Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

3 posters

Go down

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Empty Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

Témanyitás by Yue Szer. Aug. 19 2015, 13:17

Délelőtt volt. Airis kint repkedett, Inu Shin fején aludt, Shin pedig könyvet olvasott a nappaliban a fotelban. Elég eseménytelenül teltek a napot. Megnéztem többször is, hogy nincs-e valami érdekes küldetés, hát nem volt, gyakoroltam de nem volt sok eredménye. Ráugrottam a kanapéra. Shin megkérdezte, hogy mi a baj. Miután elmondtam azt tanácsolta hogyha annyira unatkozok akkor kérdezzek meg valakit, hogy nem jönne el Arénázni. Jó ötlet volt. Csak tudnám miért nem jutott eszembe! Kérdés az, hogy kit kérdezzek meg? Nagyon sok embert kérdezhetek, Yuuki-chan vagy Shu-chan. Látszik sokat ismerkedtem az utóbbi években. -.-"
Megkérdeztem Airist és Inu-t, hogy melyiküket kérdezzem meg. Mindketten Shukaku-t választották. Airis Timidussal szeretett volna megküzdeni, bár tudta, hogy hamar végezne vele, Inu csak látni akarta ahogy Timidus a földbe döngöli Airis-t. Kedves... -.-
Csak remélni tudtam, hogy nem zavarom meg őket az üzenetemmel.
Gyorsan megírtam és elküldtem.
Szia Shu-chan! Azt szeretném megkérdezni, hogy nem lenne kedvetek egyet Arénázni 13:00-kor?

Hirasawa Yuki
Mindjárt 12:00.
Délben megetettem Airist és Inu-t, Shin-nek dolga volt ezért ment is, vagy csak lelépett.
10 perc alatt megették az ebédjüket, utána mondtam, hogy kicsit gyakorolni megyünk. Mielőtt kiléptünk volna a házból, eszembe jutott, hogy Shu-chan szereti a savanyú cukrot, vittem magammal a savanyú cukrot a lila cicás tartóban amit a Sweet Dreams-ban kaptam kárpótlásul. Lehet szólnom kellene, hogy nem szeretem a savanyú cukrot. 12:30 -kor elteleportáltam magunkat az Arénához. Falnak támaszkodva vártam Shu-chan-ra és Timidusra. Már csak azért is örülnék ha eljönnének mert lassan savanyú cukor boltot nyithatnék! ><"
Volt hátra 15 perc.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_bal425/1500Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Empty Re: Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 19 2015, 13:35

Na akkor elmesélem, hogy mit is csinál Shu és Timidus egy mindjárt déli időpontban. Nem lesz hosszú, mindössze egyetlen szó: Ebédet. Igen, ők is ebédelni készültek, és Shu ma úgy döntött, hogy egy amerikai specialitással fog kedveskedni Timinek és Akira-sannak. Ez persze steaket jelentett, hamburgert és sültkrumplit, HA-TAL-MAS adagban. Természetesen a húsi faszenes kemencében készült, nyolc féle sajt volt benne, vargánya, rengeteg zöldség, ötféle szósz... szóval a kis idomár kitett magáért, és még egy kis segítőt is kellett hívnia Yuuka személyében, hogy valakinek legyen súlyemelése is a házban. Szóval de, az üzenet eléggé megzavarta őket, de nem égett oda semmi, nem kell aggódni. Röppent egy gyors válasz, miszerint még befejezik a sütögetést, de időben oda fognak érni. Az már csak egy kis poén volt az egészben, hogy Yuuka társaságában kaptak levelet Yukitól, és az előző postban még Yuuki is meg volt említve. Egyszer tuti bele fogok kavarodni ebbe a sok hasonló névbe. Na persze a csata elvállalása Timidus döntése volt, de ennek most Shu is örült, bár mostanában örült ő még a harcoknak is, hiszen jól mentek a dolgok, és általában játékosra lehetett venni őket, vagy Timi gyorsan elintézte, ha nem, és szerencsére végre valaki nem képit akart kipróbálni rajtuk. Szóval megérkeztek időben, Shu integetve köszöntötte a lányt, a sárkány pedig egy biccentést követően már végig is mérte az ellenfelét.
-Ha jól sejtem használtad a kiképzőtiszt második opcióját, és jelenleg a húszas szinten vagy. Ezért most kértél fel minket párbajra. Milyen felszereléseid vannak?
Shut viszont egyáltalán nem ez foglalkoztatta, hanem az, hogy szépen kiosszon mindenkinek egy kis kóstolót a hambiból, persze sokkal kisebb változatát annak, mint ami otthon készült.
-Üres hassal nem lehet harcolni. Mesélj el mindent Yuki, addig eszünk, utána harcolunk.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_bal12695/10100Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Empty Re: Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

Témanyitás by Yue Szer. Aug. 19 2015, 18:06

Vártam, hogy Shu-chan és Timidus megérkezzenek, Airis és Inu is. Shu-chan integetett, Timidus biccentve köszönt. Mi is köszöntünk nekik.
-Igen. Felszereléseim... Megvan! Hosszú Irányítópálca, Bronz Sisak és Trükkös Köpeny.  
Shu-chan mindenkinek kiosztott egy kis ételt. Ízletesen nézetett ki!
-Köszönöm szépen! Jól emlékszem, hogy ennek az ételnek a neve hamburger?
Kicsit kínos volt, nem voltam benne biztos, hogy ez a neve az ételnek mivel még csak messze láttam képeken, illetve egyszer megdobáltak hazafelé, de akkor pont nem az volt az első, hogy megnézzem milyen étellel dobálnak, hanem hogy hazajussak. Régi "szép" idők a valóságban.
-Ételről jut eszembe! Hoztam neked valamit Shu-chan. Smile  
Elővettem az aranyos halványlila cicás dobozkát amiben nem más volt mint Shu-chan kedvenc savanyú cukorkája és átnyújtottam neki.
-Ez komoly Yu-chan? Még én is ettem hamburgert.  
-Szintén. Azt hittem, hogy mindig gyors kajákat ettél.
~Életemben nem ettem még gyors kaját. -Ha elfogyna és szeretnél még savanyú cukrot akkor írj üzenetet mert a pincémben savanyú cukor boltot lehetne nyitni, annyi van már.  
-Kérlek Shu-chan, fogadd el! ><"
-A savanyú cukrok támadása elkezdődött. Amúgy, egyszerűbb lenne az élet ha megmondanád a cukrászdában, hogy nem szereted.
Könnyű azt mondani. Amíg így kezelem a dolgot addig nem rúgják ki azt a szerencsétlent aki mindig rám önti az édességeket és italokat.
~Túl kedves vagy Yu-chan.  No
~Mennyiben fogadok, hogy Aris azt gondolja, hogy Yuki túl kedves?
~Megnyúzom ezt a farkast ha kitalálja mire gondolok.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_bal425/1500Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Empty Re: Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 19 2015, 19:57

Timidus számára már az sokat mondó volt, hogy azt a kevés felszerelést is kutatnia kellett a lánynak, vagy a memóriájában, vagy a menüjében... bár az embereknek a sárkány nézőpontja szerint tulajdonképpen a menüjük, na meg a jegyzettömbjeik voltak a memóriájuk, mert ők nem voltak képesek annyi mindent megjegyezni, mint ő maga. Az meg már csak hab volt a tortára, hogy a felsorolt itemek milyen jellegűek is voltak. Semmi csicsa, semmi pucc, a puritánság szinte legvégső formája. Hosszú Irányítópálca. Tier egyes felszerelés, kettő irányítással és kettő élettel. Bronz Sisak, szintén tier egy, tíz páncéllal. És végül Trükkös Köpeny, szintén az egyes tierből, mindössze két kitartással. Még Shu is rájött arra, hogy ennek a lánynak bizony meg kéne fogni a pracliját, és szépen elvezetni a boltocskájukba, hogy egy picit szerelje fel magát jobban. A húszas szinten van, de még egyes tierben sem maxolta ki a felszereléseit. Mit csinált ő ezidáig? Az idomár ugyan az aggódásba kezdett bele, ám Timidus a számolásba, és pár másodpercen belül meg is adta a válaszát.
-Shu, a tizennégyeset választom. Annál lejjebb már nem lenne érdemes menni.
Shu csak úgy mellékesen bólint, igazából tudja, hogy mit akar Timidus, és azt is, hogy miről beszél, de még nem ezzel szeretne foglalkozni. Sokkal jobban meglepi az, hogy a lány a hamburgert sem ismeri.
-Izé... ha nem haragszol... hol laktál te eddig? Nem találkoztam még olyannal, aki még soha nem evett volna hambit... és...
Természetesen mosolyogva elfogadja a cukrot, de még mindig ott van az arcán az értetlenkedés.
-És... miért van neked ennyi savanyúcukrod?
Timidus egy pillanatra félrefordítja a fülét, majd elindul a bejárat felé.
-Te meg?
-Arénázni jöttünk, nem?
-Jawohl, Herr Hommandant!

Sóhajt egyet Shu nevetve, majd megvonja a vállát, és bocsánatkérően a többiek felé pislant.
-Megígérted neki, úgyhogy be kell tartani...

Szint: 14.

90/45
5 - 34
80 pont


Segítség:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_bal12695/10100Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Empty Re: Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

Témanyitás by Cardinal Szomb. Aug. 29 2015, 23:21

Az aréna küzdelmet inaktivitás miatt lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. október 19-ikén mérkőzhettek meg.

Shukaku jutalma 60 exp és 160 arany.

Shukaku: +25 pont
Yuki: -50 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_bal0/0Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis Empty Re: Shukaku és Timidus VS Yuki és Airis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.