Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuki vs Katha

3 posters

Go down

Yuki vs Katha Empty Yuki vs Katha

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Május 16 2015, 22:57

Cellel való harcom nem volt olyannyira kielégítő, mint azt én vártam. Sajnos nem volt túlontúl sok móka benne, nagyon gyorsan vége lett, és nem tudtam sokáig szadizni moooo…. De nem baj! Új nap új lehetőség, új célpont, akinek az agyára mehetek hohóóóóó! Kivételesen az ellenfelem nem íjász volt. Nem nem is harcművész. Valamiért nagyon vonzom ezt a két kasztot, de amúgy az a durva, hogy harcos sem. Az eddig ismeretlen tényező, az 5. elem, a Bermuda háromszög közepe, az érintetlen viszkető hátszakasz \o/ Na, ja már a fene se tudja miről beszéltem, de a lényeg, hogy az ellenfelem egy idomár. Ezzel a kaszttal eddig még nem harcoltam… és ha Desdemona meg mer szólalni, esküszöm, lenyomom a torkán a Hitlernek képzelgő Pókját. Még hogy világuralom peeeersze. Mindenestre a harcot izgatottan várom, és sok reményt fűzök még hozzá. Nyihihi… Most, hogy én itt vagyok a megbeszélt időre, és nagy valószínűség szerint az ellenfelem is hamarosan megérkezik, amint meglátom, már köszöntöm is.
- Szia! Én leszek az ellenfeled drágica. Jaj, ne rémítsen meg az indikátorom, nem foglak megölni, ha csak nem adsz indokot rá. – nevetek rá a lányra- Amúgy Angelica Katharina vagyok az Anarchisták céhének büszke tagja. Ha bármi kell, szólj nyugodtam. Amúgy állítsd nyugodt a kedvedre az aréna külsőt, és akkor rögtön kezdhetünk is oki?
Weeee… kezd elegem leni a jó pofizásból, de ha már az elején elijesztem….akkor hol marad a móka nem? Mondjuk, a céhemet lehet, hogy nem kéne elárulnom legközelebb, mert Danee morci lesz rám, és azt hiszem azt nagyon nem akarom magamnak azt hiszem.

Szint: 14
Élet: 11 (55 HP)
Fegyverkezelés: 20+22
Erő/Irányítás: 17+5
Kitartás: 4+4
Gyorsaság: 19+8
Speciális képesség: 10+15
Páncél: +30

2x Halvány Füst Kristály
2x Gyenge Tisztító Kristály
2x Gyenge Gyengítő Méreg
2x Gyenge Kábító Méreg
1x Gyenge Paralízis Méreg
3x Kis Potion

Keresés I
Lopakodás II
Látás I
Akrobatika I
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Yuki vs Katha Exp_bal75/1500Yuki vs Katha Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuki vs Katha Empty Re: Yuki vs Katha

Témanyitás by Yue Vas. Május 17 2015, 22:05

Nem voltam késésben de igyekeztem viszonylag korán odaérni az Arénához.
-Inu! Jössz vagy maradsz?!
-Hááát....
-Szóval maradsz! Oké! Airis indulunk! -még mielőtt bármit mondhatott volna Airis megfogtam őt és futottam is kényelmes tempóban.
Mivel Shin későn ért haza mert gyakorolt így még aludt. Na majd Inu felkelti!
Aztán valószínűleg két kézzel fogja a szobájából kidobni, rosszabbik esetben az ablakon.
Hamar és időben megérkeztünk az arénához. Odamentem az ellenfelemhez.
Airis körül forgott a világ.
-Yu-chan...  @.@
~Gomenne Airis! Ígérem később kárpótollak! ><
Katherina köszöntött. Drágica? O.o Na ezt sem mondták még nekem életemben. Jó tudni, hogy nem öl meg, kivéve ha adok rá indokot.
-Szia! Nem rémít meg. Semmi bajom a vörös indikátorosokkal. :-)
Bemutatkozott. Szép neve van.
-Szép neved van! Smile Engem Hirasawa Yuki-nak hívnak. Yoroshiku! ^^
Airis a vállamra repült.
-Konichiwa Katha-chan. Watashi wa namae Airis. @.@
-Ajjaj! Átváltott japán módba! :-O
-Hai. Daijoubu Yu-chan.
~Ha te mondod. ^^" -Katha-san, összeállítanád te? Bevallom eddig még nem arénáztam...
-Mert eddig csak küldetésre és KT-ra mentél!


45 HP
6 P

Élet: 7 (+2)
Fegyverkezelés: 5
Erő/Irányítás: 6 (-/+2)
Kitartás: 9 (+2)
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 10
Páncél: /Felszerelés/ (+10)

Keresés 1
Látás 1
Súlyemelés 1
Akrobatika 1

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Yuki vs Katha Exp_bal425/1500Yuki vs Katha Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuki vs Katha Empty Re: Yuki vs Katha

Témanyitás by Angelica Katharina Pént. Május 22 2015, 22:22

- Szupcsimupcsi. – csapom össze a kezét a lány kijelenésére.
Őszintén magában bolondnak tartottam a lányt, hogy ilyen egyszerűen megbízik bennem, de azért üsse kő, ő fogja bánni a dolgot a végén, nem pedig én. Mindegy is, ahogy neki jól esik, a végén a panaszát, már úgysem várom meg, csak lelépek a győzelmemmel. Hehe. Végül legalább nem maradtam „lógva” hagyva, és a lány is bemutatkozik. A lány dicséretében magában csak egy szemforgatással díjaszta, hisz nem azért hívta ide a lányt, hogy tereferéljenek, vagy elmenjenek shoppingolni, hogy utána manikűrt, pedikűrt végezzenek. Nem. Legalábbis én nem ezért voltam itt, hanem azért, hogy szétverjem, elverjem, vagy összeverjem az ellenfelemet… Legalábbis amennyire ezt egy kis bökővel meg tudom tenni. Azért nem sajnálom a lányt, hogy kiáll ellenem.
- Köszi nekem is tetszik, örülök, hogy ezt kaptam. És amúgy a tied is aranyos Yui-chan. – mondom végül az idomárnak, a petjéről figyelmet sem véve.
Igazság szerint eddig sem értettem, mi a jó abban a nagy rakás adathalmazban, se eredeti teste, se lelke, csak egy nyamvadt program, amit megírtak, hogy segítsenek minket. Bár a plus egy képesség miatt szívesen örökbe fogadnék egy petecskét, de sajna mivel nem vagyok idomár (és nem is akarok az lenni) így maradt nekem csak a solo paradise és az a csalogató gyümölcse. Persze nem tudom, honnan szednék össze 10k-t, meg ugye ahhoz szoloistának kéne lennem. De nem baj. Amint Danee rájön a titkomra, már amúgy sem maradhatok az Anarchisták tagja. Bár nem nagyon fog hiányozni a céh, egyedül talán Danee… bár mostanában nem igen látom? Vajon kerül? Áh, mindegy is. A lány rám bízta a pályát… ennél nagyobb hibát el sem követhetett volna. Amint minden kész volt rányomtam az OK gombra, majd végül indulok is előre.
- Bent találkozunk Yui-chan aztán ne késs!
Amint beértem és ráléptem a homokpartra a páncélom pixeleződött, és alatta egyszerű kék-fehér csíkos melltartó és bikini keletkezett. Természetesen ha Yui belép ő is hasonló ruciban lesz a hozzáillő színekkel, amit a rendszer az ő ízlése szerint választ. Persze a páncél pontjaink megmaradtak, csak egy kicsit… gerjesztőbb a hacukánk.. hihi… a harctér egy napos időben lévő sziklás tengerpart, és én amint tudtam, már rejtőztem is el, hogy aktiváljam a Lopakodásom. Szépen csöndben így megvárom ellenfelem, majd ha megérkezik, és a közelembe ér, nagyot kiáltva szinte rávetem magam.
- Meglepiiii!

Full HP Full P
CSP: 12 CSP

// 2x támadom Yuit, 1. kocka +10 sebzés Lopakodás II miatt, korona 6-os kocka esetén (egymás függőlegesen nézve) a fegyveredet ellopom kasztbónusz miatt Very Happy //

Katha (Sebzés: 23, 40 CSP, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Katha
Yui (Sebzés: 55 CSP, Pet sebzés 8, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)

Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Yuki vs Katha Exp_bal75/1500Yuki vs Katha Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuki vs Katha Empty Re: Yuki vs Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 22:22

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Yuki vs Katha 4766612103_86ee832108_s Yuki vs Katha 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Yuki vs Katha 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yuki vs Katha Empty Re: Yuki vs Katha

Témanyitás by Yue Csüt. Május 28 2015, 17:55

Kicsit ciki volt megkérni, hogy ő válassza ki a helyszínt, és rossz ötlet is mivel így neki adok előnyt. Így is valószínűleg győzni fog de akkor is...
Katha mondta, hogy örül, hogy ezt a nevet kapta és, hogy a nevem aranyos.
Yui? O.O
~Yuki vagyok. -Köszönöm.
Csak szerintem nézi teljesen levegőnek Airist?
~Nem kedvelem a csajt.  Suspect Yuki! Ugyan nem hallod a gondolataimat de ha innen távozunk akkor megmondom neked, hogy nem szeretnék többet küzdeni vele! Bár valószínűleg le fogod tojni a véleményemet ha meg akarnál vele még egyszer küzdeni...
Katha megcsinálta a helyszínt, lenyomta az Ok-ot és kész is volt.
Mondta, hogy bent találkozunk.
Bementünk mi is. Szép helyet választott. És jól el lehet rejtőzni.
Hirtelen fürdőruhába kerültem.
~Na-nani kore?!

fürdőruha: Yuki vs Katha 903i83

Katha kiáltotta, hogy meglepi. Le is győzött. Ez kicsit gyors volt!
Nem is volt időm reagálni. Ez egyáltalán így érvényes? O.o
Na mindegy. A lényeg úgy is a tapasztalatpont lesz.
-Ez gyors volt.
~Duplán nem kedvelem!  Suspect
Feltápászkodtam a homokból.
-Szép helyet választottál. Gyorsan legyőztél. Viszont így is szereztem tapasztalat pontokat. Ha nem bánod akkor mi távozunk. Airis, kb mennyi időnk van még amíg Inu nem kezd el keresgélni minket?
-Kb? Kb.... 6 percünk.
-HE?! Gomennasai de muszáj menünk!
Megfogtam Airist és futottam idegesen haza.
0 HP
0 P



Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Yuki vs Katha Exp_bal425/1500Yuki vs Katha Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuki vs Katha Empty Re: Yuki vs Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 29 2015, 02:47

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 07. 28-án küzdhettek meg.

Jutalom: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Katha +50
Yuki -10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yuki vs Katha Empty Re: Yuki vs Katha

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.