Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdések és válaszok

+39
Huramino Saito
Nanise
Chakna
Strea
Lieselotte Sherlock
Seishin
Malcolm
Ozirisz
Jun
Kiwi
Cardinal
Jay
Takara Kazutoshi
Enheriel
Kurama
Lizbet
Ritsu
RenAi
Aidor
Yuuki Asuna
Halász Alex
Ayse
Chancery
Szophie
Hikaru
Hinari
Aoi Shizuka
Kurokawa Yuuki
Hayashi Yuichi
Mirika
Joey Chrome
Argo
Kayaba Akihiko
Cearso
Asuka
Kazura
Shukaku
Danee
Tachibana Makoto
43 posters

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Nov. 11 2017, 21:56

Az a helyzet, hogy egy topicban van más NJK-kal együtt (helyspórolás). https://swordartonline.hungarianforum.com/t635-joey-njk-i

Az nem elég, hogy áttelepítem oda többit, s az utolsót végül törlöm? O.o

_________________
Kérdések és válaszok - Page 9 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kérdések és válaszok - Page 9 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Nov. 20 2017, 20:52

Bocsi a duplaposztért!

Valahol le van írva, hogy Shukaku hogy halt meg? O.o

_________________
Kérdések és válaszok - Page 9 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kérdések és válaszok - Page 9 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Chakna Hétf. Nov. 20 2017, 20:56

IC nem halt meg Smile Jun utolsó posztját nézd meg am

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 28 2018, 23:01

meow
Átfutottam a fórumot, és egy ilyet találtam:
Cserzett Bőrbot (+25 irányítás/erő)
Ez pontosan mit is jelent?
-mind a két statot megkapja a fegyver?  (ami azért szerintem jó nagy ugrás lenne a két tier között)
-gyártáskor el kell dönteni, hogy +25 erőt, vagy 25 irányítást ad a fegyver?
-gyártáskor kell dönteni, de a 25-öt szét lehet osztani a két stat között?
-gyártáskor nem kell dönteni, és a használó szabadon változtatja a statokat a két állapot között?
(mivel számomra csak a gyártás a lényeg, ezért a negyedik pontot nem részletezem.)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Szer. Aug. 29 2018, 10:54


Ilyen fegyvereknél gyártáskor el kell dönteni, hogy +25 erőt, vagy 25 irányítást ad a fegyver.
Azt hiszem pár hónapja ötletelőben volt szó róla, de úgy tűnik ez a kisebb változtatás nem hozott magával oldalhíres hszt Surprised Elnézést érte; az erre vonatkozó passzust itt találjátok Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 9 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Shareen Vas. Nov. 29 2020, 18:55

Sziasztok.

A Szabályzat átolvasása után maradtak bennem kérdések.

A kezdő speciális képességen túl 10 vagy 9 képességet birtokolhatunk? A Képesség Szabályok szerint 100. szinten 10-et, ám egy másik témában 9-et láttam. Tudom, hogy még nagyon messze van, de szeretek előre tervezni.

A Kvízben vannak olyan kérdések, amire írásban kell válaszolni? Illetve körülbelül mennyi időt vesz igénybe a kitöltése? Ezekre nem szükséges válaszolni, az érdekelne, hogy telefonról végrehajtható-e, vagy inkább üljek géphez?

Dual Wieldet el lehet sajátítani? Mert lehetnek ugye saját képességeink, de az animében Kayaba Akihiko azt mondta, csak a legjobb reakcióidejű játékos kaphatja meg. Nem egy Kirito-klónt szeretnék létrehozni, de a leendő avataralanyom a képen két kardot forgat. Ha nem engedélyezett, természetesen keresek másik avatart. Meg galambok is vannak rajta. Galambot szelídíteni lehet?
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Hétf. Nov. 30 2020, 08:41


Szia!

A képesség szabályzat a helyes; összesen 11 képessége lehet egy karakternek 100. szinten. Esetleg elküldenéd nekem a linket, hol olvastál 9-et, hogy javíthassam? Smile Köszi!

A kvíz három részből áll és összesen 60 perc áll rendelkezésedre a kitöltéshez, de az egyes részek között lehet szünetet tartani. Én egyértelműen a gépet ajánlanám, egyrészt a hossz miatt, másrészt mivel a harmadik rész az pár soros kifejtős és géptől mégiscsak könnyebb úgy. Az első kettő tesztes.
A kvízzel kapcsolatban fontos még, hogy entert ne nyomj a kitöltés közben, mert a rendszer úgy veszi, hogy befejezted az adott rész kitöltését és továbbugrat a következőre.

Ami pedig a képességet illeti, több példa is volt már rá az oldal történetében, hogy egy játékos a Dual Wieldhez hasonló képességet pályázott, ám a támadáspár mint olyan az árnyharcos kasztspece, így attól eltérő megoldást kell majd kitalálnod, ha két kardot szeretnél. Az avatarod mondjuk nem függ ettől; ha azon két kard van, de a karaktered egyet forgat, az egyáltalán nem probléma.
Galambot szelidíteni pedig öhh... hát, ha idomár vagy és szerencséd van, kelhet ki galamb a tojásból, de kiindulva a fentiekből, kardforgatóként ez csak njk pet pályázásával lehetséges, aminek elfogadása erős indokhoz kötött.

Bármi egyéb kérdésed van, nyugodtan írj még ^^ Sok szerencsét a kvízhez és jó játékot az oldalon!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 9 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Saibāitachi Csüt. Nov. 11 2021, 10:38

Az Endless Society céh (továbbiakban ES) keretein belül megtartott vagy meg nem tartott rendezvények leírását, szabályát, melyeknek megalkotásában más személy nem vett részt, saját szellemi termékemnek tekintem. Ennek megfelelően minden közzétételét vagy felhasználását a saját hatáskörömben kívánom tartani.

Az ES új vezetése által történő átszervezés okán az általam közzétett rendezvényleírásokat saját akaratomból és elhatározásomból, a fenti jogomra alapozva töröltem. Valamint az ES Faliújság topikjának első hozzászólása, mely szintén tőlem származott, az észszerűség miatt átszerkesztettem és a régi rendszer szerint üzemelő Tai-okat töröltem, mivel az új vezetés által szervezett ES ilyen csoportosulásokat nem támogat (az új céhszabály itt). Továbbá a jelenlegei Faliújság topikban az én hozzájárulásom és beleegyezésem nélkül került közzétételre az általam kitalált és megszerkesztett „Halasítás” elnevezésű rendezvény leírása. A leírás olyan formában került közzétételre, melyet kizárólag az oldal Adminja tud kezelni.

A fentiek alapján nyomatékosan kérem az oldal Adminját, hogy az ES Faliújság elnevezésű topikjából az ott közzétett Halasítás elnevezésű rendezvény leírását törölni szíveskedjék. Valamint kérem, hogy a helyénvaló tájékoztatás okán a kezdő hozzászólásból a Fénylovagok elnevezésű és megszűnt Tai adatait törölni szíveskedjék.

Amennyiben fenti kérésem nem a megfelelő topikban történt, úgy kérem annak áthelyezését az arra fenntartott topikba.

A megértést és együttműködést megköszönve;
a user

_________________
Kérdések és válaszok - Page 9 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Csüt. Nov. 11 2021, 13:43


Gondolkoztam rajta, hogy reagáljak-e erre a csodára, de egy pár szót azért megérdemel, hogy ne válasz nélkül árválkodjon Smile Mivel a fórum egy ingyenes szolgáltatás, minden, amit mi leírunk ide, az az ő tulajdonuk (éppen ezért nem férek hozzá a tartalmi adatokhoz én sem, azaz nem tudnám átvinni egy másik weboldalra ugyanezt). Ennek értelmében nincs jogalapod bármit is törölni róla, azt én tehetem meg moderálási célzattal. A regisztrációkor elfogadott felhasználási feltételek továbbá tartalmazzák, hogy az admin moderálhatja a kiposztolt szöveget és a tagokat és a usernek kötelessége elfogadni ezt.

A Tai-ok és a Halasítás szövegének törlési kérelmét tehát hivatalosban maradva elutasítom owo Nem hivatalosban pedig annyit, hogy számomra fontos, hogy az oldal visszakereshetősége megfelelő legyen és mivel történtek kijátszások, amikben ezek szerepeltek, így részemről marad az infó. (A Kajacsatát viszont, mivel oda senki sem írt még, nyugodtan törölheted - ha eddig nem tetted meg, igazából nem néztem Smile )

Strea

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 9 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Shareen Hétf. Május 16 2022, 13:03

Sziasztok.

Elsősorban a Staffot kérdezném, mert ők lehetnek tisztában a dologgal. Ugyan azt írtam, hogy nem térek vissza.. És ehhez tartom is magam (egyelőre Very Happy), azért érdekelne, hogy a karaktereim (Shareen, Mia) haláláról írt-e valaki (vagyis visszahozhatóak-e a játékba, vagy sem).

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Hétf. Május 16 2022, 15:36


Kicsit körbekérdeztem, de Shareen halálát jelen tudásunk szerint senki sem játszotta ki (illetve esetleg Itachinál kérdezz rá külön). Miánál pedig az van, hogy mivel nem játszottál senki céhtaggal, röviddel belépés után pedig meg is öletted a karit, ezért úgy játszották, hogy a karakter nem volt céhtag - így viszont a halálát sem játszotta ki senki közülük, ami jó Smile
Szóval jelen állás szerint mindkét karit visszahozhatod, de Mia nem lesz céhtag.

Ha valaki kijátszotta mégis, az írjon ide ebbe a topicba pls és jelezze!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 9 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Mia Hétf. Május 16 2022, 15:44

Viszont Miával vettem ki a céhbankból tárgyakat, ezeket is úgy tekintjük, mintha nem történt volna meg? (Karakterlapon fel vannak tüntetve a +-ok, de ugyebár ha nem volt céhtag, nem tudta volna kivenni sem őket.)

Nekem nem gond, ha nincs meg a felszerelés, csak a nyilvántartás miatt kérdezem ^^"

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Strea Hétf. Május 16 2022, 15:45


Miko a távozásod után visszarakta őket a céhbankba, én pedig levettem a karilapodról Smile Úgyhogy igen, tekinthetjük meg nem történtnek Surprised

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kérdések és válaszok - Page 9 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 9 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.