Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony II

+11
Keita
Simeon
Leonard
Kayaba Akihiko
Ozirisz
Eru
Silence
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
15 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Leonard Szomb. Május 16 2020, 20:01


- Szóval verseny - tűrte fel ingujját Leo nagy komolyan, és még a szemöldökét is ráncolni kezdte a nagy koncentrálásban. Tekintetéből azonban sütött, hogy valójában csak bohóckodik. Mi másról is lenne szó?
- Rendben, akkor verseny - bólintott maga elé, majd nevetve utána indult Simeonnak és Hinarinak, és hármasával vette a lépcsőfokokat. A kazamata szörnyei azonban határozottan be akartak szállni a megmérettetésbe, és olyannyira komolyan vették, hogy szuper gyors szörnyeket dobtak az útjukba.
- Milyen macera - sóhajtott Leo a hajába túrva. - Az ilyen bestiákat utálom a legjobban. Ők csak ne gyúrjanak ugyanarra a skillre, mint én - húzta fel az orrát felháborodottan, de azért bólintott Hinari kijelentésére. Tudta már a dolgát.
Persze azért, verseny ide vagy oda, megvárta, hogy a polip és a srác támadjanak legelőször. Senkit sem akartak kihagyni a buliból, hiszen nem vérre ment, csak verejtékre.

Támadom Villámgepárd#4-et.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 16 2020, 20:01

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Simeon Hétf. Május 18 2020, 19:23

Simeon, ahogy Hinari kimondta a szavakat, ha lehet még sebesebben loholt előre, nyomában a kevésbé motivált ám annál éhesebb Tengerszemmel.
- Gepárdok! Ezek gepárdok! - nevetett, ám az azért nem tetszett neki, hogy ezek kétszer is támadtak. Aztán hallotta Leo megjegyzését is és menten elvigyorodott - Majd mi felgyorsítunk titeket! Ugye, Tengerszem?
És már aktiválódott is a buff, hiba nélkül! A narancssárga fénykör végigúszott a torony termében és körbeölelt mindenkit, természetesen a mobokon kívül. Simeon pacsizott polipjával, majd kinéztek egy teljes életes nagymacskát és azt támadták, mindketten, csapatmunkával.
- Azért lett a neved Leonárd, mert gyorsaságra építesz, mint a gepárd? - kérdezte aztán a srác, mert ez azóta foglalkoztatta, hogy meglátta ezeket a bestiákat és barátja felszólalt ellenük - Bár a leopárdra jobban hasonlít - vigyorgott aztán - Az csak egy betű.


Először gyorsaságbuff, ha jól számoltam +43 gyorsaságot kap mindenki Very Happy Aztán mindketten támadjuk az első mobot, csapatmunkával, így több CSPnk is fogy 10%al!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 18 2020, 19:23

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Kedd Május 19 2020, 16:06


- Akkor... legyen verseny - kontráztam rá Leora, bár én magam nem tűrtem fel a blúzom ujját, csak jókedvűen vettem a lépcsőfokokat, kettesével: ha futottam volna, valószínű nehéz lett volna Simeonékat nem lehagyni. Aztán jöttek a gepárdok, a dupla támadás pedig dupla annyi SP-t generált nekem, szóval részemről igencsak szerencsés fordulat volt az idomárpáros lassúsága. Persze Leo már kevésbé örült és végül a páros buffjával ez őneki kedvezett - én pedig nem bántam; végülis ígyis meg úgyis leütjük ezeket, előbb-utóbb. Simeon kérdésén viszont kis híján kibukott belőlem a nevetés. Egy kíváncsi, már-már vigyorgásba forduló mosollyal néztem rá céhtársamra és közben megsebesítettem még pár nagymacskát.

Villámgepárd #4,1 elpixelezve.
+43 gyorsaság a csapatnak 2/3

Hinari 7+8=15 sebződést (+0,1 SP), Leo pedig 8 sebződést szenved el.

dobások gyorsaságbuffal:

És mivel a támadásaink előtt volt a gyorsaságbuff időben, így a jelenlegi körben az SP-k alakulása:
- Hinari: 2.0+0.4+0.1-2.0+2.0=2.6
- Leo: 1.6-1.0+1.6=2.2
- Simeon: 1.0

Támadom a teljes életes cicákat, mindegyiket 1 találatig. A köröm végén kapok +20 HP-t, azaz visszatöltődik az életem maxra.

Villámgepárd #2,3,5 - HP:140/25 P:0

Hinari (50. szint): 315/315 HP, 300/100  CSP
Leonard (37. szint): 125/125 HP, 30 páncél, 470/396 CSP
Simeon (47. szint): 285/285 HP, 75 páncél, 220/168 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Leonard Kedd Május 19 2020, 23:08


Leo hálásan biccentett Simeon felé, aki a képességével brilliáns módon növelte meg a gyorsaságát. Húh, de jó érzés volt még ennél az ultargyors, felszerelésekkel frissen felturbózott változatnál is jóval gyorsabbnak lenni. Hozzá tudott volna szokni! Na igen, ha őt kérdezitek, sebességből sosem elég. Legszívesebben minden pontját arra tette volna, de be kellett látnia, hogy a fejlődéshez nem árt, ha másik skilleket is fejleszt, hiszen nem sokra megy vele, ha az ellenfél elől csak menekülni képes, mást nem. És minél magasabb szint, minél több elosztható pont, annál nagyobb gyorsaság, ugye.
Leo épp arra készült, hogy nem csak vértjében hordozza egy lamborghini tulajdonságait, hanem alkatában is a járműhöz hasonuljon. Vértje büszkén megcsillant a napfényben, miközben lecsapott. Egyszer is és kétszer is. Aztán ha valamelyik támadása nem sikerült, vagy Simeon nem talált, aktiválta a vértjének képességét, és harmadszor is. Persze ezt csakis abban az esetben, ha bármi megkövetelte. Amennyiben a páros is, és ő is sikerrel jártak, úgy nem tette meg.
Végül a fiúhoz fordult, és látványosan jókedvre derült.
- Nem, a nevemet a születési nevem ihlette, de ez egyáltalán nem rossz gondolat. Mostantól így fogok bemutatkozni! - mosolygott ezer vattosan. - Leonárd a hős leopárd!

3 támadásra dobok, de a harmadik csak akkor, ha Leo egyik támadása nem talál, vagy Simeonék nem találnak egyszer sem.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2020, 23:08

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Simeon Szer. Május 20 2020, 18:57

Hoppá, ez a kis neves kérdés bizony kellően elterelte Simeon figyelmét ahhoz, hogy Hinari most is beelőzze! Persze az idomár leplezetlen vigyorral nézte végig, hogy a lány bizony nem tudja egy ütésből elpixelezni őket - na de ők, Tengerszemmel! Gyorsan ki is nézte magának, melyik sárga gepárdot kellene legközelebb megütniük és mire Leo hozzálátott a vagdosáshoz hihetetlen sebességgel, addig Simeon is megpróbálta elpixelezni a legközelebbit. Petje mondjuk lemaradt kissé, de ez nem volt gond: ha gazdája nem találna be, vagy maradna még élő egyed, hát a polip arra csapott rá teljes erőből.
- Szóval a születési neved - bambult rá Leora Simeon, majd a következőkre hatalmasat bólintott - Ez szuper bemutatkozás - vigyorgott - Leonárd a leopárd!


Támadunk, de most külön külön!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2020, 18:57

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 21 2020, 08:55


A két fiú olyannyira jól elvoltak egymással, hogy én csak csöndben figyeltem a háttérből - időközben a villámgepárdok is eltűntek az útból, mehettünk tehát tovább a Nekromantához. Közben hagytam, hadd beszélgessenek kedvükre és csak akkor intettem, hogy innentől óvatosabban, amikor már egészen a torony tetején voltunk.
- Az itteni kazamataboss minden körében négy csontváz mobot hív elő - tudattam velük és ahogy megérkeztünk a terembe, az a négy máris lecsapott ránk - Előbb tehát őt kell kiiktatni. Aztán jöhetnek a csontvázak - vázoltam fel a taktikát, ámbár ha az előző harcból indulok ki, az alakkal pusztán én magam el tudok bánni, egyedül. Ráadásul még Simeon gyorsaságbuffja is élt; ezzel együtt indultam tehát neki és pixeleztem is el a Nekromantát, ha pedig még maradt támadásom, az egyik csontvázzal fejeztem be a mozdulatsort.


Hinari 2x9=18, Leo és Simeon pedig 9-9 sebzést szenved el.

A vértem miatt lett +0,1 SP-m. Támadom a Nekromantát pixelezésig, maximum 1-et hibázhatok. Ha nem hibázok támadást, összesen 3 csontváz marad (Leoról ütném le), ha igen, úgy mind a négy. A köröm végén a fejpántom visszatölti az életem.

Csontváz#1-2: 60/60 HP (Hinari)
Csontváz#3: 60/60 HP (Leonard)
Csontváz#4: 60/60 HP (Simeon)

dobások gyorsaságbuffal:

Hinari (50. szint): 315/315 HP, 300/50  CSP
Leonard (37. szint): 125/125 HP, 21 páncél, 470/470 CSP
Simeon (47. szint): 285/285 HP, 66 páncél, 220/220 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 21 2020, 08:55

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Simeon Csüt. Május 21 2020, 22:27

De hamar eltűntek a mobok! Mehetnek akkor feljebb!
- Azt mondtad, odafent világosabb lesz? - vigyorgott Simeon és már szedte is a lépcsőfokokat, pár fordulóval később viszont kezdett kifáradni - Mennyi még a teteje? - tudakolta, de azért nem akart lemaradni, nem ám! Amikor pedig felértek végre, izgatottan nézett körül és látta is meg a Nekromantát, ami rögtön idézett is csontvázakat!
- Rendben! Akkor először a Nekromanta! Gyere, Tengerszem, segítsünk mi i... - torpant meg, mert mire befejezte a mondatot, márcsak a kazamataszörny pixeljeit tudta volna megcsapkodni maximum. Fel is húzta az orrát, mert az nem ér, hogy Hinari és Leo ennyire gyorsak és mindig megelőzik őket! De nem baj. Csontvázak maradtak még!
- Akkor üssük ezeket. Velünk tartasz, Leo? - mosolygott barátjára és neki is veselkedtek: Simeon belefújt a sípjába, hogy Tengerszemnek ne legyen problémája a találattal, majd ő maga is igyekezett beleütni egy másikba, ami még életben volt.


Simeon használja a sípot, ami miatt Tengerszemnek biztos találata lesz és leüti a Simeont támadó csontvázat. Utána Simeon is támad, ő azt, amelyik Leot támadja.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 21 2020, 22:27

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Leonard Szomb. Május 23 2020, 20:53


Futva tették meg a hátramaradó lépcsőfokokat, és valóban, ahogy haladtak, szép lassan egyre világosabb és világosabb lett. Nem mondhatnám, hogy odafent már vakított a fény, de gyönyörű volt, ahogy a felszálló port megvilágították az ablakon beszökő fénynyalábok. Leo egy pillanatra megállt, és a képre koncentrált. Abszurd módon gyönyörű és valósághű volt ez a játék. Sokszor gondolkodott rajta, hogy épp olyan, akár egy álom. Hol máshol történhetne meg, hogy a vak újra lát, a béna pedig újra jár, ha nem egy álomban?
Leo nem volt vallásos, és nem hitt a csodákban. Az álmokban és a tudományban azonban sziklaszilárdan. Fejét oldalra billentette, és azt figyelte, ahogy ez a nagyon is valósághű test, ami Hinari lelkét és álmait takarta, hogyan darálja le ösztönszerűen az ellenfeleket. Olyan módon, ahogy a valóságban sohasem tudna mozogni.
Megrázta magát, és visszatért a jelenbe. Simeonra mosolygott, és felmutatta neki a hüvelykujját. Megvárta, amíg az idomár páros végrehajt egy szép támadást. Ennyi időt engedélyezett magának még, hogy tovább figyelje a virtuális valóságot. Aztán felemelte a kardját, annak éle megcsillant a tompa beszűrődő fényben. Előrelépett egyet és kettőt. Élvezte lábai funkcionalitását. Lendült, és támadott. Olyan mozdulatokkal, amiket odakint sohasem lenne képes elvégezni. Örült, hogy a tudomány lehetővé tette számára.

/4 támadás a megmaradtakra./

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 23 2020, 20:53

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 26 2020, 12:16

Dupla event bónusszal:

1. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Kapcsolat Potion
2. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Keserű Potion
3. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Kapcsolat Potion, 8 db Kristálykő Hinari és Leonard számára
Összesen: 184 Exp és 1240 Arany

Hinari medál:
Leonard +18 exp
Hinari -18 exp, 3 Faeno Virág 5 Eknier Ág 2 Fekete Gomba 1 Nihil Bogyó 7 Fagyott Pitypang

Zárnyitás:

Simeon (Zárnyitás: 2. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Vészhelyzet Potion
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Keita Vas. Május 29 2022, 21:42

Résztvevők:

Ozirisz (50) - HP:250+50 | F:85 | E:150 | K:40 | GY:126 (139) | S:84 | P:260 - epikus van
Shota (36) - HP:250+50 | F:110 | E:30 | K:29 | GY:53 | S:35 | P:380
Kasumi (30) - HP:300 | F:29 | E:20 | K:21 | GY:24 | S:15 | P:220
Rinne (50) - HP:505+101 | F:73 | E:71 | K: 50 | GY: 107 | SK: 69 | P: 700 - epikus van, legendás van
A plusz életpontokat Kasumi permanens képessége adja.

Legmagasabb észlelés: 4

Ellenfelek:
1. hullám: 8x Madárpók - HP:120 | F:50 | E:14 | GY:50 | S:35 | P:0 **van láda**
2. hullám: 6x Madárpók - HP:120 | F:50 | E:14 | GY:50 | S:35 | P:0 **van láda**
3. hullám: 1x Nekromanta - HP:300 | F:59 | E:0 | GY:55 | S:65 | P:100 **van láda**
Minden körben megidéz négy Csontváz mobot (60 HP, 14 erő)
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Hétf. Jún. 20 2022, 18:11


Shota sosem gondolta volna, hogy kazamatatisztításra is ilyen könnyedén lehet csajokat felszedni: Ozirisszal a megbeszéltek alapján a teleportkapu előtt találkoztak, ám ahogy útjukat a helyszín felé vették, két idegen-ismerőssel is találkoztak és valamilyen oknál fogva mindkét lány velük tartott az útra; elég volt csak megkérdezni őket. A harcművész - természetesen - ezt a saját vonzerejének tudta be, de könnyen lehet, hogy a többiek egyszerűen csak maguk is ide tartottak.
- Régen találkoztunk - mosolyodott el Shota, ahogyan végigmérte Puffogi-chant - Meg kell mondjam, a pincérruha jobban áll rajtad, mint ezek a nehéz felszerelések - tette hozzá és már lépett is arrébb gyorsan, arcán sokatmondó vigyorral, bizton számítva az újabb pofonra, amit Kasumi régen olyan előszeretettel próbált osztogatni neki. Inkább besorolt a másik lovag mellé, akivel mintha már találkozott volna nem is olyan régen, de ennyi csaj mellett, akik életében megfordultak, képtelenség volt lekövetni az összeset éshát, őszintén szólva Shota sem próbálkozott vele túlságosan.
- Ha sikerül kitisztítani a kazamatát, mit szólnátok hozzá, ha így négyen beülnénk egy italra? - dobta aztán fel az ötletet, rásandítva barátjára, akiről sosem tudta megállapítani, hogy akkor most szingli-e vagy sem, de ha esetleg már van barátnője, akkor sincs nagy gond, hisz a kettő nő általában jobb, mint az egy. A válaszokat mondjuk - ha voltak is - már alig maradt ideje befogadni, hiszen ahogy beléptek a torony meghatározott területére, máris nyolc pók ugrott rájuk, nem kevés páncélponttól szabadítva meg a srácot.
- Valamelyik lovaghölgy esetleg felajánlaná a védelmét? - tette fel a kérdést és egy képességpróba után felizzította lándzsáját, hogy megsebezhesse vele az egyik őt támadó bestiát.



Mobok köre:

8 Madárpók támad, Kasumi gyorsasága miatt kétszer:

Ozirisz 2x3x14=84 sebzést szenved el.
Rinne 2x1x14=28 sebzést szenved el.
Shota 2x3x14=84 sebzést szenved el.
Kasumi 2x1x14=28 sebzést szenved el.

Madárpók #1-3: 120/120 HP (Ozirisz)
Madárpók #4: 120/120 HP (Rinne)
Madárpók #5-7: 120/120 HP (Shota)
Madárpók #8: 120/120 HP (Kasumi)

Játékosi kör:

A 20 kasztspec pontomból 7-et kitartásra rakok, hogy meglegyen a 36 pont rajta, 10 megy FK-ra a Nekromanta ellen (éljenek a publikus kaziboss-statok), a maradék 3 meg megy specre.

"Jobb vagyok, és?" passzív képesség aktiváláspróba, siker esetén +36 erő. Ezek után 1 támadás Madárpók #5-re (30 vagy 66 sebzéssel).

vs madárpókok:
vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 176 páncél, 200/200 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 672 páncél, 250/250 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 296 páncél, 180/180 CSP
Kasumi (30. szint): 300/300 HP, 192 páncél, 105/105 CSP

Aktív dixi: Shoowy

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 20 2022, 18:11

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony II - Page 4 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kasumi Csüt. Jún. 23 2022, 17:05

Kasumi útja ismét egy magas szintű kazamatába vezette, de ez most más képen fog alakulni, mint amikor legelőször járt erre. A lány is sokkal vidámabban állt a dologhoz. Egészen addig, amíg meg nem látta az a fiút, akit a háta közepére se kíván. Shotát. Ha csak Shota lett volna ott, akkor sarkon fordult volna és egy másik kazamatát keresett volna, de mivel egy másik lány is köztük volt, kötelességének érezte, hogy megvédje őt a kazamata legveszélyesebb szörnyétől. Igen, Shotától.
-Már csak te hiányoztál. - Üdvözölte a fiút elfordítva a fejét tőle. -Valaminek meg kell védenie a törékeny testemet veled szembe. - Tette hozzá, majd észre vette, hogy már tovább is állt a másik lovaglányhoz. "Máris kezdi? Arra számítottam, hogy legalább egy tíz percet kibír, de úgy látszik túl sokat várok el tőle." Mormogott magában a lány, majd óvatosan oda sétált a másik lányhoz.
-Vigyázz vele. - Súgta a fülébe, majd mintha semmi se történt volna megkerülte a lányt és bemutatkozott. -Azt hiszem még nem ismerjük egymást, a nevem Kasumi. Örülök a találkozásnak. - Hasonló képp köszönt a kardforgató fiúnak.
Kasuminak a bemutatkozás alatt fel se tűnt az indikátor, bár őt nem is igazán zavarja egy vörös indikátoros, elvégre volt már alkalma találkozni velük. Így nem kerül zavarba, ha egy olyan játékossal találja szembe magát, akinek nem zöld indikátora van. Sőt inkább jobban felkelti a kíváncsiságát. Shota ajánlatára csak fa fejjel bólint, jelezve, hogy nincs problémája vele, de nincs is az ínyére. Kasumi szemébe Shota most olyan volt mint egy rossz kisgyerek, nem vár meg senkit, figyelmen kívül hagyja a többieket és megy a saját hülye feje után. De persze mindig van egy kedves aranyos bébicsősz aki figyel a gyerekre, ha esetleg valami baja esne. Így is történt minden. Shota belegyalogolt az ellenség közepébe és máris segítséget kért. Kasumi meg tényleg mint a kedves bébi csősz megy és segít. Azonban ő sem maradt ki a pók buliból, mert az ő nyakába is ugrott négy pár láb. Azt gyorsan lerázta magáról, de nem azért mert sietni akart segíteni a fiúnak, hanem azért, mert utálja a pókokat. Miután lerázta magáról a pókot a lovag kaszt általi képességet használta Shotára.
-Így jár az, aki ész nélkül rohan előre. Egek, mint egy kis öt éves. - Nézte le Shotát, majd segített leszedni róla pár pókot.


/Támadom a Madárpók #5-öt/

_________________
Koponya Torony II - Page 4 Kasumi16

Koponya Torony II - Page 4 1810 Koponya Torony II - Page 4 1312 Koponya Torony II - Page 4 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 23 2022, 17:05

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Pént. Jún. 24 2022, 12:27

A megbeszéltek szerint találkoztam Shotával a teleportkapunál. Eli ezúttal nem tartott velünk, azonban útközben a csapat kiegészült Rinnével és egy másik, számomra még ismeretlen lánnyal. Shotával viszont már ahogy látom, korábbról ismerhetik egymást. - Örvendek. Ozirisz vagyok - mutatkoztam be Kasuminak. Kicsit eltűnődtem rajta, hogy vajon milyen előzménye lehetett a nemrég látott Kasumi-Shota jelenetnek, de túlzottan nem merültem be, csupán elraktároztam az infót magamban.
Majd útközben Rinne mellé soroltam be - Mi újság? Könnyed laza kristálykőfarmolás? Azokból valahogy sosincs elég - próbálkoztam valami beszélgetés-félét kezdeményezni a lánnyal, míg odaérünk.
- Persze, miért is ne? - válaszoltam Shotának, elvégre nem vagyok semmi jónak se az elrontója. A kazamatában viszont egyből ránk szabadultak a pókok - Ez átverés - szólaltam meg, kissé bosszúsan, ahogy hunyorgások közepette leolvastam a nyolclábú teremtmények felett a nevét - Madárpók, de nem is repül.... - tettem hozzá, majd bele is vetettem magam a harcba. Először a rajtam tanyázó pókokat próbáltam meg lefejteni magamról. Majd amikor egy hirtelen mozdulattal sikerült lerántanom a karomon mászkáló példányt magam elé a porba, lendítettem is a kardom, hogy félbevágjam. - Mi az? Négy lába van, és eldől? - tettem fel a kérdést, elsősorban Shotának, de ha a lányok is lezsibbadnak kissé, az sem baj, sőt! Szokniuk kell a kiképzést. Aztán meg is válaszoltam, közben sunyi tekintettel körbenéztem - Félbevágott pók.
Úgy tűnik, a pók is ismerte a fárasztó faviccet, mert a csattanó előtt volt olyan kedves, hogy odébbcsöszmörgött a felé tartó kard elől... A reakciókat már csak fél füllel hallottam. Figyelmem lekötötte a bakancsomon mászkáló pókica, amit semmiképp sem várnék meg, amíg belemászik. Másik lábammal kissé lerúgtam a nyolclábút a földre, majd kar(d)távolságba érve rásóztam egy szép nagyot - és remélhetőleg nem csak port kavartam, hanem jópár felszálló pixel is kavargott a levegőben.
Kissé ciki lenne a lányok előtt luftot luftokra halmozni, nem? És Shotát ismerve tuti kapna az alkalmon, hogy cincogjon rajta egy picit, nem? Mint ahogy azzal az idióta gömbbel anno...


// támadás #1-re és #2-re, találat esetén pixeleződik
// 0,8 SP marad, -50 CSP (Vikinggyűrű miatt az első nem fogyaszt)


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 24 2022, 12:29-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 24 2022, 12:27

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Rinne Szer. Jún. 29 2022, 17:29

Felcsillant a szeme, ahogy meglátta az ismerős alakot. Önkéntelenül is megérintette a haját, noha a virágillat már nagyon-nagyon régen elillant, de az emlék arra késztette, hogy feltétel nélkül kövesse a férfit. Mint valami nindzsa, úgy lopakodott utána, noha lopakodást ténylegesen nem használt, hiszen azt ki lehet szúrni. Ehelyett egyszerűen csak a többi járókelőt használta fedezéknek. A terv az volt, hogy majd lerohanja, ha egyedül marad, de ehelyett a félelmetes nevű, de cseppet sem félelmetes torony előtt volt kénytelen utolérni őt, ugyanis nem hogy nem maradt egyedül, de még társaságot is vett magához. Azonban nem veszíthette el szem elől.
- Csatlakozhatok, ugye? Surprised - jött a kérdés, és a nemet nem is fogadta el válasznak. Rápislogott Oziriszra, nem számított rá, hogy vele valaha is találkozni fog a bosstermeken kívül, de egyszer mindennek eljön az ideje.
- Hmm... inkább neki kell vigyáznia velem. Rinne vagyok - mosolyodott el a figyelmeztetést hallva. Nem volt miért tartania senkitől, ha meg mégis,az most úgyis ki fog derülni, hiszen ezek szerint a kis csapat szörnyekkel fog hadakozni.
- Ha kapok láthatatlan virágot, veled tartok! - válaszolt a húsvéti fiú kérdésére csillogó szemekkel, és bár innentől kezdve úgy volt vele, hogy őt fogja figyelni végig, Ozirisz belerondított a tervébe a kíváncsiskodásával.
- Én csak őt követem - mutatott a másik férfira - Múltkor adott láthatatlan virágot, de aztán elszaladt - magyarázta, miközben a torony belsejébe hatolva néhány pók rohanta le őket. A csípésüket meg se érezte, úgyhogy nem aggódott amiatt, hogy más esetleg bajba kerülhet. Ettől függetlenül buzogányával csapott kettőt.
- Nem kell védelem, ha nincs mi megtámadjon Surprised - ajánlotta fel bölcsességét közben.


A hatos pókica kap két suhintást, ha mindkettő talál, akkor bye-bye.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 29 2022, 17:29

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 4 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.