Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Konferencia

+9
Ryuu
Kusumi Ayani
Atoru
Danee
Anatole Saito
Noxy
Enheriel
Kincaid
Silica
13 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Vas. Júl. 27 2014, 08:47

A vezető körülnéz, hogy lát-e még felszólalót, majd lassan felemelkedik ültéből.
-Köszönöm, hogy megtiszteltek a jelenlétükkel, és kifejtették a javaslataikat, érveiket. Remélem ezen találkozó mindannyiunk épülésére szolgál majd.
Újra biccent, majd visszaül a helyére. Nem mondja, hogy távozhattok, nem köszön el... mintha várna még valamire.

/ És most következik a hatalmas attrakció, Kayaba bácsi beugrója. \o/ /
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Júl. 29 2014, 19:54

Hangos kopogás töri meg a csendet. A kopogás azonban nem a bejárat felől jön, hanem Kincaid és Ryuu közül. A kopogást hamarosan annak a hangja töri meg, ahogyan egy széket húznak a földön az asztal felé. Ekkor megjelenik a következő játékos: Terumi.

[Event] Konferencia - Page 5 Zerochan.Yagyuu.Juubei.(Hyakka.Ryouran).338136
Lopakodásból jött elő és egy távoli, félretett székkel nyikorgott Ryuu és Kincaid közé. A puszedlis zacskóba nyúl, majd arcába tömve szólal meg, miközben felpakolja a magassarkú cipőben lévő lábait az asztalra és hátradől a székben.
- Emghem mheg khihagyftokh? - lenyeli a puszedlit, majd megköszörüli a torkát és a szervező felé néz.
- Ha maga ekkora nagymenő, akkor legalább egy ötös észlelésre beruházhatna. Ha pedig most meg mer szólalni, kibelezem.
Visszafordul, majd hangosan beszélni kezd mindenkihez, kényelmesen hintázva a székben és az asztalon kopogva magassarkú cipőivel.
- Nem tudom, hogy az idióta miért engem választott, de jöttem képviselni a viszontlátást. Na, de nem húzom tovább az időt, a lényeg, hogy a szervezetünknek kéne az egész tizenkettes szint. - elveszi a puszedlis zacskót, majd halkan mondja Kinnek - Bocsi, ez már az enyém. - ezután hangosan folytatja - A lényeg az lenne, hogy a tizenkettes szintet úgy lezárnánk, ahogy van. Tilos lenne küldetéseket indítani, ismerkedni, vadászni rajta, kivéve, ha minden egyes belépésért fizettek kétszáz aranyat. Úgymond jópofa költség, máskülönben helyben lefejezünk. Nos, igazából ez mind lényegtelen, nektek csak alá kell írni ezt az idétlen papírt, hogy ha valaki odalép megmutassuk, hogy ez egy hivatalos lezárás vagy mi.
Egy köteg papírt lazán az asztalra hajít, ami ott csúszik néhány centit, majd szanaszét szórva megáll. Minden papírra a következő van írva: "Aláírásommal alátámasztom, hogy a tizenkettedik (12.) szint teljes egészében a Sayonara tulajdona és az előbb említett magánterületre való bármilyen formájú belépés kétszáz (200) arany költségvetésbe kerül."
- Hajrá, hajrá, ha nem pörögtök jövőre sem leszünk készen. Tessék, néhány toll, ha valaki nem tudná hogyan kell a menüvel üzenetet írni. - a papírokra hajít néhány tollat, majd egy puszedlit az égbe hajít és szájával elkapja azt, továbbra is megtartva egyensúlyát a hintázó széken.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal10500/10500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Kedd Júl. 29 2014, 20:37

A szervező csak megvonja a vállát, majd hátradől a székében, és mosolyogva figyeli az eseményeket. A kis ninja is nyugodtan álldogál a sarokban, ő még annyira sem foglalkozik a jelenettel, mint a férfi.

Azt hiszem uccsó kör... bár ez rajtatok múlik. Very Happy

Határidő: Augusztus 5.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Atoru Kedd Júl. 29 2014, 22:00

Érkezett nem egy remek és megfontolt érvelés Ayani javaslataira, és azt is el kellett fogadnom, hogy bizony a Kincaid mellett helyet fogaló fiúnak is igaza van, hogy a gyakorlat teszi a mestert. Hiszen hiába vannak az írott könyvek, hiába van leírva annyi bölcselet és élettapasztalat, ha nem használjuk a gyakorlatban. És bizony ebből is látszott, hogy még van mit tanulnom.
Miután letelt a várakozási idő a többiekre, a konferencia vezetője megköszönte a megjelenésünket, és mondott valamit a tapasztalatról is.
Azt viszont nem mondta, hogy berekesztette a gyűlést. Ezt egy kicsit furcsálltam, hiszen mi lehet még hátra? Körbenéztem, hátha akad valaki, de semmi.
Ekkor jött a kopogás.
Nem értettem, hogy honnan jöhet, vagy ki lehet a gazdája, de hamarosan feltűnt valami, jobban mondva, valaki Kincaid és a fekete hajú fiú között.
~ Ez vajon ki a szösz lesz? ~ gondoltam magamban, miközben végighallgattam a beszédét. Néhány helyen szívesen felhorkantottam volna. Hogy a tizenkettes szintet? És vámszedés? Minek? Minek nekik a tizenkettes szint? Egyáltalán milyen szervezetről beszél? Nem értem.
De nem szólaltam fel, hiszen még a szervezőt és a ninja lányt is hallgatásra bírta, ami felettébb gyanús volt nekem. Az egyszerűen nem lehet,  hogy csak úgy megfenyegeti őt ez a lány, hogy megöli, és semmit nem reagál rá.
Vagy összebeszéltek? Ez könnyen meglehet. És megmagyarázza, hogy miért nem szólt semmit sem a vezető. Nekem viszont semmi kedvem sincs ezt aláírni. Viszont csakúgy nem mondhatom meg ezt a lány szemébe, kell valami kifogás, egy kiskapu...
- Elnézést, kisasszony.  - szólaltam fel, egy gombóccal a torkomban. - Ha jól értettem, akkor önnek arra van szüksége, hogy elfogadják. Erre viszont, ha jól tudom, elég, ha a többség írja alá. Vagy rosszul sejtem? - fordultam a konferencia vezetője felé. Ezen most sok minden múlhat, és a vezetőn a döntés joga.
Lehet, hogy elvesztünk.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal2303/2500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Júl. 30 2014, 07:51

A vezető rápislant Tarumira, majd megvonja a vállát.
-Ez a javaslat nem igényel rendszer szintű beavatkozást, így az elfogadás kritériumainak megszabása kizárólag a kisasszonyon múlik. Ezúttal döntsék el maguk között, rám nincs szükség.
Újra elégedetten hátradől, és tovább szemléli az eseményeket.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Danee Szer. Júl. 30 2014, 11:21

Már azt hittem végre vége ennek az egész felhajtásnak, és mehetünk a magunk dolgára. Az igazat megvallva nem egészen így képzeltem, azt hittem, lesz némi időnk beszélgetni egymás közt, s nem rögtön vágunk a lecsóba.
Igazán jó javaslatok alig hangzottak el szerintem, sok volt az álomszerű, meg az ismétlés, a lehetetlen, a hülyeség.
Jó ez a játék úgy ahogy van, csak had jelentkezzek már egy kicsit ki!
Kérdőn néztem a szervező fickóra, de nem úgy nézet ki mint aki zárná a találkozót, vártam volna tőle valami elbocsájtó szöveget is...

Helyette széknyikorgás, s valami vöröske sétált be közénk a semmiből. Egész pontosan Kincaid és az a nagyszájú... nem ugrik be a neve fiú közé.
Megkínálja magát a puszedliből, meg még föl is vágja a lábait az asztalra.
Nézek a szervezőre, hogy biztos jön majd a megtorlás... de semmi

Kellően szemtelen, ugyanakkor az arca annyira nem fog meg
Elkezd hadoválni valamit, egyetlen bemutatkozás nélkül, ez még imponálna is, de amit hallok, az totális sületlenség, meg mi az, hogy 200at fizessek neki a 12.en?

Magam elé húzok egy papírost, meg akkor már tollat is. Átfutom a sorait, majd a szemébe nézek egyenest.
- Kedves be-se-tudok-mutatkozni kishölgy... nagyon vagány a fellépése és még talán tetszene is az efféle hozzáállás, gondolkodóba is ejtett, nem-e kéne beszerveznem, no meg, hogy akkor már én is kisajátítok a céhemnek egy-két szintet, miért is ne, nem igaz?
Felálltam az asztaltól, a tollat letéve két kezembe vettem a papírost
- Látom, itt mindent szabad - mondtam a szervező felé fordulva egy pillanatra. Már nem érdekelt ha kidobnak...
a székemre másztam, majd az asztalon teremtem
- És mégis hogyan akarjátok megoldani a vámszedést? Egy egész csoportotok fog strázsálni éjjel-nappal a teleport mellett? Nevetségesek vagytok! Akkor és úgy megyünk a 12.re, amikor kedvünk tartja! Az a 200 arany pedig nagyon jó helyen van a saját zsebünkben - léptem elé és hosszában téptem ketté a lapot, majd egymásnak hatottam és tovább tépdestem, egészen míg egészen apró darabok nem lettek belőle
- Engem senki ne akarjon korlátozni a szabadságomban! - s a konfettire szaggatott papírt az arcába fújtam a tenyeremről
- Kíváncsi vagyok hány cég fog behódolni nektek, mert mi biztosan nem írunk alá ilyen marhaságot!


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 30 2014, 11:32-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal7644/7700[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Júl. 30 2014, 11:29

A kis ninja az oldalán lógó wakizashira helyezi a kezét.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 30 2014, 12:36

Álomkeli hegyezni kezdi a füleit. Ez már elég ok arra, hogy tudjam, valami történni fog. Bár semelyik jártasságom vagy képességem nem képes az ilyesmit megjósolni, talán a macskák ösztöneinek digitalizált változatát érzékelem ilyenkor, még ha gyengített verzióban is.
Végül megjelenik Terumi, a semmiből, és még el is árulja, hogy számára a Lopakodás már a maximális szintet veri. Összehúzom a szemöldököm, mikor ránézek. Hallottam már a Sayonara céhről, de eddig csak a Besúgóról tudtam, hogy a tagja is. Ezek szerint itt egy másik, méghozzá pont egy nagyképű kis... ._.;
Álomkelő ülő helyzetbe húzza magát, sárga szemeit le sem veszi a nőről, bár tekintetében nincs benne a szokásos kihívóság. Esze ágában sincs harcolni vele, vagy csak kicsit is provokálni. Végül fejét kissé lejjebb hajtja.
~Még esélyem se lenne ellene.~
Hangzik fel a fejemben visszhangosan, így nem is válaszolok, ne tűnjön fel senkinek a magánüzenet. Végigsimítom a hátát, miközben tovább hallgatom a lány követelését, és szenvtelenül nézem, ahogy elénk tolja a papírokat és a tollakat.
Ideges vagyok. Másik kezemmel a papírért nyúlok, felveszem, és alaposan végigolvasom. Egyértelmű, és semmi kiskapu vagy kikötés nincs benne, igaz, én talán meg se találnám őket. Végül a papírt visszarakom az asztalra és kicsit eltolom magamtól. Én nem fogom tépkedni vagy aggresszívan elutasítani. Egyszerűen csak így fejezem ki, hogy én nem vagyok benne a buliban. Sem én, sem a Young Justice, még ha nem is az ő nevükben jöttem...
Utahime viszont hiányzik, így azt hiszem, ha már a logó ott virít az életcsíkom felett, talán gondolkodhatok az ő nevükben is... csak picikét.
-Nyugi. -sutyorgom végül Danee felé magyarul, miután már az asztalon termett és széttépte a papírját. Álomkelő tekintete csak egy picit költözött át a nőtől a ninjára, majd visszafordult az asztaltársaság egésze felé. Ő is, én is feszülten vártuk, mi lesz ebből. Most semmi kedvem harcolni, de a légkör, ami kezd kibontakozni, nagyon hajlik afelé, hogy itt lesz még valami gebasz...
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal2062/2100[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Yoshiaga Szer. Júl. 30 2014, 16:58

A lány felkacagott, majd egy újabb köteget húzott elő táskájából.
- Tépkedheted, mint egy haragos kisgyerek, de attól még van elég. Ja és igen, a szint az ottani nyersanyagok kisajátításához kell, máskülönben... várjunk csak... - elővesz egy fecnit az egyik zsebéből, majd robotosan olvasni kezdi - ... a burkok ára 200 aranyról 500-ra nő. - ezután rendesen folytatja és egy újabb köteget dob az asztalra - Na, pörögjenek azok az aláírások. - dőlöngél tovább kényelmesen.
- Ja és igen, van tárgyunk, amivel látjuk ki van egy adott szinten.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal10500/10500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Enheriel Szer. Júl. 30 2014, 17:32

Azt gondoltam, hogy vége van a konferenciának, de a szervező nem szólt semmit. Először megijedtem, hogy valami baja lett hirtelen, mikor megjelent egy olyan játékos, aki annak ellenére, hogy lány, olyan gusztustalanul viselkedik, mint valami paraszt. Miután teli szájjal beszélt, s lenyelte a puszedlit (amit jogtalanul elvett a mellette ülő fiúktól) így felelt a szervezőhöz:
- Ha maga ekkora nagymenő, akkor legalább egy ötös észlelésre beruházhatna. Ha pedig most meg mer szólalni, kibelezem.
- Na de kérem! - szólaltam meg döbbenetemben. Ezt a szemtelen hozzáállást! Rosszabb, mint Ryuu! Be sem mutatkozott, de kijelentette, hogy a szervezetének kéne az egész 12.-es szint! Betiltanák, hogy küldetéseket indítsanak, ismerkedjenek, vadásszanak rajta, kivéve, ha 200 aranyat fizet be mindenki, aki odamegy, különben lefejezik! De legalább volt olyan kedves, hogy csak akkor hajlandóak, ha belemegyünk. Már dobta oda nekünk a papírokat, s tollakat annak, akinek úgy könnyebb. az egyik fiú ettől látszólag megijedt, míg Danee dühösen az asztalra állt, s a lány előtt szét is tépte a papírokat, miközben a cicafülű lány nyugtatni próbálta. Mielőtt megkérdezhettem volna, hogy minek is kell nekik az egész szint, megmondta, hogy az ottani nyersanyagok kisajátítása miatt akarják. Majd közölte egy fecniről, hogy a burkok ára 500 arany lesz. Micsoda pofátlanság!
- Ne haragudj, de én ezt nem írom alá. - löktem vissza elé a papírokat aláírás nélkül. - Mindenkinek joga van oda mennie, ahova akar, végül is nem h****r harmadik világában élünk. A burok árát meg emelhetitek, ha akarjátok, úgy látom nem fog titeket gyötörni a tudat, hogy azért halnak majd talán meg egy boss elleni harcban, mert nem volt pénze burokra a magas ára miatt. A szervezeted oldja meg a problémáját anélkül, hogy másoknak kárt tesz. S ha kell, szívesen harcolok ellene, ha nem ért a szép szóból.


A hozzászólást Enheriel összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 31 2014, 16:07-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal3453/3500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Ryuu Szer. Júl. 30 2014, 20:56

- Nocsak! *-* -
Új ember! Érdekesség! Úgy ittam a jelenlétét a tekintetemmel, mint egy fuldokló a víz alatt.... vagy valami ilyesmi. De nem. Nem szóltam bele, megvártam legalább két három embert, hogy kifejtsék nem tetszésüket a hölgyemény javaslatára. És persze nem bámultam a végtelenségig, csak rajta felejtettem a szép vörös tekintetemet! Razz Ő volt itt most a nagymenő, csak természetes, hogy minden szem őrá szegeződik, de ha jól látom, nem is esik rosszul őkelmének. A pápaszemes és kis kisegítőse sem avatkozott bele, szóval szabad a játék! *-*
Hadd szögezzem le, hogy ez az akkurátus nyegle hangnem és a lekezelő modor egyszerűen felháborító volt. Pont ezért tetszett! x3
Felnevettem. Annyira tudtam, hogy a többiek élből utasítják vissza! Habár az én szabadságérzetemet is megnyirbálta, de ez csak a látszat.
- Haha, mi is van a 12.-ik szinten? scratch Semmi ;P - Majd a lánykához fordulok. - Én szívesen fizetnék neked kétszáz aranyat, ha körbe is vezetsz magatoknál, kedves. x3 - Majd ráemeltem a kezem a nagy köteg papírra, és magamhoz húztam, hogy aláírhassam, ám végül mégse tettem, csak magamnál tartottam...
- Hmmm, ezek szerint a frontosoknak kéne dönteniük az ügyben.... ha már a Pánik burok bánja. Surprised - Ezzel együtt találkozott a tekintetem Anattal, aztán vissza. ^^ - Mi meg addig megbeszélhetnénk, hogy mi tartozik bele a körutunkba. x) - Hát tetszett a lány nah. Meg aztán nem hiszem hogy mindig fellelhető lenne, ha már ötös szintű lopakodása van. Suspect És tetszik a sárga szeme. x3 Kuromajo chanra emlékeztet. ^^ Olyan macskás. grrrr x3 Lehet, hogy felkeltette az érdeklődésem a Viszontlátásra céh is! *-*
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal747/800[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by RenAi Szer. Júl. 30 2014, 21:04

Kezdtem azt hinni hogy lassan vége, de mint ahogy én is a habot eszem le utoljára egy sütiről, úgy általában a legjobb dolgok maradnak a végére… Vagy mégsem? >.>

Halk kopogás, amely egyre csak erősödött, automatikusan a hang irányába tekintgettem, de nem láttam semmit… Idegesítő, sőt kicsit ijesztő is volt a számomra, ahogy egy szék csikorgása, majd koppanása, aztán a rejtőzködéséből előbújt egy ismeretlen lány. Megörültem az új tagnak, így rögtön köszöntem is neki, majd amitn száját szóra nyitotta úgy szakadt meg ez az örömteli érzés. Előérzetem erősen sugallotta, hogy ebből nem lesz jó, és szomorú de be is bizonyosodott. Furcsaságokat mondott, hogy képviseli a viszontlátást… Tehát valami nem túl fejlett és ismert céhet… hmm…
A szervezők rezzenéstelen arccal figyelték, úgy hiszem tudtak róluk, de akkor is, a belépő meg kell hagyni igényes volt a maga módján, de hát izéé…. a csaj szavai… zavartak hisz igazságtalanok ugyanakkor úgy toppannak elő a semmiből, mintha… noh mindegy. >< Mondatát egy papírossal mellékelte, amit elolvasva felháborodásom mesterfokára lépett…. tudtam hogy nem fogom aláírni, és azt is hogy mindez nem teljesülhet be…

A kék hajú srác szólal fel elsőnek, és okosat kérdez a vezetőségtől… aki a jövevényeknek ad igazat… úgy érezem magam mint aki el van árulva… Ugyanakkor csak kapkodtam a fejem az események zuhatagában… Féltem… pedig nem szokásom,  nem értem mi folyik itt vagyis értem, de képtelen vagyok elfogadni…
Danee felmászik az asztal tetejére majd pár szóval elintézné a csajt, összetépi a papírt… mégis a ninja lány kiszúrta magának a fiút talán a kintiek miatt, hisz fegyveréhez nyúlt és várt… Chan csitítgatta kicsit, de a lány csak kinevette őket… kinevetett mindenkit. Majd újjabb zsarnoki intézkedésekre akart rátérni… az egyik lány szintén felszólalt közülünk de félő nem érzi Terumi fenyegetésnek őt sem…
A kezeimmel megtámaszkodtam az asztal lapján, majd felálltam. Nem tetem semmi hirtelen mozdulatot, inkább lassú voltam hogy a gondolataim összegezhessem és a tőlem tehető legmegfelelőbb módban adhassam elő…

Kyubei felkapta a fejét az eseményekre, és a ~Lám, végre valami érdekes. – Arckifejezése válltotta fel az eddigi unott, lusta ábrázatát. Nem szólalt fel senki után, nem mondott semmit csupán hallgatott és figyelt.

- Először is szia. A nevem RenAi, és én is csatlakozok a többiekhez… nem fogom aláírni ezt a papírt… -
Kyubei rám emelte a tekintetét, és rosszallóan pillantott… éreztem magam sok másik szempárt is, mégsem zavart… ideges és mérges voltam alig bírtam megállni hogy a hangom el ne csukoljon…
- Szerintem inkább írd alá… - Szólalt meg a macskanyuszi, csendes de ellentmondást nem tűrő hangon aki még mindig az asztal tetején pihent. Értetlen néztem rá, hisz folytatni akartam a mondatom, elmondani a véleményem, és  elutasításom okát… de Kyubei fura… magam sem értem miért…
- Miért kéne?... – Hangom megöbbent és a végére elcsuklott.
- Reméltem hogy egyértelmű számotokra, de úgy látom nem… van pár furcsaság a helyzetben…
Első, ez ugye egy a rendszert javító konferencia… mint ahogy a szervezők mondták, ez nem tartozik rájuk, mégis itt vannak és követelőzésükhöz a ti aláírásotokat kéri… Azt hiszem ez kicsit ellentmondásos. De akkor mégis miért is kéne nekik mindez? Miért nem teszik meg csak úgy? A jártassága a maximumon van, garantált hogy magasabb szintű nálunk, ugyanakkor boss harcokon nem lehetet jelen, tehát annyival is gyengébb… A jártasságok sok pénzbe kerülnek, és nekik mégis arra fáj a foguk… a nyersanyagok fejleszthetné a saját céh tagjaik forgalmát és itemeit, de ennyi pénzből már magát a céhet is kimaxolhatták… és Ő csupán egy tag… a többiről aligha tudunk bármit is. Az ő feladatuk nem az hogy maguknak hasznot gyártsanak, hanem hogy nektek kárt… A burok ár növelése, arra szolgál hogy kevesebben járjatok boss-harcokra, kisebb siker. Vagy talán több… de az biztos hogy csupán bizonyos rétegeknek kedvez… A szint kisajátítása… szintén nem azért van amiért mondják, erősebb a gyanúm hogy szintén a hátráltatás a céljuk, arról nem is beszélve hogy így könnyebben nyomonkövethetik az embereket…  Jók kifundált csel az tény… viszont, ha már ennyire előrehaladottak… azt hiszem jobb lenne megadni magatokat, mintsem civakodni mint valami kisgyerek… hisz jóval felettetek járhatnak, csupán a saját és társaitok életét kockáztatnátok nem? –
Fejezi be a mondatot, de én magam köpni nyelni nem tudtam… minden mondatához hozzászóltam volna, de a macskanyuszi hangja és véleménye túl megdöbbentett hogy meg tudtam volna tenni…
- Nincs igazad! Mi azért vagyunk hogy megvédjük magunk és a társaink, nem fogja holmi jöttment megtörni a békénket…. – Magyarázom Terura mutogatva.
- Pedig már megtette~! ^^ - Hangja dallamos és vidám, magam sem értettem miért, talán a saját igazárét...
- Nem gondolod hogy ez visszamenőleg erős következményekkel fog járni? És hogy a boss a frontharcosoknak kedvez csak, és a solósoknak legkevésbé. ^^- Tehát itt az első konfliktus.
Ugyanakkor a szintkorlátozás is tökéletes arra hogy az alacsonyabb szinteken tartsanak embereket, vagy kirekesszék őket a szabadon járásból. Tökéletes és manipulatív…- magyarázza.
- Várj! Pont ezért… pont a manipulációjuk miatt kell akkor megállítani őket…. – Vágok vissza.
- Esélyed sem lenne, legalábbis neked nem! Így jobban tennéd ha inkább meghúznád magad az életbenmaradásunkért… - Kezdem kicsit úgy érezni hogy Kyubei vagy lát valamit amit én nem, vagy már Ő maga is bele gabajodott az egészbe….>< És fel sem tűnt hogy többes számban beszélt...
- De akkor is, a burkok eddig csak kétszáz aranyba kerültek. Túl sok ez az árnövekedés hirtelen! Ha az növekszik, akkor kérelmezem a küldetésekért, és játékokért járó arany növekedését is. Hogy kiegyensúlyozza….><- Magyarázom.
- Ennek semmi értelme… de most őszíntén… Kétszáz arany… ennyit ér neked egy emberi élet? – Néz rám Kyubei kíváncsian….
- Nem >< Az emberi élet megfizethetetlen! – Ripakodok rá, kezdem kicsit úgy érezni mintha velük lenne és nem velünk… bár Kyubei sosem volt senkivel sem igazán…
- Nah ugye, nem is nagy ár az a megfizethetetlen ötszáz arany...- Elfordulok a petemtől, majd Terumira pillantok…
- És mi lenne a célotok azzal a tömérdek pénzel? – Hangom feszült volt, és a felháborodás még mindig érezhető volt benne….
- Gondolod igazat mondana? – Kapom a tekintetem vissza Kyubei a hang forrásának irányába…
- Én akor sem írom alá! – Ülök le a székre, duzzogva, Terumi és Sayonara… megjegyezve…
- Mi összefogunk ellenetek és a terveid ellen… - Mondtam még neki oda. >< Bár biztos voltam benne hogy nem hatja meg, de talán a többiek is észbe kapnak, hogy talán csak most kell majd igazán az összefogás…

RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal10/7300[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Csüt. Júl. 31 2014, 08:13

A hétvégéig (augusztus 3. éjfél) írhat aki még szeretne felháborodni. :3
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 21:03

Ayani témafelvetése az utolsó, s miután egy röpke válaszadással lerendezem a témát, már képtelen vagyok arra koncentrálni, hogy miről folyik a további vitázás. Szüntelenül jár a lában, türelmetlenül rugózik. Újra lenyitom a menümet, ismét elolvasom az üzenetet. Tudom a dolgom, felkészültem előre, eljátszottam magamban a jelenetet vagy hússzor már azóta is, mióta itt ülök ebben az átkozott konferenciateremben. Nem mondom, voltak egészen ügyes felvetések, atoru beszéde különösen megfogott, tehát nem csak tétlen unatkozásból állt az eddigi ittlétem, de minél inkább közeledik a fő attrakció, annál inkább kezdem érdeklődésemet veszteni a beszélgetést illetőleg. Hol van már, meddig húzza még? Egyáltalán hanyadik tag jön?
Azt hiszem megáll egy pillanatra a szívverésem, amikor két székkel arrébb tőlem megjelenik Ő! Igen Ő, akire egészen eddig vártam. Az egész céhemnek eddig csupán két tagját láttam, a vezért és a fölöttem lévő hatost. Mégis rögtön biztos vagyok benne, hogy hanyadka a most megjelenő lány. A céhnek ugyanis tudtommal most már csak egyetlen női tagja van és felszerelését, illetve a magas szintű lopakodás jártasságát elnézve, a nő nem lehet más, csak Terumi!
A feladatom egyértelmű, nem fedhetem fel, hogy a Sayonara tagja vagyok. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy a 12 szint kisajátítása engem is meglepett, így nem lesz nehéz játszanom a szerepemet, s még a felmerülő kérdéseimre is választ kapok minden bizonnyal. S hallva Terumi arrogáns viselkedését, az sem lesz nehéz feladat, hogy ellenszenvesen viselkedjek vele, mert valóban bicskanyitogató, amit művel. Tartok tőle, hogy lesz gondom még ezzel a nővel. Megvárom míg páran kifejtik felháborodottságukat előttem, majd én is az asztalra csapok, persze csak képletesen, nehogy kizárjanak a konferenciáról. Hangom mindenesetre indulatos és követelőző.
- Először is az illem megkívánja, hogy üdvözöljem köreinkben, hölgyem. Ezt ugyan Ön elmulasztotta irányunkban, de tartok tőle, hogy ha meg is tette volna, akkor sem örvendenénk jobban a jelenlétének. Rögtön az elején felmerült bennem egy elég kézenfekvő kérdés... Mégis hogy a csudába akarják megakadályozni, hogy egy főként frontharcosokból álló csapat bemasírozzon a 12-es szintre, hogy porig alázza a maguk.. hogy is mondta... szervezetét? Gondolom más elvetemült céh fejében is megfordult már a vámszedés, de egyik sem olyan nagyképű, avagy egyiknek sem ment el az esze annyira, hogy megkockáztasson egy polgárháborút.
A második kérdésemet nem kell feltennem, a választ már megadta rá a lány. Azért kell a 12. szint, mert kell a nyersanyag. bár azt továbbra sem értem, hogy miért kell ehhez egy egész szintet kisajátítani. Vagyis mégis, a bevétel miatt. azonban van itt egy kis bökkenő, amire jobb, ha felhívom a figyelmét.
- A burok árának emelésével csak azt érik el, hogy senki nem fog venni burkot. Már a birtokunkban van a pánik kristály receptje, azt jóval olcsóbban be lehet szerezni. - Bár az is hozzátartozik ehhez, hogy a Pánik kristályhoz ritka növény is kell, aminek beszerzése bár nem egyszerű, de szafari jelvényekből könnyen megoldható. Már ha valaki erre akarja pazarolni a jelvényeit >.<
- Azt értem, hogy nyersanyagra van szükségük, meg minden bizonnyal pénzre is, ahogy az eddig mindenki számára kiderülhetett... Ez nem újdonság, erre mindig mindenkinek szüksége van. De még mindig nem értem, mégis hogy vehetik a bátorságot arra, hogy kisajátítsanak egy egész szintet! Na és miért pont a 12-est? Mi van ott, mai ennyire fontos? Mi hasznuk származik még belőle? - Teljesen belehergelem magam, Ryuu idétlen megnyilvánulása pedig még jobban felpaprikáz, így végül mégis sikerül az asztalra csapnom. - Áhh, a csudába is. Mégis minek kérdezősködök, hiszen egyértelmű, hogy nem fogjuk aláírni a papírfecnijét! Bevonul itt nagy slunggal, követelőzik nagyképűen, de nem is tudom mit várt. Azt hitte, hogy szó nélkül fejet hajtunk? Chh... ez nevetséges, mint ahogyan az egész performansza, amit itt előadott nekünk...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal10/5000[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Vas. Aug. 10 2014, 15:58

...

(Kayaba bácsira várunk)
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Yoshiaga Hétf. Aug. 11 2014, 20:16

A lány peckesen megemeli a fejét, majd válaszol Anatnak.
- Porig alázni? Csak próbáljátok meg! Nem tűnik itt rajtad kívül senki sem olyannak, - kacsint egyet pajkosan - aki felér velünk. Na meg a kis csoportos sírásotokból ítélve, értem ezalatt a konferencián elhangzott felvetéseket... - koppant kettőt magassarkújával - fogadjunk a legtöbbetek meg sem merné kockáztatni a piros indikátort. - fejét hátradönti a székkel, szinte hatvan fokos szöget bezárva a billenő szék lábával, ami kiemelkedő akrobatikai tudást jelez - Itt a szobában egyikőtök sem érne ellenem semmit és közel sem vagyok a legerősebb a társaságban.
Továbbra is a széken egyensúlyozva folytatja beszédét.
- És miért sajátítanánk kell egy egész szintet? Egyszerű... mert megtehetjük. - felkacag, majd gúnyosan folytatja - Meg az őrült profesznak kell sok érc és nyersanyag.
Ezután RenAi felé fordul és gúnyosan folytatja.
- Bocsi, kicsi szívecském, de a gyengébbeket a végére hagyom. A pénz meg több burokra kell, drágám. - majd száját elhúzva egy mosolyt ejt és székén megfordulva, a hintázás abbahagyva, majd arról való leszállása után hangos léptekkel elhagyja a termet. Távolról még kiabál.
- Tartsátok meg a papírokat ajándéknak, lehet majd később aláírjátok.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal10500/10500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Hétf. Aug. 11 2014, 20:27

A konferencia vezetője nyugodtan hintázik a széken, talán versenyezni akar Terumival, hogy ki az ügyesebb ebben, mindenesetre azt nem titkolja, hogy tetszett neki az előadásotok. Széttárja a karját, feláll, majd meghajol mindenki felé.
-Nos, azt hiszem ennyi volt. Köszönöm mindenkinek a részvételt.
Ezután mindenkinél aktiválódik egy kényszerített teleportáció, és mindannyian a barlang bejárata előtt találjátok magatokat, természetesen Terumi papírjairól sem feledkezett meg, az is ott hever mellettetek az egyik kiszögellésen, szépen egymásra halmozva.

És következzenek a zárópostok, utána az event is zárul. :3
Határdidő: Augusztus 17.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 11 2014, 20:43

Én nem tépkedtem papírt, és tudomásom szerint egyenlőre egyértelmű jelzést sem adtam arra, hogy nem szeretném aláírni. Pont ezért bánt kissé lelkileg is, mikor a csajszi rögvest ennek veszi és verbális támadásba kezd mindannyiunk ellen. Karba font kézzel állom a zuhatagot.
Akkor mosolyodom el, mikor kiderül, nem csak én gondoltam az árnövelés hatására a Pánik Kristályra, hanem Anatole is. Ha az árat tényleg meg fogják emelni, akkor valószínű, hogy megnő kicsit a kereslet a boltomban iránta, bár annak csak az a rizikója, hogy ritka növényből készül, nem mindig találni olyat, és persze használni is kell, ellentétben a burokkal, ami automatikusan lép működésbe.
Mivel válaszolni időm sincs semmire, és a hölgy elhagyja a termet, magamhoz húzom a papírt, hogy még egyszer elolvashassam. Persze kis konferencia-főnökünk ezt nem hagyja, és kiteleportál a pusztába.
-Hééé.... még lett volna mondandóm... >.> -játszom a pöffeteg gombát, majd felkelek a földről és leporolom magam. Elveszem a legfelső papírlapot a stócról, ismét átfutom a sorokat, majd elköszönve mindenkitől elindulok haza, egyenlőre még az erdő irányába. Álomkelő szorosan követ, farka zászlóként mered az ég felé. Óvatosan haladok, amíg elérem a fámat, felmászom a vastag ágára, amin rendszeresen üldögélek, és kezeim közé kapom újra a papirost.
Sayonara, Viszontlátás. Meg kell jegyezzem ezt a nevet, és minél több információt szerezni róluk, azon kívül, amit már tudok. Hét tagú társaság, de hogy kik a tagjaik, arra vagy nem emlékszem, vagy nem is tudni. Csak a felhajtás rémlik, még a kiválasztásuk idejéről. Még jó, hogy akkoriban zöldfülűként nem akartam csatlakozni hozzájuk. Most sem szeretnék, de ez a lány felkeltette a kíváncsiságom.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal2062/2100[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Enheriel Csüt. Aug. 14 2014, 16:50

A szervező nem szólt bele ebbe a botrányos dologba, nyugodtan hintázott székében. Az említett lány meg olyan undorító módon gúnyolta a másikat, hogy majdnem elhánytam magam tőle. S még elvárja, hogy tartsuk meg a papírokat, hátha egyszer aláírjuk. Én kapásból 3 felé téptem a papírt, miután elment. Senkinek a szabadságát ne korlátozza senki, főleg nem egy olyan banda, ahol elviselik az ilyen neveletlen, öntelt, gusztustalanul viselkedő plázacicákat. A szervező nem titkolván, hogy élvezte az előadásunkat, széttárta a karját, felállt, s szólt:
- Nos, azt hiszem ennyi volt. Köszönöm mindenkinek a részvételt. - s azonnal jött egy kényszerített teleportáció, egyenesen a barlang bejárata elé. A papírok is ott voltak, mármint azoké, akik nem tépték el dühükben. A lány csapatának nevét megjegyeztem. Sayonara, azaz viszontlátásra. Féltettem a céhtársaimat, hiszen lehet a csapat pszichopatákkal van tele, akik mindenkire rátámadnak, aki nem tetszik nekik. Elköszöntem a többiektől, s hazamentem. Villámlás üdvözölt elsőnek.
- Na, mi volt a konferencián? - kérdezte a köszönés után. Elmondtam neki, hogy kinek mi volt a javaslata, hogy reagáltak rá a többiek a javaslatokra, köztük az enyémére is, s a Sayonara-t is elmeséltem neki. Villámlás egyszerűen nem akarta elhinni döbbenetében, mikor mondtam neki, hogy az utóbbi az egész 12-es szintet magának akarta tudni a nyersanyagok miatt.
- Ezek normálisak?
- Nem tudom, de félek nem... - úgy döntöttem, hogy a hirdető táblára kiteszek egy figyelmeztetést minden tagnak, miszerint tartsák a biztonságos távolságot a Sayonara nevű csoporttól, illetve az eddig felfedezett tagok nevét, leírást a figyelmeztetés alá. Remélem ez elég lesz, hogy a tagoknak ne essen bajuk a Sayonara által.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal3453/3500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Danee Csüt. Aug. 14 2014, 20:46

Lehuppanok az asztalról, elvégre csak az őszinte felháborodásomnak akartam ilyenképp nyomatékot adni, s nem szándékoztam barbárként az asztalon üdülni a "konferencia" hátra lévő idejében
- A pénz burokra kell? Nahát! Ezt a hülyeséget, hisz épp az imént mondtad, hogy ti gyártjátok. Ez totális ellentmondás. Nyersanyagból sincs hiány, én legalább is nem hallottam még róla, hogy bárkinek is gondja támadt volna a beszerzéssel. Csak neki kell indulni a világnak, és gyűjtögetni. Mi ezen a nehéz? Nincs semmiféle konkurencia. Annak sincs semmi értelme, hogy a jóváhagyásunkat kérd. Azt amúgy is várhatjátok, amíg ilyen egyoldalú a szerződés. Csináljátok, vagy ne, szerintem senkit nem érdekeltek különösebben, amíg bajt nem kavartok, csak aztán ne lepődjetek meg ha egyszer rajtatok ütünk, mert nem lesz örökké ez az állapot! Uff!
Összepakoltam szépen a cuccaim, aztán vártam a szervezőre, mert láthatóan cinkosai voltak a lánynak, legalábbis a semlegességet elég nehéz lett volna ráhúzni erre a hozzáállásra.
Örültem, hogy végre vége lett, nem csak a szerverő banda, de ez a kiscsaj is teljesen felkavart.
Amikor kint találtuk magunkat kicsit még feszengtem a többiek közt állva, hátha valakinek van még mondandója hozzám, de ha nem, hát vállrándítva elportáltam.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal7644/7700[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Aug. 15 2014, 11:06

Némán ültem, és komor arccal néztem az itt lezajló eseményeket. Felháborító volt az itteni helyzet, és még mekkora hangzavar… Egy új alak csatlakozott hozzánk, aki azt állította, hogy le akarja záratni az egész 12. szintet, és a burok árát meg akarná növelni. Ezután jöttek az ellenérvek, és minden mi szem, fülnek ingere. Én azonban jó ideig csöndbe maradtam, majd csak azután szólaltam fel, miután az erejüket fitogtatta.
- Már megbocsáss. Úgy vélem alábecsülsz minket. A jelenlévők többsége kész lenne a legvégsőkig harcolni, ha kell, ez azt is bizonyítja, hogy rendszeresen részt veszünk a bossokon. Melyekre, ha emlékezetem nem csal egyikőtök sem jött el. Ha valóban olyan nagyon, de hűha, erősek vagytok, miért van az, hogy a bossokra nem jöttök el? Vagy nem célotok a kijutás, vagy egyszerűen csak beijedtetek tőle. ÉS annyit jelezd meg, lehet, hogy igazad van, és a többségünk nem bírna el veletek. Viszont mi összedolgozunk, és kiegészítjük a másik hibáit. Úgy vélem a 4 legerősebb céh bőven elég lenne az ügyben, hogy bebizonyítsuk, nem vagyunk olyan gyengék, mint gondoljátok. Kaptunk már így is elég provokálást a Tenkától. És még valami. A barátaink védelmében, szerintem bármelyikünk képes lenne feláldozni a zöld indikátorát, én legalábbis feláldoznám, ha biztonságba tudhatnám a barátaimat, és a szeretteimet.
Mondom, majd végül visszaülök. Ám mint kiderült nem sokáig kell itt lennem, ugyanis a szervezőnk szól, és mindannyiunkat ki teleportáltat. Kint várt Tűzrózsa épen és egészben. Bár nem mutattam jelét, mindvégig nagyon aggódtam miatta. Ő barátságosan odajött hozzám, és fejét a homlokomnak támasztva üdvözölt.
- Szia… menjünk haza, jól esne egy kis forró fürdő.. - mondom ,majd útnak indulok a Voice céhház felé, hogy jelentsek Mirinek az itt történtekről.

// végül is zárásnál csak ne maradjak ki Very Happy //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal3819/4100[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Ryuu Pént. Aug. 15 2014, 12:04

Megrándult az arcizmom. Nah nem attól, amit Anatole barátunk levágott. Egy szép kis beszéd volt, nem mondhatom és talán még hathatós is lett volna, ha a lány dőjfje nem hág az égig. Mert még azt én is megláttam, hogy még nálam is egoistább személyől van szó, vagy csak egy olyan pojácáról, aki kevésbé tudja tartani, vagy nem is akarja. Hiba is lehet, de ezen esetben inkább azt feltételezném, hogy van oka rá! Mégpedig ez a Sayonara, ami nem mellesleg az én fülembe is eljutott. A céljuk ismeretlen, a csapatuk majdhogynem az, és nincs konkrét céhismertetőjük. Ez a hely egy csupa rejtély, és valószínűsíthetem hogy még annál is több veszély. A csaj viselkedése egyértelműen arra utal, hogy csupa nagykutya ~ vagy annak vélt ~ haverjai állnak mögötte. Mint az a "pápaszemes". Talán a pánik burkos Yoshira gondolt. Az is Sayonaras ezek szerint....
Szóval nem, sem nem Anatole, se nem a többiek értetlenkedése és együgyűsége nem dühített fel. Számítottm rá. Arra, hogy ilyen szűklátókörűen fognak hárítani. Mintha csak egy amcsi filmet néznék. " A terrosristáknak nem engedünk!"... és utána halnak megs orban a katonáik. xd Vagy civilek. Rolling Eyes .... vagy, nahd mindegy. Ez nem akasztott ki. Az emberek szánalmasak legtöbbszőr. Ez a csaj, ha nem is különbözött az itteniektől, egy kiss zínt vitt a konferncia egyhangú végébe.
Felkeltette az érdeklődésemet, s magamhoz hűen adtam elő a kérésem. Valahogy mégsem voltam elég érdekes neki, ami... hogy is mondjam, ami... elég, érzékenyen érintett.

Szinte azonnal váltottam tartózkodóvá, s felállva, nem várva meg senkit sem elindultam kifelé.
- Ha nincs más, én hazamentem. -
És ennyi. A sayonaras csajszi meg ki/fel/le -hatja, meg minden egyéb. Engem nem észrevenni!!!! Mad
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal747/800[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Atoru Vas. Aug. 17 2014, 01:07

A szervezőn meglepődtem. Még hogy nem igényel rendes eljárást! Erre nem tudtam mit mondani. Munkálkodott bennem a düh, már készítettem a terveimet, hogy hogyan üthetnéj rajta...
Közben pedig észrevettem a többieket. Volt aki felháborodott, sőt, még az a bizonyos papír darabkái is repültek szerte. Ezen most elcsodálkoztam. Azon viszont nem lepődtem meg, hogy a testőr lány egyből markolatra helyezte a kezét. Hiszen most komolyan, mit tett ez a nő? Egyszerűen feltűnt, és tett nekünk egy ajánlatot. Mi pedig így reagálunk. Persze nem mondom, néhányan nagyon jól tűrték ezt, főleg Anatole és Renai. Róluk lehetne példát venni. Viszont éreztem, hogy felesleges lesz az egész mondandónk, mert valahogyan úgyis véghez viszik ezt az egészet. Ha a szintes dolgot nem is, de a burokkal kapcsolatban biztosan megteszik.
Ökölbe szorult a kezem. Komolyan ilyen tehetetlenek lennénk? Ilyen könnyen megtehetik ezt? Semmit sem tehetünk? De, úgy tűnik,  hogy igen. Szembeszállhatunk velük,  ahogyan Ayani mondta. De vajon melyik oldal sínylené meg? Mi elvesztenénk nagyon sok jó játékost, és ha igaz az, amit ez a nő mond, akkor ha leverjük azt a professzort, akkor már burkot sem használhatunk. Így pedig megnőnének a halottak száma a bossharcokon is. Túl sok kár lenne szerintem, ha harcba keverednénk velük. Viszont azt sem engedhetjük meg, hogy azt csinálják, amihez kedvük szottyan. Ezért nem írom alá a papírt.
Viszont elgondolkoztatott az, amit mondott. Én vajon képes lennék rá? Megölni valakit azért, hogy én, vagy a szeretteim biztonságban maradjanak? Nem tudom. Talán nem. Abban biztos vagyok, hogy visszakoznék. Ha meg is ölnék valakit - hogyha önvédelemről is van szó - , nagyon nehezen tudnám magamnak megbocsátani. Az emberi élet nem egy olyan dolog, amivel játszadozni.
Nem sokára a vezető bejelentette, hogy berekeszti a gyűlést, és már teleportálódtunk is.
Kint pedig szépen lassan elszállingózott mindenki. Már elmentek néhányan, amikor úgy döntöttem, hogy odamegyek, és elveszek egy papírt. Ha ezt a maradék jelenlévő csodálná, akkor megmagyarázom.
- Nem fogom aláírni. Csak emlékeztetni akarom magamat, hogy van hova fejlődnöm, és arra is, hogy az ilyenek se tehetnek meg mindent. - Ezután elkezdtem távolodni a maradtaktól, de egy olyan négy mézer után visszafordultam.
- Örülök, hogy találkozhattam veletek. És én nem hinném, hogy megbírnám tenni. - mondom, majd zsebre dugott kézzel elindulok. Szerintem értették, hogy mire gondolok. Ha nem, az sem gond. Én tudom, hogy mire gondoltam. És ameddig így gondolom, addig nem fogok nyerni az ilyenek ellen. De ha megváltoztatom a véleményem, akkor magamat veszteném el. Hogy én, vagy egy másik ember az élete a fontosabb, akkor nem gondolkodnék, meghalnék. De vajon mi van akkor, ha az ismerőseim vannak veszélyben?
Remélem, hogy erre nem fog sor kerülni.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal2303/2500[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Hétf. Aug. 18 2014, 00:10

Az eventet lezárom. Köszönöm szépen a részvételt, ügyesek voltatok. Minden résztvevő -még Terumi is, hiszen a céhük nem elég gazdag- 750 arannyal gazdagodott, illetve az tudattal, hogy tett valamit Aincradért.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 21 2014, 16:31

Jutalmak beírva! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Event] Konferencia - Page 5 Exp_bal0/0[Event] Konferencia - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 5 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.