Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[7. boss]

+13
Ryuninji Ren
Kazuma
Tatsuki Ranmaru
Thunder
Kusumi Ayani
Tachibana Makoto
Szophie
Mirika
Anatole Saito
Taidana
Sakamoto Rin
Peter Worker
Kayaba Akihiko
17 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 09:20

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 27 2013, 23:02

Amint beléptünk rögtön felpörögtek az események, ketten meg is hallhattak volna ha nincs burkuk. Furcsának tartottam ezt az egészet nem is értettem. De úgy döntöttem megpróbálkozok valamivel, attól független hogy a tigrisek sebezhetetlenek. Nincs is vele baj, ha legalább kábítani tudom egy ideig. Onnantól legalább egy tigrissel nem lesz bajunk ideiglenesen. De nem ők lesznek az elsők, a bossra suhintok a kardommal egy sima vágást, majd kissé hátrébb vonulva a kezem a magasba emelem és megidézem vele a Holy Hammert. Ennek köszönhetően egy hatalmas halványkék kalapács csapott le az egyik tigrisre. Ha sebezni nem is sebzi, remélem legalább a kábítás sikerül, még ha csak egy kis ideig is, de remélem beválik a tervem. Majd körbe nézek, hogy mégis ki is az akinek kevés az élete, gyorsan ki is szemeltem két emberkét is. Ayani és Rin. Bár egyikőjüket sem ismerem igazán, de mindenképp meg akarom védeni őket. Ayani egyik képessége hogy tud healni, ami nagyszerű képesség, így nem féltem a lányt tehát el is határoztam hogy a Rin nevű lánykára fogo switchelni, így fel is kiáltottam.
- Switch Sakamoto Rin.

/Összegezve: egy alap vágás a bossra, egy spec képesség a tigrisre és egy switch Rin-re. /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 23:02

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28 2013, 14:45

// RenAi, kérlek máskor ezt ne tedd! Tehát ez a Thunder köre utáni. //

Thunder sikeresen megtámadta a tigrist, a tigris azonban nem kapott sebzést.

Az első számú tigris 14-et üt Judyn.

A kettes számú tigris 14-et üt Rinen.

A boss 3-mat üt Anatole Saiton.

Boss: -112 élet, zöld -5 erő
Fehér Bengáli Tigris #1: full élet
Fehér Bengáli Tigris #2: full élet

Peter Worker: 78 hp, kristály/burok: 1 pánik
Mirika: 55 hp, kristály/burok: 1 pánik
Tatsuki Ranmaru: 95 hp, 11 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Szophie: 85 hp, 16 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Ryuninji Ren: 100 hp, 15 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Anatole Saito: 82 hp, kristály/burok: 1 pánik
Kusumi Ayani: 43 hp kristály/burok: nincs
Sakamoto Rin: 19 hp, kristály/burok: 1 pánik
Saru Taidana: 105 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Hinari: 150 hp, 13 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Judy Noxia: 45 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Thunder: 70 hp, 17 páncél, kristály/burok: nincs
RenAi: 130 hp, 33 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Tachibana Makoto: 70 hp, 21 páncél, kristály/burok: 1 pánik

------------------
Mirika (Sebzés: késenként 20, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (Sebzés: késenként 20, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Tatsuki Ranmaru (Sebzés: 25, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (Sebzés: 23, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Szophie (Sebzés: 6, Pet sebzés: 27, minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (Sebzés: 6, Pet sebzés: 27, minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (Sebzés: 1, Pet sebzés: 45, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Ryuninji Ren (Sebzés: 1, Pet sebzés: 45, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (Sebzés: 40, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Anatole Saito (Sebzés: 40, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (Sebzés: 4, Pet sebzés: 19, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Sakamoto Rin (Sebzés: 9, Pet sebzés: 12, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (Sebzés: 7, Pet sebzés: 23, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Hinari (Sebzés: 14, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Judy Noxia (Sebzés: 9, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Thunder (Sebzés: 19, minden 3. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (Sebzés: 14, minden 3. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (Sebzés: 14, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28 2013, 14:45

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [7. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28 2013, 14:47

//RenAi köre után. //

A támadás 14-et sebzett.

A switch bár sikeres, de a tigriseken nem hat.

A képesség nem hat a tigrisen.

Az első számú tigris 14-et üt Rinen.

A kettes számú tigris 14-et üt Rinen.

Rin burka aktiválódik, kiesett a harcból.

A boss 3-mat üt Anatole Saiton.

Boss: -126 élet, zöld -5 erő
Fehér Bengáli Tigris #1: full élet
Fehér Bengáli Tigris #2: full élet

Peter Worker: 78 hp, kristály/burok: 1 pánik
Mirika: 55 hp, kristály/burok: 1 pánik
Tatsuki Ranmaru: 95 hp, 11 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Szophie: 85 hp, 16 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Ryuninji Ren: 100 hp, 15 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Anatole Saito: 79 hp, kristály/burok: 1 pánik
Kusumi Ayani: 43 hp kristály/burok: nincs
Sakamoto Rin: kiesett, kristály/burok: 1 pánik [ELHASZNÁLVA]
Saru Taidana: 105 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Hinari: 150 hp, 13 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Judy Noxia: 45 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Thunder: 70 hp, 17 páncél, kristály/burok: nincs
RenAi: 130 hp, 33 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Tachibana Makoto: 70 hp, 21 páncél, kristály/burok: 1 pánik


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 28 2013, 16:21-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28 2013, 14:47

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [7. boss] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[7. boss] - Page 4 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Május 29 2013, 13:31

Sokakkal ellentétben én nyugodtan sétáltam be a terembe. Cseppet sem siettem, szemlélődtem és elemeztem a látottakat. A boss mellett két tigris támadott minket, melyeket még senkinek sem sikerült megsebeznie, ellenben Bunmei-kun élete biztosan fogyatkozott. Halvány vigyorral az ajkaimon figyeltem a sorban eltűnő harcosokat, bár legnagyobb sajnálatomra nem a pixelekre hullás animációja fogadott, mely talán kiválthatta volna a pánikot, hanem valami más. Egy burok aktiválódott körülöttük. A burok. Kazuma-kunt követően a sisakom kovácsa, valamint egy fiatal lány is áldozatául esett a tigriseknek.
Előhúztam a kardomat, és a karkötőm is leugrott a csuklómról, kisméretű körpajzzsá alakult a kezemben. Így könnyű volt viselni, és pontos mozdulatokkal használva remek védelmet nyújtott. Ám mielőtt támadásba lendültem volna, még megérintettem Szophie-chan vállát.
- Remélem nem nyomaszt semmi, biztonságban vagy. Holnap délután négykor várlak a 2. szinten, Arbus városkapujánál. Öltözz csinosan, és ne feledd, amit kértem tőled :] - emeltem meg egy kissé csuklyámat, hogy a lány láthassa csibészes mosolyomat. Úgy döntöttem, előtte felfedem magam, és ha már itt voltunk, kihasználtam az alkalmat, hogy behajtsak egy adósságot. Legalábbis én így gondoltam rá :]
- Oh, és... pszt ;] - tettem mutatóujjamat az ajkam elé, majd előrelendültem, és megrohamoztam Bunmei-kunt. Az utasításokkal nem törődtem amiket a céhvezérek adtak, ostobaság lett volna vakon követnem őket, és a tigrisekre támadnom, mint azt egyesek tették. Egy felülről indított, jobbról balra haladó rézsútos vágással kívántam megsebezni a bosst.


// 14 sebzés a bossra //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 29 2013, 14:39

A támadás 14-et sebzett.

Az első számú tigris 14-et üt Ayanin.

A kettes számú tigris 14-et üt Judyn.

A boss 3-mat üt Anatole Saiton.

Boss: -140 élet, zöld -5 erő
Fehér Bengáli Tigris #1: full élet
Fehér Bengáli Tigris #2: full élet

Peter Worker: 78 hp, kristály/burok: 1 pánik
Mirika: 55 hp, kristály/burok: 1 pánik
Tatsuki Ranmaru: 95 hp, 11 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Szophie: 85 hp, 16 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Ryuninji Ren: 100 hp, 15 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Anatole Saito: 76 hp, kristály/burok: 1 pánik
Kusumi Ayani: 29 hp kristály/burok: nincs
Saru Taidana: 105 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Hinari: 150 hp, 13 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Judy Noxia: 33 hp, kristály/burok: 1 pánik
Thunder: 70 hp, 17 páncél, kristály/burok: nincs
RenAi: 130 hp, 33 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Tachibana Makoto: 70 hp, 21 páncél, kristály/burok: 1 pánik


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 29 2013, 14:40-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 29 2013, 14:39

// Kimaradt a kockadobásom. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 29 2013, 14:39

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [7. boss] - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 30 2013, 15:48

Még egy ilyen elcseszett bosst... hogy a fenébe nem bírjuk azokat a nyomorult tigriseket megsebezni?! Bárki próbálkozott vele, kudarcot vallott, se a switch, se a képességek nem működtek rajtuk. Legalább a Bunmeinek sikerült áttörni a védelmét, és elég jó tempóban fogyott az élete. Igen ám, csakhogy a segítők sorban vadászták le a többieket, előbb a piros indikátoros árnyharcos esett áldozatul, aztán kiesett az a Zhel is. Amikor viszont Rin-nyanra szálltak rá, összerándult a gyomrom, Ai-chan meg hiába switchelt. A tehetetlen düh hatása alatt csikorgattam a fogaimat. Nem haltak meg. A burok lépett működésbe. Ezzel a két mondattal nyugtattam magamat, és valóban, Rin megmaradt a menümben a céhtagok listáján. Ettől független piszkosul zabos voltam. Ayani a feladata helyett piros indikátorosokra pazarolta az életét. Fogalma sincs, milyen fontosak azok az életpontok a csapatnak, basszus!
- Akinek nincs burka és kevés élete marad, teleportáljon ki azonnal! Mindenki más a bosst támadja, amíg sebezhető, a tigrisekre nem hat semmi! - kiáltottam, habár legszívesebben Ayanit is leszidtam volna, de arra nem volt idő. Gondolkoztam rajta, hogy bevessem-e a képességem, de nem felejtettem el azt, hogy a boss megsebzése is bizonytalan, így inkább támadtam. Mindkét késemet erősen megszorítottam és üvöltve estem neki a páncélos alaknak.


// Négy támadás Bunmeire.
0-ra esik a boss sebzése, ha talál az 1. és a 3. kocka.
1 marad a sebzése, ha csak az 1. vagy a 3. talál. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 15:48

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [7. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [7. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [7. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 16:16

A támadás 80-at sebzett.

Az első számú tigris 14-et üt Judyn.

A kettes számú tigris 14-et üt Mirikán.

A boss 0-át üt Anatole Saiton.

Boss: -220 élet, zöld -8 erő
Fehér Bengáli Tigris #1: full élet
Fehér Bengáli Tigris #2: full élet

Peter Worker: 78 hp, kristály/burok: 1 pánik
Mirika: 41 hp, kristály/burok: 1 pánik
Tatsuki Ranmaru: 95 hp, 11 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Szophie: 85 hp, 16 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Ryuninji Ren: 100 hp, 15 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Anatole Saito: 76 hp, kristály/burok: 1 pánik
Kusumi Ayani: 29 hp kristály/burok: nincs
Saru Taidana: 105 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Hinari: 150 hp, 13 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Judy Noxia: 19 hp, kristály/burok: 1 pánik
Thunder: 70 hp, 17 páncél, kristály/burok: nincs
RenAi: 130 hp, 33 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Tachibana Makoto: 70 hp, 21 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 16:16

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [7. boss] - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Május 31 2013, 12:49

Nem ismertem azokat, akik elhagyták a csatateret. A burok aktiválódott, tehát a kristály hatékony a harcokban. Mellékes információ volt, de úgy éreztem, hogy jól esik belekapaszkodni. A rációk ezúttal nem működtek, hiába figyeltem, nem találtam logikus magyarázatot abban, hogy a bestiákat miért nem tudtuk sebezni. Hamarosan felmerült bennem: talán nincs is. Ez egy állapot, amit egyelőre nem tudunk megtörni. Tudtam, hogy a bossharcoknak nincs végük, amíg minden ellenfelünket le nem győzzük. Az egyetlen megoldásnak azt láttam, ha a rendszer megszünteti majd a mobok sebezhetetlenségét, amint a bossnak vége. A fejemben taktika taktikát követett, felmerült bennem, hogy egy ilyen boss keveredése a pókossal rendkívül hatékony gyilkológépet eredményezne. Most viszont még teljesen lehetetlennek láttam, hogy gladiátorunk felzabáljon egy tigrist, amint vörösbe érne az életcsíkja.
Fókuszaimmal figyelemmel követtem a tigrisek mozgását, igyekeztem kidolgoznia egy logikai rendszert, amely megmagyarázza, hogy kiket és miért támadnak. Hamarosan megoldást találtam. Teóriám még néhány környi hallgatással teszteltem, majd amikor beigazolni láttam, fennhangon tájékoztattam a többieket is:
A tigrisek célpontjai azok, akinek a legkevesebb az életük! Akinek van burka, de támadják a tigrisek, ő is teleportáljon! – Technikailag a burok drágább, mint a végtelen felhasználású teleportkristályok.
Tekintetem Mirikára tévedt. Hamarabb szükségük lett volna a támadottaknak erre az információra. A lánynak már nem kellett sok ahhoz, hogy elfogyjon az élete. Talán ha hamarabb felvetem a teóriám, kimenekül.
Switcheljetek azokra, akiknek fogy az életük, hogy menekülhessenek!
Artemis-szel a kezemben igyekeztem tűpárnát csinálni a bossból.


    KA, elvileg Artemis sebzését maximumra járattam már a boss előtt, a várakozás során. Úgyhogy a sebzése 25 kéne, hogy legyen. Ha viszont az ilyesmit nem engedélyezed… hmm… akkor is most már két 25-ös sebzésű nyíl megy a boss ellen. Smile

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 31 2013, 13:12

// Eltaláltad, ilyet nem csinálunk, mert nem így terveztem az íjat, hanem harc közbeni erősödésre. //

A támadás 50-et sebzett.

Az első számú tigris 14-et üt Judyn.

A kettes számú tigris 14-et üt Mirikán.

A boss 0-át üt Anatole Saiton.

Boss: -270 élet, sárga -8 erő
Fehér Bengáli Tigris #1: full élet
Fehér Bengáli Tigris #2: full élet

Peter Worker: 78 hp, kristály/burok: 1 pánik
Mirika: 27 hp, kristály/burok: 1 pánik
Tatsuki Ranmaru: 95 hp, 11 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Szophie: 85 hp, 16 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Ryuninji Ren: 100 hp, 15 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Anatole Saito: 76 hp, kristály/burok: 1 pánik
Kusumi Ayani: 29 hp kristály/burok: nincs
Saru Taidana: 105 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Hinari: 150 hp, 13 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Judy Noxia: 5 hp, kristály/burok: 1 pánik
Thunder: 70 hp, 17 páncél, kristály/burok: nincs
RenAi: 130 hp, 33 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Tachibana Makoto: 70 hp, 21 páncél, kristály/burok: 1 pánik

------------------
Mirika (Sebzés: késenként 20, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (Sebzés: késenként 20, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Tatsuki Ranmaru (Sebzés: 25, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (Sebzés: 25, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Szophie (Sebzés: 6, Pet sebzés: 27, minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (Sebzés: 6, Pet sebzés: 27, minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (Sebzés: 1, Pet sebzés: 45, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Ryuninji Ren (Sebzés: 1, Pet sebzés: 45, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (Sebzés: 40, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Anatole Saito (Sebzés: 40, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (Sebzés: 4, Pet sebzés: 19, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Sakamoto Rin (Sebzés: 9, Pet sebzés: 12, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (Sebzés: 7, Pet sebzés: 23, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség vagy pet képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Hinari (Sebzés: 14, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Judy Noxia (Sebzés: 9, minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Thunder (Sebzés: 19, minden 3. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (Sebzés: 14, minden 3. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (Sebzés: 14, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 31 2013, 13:12

...
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 31 2013, 13:12

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [7. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[7. boss] - Page 4 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Május 31 2013, 14:37

A harc felpörög, s én már csak azt veszem észre, hogy mellettem három burok is aktiválódott. Nem a hagyományos teleport kristály, nem a halált jelző szétpixeleződés, hanem védőburok. Ezek szerint működik az a kütyü, így nincs félnivalónk. Viszont drága mulatság egy ilyen segédeszköz, így jobb lenne, ha azok, akik nulla HP-hoz legközelebb állnak, kiteleportálnának, ahogy Ran is mondta. A bosstól nem félek, 500 körül tippelem az életét, ha Ren és én is belezúzunk, ahogy kell, akkor igaz, hogy nem az Artesé lesz most az item, de az úgyis lényegtelen, a boss hamarosan ki fog múlni, vele nem kell vesződni. Ráadásul leszedálták annyira a többiek, hogy engem sem kell leswichelni, körök óta nem kaptam be tőle sebzést. Viszont felmerült bennem egy olyan ötlet, hogy ha még Ran sem tudta leszedni a halálpontos lövésével a cicuskák életpontját, akkor lehet csak akkor fogjuk a tigriseket sebezni, ha a boss kimúlt. Nem igazán szeretnék cicaeledel lenni, viszont vannak nálam jóval alacsonyabb életpontokkal rendelkezők is, így talán ideje az önzetlenség mezejére lépni. Ren nagyobbat sebez nálam és hasznosak a képességei, míg nekem nincs aktív képim, szóval jöhet egy váltás. - Switch Ryuninji Ren! Adj a bossnak Regi! Ha elintéztük Bunmeint, lehet csak akkor tudjuk sebezni a tigriseket is... - ezzel átadva neki a teljes köröm.


//A gyors futás kristály miatt jöttem előrébb a sorrendben, teljes köröm átadva Rennek, ezzel ebben a körben nem lehet visszaswitchelni rám! //


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 02 2013, 01:27-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Május 31 2013, 15:20

A boss maga nem nagy szám, nagy is, meg ronda is, egy ideje már szótlan is. Azonban a két kis kísérője megnehezíti a dolgokat. Össze-visza támadnak, nem lehet switchet használni. Engem egyelőre nem bántanak, így aztán a bossra fenem a fogam, Regi meg a csőrét, de a többieket elég jól leamortizálja. Ilyet még nem tapasztaltam.. már többen is kiestek, elteleportáltak vagy mi a fenét csináltak. Az előzőnél csak egy ember tett ehhez hasonlót, azt is szabad akaratából. Hát ez trééééééé. Egy kicsit dühös vagyok, magamra, mert sajnálom azokat, akik kiestek, eltűntek, burkot használtak... pedig én magam mondtam még, hogy nem kár értük.
- Hm? - a nevemet hallom, ráadásul Saito felől. Nem igazán értem az okát, egészen addig, míg meg nem akad a szemem a pöttömkén, akit egy tigris éppen molesztál. Elég ramatyul áll.
- Cöh... - Reginald támadni indul, hogy ellássa a boss baját, én pedig aktiválom a képességem. A Pöttöm és a Butaaa... őket védem be, mert elég hasznosak, még szükség lehet rájuk.


//2x45 sebzés a bossra, Mirika és Ayani bevédve a képességem által//

_________________
[7. boss] - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 31 2013, 15:40

A támadás 90-et sebzett.

Az első számú tigris 14-et üt Judyn.

Judy kiesett, burka kimentette a harcból.

A kettes számú tigris 14-et üt Mirika helyett Renen.

A boss 0-át üt Anatole Saiton.

Boss: -360 élet, sárga -8 erő
Fehér Bengáli Tigris #1: full élet
Fehér Bengáli Tigris #2: full élet

Peter Worker: 78 hp, kristály/burok: 1 pánik
Mirika: 27 hp, kristály/burok: 1 pánik
Tatsuki Ranmaru: 95 hp, 11 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Szophie: 85 hp, 16 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Ryuninji Ren: 100 hp, 1 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Anatole Saito: 76 hp, kristály/burok: 1 pánik
Kusumi Ayani: 29 hp kristály/burok: nincs
Saru Taidana: 105 hp, 2 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Hinari: 150 hp, 13 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Judy Noxia: kiesett, kristály/burok: 1 pánik [ELHASZNÁLVA]
Thunder: 70 hp, 17 páncél, kristály/burok: nincs
RenAi: 130 hp, 33 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Tachibana Makoto: 70 hp, 21 páncél, kristály/burok: 1 pánik
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Szophie Szomb. Jún. 01 2013, 21:03

Megint mi jöttünk. Vezér támadja a bosst két harapással.

_________________
[7. boss] - Page 4 0510[7. boss] - Page 4 1110[7. boss] - Page 4 0310
[7. boss] - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 21:03

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[7. boss] - Page 4 4766612103_86ee832108_s [7. boss] - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 01:08

// Még az előzőhöz dobás. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[7. boss] - Page 4 Empty Re: [7. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.