Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kemila VS Yuki

3 posters

Go down

Kemila VS Yuki Empty Kemila VS Yuki

Témanyitás by Yue Hétf. Ápr. 20 2015, 22:48

Ismét elhatároztam ma, hogy ma küzdőterezni fogok! Ismét egy idegennel. Lehet megint szerencsém lesz mint legutóbb Yuuki-channal. Sok érdekeset mesélt nekem. Azt valahogy nem tudom elhinni, hogy én, pont én egy angyal lennék. Viszont jól eltalálta Yuuki-chan, hogy Airis a kezdetek óta velem van, de ez mindegyik idomárral így van gondolom. Az, hogy szépen énekelek, egy sólyom a társam, csak egy nagy véletlen.
Lementem a földszintre összeszedni a nagy valószínűséggel veszekedő párost. Amikor sikeresen lementem a lépcsőn anélkül, hogy gurultam volna egyet, azt hittem rosszul látok. Airis (sólyom) és Inu (farkas) nem veszekedtek csak ültek ás vártak rám.
-Öööö.... Nem érzitek magatokat rosszul?
-Nem. -mondta Inu.
-Nem Yu-chan.
-Akkor jó...
Elindultunk a küzdőtér felé. Ahogy szoktuk, most is sétáltunk, nem teleportáltunk.
*séta közben*
-Mi a terv? Kivel akarsz kiállni?
-Engem is érdekelne Yu-chan.
-Aki szimpatikusnak tűnik azt megszólítom aztán lesz ami lesz. Röviden: a szokásos.
-Nem lepődtem meg.
-Én sem.
-Akkor jó. Remélem lesznek nézők.
Odaértünk a küzdőtérhez.
-Ez gyors volt.
-Ja.
-No, akkor mást nem is kell tennünk mint várnunk. Mivel még reggel van így nincsenek sokan. De lehet pont ezért találok jó ellenfelet. ^^
-Egyrészt remélem te fogsz nyerni, másrészt jó lenne ha most nem látnál csillagokat mint a legutóbb.
-Igyekezni fogok! -nekitámaszkodtam a falnak várva arra, hogy ez szimpatikus ellenfelet találjak.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 20 2015, 23:16

Ismerem a küzdőteret, mert voltam itt már párszor, azonban sosem találtam magamnak ellenfelet. Mondhatni nagyon mázlista vagyok, pedig elég szívesen kiállnék valaki ellen, hogy megnézzem miként működik az egész. Kiváncsi vagyok, ráadásul simán fel lehet fogni egy kellemes reggeli testmozgásnak, ha úgy vesszük. Korán keltem fel a mai nap, majd mikor indulásra kész állapotba kerültem, akkor ellenőriztem a felszeréleseim, hogy minden a helyén. Nem hiányzott semmi, így nyugodtan elindulhattam. Egy könnyed sétával kezdeni a napot a világ legtermészetesebb dolga, míg az ember elér a Kűzdőtérre. Amint megérkezek, akkor a tekintetem végignéz a helyen és kiszúrok egy hármas csoportosulást. Úgy vélem egy idomárral van dolgom, mert nem hinném, hogy a Petek maguktól elkoszálnának a gazdáiktól. Természetesen fogalmam sincs, hogy milyen szabályok vonatkoznak az idomárokra, s milyen a kapcsolatuk. Megindulok feléjük, mint aki teljesen biztos a dolgában, azonban egyszerűen izgatott vagyok. Most fogom életem egy nagy vereségét elszenvedni. Egyelőre ezt képzelem, hiszen az állatidomárok párban igen űtős párost alkotnak. Én meg egyedül vagyok, s az némi előnyt jelent nekik. Elhesegetem végül a borulátás fellegét a fejem fölül, hogy átadja a helyét a reménynek. Kipróbálom magam, hogy mennyit érek és miben kell változtatni. Eléjük lépek, aztán kissé meghajolok előtte illedelmesen, mint egy hercegnő.

- Sziasztok – tekintetem szemmel kíséri a fura hármast, közben kiegyenesedek. Egy darabig hezitálok a kihíváson, azonban sikerül megacéloznom magam.
- Volna kedved egy baráti ütésváltáshoz? Semmi komolyra nem gondolok. – vázolom fel neki, hogy pontosan mire vágyom. Íriszem folyamatosan őt figyeli. Nem szabad figyelmetlennek lennem, mert akkor az életembe kerülhet. Nem mint ha a lehetséges ellenfél olyan véreskezűnek nézne ki. Ha jobban megvizsgálom, akkor eléggé aranyos ahhoz, hogy a csata végén megnyomorgassam őt. Erre a huncut gondolatra egy kisebb mosoly terül szét az ajkaimon. Amolyan, megvagy te lány fajta.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 21 2015, 17:23

Vártam, hogy jöjjön valaki. Nem nagyon jöttek küzdeni reggel. Voltak páran, de látszott rajtuk, hogy nem küzdeni hanem nézőnek jöttek.
Airis kicsit türelmetlen volt. Harcolni akart már, meg tudtam érteni. Mostanság többet tevékenykedek mint szoktam. Hmmm... Vajon milyen küzdelem legyen majd? Fél életes, egész életes, egy találatos? Na mindegy, majd kiderül ha meglátom az ellenfelemet.
Jött egy lány aki elég szimpatikusnak tűnt. Pont terveztem odamenni hozzá, de úgy tűnt mintha ő jönne felém. Így megspórolt nekem pár méter sétát. Kissé meghajol előttünk. Nagyon szép nő. A nő köszönt nekünk.
-Konichiwa. -hajoltam meg a nő előtt majd egyenesedtem fel.  
Kérdezte a nő, hogy nem lenne-e kedvünk egy baráti ütésváltáshoz? Ilyen se volt még! Az ellenfelem talált meg engem és nem én őt. Meg tudnám szokni. Ami biztos az az, hogy nem idomár, íjász, harcos és lovag, vagy kardforgató vagy árnyharcos. Csodálom az árnyharcosokat. Én nem tudnék csak két késsel harcolni.
-Igen, lenne! ^^ Pont ellenfelet kerestem. És milyet játszunk, fél életeset, egy találatosat, (nem biztos, hogy ez a neve de mindegy)? -kicsit izgatottan kérdeztem de az is voltam.
-Yu-chan, mintha az átlagnál is aktívabb lennél ma. ^^"
-Engem Hirasawa Yuki-nak hívnak, yoroshiku!
-Az én nevem Airis.
-Inu.
-A helyet elintézem! Lehet nézőink is akadnak.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Kemila Kedd Ápr. 21 2015, 19:20

Szerencsére ismeri az illemet, ha nem rögtön, de meghajol ő szintén előttem. Ezzel nyer magának egy piros pontot, amivel talán kivívja nálam azt a bizonyos ölelést. Próbálok magabiztosnak nézni, azonban úgy vélem, hogy az utóbbi időben kezdek egyre inkább ellágyulni. Jobban magamhoz engedem az ismeretlen alakokat és könnyebben barátkozom. Változok, itt legalábbis, míg játszom. Örömmel hallom, hogy van kedve némi fegyveres beszélgetéshez, ahol nem az ajkainkat koptatjuk, hanem a pengéket. Ami az árnyharcos mivoltomat illeti, nos én szeretem a két kést használni. Ugyan nem tudok nagy sebzést bevinni, de tán bizonyos helyzetekben kapok némi pluszt egy-egy ügyesebb mozdulatomért.
- Örömmel hallom, hogy ellenfelet és nem ellenséget. Nos ez esetben mit szólnál a fél életes harchoz? A másik nem tartani olyan sokáig, így legalább te izgulhatsz. – szólok hozzá bájosan, miközben nem tudom ne megállni, hogy ne bújjak hozzá egy ölelésre, miközben pimasz módon odavetem neki.
- Én nem izgulok annyira – hallatom a hangom, ami nem fedi le a valóságot. Valójában sokkal izgatottabb lehetek nála, hiszen nekem ez az első ilyen küzdőteres harcom lesz. Azelőtt csak néztem egyet és kettőt, de leginkább a saját gyengeségem miatt nem jelentkeztem. Most előttem a lehetőség, hogy megnézzem, hogy milyen a harcrendszer.
- Gondolom ti megszokott páros vagytok és pillanatok alatt leveszítek az életem felét. – pontosabban 20 HP-t elég gyorsan le tudnak szedni. Nem reménykedek a győzelmemben, inkább előre készülök a vesztésre. A jutalmam pedig a tapasztalatszerzés.
- Szép neved van, a többieknek meg fura. – vetem oda, miközben elengedem a lányt. Úgy vélem, hogy megbeszéltük a részleteket, most már csak hozzá kell lássunk a küzdelemhez.
- Gondolom te már gyakorlottabb vagy, mint én. – távoznak ezek a szavak tőlem, miközben vizsgálom őt. Próbálok rájönni, hogy esetleg nincs valami gyengesége. Könnyű azt kihasználni.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 21 2015, 22:32

-Benne vagyok! -ami furcsa volt egy kicsit, hogy ezután a nő hozzám bújt és megölelt. Embarassed
A nő mondta, hogy nem izgul annyira de nem igazán hittem el.
-Ano... Jól gondolom, hogy először fogsz küzdőterezni? Smile -majdnem biztos voltam benne igen.
Mondta, hogy biztos pillanatok alatt levisszük az élete felét. Ez azért erős túlzás. Ennyire nem vagyunk jók. De egyszer leszünk! Kérdés az, hogy mikor. A küzdőterezéssel gyorsabban tudok exp-hez jutni mint ha küldetésre mennék. De a fejlődés érdekében küldetésekre is megyek! Meg azért is mert érdekesek és mert nem szokott akkor jobb dolgom lenni... ^^"
Ami érdekes, hogy nem azért, vagyis nem csak azért hajtok, hogy kijussak, mára nem fő célom, hogy kijussak. Persze, hiányoznak a szüleim, a húgom főleg, de ha látnám őket, nem több mint öt percig tudnék velük beszélni akkor még hátrébb kerülne a céljaimban az, hogy kijussak. De! Attól még tervezek kijutni, de ha kijutok egy nap akkor is visszajövök!
-Ez erős túlzás. Ennyire nem vagyunk jók. ^^"
Mondta, hogy szép nevem van, Airisnak és Inu-nak meg fura...
-Az Airis nem is fura. :3
-Az Inu kétségtelenül az. Teljes nevem Inukami de azt szeretem ha Inu-nak hívnak. Csak a régi gazdám hívhatott Inukaminak.[ -mondta büszkén Inu. Megértem miért mondja büszkén. Hisz a nevet Haru-chan adta neki, csak ennyi maradt Inu-nak, na meg az irányítópálcája./b]
[b] -Még nem is kérdeztem. Téged, hogy hívnak? -kérdeztem kis mosollyal. -Kemila mondta, hogy gyakorlottabbak lehetünk mint ő- Nemrég lettünk aktív küzdőterezők így csak egy nagyon kicsit lehetünk azok.



Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Kemila Szer. Ápr. 22 2015, 10:37

Mikor meghallom a választ, hogy benne van, akkor örömömben megöleltem. Láttam az arcán, hogy furcsállja a bújást és az ölelést. Kimosolygom, ám úgy, hogy egyáltalán ne sértődjön meg. Mikor rákérdez, hogy most először fogok küzdőterezni, akkor próbálok valami elnyűtt fapofát vágni. Egyik szemöldököm felhúzom, majd csak azután vallom be előtte.
- Nos jól látod, de ettől függetlenül fel vagyok tüzelve. – jobban mondva én úgy érzem, hogy ki kell próbálnom mindenképpen. Akár földbe döngölnek, akár én nyerek. Megvan a lehetőség mind a kettőre, ám az idomár lány és a petje szerintem esélyesebb. Mindenesetre, ha megtetszik a harcnak a rendszere, akkor rendszeresebben fogok járni e helyre.
- Nézd, ti ketten vagytok. Mindkettőtöknek van élete, s egy szóló játékos életét hamar leütitek közös erővel. – Ebben nincs semmi bonyolultság. A munkavégzésnél szintén így van az ember. Egy ember egy dolgon valószínűleg 1 óráig szöszmötöl, addig két személy ugyanazt fele idő alatt végzik el. Mikor elmondom a véleményem a nevekről, akkor még ráér kötözködni velem. Így mondjon valaki valamit. Végül Inutól hallok némi magyarázatot, amire csak biccentek némán. Ezt követően felhívja a figyelmet Yuki, hogy még be sem mutatkoztam neki.
- A nevem Kemila. – árulom el neki a becses nevem, miközben eszembe jut pár dolog. Mint például az, hogy mennyire szimpatikus számomra a lány. Úgy vélem megpróbálom a közösségbe invitálni. Ennek fényében teszem fel a kérdésem.
- Van kedved egy közösséghez tartozni? Éjkötetek Őrzői a neve, s leginkább felfedezéssel, kutatással foglalkozunk. Valamint információk szolgáltatása az embereknek pénzért. Nem bejegyzett céh, így így ha talán mégis tagja vagy egynek, akkor mellette hozzánk tudsz csatlakozni. Sok expedíció, kaland, közös gyűlés. Emellett mindannyian élvezzük a játék adta lehetőségeket. Szóval egy meleg helyek, közösséget szeretnék kialakítani. Úgy vélem, hogy kellenek még emberek. – mondom neki lelkesen, hogy kicsit lázba hozzam. Lehet, hogy bele fog menni a dologba, de lehet elutasítja.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 26 2015, 00:01


-Nem tudhatod biztosan. Nem vagyunk valami jók. Szerintem ugyanannyi esélyünk van. És lehet, hogy jobb vagy mint gondolod. -nem kellene így előre azt mondania, hogy mi győzünk. -Semmi nem biztos addig amíg nem történik meg!
Megkérdeztem a nő nevét mert nem mondta el. A neve Kemila. Nekem kicsit szokatlan de szép név.
-Szép neved van. Smile
Kemila lelkesen kérdezte, egyben felajánlotta, hogy nem csatlakoznék-e a nem bejegyzett céhükhöz. Jól hangzott. És bűntudatomnak se lesz ha csatlakozok egy céhhez. Elgondolkodtam hét másodpercig aztán válaszoltam.
-Szívesen csatlakozok! ^^
(Tényleg?) -
(Komolyan?)
Gondolták egyszerre Inu és Airis.
Nem hangzott rosszul. Plusz! Tökéletes tapasztalatszerzés a jövőre nézve ha itt leszek.
Aztán ha bejegyzett céh lesz egy nap és akkor egy céhben leszek akkor lehet kilépek de ha jól fogom érezni magamat akkor nem.
(Nem hittem, hogy belemész. Viszont egy fontos kérdést elfelejtettél megkérdezni.)
(Nyugi, megkérdezem.) gondolatban mondtam Inu-nak. -Kemila, lenne egy kérdésem. Sok fiú van az Éjkötetek Őrzőiben? Csak mert valaki -néztem Inu-ra majd vissza Kemilára- nem bírja ha fiúk vannak a közelemben.
-Semmi rossz nincsen abban, hogy meg akarlak óvni a szemét fiúktól! ˇ^ˇ
-Csak kicsit beteges, hogy ennyire. Komolyan mondom, mintegy furcsa apa, olyan vagy.
-Viszont csak a holttestemen át ölhet meg egy fiút is.
(Legalább Airis normális. Kivéve amikor nem.)

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Kemila Vas. Ápr. 26 2015, 10:37

- Nem e? Nos nekem ez az első küzdőterezésem, így fogalmam sincs arról, hogy milyen egy játékossal és egy pettel küzdeni. Emellett elég nagy előny, hogy van egy társad. Nem hinném, hogy ezzel a két késsel olyan menő lennék, hogy csípőből nyerjek. – mondom el saját véleményem az elkövetkezendő küzdelmünkről. Az utolsó megállapítására csupán biccentek a fejemmel, hogy megértettem. Megkérdezi a becses nevem, amire nyugodt szívvel válaszolok. Most nem a való világban vagyunk, ahol egyenlő a halál megtestesítőjével. Mikor azzal bókol, hogy szép nevem van, akkor nem pirulok ki, mint ilyenkor szokás. Csupán csendben tudomásul veszem, hogy e különös név, amelyet jelenleg birtoklok lehet szép is. Nem sokan említették meg az eddigi életem során, de Yuki az első, aki pontosan megteszi.
- Köszönöm. – nyugtázom végül ezzel a szóval a dolgot, mikor én éppenséggel felvetek neki egy ötletet, hogy van lehetősége csatlakozni az én közösségembe. Nézem az arcát, hogy miképpen változik a gondolkodás hatására, míg végül előáll a válaszával. Jó hír a számomra, mert ezáltal összesen öten vagyunk. Ha belegondolok, hogy milyen rövid idő alatt sikerült összetoboroznom őket, akkor szerintem mások irigykednének rám.
- Pompás, eddig öten vagyunk a közösségben. – mondom mosollyal az arcomon. Nem kell megjátszanom magam, hogy milyen boldogságot ezáltal, hogy csatlakozik hozzánk. Mikor előáll a kérdésével, akkor kissé furcsállom, hogy egy pet ennyire beleszól az idomár életébe. Végül megadom neki a választ.
- Nos jelenleg csak egy fiú van a társaságban, a többi lány és pet. Másik részről, ha nem hagyna az a egy szem fiú, akkor nyugodtan szólj nekem. Nem szeretem ha az emberek egymást piszkálják. – vallom be előtte, hogy mire vagyok érzékeny. Aztán megnyugtatásul megölelem Yukit, majd a két petet, hogy ne aggódjanak ilyen apróságok miatt. Mindent meg lehet oldani ésszerű keretek között.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 26 2015, 11:34


-Minden ember máshogy gondolkodik. -minek vitázni erről. Semmi értelme.
Megköszönte, hogy szépnek tartom a nevét. Majdnem biztos, hogy nem japán név. Na mindegy.
Kemila megkérdezte, hogy nem lépnék-e be a nem bejelentett céhükbe. Erre igennel válaszoltam.
Erre Kemila mondta, hogy pompás, mosollyal mondta. Először látom, hogy mondhatni azt hiszem, hogy ilyen kitörően vagy, hogy mondja. Tetszett, jól állt neki!
Szóval öten vannak. Megkérdeztem Inu kedvéért, hogy hány fiú van. Meg mondhatni a fiúk érdekeiben is.
Kemila mondta, hogy csak egy fiú van eddig. Huh, szerencse!
-Rendben, köszönöm! Smile
-Akkor semmi bajom nincsen ha csatlakozol.
-Drága Inu, a kedvedért, és a fiúk biztonsága érdekében megkérdeztem, de ha azt mondja Kemila, hogy 5 fiú van és egy lányt, akkor is csatlakozok.
-Csak a holttestemen át.
-Megoldható.
-Fogd be, hülye Aris!
-Hagyjátok abba mindketten! -rögtön abbahagyták- Na de menjünk küzdőterezni, még a végén elfoglalják a legjobb küzdőhelyeket. Megyek és elintézem a küzdőterünket! -odasétáltam a bácsihoz. Gyorsan lerendeztem mindent és már mehettem is.
-A hármas küzdőtér a miénk. Azt mondta a bácsi, hogy van pár kő és zöld növény, a többi meg csak föld.
-Akkor nekem tetszik!
-Nekem is.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 27 2015, 10:50


Természetesen nem légből mondtam azokat a szavakat, hogy megvédem őt a bajban. Ha tényleg gondjai vannak a fiúkkal szemben, akkor nőként szívesen vállalkozom eme feladatra, hogy megtanítsam a zaklatót egy pici jó modorra. Megköszöni a lány a válaszom, hogy elmondtam mi a helyzet a fiuk terén. Közben hallom, hogy a két pet szintén beleszól a beszélgetésünkbe. Még egy picit szokatlan számomra eme dolog, hogy állatok emberi nyelven beszélnek a játékos karakterekkel. Végül a lánynak kell közbeszólni, hogy fejezzék be az értelmetlen szövegelést. Egyetértek a lánnyal, sőt alig várom, hogy a küzdőtéren összemérjük a tudásunkat.
- Szerintem is, menjünk és mozogjunk egy jót közösen. – mondom feléjük, miközben Yuki már megy intézkedni. A szememmel nézem a Inut és Arist, aztán a következő kérdés jut eszembe. Fogalmam sincs honnan pattant ki ez a gondolat.
- Ti különben testvérek vagytok? Olyan hasonlóak vagytok – mármint nem kinézet szempontjából, hanem úgy viselkedés  szempontjából gondolok elsősorban erre. Hamarosan visszatér a lány, s közli velünk, hogy melyik helyen fogunk egymással megmérkőzni. Nekem teljesen mindegy, hogy hol leszünk. Elsősorban tapasztalatot szeretnék nyerni a különböző harcokból, hogy aztán jól átgondolva kialakítsak magamnak egy hatásos harcmodort.
- Egy kérdés. Ti tényleg hárman vagytok? Mármint, mind a hármatok ellen kell küzdenem? – Úgy érzem egy fontos része a dolognak. Mert ha tényleg ennyien vannak ellenem, akkor jól át kell gondolnom a lépéseimet.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 28 2015, 22:29

//Gomenne de csak ennyit tudtam írni! >< //


Kemila egyedül maradt Airissal és Inu-val. Airis miatt nem aggódtam... annyira, mint Inu miatt. Külön Airis normális, Inu még elmegy, viszont ketten együtt...
Kemila kérdezte, hogy Airis és Inu nem testvérek-e? Ha ezt hallottam volna akkor biztos ott helyben meghalok a nevetésben. Ők inkább úgy néznek ki mint egy rossz házaspár.
Airis és Inu teljesen egyszerre mondták a válaszukat.
-Előbb a halál minthogy hogy ezzel az átkozott farkassal rokonságban legyek!
-Előbb a halál minthogy ezzel az átkozott sólyommal rokonságban legyek!  
Teljesen egyszerre mondták Kemilának.
Közben vissza is értem.
Kemila kérdezte, hogy mind hármunk ellen kell küzdenie?
-Nem, nem kell. Inu nem tud harcolni, viszont attól még beszállhatna. De ne aggódj, nem fog, nem engedem neki, hogy harcoljon ha nem tud.
-Yuki! Úgy nézünk ki mint a testvérek?
-Yuki! Úgy nézünk ki mint a testvérek?
Kérdezték teljesen egyszerre.
-Nem úgy néztek ki. Úgy néztek ki mint egy rossz házaspár.
-Ilyet még csak ki se ejts a szádon!
-Ilyet még csak ki se  ejts a szádon!
-Van valami abban, hogy olyanok vagytok mint a testvérek...


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 24 2015, 13:29

Ossu!

Kemilát eltűntnek nyilvánítom és lezárom a párbajt. 15 exp és 50 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kemila VS Yuki Empty Re: Kemila VS Yuki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.