Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[5. boss]

+16
Sakamoto Rin
RenAi
Allen Dante
Kusumi Ayani
Tomoyama Tsubaki
Viola
Shiel D. Lewis
Zhel T. Everett
Taidana
Thunder
Mirika
Szophie
Peter Worker
Tatsuki Ranmaru
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
20 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 23:48

A támadások sikeresek, 64-et sebeztek.

A boss megtámadja RenAi-t, 33-at sebezve.

Boss: -248 élet, sötét narancssárga

Tatsuki Ranmaru: 36 élet
Peter Worker: 15 élet
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 17 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Zhel T. Everett Vas. Márc. 17 2013, 00:01

Hihetetlen sebeséggel pörögnek az események. Erre még Zhel sem számított.. még csak egy kicsit sem. Azzal tisztában volt, hogy kemény harc lesz, de hogy ilyen pörgős?? Minden tag teszi a dolgát. Kilenc ember küzd az ellen a nagy izé ellen, némelyik pedig már eléggé kevés hp-val rendelkezik. Különösen az idomár fiú és Ai. Nekik már csak egy ütés hiányzik. Ranmaru megint támad, négy nyílvesszőt küld a Bikaszerű valamibe és talál. Nem tehet mást, túl akarja élni, na meg az a kis buta, hírtelen haragú lányka.. nem szolgált rá a halálra. Ismételten megindul a boss felé, hogy három támadással rövidítse meg az életét, de ezzel még nincs vége
- Switch RenAi- kiáltja el magát a hallgatag fiú és már oda is siet Ai elé, hogy felfogja a nekiszánt ütést.

_________________
[5. boss] - Page 3 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Márc. 17 2013, 01:27

Belépve a boss termébe kisvártatva egy hatalmas bika jelenik meg egy jókora pöröllyel a kezében. A többiek rendre elkezdték sorra támadni őket jókora pontot lecsípve a boss páncéljából és életéből. Kota kissé talán túlzottan is hatásvadász támadását követően én is elkezdtem rohanni a szörny felé közben pedig előhúztam mindkét kardomat. Én is a levegőből akartam indítani a támadást így mikor elég közel értem kiszökkentem oldalra és az akrobatikám kihasználva felugrottam a levegőben átpördülve és előbb a jobb majd a bal kezemmel csaptam rá a bossra. Földet érve ismét elrugaszkodtam a talajtól és utolsó csapásként egy X alakú vágással kínáltam meg a túlméretezett tehenet és a testéről elrugaszkodva egy hátra szaltóval ismét landolok és párat hátraszökellve próbálok kitérni a támadása ható sugarából. Na jó, talán kicsit én is túlcifráztam.

_________________
[5. boss] - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt[5. boss] - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt[5. boss] - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Márc. 17 2013, 01:35

// Gomen', hogy nem várlak meg KA, másik csapatnál is volt egy ilyen xP //

Vettem egy mély levegőt, és egy bólintás kíséretében elfogadtam a felém nyújtott kristályt. Kételkedtem benne, hogy szükség lesz rá, csak nem leszek fenyegetve úgy, mint a legutóbb. Zerios trükkös boss volt, Baran csak szimplán nagyot zúzott... elvileg. Kis híján elröhögtem magam, amikor Kota Ren beszólására pont ugyanazt válaszolta, amit én is mondtam volna, és így talán jobb is. Nem kellett törődnöm a csipkelődésével, hülye voltam aznap, amikor belekötöttem. Mondjuk ettől még nem változott róla a véleményem, hogy lecsillapodtam és átgondoltam, mi történt akkor. Majd ma kiderül, mennyire tud nagylegény lenni.
Erősen koncentráltam, próbáltam nem kizökkenni a körülmények ellenére, pedig baromi zavaró volt Rita és Ren jelenléte is, hát még az, hogy Kota megint valami ostobaságot tervezett. Nem sok jót sejtetett a vigyora, bár végül mikor nekiállt a marháskodásnak, kiderült hogy semmi köze a cuccnak, amit babrált korábban, pedig azt hittem... Mindegy, így is erősen fészpalmos volt, amit művelt, de nem engedhettem meg magamnak, hogy odafigyeljek a jelentéktelen dolgokra. Az sokkal fontosabb volt, hogy Anat és Reginald lezúzta a boss teljes páncélzatát, szóval az idomár talán nem beszélt hülyeséget, amikor azt állította, táposcsibe a petje Rolling Eyes Szép tempóban csökkent a bika élete, de nem hagyott nyugodni, hogy a tank csíkja is egyre tempósabban fogyott.
- Ayani, készülj switchre... - ejtettem ki végül a szavakat, melyeket eredetileg nem akartam, azonban éppen elég félsz volt bennem ahhoz, hogy óvatosra vegyem a figurát és kiosszak egy ilyen utasítást. Még ennek a Lewisnak az életét sem kívántam megkockáztatni, és ahhoz a véleményemhez is tartottam magamat, hogy minél gyorsabban le kell zúznunk. Azzal pedig tisztában voltam, hogy a sebzésem értéke elenyésző mondjuk Anatéhoz képest, így kérdés sem lehetett, hogy mit fogok tenni, és én is tudtam az első pillanattól kezdve. Nem tökölhettünk. Előtte azonban még volt egy kis dolgom, így íjamat a plafon felé irányítottam, és ahogy felajzottam a fegyvert, nyilam fehéres izzásba jött. Aki látott már harcolni, az tudhatta, hogy ez nem a szokásos lövésem lesz, de még nem is a jól ismert képességemé.
- Na ezt skubizzátok, pajtikáim Twisted Evil - vigyorodtam el félhangosan magam elé motyogva, és lőttem. A nyíl meredek ívben elindult felfelé, ám mikor visszahullott volna, hirtelen tizenkét felé vált és rajtam kívül mindenkibe beletalált egy-egy fénysugár. Képességem kemény munkával továbbfejlesztett változata csak az első volt a meglepetéseim tárházában.
- Yosshi, SWITCH Ren! - kiáltottam el magam. És hogy miért pont ő, mikor valószínűleg Kota és Anat is többet sebezne? Csak mert... Hogy ne mondhassa, mennyire önző, kapzsi és mittomén milyen vagyok még. Hogy lássa, engem baromira nem érdekel ilyenkor, hogy iszonyatosan összekaptunk pár napja és a csapat érdekét tartom szem előtt, nem pedig holmi ritka itemekre vadászok. Röhej... Remélem tényleg brutál sebzése van a madarának és nem Anat vitte le annak a páncélnak a nagyját.



// Támadásomat átadtam Rennek.
Képességem aktiválása miatt rajtam kívül mindenki +6 sebzést kap a következő egy támadásához, illetve Ayani, Rin és Kota kettőhöz. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 17 2013, 02:36

//Esélyegyenlőségi okok miatt bebiggyesztem én is most gyorsan a postom.A B csapat is csinált ilyet. Én mindkét csapatban benne vagyok, még a végén megvádolnak xD //

A történések jobban alakulnak, mint azt vártam. Anat és Regi támadása után már az élete is megfogyatkozik egy kicsit. Ez még csak két ember, rajtunk kívül pedig van még egy pár. Már az elején megbeszéltük, hogy nem az itemre fogunk hajtani. Ezért is mi végeztük az első csapást, remélve, hogy nem lesz több körös. Ezt az undormányt nem tévesztem szem elől… pedig elég ronda, de nekem kell irányítanom a pajtit. Mirika szavaira, mint a többiek én is felfigyelek, majd kilő valamit, amit eltalál mindenkit… köztük Reginaldot is. Lövésem sincs, hogy ez mi, de ártani nem árt, talán valami vicc.. áhh.. ez a Voice már csak ilyen. Ezután jön csak az igazi meglepetés… Az elkényeztetett, én vagyok a világközepe lányka switch-cselt.. méghozzá Regi és az én párosomra. Meglepett a dolog… csak belátja végre, hogy erősebb vagyok, mint gondolta…. hahaaa… bizony ááááám.
- Regi zúzd le!- ez a második utasításom ezen a harcon, remélem nem lesz több és valaki elintézi minél előbb a Bikucit. A főnixem lángra kap,megindul, és ezúttal csőrével támad.. kétszer is. Csak legyen már végre vége…


2 támadás: Első 36 sebzés, második: 30

kis segítség:


_________________
[5. boss] - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 17 2013, 22:05

Rita Hanami 60-at sebzett a bossra.

A boss 15-öt üt Shiel D. Lewisra.

Boss: -184 élet sárga

Fuun Kotarou: 30 élet, 16 páncél
Rita Hanami: 40 élet, 12 páncél
Mirika: 65 élet, 16 páncél
Kazuma: 65 élet, 9 páncél
Anatole Saito: 70 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Sakamoto Rin: 35 élet, 11 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Ryuninji Ren: 70 élet, 16 páncél
Shiel D. Lewis: 87 élet

---------------

Reginald 66-ot sebzett a bossra.

A boss 20-at sebzett Shiel D. Lewisra.

Boss: -250 élet piros

Fuun Kotarou: 30 élet, 16 páncél
Rita Hanami: 40 élet, 12 páncél
Mirika: 65 élet, 16 páncél
Kazuma: 65 élet, 9 páncél
Anatole Saito: 70 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Sakamoto Rin: 35 élet, 11 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Ryuninji Ren: 70 élet, 16 páncél
Shiel D. Lewis: 67 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 17 2013, 22:06

Elnézést, félrenéztem. Tehát Thunder elhasználta az anti-boss kristályt, támadt és switchelt Zhellel.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 17 2013, 22:11

Zhel T. Everett kettőt támadt (1 pihi) 32-őt sebezve.

A switch sikeres.

A boss 33-at sebez Zhel T. Everettre.

Boss: -280 élet, vörös

Tatsuki Ranmaru: 36 élet
Peter Worker: 15 élet
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 44 élet
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 17 élet

-------------------

Thunder elhasználta az anti-boss kristályt.

Thunder megtámadta a bosst, összesen kétszer, 34-et sebezve.

A boss összeesett.

Záró poszt hamarosan várható.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 17 2013, 22:15

Megállapodás alapján az első csapatnak minden megtörtént (az elhasznált tárgyakat nem kapjátok vissza) azonban egyszer csak eltűnik a boss, megjelentek a második csapat között és látjátok, ahogy Thunder kivégzi a bosst. A két topicot egybe olvasztottam.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 17 2013, 22:43-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 17 2013, 22:41

Jutalmak: az egyes és a kettes csapat mindegyik tagja kap egy-egy szabadon elosztható pontot, emellett minden résztvevő 10 expet kap (Ranmaru képesség +28).

Thunder jutalma: Baran *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+12 erő *-4 kitartás/-4 fegyverkezelés/-4 gyorsaság*)
"A fegyver körül egy halvány düh aura van, így enyhén füstölög a fegyver."

Gratulálok!
(Többet nem lesz két csapat.)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 3 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.