Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hirasawa Yuki

2 posters

Go down

Hirasawa Yuki Empty Hirasawa Yuki

Témanyitás by Yue Vas. Márc. 15 2015, 14:35

A Kezdetek városában sétáltunk Inu-val, kezemben a tojással.
-Mikor fog a dög kikelni? -kérdezte Inu.
-Nem dög! Ehhez képest te is az voltál amikor még a tojásban voltál. -mondtam kicsit mérgesen.
-De egy dög! Ha nem lenne akkor most én lennék a társad, ami azt jelenti, hogy harcolhatnék és nem egy hülye használhatatlan másodlagos pet lennék! -mondta mérgesen Inu.
-Nem vagy használhatatlan! Ugyan úgy a társam vagy, csak jobban kell rád vigyázni.
-Adhatok én nevet a dögnek?
(Miért sejtek rosszat?) -gondoltam. -Persze. (Ha normálisat adsz.)
-Sült Pet.
-Őőő -hatásszünet- Nem.
(Franc.) -Te mit szándékozol adni a dögnek?
*sóhajt* Nem dög. Nem annyira gondolkodtam még azon, hogy mi legyen a neve. Kár, hogy nem lehet ultrahanggal megnézni.
-Ultra mivel
-Semmi-semmi, nem mondtam semmit.
Leültünk egy padra.
-Fogadunk, hogy mi fog kikelni?
-Aha. A tippem: csibe, amit könnyen el lehet kapni.
-Takü! Szerintem róka. Most pedig. Meg kell oldanunk egy nagy gondot.
-Mit?
-Nincsen már megint szállásunk és nincsen még mindig állandó lakhelyünk.
-Erre tudok megoldást. Viszont nem értem, hogy kell nyavalyogni ezen annyit. Nők.
-Honto? És kikérem magamnak, és minden lánynak és nőnek!
-Igazából kettő lehetőség van.
-Tudsz kettő lehetőséget, de nem mondtad...
-Nem kérdezted. Az egyik: Beköltözünk, én vissza, abba a fogadóba ahol Harukával laktunk, másik: van valahol a közelben egy nagy elhagyatott ház amit a kutya sem használ.
-Másikat fogjuk használni. Csak mutasd meg, hogy merre van. Smile
Inu erre bólintott.
Hirtelen a kezemben lévő meleg tojás elkezdett mozgolódni egy kicsit.
-Inu! A tojás...
(Legyél csibe, legyél csibe!) -kérte magában Inu.
Csillogó  szemekkel néztem a tojást. Vajon milyen lesz az új társam?
A tojás repedezni kezdett. A tojás darabkák leestek a földre és pixelekké váltak.Egy kis fejecske mutatkozott meg. Egy aranyos...csibe?
-Ha-ha! Nyertem! Ki hitte volna? -mondta elfojtva nevetését Inu.
Kiszedtem a tojásból a csibét, a tojást meg a földre dobtam, had váljon pixellé a tojás. Nem is csibe érkezett kis csapatunkba, hanem egy sólyom bébi!
-Franc!
Nagyot mosolyogtam a kis sólyomra. -Üdvözöllek kis sólyom! ^^ -Csaknem hívhatlak kis sólyomnak. A neved mostantól.... *gondolkodik* -Megvan! A neved mostantól Airis!
Ennek Airis mintha örült volna.
-Szóval még lány is! Ennél már nem is lehetne rosszabb!
Erre Airis is mintha nevetett volna.
-Nem leszünk mi jóban Aris!
-Nem Aris hanem Airis!
-Aris és kész!
(Reménytelen.)










Pet: Airis képessége:

Tollcsapás:

Airis amikor a fent a levegőben van akkor széttárja teljesen szárnyait és szárnyaiból kicsit világító fehér tollak csapnak az ellenségre. Ha a tollai eltalálják az ellenséget akkor -10 lemegy az életéből. Lehűlési idő 2 kör.


Történet:

Hárman tartottunk hazafelé, igen hazafelé. Megkerestük a régi házat amit Inu mondott. Inu régi lakhelyére, a fogadóba is elmentünk. Hogy miért? Pár dolgot elhoztam. Haru-channak ugye sajnos már nincsen szüksége a dolgaira, azt meg főleg Inu nem szeretné ha kidobnák. Amikor a fogadós bácsiak elmondtuk, hogy mi történt akkor majdnem megfulladt a saját könnyeiben, vagyis fulladt volna, ha lehetne a játékban.
Inu mondta, hogy jobban fogadta a bácsi mint várta. Ha ő mondja ^_^" .
A kicsi Airis aki a fejemen csücsült, semmit nem értett. Érdekes, mintha mostanság meg akarna szólalni, de úgy mint Inu. Remélem, hogy meg is fog, nem értek sólyomul.
Airis most először látta a házat, ugyanis nem engedtem, hogy bejöjjön velem addig amíg nem teljesen biztonságos. Nem viccelt Inu amikor mondta, hogy régi. Jó volt látni munkám gyümölcsét. Inu is csodálkozott. A petek kint vártak amíg én odabent szenvedtem a házzal.
-Lépj be Inu! -mondtam Inu-nak, közben felvettem Airist.
Inu átlépte a nagyon nagy ajtó küszöbét. Majdnem kiesett a szeme amikor látta, hogy néz ki a ház.
-Wow!
-Köszönöm!
-Sz -Sz- -adta ki Airis.
-Mit szeretnél mondani Airis? -kérdeztem csillogó szemekkel. -Nem kell a beszéddel sietned, ráérsz.
Airis bólintott. Látszik, hogy nagyon okos kismadár.
-Visszavonom, hogy azt mondtam, hogy nem annyira kell szálláshely.
-Még a végén elpirulok. ^^
Rápillantottam az egyik ablakra, sötétedett.
-Tartsunk egy esti sétát. Utána meg vacsora! :3
-Wakatta.
Kimentünk egyet sétálni a ház körül. Airis-nak sikerült egy kicsit repülnie. Inu-nak természetesen nem tetszett ez, de legbelül, tényleg nagyoooon mélyen örül Airisnak. A nagy kérdés, hogy mégis milyen mélyen?
Airis ügyesen repült. Kicsit féltem, hogy leesik. Hangok jöttek szokásosan a bokor felől. Nem láttam pontosan, hogy mi az, de nem egy kedves kis nyuszi. Ezt Inu is megérezte de nem tudott semmit tenni mert "csak" másodlagos pet, így nem tud harcolni. Airis nagyon megijed, annyira széttárta szárnyait amennyire csak tudta és fehér tollak csapódtak ki a szárnyaiból egyenesen az ellenséges valamire ami azonnal elpusztult.
-T-To-Toll-Tollcsapás. -mondta Airis.
-Airis! :-D
-Ki hitte, hogy sikerül...


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty Hirasawa Yuki

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 05 2015, 13:53

Kicsit változtatnék a képességemen mert harcnál csak pet ellen használhatom.


Régi:

Uta:

Yui ha énekelni kezd akkor szörnyeket/állatokat tud magához vonzani.
Ha küzdőterezik, arénázik, vagy küldetésen vesz részt Yui, akkor a szörny/pet/sima állat nem tud mozogni 1 körig. Lehűlési ideje 4 kör.
//Hátránya: emberek ellen NEM használható (petek ellen igen). Ha csak simán vadászik akkor csak magához tudja vonzani a szörnyeket, de tudnak mozogni. //

Új:

Uta:

Yuki ha énekelni kezd szörnyeket/állatokat tud magához vonzani. Ha küzdőterezik, arénázik, vagy küldetésen vesz részt Yuki, akkor a szörny/pet/EMBER nem tud mozogni 1 körig. Lehűlési ideje 4 kör.

//Ha simán vadászik akkor csak magához tudja hívni a szörnyet/állatot de tud mozogni.//


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty Re: Hirasawa Yuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 05 2015, 20:57

Ossu!

Elfogadom és elfogadom. Airis adatait majd tüntesd fel az adatlapodon, ha még nem tetted meg.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty NJK pályázat

Témanyitás by Yue Vas. Május 10 2015, 02:16

      NJK KARAKTER PÁLYÁZAT:


Név: Crosszeria Shin
Nem: fiú
Kaszt: kardforgató
Kor: 16

Szint: 13
arany: ismeretlen

Indikátor: vörös

Menyasszonya: Hirasawa Yuki (Airis örömére)

Jellem: Általában csöndes, kivéve Yukival. Nem szereti a tömeget, elviseli ha kell. Nem szokta kimutatni az érzéseit, ha fáj neki valami azt nem  mondja vagy mutatja ki, kivéve ha Yukival történne valami. Csak akkor ölne ha feltétlen muszáj, ha tényleg nincsen más választása mert tudja, hogy Yuki nem szereti ha öl. Akit szeret azt sosem árulja el, még ha ezáltal meg is hal. Nem igazán érdekli, hogy mi történik az emberekkel. Ha nem is néz ki úgy de Shin nagyon kedves, udvarias, és segítőkész.

Kinézet: 182 cm. Haja fekete mint az éjszaka. Szemei vörösek mint a rubin. Világos bőre van. Izmos de nem nem annyira, mármint nem járt mindennap edzőterembe. Övszerű nyakláncot hord melyet nem nagyon szokott levenni.
Rövid ujjú mintás pólót hord. Illik a pólójához a szürke pulcsija. Fehér hosszú öv ami első látásra lehet kettőnek néz ki. Szűkített szárú vörös/piros nadrág. Cipő: sima (nincs rajta semmi mintha) fekete magas szárú cipő.

Hirasawa Yuki 2evynpk

Shin kardja: Hirasawa Yuki 28mlb2g

Képessége: Szövetség

Kifejtve:
EGY általa kiválasztott személyt meg tud védeni (kivétel a kt, aréna és küldetés /akkor tudja küldin is megvédeni ha a Mesélő megengedi/ ), de csak akkor ha a másik személy engedi, hogy megtegye. Ha messze van a szövetségese és veszélybe kerül akkor lesz egy rossz megérzése amit olykor össze keverhet az átlagos "van egy rossz érzésem"-től.




Történet:

Nagyon régen (12 éve):

-Anyám. Játszanál velem? -kérdezte Shin.
-Most ne zavarj kicsim! Sok munkám van még.
-Értettem...
Shin ment a másik szobába az apjához.
-Apám...
-Sajnálom fiam de nem érek rá!
-Értem.
...

Egy kisfiú akinek látszatra mindene meg van amit csak egy gyerek kívánhat, hisz a Crosszeria családba született. De a fiú nem boldog. Hegedű, zongora és cselló leckék. Szépírás. Úszás. Kendó. Matek, írás, nyelvtan, irodalom, angol, olvasás, technika. Nagyobb korában hozzá jön még a fizika, kémia, emberismeret és így tovább. Barátai nincsenek.
De egyszer, egyszer az egyik nap új szolgálólány jött a házhoz, Melissza, ki megszerette a fiút.
...

Egyik nap Shin elesett. Melissza odasietett Shin-hez.
-Jól van úrfi? -megnézte a fiút sebét- Szerencséje van. Csak lehorzsolta egy kicsit a térdét úrfi. Smile

Shin meglepődött, hogy valaki foglakozik vele. Szülei többet foglalkoznak a munkájukkal mint az egyetlen gyermekükkel. De szívesebben foglalkoztak volna Shinnel mint a munkájukkal. Amikor nem voltak fáradtak és tehették akkor vele játszottak, vagyis nem sokszor.
Melissza nagyon kedvesen viselkedett Shinnel. Játszott vele, viccelődtek, nem kérte de énekelt neki ami tetszett neki, amiben tudott segített, megvédte ahogy tudta. De minden jónak egyszer vége szakad. Melisszának egy évvel később el kellett mennie a háztól egy másik házba szolgálni. A fiú ismét magányos lett. Melissza szavait nem feledte: Egyszer majd, ha egy barátja is, de lesz majd! Jegyezze meg, hogy nem feltétlen kell barát, elég pár megbízható igaz barát.


Eseménytelenül teltek a napok. A Liar Game óta nem történt semmi érdekes, vagyis nem nálunk. Airis és Inu szokásosan veszekedtek amiből már kezd nagyon elegem lenni. Kíváncsi vagyok Haru-chan-nak vajon hogyan sikerült elérnie, hogy amikor Inu teljes nevét kimondta akkor befogta a száját. Nincsenek egymásra jó hatással, de ez ellen nem tehetek semmit. Meg kéne tudnom, hogy itt a SAO-ban lehet e összeházasodni. Aztán ha lehet akkor ha kell tudtukon kívül de valaki összeadná őket. >_<
Aztán nem tagadhatnák le, hogy rossz házasok. XD
Kár, hogy nem vagyok ennyire gonosz. :/ Vagy mégis. hentai
Á, nem vagyok (de még lehetek).
Kíváncsi vagyok vajon Yuuki-chan, hogy van. Yuuki-chan-on kívül még kit ismerek? Hmmm... Mondhatni, hogy Eru-chan-t és..... ennyi. -.-"
Azért 2 év alatt igazán több embert kéne ismernem!!! >.<"
Felálltam a földről és kimentem a szobámból és a nappaliba akartam lemenni. DE! Előtte még egy akadályon át kell átvergődnöm. Hogy min? Le kell mennem a lépcsőn anélkül, hogy legurulnék. Egy lépést tettem, máris megbotlottam és szépen legurultam (szokásosan). De legalább nem kell kávét innom reggel. Nézzük mindennek a jó oldalát. ^^"

A háztól nem messze:

-Kapjátok el!
Öten üldözök Shin-t. Pár karcolása és egy nagyobb sérülése lett.
Shin-nek nem kéne menekülnie mert simán legyőzné az öt hülyét de nem szemtanuk előtt akar végezni velük ha megteheti.
A hármas szint tökéletes hely mivel sűrű köd van éjjel-nappal. A fiúk nem látták hova tűnt. Shin gyorsan végzett mind az öttel, nem messze a házamtól. Még mindig jött pár vörös piros pixel a sebei miatt. Ruhái szakadtak a sok harctól.
Shin elkerülte a házat és elment a kezdetek városba.
Másnap reggel Airis és Inu nélkül mentem az egyes szintre. Üldözni kezdtek, azt hittem meghalok mert amilyen hülye vagyok a teleport kristályt nem hoztam magammal. Amikor már azt hittem meghalok, Shin megmentett. Megköszöntem neki majd elváltak útjaink. Ugyanazon a napon őt szintén üldözőbe vették, észrevettem. Nem kellett megmenti de ez volt tényleg a legkevesebb amiért megmentett. Az egyik fa mögé behúztam magam mellé. Furcsállta amit nem is csodálok. Mondtam, hogy nyugodtan jöjjön be a házamba addig amíg a fiúk nem mennek el. Belement. Kicsit maradt majd elment. A héten kísértetiesen sokat botlottunk egymásba. Airis először nem kedvelte de aztán amikor kicsit jobban megismerte eldöntötte, hogy ő lesz a vőlegényem. De legalább nem fog többé ezzel zaklatni. Rövid időn belül összebarátkoztam Shinnel. A legmegdöbbentőbb az, hogy még INU IS MEGKEDVELTE!!!! Inukami megkedvelt egy fiút!!!!!!!!!!!!!! O.O
Előbb hittem volna el, hogy Kayaba bácsi azt mondja, hogy mehettek ha akartok.
Shin egy kis idő múlva elmondta a képességét és megkérdezte, hogy nem lennék e a szövetségese. Beleegyeztem. Miután szövetségesek lettünk mondtam Shinnek, hogy költözzön a házamba mivel nem tetszik, hogy minden éjszakáért fizet egy fogadóban. Az elején nem nagyon akart belemenni de aztán még egyszer szépen megkértem és igent mondott.


//Ennél többet ne várjon Klein-sama mert nem tudok mit kitalálni mostanában!//


A hozzászólást Hirasawa Yuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 12 2015, 22:31-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty Re: Hirasawa Yuki

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 11 2015, 22:56

Ossu!

Na most, kettő dolgot szeretnék látni ebben a történetben: logikát és realitást. Yuki szeme láttára megöltek három embert, ő ezt ignorálja, mert jaj, megsérült a gyilkos is. A két petje, akik máskor úgy vigyáznak rá, mint hímes tojásra, most gáláns módon szintén eltekintenek tőle, hogy Yuki talán a halálába fut. Miért?

Próbáld átgondolni Shin szempontjából is az eseményeket. Te a helyében ott maradnál egy lány mellett, aki rád erőlteti magát az akaratod ellenére, és van egy halálosan idegesítő állatkája? Még arra sincs oka, hogy már a legelején ne lépjen olajra, legalábbis a történetből nem derül ki, hogy miért nem szakítja ki magát mondjuk Yuki szorításából. Azt sem tudjuk meg, hogy miért egyezik bele abba, hogy marad, csak beleegyezik, mert miért ne. Hogyan alakul ki közte és Yuki között az a kapocs, amiről a jellemében írsz? Szegény szerencsétlen Shinnel soha, senki se volt még kedves? Very Happy

Én amondó vagyok, hogy dolgozd kicsit át a történetet, közelítsd meg mindkét fél szempontjából, hogy reálisabbá tudd tenni, és kicsit többet mutass meg abból, hogy mi zajlik le a karakterek fejében ahelyett, hogy a petek civakodását taglalod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty Re: Hirasawa Yuki

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 12 2015, 22:46

Egy fokkal jobb, úgyhogy elfogadom a pályázatot. Az NJK boardba készíts egy adatlapot a számára és ha az megvan, akkor megjelenhet a postjaidban is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty pet NJK pályázat

Témanyitás by Yue Csüt. Jún. 18 2015, 02:55

//Shin NJK karimnak egy másodlagos pet//



Név: Zakuro
Nem: nőstény
Fajta: (beszélő lila) kutya
Kor: bébi


Kinézet: 26 cm. Főleg lila színben pompázik és némi fehérben. Aranyos rózsaszín masni csinosítja fejét, illetve nyakában lila 5 gyöngyös nyaklánc díszeleg. Szép lila szemei vannak. Fekete orrocskája van.

Jellem: Udvarias és kedves. Nem szeret bajba kerülni, illetve rosszat tenni. Nyugodt természete van, nehezen lehet felidegesíteni. Shin-nel ellentétben, akinek van szerencséje néha napján leállítani Airis-t és Inu-t amikor veszekednek, Zakuro-nak mindig sikerül szavakkal (de, hogy milyen szavakkal azt senki nem tudja a peteken kívül).

Hirasawa Yuki 2emd1ys

Történet: //Shin mesél//

Egy átlagos reggel. De miből is áll egy átlagos reggel? Yuki legurul a lépcsőn majd felsegítem a földről, Airis és Inu veszekednek. Arra már rájöttem, hogy nem tudom elhallgattatni a veszekedő peteket, illetve egy módon tudnám de az Yuki-nak nem tetszene. Airis nemrég rájött, hogy hogyan tudja a szalagot leszedni a csőréről.
Elköszöntem Yuki-tól majd elmentem vadászni. Sok dolgot amúgy sem tudok csinálni. Kicsit korábban mentem el mivel Yuki később énekelni fog amit szeretek hallgatni. Egyrészt mert szép hangja, másrészt akkor kussban vannak a petek. A Ködbe veszett erdőben járkálni nem egy leányálom, főleg ha eltéved az ember. Eddigi életemben életemben még sosem tévedtem el, ami azért nagy dolog mert sokszor szöktem ki éjszaka mert nem akartak elengedni. 13-14 koromban még oké volt, hogy nem engedtek el, de azért 15-16 éves koromban már nem volt normális, hogy csak nappal mehetek el, kivételt élvezett amikor partira kellett mennem. Sok vénasszonynak ott jó pofizni...
Nagyjából tudtam, hogy mi hol van amikor a Ködbe veszett erdőben jártam, miután annyit jártam már oda nem is csoda.
30 perc után rájöttem, hogy eltévedtem. Azt hittem tévedek, hogy eltévedtem de nem.
~Én, Crosszeria Shin, eltévedtem. mattaku Nem hittem, hogy megélem azt a napot amikor eltévedek.
Ide-oda jártam, hátha meglátom Yuki házát, illetve az otthonomat.
Használhattam volna a teleport kristályt de nem szeretem használni, egyszer használtam, elég is volt. Gyors megoldás, de ha egyedül vagyok és nem kell sietnem akkor nem szeretem használatba venni. Viszont ha Yukiért kell mennem akkor tökéletes eszköz.
Oda-vissza sétáltam de semmi, csak még inkább nem tudtam, hogy hol vagyok.
Mozgást és hangokat hallottam. Mivel azt hittem egy mob ami meg akar támadni így kardot rántottam felkészülve arra, hogy legyőzzem. Egy lila-fehér kutya jött elő. Amekkora volt, még a két kezemet sem kellett volna használnom ha meg akart volna támadni, de ez a részéről nagy hülyeség lett volna.
Néztük egymást. Elsőre az ugrott be, hogy Yuki-nak rögtön elnyerné a tetszését ez a kutya. Egy két lábon járó lila-fehér kutya, Yukit ismerve biztos egyből hazavinné ha nincsen gazdája és nincsen ellene a kutya.
-Konichiwa. Tán eltévedtél, hogy erre jársz, vagy keresel valakit? -kérdezte a kutya.
~Utálom kimondani... -Igen, eltévedtem.
-Ha jól látom akkor nem nagyon szereti hangoztatni.
És még beszélni is tud.
-Lehet tudok önnek segíteni.
-Mennyi az esélye, hogy tévedsz?
-Ha netalán tévednék akkor se lenne előrébb vagy  hátrébb, ugyanúgy el lenne tévedve. Mondja csak mit vagy kit keres.
-Egy házat, nem lehet eltéveszteni.
-Értem. Kérem jöjjön utánam.
-Megbízható kutya vagy?
-Azt Önnek kell eldöntenie, és ha lehet hívjon Zakuro-nak.
Követtem Zakuro-t. Nem hittem volna, hogy oda tud vezetni a házhoz de sikerült.
-Itt is vagyunk.
-Köszönöm, hogy megmutattad az utat.
-Nincs mit. Viszontlátásra...  
-Shin.
-Viszont látásra Shin.
Zakuro amikor megfordult az első lépésénél megfordult és elbotlott. Hallottam, hogy elesett így visszafordultam.
Zakuro nyaklánca nem pixeleződött el, viszont elszakadt. Ha jól láttam akkor a sírás határán volt. Összeszedtem a gyöngyöket.
Kezemet nyújtottam Zakuro-nak. Felállt a földről és kérdően nézett rám.
-A házban újrafűzöm.
-Tényleg? Hálásan köszönöm szépen.
Erre semmit nem mondtam csak elindultam a ház felé Zakuro kíséretében.
Amikor beléptem az ajtón Yuki köszönt nekem a szokásos mosolyával.
Zakuro is bejött.
Amint belépett Zakuro, Yuki csillogó szemekkel kérdezte, hogy kicsoda a kutya és mit keres itt.
Elmondtam röviden a történetet.
Zakuro bemutatkozott Yuki-nak, Yuki Zakuro-nak. Airis és Inu odajöttek Yuki-hoz az előtérbe, természetesen már megint veszekedtek, de lehet, hogy még mindig.
Yuki a fejét fogta.
Zakuro odament a veszekedő petekhez. Nem értettem mit akar csinálni.
Zakuro mindkét petnek mondott valamit, utána abbahagyták a veszekedést. Nem hittem a szememnek!
Yuki kérdezte, hogy hogyan csinálta, én is megkérdeztem. Erre azt mondta, hogy: Szavakkal.
Felmentem és megcsináltam Zakuro nyakláncát. Jobb volt mint újkorában.
Megköszönte.
Megkérdeztem, hogy nem maradna-e itt a házban mint a másik társam. Tudom, hogy még egy napja sem, hogy ismerem de ő az első akinek sikerült elsőre leállítania Airist és Inu-t.
Zakuro-nak nem volt hova mennie ezért elfogadta az ajánlatomat.
Megkérdeztem Yuki-t, hogy nem zavarja-e ha itt marad Zakuro. Örömmel fogadta hírt.
Megkértem Zakuro-t, hogy ha nincs ellenére akkor tegeződjön.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty Re: Hirasawa Yuki

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 20 2015, 12:55

Ossu!

Rettentően illik a vörös indikátoros, visszahúzódó testőr/gyilkoshoz a lila színű, rózsaszín masnis kölyökkutya. De nem is ez az igazi oka annak, hogy erre most nemet mondok: arról nem volt szó, hogy ez a kutya beszélni is fog. Van már kettő beszélő peted és egy NJK-d, aki körülbelül szintén olyan státuszban leledzik, mintha egy pet lenne. Nem kell még egy szereplő a posztjaidba, ha túl sok karaktert mozgatsz, akkor Yuki elveszik közöttük. A petek, NJK-k szerepe a posztokban az, hogy kiegészítsék a karaktered, nem pedig az, hogy elnyomják és helyette szerepeljenek. A játékostársaid Yukival szeretnének játszani, és nem három pettel, meg egy NJK-val (kivéve talán Shu-t Razz ). Te sem fogod megismerni a karaktered, ha nem tölt be domináns szerepet az írásaidban, ha nem ismered meg, nem fogsz hozzá kötődni, ha nem kötődsz hozzá, meg fogod unni, és ha megunod, akkor megint jellemet változtatsz, külsőt változtatsz, vagy egyenesen új karaktert indítasz inkább.

Próbálj meg inkább Yukival törődni ahelyett hogy újabb és újabb szereplőket hozol mellé. Elutasítom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hirasawa Yuki Empty Re: Hirasawa Yuki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.