Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Felhő Torony

+8
Kiwi
Strea
Kayaba Akihiko
Kemabat
Miu
Yachi
Cearso
Cardinal
12 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Felhő Torony Empty Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 17:00

Egészen magas. Látod? A felhőktől nem látni a tetejét.


A terület főszörnye
Jéggólem - HP:200 | F:26 | E:21 | GY:20 | S:11 | P:50


A hozzászólást Cardinal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:15-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 27 2015, 14:09

Cearso - HP:235 | F:55 | E:20 | I:35 | K:21 | GY:75 | S:15 | P:105


A torony első termébe érve két denevért látsz meg szédelegve repkedni. Vajon vonzónak találják a hajad?

3x Cearso (Sebzés: 45, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
2 Denevér


Cearso (26. szint): 235/235 HP, 105 páncél, 105/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 29 2015, 11:38

Úgy döntöttem egyedül derítem fel az új kazamatákat. És nekivágtam ismét a régi ismerös helyszinnek. Bár nem hiszem, hogy túl nagy lenne most az akkor még kihívásnak számított küzdelem. Nos, a dolog igencsak relativ, föleg, hogyha feltesszük, hogy időközben eltelt majdnem egy teljes év. És azóta sem cseréltem le az akkori köpenyegemet. Bár lehet, hogy lassan ideje lenne, ha cs nem sikerül fejlesztenem rajta egy keveset.
Amint belépek a toronyba, rögtön rá is találok két darab denevérre. Mindegyiket le is szedem egy-egy lövéssel, és megyek tovább. Nem tetszik ez nekem. Rendben, hogy fejlödtem, de ez így túl könnyű. Biztos vagyok bene, hogy itt lesz valamilyen turpisság. Ettől függetlenül megyek tovább.

/mindkét denevér meghal/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/5900Felhő Torony Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 01:30

Pedig ez ilyen könnyű~ A következő teremben régi ismerőseid, a Rőtszakállú törpék köszöntenek, összesen heten.


12x Cearso (Sebzés: 45, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
7 Rőtszakállú Törpe


Cearso (26. szint): 235/235 HP, 105 páncél, 105/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 31 2015, 08:45

Mentem tovább, és semmi más nem szakadt le rám az égből az elöző   denevéreken kivül. És ahogy felértem a kkövetkező szintre, összefutottam néhány régebbi ismerössel. Most pont heten voltak, és pont most nem hoztam magammal egyetlen lányt se Rolling Eyes Így nem fogom tudni őket összehozni szeretett Hófehérkéjükkel. Arra meg várhatnak, hogy én játszam el a rendes kis háziasszonnyt. Rolling Eyes
-Szervusztok, emlékesztek rám?
Azonban időt nem adok nekik a válaszra, hisz, ha jól emlékszem, akkor korábban feleekkora sebzéssel leszedtem egy-egy törpét két lövésből, tehát, most elvileg egy-egy lövésnek elégnek kell lennie fejenként. És szépen meg is gyorstüzelem őket. És reménykeddem benne, hogy a számításaim tényleg helyesnek bizonyúltak. Mondjuk, akkor sincs elveszve a remény, ha egy picivel több életecskéjük van, a kelleténél. Arra is van megoldásom.

/Minden lövést másik törpére adok, 4xtámadás, pihi, 2xtámadás, pihi, és egy utolsó támadás,  (ezzel elvileg le is szedtem őket, de ha nem:)
-ha maradtak mind a heten, akkor egy spec képivel elintézem az első ötöt (fele támadás mindegyikbe), majd pihi, és egy utolsó támadás a hatodik törpbe
a 3. támadástól kezdve az Artemis miatt a sebzésem 5-tel megnő (Előtte is nött, csak nem hiszem, hogy addig sokat számitott volna)
-ha csak hárman maradtak, akkor az utolsó három akció: támadás, pihi, támadás,  leszedve két törpét./
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/5900Felhő Torony Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 11:56

Szegény Hófehérke, a törpök nem tértek vissza a bányából, hiszen megtámadta őket egy ádáz Robin Hood és egyetlen lövéssel leszedte mindet. Na sebaj, a Jéggólem már nem olyan egyszerű ellenfél, ugye? Ahogy a közelébe érsz, megérzed a fagyos fuvallatokat, ami árad felőle.

3x Cearso (Sebzés: 45, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Jéggólem


Cearso (26. szint): 235/235 HP, 105 páncél, 105/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 31 2015, 12:05

Ha még egy bánya lett volna, akkor talán még meg is sajnáltam volna a meséből kilépő kis törpöket, és talán még haza is kisértem volna szegényeket a kis házikójukba, de itt elöttem egy hatalmas torony magasodott mielött beléptem volna a helyre, tehát nem hiszem, hogy itt bányásztak volna, vagy a Hófehérkét keresték volna.
De nem is foglalkozok tovább a dologgal, hisz rögtön jött a következő meglepetés. Ami nem is igazán volt meglepetés, mert ár a múltkor is számítottam a megjelenésére, de a hideg azért nem túl kellemes, föleg nem így Karácsony környékén. Azonban nincs mit tenni. Amit meg kell tenni azt meg kell tenni.
Így hát belelövök háromszor a gólembe, és próbálok minél távolabb maradni tőle.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/5900Felhő Torony Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 12:26

A távolság nem sokat ér, ugyan lomha, de hogy földhöz csapja az ökleit, a talajból fagyos tüskék törnek elő, és megsebeznek. Ráadásul érzed, ahogy a hidegben elgémberednek az ujjaid, nehezebbé válik a mozgásod.


A Jéggólem 150 sebzést szenved el.
Cearso 14 sebzést szenved el.
A Jéggólem 1 sebzést szenved el.
Cearso a hideg miatt elveszíti egy támadását.

Jéggólem: 49/200 HP

Cearso (26. szint): 235/235 HP, 91 páncél, 27/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 31 2015, 12:37

-Nekem senki se mondta, hogy itt tüskék is lesznek.
Próbálom minél hangosabban mondani a dolgot, hogy a gólem felfigyeljen rám. És ha szerencsém van, akkor talán még támadni is elfelejt. Hacsak nem sikerül lelönöm a teljes életét a következő körrel.
Ami a hideget illeti, nem igazán készültem fel erre sem. Talán nem is volt jó ötlet, hogy idáig eljöttem. Egy pillanatig eszembe jutott, mint lehetőség, hogy fogom magam, és elteleportálok innen a már megszerzett dolgokkal, de végül valahogy sikerült túltennem magam a hidegen. Végül is nem olyan rossz dolog ez. Azért a reakcióidőm nem a leggyorsabb, de egy kis pihenés után jöhet a kivégző támadás.


pihi, majd támadás.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/5900Felhő Torony Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 13:15

A kivégző támadásra még várni kell, de az újabb nyílvessző már tényleg közel hozza a harc végét. Vagy így, vagy úgy, ugyanis most már határozottan meg kell erőltetned magad, hogy mozogni tudj.


A Jéggólem 50 sebzést szenved el.
Cearso 14 sebzést szenved el.
A Jéggólem és Cearso 1-1 sebzést szenved el.
Cearso a hideg miatt elveszíti egy támadását.

Jéggólem: 48/200 HP

Cearso (26. szint): 235/235 HP, 75 páncél, 26/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 31 2015, 13:27

Nos, a hideg egyre jobban ki fog készíteni, minél tovább maradok ezen a helyen. Nem tetszik ez nekem, és hogy legalább egy kicsit ne zavarjon a dolog elkezdtem azt csinálni amit Micimackó abban a versben: *hogy felmelegedjék, ugrándozni kezdett, és a hidegre való tekintettel énekelni kezdett" Vagy valahogy így volt az a gyerekversike, amit nagyon régen hallottam. Természetesen én nem kezdek el énekelni, hanem inkább ugrándozok, legalább annyit, amennyit ebben a hidegben még elviselhetőnek találok, főleg azért, hogy ezzel is megzavarjam ezt a gólemecskét. Majd végül, ahogy nyúlok a nyíl után van egy olyan érzésem, hogy ez lesz az utolsó trükk a tarsolyomban, tehát nem akarok most hibázni. Lövök, és leterítem már ezzel remélhetőleg a "kis" mobot.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/5900Felhő Torony Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 13:37

Hull a hó és hózik, Cearso-kun fázik~ Szerencsére jégszoborrá nem fagy, pedig közel volt hozzá. Az utolsó lövedék kifekteti a gólemet.


Lezárom a kazamatát, jutalmad 46 exp és két bronzláda.

A ládákban 200 aranyat, egy Rövid Fegyver Élesség Potiont, egy Gyenge Gyors Ütés Potiont és két Kristálykövet találsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Kedd Feb. 02 2016, 14:31


Miu (20) - Hp: 90 |FK: 40 |E: 40 |K: 30 - Csp: 150 |Gy: 32 |S: 26 |P: 50
Yachi (20) - HP:100 | F:28 | E:2 | I:29 | K:18 | GY:32 | S:20 | P:34
Kemabat (20) - HP: 100 | F:30 | E:1 | I:21 | K:14 | GY:23 | S:10 | P:32

Nos, úgy tűnik a felhő tornyot választottátok. Érkezzetek meg, találkozzatok és döntsétek el, használtok-e Észlelést.


Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Yachi Pént. Feb. 05 2016, 10:19

Szent meggyőződésem, hogy ez nem volt jó ötlet... Ahogy a torony bejárata előtt szobroztam, már tényleg csak egy mikrofon hiányzott a kezemből, meg az operatőr mellőlem, és máris jöhetett volna az élő bejelentkezés. Csak hát most nem száguldó riporterként voltam jelen, hanem mint íjász, előttem pedig gigászi akadályként tornyosult az épület kapuja, melyet nem volt merszem kinyitni. Egyedül semmiképpen. Ha szörnyekről volt szó, mindig hiányzott belőlem a magabiztosság, gyakorolhattam bármennyit, sose éreztem úgy, hogy íjászként képes lennék felvenni a harcot a felém törtető vadállatokkal. Pedig megvolt a magam harcstílusa, és a közelharchoz is alkalmazkodtam, de a szörnyek azok valahogy nem... Amikor elindultam, úgy gondoltam, biztos találkozok pár kalandorral, akik hozzám hasonlóan fejlődni kívánnak, aztán mégsem. Egyszer csak idekeveredtem, egyedül mint az ujjam, és most tétován forgattam a fejem, hátha feltűnik a távolban mégis valaki. Legalább egyvalaki, akkor már nagyobb biztonságban érezném magam. Sokkal nagyobban.
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Felhő Torony Exp_bal629/1500Felhő Torony Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kemabat Vas. Feb. 07 2016, 12:30

- Hogy történhetett ez? – kérdezte magát Kemabat, miközben az egyik kazamata felé tartottak. – Nem terveztem mást, mint hogy átalszom a napot.
Nem is volt könnyű rávenni, hogy egyáltalán megmozduljon. Hosszú idő után elsőnek tért be a céhbe, hogy készítsen magának egy kis zugot, hátha jobban kijön, mint állandóan fizetni a szobáért, és találkozott Miuval, a következő pillanatban meg már úton is voltak. Bosszantotta, hogy a terveit meghiúsították, és nem értette hogyan, hiszen Miuval nem sokszor találkozott, mondhatni egy idegen volt számára.
- Hogy tudott erre rávenni? A nyomorult! – mondta, persze nem hangosan, és mikor meglátta a hatalmas tornyot, megcsillant a szeme. A torony bejáratánál már volt valaki, egy szemrevaló teremtés, aki biztosan egy erős és bátor, fehér lovon lovagoló, szőke hercegre vár, ezek közöl semmi sem igaz Kemre, de mit számít az, ha végre talált egy kis motivációt.
~ Két lánnyal egy partyban, nem is olyan rossz. Viszont össze kell szednem magam, égő lenne, ha csődöt mondanék.
- Üdv szép hölgy! Csak nem Ön is ide készül? – mutat az ajtóra – Ha gondolja, nyugodtan csatlakozhat hozzánk, ígérem, megvédem minden veszélytől! – mondta eltérően eddigi beszédstílusától, hogy menőbbnek látszódjon.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Felhő Torony Exp_bal496/1500Felhő Torony Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 08 2016, 18:56

Esedékesnek tartottam meglátogatni egy kazamatát és megpróbálkozni a kiürítésével. Na persze akkora ász nme vagyok, hogy csak úgy egyedül neki vágjak a dolognak. Így sikerült azt magammal rángatnom, akivel elsőre összefutottam a céh épületében, és a szerencsés vagy épp szerencsétlen áldozatom Kemabat lett. :3 Nem tűnt valami boldognak és szinte egész, úton magában zsörtölődött. Szerencséje, hogy nincs hallgatózásom, így nem igazán hallottam, hogy mit is motyog az orra alatt. Razz Mindenesetre nem piszkálom, nem hiszem, hogy segítene a csapat morálon az, ha feszültség van köztünk. :3 Végül pedig megérkeztünk az úticélunkhoz is, hál’ istennek, mert még öt perc némaság és megörültem volna. @.@ A toronynál már volt valaki, ami csak jó, hisz minél többen vagyunk annál jobb. :3 Na meg úgy néz ki, hogy hirtelen Kemabatnak is megjött kedve a dologhoz az új arc láttán. :3
-Üdv néked idegen! Ha benne vagy abban, hogy csatlakozol a szerény kis csapatunkhoz, akkor már küldöm is az invitálást a partyba. :3
Gyors pötyögés és már röppen is felkérés a lánynak.
-Egyébként én Miu vagyok, örvendek. A derék védelmező meg itt mellettem Kemabat. :3
Asszem a formaságok megvannak, tehát lehet is indulni és már lépek is az ajtóhoz és ki is nyitom azt, majd visszanézek a csapattársakra.
-Ha valakinek van valami terve, akkor még most gyorsan elhadarhatja, ha pedig nincs terv, akkor improvizálni fogunk odabent. :3

//Észlelés II aktív

Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/2100Felhő Torony Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Kedd Feb. 09 2016, 16:49


Ahogy beléptek a toronyba, először egy félhomályos terembe érkeztek, előttetek a lépcsővel. Mikor mindannyian bejöttök, a kapu be is csapódik mögöttetek, s talán erre figyelnek fel az elfek, akik úgy a lépcső közepe felénél üldögéltek eddig, valószínű a toronyban keresve menedéket útjuk során. Nyolcan vannak, és igen zord ábrázattal nézegetnek benneteket.


Miu (Sebzés: 40, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Miu
Yachi (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Yachi
Kemabat (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 21, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)

Miu (20. szint): 90/90 HP, 50 páncél, 150/150 CSP
Yachi (20. szint): 100/100 HP, 34 páncél, 90/90 CSP
Kemabat (20. szint): 100/100 HP, 32 páncél, 70/70 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Yachi Kedd Feb. 09 2016, 17:41

Micsoda szerencse! A horizonton feltűnő két sziluett egyre nagyobb lett, és hamar kiderült, hogy ők is ide tartanak. Megnyugodtam, ki is ült egy barátságos mosoly az arcomra, amíg vártam, hogy közelebb érjenek. Egy jóképű fiút és egy kedves lányt ismerhettem meg személyükben.
- Örömmel csatlakoznék, ha a szíve hölgye sem lát benne problémát ^^ - pillantottam a férfi társa felé, halványan sejtetve, hogy rá gondoltam, és egyben tapogatózva kicsit kettejük kapcsolata felől. Az ilyesmit nem árt tudni, ha belekontárkodom valamibe.
- Yachi vagyok, örvendek! Hálásan köszönöm, amiért így ismeretlenül is mellétek szegődhetek. Kicsit nagy fába vágnám a fejszém, ha egyedül próbálkoznék ^^" - nevetgéltem kicsit zavartan, majd leemeltem a vállamról az íjam. Ahogy néztem, az úr is íjász, nem túl szerencsés felállás, de üsse kavics. Talán nem olyan félelmetes ez a torony, mint aminek látszik. Nagyságrendekkel nyugodtabban léptem be, de azért így is óvatosan lépkedtem előre. Először azt hittem, egy másik csapat játékosba botlottunk, de ahogy felénk fordultak, harcra készen, már felfedeztem a jellegzetes füleket. Megilletődtem, és inkább léptem egyet hátra, majd a két másik játékos felé fordultam. Sokan voltak az ellenfeleink, ennyi mobbal még talán nem is találkoztam egyszerre.
Kifújtam a levegőt, majd az idegre helyeztem az első nyilamat, és célra emeltem a fegyvert. Nem használtam semmilyen ún. sword skillt, a saját képességeimre támaszkodtam, ha volt elég időm célozni. Most még volt. Néhány másodpercig mozdulatlanná meredtem, majd a megfelelő pillanatban kiröppent a nyílvessző a kezemből, és telibe kapta az első elfet. Másodszorra már egy kicsit gyorsabban mozogtam, feltételezve hogy nem lesz annyi időm, de a tartásomra így is kínosan ügyeltem. A kyuudo lényege nem csak a pontos találat, de a helyes tartás is. Kettőnek vége is lett, én pedig kicsit megpihentem, mentálisan is. Eddigi komoly arckifejezésem megenyhült, halvány mosolyra húztam a számat. Talán mégse olyan félelmetes.

Tsuu attaku \o/
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Felhő Torony Exp_bal629/1500Felhő Torony Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Miu Kedd Feb. 09 2016, 22:44

-Szíve hölgye, ez jó. Very Happy Igazából, még csak azt sem mondhatnám el Kemről, hogy barátok lennénk, csak szimplán céhtársak és balszerencséjére, pont őt találtam meg mikor társat kerestem a kazamata tisztításhoz. Egyébként meg más okból sem látom akadályát, hogy csatlakozz hozzánk, hisz Kem-nek is egyből jobb kedve lett, mikor meglátott téged. :3
Jót nevettem a dolgon. Közben pedig röppent is egy felkérés az újabb csapattagnak. Aztán már indultunk is befelé, úgy tűnik, hogy nem igazán lesz tervünk, bár ez még változhat később.
-Sokan verődnek össze csak úgy csapatba a kazamaták előtt, nem mindenki szokott előtte összeszedni egy csapatot. Legalább is, én az esetek nagy többségében random emberkékhez szoktam odacsapódni. :3
Közben beléptünk a toronyba, az ajtó meg be is csapódott mögöttünk, tehát vissza már nem fordulhatunk. Akadályként pedig egy kisebb csapat hegyes fülű áll akadályként. Szerencsére most nem egy sereggel kell szenvedni, csak egy maréknyival, szám szerint nyolccal. Neki is rontottam ez egyiknek, ami rögtön pixeleire is esett szét, majd bűvészkedéshez folyamodva, már elő is rántottam egy cilindert és már repült is az elfek felé az kalapból kirántott öt kard, aztán még azért átvágtam a torkát még egy elfecskének.
-Ha mázlink lesz, akkor végig ilyen könnyű dolgunk lesz. Bár én hiányolom a törpöket, mikor még valamikor régen erre jártam, akkor azok fogadtak itt minket az akkori csapatommal. De talán lehet, hogy most is találkozhatunk, majd a törpikékkel. Bár hallottam olyat, hogy azóta változtak a kazamaták, ezért is jöttem most ide vissza szétnézni. :3

/egy elf kivégezve, aztán képi próba, és random 5 elf kap 11 sebzést, aztán még egy elfet kivégzek :3








Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/2100Felhő Torony Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kemabat Szomb. Feb. 20 2016, 21:36

Miu szavai villámként csaptak bele. Igaz, hogy nem nagyon beszéltek még, de akkor is fájt a gondolat, hogy még csak barátnak sem tekinti őt. Olyan, mintha ő lenne a szamár, akit ló hiányában használnak. A kezdeti ledöbbenését zavar váltotta, úgy tűnik Miu elemében volt, hogy Kemabat arcai közül minél több napvilágot lásson, kezével nyakát simogatva tudott csak reagálni.
- A szívem hölgye cím még nincs kiosztva, nem mintha elzárkóznék tőle, vagy valami. Hehehe… - rettentő kínosan érezte magát, de nem tudott mit kezdeni vele, szerencséjére hamar beléptek a toronyba, így kicsit sikerült feloldódnia.
Még sosem volt kazamatában, a bevágódó ajtótól is összerezzent egy kicsit.
~ Szóval innen nem jutunk ki könnyen. ~ mondta magában, majd körbenézett. A félhomály kicsit zavarta, de hamar hozzászokott a szeme, meg is pillantotta a lépcsőt, meg néhány elfet, akik elállták az utat. Nem kellett sok, a csapattársak rögtön nekik estek, könnyedén csökkentették a számukat. Ez a harcmodor kicsit zavarta Kem szemét. Nemrég még ő is gondolkodás nélkül vettette volna be magát a harcba, de azóta sokat változott.
~ Nem kellett volna megbeszélni ezt támadás előtt? ~ kérdezte magában, de mivel látta, hogy nem a legerősebb ellenfeleket kapták ki, nem adta a többiek tudtára, majd, hogy ne tűnjön ki, és ne mondhassák rá, hogy haszontalan, ő is leszedett két elfet, azok közül, akiket Miu már megsebzett.

2 lővés
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Felhő Torony Exp_bal496/1500Felhő Torony Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 21 2016, 21:57


Ezek mind ugyanúgy néznek ki, azonban a vezetőt egyedül nem éri sebződés a repülő kardok után: egyik társa beugrik elé, két kardot is kapva a két vállába. Bizonyára kell valaki, aki tudja az utat, és az elfek korántsem adták még fel. Nem maradtak sokan a támadásaitok után, de azok elszántan veszik fel veletek a harcot, az egyetlen közelharcost sebezve.

Yachi elpixelezte nyolcaskát és heteskét, Miu hatoskát és (mivel nem írtad konkrétan, hogy másodiknak melyiket, így a 2x sebzetten kívül kidobtam melyiket találod el) egyeskét, Kebamat pedig ötöskét (csak 1 támadásod volt).
Miu képije sebezte: #2, #1, #3, #5, #2
A mobok összesen 15-öt sebeznek Miuba.

Vándor Elf #2: 30/8 HP
Vándor Elf #3: 30/19 HP
Vándor Elf #4: 30/30 HP

Miu (20. szint): 90/90 HP, 35 páncél, 100/150 CSP
Yachi (20. szint): 100/100 HP, 34 páncél, 50/90 CSP
Kemabat (20. szint): 100/100 HP, 32 páncél, 50/70 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Yachi Kedd Feb. 23 2016, 18:02

Halk kuncogás és egy kis somolygás kísérte részemről Miu-san szavait, aki cseppet sem fukarkodott a szavakkal, amikor leírta a kapcsolatát a férfival. Odafigyeltem a szavaira, és igyekeztem meg is jegyezni őket, noha a lényeg csupán annyi volt, hogy céhtársak, és semmi több. Kicsikét rosszabbul éreztem magam amiatt, hogy belibbentem az idilli céhépítési kísérletükbe, ám ha mindketten úgy voltak vele, hogy nem zavarok, akkor igazán nincs miért rágódnom rajta.
- Értem ^^ Különös, olyan fiúnak tűnik számomra, akit körülrajonganak a nők. Jóképű és lovagias ^^ - mosolyogtam a férfira, majd kissé lesütöttem a szememet. Engem is zavarba hozott a saját mondandóm, nem tudom, mennyire volt illendő ilyen nyíltan megdicsérni így, ismeretlenül. Kétségtelenül félreérthető volt... legalábbis azt hiszem.
Miu-san vakmerő rohanását ámulva néztem, én sose mernék ilyen közel menni ezekhez a lényekhez. Ő viszont úgy kaszabolta őket, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Én már annak is örültem, hogy sikerült kettőt lelőnöm, önbizalmat is adott ahhoz, hogy újra felhúzzam az íjamat.
- Ha vannak elfek, akkor minden bizonnyal nem lehetnek messze a törpék sem ^^ - szólaltam meg, aztán újra célra emeltem a fegyveremet, és újra lőttem is némi kivárás után. Majd még egyszer. Bőven volt időm célozni és lőni, hála az égnek.

Lelőttem a hármas és a négyes elfet ^^
Yachi
Yachi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 189
Join date : 2016. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Felhő Torony Exp_bal629/1500Felhő Torony Exp_ures  (629/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Miu Pént. Feb. 26 2016, 19:37

Talán kissé túl őszintén adtam elő magam, mikor leírtam a Kem és a köztem lévő kapcsolati szálat, legalább is kissé meglátszott a srácon, hogy nem igazán tetszett neki az, amit hallott. De hát, ha ez az igazság, akkor ez van, nekem meg sose volt szokásom szépíteni a dolgokat. Rolling Eyes
-Lehet, hogy körül van ő rajongva most is, csak nem tud róla. Razz Bár az igazat megvallva eddig Kem-kun teljesen fel volt szívódva, sem kint a terepen, sem pedig a céhházban nem lehetett fellelni. Most is csak véletlenül sikerül összefutnom vele, ami kész csodának számít. :3
Közben jöttek valami elfek, aztán elég gyorsan el is távoztak pixel formátumban, immáron az utolsó is.
-Igazad lehet, akkor keressük meg azokat a törpéket!
Jelentem ki hangosan és már indulok is tovább a következő akadály felé. :3

/uccsó elf is kivégezve
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Felhő Torony Exp_bal10/2100Felhő Torony Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kemabat Szomb. Feb. 27 2016, 18:16

- Kicsit elfoglalt voltam, egy fontos küldetést kellett teljesítenem! – reagált Kemabat a hosszú távollétére irányuló szavakra. – Azután meg pihentem egy kicsit. Egyébként is, mit számít, ha akartatok volna valamit, könnyedén megtaláltatok volna. A véletlent meg ne keverjük ide, véletlenek nem léteznek! – mondandója végeztével Yachi felé fordult és teljesen elvörösödve csak annyit mondott – Köszönöm!
Korábban kicsit rosszul fogalmaztam, Kemabat nem csak egy elfet lőtt le, a másikhoz nem volt elég gyors, még csak az ideget sem volt ideje elengedni. Ez persze nem volt elmondható a lányokról. Az íjászlány a megmaradt háromból ismét elintézett kettőt, a harc végére meg Miu tette fel a pontot. Kem egy kicsit haszontalannak érezte magát, főleg, mert olyan nagy volt korábban a szája. A jelenlegi állás alapján őt kell megvédeni, és nem fordítva. Csak hallgatta a beszélgetésüket, amihez összeszorított ököllel fűzte hozzá mondanivalóját.
- Komolyan? Ti tényleg törpékre akartok vadászni? Mi értelme, mit ártottak nektek? Persze, ha a helyzet úgy hozza, legyen, de feleslegesen minek keresni a bajt?
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Felhő Torony Exp_bal496/1500Felhő Torony Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Szomb. Feb. 27 2016, 18:50


Tehát törpéket kerestek, és egy kis ideig talán úgy tűnhet, hogy közeledtek is egy éppen bányászó csapathoz: ütemes rengések hallatszódnak, mégpedig minden lépcsőfokkal egyre közelebbről. Ám nem a csákányok ritmikus falba vágása okozza; egy jókora, szürke medve tűnik fel az egyik kanyar után, komótosan lépeget, talpai alatt remeg a torony. Mögötte pedig jönnek a többiek is; összesen hat darab, megtermett példány állja el az utatok. Nemigen fognak harc nélkül továbbengedni.

5x Miu (Sebzés: 40, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
4x Yachi (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
3x Kemabat (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 21, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)

Miu (20. szint): 90/90 HP, 35 páncél, 150/150 CSP
Yachi (20. szint): 100/100 HP, 34 páncél, 90/90 CSP
Kemabat (20. szint): 100/100 HP, 32 páncél, 70/70 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony Exp_bal0/0Felhő Torony Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.