Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Megtorlás

+2
Thunder
Lizbet
6 posters

Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 05 2013, 16:23

Érdeklődve figyeltem a reakciókat, ahogy mindig. Undor, ellenszenv, düh, mind-mind természetes és kiszámítható reakciók voltak. Emellett unalmasak is. Mosolyogtam rajtuk. Peteren és a harcoson is, utóbbin kicsit jobban. Teljes higgadtsággal pillantottam fel rá, miután tanúbizonyságot adott roppantul alacsony intelligenciájáról és rögtön az erőszak eszközéhez folyamodott volna, hogy elégtételt vehessen. Tekintetemben a szánakozás szikrája tükröződött, meglehetősen csodálatra méltó, hogy egy ilyen egysejtű képes értelmes mondatokat formálni. Megpillantottam felette egy pók árnyékát, így jómagam is felálltam, de hamar ráeszméltem, hogy csupán a fények játéka csapott be, nincs ott semmilyen ízeltlábú (1). Hirtelen azonban mélyen meghajoltam, akaratom ellenére nyomta le valami a fejemet és döntött előre.
- Sajnálom, csupán egy szánalmas kis hernyó vagyok, nem tudom mi ütött belém! - kértem bocsánatot a viselkedésemért, ám szavaim nem az enyémek voltak. Meglepődtem, bár nem mutattam ki, csupán hümmögtem egyet. Felettébb zavaró lesz, ha a környezetemben van valaki, aki képes manipulálni az elmémet. Az egyik asztal alatt megcsillanó szempár lehetett talán az okozója a rendellenességnek? Nem, az nem egy mosómedve, csak egy kanál van a földön, azon csillant meg a lámpák fénye (2).
Mindenesetre vigyorom visszatért az arcomra, de úgy döntöttem megállom, hogy tovább provokáljam az izomagyú férget, ahogy Lotti-chan hívta. A bájos szépséget úgy tűnt megviselte a gúnyolódás, pedig lehetett volna annyi esze, hogy nem húzza fel magát egy olyan emberen, akiről mérföldekről látszik, hogy buta, mint a föld. Míg kifelé tartott, szemem sarkában megpillantottam egy felénk kúszó kígyót, de ahogy odakaptam a fejem, fény derült rá, hogy csupán egy vízipipa tréfált meg (3). Megráztam a fejemet, úgy tűnt nem vagyok toppon. Talán már késő van :]
Közben kiterítette a nyámnyila csicskás a kártyákat, vagyis inkább képeket. Egy köpenyes fickó volt rajtuk, akinek nem látszik az arca sem. Kayaba Akihiko? Felhorkantam, az elképzelés is nevetségesen szánalmas volt, hogy ilyen nyíltan és mégis rejtélyesen jelenjen meg Aincrad utcáin.
- Ki tudja, mit tennék? :] Attól függ, miben látom a legnagyobb hasznot... - pillantottam sokat sejtetően a két felbujtóra, és egyben igazoltam a Peterben rólam élő képet is, hadd higgye azt, hogy be tud skatulyázni egy szimpla szerepbe. Miután a távoli pulton lévő zöld üvegbe is beleláttam már egy békát (4), inkább a képekre fordítottam a tekintetem, de amilyen zavaros volt a tudatom, a köpenyes alak egyből egy lángoló főnixként jelent meg lelki szemeim előtt (5) Rolling Eyes
- Ez az alak akár egy imposztor is lehet. Nem nehéz úgy beállítani egy fotót, hogy a rajta lévő szereplők egyike jóval nagyobbnak tűnjön másoknál, perspektíva kérdése az egész. A köpenyt pedig minden bizonnyal bármelyik NPC boltban meg lehet kapni. Mi oka lenne Kayaba Akihikonak feltűnősködni? :] - szólaltam meg, felvetésem végén félszeg vigyorra húzva ajkaimat. Majmócára pillantottam, szokatlanul... hűvös volt az irányomba a viselkedése. Mintha történt volna valami, nem csupán arról volt szó, hogy egy ismerős jelenlétében került volna...
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Taidana Kedd Május 07 2013, 13:59

Az időrendet nem tudtam lekövetni, bocsesz, ha kutyulom!

Hójhojhóój! – néztem körbe a terembe, ahogy kb mindenki elkezdett heveskedni. Ki így, ki úgy. Én meg csak pislogtam. WTF is this?! WTF is that?! Totálisan el voltam keveredve abban, hogy most ki miért és mi miatt borult ki éppen. Jelen pillanatban még éppenséggel csak ott tartottam, hogy a fószer nagyon nézett rám, nekem meg egyre kellemetlenebb lett ez az egész szitu. Magamban már többször elkönyveltem, hogy nem ismer, de mindig megmaradt a remény, hogy esetleg mégis.
Batter, mászodik lettem az idomárok nagytornyáján! – pattantam fel a székemről. Még pózba is vágtam magam, hátha megismernek, mert a dobogón is hasonló pózokat vágtam. Csak ott… nem voltam pösze. Bevallom, olyan szinten felcseszte az agyamat, hogy epikus és világokat megrengető harcunk után nem ismernek fel, hogy képtelen voltam a rendes beszédhez. – Csesszőgy meg, vákod, csessződj meg! – durcáztam az asztal felém eső részén, karba tett kézzel, és százhúsz százalékos átéléssel Lotti felé.
Maraggy kiccsaj…! – Erőtlen próbálkozás volt ez arra, hogy eltereljem a saját figyelmemet arról, hogy nem ismernek fel. Legszívesebben én sem maradtam volna, csakhogy úgy éreztem, kell valaki, aki kordában tartja ezt az álnok Tachikát! És ha ő megy, akkor… – Nyekem is ott a hellyem! – jelentettem ki fontosságom teljes tudatában. Minden maradék haragomat az asztal ellen vetettem be, és egy gyönyörű rácsapás formájában mutattam be, ezáltal is nyomatékosítva a szavaim. Hátha valaki esetleg majd nem vesz engem eléggé tök komolyan. Mármint Susayán kívül, aki jelen pillanatban éppenséggel azt se tudtam, merre van egyáltalán.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Thunder Hétf. Május 13 2013, 21:39

Végighallgatva a körülöttem folyó beszélgetést ami inkább vitába torkollott kezdtem bizonytalankodni a csávóban ki feladta az állítólagos feladatot, hogy Kayaba Akihiko itt él köztünk. Ám mikor napvilágra hozta a képeket kezdtem kicsit átpártolni az ő oldalukra, persze nem véglegesen …. Próbáltam pártatlanul állni a dolgokhoz amik itt elhangzottak. Nem volt könnyű dolgom, hiszen ki tudja mennyire lehet hinni egy idegennek …
~ Lehetséges, hogy a képek hamisak … nem bízhatok meg minden jött ment alakból ~ Ám amiket képen látok meggyőzött. Úgy fest a dolog, hogy az ész a csapatban a szemüveges gyerek míg a nagydarab a halálba akar masírozni. ~ nulla agy és csupa izom … mit lehetne tőle várni. Inkább a szemüvegest figyeltem hátha mond majd valami használható információt is.
-Egy terv …. Kell egy terv ! - csaptam fel én is az asztalt melyre remélhetőleg mindenki felfigyelt.
- Nem vághatunk csak úgy bele terv nélkül … nem ? -tettem fel a többieknek a kérdést.
- Nem masírozhatunk csak úgy a halálba …. és mi van ha csapda az egész és azt akarja, hogy támadjuk meg … mindent számításba kell vennünk - közöltem azokkal akik itt maradtak.
- Szóval valaki valami ötlet? - néztem egyenest a szemüveges gyerkőcre. Ezután vártam a többiek reakcióját a kis mondandómra és persze vártam az ötletekre is.
- Egyébként mégis milyen tervetek volt arra, hogy megöljük azt a gonosztevőt? - tettem fel újra egy kérdést mely eddig még nem volt megválaszolva, vagy csak én nem figyeltem kellő képen. Szépen visszaültem helyemre és a képeket nézegettem. Egyet kettőt még kezembe is vettem, hogy kezemben tartva bizonyosodjak meg a dolgokról.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Lizbet Szomb. Május 18 2013, 19:13

Baloron érdekes stílusa hatással van rátok, valamelyikkőtökre jobban, mint a többire. Lotti, mikor felpattansz és menni akarsz, a nagydarab férfi csak gúnyosan elmosolyodik. Bár inkább bárgyú az, mintsem gúnyos, sajnos ilyen az arcberendezése.
- Hehehe, szóval nyuszika is vagy? – nevetgél saját ostobaságán. Társa csak a fejét fogja, ez azért sokat elmond. Lotti, rajtad áll, hogy elmész, vagy maradsz. Tachi a bocsánatkérésednél kidülleszti mellkasát, mert büszke magára, hogy elérte ezt. Süt róla az ostobaság, Szavaidra Saru csak fél füllel figyel oda, mert nem igazán érti, hogy miről is beszélsz. Talán nem jutnak el hozzá még a hírmorzsák sem, vagy csak rövid az agya.
- Ha csak egy imposztor, akkor még könnyebb dolgunk lesz vele…- talán ez az eslő értelmes hozzászólása, majd mikor a tervek kerülnek szóba is, szinte csillogó szemekkel rak az asztalra egy térképet.
- Nekem már kidolgozott tervem van. figyeljetek. – azzal megköszörüli a torkát.
- Itt sokan vannak, meg itt is, itt a bejárat, az egyik, itt a másik, na, mi itt megyünk be, leverünk mindenkit és bemegyünk ide, mert itt van ő. Ha esetleg nem tudnánk itt bemenni, akkor ide fogunk jönni és mászunk egyet, aztán csapjuk le a Kayaba-t. Röviden ennyi…. Világos? – keze össze vissza jártak a térképen, nem tudtatok felfogni semmit sem, de ő csak karba teszi a kezét és vigyorog, mint aki jól végezte a dolgát.
- Ez egy erődféleség térképe az erdő közepén. Itt található meg közös ellenségünk. Ha van kérdésük, és javaslatuk, ami a khöm.. tervet illeti, szíveskedjenek megosztani velünk. – Sainglan átvette egy kicsit a vezető szerepet, nem is baj, vele talán többre mentek, mint az úgynevezett mesterével.
A terv hiányos, kérdezzetek, találjatok ki újat ezen kevés információ alapján, amit tudtok.

Sorrend:
1. Peter Worker
2. Tachibana Makoto
3. Saru Taidana
4. Thunder
5. Lotti

Határidő: 3 nap/fő
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Május 23 2013, 15:51

Lottit nyuszinak nevezni bűn volt és egyben ostobaság is. Nem tűr sokat, főleg nem az ilyen alakoktól. Jól tudtam, hogy meg tudja védeni magát, ám szólnom kellett, hisz a barátja voltam.
- Nem jó sértegetni azokat, kik segíteni jöttek. Bármennyire lehet nagyképű, az nem érdekel, de mint ahogy segíteni jöttünk, úgy mehetünk is. Ha Lotti megy, úgy én is. Ha én is, úgy Saru is. - ez nem volt biztos - Nem lesz se sárkány, se aranymajom, se bestia és maradnak ők ketten. – mutattam Thunder és Makoto irányába. Valamiért ő volt a Főnök, így gondoltam nem ostoba és átlátja a helyzetet. Osztogathatott parancsokat, hisz ez volt a dolga, de azt tisztelettel.
Térkép és kalimpálás, minek eredménye az lett, hogy továbbra is tudatlan maradtam. A tarkómat vakartam, a fejemben forgattam a térképet, hogy lássam, mit is mondott, de mit sem ért ez. Értetlenül álltam mellettük. Gondolataimban játékokat futottam át. Stratégia játékokat, melyekben seregeket kellett irányítani és úgy támadni, de az teljesen más volt. Egyrészről mert egy monitor előtt ülve csak egy egeret kellett fognom, másrészről pedig hogy csak tízen voltunk itt az állatokkal együtt. Egyáltalán nem rohamra tervezett csapat voltunk, kételkedtem egy ilyen támadásban.
- Hát ha nem az a nekirohanós lerohanás van tervezve, úgy talán, de jó lenne, ha minél később lennénk észrevéve. – majd fordultam meg, hogy lássam, Lotti van, vagy sincs.
Mint mondtam, nélküle én is megyek, ám ha marad, úgy figyelek a többiek szavára is. Nem voltam nagy stratéga, de ostobának is túlzás lett volna nevezni. Függetlenül attól, hogy ritkán szólok, időnként megláttam olyan dolgokat, mit mások nem.


_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Május 24 2013, 16:17

Hátradőltem a székemen, kezeimet pedig a tarkómra helyeztem. Fél szemmel Lotti-chant figyeltem, akit azt hiszem az ajtóból már egy lavina sem lenne képes visszahozni így, hogy senki sem ment utána, csupán szavakkal próbálták meg tartani. Hogy mire alapozom ezt? Határozott, büszke kis hölgynek tűnt. Természetesen nekem eszem ágában sem volt megállítani, egyébként sem hallgatott volna rám. Meglepő lett volna azok után, hogy a petje életére törtem és kis híján végeztem is vele :] Nem sajnáltam, annyira nem tartottam bájos jelenségnek, tüzes jelleme és erős akcentusa pedig még taszított is.
- Szétesik a csapatod... :] - jegyeztem meg foghegyről a meláknak. Értelemszerűen, ha a számomra érdekes emberek visszamondják a... hm, "kalandot", akkor én sem fogok itt maradni. Van jobb dolgom is, mint egy neandervölgyit és a csicskását segíteni egy értelmetlen bosszúban, amiben jómagamnak semmi érdeke nincs.
Míg a kialakuló helyzetet figyeltem, fél szemmel a térképre is rápillantottam, melyen nagy lelkesen mutogatott harcos pajtásunk. Szavaiból azt szűrtem le, hogy fejjel kíván menni a falnak, ami nem sok jót ígért. Ettől függetlenül megvolt a magam elképzelése, a terve egyébként sem érintett minket, legalábbis a "mi" megfogalmazást nem óhajtottam magamra venni.
- Nagyon jó a terv - bólogattam rezignáltan. Elsősorban arra voltam kíváncsi, hogy az ismeretlen tervért pattogó alak mit fog mondani. Kétségtelen volt, hogy Taidana nemigen fog tudni semmi értékelhetőt hozzátenni, hiába volt több a személyiségében, mint az elsőre látszott volna, a stratégia és a taktika világa nem illett hozzá. Nekem pedig nem volt szándékomban segíteni a csapatot, legalábbis egyelőre. Túl sok erőfeszítést igényelt egy használható terv kialakítása, ezért cserében pedig nem kaptam semmit. Különben is szívesen néztem volna végig, ahogy vesztükbe rohannak :] Így csupán az árral sodródtam és figyeltem.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Taidana Kedd Május 28 2013, 18:24

Oh… Hogy? Hogyne! – Annyi még leesett, hogy itt valami baromi nagy kavarc volt, de talán le kellett volna akadnom a vízipipámról ahhoz, hogy igazán aktív tagja lehessek a társalgásnak. Meg a társaságnak. Meg úgy an bloc mindennek, ami itt zajlott. Segítségkérően pislantottam Susayára, de ő olyan szinten el volt foglalva a körülöttünk zajló események követésével, hogy nem tudott besegíteni nekem. Vagy ha tudott volna, akkor sem akart. Hát, ez szívás.
Jah, Peter nélkül én sem maradok… – állítottam, mert ennyi még eljutott hozzám, bár azért vetettem egy óvatos pillantást Tachira. Vágod, azért mégsem kéne beégetnem magam előtte. Igazság szerint jobban húztam felé, mint Peter felé. Nem mondom, gázosak voltak a kapcsolataim, mert mind a kettejükkel egy küzdelemben ismerkedtem igazán össze… lehet, hogy meg kéne tanulnom normálisan is ismerkedni. Mondjuk csajokkal is – jutott eszembe, hiszen Lottival is volt egy kis tapicskolós harcunk, és Hinarival való ismertségemet is a kill alapozta meg. Olyan furák errefelé az emberek, hogy így ismerkednek, nem?
Nekem van javaslatom… már ha maradunk – lestem Peterre. – Szóval nézzük meg magunknak ezt az erődítményt, nem? – Annyira tök triviális volt ez az infó, nem is értettem, miért ülünk itt mindannyian tök kussban, ahelyett, hogy máris harci indulókat énekelve kapásból útra kelnénk.
Susaya is tök benne van, igaz? Királyságosan felderítheti nekünk a helyet, tiszta ügyes aranymajom! – próbáltam büszkélkedni kicsit vele, de aztán annyira nem volt laza a társaság, hogy vevő legyen az ilyen frankó megjegyzésekre. Szóval inkább befogtam, és rákoncentráltam megint a vízipipámra, hogy kiélvezzem, hátha néhány pillanat múlva le kell majd lépnünk.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Lotti Pént. Jún. 07 2013, 14:43

[Nem tudom ki mennyit vont le a postomból, de én már az épületen kívül vagyok. Nem jött utánam senki, hogy visszarángasson, jellemet pedig nem fogok erőszakolni, so ha van harag van, ha nincs, akkor nincs, de nekem itt a vége a küldinek!]

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Lizbet Csüt. Jún. 13 2013, 19:45

Jól láthatóan nem hatotta meg Baloront a szavaid Peter, Lotti-t nem állította meg, nem is állt szándékában.
- Hehehe, had menjen csak, ha nem elég erős ide, még jobb is… vagy szeretnéd, hogy meghaljon? – kérdezi valamiért vigyorogva. Azért zavarja a dolog és talán így próbálja leplezni? Nos, annyi biztos, hogy nem nagyon tud „normálisan” társalogni, magyarázni meg még kevésbé.  
- Akkor csak ketten maradnak…. ők kapják a sok zsozsót, ti meg kimaradtok, mert gazdag vagyok ám. – büszkélkedik ezerrel a férfi, mire társa csak pislog nagyokat, nem szólal meg. Baloron ez után legörgeti a menüjét, hogy megmutassa, mennyi  vagyonnal is rendelkezik. Nem csalás, nem ámítás, az összeg hat darab számjegyből áll, ennyivel még nem is találkozattok. (102356 arany egészen pontosan) Sainglan csak a fejét fogja, hogy mit csinál ő, akit korábban mesternek szólított. Talán emiatt van neki az a nagy szája? Ki tudja? A tervét mindenesetre közli veletek, már ha azt tervnek lehet egyáltalán nevezni.  Mindegyikőtök lereagálja a dolgot, de csak a dicsérő szavakra reagál, a többit még csak figyelembe sem veszi, nem érdekli őt.
- Rendben, akkor ti, kik eljöttetek, maradtatok, döntsetek, hogy velem tartotok vagy sem… jah és ugye sok pénzem van? – egy utolsó próbálkozás, majd feláll a székéről és nyújtózkodik egyet, majd várja miként döntöttetek.

Sorrend: Nincs
Határidő: nincs
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Lizbet Vas. Jún. 30 2013, 10:55

A küldetést lezárom.

Tachibana Makoto, Saru Taidana, Peter Worker 20 exp 30 arany
Thunder 15 exp 25 arany
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Megtorlás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Megtorlás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.