiún eleve látszik, hogy európai forma.
-Hogy szeretem-e ha megölelnek?
Na ilyet még soha nem kérdeztek Timidustól, és nem is tudta rá azonnal a helyes választ. Abban biztos volt, hogy az idomár, ha szomorú, akkor hozzá bújva meg tudja nyugtatni a lányt, de mivel ő nem rabja az emberi érzelmeknek, így soha nem érezte fontosnak ezt.
-Amennyiben örömet okoz neked a megölelésem, akkor engedélyezem számodra.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 14 2014, 07:15

Még sohasem képzeltem magam egy itt született helyébe, de most, hogy jobban belegondolok, ezt a hozzáállást is meg tudom érteni. De gyakorolni már biztos nem fogom, hiszen minden rokonom abban az álom világban él.
-Még nincs.. De ha egyszer kijutunk, és biztos, hogy egyszer ki fogunk jutni, akkor megbeszélem Szonjával, el hozom őt ide és majd bemutatlak egymásnak titeket. Ezt itt és most megígérem, és akkor talán majd hinni fogsz nekünk másvilágiaknak.
-De ahhoz előbb ki kéne jutnunk, addig is, nehezen bár, de elfogadom a ti nézeteiteket. És ha eszerint élek, akkor talán kevésbé fognak hiányozni a kintiek.
-Igaza volt Shu..- nem jut az eszembe a teljes neve.- Igaza van Shu-nak.- a sárkány is így hívja, remélem nem sértődik meg, ha én is így teszek.-  Hazudni nem szabad. Bárcsak mindenki tartaná magát ehhez, már csak akkor egy kicsit jobb világban élnénk.
A bemutatóm után, Timidus megengedi, hogy megöleljem. Felragyog a szemem.
Nálam egy ölelés már annyit jelent, hogy teljes mértékben megbízom a másikban. A bizalom lehet egy örömforrás, szóval eleget teszek Timidus feltételeinek. Közelebb megyek a sárkányhoz. Rámosolygok.
-Nekem mindig örömet okoz egy ölelés.
Leülök közvetlen a sárkány mellé, de közbe figyelek, hogy ne üljek rá egy testrészére se, majd óvatosan átkarolom a nyakát mindkét kezemmel.
Így maradok néhány másodpercig. Nem mozdulok, próbálom magam harmóniába hozni vele.
A gondolataival, amik egyszerűek és egyértelműek. Ezzel tisztábbak, mint a legtöbb emberé.
Az érzéseivel, amiket vagy nem mutat ki, vagy nincsenek is neki.
Az első esetben minden tiszteletem az övé, a másodikban minden sajnálatom. Nem tudom elképzelni, milyen lehet érzelmek nélkül élni. Nekem minden cselekedetemet az érzéseim irányítják.
Eszembe jut Szonja, elkezdek sírni. Elengedem a sárkányt majd letörlöm az arcomat.
-Ezek örömkönnyek
Pár másodpercig némán ülök.
-Ne hazudjak, ugye? Eszembe jutott valaki a másik világból, ezért remélem nincs igazad.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 9 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 24 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.