Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony II

+11
Keita
Simeon
Leonard
Kayaba Akihiko
Ozirisz
Eru
Silence
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
15 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 04 2022, 20:18

A pókok után rövidesen megindultunk felfelé, ahol a kazamata főszörnye vár minket - a teljes udvartartásával együtt. Legalábbis, hacsak nem történt időközben változás a kazamatában, akkor elvileg egy Nekromanta uralkodik odafenn, és küldi ránk az élőholt szolgáit. A legutóbbi ittjártam óta szinte minden ugyanolyan, mint volt. Szinte... - Mi a... - szaladt ki a számon, ahogy egyszercsak kicsúszott a talpam alól a lépcső. A pillanatnyi ijedelem hatására elrugaszkodtam, majd két lépcsővel feljebb néztem az előbbi lépcsőfok helyére. És még hátrébb is idább-odább sok lett a lépcsőfokok között a reklámszünet. - Gáz van, leomlott utánunk a lépcső - szóltam Shotának, aki csak ment tovább.
Első gondolatom az volt, hogy segítek a lányoknak átjutni. Legalábbis én ezt tettem volna, és már kerestem volna elő a kötelet, kampót, azonban drága jó cimborám amennyire be van sózva... kinézem belőle, hogy egyedül megy neki a Halottidézőnek. - Várjatok itt, gyorsan leütjük. - majd iszkoltam is a harcművész srác után. Valamilyen szempontból racionális a döntése, hisz a toronyban ugrálás kockázatát is kiiktatjuk a képből. És amennyire felette vagyok szintben ennek a helynek, Shotával együtt sima ügynek kell lennie. Előbb leütjük, előbb szabadulunk, nem?
Beértem Shotát a teremnél, azonban ahogy beléptünk, neki is kezdett a csontvázak életre hívásának. - Én is úgy gondoltam - válaszoltam a srácnak. Ennél a "bossnál" az a lényeg, minél előbb kiiktassuk. A summonok csak elterelés, ha a gyanútlan játékos a csontvázakat csapkodja, előbb-utóbb ki fog fogyni az erőforrásokból, míg a Nekromanta... csak idéz és idéz...
Nekiiramodtam, kicsit szlalomoztam a csontvázak között - útközben ennek ellenére a fegyverük elért, újabb szeleteket levive a páncélomból, de egyelőre nem aggasztott. Nem állunk le a csicskákkal bohóckodni, helyette a főnököt vettem kezelésbe a kardom élesebbik felével. Majd újra. Remélhetőleg nem pont akkor fog odaidézni még egy csontvázat...


// Két támadás a Nekromantára; CSP 100/200, SP: 0,5
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal19096/10100Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 04 2022, 20:18

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Hétf. Szept. 05 2022, 10:43


Shotának csak egy pillanatnyi ideje volt megdöbbenni a tényen, hogy a feketehuszár nem tudta egyből leütni a Nekromantát: a kazamata főbossa máris újabb lényeket hívott elő, így nem volt lehetőség a bosszankodásra. A harcművész elkáromkodta magát és kitárta szárnyait, abban a reményben, hogy a levegőben elmenekülhet az őt körülvevő csontvázak gyűrűjéből, ám azok még ígyis követték és nem kis adagot ütöttek le a páncéljából.
Még jó, hogy Shota másik erőssége a fegyverkezelésen kívül pont a sebzéstűrés volt.
- Elkéne a segítség - tett egy kört a teremben, a szavakat persze elsősorban az alatta kardoskodó Ozirisznak címezve, ám ekkor meglátta a bejárat előtt leszakadó lépcső túloldalán Puffogi-chant is, aki a jelek szerint alig várta, hogy belevethesse magát a harcba és levegyen pár mobot Shotáról. Vagy legalábbis a férfiú egyértelműen így érzékelte a szándékot.
- Angyalfiú érkezik! - kacsintott a lányra, a háta mögé repült, majd Súlyemelésével a derekánál fogva felkapta a csajt és miközben átrepülték a pár lépésnyi szakadékot, Shota kihasználta az alkalmat, hogy alaposan és közelről megnézhesse magának Kasumi melleit, nomeg az egyik őt tartó keze is lejjebb vándoroljon és megmarkolja vele a lovag formás seggét; csupa jószándékból, természetesen. Csakhogy le ne essen véletlenül. Bizony! Aztán - egy újabb pofont sejtve - már engedte is el őt, egyenesen a csontvázak gyűrűjének közepébe, a feketehuszár mellé, aki remélhetőleg eddigre már leütötte a Nekromantát és pár csontvázat is megsemmisített. Éljen a csapatmunka, nem igaz?  trollface



Mobok köre:

A Nekromanta 4 Csontvázat idéz meg (60 HP, 14 erő). A Csontváz mobok támadnak.

Ozirisz 28-, Shota 56-, Kasumi pedig 14 sebzést szenved el.

Nekromanta: HP:300/100
Csontváz #1-2: 60/60 HP (Ozirisz)
Csontváz #4-7: 60/60 HP (Shota)
Csontváz #8: 60/60 HP (Kasumi)

Játékosi kör:

Leütöm Csontváz #4-et.

vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 36 páncél, 200/100 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 532 páncél, 250/250 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 192 páncél, 180/108 CSP (mostani köröm után)
Kasumi (30. szint): 300/282 HP, 105/105 CSP

Max 1 hét múlva írnék ugyanúgy, de szuperek vagytok, pörgessük meg a végét! Wink
Mivel a Nekromanta spece a csontvázidézés, egy nagykörben csak egyszer idéz, a többletköreitől függetlenül.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal5735/5900Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Szept. 12 2022, 09:13

A nekromanta csak nem adta magát, és a két csapásom ellenére is még bőven sárgában volt az életcsíkja. Ami viszont bonyolította a helyzetet, hogy Kasumi betoppant időközben - ezzel úgy önmagában nem is lett volna gond. Ami azonban felkavarta az állóvizet, az a nekromanta igen szapora csontvázidézése. Könyörtelenül keltek életre a csontkupacból a mobok, hogy védjék a mesterüket, egyúttal megnehezítsék a kazamata végigvitelét.
Shota megszólalására kaptam fel a fejem, amint épp a lovaglánnyal a karjai közt repked, majd mint aki jól végezte dolgát, letette mellém, a frissen megidézett csontik közé. ~Még egy ok, hogy mielőbb lecsapjuk~ szemforgatás közepette elemeztem a helyzetet, majd kardommal lesújtottam az idézőre. - Tartsd meg az aprót, te mocskos állat - toldottam meg a csapásom pár szóval. Majd ha a mob elpixeleződött, úgy léptem tovább az egyik random csontvázra, ellenkező esetben az idézőt támadtam továbbra is. Ugye amíg nincs kiiktatva, addig igencsak sok csontváz fog még életrekelni, figyelmbe véve a csontkupac méretét. ~Nem vagyunk elég gyorsak~ állapítottam meg, majd a céhbankot pörgettem valami használható item után, majd miután materializáltam a fiolát, felhajtottam a tartalmát, és újult erővel csaptam le az élőholtak seregére...

// Két támadás, majd egy pihi, elsődleges célpont a Nekromanta, Majd csontváz #8.
// Majd iszok egy Villámgyors ütés potit, és #7, majd #6, végül egy pihi.
// CSP: pihi után 100/200, SP maradék: 0


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 12 2022, 09:28-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal19096/10100Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 12 2022, 09:13

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 6 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Szept. 12 2022, 09:31

Potizás utáni támadások
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal19096/10100Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 12 2022, 09:31

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Hétf. Szept. 12 2022, 09:51


Shota bosszúsan megdörzsölte állát és egy mély sóhajjal ütötte le magáról az utolsó mobot: nem elég, hogy úgy tűnt Puffogi-chan mégsem száll be a harcba, de a feketehuszár is először a lányról szedte le a mobokat és nem őróla. Lehet, hogy inkább bele kellett volna ejteni a csajt a szakadékba? Vagy inkább megmarkolni a melleit is, igen, hiszen akkor hátha az érkező pofon elől elhajolva az ütés csontvázat ér. Na nem mintha olyan sok értelme lett volna, de a harcművész határozottan nem szerette, ha valaki nem dolgozik meg a jutalomért - kivéve, ha az a valaki ő volt, ugyebár.
Ozirisz mondjuk legalább odatette magát és szép sorjában pixelezte el a mobokat körülöttük. Shota tehát bólintott és arcán csak-csak megjelent a laza félmosoly is, amint lándzsájával leszúrta az utolsó, őt célbavevő szörnyet.
- A többit üsd le, haver. Addig én megkeresem a ládát. Még mielőtt ránk omlik az egész... - pillantott a maguk mögött hagyott, beomlott lépcső maradványaira, majd szemeivel elkezdte keresni az oly becses ládikót. Hátha ez arannyá változik, amikor kinyitják!



Mobok köre:

A Csontváz mobok támadnak.

Ozirisz 28-, Shota 14 sebzést szenved el.

Csontváz #1-2: 60/60 HP (Ozirisz)
Csontváz #5: 60/60 HP (Shota)

Játékosi kör:

Leütöm Csontváz #5-öt.

vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 12 páncél, 200/150 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 532 páncél, 250/250 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 178 páncél, 180/72 CSP (mostani köröm után)
Kasumi (30. szint): 300/282 HP, 105/105 CSP
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal5735/5900Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Szept. 12 2022, 10:46

A csontvázak fogytak, elég jól, de messze nem eléggé. Kasumi valószínűleg leblokkolt a landolás után - ami érthető, elvégre eléggé "nem várt esemény", hogy felkapják az embert és lerakják a mobsereg közepébe. Ez tipikusan olyan dolog, amire nem igazán lehet előre felkészülni, és magamból kiindulva - aki már párszor blokkolt le bossharc kellős közepén is - abszolute elképzelhető forgatókönyv. - Ne aggódj, mindjárt vége - szóltam a lovaglányhoz amíg a felszálló pixelek közt pár másodpercre megálltam és energiát(CSP-t) töltöttem. Majd az utolsó két csontvázzal nézve farkasszemet, aktiváltam a bakancsom képességét. Nem hagyom meg a lehetőségét, hogy az utolsó csontváz kitérjen a csapásom elől, majd mivel az időkeret lejár, röhögések közepette eltűnjön a loottal és a kristályköveimmel együtt. Oké, hogy nincs égető szükségem a lootra, de ha már idáig eljöttünk, akkor legalább ne feleslegesen. És tudjuk Murphy óta, hogyha egy támadást el lehet véteni, akkor azt el is vétik bizony. Majd miután beaktiváltam a képességet, neki is ugrottam a két csontváznak, egyet balról-egyet jobbról, amit remélhetőleg két pixelrobbanás követett. - Senki többet? - szólaltam meg, körbenézve a teremben, tekintetem végigvezetve a csonthalmokon. Remélhetőleg nem maradt sehol elbújva egy sunyi csontváz. Még a végén az utolsó harcos - tanulva a korábbi mesterétől - feléleszti az előbb eltávozott nekromantát, és kezdődik az egész előről. De erre viszonylag kicsi az esély, tekintve, hogy az utóbbi időkben inkább a bossok szoktak "bebugolni" és nem a sokéve megnyitott kazamaták...


// Pegazus bakancs aktiválása (egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját.), majd támadás #1-re és #2-re.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal19096/10100Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Strea Hétf. Szept. 12 2022, 11:08


Gratulálok, a kazamatát sikeresen kitisztítottátok!
A jutalmak a következők:

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Gyenge Erő Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Kapcsolat Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Regeneráció Potion, 4 db Kristálykő (Ozirisznak)

A harmadik hullámért csak Ozirisz és Shota kap jutalmat.
Tehát összesen:
Ozirisz, Shota: 140 Exp és 600 Arany
Kasumi, Rinne: 115 Exp és 400 Arany

Zárnyitás:

Shota (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Vastalp Potion

Ozirisz (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Vészhelyzet Potion
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony II - Page 6 Exp_bal0/0Koponya Torony II - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 6 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.