Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

3 posters

Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Aug. 10 2012, 01:03

Shadow, Ishiro! – kiabáltam a két megnevezett ismerős után. Biztos voltam benne, hogy ők azok, mert nem éltem volna túl, ha két közös kaland után még mindig bizonytalan vagyok a kilétüket illetően. Nem tévedhettem!
A Kezdetek Erdején túl jártunk már, a Nagy Síkságon innen, és a közöttünk lévő nagy távolság ellenére reménykedtem abban, hogy legalább a démonpárduc meghall engem.
Az eddig róluk szerzett információk alapján legjobbnak láttam, ha a pet neve kerül előbbre. Komoly célom volt velük, és biztos voltam benne, hogy ha Ishiro nem is szívesen adja a fejét ilyesmikre, így talán szerzek annyi becsületet familiárisánál, hogy végül sikerül véghezvinnem a tervemet.

Keresve se találhattam volna jobbat náluk. Őszintén érdekeltek a skilljeik, velem kompatibilisnek találtam Ishiro jellemét – bár úgy gondoltam, hogy a legtöbb ember ugyan így van vele –, és nem utolsó sorban sokra becsültem őket.
Örülök nektek! – siettem utánuk, majd közelebb érve a jobbomat ajánlottam Ishironak. Egy ideig feszengtem, nem jutott eszembe, milyen módon is illene kezdenem, majd úgy döntöttem, hogy a fiú elég jól fogja tudni kezelni, bármit is produkálok nekik.
Biztos ismeritek az oldal Küzdőtér funkcióját. Ki lehet próbálni a városi arénában is, mindig járnak arra random idegen karakterek, de én szeretnék egy ismerőssel gyakorolni inkább. – Lehívtam a menümet közben, keresgettem a lehetőségeket. A yagannak hála nem kellett ezért levennem a tekintetem Ishiroról, sőt néha Shadowra lestem. – A biztonságos területeken kívül bármikor lehet Küzdőteret alakítani… – daráltam. Meglett a keresett funkció, kihívást küldtem Ishironak. – Csak ezt el kell fogadni. – mondtam.
Nem szeretnék komoly, vérre menő küzdelmet. Gyakorlásra vágyok, egy élvezetes játékra. Mit szólsz, benne lennél? – néztem rá. Kicsit talán túl sok volt egyszerre, de izgatottságot éreztem, és az erre motivált. Valamiért úgy éreztem: nem lesz itt gond.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Jakushi Ishiro Szomb. Aug. 11 2012, 15:22

Ezen nap reggelén hagytuk el a Kezdetek Erdejét. Pár napja nem nagyon történik semmi érdekes a játékban. Mostanában semmi kaland, a szokásos mobok folyamatos csépelése. Nem túl izgalmas. De így legalább egy kicsit jobban kiismerhettük egymást a társammal. Shadow közel sem olyan beszédes fajta, mint én magam, viszont ha csak ketten vagyunk akkor szeret magáról beszélni. Bár nem mond sok új dolgot, hisz születése óta vele vagyok, de annak kimondottan örülök, hogy kicsit megnyílik nekem.
Egy teljesen kihalt mező középen baktatunk, semmiségekről fecsegek, amikor hirtelen a démonpárduc megtorpan. Elhallgatok és kérdőn nézek rá.
-Az íjász.
Morogja szokatlanul mély hangon. Megfordulok, és valóban. Nem is olyan régi ismerősünk közelít felénk. Mosolyogva várom be.
-Ran! Én is! Reméltem, hogy hamarosan újból összefutunk.
Hangom bizalmaskodásról árulkodik. Örömmel fogadom el a jobbját. Határozottan, ámbár nem túl erősen szorítom meg. Feszengését érdeklődve figyelem. Látom rajta, hogy valamit épp emésztget a fejében. Nem is kicsit kelti fel a kíváncsiságomat. Már majdnem rákérdezek, de végül kinyögi amit szeretne.
-Iiiigen.
Helyeselek a felhozott funkció létezésére. Természetesen, mint a legtöbb MMO játékban, itt is meg lehet küzdeni a többi játékos karakterrel. Nem mondhatom, hogy kihasználtam volna eddig ezt a funkciót. Nem is nagyon gondolkodtam el rajta eddig. Ennek ellenére Ran most felkeltette az érdeklődésemet iránta. Figyelem, ahogy lehívja a menüjét. Ismét csak elkápráztat az, ahogy kiterjeszti a látását. Érdekes képesség. Egyszer szívesen kipróbálnám, de a játék sajnos nem teszi lehetővé a számunkra.
Ahelyett hogy válaszolnék, egy félmosollyal az arcomon rányomok az elfogadást jelző ikonra.
-A gyakorlás nekem sem fog ártani. Manapság nem voltam túl produktív.
Jelentem ki és elkezdek hátrálni. Érzem, ahogy Shadowban egyre nő a feszültség. Enyhén felborzolja fekete szőrét. Mellettem lépked. Néhány méterre eltávolodunk Ranmarutól. Amint a tegezre illeszti az első nyílvesszőt én füttyentek egyet. Ez a közös jelünk, ha Shadow megérett a támadásra. A démonpárduc megfeszíti az izmait és eliramodik ellenfelünk felé. Én készen állok arra, hogy kitérjek egy esetlegesen felém száguldó nyílvessző elől.
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Aug. 11 2012, 17:08

Mosolyogva hallgatom Ishirot, hogy lássa: örülök a válaszának. Így is kell beszélni, erről van szó!
Nem csak ő hátrál, mint távolsági harcos, én is megteszek egynéhány lépést visszafelé, hogy addig is, amíg Shadow felém fog közelíteni, még legyen esélyem néhány nyilat megereszteni. Időközben próbálgattam összekapargatni, hogy mit tudok a srácról. Az első, ami eszembe jut, az könnyű természete, de ez jelen pillanatban nem olyan fontos. Nem mintha nem nyomna sokat a latba, hiszen remélem, hogy ez is csak segíteni fog abban, hogy a harcunk ne váljon tényleg véres küzdelemmé, és nem örültem volna ezért is neki annyira, de egyébként nem nagyon tudtam elképzelni, hogyan is tudná ezt felhasználni velem szemben.
Másrészt amit már láttam tőle Kereskedős kalandunkban, és később talán még mesélt is róla, az a képesség, hogy bestiája átveszi más állati mob felett az irányítást. Vagy valami hasonló. Nem, most ez is olyan képesség, aminek nem veszi sok hasznát.
Egyre magabiztosabb voltam, így hát határozottan fordultam meg, amikor elértem a helyemet. Elfogadta a küzdőteres kihívásomat, így az időközben megalakult körülöttünk, látható volt, hogy kik a küzdő felek, mi egymás életpontjaival is tisztában lehettünk. Számokat nem láttam, így azzal nem voltam kisegítve, de így legalább tudtam, hogy egyikünk se indul hátránnyal.
Mire Ishiro találékony füttye felhangzott, az én kezemben már ott termett az íj, a húr megfeszült, nyíl feküdt rajta – jól időzített a srác. A fejemben kattant valami, én pedig hirtelen a pontjaink különbsége alapján kezdtem mozogni. Egyébként sem tartottam magam lassú gondolkodásúnak, de most mintha körülöttem, ha csak egy leheletnyivel is – vagy talán még többel –, de gyorsabb lett volna a világ. Ennyi kellett is, hiszen a nyilaimnak időre volt szükségük, míg becsapódnak, Ishiro pedig mozdult is. Nem egy, hanem egymás után annyi nyílvesszőt indítok útjára, amennyit csak tudok, mire a démonpárduc közöttünk jár. //Izé, ha próbálok számosítani, akkor mondjuk a démonpárduc két ugrással/lépéssel át is hidalja a közöttünk lévő távolságot.(?) Ran elvileg négyszer gyorsabban mozog Ishironál, az most akkor négy nyílvesszőt jelentsen egy ugrás/lépés alatt? És abból ugye nem is talál be mind. :S Na, ezekért a kérdésekért (és még azokért, amiket a karim feltesz) is mondtam, hogy ez ilyen gyakorlós harc legyen. xD//
Harcoltál már korábban? Elpusztulhat Küzdőtéren Shadow, mennyire kíméljem őt? – futott ki a számon a kérdés, amikor láttam, hogy közeledik a démonpárduc. Le akartam vadászni, már emeltem is volna rá az íjat, hiszen nélküle Ishiro már nem lehet túl nagy kihívás, de aztán eszembe jutott, hogy talán akkor a rendes játékból is törlöm őt, azt pedig semmiképpen nem akartam, így visszaemeltem volna Ishirora, hogy masszív állásomból addig lőjem őt, amíg csak lehet… //Utánaolvastam, és a páncél tényleg olyan, hogy csak az első csapásba számít bele, aztán ha átütötték, akkor onnantól nem véd. :/ //

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Jakushi Ishiro Hétf. Aug. 13 2012, 22:58

Okos, Ranamru is távolodik. Mi, mint a tipikus távolsági harcos karakterek a legnagyobb távolságra törekszünk. Persze, nekem ott van Shadow, aki könnyedén áthidalhatja ezt. Így csak Ő kerülhet most szorult helyzetbe, persze ha eltekintünk a nyilaitól. Azoktól az átkozott, fürge kezei által felém küldött Istencsapásaitól.
Ran keze iszonyú gyors. Ha nem tudnám, hogy mit művel akkor fogalmam sem lenne, hogy mi sebzett meg az imént. Csupán annyit érzek, hogy valami belém csapódik. Hátra tántorodok a hirtelen ütéstől, egy újabb nyílvessző suhan el mellettem. A tolla éppen hogy érte a bal fülemet. Halkan szitkozódva ugrok félre. Úgy látom, hogy ebben a küzdelemben nem ülhetek a kis fenekemen.
Össze vissza ugrálok, hogy elkerüljem a nyilak záporát, közben figyelem, ahogy Shadow egyre közelebb jut Ranmaruhoz. Összeráncolt homlokkal próbálok kieszelni valami helyzethez illő taktikát. Nem tudom, hogy mi foghatna ki az íjász mesteri szemein. A lábaim egy pillanatra cserben hagynak, pont ahogy a reflexem is. Újból belecsapódik egy nyílvessző a mellkasomba. De most valahogy sokkal élettel telibb, erősebbnek érzem az energiáit. Majdnem térdre rogyok, azonban tudom, hogy meg kell őriznem a lélekjelenlétemet. Nem vérre megy a dolog, de akkor is, adjunk csak bele mindent. A srác kérdésére csak egy félreugrás közepén tudok válaszolni, zihálásomból hallatszik, hogy nem éppen a legjobb az állóképességem.
-Nem, még nem harcoltam vele. Viszont a leírás... azt mondta, hogy ilyen harcban nem lehet végezni vele.
Jelentem ki és szememben eltökéltség csillan meg. Hirtelen megtorpanok és felveszem azt a tipikus "ki ha én nem" arckifejezésemet. Koncentrálok, majd használom különleges képességemet. Shadow már néhány szívdobbanásnyira van Rantól, amikor egyszeriben három lesz belőle. A démonpárducok körbeveszik a srácot, semmi különbség nincs közöttük. Mindegyik egyszerre próbál meg rávetődni.

20 - ( 3 + 5 ) = 17 Hp-m maradt Very Happy /az elsőből levontam a pácélt/
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Aug. 14 2012, 00:38

// Négy nyílvessző biztosan elhasználva. //

És szeretnéd, hogy kipróbáljuk? – költözik gonoszkás vigyor az arcomra. Nyeregben érzem magam, mert láthatóan több pontom van gyorsaságon, mint Ishironak, ráadásul a yagan miatt gond nélkül szemmel tartom egyszerre mindkettőjüket.
Nem rémlett, milyen mennyiségű életpontja van Ishironak, de idomárként gondolom, hogy hozzám hasonlóan gondolkozhatott, és mint jó távolsági harcos, főként nem arra pakolt. Ami ebben kicsit megingatott: mintha rémlett volna olyasmi, hogy a bestiája életereje az övétől származik. Márpedig Shadow keményen közelharci lény. Nem is tudom – Gondolataim nagyjából idáig folytak nyugodt medrükben, ugyanis Ishiro olyan képességet aktivált, amire illett volna emlékeznem: Shadow megsokszorozódott, és mire a felismerésben idáig jutottam, már mind számára elérhető közelségben voltam. Kénytelen voltam gyorsan taktikát váltani, és minél gyorsabban hátrálni. Szegényes mozgásterem volt a három lény miatt, így hiába a fölényes gyorsaságom, nem tudtam mind a hármuk elől kitérni, és jól beosztott ritmussal ketten is meg tudtak sebezni.
Itt már gyanút fogtam, de aztán amikor hátrálás közben egy harmadik találat is ért, amelyik nem mozgatta meg az életerőmet, már biztos voltam benne: Nem mindegyik Shadow sebez! – kiáltottam fölényesen. Ishiro jól átvert, egészen eddig nem voltam tisztában azzal, hogy a technikája így működik. Reménykedtem, hogy ez nem csak valami bug, hanem a valóság. Már amennyire SAO-t valóságnak lehet tekinteni.
Így sem maradt sok okom örvendezésre, ugyanis a páncélom már az első csapást sem védte ki teljesen, tizenhat életerőpontom maradt. Ez vészesen csökken, ráadásul nem vagyok tisztában Ishiro kitartásával sem, így egy új technikát próbálok ki: nem próbálok tovább hátrálni Shadowok elől, még akkor sem, ha közel érnek hozzám. A gyorsaságomat nem a támadásaik kivédésére használnám, hanem arra, hogy becélozva Ishirot minél gyorsabban pontot tegyek a harc végére. És lehetőleg ne azzal, hogy elpatkolok. Addig mindenképpen ezt tenném, amíg Ishiro közel nem ér hozzám, és ezzel máris megszűnik a lehetőségem, hogy a nyilaimat használjam.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Jakushi Ishiro Szer. Aug. 15 2012, 16:43

-Hajjajj, milyen nagy lett itt valakinek a szája!
Kiáltom oda neki egy hatalmas vigyor kíséretében. Tisztában vagyok vele, hogy csak viccel. Most rajtam a sor, hogy fogvillantó, gonosz kis mosollyal ajándékozzam meg.
-Akkor, mi lesz? Hadd lássam, mire mész többünk ellen?
Ekkor támadják meg a démonpárducok. Kihasználva a pillanatnyi zavarát, közelebb ólálkodok hozzá. Nem gondolkozok kimondott taktikán, szimplán felfogom, hogy Ő egy íjász. Ha ott vagyok mellette, akkor annyi haszna lesz a nyilainak, mint ha fogpiszkálókkal szurkálna. Bár, a késemmel én is csak döfködni tudok. Vicces kis párost nyújthatnánk egy esetleges szemlélődőnek.
Barátságosan mosolygok a srácra, amikor kideríti, hogy valójában miben is áll a képességem. Jelen szintemen még csak akadálynak, vagy zavarásnak használhatók a klónok.
-Okos. Azonban, melyik lehet a valódi Shadow? Ha a párducokat támadod, akkor én lendülök be, ha engem, akkor Ők. Válassz!
Kacsintok felé egyet és előrántom a késemet. Megpörgetem és füttyentek egyet. Látom, hogy újból támadásra emeli az íját. Az egyik párduc hátrébb húzódik, úgy hogy esetleg védjen engem a testével. Ebből leszűkül ötven százalékra a találati esélye.

_________________
Élet: 4 (+2)
Fegyverkezelés: 0
Irányítás: 6 (+3)
Kitartás: 1 (+1)
Gyorsaság: 1 (+1)
Speciális képesség: 3 (+3)
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Aug. 15 2012, 18:25

// Továbbra is 4 nyíl. //

Nem igazán győzni akartam, inkább egy jót szórakozni, régen volt részem ugyanis utoljára abban, hogy ilyen jó minőségű game-ben vegyek részt. Éppen ezért csapódtam Ishirohoz, és hívtam ki. Nem is csalódtam: ez eddig remek!
Shadow és másolatai remek hangulatot adtak a harcunknak, mintha Ishiro valamilyen túlskillesedett idomár volna, aki egyszerre már nem is egy, hanem három démonpárducnak képes parancsolni. Egyre nyilvánvalóbb előnyöm volt viszont a gyorsaságom, ami láthatóan messze az övé fölött állt. Abban reménykedtem, hogy kitartásom sem fog kevesebb ideig bírni, mint amennyire szükségem van. Abban reménykedtem, hogy nem tett túl sokat az életre, és így hamarosan le fogom tudni küzdeni.
Láttam, és nem érdekelt az ugrásra kész Shadow előtte, így legalább a yagan segítségével miközben rájuk figyeltem, mégis le tudtam szűrni, hogy az előttem lévő két Shadow közül melyik az igazi, hiszen tőle két sebzést is szereztem, miközben Ishirora két újabb nyilat lőttem ki. Ennyi esélyem volt használni a távolsági fegyverem, mert mire a másodikat is előttem, ő már ott állt előttem, kezében a késével.
- Nem lesz esélyed, hogy még te is elérj – tájékoztattam, miközben hátrálásba kezdtem. Négy életem maradt az igazi Shadow csapásai után! Nagyon ütős volt a kis bestia sebzése! A második már akkor ért, amikor javában hátráltam, hogy helyhez jussak, és megint annyira távol kerüljek Ishirotól, hogy újra használhassam az íjam, és Shadow se kerüljön legalább egy körig a közelembe. Reménykedtem, hogy eddig nem csak visszafogták a sebességüket a trükk kedvéért, hogy aztán most könnyedén lemészárolhassanak. Ellenkező esetben azt hiszem, csak meg fogok tudni lépni. És nem is kérdés: amint egy környi hely lesz közöttünk, újabb sorozatot engedek Ishirora, ha rajtam múlik.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 26 2012, 00:52

A küzdőteret kérésre lezárom.

Jutalom (2-es szint, befejezetlen KT-ra): 10 exp, 10 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru Empty Re: Jakushi Ishiro és Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.