Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony II

+11
Keita
Simeon
Leonard
Kayaba Akihiko
Ozirisz
Eru
Silence
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
15 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koponya Torony II Empty Koponya Torony II

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 07 2016, 15:13

Kedvenc tornyotokban a 25. szint megnyílásával egy újabb kazamata is megjelent, de itt is csak csontok és koponyák vannak.


A terület főszörnye
Nekromanta - HP:300 | F:59 | E:0 | GY:55 | S:65 | P:100
Minden körben megidéz négy Csontváz mobot (60 HP, 14 erő)


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:21-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal0/0Koponya Torony II Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Argo Pént. Jan. 24 2020, 21:56

Saját Kazamata, Hinari and the gang \o/

Silence (31) - HP:170 | F:52 | E:74 | K:50 | GY:91 (100) | S:39 | P:90 /epikus van/
Eru (20) - HP:100 | F:25 | E:35/kés | K:19 | GY:42 | S:4 | P:15 /legi van/
Mirika (22) - HP:100 | F:36 | E:24 | I:30 | K:24 | GY:96 | S:26 | P:60 /epikus van/
Hinari (50) - HP:300 | F:90 | E:110 | K:60 | GY:214 (235) | S:80 | P:85 /epikus+legi van/
Ozirisz (49) - HP:225 | F:85 | E:144 | K:40 | GY:110 (121) | S:80 | P:130 /epikus van/

1. hullám:
7 db Csuklyás Keselyű: HP:140 | F:58 | E:14 | GY:57| S:43 | P:0

2. hullám:
9 db Ingavirág - HP:100 | F:80 | E:8 | GY:56 | S:40 | P:0

3. hullám:
Nekromanta - ???
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Szomb. Jan. 25 2020, 15:39


Hogy miért épp a Koponya Tornyot választottuk, arra így már nem is emlékszem nagyon: valami olyat helyet szerettünk volna, ahol még nem jártunk, és így, hogy lassacskán Ozirisz is meglépi az ötvenedik szintet, még ezeknek a kazamatáknak se kellett volna olyan lehetetlennek lenniük.
- Sziasztok - köszöntem céhtársaimnak a bejárat előtt és nem véletlenül szerveztem úgy, hogy itt találkozzunk: Eru, a kislány akivel nemrég arénáztam jelentkezett az alapítvány programjára, így először vele beszéltem meg találkozót a teleportkapunál és én kísértem a kazamatához, hiszen a szintje miatt jobb volt, hogy nem egyedül jött el idáig.
- Ő itt Eru - mutattam is be a többieknek - Az ABA programján belül csatlakozik hozzánk. Kiképzős, így vigyázzunk rá majd odabent - néztem végig a többieken - Ők pedig a céhtársaim: Silence, Ozirisz, valamint Mirika és a petje Momo - folytattam a bemutatás másik részét, majd ha végigfutottuk a köröket, felpillantottam a fölénk magasodó toronyra és aktivált jártasságokkal léptem hozzá közelebb.
- Nos, indulhatunk?
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal29686/10100Koponya Torony II Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 29 2020, 21:20

Furcsán éreztem magam. Az elmúlt pár alkalommal minden belépésnél megjelent egy státuszikon a szemem sarkában, amit nem tudtam hová tenni, de ha tippelnem kéne, az okozza a szokatlan fáradtságomat. Nem a kitartásommal van probléma, egyszerűen csak tompának éreztem magam, amin nem segített se az evés, se a pihenés, semmi. És mivel úgy tűnt, nem tudom befolyásolni ezt az állapotot, nem is törődtem vele olyan nagyon, csak vigyáztam vele, hogy takarékoskodjak az energiámmal. Ettől még persze a közös céhes szörnyöldöklés még nem maradhatott el, különösen úgy, hogy egyre hasznosabbnak éreztem magam és hát főleg a pontozásomat. Vannak még lyukak itt-ott, de már egész pofásan nézett ki a dolog :3
- Biztos vagy benne, hogy egy ilyen ijesztő helyre akarsz vinni egy aranyos kislányt? - kérdeztem Hina-chantól, miután bemutatta nekünk az apróságot. Ha jól emlékszem, ez egy hulla jó hely, és bár engem nem zavar, mert a szörny az szörny, de na. Inkább harcolnék illatos virágokkal én is :3
- Szia, Eru-chan! Itt mindenki nagy és erős, szóval majd megvédenek minket :3 - nyújtottam a kezem egy pacsira, Momo is megkockáztatott egy barátságosnak ható csiviteléssel köszönni, de csak annyira ment közel, hogy megszagolja, aztán inkább letelepedett a vállamra.
- Fuwa-chan, majd izé, ezután nincs kedved meginni egy forró csokit kettesben? Vagy Hime-chan teáját :3 - kérdeztem, mivel most volt időm, és már épp itt volt az ideje kicsit beszélgetnem a lánnyal. Mindenféle dologról :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal11225/10500Koponya Torony II Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Szer. Jan. 29 2020, 23:56

Kazamata... Mostanában nem tudta eldönteni, hogy szereti-e ezt a szót, vagy nem. A karácsonyi Ozirisszal egy éve mulatságos volt, de egyébként tele voltak a kazamaták ijesztő lényekkel. Még a mostani karácsonyi is, amiben ott volt az a valami, ami el akarta rabolni Noise-t, meg a másik, amelyik megkötözte Hinarit.
Végül ezek miatt az emlékek miatt döntött úgy, hogy nem is kérdez semmit, csak igent mond. Vigyázni kell a hercegnőre, közösen.
Ahogy Noisera is, akit fájó szívvel, és méltatlankodó, felháborodott vakkantásai ellenére néma bocsánatkéréssel zárt be a szobájába, miután hiába igyekezett elmagyarázni neki, hogy nem jöhet, mert veszélyes lehet: a rókácska mindig indult utána, amint az ajtón kilépett.
Egészen a kazamata bejáratáig mantrázta magának, hogy csak gyorsan elintézik a mobokat, és aztán megy is, hogy kárpótolja a hangos kis barátját.
Aztán, ahogy érkeztek a többiek is, meglepve látta a csapathoz eddig nem tartozó, de ismerős Erut Hinarival. Boldogan mosolyogva üdvözölte a társaságban, és kíváncsian vizslatta a bal kezét, amennyire látszott, amihez nem szabad hozzáérni, és Zitának hívják, és mindent megeszik.
Ebből zökkentette ki Mirika kérdése, amire pár pillanatnyi fáziskéséssel lelkesen bólintott, majd elővette a füzetét, hogy bővebben is válaszoljon, mielőtt még elindulnak a mobok közé. Nemsokára pedig már lelkesen csillogó szemekkel Mirika felé tartotta a mondandóját.

Nagyon szivesen iszom veled forrócsokit! De vihetjük Noiset is? Nem szeret egyedül lenni.

Miután a fontos részletet is megtárgyalták, nem volt más hátra, minthogy eltegye a füzetet, helyette kezébe vegye a kardját, bólintson Hinari kérdésére, és nekivágjanak a már kívülről sem bizalomgerjesztő toronynak. Vajon milyen rémségek lehetnek odabent?
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal14616/10500Koponya Torony II Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Csüt. Jan. 30 2020, 20:14


Hina mögött sétáltam vidáman, a helyszín és a szörnyek nem ijesztettek meg. Tudtam, aki velem van erős és bízhatok benne. A múltkori találkozón óta nem akart rosszat nekem és nem szakított el a barátomtól sem. Inkább segít és támogat most is ahogyan akkor az arénában.
Bemutatott és mikor végig néztem a többieken szemeim felcsillantak. Ázónál Silhez rohantam és egy tábla csokit nyomtam a kezébe.
- Őhm tőlünk ajándék a múltkor nem volt csak almánk.
Az ismeretlen lány őhh Mirika azt hiszem meg jegyzést tett rám, de a kislány jelzőt elengedtem a fülem mellett most túlságosan is felvoltam pörögve.
- Szia őhh Mirika!
A lány kezét nyújtotta, amit először meg szagoltam, és olyan arcot vágtam, mint aki elgondolkodik valamin. Nem azért, mert a lány büdös lenne, nagyon finom és jó illata volt egyébként a kezének. Amibe aztán mosolyogva bele csaptam lepacsizva a lánnyal.
- Igen remélem, ismerem a többieket egy picit. Ezért nem akarok szégyenkezni, mindent meg teszek, ami tőlem telik ma....
Figyelmem az álatka kötötte le hirtelen, akit szemeimmel követtem és mikor közeledett kezeim a hátam mögé kaptam. Túl aranyos volt, bár menyire szeretném meg ölelgetni nem szabad. Hagytam nyugodtan meg vizsgáljon kedve szerint.

Körbe pillantottam és láttam Sil készülődik, én is igy tettem. Job kezembe fogtam kicsi stilletom majd behúzódtam Hina háta mögé.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal2727/2900Koponya Torony II Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Pént. Jan. 31 2020, 17:08

Szinte mindig kapható voltam egy közös céhes kazamatázásra, azonban most egy külsős tag is csatlakozott hozzánk a Bossölő Alapítványon keresztül. Jó ötlet volt Hinari részéről ezt kiokoskodni, hiszen a frontra kellenek az itemek dögivel, egyik-másik boss az eszi – vagyis inkább etetteti velünk – az egyszerhasználatos itemeket. Ki a túl nagy sebzésére, ki a sok életére, ki pedig egyéb okok végett, de nem hiába mondják hogy fogyó eszköz. És a kisebbeknek is megvan a hasznuk az üzletből: a gyorsabb és könnyebb fejlődés, és az sem egy utolsó szempont, hogy így biztonságosan, minimális veszélynek kitéve magát járhatja be ezeket a kazamatákat, és ugye az onnan jövő exp is több, mint a sima mezei mobok.
- Szia, üdv a csapatban – köszöntöttem Erut köreinkben én is, nyújtva felé a kezem – Sima ügy lesz, ne aggódj, ahogy Miri mondja megvédünk – mondtam biztatón rámosolyogva az újoncra. Hinari említette, hogy kiképzős, szóval jócskán alattunk jár szintben és tapasztalati pontokban. Igaz, nem tudom, pontosan mennyit sebeznek az itteni mobok, a mi szintünkön már nem is lényeg, és idővel neki sem fog megkottyanni a dolog. Mindenesetre a biztonság az első, szóval a kazamata folyamán az Erut támadó mobokkal fogjuk kezdeni az aprítást – avagy általában pont úgy irányítja egy felsőbb hatalom a sorsunk fonalát, hogy az amúgy laza, fél vállról is letudható harc is valós kihívás legyen. De különösképp nem is aggaszt: inkább játszom a hős megmentő szerepet adott helyzetben, ahogy Hinari is – annak idején ő is ugyanígy cselekedett, Nyster városa felett azon a furcsa zöld kódrácson. Nem gondolkodott, csak tette ami helyes, megmentve vele egy életet. És mi is ezt fogjuk tenni, továbbadva a JL szellemét az "új generációnak". Végülis sosem tudhatjuk, lehet hogy egy R sugarú nyári napon Eru is a Liga sorait bővíti? Majd idővel alakul, de ahogy elnézem, Sillel jól kijönnek. Valahonnan ismerős ez az egész, valahonnan a régmúltból, Ovidius kőszínházából...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal19096/10100Koponya Torony II Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 31 2020, 21:46

harci dolgok:


- Hát, jöhet, de csak ha jól viselkedik. Momo például rendetlen, ezért kint marad! - válaszoltam az írásra, a mondat második felét kicsit hangosabban, félig a virgonc kis vakarcsnak szánva hangoztattam, bár Momo csak egy kérdő csippantással jelezte, hogy hallotta a nevét, de nem értette, mire célzok... Vagy nagyon is értette, csak játssza a hülyét.
- Azért ne vedd fel, ha esetleg nem megy, ez nem a mi szintünk :3 - feleltem Eru-channak mosolyogva. Ezek a harcok elsősorban arról szóltak, hogy Hina-chan és Ozi-kun cipel minket a hátán, cserébe többen vagyunk, és így nem olyan uncsi farmolni. Sokkal több hasznunk nincs Razz
- Yosshi, lássuk mi rejtőzik a sötétben :3 - ropogtattam meg az ujjaimat, majd előhúztam az íjamat, és Momónak is jeleztem, hogy szálljon le a vállamról. Ideje volt behatolni a toronyba, és megnézni, mire megyünk élesben a hiper-szuper látásommal és hallásommal, szóval felpörgettem az érzékeimet, vagyis jobban mondva jobban összpontosítottam rájuk.
- Pfff... madarak, remek - csettintettem a nyelvemmel elégedetlenül. Azokat nehéz volt eltalálni, de vettem egy mély levegőt, és eleresztettem egy nyilat, mielőtt letaroltak volna minket. Felszisszentem, ahogy a karmok belém martak, de összeszorítottam a fogaimat, szökkentem kettőt hátra, és támadtam újra, ezúttal már Momónak is irányt mutatva. Kezdjük nagyban, pörköljük meg őket, hátha!


Egy támadás permanensből 30 sebzéssel, célpont az ötös.
Egy támadás normál támadásból 30 sebzéssel, célpont az ötös.
Egy támadás petképességből 30 sebzéssel, ha koponyát dobok, nem történik semmi, célpont az ötös.

Fogyasztottam 66 CSP-t.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal11225/10500Koponya Torony II Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 31 2020, 21:46

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony II 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#4 '2 oldal halál/korona' :
Koponya Torony II 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Szomb. Feb. 01 2020, 14:56


Mosolyogva figyeltem a kedves szavakat és ismerkedést, az viszont meglepett, hogy Silence ismeri Erut - és ahogy a tábla csokoládéból kitűnt, nem is csak futólag. Örültem neki, ahogy Miri és Fuwa forrócsokizásának is, hiszen mindig jó, ha két céhtag közös programot szervez és így jobban megismerhetik egymást... különösen az árnyh... idomárlány esetében, aki ugyebár bőven nem minden idejét tölti itt velünk. Érdekelt volna, hogy mondjuk éppen erről mennyien tudnak a céhből, de én nem az voltam, aki ezekbe beleszól. Főleg nem azok után, hogy énrólam és arról a másik sisakról se tudott mindenki mindent...
- Méghozzá elég rondák - nevettem Mirika megjegyzésére már odabent és megforgattam a Katanát magam előtt. Ilyesmikkel még nem is találkoztunk, így a statjaikat se tudtam, azonban mivel a legtöbb Oziriszt támadta és nem ütötték át a páncélját se, nagyon nem volt lényeges, melyik mobot is veszem célba a sok közül. Persze megint Miriéivel kezdtem volna, de a páros múltkori jelzése után úgy döntöttem, inkább más célpontokat keresek magamnak. Sil keselyűét támadtam tehát, miután viszont rájöttem, hogy egy csapással igen kevés életpontot hagyok nekik, mindegyik mobba csak egyet ütöttem bele, mielőtt mentem volna tovább a következőre és Momonak is hagytam egy őket támadó last hitet: csapatban összedolgozva hatékonyabbak leszünk, mintha két támadást áldoznék a madarakra.


Támadás először a 7-esre, majd (találat esetén) tovább a 6-1-2-esre összesen 1-1 találat erejéig. A gyűrűm miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t, a penamensem miatt max 1-et hibázhatok (azaz a 7-6-1 tuti kap 1-1 támadást).

Mobok életpontja 4/4 találattal:
#1-2-6-7: 140/30
#3-4: 140/140
#5: 140/80

Mobok életpontja 4/3 találattal:
#1-6-7: 140/30
#2-3-4: 140/140
#5: 140/80
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal29686/10100Koponya Torony II Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 01 2020, 14:56

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Csüt. Feb. 06 2020, 19:16

Köszöntem a magas lovagnak, meg fogalmazódott bennem egy kérdés is. Nem mertem fel tenni neki, lehet nem értette volna a viccet. Meg amúgysem alkalmas az időpont a dologra.
- Hay, köszönöm itt lehetek. Ohh nem aggódom Hinnari itt van!
Majd mikor a kezét nyújtja elkapom azt és meg szaglászom, természetesen szigorúan jobb kezemmel fogom. Elmosolyodom mi közben újra felnézek a férfira és elkönyvelem magamban itt mindenki egy kicsit hasonlít a mentoromra. Na jó igazából nem az, csak jól esik igy gondolnom személyére. Hinnára pillantok mosolyogva majd Mirire pillantok végig hallgatom mit mond.
- Nem fogom, ne aggódj nem vagyunk olyanok, akiket elkeserít az ilyesmi.
Szárnyak csapkodására figyelek fel, és rögvest meg is jelenek a csirkék. Csak ámulva figyelem a többieket, tényleg szintekkel felettem álnak és itt nem csak pontokra gondolok. Helyezkedés miatt, hiába akarok nem tudok támadni egyelőre. Nem azt jelenti nem is akarok, ha már eljutottam eddig illene nekem is csinálni valamit.

Helyzete miatt nem támad.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal2727/2900Koponya Torony II Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Hétf. Feb. 10 2020, 16:21

Beleegyezőn, és egyúttal fogadkozva is bólint Mirika kikötésére. Noise kicsit hangos, de nem szokott rosszalkodni… Igaz, hogy néha átszalad az asztalon, és felugrik, ahova tud, de hát azzal igazán nem csinál bajt…
Hálásan csillogó szemekkel vette el a csokit Erutól. Nem is igazán tudta, mit mondjon, hiszen egyáltalán nem volt baj, hogy múltkor nem tudott csokit adni a lány… Az alma pont jó volt, hogy megoldja egy nagyonis komoly problémájukat!
Ozirisz és Mirika Eruhoz intézett szavaira bólogatott. Ő is igyekezni fog, hogy a még nem olyan régi játékosoknak le essen baja.
Végül elindul a csapat, és a nyakába kap egy rakás nagy, csúnya madarat. Magában bólogat. Jobb is, hogy Noise otthon maradt. A végén még bántanák ezek az akármicsodamadarak. Mint most Mirikát. Az előző tapasztalataiból úgy gondolta, hogy nem kell aggódnia az őt támadó madár miatt, főleg ha nem éri utol. Különben sem hinné, hogy egyedül le tudja ütni… Az ilyen kazamatákban általában többször is kellett ütnie, hogy egy mob elpixeleződjön.
A Mirikát támadó keselyűnek viszont még viszonylag sok élete volt, úgyhogy ahhoz szaladt oda, hogy a kardjával megcsapja, abban a reményben, hogy el is pixelezi a gonosz, agresszív madarat.


//Támadás az 5-s keselyűre
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal14616/10500Koponya Torony II Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2020, 16:21

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Feb. 17 2020, 17:55

Nagyot pislogtam Eru kézszimatolós mutatványán. Valahogy sok mindenre számítottam, de erre pont nem,szóval csak forgattam a szemeim, de végül hamar el is engedtem a témát. Elvégre mindenkinek megvannak a maga furcsaságai, vagy nem?
- De ezek legalább nem a hó alól jöttek elő... vagy az avarból... - kommentáltam a lányok megjegyzését a mobokra – Nem mintha itt lenne bármi ilyesmi. - mondjuk azért az se volt semmi, ahogy a múltkor a hótakaró alól lesből támadtak azok a furcsa madarak. Kíváncsi lennék, mégis miféle gondolatok fordultak meg annak a kazamatának a fejlesztőjében, ami erre késztette. Egy kicsit el is mosolyodtam, ahogy bevillant abból a kazamatából egy másik emlék – amikor a mobok Miri farkincáját próbálták lenyúlni, csak épp arra nem számított, hogy hozzá van nőve. Vajon még hány hasonló meglepivel fog talákozni a lány, amik a kisebb-nagyobb konvertálási bugokból fakadnak? Mindenesetre a lányok már javában belevetették magukat a harcba, így én is odacsaptam a moboknak. Nem akartam a last hiteket elorozni előlük, így két teljes életes keselyűt vettem célba. Bár az életpontjukat így nem vágom, mennyi lehet nekik, de sanda gyanúm, hogy vagy pont lemennek, vagy csak egy kevés marad nekik amit Miri vagy Eru röhögve levisz nekik.


// egy-egy támadás #3-#4-be (találat esetén elpixeleződik a mob), -50 CSP (vikinggyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt), 0.1 SP maradékot görgetek
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal19096/10100Koponya Torony II Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 17 2020, 17:55

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Kedd Feb. 18 2020, 18:58

Ozirisz 28 sebzést szenved el.
Mirika 28 sebzést szenved el.
Silence 14 sebzést szenved el.

Csuklyás Keselyű #1-2-6-7: 140/30
Csuklyás Keselyű #5: 140/80


Visszafogott örömöm jeleként összeszorítottam az öklömet. Mindig sikerélmény volt ezen a szinten bármilyen találatot bevinni bármibe, ráadásul Momónak is egyre jobban megy a tűzfújás a jelek szerint, bár a keselyűnek igazából meg se kottyantak a támadásaink. Kicsit megpörkölődtek a tollai, meg lyukas lett a szárnya. Elég szívós dögök voltak, mert csak Ozi-kun tudta őket széttépni egyetlen csapásból. Kicsit meglepett, hogy nagyobbat üt, mint Hina-chan, eddig nem nagyon találkoztunk olyan szörnyekkel, amikkel ezt le tudtam volna mérni.
- Momo segíts! - kiáltottam, miközben igyekeztem elhessegetni a madarakat, amik akadályoztak volna a célzásban. Szóval a sárkány jött, és ha mást nem is, de legalább berontott közéjük, hogy teret nyerjek. Optimális esetben szét is cincált egyet-kettőt, elvégre önbizalma biztosan volt az első sikeres támadása nyomán. Én azonban igyekeztem koncentrálni, és megnéztem, hogy mennyire egészíti ki a sebzésem Hina-chan tockosát :3


Momo a hatost támadja kétszer (24-24 seb, felső sor), én az egyesre és a hetesre célzok (30-30 seb, alsó sor).
SP: 2.4
CSP: -44

Mirika (22. szint): 100/100 HP, 8 páncél, 10/120 CSP
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal11225/10500Koponya Torony II Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 18 2020, 18:58

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Kedd Feb. 18 2020, 20:07


Csak hallgatom a beszélgetésük mi közben mindig valaki mögé bújok, a szintem túl kicsi ahhoz labdába rúgjak. A madárkák biztos lekaszálnának egy csapással. Ám ez engem nem tart vissza attól, ne támadjak egy alkalmas pillanatban. Jól éreztem magam a társaságban, és mosolyogtam végig annak ellenére nagy csúnya madarak voltak a közelembe. Öhm hogy is volt abban a könyvben? Mosolyogj a fekete harcosra és az elrettenti?
Azt hiszem valahogy így irhaták azt a részt benne. Mégsem, nem vagyok benne biztos teljesen igy volt. Minden esetre látok egy kínálkozó alkalmat és meg ragadom. Sonic módba kapcsolva ugrok és lendülök maximumon pörögve és támadom legkevesebb hp-val rendelkező madarat.


/Támadom legkevesebb Hp-s madarat/
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal2727/2900Koponya Torony II Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 18 2020, 20:07

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Szer. Feb. 19 2020, 11:40

Mérges lett, hogy a pengéje elsuhant a keselyű előtt. Majdnem sikerült, de nem volt elég figyelmes. És azért is haragudott, mert egy másik még mindig igyekezett csipkedni. Pedig egyáltalán nem is bántotta azt a amadarat. Ez igazságtalan.
Ráadásul a madár, akit nem talált el, tovább támadta Mirikát. Gonosz madár! Aztán eszébe jutott, hogy Ozirisz azt mondta, az ilyen mobok betegek. És örült neki, hogy Noiset nem hozta, mert nem szerette volna, ha ő is megbetegszik. Ezúttal szeretett volna biztosra menni, és úgy csapott a kardjával a madár felé, hogy előbb kicsit megállt, hogy jobban irányíthassa a pengét.
Aztán, mivel még mindig a nyakán volt a másik csúnya madár, őt csapta meg. Miért nem gyógyítják meg szegény beteg állatokat? Biztos attól ilyen csúnyák, mert rosszul érzik magukat.


//2 támadás, az első az 5-sbe, a második a 7-esbe
Silence (32. szint): 170/170 HP62 páncél154/250 CSP
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal14616/10500Koponya Torony II Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 19 2020, 11:40

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 19 2020, 12:23


Egész ügyesen irtottuk ezeket a madarakat így együtt, habár elég mozgékonyak voltak és egy hitből csak Ozi tudta leütni őket.
- Esetleg a csontok alól? - kérdeztem vissza a srácnak és topogtam kicsit a kazamata talaján, merthát nem véletlenül nevezték ezt a helyet koponya toronynak - Figyeld meg, leütünk párat és jön a csontsárkány - tettem még hozzá jókedvűen, habár információink szerint ennek a tetején valami Nekromanta vagy Nekromata várt minket. Elvileg. Ráértem elgondolkozni, igazából megvártam, amíg a társaság kisebb szintű tagjai támadnak és csak utána emeltem fel újra a Katanát.
- Szuper, nem is maradt sok - mosolyodtam el és a cselekvéspontjaimat és a mobok életerejét elnézve kicsit máshogy osztottam be most a pihenést, mint általában: először csak kettőt támadtam, majd rápihentem az utolsóra és ha a vágásaim után maradt még keselyű életben, úgy (egy kicsit Silence kedvéért is) két kézbe vettem a Katanát és egy fénysárkányt aktiváltam.



A köröm elején 4.1+0.1=4.2 SP-m van és 150 CSP-m. 2 támadás, pihi, majd 1 támadás és HA ezek után maradt még mob, akkor az egyik 6 hp-s egyedbe beleeresztek egy sárkányt és siker esetén az elszenved 25 sebzést azaz elpixeleződik. Támadási sorrend, pixelezés után megyek a kövire: #2 (30 hp), #5-6 (6 hp).
Az első két támadásomból max 1-et hibázhatok. A harmadik támadásom elhibázhatom.

Életpontok 3 találattal, sárkány nélkül VAGY 3-nál kevesebb találattal, sárkány nélkül: 300 hp 85 páncél
Életpontok 1 vagy 2 találattal ÉS sikeres képességaktiválással: 300 hp, 60 páncél
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal29686/10100Koponya Torony II Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 19 2020, 12:23

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony II 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Szer. Feb. 19 2020, 20:05

- Hát az azért kicsit ütős lenne... de egy csonttitánnal kiegyeznék – válaszoltam Hinarinak mosolyogva, visszautalva a régi kalandunkra – csak aztán nehogy üres ládát őrizzen, de amúgy jöhet.... Ami a sárkányokat illeti, általában elég erős teremtmények szoktak lenni a játékokban, arról nem is beszélve hogy a tűzcsóva amit kifújnak adott esetben szépen elküldhet minket melegebb éghajlatra – szó szerint. Bár ami a SAO-t illeti, láttam már elég sok furcsaságot. Ránézésre egy legyőzhetetlennek tűnő boss, aztán a gyakorlatban meg egy támadástól szétesett. Pedig Kayabának tűnt első ránézésre, és mint olyan, tipikusan esélytelennek tűnik szinttől függetlenül – legalábbis a józan ész és a logika alapján. Avagy időnként semmi sem az, mint aminek látszik...
A madárkák szépen fogytak, kicsit meg is lepődtem, hogy az életcsíkjuk nem állt meg pár pixelnél ahogy odasóztam nekik. Pedig valahol arra számítottam, hogy egy-két HP-ja marad a keselyűknek. De így is jó, bőven maradt sebzett példány Miriéknek, szóval a gyakorlásra is maradt lehetőség. Mindenesetre hagytam érvényesülni őket, aztán majd Hinarival lecsapjuk a maradékot ha végeztek. Azonban mire kettőt pisloghattam volna, a kardforgató lány már támadásba lendült, letakarítva az útról az oda nem illő entitásokat mind egy szálig. Néztem körbe látványosan, forgolódással, majd Hinarira néztem - Nos, hol az emlegetett csontsárkány?


// pihikör, Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 46 páncél, 200/200 CSP
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II Exp_bal19096/10100Koponya Torony II Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.