Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Az áprilisi nővérek

+2
Thunder
Egil
6 posters

Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Hétf. Feb. 18 2013, 23:58

Az áprilisi nővérek
Résztvevők:

  • Mesudo Reiko
  • Thunder
  • Blöki

Sorrend: Nincs
Határidő: 4 nap/fő

Szivárvány van a rajzolt ég legtetején, melynek két alját nem látjátok, ámbár színei lenyűgözőek. A nap lemenőben van, így a színes szivárványt rózsaszínes és narancssárgás háttér emeli ki. Gyönyörű, bár az e féle szépség nem tudni, hogy mennyire nyűgöz le titeket, de ha ez nem, hát két gyönyörű lány megy el előtettek és a kettő közül egy szemez veletek, kacsint felétek, de nem áll meg, túl egyszerű lenne. Befordulnak egy utcasarkon, majd merre mentek, arról női sikítást lehet hallani, egyikük az, de miért, mi történt? Hát fussatok megnézni, vagy tegyetek úgy, mintha semmi sem történt volna.

Nem hosszú első kör, így van lehetőségetek írni bőven. Bárhol lehettek, de külön vagytok. Így nem kell várni a másikra, hogy írjon.

Ha kérdés van, panasz, csak szóljatok.

Kellemes írást!

A küldetésen nézendő pontjaitok:
Spoiler:

Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Thunder Szomb. Feb. 23 2013, 22:01

Ez a mai nap is teljesen átlagosnak indult. Miután felébredtem elvégeztem pár nyújtást, hogy ha kell készen álljak a mai akcióra már ha lesz valami. Ekkor valami hangot hallok kicsit lejjebbről. Biza korog a gyomorom.
- Ideje reggelizni. - mondtam a falnak hiszen egyedül éleik itt benn a SAO világában. Nincsen senki aki megmondaná mit tegyek. Vagyis lenne egy személy kinek szavaira figyelek, de a sors az utolsó találkozásunk óta nem sodorta még felém. Sőt engem se felé. Így hát ideje volt valami harapnivalót útba ejteni a a délig tartó henyélésem helyszínéig.
Kimentem hát a fogadóból és elmentem a közeli pékségbe és vettem magamnak egy közepes méretű cipót aminek a felét az út alatt megettem. Elértem hát lassan a főtéren lévő fa alá aminek nekidőlve elmajszoltam a maradékot a cipóból. Teljesen jóllakottnak éreztem magam így hát csak figyeltem a többi Játékost meg NPC-t a városban. E közben ismét eszembe jutott az a személy pontosabban leányzó ki elnyerte a szívemet. Próbáltam felidézni arcát kisebb nagyobb sikerrel. Felidéztem azt a kis időt amit együtt töltöttem vele ebben az új világban. Éppen mikor úgy találtam, hogy elég volt a pihenésből felkeltem a fa alól ahol eddig voltam és ismét megmozgattam magam mielőtt nekivágnék a napnak. Ekkor két szépséges leányzó haladt el előttem én pedig pont olyan pozícióban voltam mint aki meghajolt volna előttük holott ez csak némi tornya gyakorlat volt. Ahogy elhaladtak előttem bizonyosodtam meg benne milyen szépségesek is valójában nem beszélve arról, hogy az égboltot átölelő szívárnyán is kiemelte a szépségüket. Ekkor véltem felfedezni, hogy egyikük mintha szemezne velem. Tekintetében minden ember el tudna veszni ahogy én is. Sajnálatos módon továbbállt a barátnőjével vagy valakijével hiszen nem tudhatom ki neki az a másik szintén gyönyörű leányzó.
Ez a nap nem is telhetett volna jobban. A rég látott lányról kit szeretek jutottak eszembe csodálatos emlékek és erre két másik lány is itt van kik szintén csodálatra méltók.
- Ez a nap csak egyre jobb vagy rosszabb lenne? - tettem fel magamnak a kérdést. Nem tudtam eldönteni hogy most szerencsés vagy balszerencsés vagyok e. Mintha egy próba lenne mennyire szeretem azt kiről ez idáig merengtem a fa alatt. Mindeközben figyeltem a lányokat merre haladnak és láttam ahogy befordultak egy utcasarkon. Nem tudtam mi tévő legyek. Én szeretem azt a lányt, de most mit tegyek ezzel a másikkal ki szemezett velem? Nemsokkal ezután arról az irányból merre mentek női sikolyt hallottam. Gyorsan oda is igyekszek megnézni nem e esett baja egyikőjüknek és ennek semmi köze ahhoz, hogy a hosszú hajú lányt választanám és nem azt a leányzót kiről a nap folyamán felderengtek az emlékképek.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Az áprilisi nővérek Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Mesuda Reiko Szer. Feb. 27 2013, 18:18

/Jóóóóó, akkor leszek én a második!/

A kocsmaajtó mellett ücsörgött, kezei térdein pihentek míg jobbja egy üveg saket szorongatott. Ilyen időben nem igazán volt hangulata egy büdös helyiségben lopni a napot, amikor a bejáraton túl is csinálhatta ugyanezt. Valahol a távolban esőfüggöny fogott szivárványt a virtuális naptól, olyasmi amit vagy nem látott még eddig a játékvilágban, vagy pedig elment az agya szabadságra és nem jegyezte meg. Egy kissé élénkebb volt a néhány korty italtól, de nem sokáig ha szokásához híven nem sokára beindítja a kazánt...
Akkor viszont éppen az égi jelenségen tűnődve szőtte gondolatait. Magányosnak érezte magát, na meg persze úgy irtóra mellőzöttnek, adott indok a bámészkodásra szimpla unaloműző vedelés helyett. Volt egy személy a barátlistáján és úgy igazándiból senki több, ami baj nem lett volna ha valahogy nem sikerült volna mindig elkerülnie. Amióta az a csaj eltette magának a spéci kardot abban a leroggyant játékszéli város romjai között, azt a bizonyos másik kardforgatót sem látta viszont. Kellett belelépnie abba a hülye csapdába és kilökődnie a pálya másik oldalára, persze csak képletes értelemben. Aztán meg mindig máshol volt, így Rita világának felderítése iszonyat lehetetlen küldetésnek bizonyult. PÜzni meg nem akart, utálta őket... az a srác sem írt vissza neki valami csípőset, pedig heccelni akarta... Na de, még is hogy a halálba tudott volna utánamenni valakinek hármas szintűként a négyes szintre? Tiszta dili... és ez igazán felhúzta most, hogy megint felidézte reggeli próbálkozását. Ahhoz meg túl kevés agykapacitása volt mindennapi logikára kalibrálva, hogy nekiálljon fejlődni a biztonságos májtréning helyett...
Így pihegtek hát kusza gondolatai, amikor néhány árnyalak eltakarta pár pillanatra előle a kilátást. El is dobott volna egy "Hé-t", ha nem találkozik tekintete valaki máséval. Kacsintás... egy lány... meg egy másik lány... Rákacsintott? Rá? Ez valahogy úgy érte mint "Rita gyerek" egykori vörösödései az intim-féle poénjai hatására, olyasmi amit fel kellett deríteni jobban is. De a sokk azért tartott egy pillanatig, sőt még oldalra is fordult hogy belebámuljon a semmibe, éppen mintha valami negyedik falon keresztül akart volna átlátni...
- Hé! Héhéhé! - ugrott fel, csak hogy azok már odébb voltak, sarkon fordulva... vagyis, befordulva egy sarkon!
Rohant utána, fejében milliónyi zavarba ejtő cselekedet terveinek bonyolult ál-matematikai egyenleteivel. Kacsintó lány egy szivárvány előtt, ez tutira omen volt! Ha nem hall sikítást éppen mikor lefordult, akkor szőtte is volna tovább a hülyeségeit, melyekkel a célpont rejtett érzéseit szándékozott felszínre csalni. Mint akit gyomron vágtak, megtorpant és hátrahőkölt pedig még nem is látott semmit... új szokás, ahogy a kezébe villanó íj és nyílvessző is, s annak felhúzása és tovább rohanás
- Itt jövök, disznók! - kiáltotta, mert tisztára azt hitte hogy valami gond van valamelyikükkel, hát még ha már csak egyikük miatt maradt oka aggódni. Szemei mint a sasé, lábai meg mint egy 4-es gyorsaságú íjászé, így loholt egyenesen előre! Túlságosan hozzászokott ehhez a harcos-öldöklős életmódhoz, ami nem volt éppen jó fejlemény...

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Blöki Pént. Márc. 01 2013, 14:53

- Ez az én ebédem, mondj le róla, bundás! - sziszegem összeszorított fogaim között.
Azért úgy, mert közben eszem ágában sincs elengedni a fogaimmal tartott húsdarabot, melynek másik végére Ranchi harapott rá és most próbálja kirángatni a számból. Nem fogom átadni neki a kajám, csak azért, mert ő hamar befalta a sajátját és megkívánta a még általam ne nem falt falatokat. A következő percben már nem is az étellel foglalkozunk. Homlokunk összenyomva meredünk egymás szemébe és mindketten hangosan morgunk. Képességem aktív. Fejem tetején ott virít két kutyafül, hátsómból pedig egy ebfarok kandikál ki, ide-oda lengve, felkavarva ezzel a kőre ülepedett port.
Néhány másodpercnyi halk morgás. Tőlünk az emberek jó néhány méteres távolságot hagynak. Ez engem nem zavar. Láthatóan ebemet sem, mert így legalább kényelmesen egymásnak eshetünk. El is kezdjük ütni, harapni, karmolni egymást. Nem sajnáljuk a másikat, főleg azért nem, mert a fájdalom fogalma igencsak ismeretlen errefelé. Tudtommal az egész világban. Ez meg kell hagyni, kedves az alkotótól. Még akkor is, ha bezárt ide minket. A harcunk kezd kissé elfajulni. Ranchi pedig úgy tűnik, véget is akar neki vetni idővel. Hátrébb ugrik és vakkant egyet. Én tudom, hogy mi fog következni, de az elképedéstől nemigen van időm reagálni. Hamarosan néhány tüske ugrik ki a talajból, engem teljesen mozgásképtelenné téve, hiszen kikerülésük érdekében egészen érdekes pózt kellett felvennem. Nem nyársaltak fel, azonban nem is hagytak mozgási teret. Egyik karom fejem felett, a másikkal egy tüskét ölelek. Lábaim érdekes görbékbe formálódtak, térdhajlatoknál egy egy hegyes földdarabbal.
- Ez nem ér, csaltál! Mégis meddig mész el, he? Nem gondolod, hogy ez így nem fair? - kérdem mérgelődve a kutyát.
Ekkor valami egészen érdekes dolog történik. Hirtelen két szépséges lány jelenik meg látóteremben. Már nem is érdekelt a négylábú. Bambán meredtem a lányokra. Már reflexszerűen viselkedtem volna még kutyásabbul, mint eddig, de néhány tüske megakadályozott ebben. Inkább csak bámultam, miközben igyekeztem kiszabadulni fogságomból. Az egyik... Rám nézett. Határozottan. Tekintetemmel végig kísérem lépteiket, még akkor is, mikor végre kiszabadulva a földön térdepeltem. Egészen addig lestem utánuk, amíg el nem tűntek.
- Ranchi! Rám nézett! - vigyorgom neki, majd boldogan odasietek mellé és lihegni kezdek.
Ezt egy halk vonítás követi, de hamar abbahagyom. Füleim valami más, baljóslatú hang csapja meg. A petem is reagált rá. Azonnal felpattant, bár előtte magába tömte maradékomat. A kis szemtelen. De most nagyobb gondunk is van. Mindketten rohanva iramodtunk meg a két hölgyemény után. Aggódom, hogy talán nekik esett bajuk. A kanyart nehézkesen veszem be nagy tempómban. Lévén, hogy négykézláb indultam el, a kanyar bevételekor a tiszta megállás helyett hasra vágódom és felnyalom a padlót. Gyorsan felkecmergek és tovább indulok, arra, amerre eltűnni láttam a két szépséget.
- Kitartás, jövünk! - lihegem.

_________________
Ranchi:

Adatlap
Blöki
Blöki
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Vas. Márc. 03 2013, 15:04

Csak nemrég érkezett vissza az első szintre, egy igen kellemetlen párbaj után. Felfedezni ment a harmadik szintet, erre az a múltkori, nem beszámítható, kék hajú lány addig üldözte, míg ki nem harcolt egy párbajt. Persze komoly tétje volt a dolognak. A vége felé mégis feladta az ifjú Everett a küzdelmet. Nem érte meg a fáradalmat, na meg a kedve is elment az egésztől. Ott is hagyta Ai-t sietve, de az ölelés és újabb elhajítás elől nem menekülhetett. Egyre kevésbé volt neki szimpatikus a lány. Már első találkozásra sem tetszett neki.. letarolta és még neki is állt feljebb.. Amint tudott megszabadult tőle.. visszaérkezett a kezdetek városába a teleport kapun keresztül és az utcákat rótta. A napnak hamarosan vége. Az eget furcsa és ritka képződmény díszítette, ami nem hatotta meg a kis kékszeműt. Szép volt, meg minden, de mégis csak egy meg nem érinthető valami. Haszontalan látványkelléknek titulálta, amivel talán az itt raboskodók mindennapjait akarta kicsit feldobni Kayaba.. Hamarosan megunta a sétálgatást és leült egy padra… kezeit karba tette és komor arccal meredt maga elé. Gondolkoznia kellett egy-két dolgon. Kezdett rájönni, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan ő azt előre eltervezte. Egy ismeretlen világ fogságába esett, melyet nem csak alig értet, de még gyűlölt is. Értékes napokat, heteket és hónapokat veszített el, amit a vállalkozására fordíthatott volna. Mindig mikor eszébe jutott, hogy vajon mi lehet kint a vállalattal.. feszült lett. Ezt persze nem mutatta ki. Így volt ez most is. Mikor két vonzó lány sétált el mellette, csak természetes, hogy megnézte őket… hiszen férfi.. ezt nem tudta és nem is akarta letagadni. Az egyik még szemezgetett is vele, persze válasz reakciót nem kapott a bevállalós lányka. Nem fektetett túlzott hangsúlyt az imént történtekre. Ha a kezdeményező fél akart volna valamit, oda is sétált volna Zhel-hez, mert az egyszer biztos, hogy ezt a fiú már nem tette volna meg. Maximum, ha megkérték volna rá.. esetleg, de magától semmiképp nem tette volna meg. A lányok elvonultak a fiú pedig legörgette a menüjét és felmérte a készletét, hátha kell valami még, mert azt akkor beszerezné. A leltározását egy női sikoly szakította félbe, mely akaratlanul is felkeltette figyelmét. Az idegesítő hang pont onnan jött, amerre az a két nőszemély ment. Kezdetben nem érdekelte a dolog. A kíváncsiság viszont nagy úr. Nem aggódott a lányokért.. egyrészt mert nem ismerte őket, másrészt mert még mindig védett zónában voltak. Egyre növekvő kíváncsiságának lassan, de biztosan adta be a derekát.. Felkelt a padról, majd lassan indult a sikoly irányába. Felszerelése az inventoryban volt.. hétköznapi öltözetben jobban elvolt… na meg szükségét sem látta a harci felszerelés viselésének.
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Csüt. Márc. 07 2013, 18:02

Valóban, a határidő ma járt le, ám Neuro nem írt. Kap egy olyan lehetőséget, hogy a következő kört ötszáz szavas minimummal kell megírnia, azonban ha nem ír, kikerül ebből a küldetésből. Nem várunk rá tovább most.

A sarkon befordulva azt a lányt láthatjátok a földön feküdve, mely épp felétek kacsintott korábban. Szoknyája felcsúszott, így combjai egésze látszódik és könnyek teszik csillogóvá gyönyörű szemeit és piros arcát. Karját nyújtva segítséget kér tőletek és miként feláll, előrehajolva igazítja meg félrecsúszott ruháját. A felsőjén a gombokat látványosan gombolja össze ezzel megmutatva nektek a csodálatos dekoltázsát, majd lelkesen ölel meg titeket köszönetképpen. Arcotokra csókot ad és nem enged titeket.
Nem enged. Egy átlagos ölelés nem tart eddig, minek örülhettek, vagy sem, de nem enged. Ha tolnátok magatoktól őt, elkezd szorítani titeket és előtettek csakhamar megjelenik a barátnő, emlékeztetve titeket, hogy ketten voltak korábban. Ám a barátnő arcán szokatlan mosoly látszik, örül, de nézése mégis sátáni. Közelebb lép hozzátok, egy fiolát bont és annak tartalmát itatja meg veletek. Igen, ellenkezhettek, de a másik lány ölelése erős, úgy csimpaszkodik rátok, úgy tart fogva titeket, mintha egy élő elszakíthatatlan kötél lenne.
A posztotok az ájulással végződjön, mi a fiola hatása.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Thunder Hétf. Márc. 11 2013, 13:51

Futottam ahogy csak bírtam a zajforrás irányába. Meglepődtem mennyire gyorsan futottam így a sarkon ahol be kellett volna fordulnom egy szempillantás alatt elhaladtam. Mire feleszméltem erre már el is kezdtem lassítani, de egy gyümölcsárus szekerében végeztem, aki éppen előttem haladt el. Szóval elestem és a gyümölcsök között landoltam. Gyorsan kikecmeregtem a péppé nyomott élelmiszerek közül és elnézést is kértem.
- Sorry. Legközelebb figyelek merre futok. - Szerencsémre egy öreg jószívű NPC-t fogtam ki magamnak így nem ordatotta le a fejemet. Elköszöntem tőle és a földön két narancsot felvéve haladtam tovább, de most szépen komótosan sétáltam a helyszínre. Egy narancs a jobb kezemben pihent míg a másik a balban majd egyiket a máik kezembe vettem így mind a két narancs egy kezemben volt. Kardomat előrántva vágtam le a héját róla majd oda se néztem mi lehet pontosan ez a gyümölcs már el is kezdtem megenni. Olyan mohó voltam hogy egyszerre akartam megenni mind a kettőt ami még hagyján, de ez a narancs nem narancs volt. Mind a két narancs benn volt a számban, de ahogy ráharaptam az íze nem stimmelt. Ez biza nem narancs hanem citrom. Ebben a pillanatban egy igazán fancsali képet vágtam és fordultam be abba az utcába amerre eddig is akartam menni.
A leányzó ki nemrég rám kacsintott feküdt a földön és szoknyája minimálisan felcsúszott neki így a combjait is megpillanthattam. Arca piros volt és szemei könnybe lábadtak. Gyorsan odasiettem felsegíteni a földről hiszen kezét tartotta. Felkelt a földről és eligazította ruháját majd szorosan átölelt. Nem eresztett a szorításából és közben felbukkant barátnő egy üvegcsével indult el felém. Mindenáron a számba akarta juttatni annak tartalmát. Még mindig nem tudtam a másik lány szorításából szabadulni így könnyű szerrel megitatták velem azt a lőrét. Megittam hát és elkezdtem szédülni majd eszméletemet veszítettem.

// Megkérném a mesélőt ha sorrendet alakít ki had legyek az utolsó. //

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Az áprilisi nővérek Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Márc. 12 2013, 16:50

Ez a nap Zhel számára már elég kellemetlen így is.. Erre most egy lány kacsingat felé, majd tovalépked. A fiú nem az a kezdeményezős fajta.. nála szoktak kezdeményezni, majd gyorsan le is rendezik a dolgokat. Így mindketten megszokták kani azt amire szükségük van. Most is megvan erre az esély, mégsem megy utána a fiú. Majd egy kiáltást hal, onnan amerre mentek a lányok. Egy ideig csak üldögél tovább a padon.. gondolkozik, de végül a kíváncsiság győz… az a fránya kíváncsiság, mer annyi ember vesztét okozta már a valódi és Aincrad világában egyaránt. A kékszemű is az a fajta, aki szereti tudni, hogy mi történik körülötte. Ennek érdekében pedig elkövet majdnem mindent. Nem szereti a titkokat.. sosem szerette, mert ahol titkolózás van ott társul vele a rossz szándék is.. többnyire. A lányok után ered, igaz nem rohan, csak sétán sétálgat. Mikor a sarkon befordul, megpillantja a korábbi nőszemélyt, aki rá kacsintott. A földön fekszik, szoknyája felcsúszva, felsője kigombolva, mintha csak megtámadta volna valami perverz. Kezét nyújtja a kékszeműnek, hogy segítsen neki felkelni. Zhel is, mint akármelyik férfi is feltűnően megbámulta a ki kivillanó részleteket, majd kezét nyújtja neki. elvégre úriembernek számít még mindig.. igaz ebben a világban annyira nem becsülik ezt meg, mint a valódiban…. ennek ellenére nem áll szándékában lemondani ezekről a szokásokról. Apró csókot ad segítője arcára, majd meg is öleli. Fapofával tűrte ezt a gesztust.. ember ilyen semmitmondó arccal még nem állt le segíteni soha, sem mint ahogyan ő. Ezzel az arckifejezéssel könnyen lehetne róla feltételezni, hogy egyáltalán nem érdekli a dolog. Ami részben igaz is, de a becsülete nem hagyja csak úgy, hogy egy nő-t így magára hagyjon.. főleg miután megtámadták. Az ölelés kezdett kényelmetlen lenni… sokkal tovább tart, mint amilyenekhez az ifjú Everett hozzászokott.. ráadásul egyre szorosabb és szorosabb. Próbál szabadulni a fogságba esett „fióka” de mindhiába.. Minden bizonnyal rendelkezik súlyemelés jártassággal a hölgyemény. Kudarcra ítélt szabadulási kísérletei közben megpillantja a másik nőszemélyt, kit a fogvatartójával látott még az előbb. Arcán gonosz mosoly ül…. már le is esik neki a helyzet. Ez egy ügyes kis csapda. Minden ellenkezése ellenére megitatnak vele valami löttyöt. Nem tudják vele mindet megitatni, mert azért annyira nem hagyja magát a fiú, de éppen eléget erőszakolna le ahhoz, hogy testét lassan, de biztosan elhagyja az erő. Ellenállása egyre gyengébb lesz, míg végül látása is el kezd homályosodni… és képszakadás. A nő karjaiban ernyed el a kékszemű… eszméletét vesztette.

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Mesuda Reiko Szomb. Márc. 16 2013, 01:23

/na jó... akkor nem várom meg/

Az utca hideg kövén fekvő, az imént még csalfán kacsintó lány tárult a sarkon beforduló Reiko szeme elé. Fene ette meg, annyira tudta hogy csak az egyikükre fog rátalálni hogy az már egész egyszerűen fájt. Nem történhetett ilyen gyorsan, a harcnak bármi jele - mint a hang vagy eltelt idő - híján! Lehetetlen hogy azonnali reakciója ellenére nem volt semmi lehetősége változtatni a dolgok effajta alakulásán?
De megállni nem lehetett, az ő mindenkori önkéntes munkája az volt hogy segítsen leánytársainak kijutnia a bajból, mielőtt még egy zavaró tényező számba sorolható lány megtehetné azt! Akárcsak legutóbb, de most csupán egyetlen pillanatra tűnődött el azon hogy vajon mit és merre csinálhatott éppen Chika? Ráadásul az üzenet... 3. szint... áh, erre egyáltalán nem volt idő, már csak azért sem mert odaért a fekvőhöz és lehajolt hozzá. Élt, máskülönben Reiko semmit az ég egy adta világon nem láthatott volna belőle
Az urak pedig már ott is legyeskedtek körülöttük, komolyan alig ért oda és máris nyakán volt egy köteg önkéntes úriember hogy tönkretegyék Reiko nem éppen tudományos jellegű kísérletét. Nem is kellett sok segítség, a bajba került lány már talpra is került így neki sem volt értelme földszintközelben maradnia. Nem volt ínyére a helyzet, ezt lassan összefont karjaival is tisztázni szándékozott. Hogy volt képes bárhol és bármikor felbukkanni egy rakás srác amikor egy lányra kacsintott egy másik lány, igaz neki ez volt az első ilyen "véletlen" egybeesés, de már most biztos volt abban hogy itt valamiféle összeesküvés volt készülőben, mégpedig őellene. Vajon mit tett volna ugyanebben a helyzetben Mitsurugi Reiji? Fogós kérdés, egy férfi egészen más téma volt az aktuálhelyzethez képest
- Na jól van, most már ellééééééééglegyeen...? - kezdett volna bele a hessegetésbe, amikor a megmentett lány ölelésében találta magát a zavaró tényezőkkel egyetemben...
Falfehérré vált, ez nem volt igazságos! Mi értelme volt csókot kapni, ha mindenki más is kapott? Itt volt valami bivalyerős lány egyre erősödő szorításában és társai egytől egyik srácok voltak, hol volt itt az eredetiség? S lapáttal tegyünk rá, a rossz csapatot összefogdosó lány válla fölött most megjelent a másik, épen és egészségesen. S akkor már nem is tudta hogy örüljön a látványnak vagy egyéb, mert az a mosoly neki igazán nem tetszett... KOMOLYAN! MIÉRT AKARTA MINDIG MEGÖLNI VALAKI?! Joggal kezdett el kapálózni, hogy rohasztotta le volna a vigyort annak a k***ának a képéről, az életére tört ez már egészen biztos volt! Neki pedig nem volt erőpontja kiszabadulni, vagy fene tudja mi lelte az elvileg védett he... ó HOGY A FRANCBA, HOGY LEHETETT EKKORA IDIÓTA? VÉDETT HELYEN, EZEK KETTEN NEM KERÜLHETTEK VOLNA BAJBA!
Erre tessék, egyik srác feküdt ki attól a löttytől a másik után, úgy festett az ő száját egykönnyen nem volt felnyitni. Rúgkapált és persze teljesen feleslegesen karmolászott, mert ha el is érte valahol fogva tartója bőrét, hát nem védve volt a rendszer által? Mégis miért... nem, tökre és hullára elege volt már abból hogy mindig ki akarta valaki csinálni! Belecsusszant szájába az üvegcse, de alighogy szájában maradt valamennyi a tartalmából, fogaival megragadta majd heves fejmozdulattal kirántotta "támadója" szájából a fiolát, s egy újabbal messzire hajította. Érezte hogy elkábult, úgy tűnt nyelte vagy nem nyelte, ez az izé ki fogja nyírni vagy valami hasonló! MIÉRT AKARTA MINDIG KINYÍRNI VALAKI?! Nagyot gyűjtött, majd úgy mondják nyugaton hogy istenesen pofán köpte azt a félkegyelmű libát, ajkai pedig még kinyögtek valamit azelőtt hogy minden feketébe ment volna át...
- Kinyírlak... kurva...

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Szomb. Márc. 16 2013, 19:56

A küldetés leredukálódott három főre. Blöki jelezte inaktivitását, így befejezi ezt a küldetést. Reiko, azt hiszem lett egy félreértelmezés. Egyedül voltál a lányokkal, csupán csak ebben a körben találkoztok egymással.

A Nap erős sugarai ébresztenek titeket és bár füvön ültök, a lábaitok egy kisebb macskaköves útra lógnak. Egy – egy fának a törzséhez vagytok kötözve, mely erősen szorít titeket. Az erős szorítás nem okoz fájdalmat nektek, de nem tudjátok mozgatni a kezeiteket és azok hátrafele kötözve feszülnek a fáknak, minek okán felállni sem tudtok.
Körbenézve észrevehetitek, hogy nem csak magatok vagytok és bár ti meglehetősen közel vagytok egymáshoz, több fiú is van szerte szórva körülöttetek közel s távol.
- Kezdenek felébredni az angyalkáink. – erős női hangot hallhatok.
- Igen, igen. Ébredeznek. – kuncog egy másik.
- Nos, szóljunk nekik azt hiszem.
- Rendben. Rendben. – mellettetek megy el két női alak és egyiknek a hosszú lábait már felismerhetitek.
Igyekeznek középre állni, hogy szavaikat jól hallja mindenki, majd egy kristályt törnek, minek okán a hangjuk felerősödik.
- Nos, Kedveskéim. Örülünk, hogy mindannyian megérkeztettek. Ez egy rablás. Egy egyszerű, komolytalan rablás. A célunk, hogy önként átadjátok nekünk mindenneteteket. Arany, felszerelés, akár ruhák. – kuncognak – A helyzet egyszerű. Addig lesztek megkötözve, míg nem tesztek így.
- Haha! – nevet fel egy ismeretlen fiú – Védett területen vagyunk. Nem tudtok ártani nekünk!
- Ó, ez igaz, ám segíteni sem fogunk nektek és miután körbe néztettek, feltűnhet hogy erre egy lélek sem jár. A birtokunk kertje nagy és messze van a tömegtől. – és valóban, miként a távolba néztek, egy nagyobb, vörös házat láthatok, de más egyebet nem – Nos, ki lesz az első jófiú?

A határidő marad és kérlek ne várjatok a másikra, aki tud, az írjon.

Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Mesuda Reiko Szomb. Márc. 16 2013, 21:13

/Hejhoppá, totálisan... úgy értettem, hogy csak az első körben voltunk külön helyen, nem hogy még időben is... Ezt korrigálva, itt az átírt verzió a következő körrel egyetemben!/

Az utca hideg kövén fekvő, az imént még csalfán kacsintó lány tárult a sarkon beforduló Reiko szeme elé. Fene ette meg, annyira tudta hogy csak az egyikükre fog rátalálni hogy az már egész egyszerűen fájt. Nem történhetett ilyen gyorsan, a harcnak bármi jele - mint a hang vagy eltelt idő - híján! Lehetetlen hogy azonnali reakciója ellenére nem volt semmi lehetősége változtatni a dolgok effajta alakulásán?
De megállni nem lehetett, az ő mindenkori önkéntes munkája az volt hogy segítsen leánytársainak kijutnia a bajból, mielőtt még egy zavaró tényező számba sorolható fiú megtehetné azt! Akárcsak legutóbb, de most csupán egyetlen pillanatra tűnődött el azon hogy vajon mit és merre csinálhatott éppen Chika? Ráadásul az üzenet... 3. szint... áh, erre egyáltalán nem volt idő, már csak azért sem mert odaért a fekvőhöz és lehajolt hozzá! Élt, máskülönben Reiko semmit az ég egy adta világon nem láthatott volna belőle
Ráadásul egyes egyedül volt, nem volt ott ki segítsen rajta... persze, így azonban nem volt a célpont nyakán egy köteg önkéntes úriember hogy tönkretegyék Reiko nem éppen tudományos jellegű kísérletét!
- Hé, jól vagy? - hajolt le mellé segítőkészen
Nem is kellett sok segítség, egy segítőkész mozdulat és a lány már talpon is volt, kényelmesen helyezve előtérbe előnyeit... hát, ez lány létére aztán vagy jó szemmel rendelkezett, vagy teljesen hülyeként számított arra hogy ez nála be fog válni. De bevált, mert ha tudta ha nem, sikerült Reiko gondolatait magára terelnie. Vajon mit tett volna ugyanebben a helyzetben Mitsurugi Reiji? Fogós kérdés, egy férfi egészen más téma volt az aktuálhelyzethez képest, de... hátrahőkölt volna szokása szerint, majd mentegetőzve eltávolodott volna
- He he he, a szivárvány tövében tényleg kincs van elrejtve... he he he! - kezdett volna bele egy kimondottan elbaltázott romantikus fűszerezésűnek szánt monológba, a hálás lány azonban fejest nekirohant és ölelgetni kezdte. Ez kissé... zavaróan sietős volt?
Elképedt vörös homár mászott fel az arcára, ez egy kicsikét sok volt és hirtelen! Ráadásul mi értelme volt csókot kapni, ha nem dolgozhatott meg érte igazán? Mégiscsak egy lány, méghozzá egy bivalyerős lány egyre erősödő szorítással egyetemben, ami... na jó, most már tökéletesen unromantikus volt, ráadásul idegesítő is! S lapáttal tegyünk rá, az őt összefogdosó lány válla fölött most megjelent a másik, épen és egészségesen! S akkor már nem is tudta hogy örüljön a látványnak vagy egyéb, mert az a mosoly neki igazán nem tetszett... KOMOLYAN! MIÉRT AKARTA MINDIG MEGÖLNI VALAKI?! Joggal kezdett el kapálózni, hogy rohasztotta le volna a vigyort annak a k***ának a képéről, az életére tört ez már egészen biztos volt! Neki pedig nem volt erőpontja kiszabadulni, vagy fene tudja mi lelte az elvileg védett he... ó HOGY A FRANCBA, HOGY LEHETETT EKKORA IDIÓTA? VÉDETT HELYEN, EZEK KETTEN NEM KERÜLHETTEK VOLNA BAJBA!
Ettől függetlenül persze, úgy festett hogy az ő száját azért egykönnyen nem volt felnyitni. Rúgkapált és persze teljesen feleslegesen karmolászott, mert ha el is érte valahol fogva tartója bőrét, hát nem védve volt a rendszer által? Mégis miért... nem, tökre és hullára elege volt már abból hogy mindig ki akarta valaki csinálni! Belecsusszant szájába az üvegcse, de alighogy szájában maradt valamennyi a tartalmából, fogaival megragadta majd heves fejmozdulattal kirántotta "támadója" szájából a fiolát, s egy újabbal messzire hajította. Érezte hogy elkábult, úgy tűnt nyelte vagy nem nyelte, ez az izé ki fogja nyírni vagy valami hasonló! MIÉRT AKARTA MINDIG KINYÍRNI VALAKI?! Nagyot gyűjtött, majd úgy mondják nyugaton hogy istenesen pofán köpte azt a félkegyelmű libát, ajkai pedig még kinyögtek valamit azelőtt hogy minden feketébe ment volna át...
- Kinyírlak... kurva...

Még jó hogy kiütötték azzal a löttyel, fogjuk rá hogy készségesen segített Reikonak abban hogy alaposan lehiggadjon mielőtt magához tért. Elmaradt hát az eszét vesztette kapálózás és vonaglás, melyet produkált volna ahhoz hogy sikerüljön kitörni kötelékeiből. Álmosan tért magához és nyitotta ki szemeit, egy fás kertben találva magát ami mintha egy telken lett volna, legalábbis látni vélt egy házat a környéken. Egyáltalán nem tetszettek neki a női hangok, a tulajdonosaik meg úgy igazából legfeljebb csak külsőleg. Ami viszont mindenek felett... égő volt, hogy egy rakás fiú közvetlen közelében találta magát mintha valaki azt hitte volna hogy beleillett a társaságba! Még hogy rablás, hogy a franc enné meg ezeket az agyament álkurvákat... és mindenek felett még egy fiúnak is közbe kellett pofáznia...
- Kussolj már, te idióta farkangyal! - visított rá, még ha igazából nem is őrá haragudott - Ennyire az a heppetek hogy hülyét csináljatok magatokból?
A lány viszont félreszámolt, mert nézhetett körbe Reiko ő akkor sem talált semmilyen konkrét bizonyítékot arra hogy senki nem járt erre, ennyit a hihető történetekről. A kérdése meg úgyszólván megint csak dühítő volt, jófiú... mintha Reiko ott sem lett volna, komolyan, mint akinek a létezésén átnéztek miután belekeverték ebbe a... sz**ba... Mindenesetre, valakinek gondolkodnia kellett amiben a srácok általában lassúak voltak
- Hát, a fiúk mindjárt vagy egy órát nekiállnak udvariaskodni egymással, hogy ki legyen az első, úgy hogy kezdje csak most is a csaj... - bökött rá egy alapvető igazságra, leplezetlen lelkesedéshiánnyal hangjában, aztán rögtön egy másik igazságra is - Viszont ha tetszik vagy mégsem, ha nem engedtek el senkit akkor senki se tud adni az égvilágon semmit... Tudni illik, kell a szabad kezem a menümhöz, ha erre még senki sem jött rá eddig... (kurva...)

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Hétf. Márc. 18 2013, 14:28

Zhel kíváncsisága csak arra jó, hogy bajba sodorja. Eddig mindig így történt.. igaz az a mindig összesen két alkalom a mostanival együtt, de még az is jóval több a megengedetnél, ami egyenlő a nullával. Próbál szabadulni a szorításból, de semmi, meg is itatnak emiatt vele egy lötyit minek eredete ismeretlen, meg az íze is pocsék. Lassan elveszíti eszméletét, csak a sötétség következik semmi más. Kelemetlen körülmények között ébred fel. Meg van kötözve, méghozzá egy fához. Kicsit még kába ugyan, homályosan is lát.. De a füle az még tökéletesen működik. Két nő beszédét hallja. A kékszemű látása lassan, de biztosan kezd tisztulni, körbe néz és látja, hogy nem egyedül esett bele ebbe az alávaló csapdába. Kisvártatva megjelenik a két bűnös nőszemély is kikre Zhel rezzenéstelen arccal bámul csak a szokásos, hűvös tekintetével. Nem esik ő olyan gyorsan kétségbe, mindig van valami kiút, csak azt meg is kell találni. Ez neki menni fog, hiszen sokkal több, mint egy átlagember. Legalábbis ezt gondolja magáról a fiú, mások már nem biztos. Türelmesen hallgatja végig a két némber magyarázatát, másokkal ellentétben. Közlik a nők a nyilvánvalót, hogy ez egy rablás, és addig nem engedik el az elrabolt személyeket, míg azok át nem adják az összes aranyukat, felszerelésüket. Gyalázat, hogy egyes emberek mire vetemednek. Zhel egyelőre csendben van, hallgatja a többi ittlévő szavait, főleg egy ismerős, picike, fiús, mocskos szájú lányt. Az egyik küldetésén már összefutott vele. A tetszését ott nem tudta elnyerni, talán majd itt. Logikus dolgokat mond, de érezhető benne a csapda is. Biztos nem fogják csak úgy elengedni, hogy átadhassa a tárgyait. Maximum, ha ennyire ostoba az a kettő. A kékszeműnek is támad rögtön egy remek ötlete..
- A barátaink a térképen, nyomon tudnak követni. Tehát tudják, hogy itt vagyunk, csak idők kérdése, hogy mikor lesz nekik gyanús az, hogy nem mozdulunk, és akkor jönnek. A tervetek egyszerű, kiszámítható és tele van hibákkal. – teljesen nyugodtan mondja ezt mind végig, nincs benne félelem, védett területen meg főleg. Arról nem is beszélve, hogy igazat mondott. ezek ketten itt nem érnek egy felet sem. Szépnek szépek, de ennyi.. talán jobban járnának, ha a testükkel kereskednének a hibás tervek szövögetése helyett.

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Vas. Márc. 24 2013, 15:34

Thunder írt tegnap, hogy írjam ki a küldiből, így nem várunk rá.

Szavaitokra felfigyelnek és lépnek hozzátok. Leguggolnak, hogy szemeitek egy magasságban legyenek. Zhel-hez szólnak előbb, de a nagy szavak helyett csupán csak egy kérdést tesz fel a hosszabb hajú.
- Van barátod? Őszintén. – majd kuncog és fordul Reikohoz – Nem hittem volna, hogy ilyen indulatos vagy. Nyugodtabbnak tűntél.
- Lányból van, nem tudom mit vártál. – szól a másik.
- De tetszik.
- Neked ki nem?
- De ő más. – néz Reiko szemeibe.
- Képzelem. Nem értem miért kellett egy lányt is elhoznunk magunkkal. Biztos, hogy problémát fog okozni nekünk.
- Lehet, de szerintem javulni fog ő is biztosan. Nos, igazad van, ha nem engedünk el, úgy nehezen tudtok bármi kedvezőt is csinálni nekünk, de várunk még. Túl korán lenne, ha máris adakoznátok nekünk, félő inkább futnátok vagy támadnátok indulatosan. Most csak felvázoltuk a dolgokat nagyjából, egy óra múlva visszatérünk és akkor már lehet az üzletről beszélni.
Felállnak, elsétálnak és majd egy félóra múlva felkiált az egyik megkötözött.
- Sikerült, szabad vagyok!
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Szer. Márc. 27 2013, 18:30

Egy szép kis csapda, nem túl jól megtervezett, mégis sok férfiember viseli most vágyainak és kíváncsiságának következményét. Na meg egy nő is, illetve kislány, ki inkább fiúnak néz ki. Mocskos szája van és eléggé vérmes természete. A kékszemű már ismeri egy bizonyos küldetésről. Nem utálja, de nem is szereti. Ő is csak egy ember a sok közül, aki most ugyan abban a slamasztikában csücsül, mint itt mindenki. Hősünk nem esik kétségbe a két nőszemély szavait hallva és rávilágít a hibáikra. Így van, mert az van a tervükben. Nem is kevés és főleg nem picik, hanem hatalmasak. Persze a nők már csak olyanok amilyenek, különösen ez a kettő. Nem hisznek annak, akik náluk okosabb, vagy talán nem veszik észre az értelmi képességeik közt lévő hatalmas szakadékot? A kérdésre arcvonásai mit sem változnak.
- Még menyasszonyom is. - ügyesen kivitelezi a hazugság elkerülését. Valóban van menyasszonya, csak nem Aincrad földjén, hanem a való életben. A kérdésben nem szerepel olyan kikötés, hogy annak a barátnak is itt kell raboskodnia ezen az átkozott helyen. Ennek megfelelően válaszol és várja a történéseket. Túl sok figyelmet nem szentelnek neki. Ezek a nők valóban ostobák. Helyette Reiko kapja a figyelmet, nos ez jó is, meg rossz is. Különleges adottsága van a lánynak ahhoz, hogy mások agyvizét rekordidő alatt felforralja. Jelen esetben, itt a védett területen nem tudnak bennük kárt tenni, ellenben sok kellemetlen dolgot igen. Természetesen az íjász lány terve nem válik be. Pedig reménykedett benne az ifjú Everett, hogy lesznek annyira is ostobák. Sajnos egy csöppnyi ésszel megáldotta azért őket a teremtő. Azután lelépnek. Pár perc múlva az egyik rab kiszabadul, és ezt jelzi is. A kékszemű csendben marad. Nem az ő reszortja a segítségkérés. A többieknek is van eszük, majd ők jártatják a szájukat. Reiko-ra néz pár pillanatra, különösen az ő szájacskájában bízik. Amilyen pici olyan nagy hangja van.

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Mesuda Reiko Szomb. Ápr. 06 2013, 17:27

/Lejárt az időm! De azért írok... felpörgetjük, kezd izgi lenni!/

Nesze, az egyik tömegből kitűnő félvér már át is vette tőle a szót, egy kicsit ismerős volt neki valahonnan, de volt ennél valamivel fontosabb dolga is. Nem izgatta kimondottan a srác története, nem voltak egy intellektuális szinten, így hát a szövege mögötti dolgokat sem kapiskálta. A figyelem aztán végre rá szegeződött, ez már őszintén sokkal jobban esett, csak még azt nem tudta, mit minek is véljen
- Hidd el, láttam már üvöltöző srácokat... - mondta kissé unottan, tényleg kezdett unatkozni, inkább már csak cseverészni akart - nem volt valami szép látvány, a szagról ne is beszéljünk!
Mosolygott, kezdett enyhülni az iménti idegessége, pláne hogy a két lány máris eltérő véleményekkel voltak róla. Ráadásul az egyik valamit nagyon megláthatott benne, mert hogy szemezni kezdett és még gondolatainak is szót adott, sőt, igazából ez volt a kettejük közötti egyet nem értés tárgya is, azaz hogy Reiko. Aki pedig kezdett kicsit vörös lenni egyébként

[Küldetés] Az áprilisi nővérek 101410
- Hát, nem is tudod hogy mennyire... - vigyorodott el, ez már mókás is volt, főleg hogy a srácok láthatóan elég rohadtul érezték magukat, miközben ő nyugisan bájcsevegett - végül is maradhatok még, egész jó fejek vagytok annak ellenére hogy jobban tetszenek a cuccaim, mint én... először azt hittem, hogy valami bérgyilkos figurák vagytok! He he he he! Na most tényleg elmentek...?
Kissé vágyakozva nézett utánuk, az itt jelenlevő csapatból ők voltak a legbeszédesebbek, egyikükre ráadásul még gyanakodott is, ami további kivizsgálást szükségeltetett. De egyenlőre ott ragadt a kölyökfarkasok között, unottan ücsörögve egy fához kötözve, mit nem adott volna valami mulatságért. Az idő pedig nem rohant előre, nagy sokára kiáltott csak fel az egyik legény, mit ne mondjon örült... hogy kijutott? De mégis miért volt ekkora tökkel ütött?
- Gratulálok, hangosabban nem is kürtölhetted világnak! Mennyiben fogadunk, hogy meghallották? - cseszte le kissé indulatosan, aztán lehiggadt és nagyot sóhajtva inkább magának kezdett beszélni - De egye fene... engem hagyjatok itt, inkább megvárom a lányokat és majd dumcsizok velük egy jót...
Helyes, ez volt a lényeg. Nem volt semmi kedve a gyíkokkal tartani, történetesen inkább tényleg megvárta volna őket és... tetszett neki ez az egész dolog, nem lett volna rossz betársulni, még egy pár cucctól is megvált volna az ügy érdekében

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Szer. Ápr. 10 2013, 20:08

A fiú kiszabadít mindenkit Reikon kívül. Hogy idézzem gondolatát, ő nem tartana ezekkel a „gyíkokkal”. Zhel is szabaddá válik, ám kérdeztem privátban és ő is marad, nem megy a tömeggel. Valóban tömeg, csupán csak ti ketten maradtok, mindenki megy. Ideje megismerni egymást, mert lett egy nyugodt pár percetek. Szó szerint csak pár perc, mert ahogy a fiúk távoznak a ház felé, kiabálásokat hallhatok az irányukból. Egy – egy jaj veszélykelés, majd halkulna0k el folyamatosan azok. Hogy mi történt, az csakhamar kiderülhet, miként a két lány, ha nem is nevetve, de úgy néz ki hogy sértetlenül tér vissza hozzátok.
- Tudtam, hogy valakik hiányoztak nekem. Örülök, hogy maradtatok! Máris kedvellek titeket.
- A lányt eddig is kedvelted. - mondja egykedvűen a másik.
Ha Zhel nem akarja, akkor nem veszik észre, hogy ki van kötözve.

Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Pént. Ápr. 12 2013, 18:05

A Reiko nevezetű lányka elég jól el van a fogva tartókkal. Különös, vagy mégsem? Mikor Zhel vele volt egy küldetésen, akkor még vörös indikátorral villogott. Nem is volt a helyzet magaslatán a lányka, idegileg ki volt az tuti. Most valamivel jobb színben van, szó szerint. A kékszeműt továbbra sem mardossa a kétség, bízik magában és a képességeiben és abban is, hogy ez a két nő messze elmarad az ő szintjétől. Sokáig nem is kell várni, a két nő lelép valahová, itt hagyva a sok rabot, kiket összegyűjtöttek ma. Pár perc múlva az egyikük felkiált, hogy kiszabadult. Van ilyen, mondjuk ezt csendben is meglehetett volna oldozni. Zhel is, mint a többiek kiszabadult, a fura lányt kivéve. Megint nincs rendben a fejében valami, pedig már-már elég normálisnak tűnt. Tévedni emberi dolog, meg amúgy sem érdekelte a fiút túlságosan, hogy mit szeretne. Viszont abban igazat adott Reiko-nak, hogy valószínűleg meghallották a lányok az ordibálást. Nem is tart velük, marad a helyén annyi különbséggel, hogy most már nincs megkötözve és elővett egy hazatérés kristályt, amivel eltűnhet, ha a szükség úgy hozza. Alapjában véve nem szedte volna elő, de azok a halálsikolynak tűnő hangok óvatosságra intik, jobb vigyázni. Hamarosan visszatér a két nőszemély, meg kell hagyni, igen jókedvükben járnak. Mégiscsak jó döntésnek bizonyult a maradás. Felesleges tovább rejtegetni magát, hogy tud már mozogni. Annyira nem lehetnek ostobák a lányok, hogy elővigyázatlanok, azok után is, hogy a többiek kiszabadultak.
- Mit akartok?- kérdezi egykedvűen és lassan feláll, pár lépést hátrál, de nem megy messzire. Meg áll, és kezeit karba teszi.
- Valóban kirabolni?- érdeklődik egy keveset, ez a sztori eléggé sánta neki, a többiekkel nem csináltak volna semmit, ha így lenne.
- Csak óvatosan, már hírt adtam magamról- a lányokra ölti a nyelvét, persze nem gúnyolódásból, hanem azért, mert neki a nyelvén van az a bizonyos tetoválás, a Liberators jele. Ha nem is ismerik, azt csak tudják, hogy ez tagságot jelent egy céhnél. Egyenlőre nem csinál semmit, nem teleportál el, nem támad, nem vesz elő fegyvert, semmi. Felkeltették az érdeklődését a lányok, kíváncsivá tették. Olyan kíváncsiság ez, amit hamar ki kell elégíteni.

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Mesuda Reiko Vas. Ápr. 14 2013, 16:35

- Érdekes, a csajok is pont arra mentek... micsoda hibbant egy banda - jegyezte meg, ahogy a srácok is a ház irányába távoztak a helyszíneől
Reiko vetett egy sanda pillantást a kiszabadult, ámde láthatóan maradni kívánó srácra: pont a félvér herceg volt az, hűha. Kérdést azonban nem intézett felé, inkább nekihajtotta fejét a fatörzsnek és lehunyt szemmel hallgatta a játék ambient soundját, ami jelenleg madárcsicsergést tehetett ki főleg. Fene egy furcsa helyzetben érezte magát, foglyul ejtették egy csapat sráccal és az első adandó menekülési alkalommal inkább a helyén maradt, de jobb is volt így, az itteni fiúk többsége vitathatatlanul üresfejűbbnek bizonyult, mint amilyennek általában őt tartották, ez pedig már jelenthetett valamit
Ösztönszerű számítása miszerint a kangyülekezet már a kiszabadulást is elbénázta, helytállónak bizonyult mikor a nem is olyan távolból megütötte fülét a... rikácsolásuk? Már ezért megérte nem velük menni, őszintén... ezt nem lehetett csenben tűrni, a felkuncogás szinte kényszerű reakció volt a részéről
- Na, mit mondtam? - énelőremegmondtamozott, majd félig magának hozzátette, kiegészítve így egy korábbi de memóriájában még élő megjegyzését - És nem csak a látványuk és szaguk, de a hangjuk is iszonytató tud lenni...
Sokat nem is kellett várakozni hogy a lányok ismét felbukkanjanak, s úgy festett az imént lármázó fiúk irányából, amire egyébként már "szökésükkor" is számított
- Ti is hiányoztatok! - mosolygott újdonsült ismerősére és társára - A srácok nem!
De öröme nem tarthatott sokáig, hiszen itt volt még egy srác ki ráadásul úgy tűnt, eddigi munkásságát levetve magáról szintén el akarta rontani a helyzetet. Kelletlenül sóhajtott és leszegte fejét, a füvet kezdve bámulni
- Van huszonöt aranyam... egy boltos kölyök ezerötszázat csalt ki tőlem a minap... - elevenítette fel szintén kellemetlen emlékét - van még egy Kezdő Páncélom, egy Kezdő Íjam, úgy kilencven Nyílvesszőm, a Hazatérő Kristályom, meg persze az alap ruhám... amit csak levetni tudok, odaadni nem... he he he... am megkaphatjátok, manapság nem vettem valami nagy hasznukat, még csak 3. szintű vagyok, égő... - egy pillanat hatásszünetet tartott, majd végre a tárgyra tért - ha már a hármas számnál tartunk, nem kéne egy harmadik tag? Mondjuk egy íjász... utálok mindig egyedül lődörögni, ti meg pont az én típusaim vagytok!
Elvigyorodott és... ennyi, elvigyorodott akár a vadalma

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Pént. Ápr. 19 2013, 15:23

- Tehát te hívtad a barátaidat?- néznek felváltva titeket– És te, meg a harmadik akarsz lenni kettőnk mellett? – egymásra pillantanak, majd ördögi mosoly jelenik meg az arcukon – Hát nincs mit tenni azt hiszem. – kikötözik Reikót és segítenek felállni neki – Tetszel nekem, - hajol a nyakadhoz és nagyot szippantva szagol téged, majd újra szól – Intézd el őt! – mutat Zhelre – Üsd le, vedd el a pénzét, csinálj vele amit akarsz. – nevetnek – Meg van kötözve, így még csak kihívást sem okozhat.
Cselekedjetek.
Talán érdemesebb Reikonak kezdeni, már ha Zhel nem akar előtte lépni.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Mesuda Reiko Szer. Május 01 2013, 12:56

Sínen volt, az ajánlat láthatóan tetszett nekik, mindössze a vigyoruk és egymásnak szánt pillantásaik ültettek kétségeket Reiko agyába. De végül is kioldozták és még fel is segítették, helyénvalónak érezte hát, hogy gesztusaikat egy-egy öleléssel honorálja. Jóízűen kacagott, ha az iránta nem éppen érdeklődőt sikerült kényelmetlen helyzetbe hoznia, de azért lerendezte egy bocsánatkérő meghajlással, mégis csak lány volt ő is. Csak egy bibi volt...
- Ezzel csak egy bibi van... - vakarta meg a fejét - sőt, éppenséggel több is! Ha íjászként valahogy le is ütöm, akkor is el tudom venni tőle a zsozsót? Mellesleg, ott van a nagyobbik probléma is...
Odalibbent a szimpatikus lány mellé és halkan a fülébe súgta, de úgy, hogy azért a másik lány is hallja.
- A srác igazából nincs már megkötve! - közölte vele a valós helyzetet, ő komolyan be akart állni közéjük - Csak úgy csinál... tuti akar valamit!
Ennyiben el is akarta intézni a dolgot, de aztán homlokon csapta magát és felnevetett, majd elővette íját és egy vesszőt helyezett rá
- Hát, leütni ugyan nem tudom... DE! - kuncogott - Most jut eszembe, hogy nekem is van egy olyan altató csókom, csak nálam kicsit máshogy működik!
Nyílvesszeje hegye kéken kezdett derengeni, majd egy pillanat múlva már apró kék láng ficánkolt rajta. Nem félt lőni, egyrészt nem okozhatott vele ilyenkor sebzést, de ha nem volt elég kitartása a célpontnak, talán ki tudhatta vele ütni. Viszont ott volt a tény is, hogy a srác már közel sem volt már fogoly, s talán elég gyors is, hogy egy pillanat alatt odaszökkenhessen, s lecsapjon rá. De talán... talán... igazából nem is habozott, az átgondolás csak egy pillanatot vett igénybe, s ha ennek nem volt akadálya...
- Vajon védett helyen vagyunk? Elfelejtettem... - motyogta, s útjára küldte

//a képességemet most a pályázatoknál részletesebbre átírtam, így meg kellene várni az elfogadást/elutasítást//

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Pént. Május 03 2013, 23:00

A lányok visszatértek, az elrablók, azok a gonosz bestiák, akik képesek voltak megkötözni egy felsőbbrendű embert. Igaz már nincs megkötözve, mert kiszabadították, de mégsem ment velük. Sántított itt egy-két dolog és gyanakvó természete most megmentette a fiú életét. Nagy sikolyok, majd halk csend, a lányok újra itt. Zhel mond pár szót, elrettentésként, ami nem nagyon használ. A céhe nem ismert, ez van, vagy még mindig megvannak róla győződve, hogy meg van kötözve a keze és nem tudott üzenetet küldeni az úgynevezett társainak.
- Megtettem – feleli halál nyugodtan, egy arcizma sem rezdül meg, tudja jól, hogy esélyei jelentősen megnőttek a kiszabadulásával, ráadásul a hazatérés kristályt is az egyik kezében szorongatja. Egész jól eltervez mindent, csak ez a Reiko lányka már megint bekavar. Nem véletlenül volt az az indikátor vörös az első találkozásuknál, ráadásul azt is meglehetett akkor állapítani, hogy nem kicsit zizis a csaj. Zhel ezért igyekezett magát távol tartani tőle, nem szereti a szinten aluli embereket, nagyon nem. Ezzel a tettével meg végérvényesen elítéli magát, egyre mélyebbre süllyed Zhel rikító kék szemeiben, csak az a gáz, hogy alapból mélyről indult. A két álnok nőszemély arra kéri, hogy rabolja ki a fiút, hogy bántalmazza, meg ilyenek, hát ez meg mi? Majd pont ez a kiscsikó fog itt emberedni? Az ifjú Everett ezt nem hagyja, aktiválja a képességét, legalábbis próbálja, és ha sikerül, akkor a megduplázott sebessége segítségével próbál meg villámgyorsan eltávolodni pár méterre a faragatlan triótól, és szeretné elkerülni az esetleges kilőtt nyílvesszőt. Ha valamilyen okból nem aktiválódik a képessége, akkor a kék aura nem izzik fel, de így is megpróbál távolabb kerülni a lányoktól és elhajolni a nyílvessző elől. Elméletileg védett zónában vannak, igen, elméletileg, mert azokkal a fickókkal mégiscsak történt valami nem szép dolog, a sikolyukból ítélve legalábbis tuti nem. Nem fegyverkezik fel, kezében ott a kristály, csak vár egy picit.
- Tárgyalunk, elmegyek, meghaltok… melyik legyen? – ad három választási lehetőséget korábbi fogva tartóinak.

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Csüt. Május 09 2013, 12:23

Sajnálom, hogy rám kellett várni!

Zhel sikerrel tér ki a nyíl elől a képességét használva.
A lány, kinek tetszik Reiko pedig lelkesen ugrál, mint egy felpörgött kis nyuszi.
- Izgalom! Izgalom! De jó! – egyáltalán nem félnek, sőt még talán örülnek is ennek a kis történésnek, ám Zhel szavaira megáll az örvendés és komolyabban néznek Zhel felé – Ööö… asszem meghalunk. – a fejét félredöntve, a kebleit előtérbe helyezve amolyan „cuki” mosoly kíséretében válaszol.
Nos, legyen kifejtve, hogy mit is takar a „meghaltok” lehetőség, akár el is lehet kezdeni a végrehajtását. Nem kötelező a kétszázötven szavas minimum, de ne egy – két mondattal oldjátok meg ezt a kört.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Zhel T. Everett Hétf. Május 20 2013, 11:03

Reiko, az az álnok kígyó szívfájdalom nélkül árulta be Zhel-t és támadt rá. Persze ilyen gyenge támadások nem hatnak a fiú ellen, könnyedén kitért a felé száguldó nyílvessző elől. Igaz, kepeségét is használnia kellett, de talán a nélkül is sikerült volna neki, csupán szeret biztosra menni. Megáll a lányokkal szemben, nem tesz mást, csak ad nekik pár válasz lehetőséget, hogy melyik szimpatikusabb nekik, eldöntik. A kékszemű számított erre is, hogy a halált választják, mert meg vannak arról győződve, hogy nincs esélye ellenük.. három egy ellen.. ugyan már, hiszen ezek itt csak nők, nem egyebek. Legörgeti menüjét és ír egy üzenetet, persze ha hagyják. Nem hülye a srác.. zöld indikátoros játékost nem támad meg. Az, akinek sárga, vagy esetleg vörös indikátora van, hát… őket kinézik a tömegből, rossz soruk lehet, de ezt csakis maguknak köszönhetik. Gondolkodni kellene, mielőtt cselekszenek pont úgy, ahogyan az ifjú Everett is teszi. A fogva tartók indikátora továbbra sem váltott színt, pedig a korábbi hangokból ítélve megjárták azok a fickók…. ráadásul az is lehet, hogy védett területen vannak…. itt valami képesség lehet a ludas, ezért oda kell figyelni.
- Rendben – mondja közben magabiztosan
- Nem itt, nem most, nem általam ér utol titeket a vég. A férgek eltaposása a rovarirtók dolga. Nem koszolom be veletek sem a kezem, sem az indikátorom – nocsak, még a végén megtanul rendesen kommunikálni. Fegyvert továbbra sem vesz elő, kristály a kezében és várja a lányok reakcióját. Neki nem esik nehezére érzelemmentesnek mutatnia magát, semmi félelem, idegesség vagy ilyesmik, csak áll és tekintetét az ellenségein tartja.

_________________
[Küldetés] Az áprilisi nővérek 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Egil Vas. Május 26 2013, 21:28

Lezárom a mesélést.

E küldetés azon ötleten alapult, hogy a lányok fogságba ejtenek titeket, majd a házikóban csapdákat kerülgetve kellett volna kijutnotok, erre egy rendkívüli helyzet alakult ki, min még most is csillognak a szemeim. Maradtatok ketten az egyikőtök a lányok oldalán, a másikotok a lányok ellen. A Reiko iránti vonzalom is csak egy hirtelen ötlet szüleménye lett, de miként ő lereagálta ezt, az még jobban tetszett. Mindegy, úgy gondolom remek vége lett volna ennek történetnek, sajnálom, hogy itt és most vége lett. Kíváncsi voltam, hogy miként menekültettek volna ki innen.

Jutalom:

Zhel:
- 35 exp
- 45 arany
Reiko:
- 30 exp
- 40 arany

Liberators:
- 23 arany a bankba
- Kiroshima Kuroko, Tachibana Makoto, Zhel T. Everett és Kamijou Ryner kap 4-4 exp-t.

KA-nak javasolni fogom, hogy kapjatok valamennyi ércet és Zhel egy receptet, hisz a küldetés elérte a történés felét.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 29 2013, 14:35

Zhel T. Everett: Páncélkészítés: 3 recept helyett 2: Bronz Vért Recept, Használt Cipő Recept
Érclátás: 25 -> 36 helyett 25 -> 31, fele annyi (értékű) érc: 3 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 4 Halvány Rubin

Mesuda Reiko: Érclátás: 1 -> 12 helyett 1 -> 7, fele annyi (értékű) érc: 2 Bronzérc, 2 Halvány Rubin, 6 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az áprilisi nővérek Empty Re: [Küldetés] Az áprilisi nővérek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.