Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony II

+11
Keita
Simeon
Leonard
Kayaba Akihiko
Ozirisz
Eru
Silence
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
15 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Csüt. Feb. 20 2020, 19:06

harci dolgok:



Az első lövésem még jó volt, de már az is csak éppenhogy. A másodikra már teljesen elveszítettem a koncentrációm, és kicsit meg is szédültem, legalábbis muszáj volt tennem egy lépést hátra ahhoz, hogy megtartsam az egyensúlyom. Remélhetőleg a harc hevében senki sem vette észre, én pedig negráztam a fejem, megcsapkodtam kétszer az arcomat és vettem egy nagy levegőt. Nem teljesen értettem mi történik velem, de így egészen biztosan nem fogok sehová sem egyedül menni. Amúgy sem volt jellemző, főleg azok után amit tapasztaltam ebben a játékban, de így meg különösen. Ha veszélyhelyzetben mennének el otthonról nálam, abba inkább bele se merek gondolni.
- Ügyes vagy, Momo :3 - dicsértem meg az állatkát, mert bár ezúttal sem sikerült elég nagyot harapnia, de jól teljesített egyelőre. Ő is fejlődött, egyre pontosabb és magabiztosabb volt, bár utóbbival egyébként sem volt problémája. Főleg mivel odaát az óriási termete elég félelemkeltő tud lenni, szóval megszokta, hogy megijednek tőle, ha tollászkodik kicsit. Itt meg... hát egyelőre inkább aranyos :3
- Uhh, miért ezek a gazok? - sóhajtottam fel fájdalmasan, mikor némi séta után megjelentek körülöttünk és kígyózó, tüskés indáikkal jól meg is szurkáltak minket. Emlékeztem rájuk, talán túl jól is, a kiszámíthatatlan hajlongó mozgásukról kapták a nevüket, és emiatt volt őket piszok nehéz eltalálni, hiába voltak röghöz kötöttek.
- Próbáljatok minél szélesebb mozdulatokkal támadni - tanácsoltam a többieknek egy széles gesztussal, ha már nekem erre nem volt lehetőségem. Nekem muszáj volt halálos pontossággal céloznom, úgyhogy vettem egy mély levegőt, és megpróbáltam segítségül hívni a Látásomat. Addig is Momo a kézmozdulatomat követve megpróbált egy széles félköríves utat leírva támadni.


Képességaktiválás: ha sikerül, a következő két saját támadásom fixen talál (és ignoráld a második támadáskockát).
Momo és én is a kilencest támadom, 24 illetve 30 sebzéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 20 2020, 19:06

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony II - Page 2 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 20 2020, 21:25


Ozin csak felnevettem:
- Remélhetőleg ezekben a ládákban lesz is valami - bólogattam rá, amikor pedig kérdezte, merre van az a híres csontsárkány, csak a vállam vonogattam:
- Még nem ütöttünk le elég mobot. Ennyiből maximum egy fél sárkány jöhetne szóba csak - jelentettem ki - Kivéve, ha Momo méretű - tettem hozzá egy kihívó mosoly kíséretében, már felfelemenet közben. Most kicsit bátrabban mentünk előre és Eru sem volt folyamatosan az árnyékomban, így amikor megérkeztek az Ingavirágok, ő is viszonylag hamar hozzájuk tudott férni.
- Igen, magas a fegyverkezelésük... de csak 100 életpontjuk van - tettem hozzá Miri tanácsához a magamét, majd elkezdtem szemezgetni a gazok közül. Természetesen Miriét most is kihagytam: ha már ilyen jól összedolgoztak Momoval, nem akartam az általuk lesebzett példányt támadni... meghát az én sebzésemmel nem is lett volna sok értelme.


Sebződtem 5*8=40-et, azaz +0.4 SP (4.2 --> 4.6)
4 támadás a mobokba, a következő pixelezési sorrendben: 8-7-6-5
Maximum 1-et hibázhatok, azaz a 8-7-6 mindenképpen elpixeleződik.

Mobok élete a köröm után:
#9: 100/46 hp
#5-4-3-2-1: 100/100 hp

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 20 2020, 21:25

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Kedd Feb. 25 2020, 18:31

Hinari elpixelezte a maradék mobokat, így Fuwa teljesen elégedett lehetett, hogy gond nélkül eltűnt az összes gonosz, beteg madár.
Sajnos nem sokáig örülhetett viszont, mert helyettük furcsa virágokba akadtak bele, ahogy igyekeztek a tornyot megmászni, és teljesíteni a kazamatát. Nehéz feladat volt, az biztos. De örült neki, hogy Hinariékkal lehet, és mivel neki is sikerült jócskán levinni az életét némelyik mobnak, hasznosnak is érezte magát.
Most Mirika tanácsát fontolóra véve nézegette a Hinari lábába akadt, már legyengült virágot. Széles mozdulatokkal... És 100 életpontjuk van... Az soknak hangzik.. Mondjuk azt nem tudja pontosan, hogy az övé mennyi, és azt sem, hogy sebezni mennyit tud, de 100 az soknak hangzik...
Szóval széles mozdulatokkal.  Megpróbálja, aztán kérdő tekintettel néz Mirikára és Hinarira. Így?


//Támadás a 9-esbe.


A hozzászólást Silence összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 25 2020, 18:35-kor.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 25 2020, 18:31

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Kedd Feb. 25 2020, 20:07

- Bízzunk benne – válaszoltam Hinarinak. - Csak nem futunk bele megint valami hasonlóba... - avagy az üres ládák kísérteni fognak még egy darabig. Persze a jó értelemben, hiszen azóta jópárszor megemelgettem azt a sztorit, akár a céhtársaimmal, akár csak gondolatban derültem rajta egy jót. Nyilván először kicsit bosszús voltam, hiszen órákon és szinteken keresztül hajkurásztam az NPC-k kénye-kedve szerint azt a... nagyjából egy ládányi levegőt. Aztán végülis a "loot" az más formában ugyan, de meglett, hála szerencsés véletleneknek köszönhetően. Igaz másképp, mint ahogy a küldetés ígérte, de összességében sokkal-sokkal értékesebb dolgot nyertem azon a délutánon.
- Jogos – értettem egyet a lánnyal, azonban a fél sárkánynál egy pillanatig puffereltem, majd a "Momo méretű sárkány"-nál akaratlanul is kitört belőlem egy kicsit a nevetés. Lévén hogy vizuális típus vagyok, egyből elkezdték vetíteni az agyamban a miniatűr mozigépészek a filmet, hogy Momo és egy hasonló kaliberű csontsárkány harcikálnak. - Szerintem cuki lenne, Momo kapna játszópajtit :3 – mondtam Mirikának, rá-rápislogva a sárkányra is.
Majd jöttek azok a furcsa virágok, ráadásul elég sokan. Valahogy nem illenek a helyhez, legalábbis én inkább számítottam volna csontvázakra, csonttitánokra vagy épp csontsárkányokra minden méretben. Vagy akár egy csontvázkutya ami a csontvázmaradványokat falatozva tölti vissza az életerejét. Vagy akármit, aminek valami köze van a koponyához...
Mire észbe kaptam, már a lányok elkezdték ritkítani a hirtelen kialakult "virágoskertet", többek között a nemrég még engem támadókat is. Pedig hagyhatták volna a végére azokat, hiszen még páncélom is van, másrészt pedig ott a Yuukitól megörökölt gyűrű is, amivel szintén érvényteleníteni tudnék egy-egy nagy raklapnyi engem ért sebzést. - 100 HP az nem vészes, viszont a magas FK tud problémás lenni – szóltam hozzá az iménti eszmecseréhez, majd a Hinarit támadó mobokat vettem célba, és két példányt részesítettem egy-egy vágásban. Aztán lehet pont az imént festettem a falat az ördögre, és mind a kettő kitér a pengém elől...


// egy-egy támadás #5-#4-re, találat esetén a mob elpixeleződik
// -100 CSP, 100/200 marad, 0.2SP marad

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 25 2020, 20:07

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Kedd Márc. 03 2020, 19:18

Nem voltam szomorú, vagy csalódót. Azért a remény él bennem tovább, tudom eddig nem voltam túl hasznos, de szeretnék nem csak egy csomag lenni. Belegondolva már az is szuper teljesítmény lenne, ha karcolás nélkül kijutok innen. Igaz az is azért, mert többiek vigyáztak arra nem essen bajom. Most is mint az előbb valaki mögött bujkálok és ha tudok támadok. Többiek nem igen szóltak hozzám, becsatlakozni sem tudok. Fogalmam sincs miről beszélnek, vagy épen kiről. Szemre vételezem az új ellenséget és meg szorítom kicsi fegyverem.
-Kérlek most találj.
Hasonló mozdulat sorral próbálkozok, mint nem is olyan rég az arénában.

/Támadom legkevesebb hp mobot./


_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 03 2020, 19:18

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Pént. Márc. 06 2020, 13:25

Maradt Ingavirág #1-4, mind full HP.
Hinari elszenved 4x8=32 sebet.


Éreztem, hogy elkapom a növények mozgásának ritmusát, képes voltam ráhangolódni és követni a tekintetemmel. Egy apró mozdulattal utasítottam Momót támadásra, úgy kombinálva a sárkánygyíkkal, hogy korlátozza a virág mozgási opcióit. Zónában voltam, a megfelelő pillanatban engedtem el a nyilat, ami telibe kapta az ellenséget köuvetlenül azután, hogy Momo is megráncigálta kicsit. Nem sokkal utána pedig Fuwa-chan befejezte az általunk elkezdett munkát, én pedig diadalittasan kiáltottam egyet, és boldogan nyújtottam pacsira a kezem a lány felé.
- Szép volt! - dicsértem meg őt is, meg Momót is, majd Ozi-kun és Hina-chan felé néztem - Halljátok, vigyázzatok mit kívántok, egyszer Momo is lesz nagy :3 - figyelmeztettem őket játékos hangnemben, a dragoon pedig csak kíváncsian csicsergett, hiszen hallotta a nevét néhányszor. Fújtam egyet, majd visszahangolódtam az izgő-mozgó gazokra. Még mindig éreztem magamban a bugit, de tudtam, hogy hamar el fog fogyni a nafta, szóval most nem vártam meg a társamat, és csak a lövés után mutattam meg neki, mit várok tőle. Érettem, hogy elvesztem a fonalat, de azért elengedtem még egy lövést.


Támadom az egyes virágot. Az első kocka az enyém, a másik kettő Momo kockája, és még van egy biztos találatom. Ha csoda történik és mind talál, akkor kipurcan a virág :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 06 2020, 13:25

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Pént. Márc. 06 2020, 14:00

A sikertől boldogan keresi a következő célpontot. Ezért is kicsit meglepődik Mirika felé tartott kezén, de csak egy pillanatig, utána boldogan belecsap az idomárlány tenyerébe, és bólogat. Szuper volt! Kissé félrebillent fejjjel nézegette Momót. Próbálta elképzelni, milyen lesz, ha nagy lesz... Vajon olyan, mint Nestor?
De még nem volt teljesen vége a növényeknek, úgyhogy amikor Hinarit megint megszúrták az indák, megrázta a fejét, és odaugorva Hinari mellé, széles mozdulattal próbált eltalálni közülük egyet, aztán mivel még tartott a lendülete, egy másikat is. Minél hamarabb eltűnnek ezek a goromba, beteg virágok, annál jobb lesz! Már majdnem felértek a torony tetejére, onnan pedig biztos gyönyörű lesz a kilátás!


//Támadás a 3-masra és a 4-esre.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 06 2020, 14:00

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 08 2020, 11:30

Kellett emlegetnem a magas FK okozta problémákat. Olyan szépen kitért a virág a második támadásom elől, hogy "öröm" volt nézni. A balszerencse pedig ragadós, és Eru az, aki ennek éppen issza a levét. Persze valószínűleg a szintkülönbség is közrejátszik, de valahol pont a réges-régi önmagamra emlékeztetett. Egy időben a találati arányom is hasonló képet festett, mint ahogy történt Yuukival szemben az arénában, vagy épp Konoháék esetében abban az elátkozott, feje tetejére állt toronyban. És még napestig sorolhatnám, hogy hol és mikor aprítottam kockákra a levegőt a mobok vagy az ellenfelem körül, de nem ez a lényeg. - Ne aggódj, idővel jobb lesz... nézz szembe a démonaiddal, amik visszatartanak a kiteljesedéstől – mondtam Erunak, kicsit vigasztalva, és egy tanáccsal kiegészítve. Nekem is azután hagyott el – többé-kevésbé – ez az átok, hogy felismertem azokat a tényezőket, amik akaratlanul is kihatnak az emberre. Az meg ugyebár köztudott, hogy szétszórtan – mint amilyen én voltam állandóan – nem lehet hatékonyan harcolni.
Amikor viszont a fél sárkány – Momó méretű sárkány téma került terítékre, Miri sem bírta tovább szó nélkül, hogy cinkeljük a sárkányát. - Tényleg, amúgy kifejlett állapotában mekkora lesz? - kérdeztem vissza kíváncsian. Valószínűleg lesznek belőle kisebb-nagyobb problémák, ha túlságosan nagy lesz, és sejtésem szerint nem lesz olyan egyszerű megmagyarázni, hogy Momo kinn marad... Bár, a fene se tudja, elvégre teheneket is tartunk a második emeleten, T-Rexet az alagsorban, valahol a kettő között egy Momo is simán elférne.
Majd támadásba lendültem, a két – még teljes életes – példányra sóztam oda egyet-egyet, aztán vagy kitart még az előbbi balszerencse-hullám, vagy pedig már lapozott egyet Kayaba a "játékosok szivatása" című könyvben. De most legalább nincs komoly tétje a dolognak, hisz ha bénázok is egy szép nagyot, Hinari simán elküldi őket az Örök Bitmezőkre...


// egy-egy támadás #2-re és #4-re.
// -100 CSP, 0/200 marad, 0.4SP marad

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 08 2020, 11:31

A kockák meg lemaradtak a kanyarban No

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 08 2020, 11:31

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Vas. Márc. 08 2020, 20:34

-Ozi, nekünk nincsenek démonaink.
A férfi mögött bujkáltam most ő volt a lovagom, aki meg védett a gonosz moboktol. A többiek egy patröl beszélgetek azt hiszem. Kíváncsi voltam ki ő és milyen. Az is lehet pont az előttem lévő lényről van szó. Meg vakarom a buksim, fene vigye nem emlékszem. Bár most nincs idő az ilyesmire, a gondolkodásra és a nagy fejtörésre.
Igyekszem megfigyelni mindenkit harc közben. A mozgásuk és a reakciójuk nagyon fontos lehet számomra a jövőben. Lehet nem tapaszpont, ez más fajta tapasztalat, ami szintén fontos. Néha ki kukkantok oldalra és keresem a megfelelő alkalmat egy támadásra. Ami számomra annyit jelent szúrni, mint a méhecske és elbújni valaki mögé mielőtt sebződnek.
- Nem vagyok elkeseredve egyébként, csak szeretnék hasznos lenni.
Lehet a férfi azt hitte elment a kedvem, ellenkezőleg csak most kezd igazán felébredni a kíváncsiságom.

/Támadom legkevesebb hp mobot./


A hozzászólást Eru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 08 2020, 20:36-kor.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 08 2020, 20:34

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 08 2020, 21:35


Ozi megjegyzéseire csak vidáman biccentettem, Miri hozzászólásán viszont egyenesen elnevettem magam két mozdulat között:
- Reméljük nem akkora, hogy ne férjen be sehová - reagáltam Ozi kérdésére - Meghát a palotából se maradna sok - tettem hozzá és elképzeltem, ahogyan Momo széttörne mindent. Tényleg, amíg Mirika nincs a játékban, a rendszer hova teszi a petjét? Lehet egyszer majd megkérdezem a lányt erről. Közben az ingavirágok is fogytak; a fegyverkezelésük ellenére céhtársaim hatékonyan ütötték őket és végül Eru is betalált.
- Szép volt - mosolyogtam rá, ahogy az egyik utolsó mobot elpixelezte. Nem is volt olyan kevés sebzése, bár kezén az egyik legendás fegyverrel ez nem is volt olyan meglepő. Gyorsan leütöttem hát az utolsó virágot is, hogy haladhassunk tovább, fel a torony tetejére.
- Nekromata... még senki sem jött fel idáig - tűnődtem el hangosan, ahogyan megérkeztünk az utolsó terem elé.


Leütöm a maradékot, a permám miatt biztos találattal.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Hétf. Márc. 09 2020, 20:27

harci dolgok:


A fenébe, majdnem! Ennyin múlott, hogy Momo második támadási kísérlete szétkapja a növényt, de végül a semmibe karmolt bele a dragoon. Pedig tök durva lett volna egyedül végezni egy ilyen lénnyel, segítség nélkül. Elképzelhetetlennek tűnt mondjuk fél éve még, most meg már majdnem azon a szinten vagyunk, hogy sikerüljön. Oké, Ozi-kun egyetlen suhintással szétkap egy ilyet, de na. Viszont a félbehagyott munkát most is volt, aki befejezze.
- Ez az, szép volt :3 - tartottam most pacsira a tenyerem Eru-chan felé - A kicsik dolgozzanak csak össze - hümmögtem, miközben a "nagyok" meg ledarálták a maradékot. Fújtam egyet, megropogtattam a nyakam, és már indultam is tovább. Perpillanat egész jól éreztem magam.
- Hú, hát... változó, de ezek a gyíkok olyan 15-20 méteresre nőnek meg. Nagyon klasszul lehet lovagolni rajtuk :3 - válaszoltam Ozi-kunnak némi töprengés után. Még csak eszembe se jutott, hogy ezt "elvileg" nem tudhatnám, meg hát honnan is lehetne tapasztalatom velük. Csak így utólag esett le, hogy hát izé. Khm... Talán a srác nem gondolkodik el rajta, vagy másra asszociál a lovaglás szót hallva és el lesz azzal :3
- Ez most úgy hangzott, mintha aggódnál Hina-chan:3 - jegyeztem meg, bár nem én löktem be a terem kapuját, mert hülye lettem volna papírként elsőnek bemenni. Odabent mindenfelé egy tonna csont és koponyák hevertek, szóval nem volt szívderítő látvány, különösen nem a gyér fényben. A terem közepén meg egy rejtélyes árnyék, egy humanoid alak álldogált. Na nem sokáig, vagyis hát igen. Ő álldogált, a csontok pedig megmozdultak, és összeálltak csontvázakká.
- Meh, gagyi - húztam el a számat, majd intettem. Momo feladata az volt, hogy ökleljen fel egyet, én pedig megpróbáltam az esetlegesen földre kerülő lényt lenyomni. Arra nem gondoltam, hogy a főnökbe álljak bele, azt Hina-chanékra bíztam.


Beletámadok az egyes csontiba, az első kocka Momo (24), a második az enyém (30).
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 09 2020, 20:27

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Hétf. Márc. 09 2020, 20:28

Mondom kettő
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 09 2020, 20:28

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Szomb. Márc. 14 2020, 22:16

Remélte, hogy mostmár hamar a végére érnek a toronynak. Fárasztó ez a felfele mászás, és mobozás közben... És Noise is egyedül van a palotában...
Örült, hogy Hinari csapásai nyomán az indák eltűntek, és mehettek tovább. Oda, ahova még senki sem jutott fel... De neki nem úgy tűnt, hogy Hinari emiatt aggódna... És emiatt ő is bátrabban lépett a terembe.   Ahol csontvázak jelentek meg... Nem tetszett neki... Egyik sem. De látva, hogy Momó és Mirika az egyiket megtámadják, ő is erőt vett magán, és egy másikat nézett ki magának, ami Hinarit támadta. Nekilendült, és a lendületét kihasználva megpróbálta a nyakától indulva keresztbe vágni a csontvázat, hogy eltűnjön.


//Az egyik Hinarit támadó csontit kaszabolom

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 2 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.