Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vio vs Saru

3 posters

Go down

Vio vs Saru Empty Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 18:47

Valaki nagydarabot kerestem. Keménylegényt, tudod, olyat, akiről egyszerűen süt, hogy pofátlanul rohadt sokat költ önnön páncélosítására. Hogy olyan arccal járkál, hogy neki aztán tengernyi az élete, és nincs is szüksége többre. Ilyen legyőzhetetlen típust, vágod.
Megismerem én ezer közül is az ilyen típust, mert akik hasonlóak egymáshoz, azok megismerik egymást. Nekem is tengernyi életem van, nem kell féltenem a bőröm, bármilyen helyzetet bárhogyan is túlélek. Még fegyvertelenül is. Avagy Susaya nélkül. Bárhogy, haver!
Kiszúrtam egy srácot. Csak úgy üvöltött róla, hogy bárki behúzhat neki, meg se kottyan a fejének. Odasomfordáltam hozzá, kezem a zsebemben, elé álltam, ráemeltem a tekintetem. Ő megállt, én meg fixíroztam. Ő is fixírozni kezdett. Itt kezdett gyanús lenni a szituáció, aztán amikor megnyalta a száját, elmosolyodott, és fejével egy közeli bár felé bökött, rájöttem, hogy forró a lábam alatt a talaj. Olyan gyorsan még sehonnan sem léceltem le, bakker. Kikezdtem egy buzival! Yay!
Másodikra ügyesebb voltam, nem volt langyi az illető, de itt is benéztem. Egyáltalán nem volt sok életpontja. Legalábbis az elmondása szerint. Én meg nem firtattam, nem fogok én harcot kieszközölni senkiből… egy óra és hat ember múlva már egészen máshogy gondolkodtam! Lényegében véve bárkivel leálltam volna már küzdeni, lassan Susaya felbukkanását is egy jobbegyenessel nyugtáztam volna, ha rajtam múlik. De nem rajtam múlt, mivel a kis öntöttarany pet nem került elő. Szomorúságomban kétségbeesetten kezdtem belekötni minden szembejövőbe. Ismeretlenbe, ismerősbe, fél-idegenbe és fél-ismerősbe, akár van különbség a két fogalom között, akár nincs. Engem már nem érdekelt semmi, csak küzdeni akartam.
Hé te ott, pupák! – böktem rá végül tök random egy arcra, de még csak nem is foglalkozott velem. – Hát nincs senki, aki kikezdene királyságosságommal?! – fagadtam ki az ég felé, teátrális jelenetben adva elő minden világfájdalmam.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Vas. Feb. 24 2013, 17:51

- Asszongya, hogy... Kenyér, uborka, husi, paradicsom és víz... Minden megvan. - mondom a vele szemben álló gépi karakternek, aki bólintva jelzi, hogy elfogadja a vételt és meg is jelenik előttem egy kis fizetős ablak, amiben fel vannak tüntetve a tételek és persze az ár is. Rányomok a <fizetés> gombra, amivel el is vesztem pár aranyamat, de semmi gond: az uram pénzes, megtehetem. És még örülhet is, mert most kivételesen nem néztem be egyetlen butkiba sem, szóval nem csappan meg a hitelkártyája, amit egyébként nagyon szívesen szoktam használni erre-arra. Muszáj megértenie, hogy mindezt csakis miatta teszem! Hogy jobban tetszhessek neki!
Kinézek az ablakon, s arra leszek figyelmes, hogy az ablak előtt egy rég nem látott alak sétál el, még pedig Anat régi üzlettársa, vagy partnere, nem tudom, nem sokat beszéltünk róla. Saru Taidana, ha jól emlékszem, akinek mindig egy majom ücsörög hol a vállán, hol a fején, mikor milyen kedve van. Állatidomár, mint Ren vagy az a sárkányos fiú, akivel régebben egyszer megküzdöttem, mert belém harapott a kis döge. Talán többel eddig nem is találkoztam.
Gyorsan bezárom a menümet és az ajtóhoz sietek. Szememmel követem a férfit, aki a több alakba is beleköt, mutogat rájuk, megszólítja őket, siránkozik. Mi üthetett belé?
Az ajtón kilépve meg is hallom, világfájdalmát, ami annyi, hogy küzdeni akar valakivel. Nekem ez jön le szavaiból. Erhm, rajtam ne múljon, én aztán ki állok ellene, úgy is érdekelt, hogy Anat mit látott ebben az idomárban: mi olyan különleges benne? Erős, vagy cseles? Jó üzletember, vagy vannak elképzelései a jövőről?
- Saru Taidana. - szólítom meg a srácot, remélve, hogy rám fog figyelni. Szememet körbejáratom rajta, s csak ekkor veszem észre, hogy az örökös kiegészítője, még pedig a majma nincs vele. Gyorsan körbenézek, de láthatáron belül nincs az állat. És mégis harcolni akarna? A pet nélkül?
- Én talán segíthetek neked a problémádban... - szólalok meg ismét, majd várom, hogy mit reagál.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Vas. Feb. 24 2013, 22:38

Hö! – pördülök meg a sarkamon, ahogy a nevemet hallom. Mégis ki a fene ismerőst sodorhatott erre az élet, hogy engem csak úgy megszólítson?! – Höhö – ragadok meg a korábbi értelmi szintemen, miközben szememmel szépen végignyalom a lányt a nagylábujjától egészen az arcáig, ahol is leesik, hogy bakker, jah, ezt a csajt én tényleg ismerem. A kérdés: honnan is?
Szevasz, mizu, cső, mi a pálya? – sorolom fel az összes köszönési formát, ami hirtelen csak az eszembe jut miközben néhány bizonytalan lépéssel és gyanús tekintettel őt méregetve közelebb sasszézok, mert addig is legalább tudom pörgetni rajta az agyam, hogy honnan a francból is ismerem én ezt a csajt. Aztán csak leesik: bakker, ez az Anat csaja!
Hö, szia! Öhm… shopping? – Kicsit keresnem kell a szavakat, mert nem egészen számítottam arra, hogy éppen vele sikerül összefutnom. A nyílt utcán. Ahogy éppen KT-társ után kutatok. Susaya nélkül. Véresen gáz!
Azon gondolkodtam, felvetek valami átlagos közhelyet, mondjuk beszélgetést a felhőkről, vagy a madarak csicsergéséről, fogalmam sincs, hogy egy hozzá hasonló csaj milyen témákra bukik, de aztán megragadott a tekintete. Az arca. Úgy un bloc a kiállása, érted! És a kezem automatikusan vándorolt is a ritka botomra. Mármint az idomárbotomra. Érted!
Egy lépéssel hátrébb léptem, enyhe orr-riszálás, mintha büdöset éreznék, és közben továbbra is gyanúsan méregetem a csajt. – Valami bajod van? Mármint nincs, ugye? Úgy értem: minden OK? – küszködök, pedig a beszélőkém nem szokott cserbenhagyni, de ezúttal nem érzem, hogy túl sok jóra számíthatok tőle.
Vagy hogy érted ezt a segítős dolgot...? – Bizalmatlan méregetésemet csak annyira szakítom meg, hogy a közeli pálya felé lessek: hátha el tudok spurizni, mondván, hogy jéé, ott lenne egy kihívó…
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Hétf. Feb. 25 2013, 21:02

Zavartank tűnik, össze-vissza hadovál. Kellemetlen pillantásaiból szemezgetve arra gyanakszom, hogy nem ismer fel, ami nem csoda, lévén, hogy összesen egyszer találkoztunk és akkor is csak egy nagyon rövid alkalomra, amikor beugrottam a kis csevejükbe a drágámmal. Én mégis emlékszem rá, ehh ezek a férfiak tényleg mind ilyenek? Legalább a melleimről, vagy az alakomról emlékezhetne rám. És talán nem is vagyok távol az igazságtól, mert stírölésével utalgat arra, hogy a testem felől akar beazonosítani.
És talán sikerül is neki, mert újra köszön. Na most már tényleg tudnia kell, hogy ki vagyok, még ha nem is mondja, még ha nem is kérdez rá. Vagy csak azt se tudja mi van és éppen egy tíz percében kaptam el.
- Ehm, igen. Vettem egy-két dolgot. - kezdek bele a válaszomba - Finom vacsorát tervezek, köztük sültet, zöldségsalit, valami köretet meg ha lesz kedvem össze ütök egy kis... - Itt azonban elnyelem a mondat végét, mert rájövök, hogy valószínűleg csak feleslegesen csacsogok ennek a szerencsétlennek. Untatom azzal, hogy mi fog ma az asztalra kerülni, holott lehet nincs is párja, aki ugyan ezt neki is megtenné.
- Ha van kedved ugorj majd be. Anat biztos örülne neked. - mondom kedvesen, még egy kis mosolyt is csatolok az invitálásomhoz, arra pedig nem merek gondolni, hogy a kedvesem és ez az állatidomár vajon milyen kapcsolatban vannak azóta, hogy nemrég elváltak útjaink, ugyan is Anattal nem beszéltem Saruról azóta sem. Maximum egy megemlítés erejéig.
- Hmm, velem minden rendben. - felelem újabb zavarodott kérdésére. Mi ütött ebbe a srácba, legutóbb nem volt ennyire szétcsúszva... Biztos vagyok én egyáltalán a dolgomban? Igen. Hajt a kíváncsiság.
- Hát úgy értem, hogy én szívesen kikezdek a királyságoddal..! - közlöm, még mindig pozitív kedélyállapotban, s ezzel a válaszommal remélem le is tudtuk a további értetlen kérdéseket. Most már azért csak vágja a lelkem, hogy mit akarok tőle! Kihívni, természetesen, ha már így felajánlotta magát. Ő még úgy sem találkozott az én képességeimmel. Azért az is érdekel, hogy ő mivel bír...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 02 2013, 01:07

Tök bájosan elcseveg velem! Láthatóan nem zavarja különösebben a kirohanásom, tisztára úgy tűnik, mintha felhúzott búgócsiga lennék egy totális érdektelenséggel figyelő macskosz mellett. Ez gáz, határozottan gáz, sose akartam búgócsiga lenni senki mellett!
Hö! – OK, igen, véresen gáz, hogy már megint csak ennyivel tudom lereagálni, amit mondd. Hogy kiállna velem. Velem! Szóhoz alig jutok, csak hápogok itt neki, mint a partra vetett hal. Kb úgy festek, mint akinél loopolást állítottak be a -ket illetően, aztán egy némítást is rányomtak volna. Tátogok, hal vagyok, tátogok, hal vagyok! – Kb ezt üzenhetem a környezetemnek. Ez már a mélyszégyen!
Bi-biztos vagy benne? – Ha tényleg most fog kialakulni nálam az, hogy csajokkal szemben dadogok, én kupán verem magam, és innentől kezdve recskázás helyett módszeresen fejelgetem majd az asztalom mondjuk, és ismételgetem: nem dadogok, ha csaj áll előttem. Nem! Nem! Nem!
Úgy értem: hátha megsérülsz. Erős ellenfél vagyok ám… még Susaya nélkül is! – Ez a legelső alkalom, hogy úgy ejtem ki a nevét, hogy nem keskenyedik el a hangom. Határozottan fejlődőképes vagyok ez ügyben, azt hiszem.
Hátam mögött a küzdőtérre bökök.
Ha nem csak az arcod nagy, akkor felőlem kezdhetjük is ám! – Hopp, azt hiszem, annyira belejöttem a pofázásba, hogy kicsit elfutott velem a dumálókám. Visszaszívni már mégsem tudom, szóval marad a lehetőség, hogy esetleg nem veszi teljesen rossz néven a beszólásomat. Mert kicsit rossz néven veheti, csessze csak fel rajta az agyát, aztán legyen egy totál izgi kis meccsünk, azt nem bánnám. Viszont kérek minden majomszabásút ott fenn az égben, hogy ne sértődjön meg rám. Arra nem lenne szükségem.
Bo-bocsi, úgy értem… hogy… szóval… na! – Dadogásom átveszi felettem az uralmat, én meg utálom magam érte. A Taidana-pokol aktív, én meg pörkölődöm benne, az arcom máris rákvörös. Asszem.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 02 2013, 15:37

Mi a fene? Most akkor vagy ignorálta, hogy meghívtam magunkhoz, vagy hozzám vágott egy egyszerű "Hő!"-t válaszul? nagyon nem leszünk így jóban... Én itt kedveskedek, ő meg a normális választ sem tud kicsikarni magából. Hogy lehet valaki ilyen bunkó? Sok modortalan emberrel találkoztam már, de Saru Taidana kezd lassan föléjük magasodni, hogy a legnagyobb legyen mind közül. Ez lenne a célja? Vagy úgy döntött velem bunkózni fog mert én "csak" Anat párja vagyok, nem pedig ő maga? Pff...
- Biztos vagyok benne! - vágom rá ingerülten újabb kérdésére, amit mintha már feltett volna nekem, de lehet csak az én memóriám rossz. Elégedetlen képet vágok, amit a srác az értetlenségének köszönhet. Valóban nem erre az emberre emlékeztem, de akkor mégis ki lehetett az a határozott, vitaképes alak, akivel én meg Anat anno tárgyaltunk?
Mégis ő az. Mikor majmot emlegetni kezdi, újra megbizonyosodom benne.
- ...Nélkül is? Talán elveszett? - kérdezem feszülten. Nem biztos, hogy az állata nélkül is kiállok ellene, mert úgy nem az a hú de erős... Úgy értem az állatidomároknak a petjükben van az erejük, szóval mit tudna csinálni csak saját magában? :/ A Peter nevű idomár például semmit sem tudott tenni önerejéből, csak fellökni, meg késekkel dobálózni, ott is minden a sárkányra maradt. Saru Taidana most mégis párbajozni akart valakivel.
- Ehh..?! - reagálom felháborodva, mikor burkoltan nagyképűnek titulál engem. Hogy a fenébe meri ezt megcsinálni? Mikor voltam én vele ilyen, hogy ezt a jelzőt aggassa rám ez a mocsok?! Fogaimat összeszorítva csikorgatni kezdem azokat, majd a hátam mögé nyúlok, onnan a szigonyt veszem elő, melyet pár forgatás után megállapítok a testem mellett, azzal egy vonalban támasztom a földnek.
Úgy tűnik látja rajtam felpaprikázott kedvem, mert egyből szabadkozni kezd, bocsánatot kér, természetesen dadogva.
- Pofátlan vagy..! - csúszik ki a számon a két szó, amit teljes szívemből érzek, hogy igaz. Az én szemszögemből nézve legalábbis... Morcos tekintettel nézek a férfira, hogy leessen neki, végre elkezdhetnénk a küzdelmet, ha már voltam olyan kedves, hogy kiállok ellene ezek után is...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 02 2013, 16:53

Nem, nem veszett el. Legalábbis nem a hivatalos verzió szerint. – Eddig tartott az elhatározás, hogy ha bárki szóba hozza Susayát, én bizony erős maradok, és nem sírok. Nem sírok. Mondom: NEM! Fracba, már késő…
Elment tőlem. Ő… Elment! – hüppögöm, miközben maradék tartásom is búcsút int tőlem, én meg majdnem az utca kövére rogyok. Igen, mert ott a helyem, a földön csússzak-másszak, egy féreg vagyok! Egy utolsó féreg!
Ejtsük a témát… az előbb beszéltél egy vacsorameghívásról – próbáltam elterelni a figyelmemet, meg a csajét is. Mondjuk a könnyeimről. Amiket nem győzök bőszen törölgetni. Mert én nem, soha nem sírok. Én aztán nem!
Oh, bah… – húzom el megint a számat, ahogy nekem ront. Érted, itt vagyok, szinte a földön fekszem, erre tessék, igen, rúgjon még belém is. Ilyen egy utolsó kis… Mindegy. – Kihívlak így is, és tök le foglak alázni! – Majdnem kiabálom, de ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy ez majdnem hiszti. Közel olyan magas és idegesítő hangon sipítozok, hogy azt Susaya is megirigyelné. Igen, ha itt lenne, most büszke lenne rám. De nincs itt, brühühü!
Úgy határozok, hogy nem fogok tovább bőgni premier plánban Vio előtt, ő már előkapta a szigonyát, én is előkapom a Kovács Irányítópálcáját, suhintok vele néhányat, bár játékszernek tűnik még így is az ő masszív fegyverzetéhez képest. Igyekszem badass képet vágni, és elindulni minden további szó nélkül az aréna felé.
Várok rád! – emelem fel a kezem, amikor biztos távolra kerültem már tőle, hogy a harctér felé hívjam. Francnak kell, hogy egyszercsak egy bazinagy szigony nyársalja fel. Nekem nem, az biztos, így haptákba vágom magam, ahogy a harctérre érünk. Arcomon két dolog tutibiztosan ott van: hogy sírtam. És ami sokkal fontosabb: ez most vérre fog menni!
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Szer. Márc. 06 2013, 20:29

Saru Taidana megint bizonytalannak hatott, ahogy szavait követve gyenge könnyáradatot kezdett zúdítani mindkét szeméből. Az, hogy a majom nincs itt vele, érzelmileg teljesen instabillá tette meglátásom szerint, ami zakatoló agyamnak kis fénylő villanykörtéje világított meg, s fedett fel előttem. És talán nem járok messze a valóságtól, ha korábbi furcsa reakcióit is ennek az állapotnak tudom be. Nem lehet könnyű neki most, hogy egyetlen társa sincs vele, így nincs kire támaszkodnia. Mintha tőlem Anatot fosztanák meg, arra kényszerítve, hogy magamra utalva boldoguljak ezen világ minden gyötrelmes percében. A szívem felét vennék el tőlem, ezért nem szólok egy rossz szót sem a petje fogyott idomárnak az állattal kapcsolatban. Semmilyen megjegyzés nem hagyja el ajkaimat, csak a beletörődő, elfogadó csend lebegi körbe alakomat. A férfi ekkor témát vált, mert ő sem akarja tovább feszegetni hiányérzetét, amit Susaya nemléte robbantott ki benne.
Én pedig átadom magam az új tárgyalásnak, ahol az első pont megint a vacsora. Az, amit én már elkönyveltem fejemben egy íróasztal előtt ülve, rányomva egy nagy "bukta" bélyegzőt, mert Saru Taidana nem foglalkozott vele. Mégis elért volna a tudatáig, csupán félrerakta, mint egy halom számlát, amit később akart befizetni? Minden bizonnyal.
- Ma estére szól, nyolc után egy kevéssel. - felelek a burkolt kérdésre, kéretlenül megtoldva egy halovány időponttal is, ami egyrészt nekünk és az idomárnak is elég szabadságot fog hagyni kisebb csúszás esetére.
És akkor ő akaratosan megindul. Értetlen ábrázattal követem mozdulatait, mígnem testének fordulata és tekintete nem teszi nyilvánvalóvá, hogy hova akar vezetni. Tőlünk alig egy háznyira maga a városi aréna pompázik, bár ilyent tájt aligha rendeznek ott küzdelmeket, így aztán teltházas megmérettetésre aligha számíthatok.
Szótlanul teszem meg a hátralévő utat, s leendő ellenfelemre is csak ritkán pillantok oda. Figyelmemet inkább az impozáns bejárati boltív, s a benti terep köti le. Rengetegen harcolhattam már itt. Akár vérre menően, akár csak civakodóan és most mi is arra készülünk, hogy egymásnak essünk. Az ő motivációját nem ismerem, s bennem is csak most tudatosult igazán, hogy mit akarok elérni: tisztelet. Ez a szó lebeg előttem. Azon a napom, mikor találkoztam ezzel a férfival először, mély, de alig észrevehető nyomott hagyott bennem. A tiszteletlenség nagy sebét, mely most, hogy felfedtem, kezdett csak el igazán sajogni. Meg akarom mutatni ennek a férfinak, hogy sokkal több vagyok, mint amilyennek ő elítélt engem a megismerkedésünkkor, akár akarattal, vagy anélkül. Viselkedéséből, egyetlen pillantásából is azt olvasom ki, hogy most sem tart többre, mint "Anat csaja..."
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Szer. Márc. 06 2013, 21:38

Most mit mondjak? Őszintén szólva egyáltalán nem érdekelt, hogy most akkor Anat csajával kell megküzdenem. Őt dobta a gép, nagy cucc! Nekem aztán tök mindegy volt, hogy sikerül valami vadidegen arcot végre kihívnom PvP-re, vagy éppen egy ilyen fél-ismerőssel futok össze, és ő lesz az, akivel végre együtt lehetek. Mert jah, azt hiszem, hogy ez volt a kulcsszó: együtt lenni valakivel. Susayával nem téptük egymást állandóan, de valljuk be azért, hogy elég sokat ült a fejemen. Jó, cserébe én nyaggattam orrba-szájba, csórókának sok mindent ki kellett állnia mellettem, de hát bakker, ő volt az én petem, és én voltam az ő gazdája. Ez így működik, vagy nem?
Hmpf – Baromira nem hallatszott, de ez egy köszönöm akart lenni, pedig én aztán tényleg annak szántam. Mire rájöttem, hogy ja, tényleg kajak meghívott a csaj egy vacsira, már kicsit fura a szitu. Érted, mintha húsz perc késéssel mondanád valakinek, hogy jah, egyébként egészségedre, haver!
Nem mondom, hogy el akartam ásni magam, de megint elővett az érzés, hogy legszívesebben a föld alatt lennék húsz centivel. Az ötlet nagyon is tetszett, és úgy tűnt, hogy még időm is van a megvalósítására, mire az Anatcsaj ideér. Hehe, remek ötletnek tűnt, hogy meglepem. De meg ám! Úgy meglepem, hallod…
Már rég elküldtem a féléletes KT-re hívást, szóval tudtam tenni a dolgom: körbenéztem gyorsan, és egyből rohantam minden felé, ahol csak mozgatható dolgot láttam. Az arénában voltak dobozok dögivel, játékszínesítő elemnek oszlopdarabok, aljnövényzet, lássuk csak, mit szedtem még össze: félbetört kard, ami valamilyen rejtélyes okból még mindig nem hullott pixelekből, bár folyamatosan „eresztette” őket; egy mob-utánzat, amit sztem valakinek a speckó képessége teremtett, ő meg szimplán itthagyta… Szóval rakat dolgok összeszedtem gyorsban. Egy ideig a kezemben voltak, aztán csak lehánytam őket a földre, végül belevetettem magam. Rohadtul fájt, mert együtt kemények voltak, mint az öklöm – hehe –, de aztán csak belefúrtam magam. Rohadtul elrejtőztem a csajszi elől. Soha nem fogja megtalálni királyságosságomat!
És nem mellesleg így még meleg is volt. Csak most esett le, hogy eddig fáztam...
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Kedd Márc. 12 2013, 20:31

Viharos gondolataim ellenére szokatlanul nyugodtan közelítek az aréna ajtajához, melyet hosszú másodpercek után végül tekintetem magára hagy. A boltív azonban nem szomorkodik sokáig figyelmem elvesztésének magányában, mert új bámészkodók után néz, hátha náluk több sikert ér el, s szemük világát jobban leköti, mint az enyémet.
Komótosan lépkedve masírozok be az arénába, de szembogaram nem csapkod vadul jobbra-balra, hogy felkutassa a legyőzni való ellent, hanem néma bambaságba burkolózva tekint maga elé. Gondolataimat kezem irányítása foglalta le, ahogy abban ütemesen ring a szigony előre-hátra. Azon kapom magamat, hogy azt csinálom, amire rászoktam az utóbbi időben: játszok a fegyverrel. Pótcselekvés lenne a metronóm módjára járatott fegyver?
Mikor már úgy érzem elegendőt gyalogoltam, a fegyver nem-villás végét a földbe szúrom, s elégedetten konstatálom, hogy a föld alattunk tökéletes. Nem is kemény, mint a szikkadt spanyol pusztai föld, ami szinte töri az ember lábát, de nem is képlékeny, mint a vizes erdei talaj, amiben minden rajta áthaladónak megmarad a lábnyoma.
Zavartan pillantottam körbe, mikor ki akarom szúrni Saru Taidanát, hogy megkezdjük a harcot. A kihívást elfogadtam, még mielőtt beléptem volna az ajtón, így az óra már ketyeg felettünk.
Ő azonban sehol. Azt hittem pontosan előttem fog ácsorogni, de hűlt helyét találom, ami idegeskedésre ad okot, miután teljesen bizonyosan állítottam volna bárkinek, beleértve magamnak is, hogy ide jött be.
Aktiválom a nyomkövetés jártasságomat, majd szememet meresztgetve a földet kezdem stírölni, közben akaratlanul is abbamarad szemem reflexe a pislogásra. Mikor már majdnem könnyem csordulna, több, halványan izzó lábnyomot fedezek fel, melyek az ajtótól kezdődnek, s egyenesen a közeli dobozok halmában végződik.
- Mi a fene..? - értetlenkedek, majd újra végigcsekkolom az utat.
Saru Taidana a kellékek között bújt volna meg, hogy ninja módjára ugorjon elő? Vagy mire gondolt? Pff... Na igen, tisztelet, erre lenne szükségem, amit úgy látszik Ő teljesen nélkülöz az én irányomban...
- Aki bújt, aki nem... Jövök! - szólalok meg, jelezve, hogy a bújócska elkezdődött, de az idomár számíthat arra, hogy a játék hamarabb véget ér számára, mint gondolná.
Felemelem a szigonyt, tekintetem pedig az égre vetem és a dobozhalom fölé teleportálok durván két méterrel a fegyvert pedig gyorsan megfordítom, hogy a villás fele szúrjon előre, lefelé. Így zuhanok két métert. Lássuk, mire megyek vele..?
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Szer. Márc. 13 2013, 08:44

Búvóhelyem egyszerűen fenomenális, majdnem kozmikus erővel bírt, az esély rá, hogy le fogok bukni, majdnem nulla volt. Legalábbis én biztos voltam ebben. Egyetlen hibát követtem csak el: sikerült olyan masszív atombunkert létrehoznom, hogy se szellőzőnyílás, és mint ilyen, kukucskáló sem volt rajta. Bár lehet, hogy a seggemet sütötte valamilyen besütő napfénysugár, nem tudom, mert mozogni sem nagyon lehetett benne, hogy ezt a teóriámat le tudjam ellenőrözni. Így meg maradt az a lehetőség, hogy a vadászösztönömre játszom. Ja, kajak biztos voltam abban, hogy nekem már van olyam. Tökös gyerek vagyok, hogy a francba ne lenne nekem éppen vadászösztönöm? Könyörgöm, bestiaidomító a fő mesterségem, csak rendelkezem egy cseszett vadászösztönnel!
Hamarosan már biztos voltam benne, hogy órák óta a bungim gyomrában pihenek. Anat csaja meg talán már rég itt is hagyott. Talán nem talált meg, és feladta a keresést. Lehet, hogy hamarosan egy rakat emberrel fog visszatérni. A nevemet kiabálják. A térképen egyértelműen itt villog majd a pontom, mégsem találnak rám. Annyira elrejtőztem! Veszettül vigyorogtam, hogy én milyen rohadt leleményes vagyok. Aztán az egész idővel kezdett marha unalmas lenni.
Megpróbáltam egy csatakiáltással fűszerezve kiugrani a bunkeremből. Tudod, olyan igazán gatyábacsinálósan, hogy a frászt hozod mindenkire, aki ott van a közelben. Ahogy befelé sem volt könnyű, úgy kifelé is találkoztam akadályokkal, amiket magammal sodortam, és most ott röpködtem körülöttem. Aztán egy fémes rianó hang, hatalmas puffanás, nekem pedig valami nagyon csúnyán beakasztotta a lábam, és én cserébe lefejeltem a küzdőtér padlóját. Hátranézve döbbenten konstatáltam, hogy ez a Vio csaj bizony keményen legyakta a szuperrejtőhelyemet. – Ó, te kis… hát most nézd, mit tettél! – háborodtam fel. Tervem szerint éppenséggel nekiugrottam volna, de a kardja éle nem engedte el a lábam. 12 HP egyszer már levonódott, így maradt 57 még. Ejj, nem állok túl jól, és eléggé cinkes volt, hogyha a kardját nem engedi fel, akkor ez még egyszer le fog vonódni. És ebben az esetben én nem állok majd túl jól.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Csüt. Márc. 14 2013, 18:24

A szigony szuronya úgy vágja keresztül magát a kellékek rengetegén, mint forró kés a vajon. A számításaim beigazolódnak, még ha nem is gondoltam bele pontosan, hogy mit várok el a támadástól.
A szúrás eredményessége végül beigazolódni látszik, mikor az áldozat, Saru Taidana lábába fúródik a fegyver. A végtagjából kiálló szigony mindhárom ágának azon pontján, ahol a fém találkozott a hússal, gyengén felizzik a sebesülés, mire a halom alatt kucorgó férfinak az életcsíkja lentebb ugrik pontosan tizenkettővel. Vagyis nem mind az életéből, mert biztosra veszem, hogy van rajta páncél, még ha nem is sok. Az ütésem ereje viszont elég volt ahhoz, hogy azt áttörve az életcsíkját is megcsonkítsam.
Kanyarítok egy ingerült vigyort orcámra, amit gyengéd rémisztgetésnek is el lehetne könyvelni, de a valóságban fortyogok a dühtől. Az émelyítő, kesernyés méregtől, mely behálózza agytekervényeimet.
Na erről beszéltem. A tisztelet teljes hiánya. Kihívót keres, harcolni vágyik, de aztán elbújik mint egy kisgyerek. Pff, nevetséges... És még akartam vele egy komoly párbajt vívni. Kínosan érzem magam.
Szemöldököm összevonom, minek következtében homlokon apró árkok jönnek létre, s csúfítják el szép tekintetemet. Saru Taidana leolvashatja az arcomról, hogy nem tetszik, amit művelt. Nagyon nem.
- Kell már fel! - ripakodok rá, miközben kirántom lábából a fegyvert és magam mellé zárom. Idegesen fürkészem a srácot.
- Azt mondtad a majmod nélkül is kihívás leszel..! Hazudtál? - fintorodok el saját szavaim hallatán, amikkel annyira egyet értek, hogy szinte nem is érdekel a válasz rájuk, ár el is könyveltem elmém háttérttárjában, hogy ez a megmásíthatatlan valóság és biztos úgy van, ahogy én gondolom.
Újra mozgásba lendítem a szigonyt, most helyzetváltoztatás nélkül. Testem fegyelmezetten tartja az apró terpeszt és a karjaim akaratos irányítják célra az ördögi villát, hogy újfent csapást mérjen Saru Taidanára. Akár a földön van, akár nem.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Pént. Márc. 15 2013, 02:49

Nem szokásom páncélt hordani. Tök fölösleges. Komolyan semmi értelme. Ugyan már, idomár vagyok! Úgyhogy tényleg nem hordtam többet, mint amennyit a rendszer adott alapvetően. A Kezdő Ruhát. Annyit. Plusz kettő páncél, vágod. Nem volt se cipőm, se semmi más extrám. Akkor már rajtam feszült a Susayától kapott Bajnok Köpeny, de az megint csak az ő sebzését nyomta volna fel, és nem az enyémet. Úgy éreztem magam, ott, a földön fekve, mint a legelső párbajomon. A Rita nevű csaj ellen. Amikor még nem tudtam, hogy Susaya Mesterezésre hallgat, és bizony meggyűlt a bajunk egymással. Ott éreztem, akkor azt, hogy fegyverem nélkül próbálok harcolni. Így volt ez itt is. A fegyverem valahol máshol járt. Én pedig nélküle… üres bádogdoboz voltam. Pontosan ez elől az érzés elől akartam a KT-ba menekülni, de reménytelen volt az egész. Nem volt, ami kirobbantson letargiámból az.

Oh, bakker, francokat nem volt! Érted, ha a szó szerinti és az átvitt iránt értendő módon is padlón vagy, mi a legjobb gyógymód? Ha nem tudnád, elárulom: marhára nem az, hogy rúgj bele még egyet. Márpedig a kiscsaj ezt csinálta. Uh, de alaposan behúzott még egyet! Nem, nem a szigonyával. A szavaival… hát komolyan mondom, helyben lepetéztem. Még esetleg valami olyasmit vághatott volna hozzám, hogy „legyek férfi”, vagy „álljak végre a sarkamra”. Ezek tipikus férfialázó beszólások. Hát köszi, cseszmeg, én nem kérek belőlük!
Megszoktam, hogy Taidanával én töltöm be a porforgó szerepkörét. Nem bántam, hogy itt is hasonlóra kényszerülök, és hagyom, hogy a szigony virtuális testembe szaladjon. Nem fáj, persze, hogy nem. Kellemetlen érzés, de ez még mindig nem az a zsigeri fájdalom, mintha feltépné a gyomrom. Jah. Szóval még egész elviselhető. Súlyemelés jártasságom minden erejével nekifeküdtem a szigonynak, hogy magamban tartsam. 47 HP. És addig is, amíg ő tőlem von le, igyekeztem másik kezemmel öklözni: hátha utol tudom érni. Hátha kevés életpontja van. Hátha így gyors és menő pontot tehetek a harcunk végére. Egy öklözés. Talán kettő. Három? Belefért még egy negyedik…? Azt nem tudom, de hogy tőlem megint le fog vonódni a 12 sebzés (35 HP), az biztos.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 16 2013, 16:36

Földbetipró, alázós szavaim elérvén a kellő hatást felpaprikázzák Saru Taidanát. Ha akarná sem tudná titkolni megváltozott kedélyét, amit sikerült kicsikarnom belőle. Elégedetten veszem szemügyre, ahogy arca vonásai apró változáson mennek keresztül. Ingerültség? Nagyon jó! Húzza is fel magát és küzdjön végre úgy, mint ahogy egy férfitól elvárnám.
A szúrásom megint hasznosnak bizonyul, mert megint egy tucat életpontjától szabadítom meg a srácot. Derült mimikán azonban döbbentségbe torkollik, mikor nem bírom azt újra csapásra emelni. A férfi ugyan is elkapja egyik kezével, s erősen szorítja azt magában tartva. Feszülten próbálom rángatni a szigonyt, de aköré mintha betont öntöttek volna, egyszerűen ott ragadt, mint a sziklában raboskodó excalibur.
Saru Taidana keze pedig ökölbe szorítja idomári kezét, s felém suhint vele. Szemöldököm összevonódik a találat után. Vissza kell szereznem a fegyverem! - gondolom. Megint nekiveselkedek, de ellenfelem úgy tartja a szigonyt, hogy nem bírok vele mit kezdeni. Újra megüt.
- Ahh... - sóhajtok lemondóan, majd kelletlenül, egy laza mozdulattal elengedem a fegyver markolatát, ezzel együtt pedig hátrébb is lépek. Csalódott pillantást vetek a saját bejáratú excaliburomra, melyet elismerő pillantás követ, amivel a férfira nézek. Not bad.
Szememmel felsandítok az égre, mintha valami érdekes lenne ott, de csak a levegőt kémlelem körülöttünk a megfelelő helyre célozva pillantásommal.
Majd eltűnök. Saját magam elől persze nem, csak az idomár nem találhat szeme világában. Ha felnéz, akkor azt láthatja, hogy éppen felette vagyok. Néhány méterrel. Korábban bejött a légi támadás, hátha most megint a meglepetés erejével tudok rá hatni.
- Hááá! - Nem bírom ki, hogy ne hallassak valami csatakiáltást, ahogy bal lábamat felhúzom, a jobbal pedig teljesen kinyújtva előre mutatok. Lerúgom a fejét a kis nyamvadt majom lájkolónak!
És hogy utána mi lesz? Nem érdekel! Az ütései amúgy sem olyan hű-de-erősek, van még életem.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 16 2013, 17:35

Az úgy történt, hogy keményen megöklöztem Viót. És igen, ez egyébként rohadt hülyén hangzik! Nem vörösödtem bele még abba sem, amikor ő cserébe megpróbálta kihúzni belőlem a… „dorongját”, csak én olyan erősen rászorítottam, hogy az már se beljebb, se kijjebb nem csúszhatott.
Nem nyögdicséltünk, pedig tényleg nagyjából egy pornójelenetbe is illett volna, amit egyébként műveltünk. Susaya tuti, hogy helyből magamra hagyott volna, amint ezt meglátja. Szégyen és gyalázat!
Mondanám, hogy egy cuppanással húztam ki magamból a szigonyt, és halkan felnyögtem, amikor a szélesebb vége és kicsúszott, de ez messzemenően nem így történt. A csata hevében az ember nem fogja fel az ilyen kis fura áthallásokat. Ott helyben az én fejemben csak annyi tudatosult, hogy az életem elérte a felét. Még egy pontlevonást már nem bírtam volna el, és a Vio csaj bizony hirtelen semmivé vált. Talán megszűnt létezni szégyenében, hogy milyen keményen lealázom most.
Mivel a szigonyát a rendszer nem engedte számomra használni, ezért dobtam is el a kezemből, és kapásból néztem is körbe, hogy mégis hova tűnt a csaj. Csak azért, mert nem villogott a fejem felett a győztes felirat, sz’al fel nem adhatta.
Aztán derült égből villámcsapásként ért a letaglózó bakancs-támadása, ami jócskán túlpörgette az életem felén a HP bar-om. Fejem felett ott díszelgett a vesztes felirat, én meg sokkolva feküdtem a földön. Hápogtam. Jah. Többet nem nagyon tudtam csinálni. Sajnos az állam leszakadt a csodálkozástól, és bárki megmondhatja, hogy áll nélkül nehéz dumálni. Még akkor is, ha ezt a szólást nem kell szó szerint érteni.
Felálltam. Nem sírtam el magam, mert férfi vagyok. Férfi vagyok. Férfi vagyok! – Ismételgetnem kellett magamnak, különben egyébként remegett a szám széle. Lányos zavaromban készfogást ajánlottam, és még mindig tök némán biccentettem. Ha elfogadta, a hatodik megrázása után tűnt csak fel, hogy ez gáz, és abba kéne hagyni, akkor végre megtaláltam a hangom:
Akkor vacsi nálatok. Szép volt, csajszi! – Miután valahogy kiküzdöttem magamból a szavakat, gyorsan távozóra is fogtam. Mielőtt szégyenemben még a föld nyel el.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 16 2013, 19:32

Önelégült, eszelős vigyor húzódik mindkét fülemig, ahogy talpam keményen megadja Saru Taidanának a neki kijáró jussát. Masszív csattanás hangja tölti be a teret, s terjed métereken át, mígnem visszaverődik a falakról, de azokat mi már nem halljuk.
Egy hattyú kecsességével érek földet, majd a lendületet kihasználva egy akciófilmekben látott trükkös bukfencet vetek be, hogy csökkentsem az ütést, amit az enged rá testemre, mikor lábam találkozik a talajjal. Gyors bukfenc, a világ forog körülöttem. Az akrobatikámnak hála pályán maradtam és nem dőltem el se jobbra, se balra, de nem voltam elég gyors meg tapasztalt, hogy teljes fordulatot tegyek fekve végzem a földön.
Fejemet ingatva, kicsit szégyellve magamat tápászkodok fel a földről és simogatom le magamról a port. Egy pillanatra még visszahajolok, hogy felvegyem szigonyomat, amire úgy tűnik nem volt szüksége az idomárnak és inkább megvált tőle. Várható volt.
A fegyvert egy gyors mozdulattal csapom a hátamra, szinte nem is figyelve rá, mert tekintetemet az előttem felugró ablakocska tereli magára. Győztem! - vonom le a következtetést a rajta szereplő szavak láttán.
Most még csak elégedettebbnek érzem magam, mint ez előtt. Saru Taidana pedig? Mintha megviselte volna a küzdelem. Vagy én látok rosszul? Na mindegy, nem tudom mi zajlik le a majom-lájkoló fejében.
Kézfogást ajánl, amit nem utasítok vissza. Na, semmi béna megjegyzés, vagy ködös utalás, hogy legközelebb elintéz? Semmi! Azt hiszem, most már kijelenthetem, hogy boldog vagyok.
Még szavaival is tápolja megnövekedett egómat, amit egy szívéjes mosollyal honorálok.
- Szívesen látunk. - válaszolom neki, mire ő már távozik is. Sietne valahová? Végül is nem számít, este jön, elleszünk. Hogy Anat mit fog hozzá szólni, azt nem vágom. Kicsit se.
De nekem is száguldanom kell bakker, hisz' ki csinál kaját az én drága uramnak, hogy aztán mind a tíz ujját megnyalhassa utána?!
Gyors, de elegáns lépésekkel távozok az arénából...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 16 2013, 20:15

Ossu! Very Happy

Taidana, haver, készfogás? Ejnye! Na sebaj, remek kis párbajt vívtatok, 35 xp és 90 arany jutalomban részesültök a 6. szintnek megfelelően. Lezárom a küzdőteret! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs Saru Empty Re: Vio vs Saru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.