Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuki-chan előtörije

2 posters

Go down

Yuki-chan előtörije Empty Yuki-chan előtörije

Témanyitás by Yue Szer. Feb. 18 2015, 21:52

 

Adatlap:
Név: Hirasawa Yuki
Nem: lány
Kaszt: idomár
Kor: 15

Kinézet:
166 cm. Súlya 58 kg. Hosszú rózsaszín haja és szintén rózsaszín szeme van. Bőre színe nagyon világos, szinte már fehér. Haját egy sötétlila masnival szokta felkötni lófarokba. Világoskék pulcsit szokott viselni, pulcsi alatt egy pántos fekete póló. Fekete rakott szoknyát hord, a rakott szoknya alatt van egy rövid szintén fekete biciklis/cicanadrág. Világoskék combzoknit hord. Cipőnek sötétlila bokacsizmát.

Jellem:
Kedves lány. Nagy állatbarát, de még annál is nagyobb sütifaló. Nagy szíve van. Nagyon szeret énekelni, és van hozzá tehetsége!!! Kicsit lusta és ijedős. A bogarakat nem kedveli (tisztelet 3-4  kivételnek).

Képesség(ek):

Uta:
Yuki ha énekelni kezd akkor szörnyeket/állatokat tud magához vonzani.
Ha küzdőterezik, arénázik, vagy küldetésen vesz részt Yuki, akkor a szörny/pet/sima állat nem tud mozogni 1 körig. Lehűlési ideje 4 kör.
//Hátránya: emberek ellen NEM használható (petek ellen igen).  Ha csak simán vadászik akkor csak magához tudja vonzani a szörnyeket, de tudnak mozogni. /


                                               Előtörténet:

Most mesélni fogok egy történet ha akarod ha nem! ^^
A nevem Hirasawa Yuki! Mostantól vagyok 15 éves, vagyis elsőéves középiskolás vagyok mostantól!!! Very Happy
De még mielőtt mesélni kezdenék, egy másik történetet mondok.

Egy rövid rózsaszín hajú lány lépett be az osztályterembe, amint belépett egy labdát hajítottak a fejéhez.
-Nézzétek csak ki jött meg. -mondta undorító vigyorával Tsukasa.
A lányt nap mint nap szívatták meg amivel csak tudták. Vödör víz, festék és így tovább. A lány félt attól, hogy ha szól valakinek akkor még rosszabbul jár.
Egyik nap, amikor megverték az iskola mögött a 8.-es  lányt akkor a verés után megkérdezte Tsukasát, hogy miért csinálják. A fiú azt mondta, hogy azért mert nem hódol be neki, és társainak mint a többi csitri. A lány a többi fiúval semmit nem tudott tenni, túl gyenge volt, csak lélekben volt erős. A banda elment, kivétel Tsukasát, aki távozása előtt még mondta, hogy : A gyenge elesik, az erős életben marad. -és távozott.
A lány eldöntötte, hogy sosem fog meginogni és nem ő lesz az aki elesik.



Egy igen jó középiskolába járok, a Hotomiba. Nehezen, de sikerült bejutnom. ^^". Egy átlagos családból való vagyok, nem vagyok gazdag mint az iskolából az egyik tehetős lány, de egyáltalán nem élünk rosszul. Na jó, az igazság az, hogy szépen szólva  naaaagyon gazdagok lennénk ha a nagyszülők nem vették volna el anyától és apától is a pénzünket. Így ha a nagyijaim és nagypapáim meghaltak, akik utálnak minket mert állítólag nem is kellett volna megszületnünk, akkor a mi családunké lesz a pénz, émeg ami még apát és anyát megilleti. Van egy húgocskám, őt úgy hívják, hogy Hinata, de mindenki Hinának hívja. 1 évvel fiatalabb nálam. Nagyon jól kijövünk egymással! Az iskolában halottak alapján úgy néz ki, hogy ritka nagy szerencsém van a húgommal.
Elmesélem, hogy hogyan kerültem be a Sword Art Online-ba! Aki nem tudná, az egy játék.
Az a reggelem is úgy kezdődött mint mindegyik másik. Aludtam mint a bunda. Hina bejött a szobámba, hogy felébresszen mert még a végén elkések mint a legutóbb. Nem akartam felkelni. De mégis ki akar reggel? Bár volt egy kis különbség....
A mellettem lévő kis asztalról levettem nehézkesen a szív alakú ébresztőórámat. Félholt voltam, szóval próbáltam kinyitni a bal szememet, hogy lássam hányóra van.
-08:03! -mint egy feltámadt bolha, úgy ugrottam ki az ágyból és kezdtem el felöltőzni.
-Azért ennyire nem kell sietned nővérkém, nem fogsz elkésni, csak akkor késtél volna ha még fél órát alszol. ^^" -mondta nekem Hina, de én oda sem bagóztam rá sietségemben.
-Elmentem Hina! -sietve köszöntem el Hinától majd csaptam be a szobám ajtaját magam mögött, szokásosan  legurulva a lépcsőn jöttem le. -.-
-Sok sikert nővérkém! -mondta Hina majd kiment a szobából.
Rohantam az utcán ahogy csak tudtam a suli felé.
Anya és apa nincsenek otthon, jelen pillanat egy 2. nászúton vannak. Örök szerelmesek egymásba! <3 :3
*OTTHON*
Csengettek. Hinának nem volt ma iskola ezért ő nem ment sehová. Leszaladt az emeletről és ajtót nyitott. A postás bácsi volt. Egy nagy csomagot hozott. Hina átvette és lerakta a nappaliba, megvárta míg hazaérek, hogy együtt bontsuk ki. Smile
Sikeresen beértem az iskolába. Az évnyitó kicsit unalmas volt. A tanárok mondták, hogy menjünk be az osztálytermünkbe, odavezettek minket a termünkhöz. Tartott a tanár egy gyors tájékoztatót, majd mindenki mehetett isten hírével. Az osztályból senkit nem ismertem, az elszomorító az volt, hogy ahogy láttam, én voltam az egyetlen aki így volt.
Kb 15-20 perc alatt otthon is voltam, pedig sétáltam. Szuper, hogy ilyen közel lakok a sulihoz!
Kinyitottam az ajtót és már jött oda hozzám Hina.
-Na, hogy ment nővérkém? -kérdezte Hina kis mosollyal.
-Időben beértem. ^^ -De egyébként nagyon uncsi volt. :/
-Értem, kár. :/ -Jut szembe! Kaptunk csomagot anyától és apától. -mutatott a nagy csomag felé.
-Honto?! Very Happy -mentem oda a csomaghoz. -Köszi, hogy megvártál húgi!
Erre Hina csak mosolygott majd odament ő is a csomaghoz.
Nagy nehezen kibontottuk a csomagot. -.-"
Reménykedtem, hogy sütit küldenek. :3  Bár ennek annyi esélye volt mint annak, hogy nagymami és nagypapi azt mondják, hogy nem isten csapásai vagyunk Hinával.
A dobozban Hina nevére egy nagyon kawaii baba kék plüss nyuszi, toll szett, ceruza szett, 150 db-os rajzlap és egy nagyon aranyos pizsama volt.
-Néha már félelmetes, hogy kitudják találni, hogy mi kell nekünk.
-Tényleg az. De ebből is látszik, hogy mennyire jó és furcsa szülők. ^^
- Ebben igazad van! Smile Na  nézzük, hogy még mi van itt.
Megnéztem a csomag alját, küldtek nekem egy gitárt, egy pizsamát, és egy játékot.
-Látom te is remek dolgokat kaptál. Smile -Az mi nővérkém? -mutatott a Nerve Gear-ra.
-Ez egy mostanság elégnépszerű játék, a neve Nerve Gear. De furcsa, hogy hozzátudtak jutni ehhez.
-Furcsa játék. Ha nem baj én most felmegyek a szobámba. -és el is tűnt az ajándékokkal. Én is felmentem a szobámba. Felvettem az új pizsamámat és kibontottam a Nerve Gear dobozát. Lefeküdtem az ágyra mivel álmos voltam, és ha elaludnék akkor ne a földre essek mint a múltkor. Bekapcsoltam a játékot. Először a nevemet kellett megadni, mint minden játékban. Beírtam a teljes nevemet. Majd kort, nemet, és kasztot kellett választani. Gyorsan beírtam, kornak, hogy 15, és nemnek, hogy lány. Nem gondolkodtam sokat a kasztokon. Egyértelműen az idomár!!!!  A többinél csak szerencsétlenkednék. Még fogpiszkálót sem tudok szerencsésen használni, nemhogy egy kardot. Az íj mint kiderült nemrég, nem való  kezembe, az árnyharcos kaszt meg tök unalmas, két kés és kész. A lovagról meg nem is beszélek. Le OK-éztam. Egy városban találtam magamat, vagy is pontosabban szerintem a közepén.
-Lenyűgöző! Bár kicsit furcsa, hogy egyenruhában vagyok. (Vajon itt is lehet sütit kapni?) -gondolkoztam ezen az igen komoly kérdésen.
Nem sokáig gondolkozhattam mert hirtelen az összes játékost odateleportálták a város közepébe. Megjelent a játékmester, Kayaba Akihiko. Bejelentette, hogy nem léphet ki senki a játékból, csak ha végig visszük mind a 100 szintet. + Ha még nem lett volna elég, aki a játékban meghal az a valóságban is, és ez fordítva is igaz.
Na igen, ezt hívják nagy szívásnak.
(Ne mááár...!!!  Ennyit arról, hogy középiskolás vagyok.  -gondoltam magamban, majd elmentem először keresni egy cukrászdát. Nem igazán féltem őszintén szólva. Viszont Hina miatt aggódtam, biztos voltam benne, hogy aggódni fog értem. Biztos voltam, hogy egy jó ideig itt fogok tartózkodni, de jó nekem...
Bármennyire is nehéz lesz, de ki fogok jutni innen! Mert ugye: A gyenge elesik, az erős életben marad.



A hozzászólást Hirasawa Yuki összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 18 2015, 03:40-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuki-chan előtörije Empty Re: Yuki-chan előtörije

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 22 2015, 15:25

Szia!

A hozzászólások számát nem lehet átírni, az csak úgy oldható meg, hogy ha újra regisztrálsz.
A képességed exp/arany részét nem fogadom el és kérlek határozd meg a "kis ideig"-et a képességedben (pl. 1 kör), mivel 2 körös lehűlési idővel nem hiszem, hogy az a kis idő 2 kör lehetne... vagy növeld a lehűlési időt.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yuki-chan előtörije Empty Re: Yuki-chan előtörije

Témanyitás by Yue Vas. Feb. 22 2015, 19:30

Átírtam. Remélem így elfogadható.
Ha ez sem elfogadott akkor:

Képesség(ek):

Uta:
Yui ha énekelni kezd akkor az ellenfele nem tud mozogni abban a körben, legyen állat vagy ember. Lehűlési idő 4 kör.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuki-chan előtörije Empty Re: Yuki-chan előtörije

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 28 2015, 15:06

Most nézem ez üzenetben kimaradt annak ellenére, hogy már rég elfogadtalak fejben: az előtörténetet elfogadom. Very Happy

Sorsolt pet: Sólyom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yuki-chan előtörije Empty Re: Yuki-chan előtörije

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.