Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdések és válaszok

+39
Huramino Saito
Nanise
Chakna
Strea
Lieselotte Sherlock
Seishin
Malcolm
Ozirisz
Jun
Kiwi
Cardinal
Jay
Takara Kazutoshi
Enheriel
Kurama
Lizbet
Ritsu
RenAi
Aidor
Yuuki Asuna
Halász Alex
Ayse
Chancery
Szophie
Hikaru
Hinari
Aoi Shizuka
Kurokawa Yuuki
Hayashi Yuichi
Mirika
Joey Chrome
Argo
Kayaba Akihiko
Cearso
Asuka
Kazura
Shukaku
Danee
Tachibana Makoto
43 posters

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Chakna Pént. Jún. 09 2017, 23:48

Kíváncsian várunk Wink Ha játszani szeretnél csak szólj és 3-man ugranak örömmel Very Happy

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Jún. 10 2017, 12:14

Mégegy gyors kérdésem van, ha jól vettem a lapot ez még az eredeti SAO és ugye még senki nem került ki a játékból

[már elkezdtem írni az ETm remélem jól értettem mertha nem akkor az szívás lenne xD]

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Cearso Szomb. Jún. 10 2017, 13:22

Igen, ez még az eredeti SAO ^^
(Egy "kicsit" le vagyunk maradva az animéhez képest)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Seishin Kedd Jún. 27 2017, 16:38

Egy kérdésem lenne, első sorban staff tagok válaszát várom.
Lehetséges a saját ház szerzése? Saját topik formájában.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Jún. 27 2017, 16:46

Előfordult már, hogy valaki nyitott, de én speciel nem támogatom, az esetek 99%-ban legfeljebb egy játék megy le benne, aztán üresen marad.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Danee Vas. Júl. 30 2017, 13:43

http://ozirisz.xyz/sao/targyinfo.php?ID=24451&egyedi=1&e=27&i=0&k=-16&f=-8&g=-3&s=0&h=0

Vikinggyűrű 27erő 5 gyorsaság

Szeretném megkérdezni a tulajdonostól és a gyűrű készítőjétől, hogy mégis hogyan sikerült összesen 16 kitartás pontot, 8 fegyverkezelés pontot, és 3 gyorsaság pontot átmozgatni egy T5-ös felszerelésen.

Levezetve. Csak hogy én is tudjam, hogy mennyire lehet TELJESEN TOTÁLISAN ÁTSZABNI EGY FELSZERELÉST.

és ez is érdekelne

Hogyan lett ebből az eredeti Zeriosz gyűrűből: http://ozirisz.xyz/sao/targyinfo.php?ID=20474
ez a förmedvény: http://ozirisz.xyz/sao/targyinfo.php?ID=23473

és miért megengedhető a végtelen számú item átformálás, amikor már egy másfélszeres sebzést produkáló képességnél az admin szívja a fogát, hogy az túl táp?

Ha valaki admin, akkor az azt jelenti, hogy az eredeti koncepciókat szűk körben megvitatva áthúzhatja?
Mert ha erről van szó, akkor keresek magamnak egy jobb szórakozást mint ez az oldal, ahol egyesek bármit megtehetnek.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 31 2017, 20:30


Mint készítő, azt hiszem ezt én tudom a legjobban megválaszolni, bár te magad kértél pont egy nagyjából ugyanilyen gyűrűt tőlem nemrég (16 pontot akartál átrakatni), és mivel ott leírtam, hogyan működik, nem igazán értem a problémát Surprised Viszont, inkább a többiek miatt, leírom ide is, hogy ne legyen belőle a későbbiekben sem félreértés Wink

A linkek ugyan nem a jó helyekre mutatnak, de mindkét elkészült itemet az Equipment Swap nevű képességével kovácsolta a karakter (részleteket lásd itt), amely képesség egyik része amúgy a céhtagokon kívül minden frontos számára elérhető (a részleteket lásd itt). A skill anyagszüksége meglehetősen magas, így jól meg kell gondolni, melyik itemeket szeretnénk alávetni e különleges kovácsolásnak, végtelen számról tehát nincsen szó; az pedig, hogy egy adott képesség mennyire "táp", függ a képesség pontos leírásától és az azt megpályázó karakter kasztjától és egyéb képességeitől is.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Danee Hétf. Júl. 31 2017, 20:45

Hinari:


Nagyon egyszerű a probléma:


A képességed miatt nincs szükség már tárgyakra, csak ilyenre:


Gyűrű tier 5 verzió #1 (26 szabadon elosztható pont)
Gyűrű tier 5 verzió #2 (27 szabadon elosztható pont)
Gyűrű tier 5 verzió #3 (28 szabadon elosztható pont)
Gyűrű tier 5 verzió #4 (29 szabadon elosztható pont)
.
.
.
.
Ritka Gyűrű tier 5 verzió #1 (32 szabadon elosztható pont + képesség amit lecserérhetsz másik létezőre)

teljesen mindegy mennyi követ ölsz bele, ha nincs megkötve, hogy hányszor alakíthatsz át ilyen módon egy tárgyat, akkor

OVERPOWERED


és az adminoknak kötelességük önmérsékletet tanusítaniuk, nem maguk felé hajlítani a szabályokat.
Ugyanis ez a játék nem a JL-ről meg Hinariról szól kizárólagosan, nem a tápolásról, a havi ritka ércről és a havi plusz egy pontról, és nem a havi ritka tárgyról (mint esetemben)


ez egy FRPG. szerepjáték.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 31 2017, 20:46


Olvasd el a képileírást rendesen Wink

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Danee Hétf. Júl. 31 2017, 20:56

Hinari írta:
Olvasd el a képileírást rendesen Wink

elolvastam 2 tárgy + extra kövek => az egyik tárgy átalakítva.

A probléma továbbra is fennáll.
Ha azt mondjuk hogy véghez viszel 1 ilyen tárgyfúziót és a végtermék nem használható fel további tárgyfúziókhoz, akkor sem ha pluszolod, statcseréled normál módon, akkor azt mondom rendben van.

De ez így, ebben a formában, ami az Egyedi Vikinggyűrűt eredményezte, semmiképp.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Hinari Kedd Aug. 01 2017, 11:35


Ez a képesség egy megfelelően balanszolt, elfogadott képesség.
Nem fogom elmagyarázni, miért, ha nem érted meg a leírásból.
A véleményed egyéni vélemény és amíg véleményként kezeled semmi gond nincs vele, a továbbiakat viszont kérlek ebbe a topicba írd, tekintettel arra, hogy a kérdésed meg lett válaszolva és ezzel ki is merítette a feladatát a Kérdések és Válaszokban.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Aug. 06 2017, 23:38

A SAO Játékban még mely karik szerepelnek az újakon kívül?

_________________
Kérdések és válaszok - Page 8 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kérdések és válaszok - Page 8 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Nanise Szomb. Aug. 12 2017, 14:06

Joey: Keita ennek a posztnak a végén leírja, hogy eddig kik kerültek bele. c: (Bár lehet, hogy a patch-csel újabbak is bekerültek, ezt nem tudom.)

Nekem is lenne néhány kérdésem, főleg harcművész specifikusak. c:

1. Harc közben, ha az ellenfél belegyezik, lehet váltani fegyvert? Egy harcművész nyilvánvalóan nem csak egyféle fegyver forgatásához ért, és ha olyan helyzetbe kerül, akár fegyvercserére is kényszerülhet (bolond az, aki hátránnyal akar harcolni, mikor nem muszáj Rolling Eyes). Természetesen úgy, hogyha stat változás lenne, ő számolná újra a pontokat és akár mellékcselekvés elhasználásába is kerülhet, ha fegyvert vált, vagy hasonló hátrányok. Ezt azért is kérdezem, mert ha valaki harcművész ellen harcol, eléggé megnehezítheti a dolgát, ha elveszti a fegyverét és pusztakézzel kell harcolnia a küzdelem végéig.

2. Hordhatok egyszerre egy Lovag pajzsot és egy Kardforgató/Árnyharcos fegyvert? Esetleg kettő pajzsot? c: Mivel a pajzs is fegyvernek számít, nincs megkötés, hogy melyik a pajzshordozó és melyik a fegyverforgató kéz, valamint, mivel a Harcművésznek nincs kasztbeli megkötés fegyverekre, ezért gondolom lehet, de gondoltam megkérdezem, biztos ami biztos. c:

3. Legendás fegyvereket is hordhatnak a harcművészek a Metamorphon kívül? Egy harcban van esélyünk elvenni az ellenfél fegyverét, szóval elméletben lehetséges, ugyanakkor, például a Parazitával pórul járnánk (arról nem is beszélve, hogy viccesen nézne ki, hogy az ellenfelünk egyszer csak elveszti az egyik karját, mert sikerült a fegyver rablás Rolling Eyes ).

4. Ha a harcművész árnyharcos fegyvereket használ, ugyanúgy feleződik az ereje/támadhat kétszer egy körben? Egyáltalán viselhet kettő kést egyszerre?

5. Előzőhöz hasonló kérdés: ha íjat használ, az erő pontok fele hozzáadódik a távolsági sebzéshez? Esetleg ilyenkor máshogyan kell számolni?

A válaszokat előre is köszönöm. c:

Judit: Az állatidomár Inspiráció képessége lehetővé teszi, hogy az 5. körben plusz mellékcselekvésként használja a pet egyik képességét. Ez viszont nem zárja ki, hogy a másik mellékcselekvés is egy pet képesség legyen, nem?
Nanise
Nanise
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2017. May. 05.
Age : 18
Tartózkodási hely : Miért érdekel? c:

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 12 2017, 21:36


@Joey: ezt Ozirisztól/Keitától kérdezd meg pm-ben, erre csak ő fogja tudni az éppen aktuális választ Wink

@Nanise:
1. Harc közben nem lehet fegyvert és felszerelést sem cserélni, semelyik kasztnak sem (lásd: Szabályzat, Részletek, Harci dolgok)
2. Mivel a pajzs a lovagoknál effektíve külön slotot kap, így a harcművész azt nem szerelheti fel vagy veheti el, ahogy lovagok sem szerelhetnek fel egy második pajzsot a fegyverük helyett.
3. A legendás fegyverek mindig kasztbéli játékost választanak maguknak (ha az előző gazdájuk nem foglalkozott velük eleget, egyszerűen csak eltűnnek annak inventoryjából és megjelennek egy másik játékoséban), így ha egy harcművész fel is szereli egy másik kaszt legendás fegyverét, az nem marad nála sokáig. Ooc: minden kasztnak 1 legendás fegyvere van és ezt szeretném, ha így is maradna. Amennyiben nem kasztbéli szereli fel az előző gazda inaktivitása után, újra fogom sorsoltatni.
Viszont ha már témánál vagyunk, a Parazita karleevő képességére mindenkinek külön fel is hívom a figyelmét: akár harc előtt felszerelve, akár harc közben elvéve azt a gazdájától, a Parazita el fogja kezdeni a használója bal karjának emésztését. Hogy ezt melyik játékosnál milyen ütemben éri el, azt az aktuális szituáció adja majd (tehát végső soron egy harcban elvett Zitánál eldönthetitek ti), de erre kérlek figyeljetek oda!
4-5. A harcművészek felszerelhetik más kaszt fegyvereit s így megkapják azok pontjának felét, de semmilyen más előnyt vagy hátrányt nem kapnak hozzá. Azaz attól még, hogy a harcművész kést (egy darabot, a fegyver slotba) vagy íjat szerel fel, nem kapja meg a kasztok semmilyen velejáróját, és ugyanúgy erőből sebez, mintha a saját kasztjának fegyvere lenne a kezében.

+1. Ez így igaz, nem zárja ki Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 8 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Aug. 12 2017, 22:37

Ahogy Nanise is írta, a jelenleg letölthető verzióban a következő karik vannak benn:

Keita írta:Karakterek listája:

   akik már valamilyen formában bekerültek a játékba (akik még nincsenek benn, fokozatosan bekerülnek :3 )

   Ozirisz, Hinari, Szophie, Yurihime, Jasude, Yuichi, Chancery, Ayani, Anat, Alex, Peter, RenAi, Rita, Shukaku, Joey, Jun, Ranmaru, Taidana, Ryuu, Raven, Askr, Judy, Yuuki, Nio, Rey, Jeanie, Lewis, Silver, Esutel, Mirika, Kurokoto, Bacchus, Tachi, Kiwi

A következő verzió is készülget (3. szint szépen épülget), ami változás van eddig fórumos karik terén:, a 3. szinten Jun ad egy küldit, valamint szintén Mirage Városban bóklászik egy egész Danee Smile

Fokozatosan kerülnek be a karik, illetve mindenkitől várok ötleteket arról, hogy a karakterük/karaktereik mit csinálna, milyen küldetéssel bízná meg az arra tévedő játékost (sosem árt egy-két jó ötlet :3 )
Szóval minden ötletet, észrevételt, javaslatot, hibajelentést, minden ilyesmit örömmel várok ^^

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Nanise Szomb. Aug. 12 2017, 23:17

Először is: köszönöm a gyors válaszokat c:

Másodszor:
1. Olvastam, ezért is vetettem fel, nem lehet-e ezen változtatni/ha userek megbeszélik, engedélyezni. Az indoko(ka)t már feljebb említettem, hogy miért is lenne jobb/hasznosabb. c:
2. Érdekes lett volna egy olyan csata, ahol csak pajzsokkal harcolnak a felek, de ha nem, hát nem. c: Viszont a rendszer fegyverként fogja fel, nem? Kézben fogod, lehet azzal is sebezni. Szóval a harcművész elméletileg fel tudja szerelni - másik fegyver nélkül -, nem? Mert rendben, hogy kaszt specifikus, de a kés, vagy a pallos is az~ Mintha a lovag is dual wieldinges lenne, csak nem tud mindkettővel támadni. c:
3. Nem hosszabb távra gondoltam, hanem harc alatt, a harcművész fegyverlopó képességét használva. Erre is megkaptam a választ, köszönöm. c:
4. Egy fegyver, értem.
5. Plusz kérdés a témával kapcsolatban: akkor, ha van is irányítás pontja a karakternek, az sem adódik hozzá az íj sebzéséhez?

+1-et is köszönöm~ c:
Nanise
Nanise
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2017. May. 05.
Age : 18
Tartózkodási hely : Miért érdekel? c:

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Danee Hétf. Aug. 21 2017, 20:55

vajon?

ha két lovag is betankolja/bevédi (kristálypajzs) ua. a személyt, akkor mi történik sebződéskor?
megoszlik, mindkét lovag megkapja, vagy csak elöbbi/utóbbi?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 24 2017, 21:14


@Nanise:

1. még a mostaninál is jobban megbonyolítaná a rendszert, amit nem szeretnék, így ez maradjon így Smile
2. a szabályzatból kimaradt így én nem tudtam róla, de azt az értesülést kaptam a problémával korábban találkozó tagoktól, hogy igaz leírva nincs, de a harcművészek használhatnak pajzsot, mert fegyvernek számít. a következő frissítéssel együtt ez is bekerül majd a szabályzatba, a korábbi félretájékoztatásért pedig elnézést kérek
3. igen, harc közben ha sikerül, elveheted az ellenfél fegyverét mint harcművész attól függetlenül, hogy legi-e vagy más Smile Zitával viszont igen, érdemes vigyázni.
5. nem adódik hozzá, mert erőből sebez a harcművész, nem irányításból

@Danee: egy személyt egyszerre csak 1 lovag védhet be Smile *felírja mint egy újabb pontot, amit be kell írnia a szabályzat részletek topicjába*

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 8 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Huramino Saito Szer. Nov. 01 2017, 13:41

Üdv!

Egy olyan kérdéssel járulok elétek ami nem feltétlen az oldallal kapcsolatos, hanem inkább a böngészőmmel. Mindég is Firefox böngészőt használtam, ahogyan most is, viszont valamilyen okból, eltűntek a szövegformázási eszközök amikor egy postot írok, mint például jobbra, balra zár, színezés stb. Valamint az oldalra fellépve a chatet sem látom, helyette egy szürke üres terület van. Miért lehet ez, illetve mi lehet rá a megoldás azon kívül, hogy cseréljem le a böngészőmet?
Illetve postot se tudok küldeni mert a Send ikon szürke marad... :/
Spoiler:

_________________
Pontok Pajzzsal:

Saito Theme Song
"Kardom mögött Pajzsom védelmére lelhetsz!"
Kérdések és válaszok - Page 8 Saitogif_www.kepfeltoltes.hu_
Huramino Saito
Huramino Saito
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Apr. 20.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 01 2017, 13:45

Hasonlót tapasztaltam, de magától helyrejött. A windowsos chromeban viszont egy ideje a chatet én se látom a főoldalon,.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Argo Szer. Nov. 01 2017, 20:28

Esetleg a nagyon alapokat tudom mondani; frissítsd a böngészőt, töröld a sütiket, előzményeket időnként. Ellenőrizd és ha kell, frissítsd a flash-t.
Én is firefox-ozok, és tökéletes működik. Sőt, a munkahelyi gépen levő iszonyatosan elavult böngészőből is tudok posztolni gond nélkül; szintén firefox.

_________________
Kérdések és válaszok - Page 8 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Keita Szer. Nov. 01 2017, 21:48

Első körben gyorsítótár és sütik törlését javaslom.
Ha nem oldja meg a helyzetet, akkor pl. a nemrég bővítmények közt érdemes körülnézni, vannak bővítmények amikbe a készítőjük valami "sunyiságot" pakolt No
Esetleg valamelyik közelmúltban telepített program tartalmazott némi "hozzáadott értéket".
Foxy újratelepítése is megoldhatja a problémát (profilmappástól-mindenestől újrarakni), ezesetben ahogy Argo is írta, legfrissebb verziót töltsd le a hivatalos oldalról https://www.mozilla.org/hu/
Ha minden kötél szakad, akkor vírus- és kémprogramírtó futtatása (remélem nem fajul idáig a dolog, de időről időre sajnos szükséges).

Volt már példa hasonlóra, hogy valaki benyelt egy privoxy nevű háziállatot, ami azon kívül, hogy ette a gépet, keresztülküldte a böngészőforgalmat egy proxyhálózaton ami lecserélgette a reklámokat és plusz reklámokat pakolt mellé, és emiatt hasonló módon szétesett az oldal.

Szerencsés esetben a cache és sütik törlése megoldhatja, lehet csak hibás gyorstárazásról van szó. A tünetek alapján valahol eltörik az oldal, vagy valami összeakad a szerkesztőfelület js kódjával (a szövegformázás és a reag küldés gombját javascript végzi, ha valami miatt eltörik, sérül útközben akkor a kód nem fut le)
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Cearso Csüt. Nov. 02 2017, 19:48

Nálam ezt akkor szokta csinálni (a mobilom, szóval nem tudom mennyire releváns), amikor lassú a netem (gondolom nem tudja valamiért behozni). Általában erősebb wifire csatlakozás/kevesebb webet használó böngésző megoldja a helyzetet. (Nálam az opera mini müködik chatelésre, posztírásra viszont ugyanúgy alkalmatlan...)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Nov. 11 2017, 16:07

Lehet törölni egy NJK-t, ha annak nincs profilja, csak egy HSZ van róla?

_________________
Kérdések és válaszok - Page 8 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kérdések és válaszok - Page 8 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 11 2017, 18:07


Hogy érted hogy törölni? Ha megpályázott njk, akkor ha szólsz hogy nem kell, lezárjuk a topicját az njk boardban és onnantól nincsen dolgod vele Smile

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 8 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.